Як затирати шви між плитками на підлозі

Затирка для підлоги, як вибрати або як зробити та нанести на шви між плиткою самостійно

Затирання швів плитки на підлозі. Такий захід забезпечує додатковий захист покриттю, але важливо правильно підібрати матеріал: шовні з’єднання повинні витримувати навантаження на них, слід звертати увагу на суміші з низьким рівнем гігроскопічності. При нанесенні потрібно дотримуватися деяких правил, що також сприятиме збільшенню терміну служби затирання. Щоб підлогове покриття виглядало органічно, використовувані матеріали повинні підбиратися за кольором.

Ще раз про види затиральних матеріалів

На полицях будівельних супермаркетів можна виявити безліч матеріалів для заповнення міжплиткових швів. Вітчизняні та закордонні виробники пропонують продукцію, різну за складом та консистенцією: сухі суміші, готові розчини середньої в’язкості, щільні пасти. Розглянемо, що агрегати відрізняються, і які з них краще підходять для самостійності.

Основою для найбільш поширеного типу сухих сумішей цемент. такі продукти можна знайти від кожного виробника. Деякі цементні композиції містять пісок, інші розбавляють різними наповнювачами. Сенді суміші повинні скористатися, якщо ширина швів досягає 4 см і вище, тобто вони абсолютно не підходять для ванних кімнат. Цементно-піщані розчини використовуються з зовнішнім покриттям фасадів, пристроєм садових доріжок, будівельних робіт у дворі.

Для затирання міжплиткових швів у ванних, санвузлах та кухнях застосовують склади з портландцементу, змішаного з вапном. Дрібний помел компонентів гарантує рівний однорідний шар при нанесенні. Полімерно-цементні розчини не розбавляються водою, але складом на основі латексу. Існує два види сумішей: кольорові та світлі, призначені для змішування з фарбуючим пігментом у процесі приготування.

Другий тип розчинів готується на основі смол. Навіть професіонали рідко беруться за роботу з епоксидним матеріалом, який складається з двох компонентів та готується безпосередньо перед нанесенням. Густу масу потрібно наносити швидко та дуже акуратно. Затвердіння, швидкий матеріал у силі стає рівним керамічним плиткам і служить щонайменше 50 років.

Епоксидні суміші використовують для швів ширше 6 мм, проте іноді їх застосовують для обробки ванних кімнат. Дизайнери додають у порошок золоту або срібну пудру та отримують розкішне обрамлення для керамічної плитки.

Найстійкішим матеріалом вважається заповнювач, виготовлений на основі фуранової смоли. Він такий же дорогий, як і епоксидний, і має ще одну особливість – виключно чорний колір. Незважаючи на високі характеристики та виняткову зносостійкість, фуранол використовують рідко.

Іноді обробляти суглоби, складні сайти або місця для прилягання плитки до раковини (ванна) використовують силіконовий герметик герметик. Він продається в пластикових трубах-шприцах і екструдується безпосередньо в шва за допомогою будівельного пістолета.

READ  Утеплення підлоги піноплексом у приватному будинку

Герметик має еластичність, антисептичні властивості, але з часом він може змінити його відтінок: білий або прозорий матеріал стає жовтим від впливу води та світла.

Найбільш зручним заповнювачем для плиточників-початківців є поліуретанова затирка, що продається вже в готовому вигляді у цеберках різного об’єму. Це універсальний, тобто, придатний для ущільнення швів при укладання та плитках, а мозаїка. Ширина шва може бути різним. від 1 мм до 5 мм.

Поліуретановий склад суміші легко застосовується, швидко зменшується і не викликає проблем з подальшим доглядом.

Як вибрати груту для швів

Склад для закладення міжплиткових швів повинен відповідати цілій низці вимог:

З’єднання. Грани для швів керамічної плитки у своєму складі поділяються на цемент і епоксид. Сухі цементні суміші більш зручні в експлуатації, доступні та універсальні. Епоксидні дороги, вимагають майстерності в їх застосуванні, можуть використовуватися тільки для вузьких швів.

затирати, плитка, підлозі

Найкращий спосіб покласти плитки швів

Водотривкість. Ця вимога повинна відповідати не тільки для ванної кімнати. Найчастіше плитка розміщується в приміщеннях, так чи інакше, піддається вологістю. Тому ми завжди рекомендуємо вибирати вологостійкі виручки для плиток для швів у ванній кімнаті, басейн, на кухні та в коридорі.

Опір зовнішнього стану. Якщо вам потрібна затирка для зовнішніх робіт, зверніть увагу, чи є вибрана вами суміш морозостійкою та стійкою до УФ-випромінювання.

Захисні властивості. антибактеріальні, протигрибкові. Якісні суміші містять спеціальні добавки, що перешкоджають зростанню бактерій.

Якщо ви волієте вибирати для свого будинку або роботи тільки високоякісні матеріали, зверніть увагу на марку Sika (Швейцарія). Ми гарантуємо високу якість матеріалів Sika, їх довговічність, зручність у використанні та економічні витрати.

Для затишних швів у асортименті Sika представлені суміші з сикацерамом. Вони складаються з високоякісного цементу, добірного кварцового піску та спеціальних добавок. Після затвердіння SikaCeram CleanGrout має достатню водонепроникність, що робить її придатною для застосування в басейнах та резервуарах. Склад має високу твердість і зносостійкість, а фунгіцидні добавки перешкоджають розвитку бактерій, цвілі та грибка.

Затирочна суміш SikaCeram CleanGrout. універсальний склад:

він підходить для плитки, мармуру, скляної мозаїки;

призначений для зовнішнього та внутрішнього застосування і може використовуватися навіть у найвологіших приміщеннях – для затирання швів у ванній та басейні;

може використовуватись для швів шириною від 1 до 8 мм;

має багату палітру кольорів – 25 відтінків.

Для додаткової гідроізоляції швів плитки в кутах стін, місця сантехнічних суглобів з стінами, швами між шматками мозаїки додатково рекомендують з використанням силіконового герметику для сикасильських швів.C. Вона не містить оцтової кислоти, тобто нейтральну, вона не викликає хмари матеріалів. Такий герметик може бути використаний всередині та за межами приміщення: при будь-якій температурі він забезпечує надійні шви швів.

Виробництво розчину

Найчастіше для обробки швів використовується затирка для статевої плитки промислового виробництва. Це набагато зручніше, оскільки можна вибрати склад, в якому компоненти включають конкретний випадок.

READ  Затирання швів кахельної плитки на підлозі

У спеціалізованих магазинах вони пропонують з двох типів:

  • Перший з них. сухий порошок. Його розводять по необхідності, а зберігатися він може тривалий час, якщо дотримуватись необхідних умов. Пропорції, які повинні дотримуватися при підготовці суміші, показані на упаковці;
  • Другий варіант – вже приготовлена ​​маса, яку продають розфасованою у невеликих відерцях або банках. Перевага цього виду затирання в тому, що її не потрібно розводити, а суміш повністю готова до застосування. Щоправда, є і негативний момент – вміст розкритої банки не можна довго зберігати.

Оскільки своїми руками розводити порошок вигідніше, краще купувати суху суміш.

Ви також можете зробити композицію самостійно. Найпростіший спосіб приготування. Він змішує воду з алебастером. В результаті повинна бути отримана біла маса пружної консистенції, але при сушінні, така шпаклівка часто руйнується, а добавка гіпсу навряд чи слід покращити якість суміші.

Своїми руками приготувати затірку непросто, тому краще вибрати покупний варіант.

Як затирати шви на плитці?

Остаточний етап фінішу будь-якої кімнати керамічної плитки. покласти шви. Використовуючи розчин, ми позбутися всіх можливих порожнин навколо плитки. Якщо ви впоралися з усіма попередніми стадіями, це здається, як дрібниця. До цього процесу варто приступати не раніше ніж через 7 днів після укладання плитки.

Почнемо з того, що ми повинні вирішити, як втирати шви між плиткою?

Холодні суміші є двома типами: на основі цементу та епоксидної смоли. Силіконова печатка для цих цілей не підходить.

затирати, плитка, підлозі

Цементна розчин має порошкову структуру. Перед використанням він повинен бути розчинений водою або рідким латексом у правильних пропорціях. Існує кілька типів цементних розчинників, які відрізняються за своїм складом: промисловий цемент, латексну суміш або сухий отверджувач. Дуже важливо при роботі з цим видом затирання використовувати респіратор, захисні окуляри та рукавички, оскільки вона містить речовини, що викликають різного роду запалення.

Гроту на основі епокси-смоли має в’язку структуру. Компоненти, що входять до її складу, дозволяють протистояти впливу на шви хімічних речовин. Ця розчин дуже часто використовується при обробці виробничих та комерційних приміщень.

Як правило, вони вибирають відтінок рухів на тоні сильніше, ніж відтінок головної плитки. У будь-якому випадку, вибір кольору для розчину може залежати лише від вашого подання остаточного результату.

Ми взяли груту. Тепер вам потрібно зібрати інструменти, необхідні для цього процесу. Підготуйте ємність для змішування, металевий та гумовий шпателі, цебро з чистою водою та щільну губку.

Як затирати шви на плитці на підлозі

Розглянемо читати більше процесу броня.

По-перше, введіть розчин, згідно з інструкціями. Не перестарайтеся водою. це може вплинути на силу швів.

Використовуйте гумовий шпатель, щоб заповнити шви. Провівши шпателем перпендикулярно шву, зніміть надлишки затирання.

Поради з досвідченого нахилу. Як протріть шви після укладання плитки?

Для того, щоб зрозуміти, як швидко розтирається, починаються з невеликого сайту, 1,5-2 м2.

READ  Які маяки краще для підлоги

Зазвичай хвилин через 15 затирання починає «схоплюватися» і можна починати замивати шви. Зволожувати і виглядати хорошу губку. Губкою ми формуємо шви та очищаємо поверхню. Часто плавають.

Так що шви є бездоганними, ви можете використовувати шматок кабелю. Поклавши його на шов, ви можете дати шви такого ж глибини і форми.

Після закінчення роботи, обережно протріть плитку від залишків затірки.

Коли шви, нарешті, висушуються, ви можете застосувати герметик за допомогою невеликої щітки.

Швний наповнювач відтворює кілька ролей.

  • Захищає основу покриття (клейова композиція) від руйнування через вплив вологи.
  • Розчин для підлоги плитки не дозволяє накопичення сміття.
  • Шовний заповнювач, підібраний під колір поверхні, в контрасті, що відповідає навколишнім стінам дозволить досягати потрібної естетики.
  • Розчин для секс-плиток, а також для стіни, використовується як демпфер. Під час сезонних посилювачів змінюється конфігурація покриття, включаючи відстань між окремими елементами укладання.
  • Суміш для наповнення швів має часткову паропроникність. Вологість може циркулювати в природному режимі.
  • Куля для плиток на підлозі у ванній кімнаті відіграє роль анти-Гріб та антипінду.

Ви можете продовжувати список. Наприклад, згадати, що затирання для плитки для підлоги грає роль ефективного з’єднувача, покращуючи загальний розподіл маси по поверхні при ходьбі. Але вже зрозуміло, що затирати шви потрібно уважно та правильно, гарантуючи гарний результат.

Відмінності двох типів затирок

Цементний склад висихає приблизно за півгодини, утворюючи після себе наліт білого кольору. Можна видалити його з мокрою теркою з набору, витрачаючи його кілька разів по діагоналі. Намагайтеся не вимити затірку.

Для того, щоб згодом покращити властивості цементної затирки, можна використовувати гідробіфізатор, нанесений пензликом в один шар. В основному цементні затирання застосовують для ремонту будинків, квартир та інших житлових приміщень, а також офісів.

Епоксидні суміші вибирають для масштабних об’єктів: автомобільних сервісів, заводів, басейнів. У числі переваг затирок даного виду стійкість до проникнення бруду і води, а також інертність до впливу кислот і лугів. При виробництві епоксидки затверджувач змішують з сумішшю епоксидної смоли, що містить кремній. Через це суміш називають двокомпонентною.

Нерідко в епоксидну суміш додають особливі компоненти, що дозволяють створювати візуальні ефекти, наприклад, світитися у темряві. У той же час існують також стандартні епоксидні отрути різних відтінків, що дозволяє легко вибрати підходить для вашої кімнати.

Видалити епоксидний розчин не перевищує 24 годин після його використання. У разі пізнішої очистки (через день, два або тиждень), склад можна просто не змити.

Як затирати шви між плитками на підлозі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS