Як закрити труби для труб у ванній кімнаті

Підготовчі роботи

Перед встановленням трубопроводу малюють креслення каналізаційних труб. Їм потрібні для розробки найбільш оптимальних способів з’єднання санітарних пристроїв та виконувати точний розрахунок необхідних продуктів трубопроводу.

Крім того, схема допоможе визначити, скільки формуваних частин потрібно придбати для майбутніх каналізації. Для укладання каналізаційного трубопроводу не потрібний спеціальний інструмент. Ви можете цілком ходити з ножівкою, файлом і стрічкою.

Обов’язково придбайте трубопровідні каналізаційні продукти, потрібно переконатися, що на всіх елементах ущільнювальних манжет доступні. Еластичні смуги не повинні мати жодних пошкоджень, інакше герметичність зв’язку не гарантується.

Інструменти

Шток стін під трубою може бути здійснений різними пристроями, включаючи механічну інференцію. Але якщо ви хочете виконувати роботу більш ефективно, і за короткий час, водопровідні труби краще покласти, витрачаючи пази для них електронним інструментом, наприклад:

Вибір методу роботи буде залежати не тільки від власних можливостей, а й з матеріалу стіни. Якщо ви можете впоратися з стільниковим бетоном навіть за допомогою ручного механічного строкусливості, то бетонна стінка не піддавалася зубило і молотком. Але цегляна робота дозволить впоратися з завданням методу механічного розкопування напівфабрикатів.

Зазвичай в арсеналі кожного майстра є свердла. Це зробить багато отворів, які гуляють один на одного, а потім порожнину над перемичками між ними, використовуючи зубило. Більш просунутий підхід – це peuorator або болгарська. Останній підходить для обробки твердого матеріалу. За допомогою кутового автомобіля ви можете робити довгі щілини, велосипед на алмазний диск.

Кродоратор також підходить для бетону. Для нього додатково ви повинні придбати сопло у вигляді леза. Трубопровід може бути прокладений за короткий час, якщо використовувати строкосез – спеціалізований інструмент, який дозволяє виконувати без пилу.

Як приховати або маскування труб

У будь-якій квартирі немає нігріхових труб, то точно сантехніка. Ще двадцять років тому єдиним рішенням робити так, щоб вони не потрапляли в очі, живопис у кольорі стін, а масляна фарба (або емаль). Так, і труби майже всі метал.

На сьогоднішній день, майже всі використовували металопластикові труби, акуратні і яскраві. Але що робити, якщо навіть білі не хочуть залишити погляд? Звичайно!

Укладання труб у туалеті – під плитку

Приховати водяні труби допоможуть штрет у стіні, але цей метод несе певні проблеми з можливим витоком води. Особливо, якщо ви живете в житловому будинку старого. Хоча з точки зору естетики, закритий спосіб встановлення більш правильний.

Каналізаційні труби в сучасних будинках ховаються в шахті, яка закрита оздоблювальні матеріали. Але все-таки експерти рекомендують залишити люк, який у випадку якого можна відкрити та перевірити стан труб.

Нагрівальні труби приховані в коробці

Для того, щоб не створити проблему в майбутньому, у коробці можна сховати водяні труби, наприклад, пластикові. Ну, якщо ви хочете зробити все більше і краще, то така камуфляжна коробка може бути зроблена з власними руками. Наприклад, з профілю та фанери, а потім фарбують колір стін або меблів.

Аналогічним чином, ви також можете приховати нагрівальні труби, які, як правило, розтягуються через всі поверхи житлового будинку. Вони навіть можуть бути прихованими в шафці або для декоративних панелей.

READ  Які блоки краще для міжкімнатних перегородок

Нагрівальні труби можуть бути “швейними” у стіні

Але з газовими трубами, тому він категорично заборонений. Коли витік газу до труб повинен бути миттєвим доступом, тому єдиний спосіб замаскувати їх, щоб приховати їх у шафку.

Газова труба може бути прихована в Chrome

Як встановити жалюзі, щоб приховати стічні води

Жалюзі дозволяють зробити каналізацію невидимим, але підхід залишається відкритим. Обрізання завіси, ви можете побачити макет труб або лічильників.

Крім того, дизайн економить простір, підходить для дуже маленьких кімнат. Система шнурних жалюзі підходить для відкриття ширини менше п’ятдесяти сантиметрів. Для ширших отворів нам потрібні системи з механізмом на весну.

Підтримка може бути виготовлена ​​з гіпсокартону, пластику, фальшивих стін. Якщо труби проходять біля відкриття, спеціальна перерва не потрібно робити, встановіть прапорець за межами. Коробка розміщується всередині відкриття, якщо ви можете побудувати поглиблення. Коробка необхідна для вирівнювання країв структури, інакше дизайн не буде вільно рухатися на рейках.

Алгоритм для здійснення роботи при бронюванні трубопроводу в стіни

Стіни стін під водопровідну трубу можуть бути виконані різними способами. Але на першому етапі необхідно зробити маркування, щоб дізнатися, який траєкторія рухається. На тому ж етапі ви можете виконати малюнок, на якому ви зображуєте нову систему схему, щоб згодом дізнатися, з якими частинами стін ви можете працювати, а також, де шукати комунікації для їх ремонту. На тому ж етапі розташування проводки перевіряється таким чином, щоб він не зашкодить. Всі елементи в кімнаті, при необхідності, закриті фільмом.

Якщо ви вирішите використовувати шліфувальну машину, для нього купується додатковий діамантовий диск. Як тільки дві паралельні лінії були скорочені, ви також повинні видалити внутрішню частину майбутнього короткого. Для цього ви можете використовувати Peuorator, який буде справлятися з завданням, використовуючи біт. Важливо працювати якомога більше, щоб не пошкодити краю канавки.

Пероратор і болгар дозволять цим працювати досить швидко, але не так, якби ви використовували Stroborez. Основними вимогами до роботи в цьому випадку є лише у розмірі поверхні та глибини, а також ширину канавки. Після того, як матеріал був вилучений, ви можете почати покласти труби стічних вод, але дошкільна та нижня частина жалюзі різноманітні, для цього вони повинні бути покриті праймером.

Чи можна ховатися або закрити в стінці нагрівальної труби з поліпропілену, метропластики або металу: для і проти

Важливо поставити труби сантехніку в стіні “Кучно”, компактна так, що в майбутньому я не мав пам’ятати, де вони проходять. Як правило, вони намагаються розмістити строго по горизонтально або вертикально, відносно поверхні підлоги. Завдяки цьому, не треба турбуватися кожного разу, коли потрібно свердлити отвір у стіні.

Доцільно доцільно скласти малюнок на стіні для інсульту, в якому буде враховуватися діаметр труби та глибини бажаної пази. У стандарті розміром блиску становить 2525 мм.

Створений ескіз буде спростити роботу водопостачання у майбутньому, особливо у випадках витоку та необхідності запланованого технічного обслуговування. Помічник також враховує позицію положення електричної проводки.

Як зробити інсульт стін під трубою – теорію та практику

Стіни стін називаються своїми зухвами з однією метою через спеціальні інструменти та обладнання. Процес прилипання стін під трубою є обов’язковою частиною комплексу роботи з укладання прихованих комунікацій, що дозволяє замаскувати будь-який з їхніх вузлів та компонентів.

Необхідність стрибків стін

Питання про необхідність дотримуватися стін за певними комунікаціями, завжди вирішується самими власниками, виходячи з естетичних або інших міркувань, однак експерти рекомендують приховувати будь-які труби у стіні, за винятком тих, хто може виконувати декоративні функції ( Латунь, мідь і т. D.).

READ  Чи може акумулятор акрилової фарби

“Приховані” труби не заважають комфорту та простору в квартирі і залишаються добре захищеними від механічного або іншого пошкодження, і в той же час зменшує ризик травми для людей (наприклад, термічних опіків у контакті з гарячими трубами, випадковими страйки про виступаючі кути та поверхні конструкцій і Т. D.).

Альтернатива прилипання може служити виробником гіпсокартону для труб або інших комунікацій. Однак недоліком цього методу є незначне зменшення площі приміщень, іноді досить помітна на тлі загального житлового будинку. Тому в більшості випадків інсульт є найбільш прийнятним варіантом для прихованих прокладок комунікацій у квартирі.

Слід зазначити, що найчастіше потрібно, щоб замаскувати сантехнічні або каналізаційні труби. Прилипання під труби у ванній кімнаті або в туалеті часто актуальна через їх досить велику довжину і не дуже естетичний вигляд. У той же час, приховуючи нагрівальні труби, наприклад, це не має сенсу, оскільки їх нагрівальна поверхня використовується для того, щоб зігріти всю кімнату.

Основні правила для розташування прихованих комунікацій

Стробін – відповідальний процес, який, з неуважними відносинами, може бути загрожує неприємними наслідками. Тому, перш ніж вставити стіни під трубою, слід уважно прочитати основні принципи та вимоги у цьому питанні.

Стандартні стандарти будівництва та правила встановлюють наступні положення, що регулюють процес стробальних стін, щоб організувати приховані комунікації:

 • Не дозволяється дотримуватися підтримки та несучих стін та структур, оскільки це може вплинути на стабільність будівлі в цілому. Перед тим, як вразити стіни під труби, ви повинні ознайомитися з проектною документацією будівлі або будівель.
 • Тільки монолітні структури не можуть бути дисперговані, близькі до ріжучої стінки. У разі вивчення комунікацій необхідно мати доступ до всіх механізмів та вузлів, що досягається шляхом встановлення відкриваючих люків та панелей.
 • У разі внутрішньоутробної установки металевих конструкцій необхідно розглянути схему домовленості електричних мереж. Для додаткових загрозливих, ви можете вивчити стіни зі спеціальним обладнанням, щоб уникнути сюрпризів. Якщо можуть бути приховані кабелі або електричну проводку на той чи інший сюжет, ця зона повинна бути порушена на роботі.
 • Для трубопроводів, згідно з якими передбачається транспортування гарячих рідин, необхідно забезпечити проміжні вузли принаймні кожні три метри. У таких вузлах розширення лінійної труби компенсується при нагріванні. Вони повинні бути розташовані в спеціальних “кишенях”, які виконуються в інсульту для їх розміщення.
 • Труби в стінці інсульту закріплені затискачами. Вони не повинні стикатися з стінками канав, навіть з максимальним згинанням, інакше це призведе до появи непотрібного шуму під час роботи трубопроводу.
 • При герметизації блиску, щільна наповнення різання в стінці каналу не виконується. Навпаки, порожнина виливається таким чином, що в ньому є значний повітряний шар.
 • Макет або схема сантехнічного дизайну з усіма вузлами та переходами повинна підтримуватися у разі необхідності ремонтних робіт, інакше неможливо відвідати їх, коли виникають проблеми.

Методи штрихів стін

Розташування труб для труб у ванній кімнаті або в іншій кімнаті можна виконати за допомогою різних інструментів, які включають:

Уваги до засобів захисту

Під час роботи дуже важливо використовувати інструменти безпеки. У процесі різання є багато пилу, пісок, камені також можуть бути обрізані. Щоб уникнути травм або проблем зі здоров’ям, потрібно використовувати наступні пристрої:

На додаток до засобів захисту, дуже важливо дотримуватися правил безпеки:

 • Підшипники – це зона ризику в будинках панельного типу (вони не завжди можуть бути штрихами);
 • Деформація залізобетонної структури залізобетонних конструкцій суворо заборонено;
 • У бетонних стінках бажано приклеювати стіни не глибоко і в вертикальному напрямку;
 • У стінах з деформованим підкріпленням слід проводити будь-які операції, оскільки це лише підвищить ризик колапсу;
 • проводка.
READ  Чи можна поставити нову плитку на стару плитку

Де почати роботу

Перед початком ремонту, ретельно вивчити існуюче розташування санітарних комунікацій та компетентним проектом їх передачі. Особливо важливо зробити це, якщо ви живете в житловому будинку, де всі інженерні системи взаємопов’язані. Помилка прикладання нових труб може перетворитися на комунальну аварію, якщо не ви, то ваші сусіди для стояча.

Важливий! У процесі складання проекту не нехтуйте допомоги спеціаліста.

Перед плануванням нового розташування комунікацій вирішуйте, де і як вам потрібна санітарна техніка, буде: ванна, раковина, нагрівальна рушник, пральна машина та т. D. Всі гілки та повороти трубопроводу плануються на основі бажаного інтер’єру ванної кімнати. Зробити попередній малюнок проводки, а остаточний варіант може бути розміщений безпосередньо на стіні відремонтованої кімнати.

Важливий! При складанні проекту спробуйте покласти труби в найкоротший шлях і мінімізувати кількість поворотів і вигинів.

Приховати труби у ванній кімнаті над стіною: основні правила

Для того, щоб приховати комунікації працювали довгий час, з їх маскуванням до стіни, слід враховувати кілька важливих моментів:

 • Кількість сполук повинна бути мінімальною;
 • Всі адаптери, сполучні елементи та труби повинні бути виготовлені з одного матеріалу;
 • У місцях з відключенням підкріплення, фільтри та лічильники, ревізійні люки повинні бути встановлені;
 • Щоб запобігти утворенню конденсату, трубопровід (особливо ті області, для яких пройде гаряча вода), необхідна перед замаском для обертання ізоляційного матеріалу.

Які труби варті приховувати?

У сучасних побутових будинках металеві труби практично не використовуються. Є більш надійні матеріали: металопластик, ПВХ, як останній курорт, мідь. Вони більш стійкі до утворення корозії, крім того, вони відрізняються як низька вага, яка дуже спрощує їх установку. Такі труби – ідеальний варіант для прихованої установки.

Ми рекомендуємо дізнатись, як вибрати вчений кабінет для ванної кімнати.

Читати: Як самостійно встановити ручку дверей у дверях у ванній кімнаті.

Маскування в стіні спілкування, залишаючись від радянських часів, не варто. По-перше, їх стан рідко задовільний, легко пошкодити навіть під час ремонту. По-друге, через тиск і температура падає через них, такі труби будуть постійно змінюватися в обсязі. У результаті тріщини можуть утворюватися у свіжому покритті, і весь ремонт буде йти до насоса. Ну, найголовніше – ця труба має більше шансів, щоб тріснути прямо в стіні, що означає, що всі декоративні конструкції повинні бути демонтичні для усунення аварії. Отже, це мудріше замінити всю стару проводку. Від акторної каналізації можна залишити, крім, каналізацію, але також тільки якщо він знаходиться в хорошому стані.

Шліфувальний шок з трубами у ванній штукатурні штукатурки. Sp start knauf.

Важливий! Для установки всередині стін ви не можете використовувати комунікації з металу та містять різьбові з’єднання.

Якщо ви вирішите заглушити труби у стіну у ванній кімнаті, не купуйте новий PVC-трубопровід. Так, це дешевше, ніж інші матеріали, але його переваги обмежені. Труби ПВХ погано терпіть тиск води погано, і тріснуті можуть бути подані з високої температури. Для прихованої установки краще вибрати металевий пластик. Якщо бюджет достатньо лише на ПВХ, не приховуйте труби герметично. Закрийте їх з знімним екраном або коробкою, щоб забезпечити бездоганне доступу до будь-якого сайту зв’язку у випадку аварії.

Як закрити труби для труб у ванній кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS