Як замінити коронки в дерев’яному будинку

Заміна коронки в дерев’яному будинку – всі тонкощі від професіоналів

Дерев’яні будинки шанованого віку, що стояло більше півстоліття, вимагає реконструкції, пов’язаної з заміною коронок. Руйнування нижньої частини будівлі викликана відсутністю повністю або слабкою гідроізоляцією між нижніми журналами та підвалом. Якщо ви перебуваєте в планах замінити нижню корону дерев’яного будинку своїми руками, ми рекомендуємо залишитися з нами.

Ремонт дерев’яного будинку та заміни коронок необхідний через 40-50 років після будівництва будівництва

Методи заміни нижніх коронок

Домашнє відновлення краще доручити професіоналів, тому що без досвіду він не зможе уникнути помилок, які можуть призвести до знищення окремих структур, інакше.

Залежно від стану коронок, вибирається побудова конструкції, наявність плитки та вкладення, як замінити нижню корону, тобто, який метод буде відремонтовано.

Заміна нижньої палички дерев’яного будинку

Будинок з дерева – зручний і затишний, володіє спеціальною, унікальною атмосферою та позитивною енергією. Така будівля буде служити дійсно протягом тривалого часу, якщо це своєчасно та ефективно виконувати необхідний ремонт, який включає та замінюючи нижні коронки дерев’яного будинку.

Багатовіковий досвід використання таких будівель продемонстрував, що без присутності відповідних знань, певних навичок та спеціалізованих інструментів, щоб спробувати відновити структурні елементи надзвичайно ризикованими.

Цегляна кладка як метод ремонту

Тест під дерев’яною житловою структурою червоної цегельної кладки може бути двома способами: як через попередній підйом розрізу, так і без його підняття. Все залежить від того, який фонд – ваш будинок, а також від віку структури та від ваших фінансових можливостей.

У випадку, якщо стара будівля знаходиться безпосередньо на Землі, без причини, цегляна кладка коронки буде легше замінити, підняти будинок не обов’язково. Такий же варіант також можливий у тому випадку, якщо будували фундамент стовпця.

READ  Ніж шити ванну в країні

Робота виконується наступним чином: уражені ділянки розрізані на нижній короні, ток-фундамент виконується, поверхня якої поставляється під колоди, розташованими на вершині і менш пошкоджені. Вирізати перші гнилі кутові з’єднання, зроблено надійну підтримку. Що стосується висоти кладки, це може бути іншим. Ви можете зробити заміну цеглини нижнього або декількох рядів коронок.

Підніміть вдома, використовуючи домкрати – більш дорогий варіант. За допомогою гвинтового гнізда або гідравлічного пристрою ви можете підняти будинок для виготовлення твердого ремонту дерев’яних чабних елементів та подальшої кладки. Будинок піднімається в кутах, потім він вирівнюється, під кутами монтованої підтримки. Тоді фундамент будівлі очищається, вирівняна і цегляна робота збільшується.

Для того, щоб підняти журнал з гніздом, зведений на фундаменті ременя, це буде необхідно частково знищити. Або, швидше за все, буде необхідно ховати нішу в ньому близько 0,4 метри, а висота ніші буде такою гніздом, щоб підходити. З кута будинку одночасно відступає на лічильнику. Ви можете підняти весь будинок, і тільки одну сторону. Після здійснення роботи, Фонд відремонтований. Існує також більш сучасний спосіб підвищення будинку є використання спеціальних металевих каналів.

Як замінити корону дерев’яного будинку: причини розміщення. Косметичний метод ремонту. Повна заміна

Журнал або грудний будиночок у наш час не настільки рідко, крім будівництва таких будівель триває, але дерево схиляється до гнилі, так багато раніше або пізніше повинні розуміти, як замінити нижню корону в дерев’яному будинку.

Здебільшого, це є результатом неправильної (недостатньої) сушіння лісу або не професіоналізму (недбалість) при побудові будівлі, коли матеріал вимагає заміни через 5-6 років. Як би там не було, але це трапляється, і заміна необхідна, що ми спробуємо докладно розповісти, і, крім того, ми демонструємо вам відео в цій статті.

Повна заміна допоміжних елементів з ліфтом структури

Повна заміна нижньої коронки дерев’яного будинку з власними руками ні в якому разі не повинна виконуватися самостійно. Настійно рекомендується запросити фахівця виконувати такі роботи.

Замінюючи нижні коронки в будиночку

Заміна нижньої коронки за 14 хвилин/заміна нижньої коронки будинку за 14 хвилин

Заміна частини будинку (кроки 1-11)

Підніміть вдома з 2 домкратами

READ  Як зробити пороги при кладці ламінату

ЧИТАТИ :

У яких випадках виправдано ремонтом основи дерев’яного будинку, і чи є переваги їх установки.

Причини пошкодження нижніх коронок будинку і ліквідувати їх

Перед початком роботи з локалізацією пошкодження коронок, необхідно провести свою перевірку та визначити причини. За результатами інспекції, питання про методи їх усунення.

Порушення технології під час будівництва, а також пошкодження або знос захисту гідроізоляції може призвести до посадки дерев’яної основи. Якщо ця проблема відзначається вчасно, вона вирішується після повного сушіння просочення з різною спеціалізованою мастикою, а також повною заміною гідравлічного захисту.

Ви можете відремонтувати з п’ятьма основними способами:

  • Часткова заміна. Замінено лише пошкоджені журнали. Метод використовується лише як тимчасовий, коли не всі зарплати пошкоджена, або в силу деяких причин підняти будинок неможливо. Журнал потрібно видалити і замінити нові, з обробкою захисних агентів.
  • Повний аналіз та перевстановлення структури. Технологія використовується для нежитлових будинків у випадках, коли необхідно змінити не тільки коронки, але і деякі інші дерев’яні конструкційні елементи.
  • Замінюючи корону цегельної кладки. Також можна частково замінити лише пошкоджені ділянки.
  • Метод Джека. Використовуються на стрічці та міцних фундаментах. Метод дозволяє не тільки легко замінити іпотечні кредити, а й відновити, водонепроникний і підняти фундамент.
  • Використання спеціалізованих металевих суспензій. Дорогі технології, яка вимагає пошуку або виготовлення будівництва для суспензії будинку відповідно до периметралічного розміру будинку та використання спеціального обладнання.

Ремонт церкви: заміна весілля дерев’яного будинку своїми руками

Неможливість дотримання будівельних технологій, а також гідроізоляційного зносу є основними причинами, що ведуть до запуску процесу гниття основи будівлі. Якщо це не помічено в часі, це буде дуже рано, щоб зробити заміну дерев’яного будинку корону. Однак своєчасна оцінка пошкодження допоможе обмежувати себе сушінням, просочував мастику та зсув водонепроникну.

Є п’ять способів відновлення іпотечних елементів будівлі деревини:

  • Повна розбирання та перевстановлення – В основному ця технологія використовується для нежитлових приміщень, коли не тільки основи повинні бути змінені, а й інші конструктивні компоненти.
  • Часткова заміна – забезпечує зміну лише пошкоджених журналів, нова обробляється спеціальними просоченнями, після чого він встановлений замість старого. Техніка застосовується у випадку, коли підйом будівлі неможливий з будь-якої причини.
  • Кладки з цегли замість журналу носія – також можна змінити лише пошкоджені ділянки.
  • Побутовий метод – нанесений на стрічку або міцну основу. Метод дозволяє швидко відновити іпотечні кредити і зробити гідроізоляцію.
  • Використання спеціальних суспензій – технологія полягає у виробництві будівництва для висячого будинку, який повинен відповідати розміру будівлі. Шлях дуже дорогий, тому він використовується досить рідко.
READ  Як видалити дюйми газової пластини Indesit

Як оцінюється стан журналу

Візуальна інспекція дозволяє визначити необхідність ремонтних робіт. Крім того, застосовується легка натискання зображення – у присутності гниття, глухий звук буде чути. Точно так само перевірте другий і третій рядок журналів.

Важливий! Особливо варто звернути увагу на наявність деревних жуків, які залишають невеликі рухи. Одна личинка за короткий час, щоб принести дерево до стану trummer.

Необхідно додатково зазначити, що заміна нижньої коронки дерев’яного будинку може супроводжуватися ремонтом фундаменту, яку можна легко зробити з власними руками. Наявність тріщин забезпечує відновлення, використовуючи цемент M400 і пісок.

Заміна церкви на стовпці (ворс) Фонд

Це більш простий варіант, оскільки воно не вимагає знищення фундаменту. Відстань між купою фундаменту, як правило, достатньо для встановлення домкратів. Щоб запобігти деформації розрізу і ковзати його від стовпців, щоб виробляти вдома, бажано синхронно з усіх чотирьох кутів простої конструкції прямокутної церкви. Тільки одна сторона будинку можлива в крайніх випадках.

Domkrats розмножуються під верхні журнали журналу. Джек укладається підтримкою, яка запобігає потрапляти в землю (дерев’яний щит не менше 500×500 мм). Стрижень Джека не слід вживати безпосередньо в журналі, але мають металеву прокладку. Після підйому роз’ємів, дно журналу звільняється від навантаження і її можна замінити. Є тимчасові підставки з журналів або цегли та знижених домкратів.

Одночасно з гніздами буде спустошені і верхні журнали журналу. Вони також замінюються і негайно субдоменів. Після цього ми видаляємо тимчасові підставки з нижніх птахів пов’язки і опустіть домкрати. Будинок стає.

Як замінити коронки в дерев’яному будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS