Як закріпити аттермальний фільм на вікнах

Як закріпити фільм на вікні з сонця?

Красивий літній час – птахи співають, промені сонця обережно нагрівають землю, але це в передмісті. І в місті в спеку реального пекла. На вулиці кріплення та будинків, прямі сонячні гарячі промені сонця нагрівали будинок, тепло, як у плиті. Звичайно, ви можете купити кондиціонер, поворот на вентилятор, зробити жалюзі, але легше, більш практичні та економічніше закріпити фільм на вікні від сонця.

Різновиди фільму

Перед тим, як склеювати захисну плівку на вікнах, необхідно з’ясувати, який матеріал плівки варто придбати, т.до. У магазинах є кілька типів таких продуктів.

Враховуючи вимоги до функцій матеріалу плівки, можна виділити наступні види продуктів:

Клей самоклеюча плівка на дереві або пластикові вікна. Виробництво виробів такого типу проводиться з поліестеру. Ця полімерна речовина забезпечує повну прозорість матеріалу плівки, високий рівень його еластичності, а також пристойну силу.

Якщо було вирішено закріпити фільм у вікні, то при виборі моделі варто враховувати, що продукти можуть мати іншу кількість шарів (одношарових, двошарових, багатошарових матеріалів), різного складу кожного шару ( Наприклад, поліестер та інші види полімерних матеріалів), фарбувальні пігментні речовини (для отримання продукту певних кольорових характеристик).

Різниця між професійними фільмами

Професійні фільми для домашнього використання не рекомендуються придбати, оскільки це нерозумно закріпити таку тонізуючу плівку, тому що це коштує це дорожче, і всі його функції не будуть використовуватися в будь-якому випадку.

Професійні плівкові продукти мають такі особливості:

 • Зовнішній шар виконує захисні функції, внутрішні шари – робітники.
 • Захисні шари металізовані, можуть бути декілька. Залежно від кількості захисних шарів встановлюється рівень міцності продукту.
 • У процесі виготовлення металізованих шарів, алюмінію, бронзи, титану, розпилення нікелю, у спеціальних випадках – золото або срібне обприскування може здійснюватися у спеціальних випадках.
 • На вигляд, професійні плівкові матеріали можуть бути матовими, дзеркальними, прозорими, кольорами, білосніжними, монохромними, з зображенням або декоративним ефектом.

Як клей?

Загальна інструкція щодо стихійного фільму включає наступні кроки:

 • Готувати поверхню. Потрібно ретельно промити скло, бажано з додаванням миючого засобу. Також слід обережно очистити залишки фарби, герметику або інших засобів – якщо це можливо.
 • Вимірюють оброблену поверхню і обрізають фільм. Якщо ви можете пропустити цей крок і зніміть непотрібну після приклеювання.
 • Лікувати склянку та адгезивну сторону матеріалу з розчином рідкого мила за допомогою розпилювача. Не звинувачують запобігти утворенню надмірної кількості піни. Додавання мила в цьому випадку дозволяє перемістити матеріал на поверхні до потрібного положення.
 • Прикріпіть плівку до скла, розміщуючи периметр вікна.
 • Щоб видалити повітряні бульбашки, потрібно згладити фільм. Рухатися з центру до краю.
READ  Як монтувати схили на пластикові вікна

Коли поверхня стала абсолютно гладкою, вона залишається чекати сушіння, після чого ви можете обрізати залишки фільму, якщо це не було зроблено раніше.

Складність і помилки

Швидке прилипання плівки до скла знижує маневруючі можливості для його субдору до бажаного. Слід мати на увазі, що установка установки при високій температурі на гарячій поверхні сприяє майже миттєвому склеї матеріалу.

Багато труднощів можуть виникнути через погану якість продукту:

Тому важливо для вибору продукту з усією ретельністю. Найкраще купити з перевірених продавців. При промиванні покриття необхідно уникати використання абразивних продуктів, листяних порід, а також середніх алкогольних виробів.

Види сонцезахисного крему та виробників

Перед тим, як приклеїти відбиваючу плівку на вікні, потрібно вибрати високоякісний фільм. Для цього необхідно вирішити, які типи фільмів підходять для вас, і які бренди найвідоміші.

Типи фільму

Залежно від конструктивних особливостей та додаткових функцій матеріалу, відбиваюча плівка є наступними типами:

Такий матеріал – це тонка і міцна плівкова тканина, яка викликала дуже тонкий шар оксиду вольфраму.

 • Завдяки використанню нанотехнологій та сучасного високоточного обладнання у виробничому процесі такий фільм у порівнянні з аналогами інших видів має такі особливості:
 • Непомітність – через невелику товщину, це практично не помітно на поверхні скляного блоку;
 • Висока легка легка здатність – через оксидне розпилення займає до 70% сонячних променів;
 • Надійний захист від ультрафіолетових променів – матеріал затримки до 99% ультрафіолетового випромінювання;
 • відсутність ефекту тонування та дзеркальної поверхні;
 • Широкий вибір кольорів – від безбарвного до світло-блакитного.

Основним недоліком такого матеріалу є його досить висока ціна – від 1200 до 2500/кВ.М.

Цей тип сонцезахисного крему для Windows є найпоширенішим і вимагає на ринку. Це щільна плівка, одна з поверхонь непрозора з дзеркальним покриттям (глянцевий або матовий).

Такий матеріал використовується не тільки для затінення приміщень та запобігання нагріванню повітря в сильний тепло, але також захищати особисте життя мешканців квартир від чужих з вулиці. Особливо актуальною останньою функцією цього матеріалу в квартирах з вікнами на другому поверсі біля жвавих вулиць, доріг, тротуарів, пішохідних та велосипедних шляхів.

Важливий ! Перед тим, як приклеїти дзеркальну плівку на вікні, варто пам’ятати, що він має ефект односторонньої видимості лише в день денного дня, коли критий освітлення вимкнено. Увечері, вночі або в найважливішому сутінках, з внутрішньою внутрішньою підсвічуванням, все, що відбувається всередині приміщення, досить чітко видно. У таких випадках експерти радять використовувати дзеркальне відтінку разом з легкими жалюзями.

Антивандальна плівка – це матеріал, який не тільки знижує рівень проникаючи в приміщення ультрафіолетового випромінювання сонячного світла, але також, маючи високу міцність, запобігає різноманітним механічним ефектам (штрихи з важкими предметами, вибухонебезпечною хвилею та т.D.)

Залежно від товщини плівки та енергії впливу, який здатний витримувати матеріал, він ділиться на три класи захисту. Особливості та обсяги фільму описані в таблиці нижче.

Характеристика класів анти-вандалу (ударно-стійкі) сонцезахисні фільми:

Основною особливістю такого типу плівки є те, що з дуже сильним ударом і руйнуванням скла не відбувається його фрагментами та повним руйнуванням цілісності віконного полотна. Це дає змогу значно зменшити кількість різних травм та травм від сусіднього від пошкодженого скляного пакету.

READ  Що таке вікна у ванній кімнаті в Хрущовці

Такий матеріал має велику різноманітність креслень, виготовлених на його матовій або глянцевій поверхні.

Він використовується частіше як елемент декору будівлі, скляних перегородків, внутрішніх дверей. Здатність освітлення, а також поглинання ультрафіолетового випромінювання за допомогою такого матеріалу значно нижча, ніж у аналогів.

Виробники

Російські, американські, британські та південнокорейські фільми найпопулярніші на ринку. Наприклад, ви можете придбати такі варіанти:

Технологія соняшнику

Перед закріпленням самоклеючої плівки на склі потрібно підготувати необхідні матеріали та інструменти, зрозуміти технологію роботи. Розглянемо докладніше.

Матеріали та інструменти

Для Windows, сонцезахисний покриття повинен бути підготовлений:

Для роботи використовуйте такі інструменти:

 • гострий канцелярський нож або хірургічний скальпель;
 • пластиковий шпатель;
 • Спеціальна автомийка шпателя (знак гумової води).

Гумовий знак для прання Вікна Сталь Джерело Шикблк.Com

Як закріпити фільм на вікна

Виправте вікна в кімнаті, це досить просто,

Знаючи, як правильно закріпити вікно на вікна, ви можете самостійно покласти кімнату, прикрасити його і зміцнити скло. Основним принципом експлуатації є збереження цілісності плівки та плавно прикріплювати його до скла. Далі виконуйте запуск і дайте шар шукати. На всіх етапах наклеювання є тонкощі, які потрібно вважати, якщо є необхідність самостійно.

Підготовка скла

Для того, щоб захисний шар у процесі захисного шару немає спеціальних проблем, і що фільм дійсно є самоклеючою, перш за все, потрібно подбати про стан скла, з яким вони працюють. Що потрібно зробити:

Він підійде будь-яким способом для миття вікон і м’якої тканини, вікно традиційно промивається. Якщо в кімнаті є тварина з часто сирим хутром, він починає проводити ту ж кімнату спочатку і не йти до неї з тваринами. Якщо фільм все ще падає волосся, вам потрібно спокійно піднімати край і спробувати видалити його пінцетом. Ви можете лише доторкнутися до маленьких вітрил лише до пінцет, щоб він не завадив клейкої кришки своїми руками, а не додати додатковий сміття до фільму. Бажано провести мокрій прибирання, щоб пил не вимірюється на склеєній поверхні.

Процес склеювання

Як прикріпити плівку на вікно, як правило, детально описано в прикладі інструкції. Серед багатьох невеликих порад можна виділити основні:

Перед вставкою можна виміряти дезінфіковане вікно, а на розгорнуті розгортання лінії різання. Якщо фільм вже вже, ніж вікно, ви повинні вирізати додаткову штуку та додатковий клей захисних шарів у суглоб. Це можна легко досягти, переміщення фільму. Перед нанесенням шару на склі потрібно видалити інсульт, якщо це можливо, після промивання, розпилюйте мильний розчин на поверхню скла та натисніть плівку до скла.

Нахиляючи фільм, потрібно витратити м’який шпатель від центру до краю полотна, уникаючи колекції фільмів і переміщення всіх можливих хвиль на краях. Плівка повинна бути обережно відокремлена від захисного, спираючись на всю більшість. Повітряні бульбашки зсув шпателя до краю.

READ  Окна из какого профиля лучше

Видалити всі надлишкові плівки можуть бути канцелярським ножем. Кожен майстер працює на свій розсуд і досвід. Крім того, можна дотримуватися мильного розчину, існує думка, що ви також можете заблокувати захисний шар на склі, попередньо змащений вазеліновим маслом. Наприкінці операції фільм легко видаляється з такого скла, лише занепокоєння залишаться з знежиренням.

Ліквідація дефектів

Знаючи, як закріпити сонцезахисний крем у вікні, ви також повинні представляти, як усунути можливі дефекти. Серед основних, часто виявляються дефекти стикаються:

 • Бульбашки під фільмом, ви можете боротися з ними, починаючи переміщати бульбашки до країв;
 • Наявність села під фільмом. Складність полягає в тому, що вони дуже важко помітити, і навіть складніше видалити їх; Щоб запобігти їх, підлогу слід добре промити;
 • Наявність білих плям під захисним шаром не з’являється негайно, день після приклеювання. Якщо вони більше не зміщуються, бульбашка може бути ретельно пронизана, а також видалити надлишок вологи, натискаючи поверхню до скла.

Інструменти для монтажу

Щоб зробити Windows Tinting швидше і краще, потрібно підготувати інструменти.

Як приклеїти самоклеючу плівку на вікні | Правила монтажу архітектурної самоклеючої плівки

Краще використовувати рідке мило або дитячий шампунь. І паперовий рушник повинен бути щільним, щоб він не залишив віллі на склі.

Для того, щоб уникнути пошкодження та подряпинну поверхню плівки, шпатель повинен бути придбаний гумою або пластиком.

Деякі недоліки

Найважливішим недоліком, який може призвести до обурення, є те, що при постійному впливі сонячного світла плівка нагрівається, і вона буквально прилипає до поверхні скла. Щоб видалити його після цього, це буде неможливо, незалежно від використовуваних способів.

Другий недолік є надмірним закупорюванням кімнати на хмарний день. Нам доведеться включати штучне світло, оскільки природне освітлення не буде достатньо для роботи та комфортного проживання.

У випадку, якщо ви купуєте найдешевші варіанти, життя їхньої роботи навряд чи досягає 2-3 років. Все занадто тонка основа, яка швидко руйнується, деформується при нагріванні та пілінгу з поверхні вікна.

Також передує цей процес і неналежне склеювання. Багато хто прагне використовувати мильний розчин або інші рідини, які покращують муфту. На практиці він має зворотний ефект.

Гідності й недоліки

До позитивних точок використання дешевої дзеркальної плівки належить, що це легко приклеювати його своїми руками, і це коштує досить недорого. Захищає кришки стін, підлоги та меблів від вигорання через пряму сонячне світло.

Мінус – її неперервні види. Вона занадто тонка і добре гладка, або розтягується складно, складки залишаються.

Дешевий фільм з супермаркету виглядає не надто привабливим

Інший мінус не вказаний, який відсоток прозорості він має.

Як закріпити аттермальний фільм на вікнах
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS