Як замаскувати дроти з телевізора на стіні

У підлогу

Другий шлях – приховуйте шнури під підлогою. Сьогодні в будівельних магазинах можна безпечно купити спеціальні плінтуси, оснащені кабельним маскуванням нішею. Вам просто потрібно витягнути зовнішню панель, а потім видалити дроти в цей простір. Потім встановіть панель назад.

Основною перевагою цього варіанту є ефективність, чистота, простота. Робота виводить мінімум вільний час. Закрити шнури під плінтусом, вам не доведеться нічого не кинути. Немає бруду і т.D. Під плінтусом можна розмістити антену та інтернет-кабелі. З їх допомогою вони маскуються та інші комунікації.

Кабель антени для телевізора може бути прихованим на підлозі, і, точніше під ним. Як це можна зробити? Візьміть людей, а потім зробити отвори на підлозі, яка насправді буде розроблена для проводів. Використовуючи гофрування, зробити захисний шар, а потім ви можете покласти шнури.

Коли установка завершена, вирівняйте підлогу за допомогою розчину з піску та цементу. Якщо квартира має дерев’яну підлогу, то вам доведеться розібрати дошки, а дроти поміщаються в металеву трубку.

Як приховати дроти

Якщо кабель біжить уздовж підлоги або стелі, використовуйте пластмасові кортичні. Ви можете купити вже закінчений дизайн або зробити себе. Кутці загвинчуються самореклама, потім шнур закладено всередину і закриває пристрій з спеціальними дверима. Для натяжної стелі зробити коробку гіпсокартону, покладіть всередину дроту і закріпіть продукт під стелю.

Раціональний та відповідний спосіб приховати дроти під плінтусом. Сьогодні ви можете легко знайти моделі з спеціальною перервою під кабелем. Для цього зніміть розсувний центр плінтуса, де вставлений шнур. Потім встановлюється середина плінтуса.

У процесі ремонту на підлозі ви можете зробити отвір, покласти дріт у гофрусну трубу та встановити дизайн у цю дірку. Після цього отвір близький до цементу. Отвори можна зробити у стіні. Для цього позначення розмітки і робити невеликі круглі рухається у місці проводів.

Наскільки красиво замаскувати дроти з телевізора на стіні

Повісити телевізор на стіні така приваблива ідея вже реалізована в різних будинках та квартирах. Однак в той же час необхідно одночасно вирішити одне важливе завдання: зробити це так, щоб на пристрої немає дротів. І вони можуть бути досить багато. Але варіанти, як приховати шнур з телевізора, зберігання красивого вигляду інтер’єру – це лише величезна кількість.

READ  Піна для ущільнення тріщин у стіні

Приховати дроти у відремонтованій кімнаті

Якщо вже є ремонт, і ви не хочете турбувати цілісність стіни, ви можете зробити оформлення каналу проводів та кабелів безпосередньо на поверхні. Зробити таку коробку не буде дуже складним. Зрештою, існує велика кількість будівельних ринків та інших торговельних приміщень. Для цього, отриманий виступ пофарбований у колір, який приходить до стіни. Також можна було б цікаво бити цей момент через аксесуари, і в той же час отримати оптимальне рішення дизайнера.

У першому випадку дії підходять для стін, які не є носіями. Знову ж таки, ви не повинні виконувати такі роботи, краще довіряти своїм досвідченим професіоналам своїх.

Провід як художній об’єкт

З довгого шнура контрастування з стіною, близько, до якого він розташований, легко створити оригінальний контур зображення. Коли шнури досить довгі, які можуть бути організовані навмисне, з яких геометричні візерунки викладають, цілі картини ділянки – панорама міст, силует тварин, профілі людей, дерева, ноги та спинки, каркасні дзеркала.

Інтер’єри Loft Style також легко прикрашають дроти, створюючи цегли з них, випущені навмисне величезні гофровані труби, покриті бронзовою фарбою. Останній також складається.

Кольорові штрихи здатні стати продовженням настінного живопису, дублюючи малюнок на штори, підлогу, імітуючи “відсутні” частини різних конструкцій.

Приховати в кабельний канал або декоративна коробка

Застосувати такий продукт – це простий та бюджетний метод, щоб приховати проводку з телевізора. На ринку ви можете знайти пластикові, металеві та комбіновані типи. Цей метод приховує проводку – це не тільки стильний, але й безпечний. Коробки відповідають запальним стандартам.

Головне – правильно вибрати розмір матеріалу з урахуванням всіх кабелів, які вам потрібно, щоб розташувати в ньому, а також розрахувати довжину до виходу. Цей матеріал виготовляється за шматками довжиною 2 м, який повинен поєднуватися з особливими елементами (роз’єми, вилки, трійники, кути різних напрямків при повороті та т.D.). Колір коробки вибирається відповідно до стін стін.

Декоративні ящики можуть перетворювати кабельні мережі з телевізора до частини тематичного декору на стіні.

 • Облицьований цеглу, придатним для дизайну приміщення в сучасному стилі.
 • Продукти використовуються у вигляді труб малого діаметру.
 • Віддаючи перевагу екологічному стилі, вам потрібно подивитися на версії для дерева.
READ  Як дізнатися, скільки стіни квадратних метрів

Крім того, подібний елемент легко малювати колір шпалер або прикрасити дерев’яними дошками, імітуючи текстуру та відтінок стінної оболонки.

Альтернативні параметри декоративно

Якщо людина має добре розвинене творче мислення, він швидко думає про методи маскування кабелів. У цьому випадку можна використовувати виключно матеріали. Існує величезна кількість варіантів, і вам потрібно вибрати спосіб, який буде доцільним для певного декору.

  Якщо проводів мають достатню довжину, вони можуть бути викладені безпосередньо на стіну у вигляді малюнка на певну тему. У той же час діють під час свого дизайну слідує певною схемою. По-перше, ескізи застосовуються простим олівцем, а пізніше ви можете запустити основну роботу.

Декоративні елементи допоможуть замаскувати телевізійний кабель

Ця робота мистецтва може бути створена завдяки телевізійному кабелю

У дитячій кімнаті ви можете створювати стіни фотографії

Приховати кабель для книг – і кімната набуває більш точного вигляду

Важливо знати! Під час роботи необхідно враховувати той факт, що надзвичайно рекомендується порушувати цілісність оболонки шнура. Зрештою, це може не тільки сприяти виходу пристрою, але також спричиняє надзвичайну ситуацію.

Як приховати проводку під підлогою?

Якщо у вас нікуди, щоб приховати дроти, приховати їх під підлогою. Але тоді виникає питання: як це зробити правильно? Все дуже просто. Візьміть похмуровку або зробити поглиблення на підлозі для дротів, зробити захисний шар на проводку – гофрування, і лежав у цій перерві.

Після завершення монтажної роботи вирівняйте підлогу з піском і цементом.

Якщо в квартирній підлозі дерева, то вам доведеться видалити дошки та прокласти проводку в металевій трубі.

Параметри проведення дроту без інсульту

Часто нова техніка пов’язана, залишаючи дроти, що лежать на підлозі або висять на стінах. Це потворний погляд, псує інтер’єр, крім того, він створює небезпеку падіння технологій або людину, яка може спотикатися для розсіяних дротів.

Якщо будинок зроблений капітальний ремонт, то всі дроти поміщаються у стіни – у взуття. Якщо будинок дерев’яний, дроти, як правило, є упертими в захисних гофрованих рукавах. Ви можете розміщувати дроти на одному з “обличчя” кімнати – на стінах, на підлозі або стелі. Розглянемо більше цих варіантів.

READ  Полицю під телевізором на стіні роблять це самостійно

Це трапляється, проводка повинна бути передана на підлозі. Легше робити, ніж на стінах. Якщо прокладка проводиться після ремонту, природно, ніхто не хоче дотримуватися канавок у стяжці цементу. Потрібно шукати більш доступні методи укладання.

Як приховати розетки та дроти з телевізора на стіні в квартирі з готовим ремонтом

Найкращий варіант для проведення дротів на підлозі без прилипання:

 • У спеціальних плінтусах з отворами. Будівельні магазини представляють широкий спектр аналогічних продуктів. Дроти поміщають у плінтус, видаляючи знімний елемент. Після покладання “обмеження” повернення до місця.
 • Під ламінату. Для реалізації цього варіанту планки частково видаляються, за якими кабель буде відсутнє – до найбільш будівельного відставання. Дріт закладений у гофрування. При необхідності деревина вирізає простір для перехресних дротів.

Стеля

Вибір варіанта укладання на стелі залежить від типу стельового покриття. У житлових приміщеннях і офісах часто встановлюються натяжні стелі. Вони “їдять” надлишок простору, але дозволяють розбавити нагорі, оскільки це вимагає схеми електричної підтримки.

Немає перешкод на стелі для кабелів, і вони можуть бути закладені там вздовж найкоротшого шляху, це дозволяє вам:

 • зменшити витрати;
 • скоротити час роботи;
 • зменшити загальну контурну стійкість;
 • забезпечити більш високий рівень пожежної безпеки;
 • При необхідності легко замінити дроти.

Відповідно до вимог пожежної безпеки, кабель повинен бути закритий гофрованими трубами. Аналогічним чином, він повинен бути зроблений з проводкою, укладеним для натяжних стель, в нішах або гіпсованих структурах.

Рекомендується підключити всі дроти в одну лінію – це спрощує ремонтні роботи в майбутньому. Якщо стелі бетонують, без прилипання не можуть це зробити.

Стіни

Кабель на стіні можна покласти в декоративний ящик – цей варіант особливо хороший для проводів великого діаметра, оскільки він не буде працювати без відновлення їх без ремонту.

Інші варіанти проведення проводів на стінах:

Зауважте, що останні три варіанти підходять лише для низькоточинкових дротів (Інтернет, телефон та T.Р.). Високовольтні дроти дозволяють лежати відповідно до стандартів пожежної безпеки.

Як замаскувати дроти з телевізора на стіні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS