Як змінити гумку в миску туалету

Ця проблема вирішується швидко. Якщо тече туалетного бака, плаваючий важіль повертається до горизонтального положення. При розпаді, вибір є вибором трьох варіантів:

 • заміна плавання;
 • ліквідація поломки пластику, що нагрівається до температури 130-170 градусів за Цельсієм;
 • Оброблений обгортання пристрою, тим самим запобігаючи контакт води.

Другий і третій варіант – тимчасові заходи. Врешті-решт, потрібно буде замінити дефектну частину.

Одна з найбільш розширених причин витоку, зносу прокладки

Щоб зафіксувати туалетний бак у цьому випадку, змініть мембрану сифона, дотримуючись наступної процедури:

 • Замість кришки дренажного резервуара, покладіть перекладину, до якої прикріплений важеля до плаваючого.
 • Злийте воду з танка.
 • Фіксуючий горіх, який з’єднує промивну трубку з дренажним резервуаром, відкручується.
 • Гайка сифона обертається, після чого пристрій відключається.
 • Замість пошкодженої мембрани встановити новий.
 • Асамблея каналізаційних клапанів виконана у зворотному порядку.

Важливий! Нова мембрана вибирається таким чином, щоб вона повністю збігається за розміром і формою зі старим. Після виконання заходів щодо усунення поломки, перевірте наявність витоків

Після виконання заходів щодо усунення поломки, перевірте наявність витоків.

Якщо дренажний танк тече через втрату еластичності груші, продукт замінюється. Від сідла (пелюстка) в той же час усуває рейд різного походження. Якщо ви не знімаєте депозит на продукт, то груша не буде підходити до щільного, викликаючи його витік миски туалету.

Манжета, що з’єднує туалет і обсяг зливу, з часом змінюється від початкового положення. Так що прокладка між баком і туалетом зросла до правильного положення, потягнувши його з затискачами. Якщо немає можливості використовувати затискачі, клейка стрічка використовується як тимчасовий метод кріплення, наприклад, сантехнічна стрічка.

Якщо туалет протікає нижче, причиною стає “вириваними” смугами. Де виконується підключення унітазу з резервуаром, вони обертаються кріпленнями та перевіряють цілісність гумових виробів. Якщо гумка між баком і туалетом пошкоджується (розтріскування, заборонена), змініть його. Якщо все добре з прокладками, вони сушать, герметик застосовується до поверхні. Після цього встановіть уважне положення.

Прокладки при відновленні основного туалету вибирайте з наступних типів:

Гнучкі та еластичні проклади не продовжуються. Якщо тріщини або приплив виявляються на поверхні продукту, ви не купуєте його. Перш ніж купувати прокладку, мнут у руках: делікатні деталі відкладені, вони не будуть справлятися з ущільненням. Стара прокладка для унітазу допомагає при покупці, візьміть його з ним, що спрощує вибір деталей.

Витоки на місці фіксації обсягу зливу виникають через несправності мальовничого пошкодження туалету полиці. У цьому випадку нам потрібна заміна сантехнічного пристрою.

Проблема полягає в бідних горіхах. Причиною витоку дивиться на з’єднання шлангу, що веде від водопостачання, а туалет. Гайки затягують контрольними зусиллями. Якщо в гайці є тріщини, кріплення змінюються до нового. Коли проблема в упряжсті арматури, вона повністю змінюється.

Причини простих несправностей сантехнічних пристроїв усуваються самостійно. Недоліки доступу до сантехніків включають:

 • час очікування;
 • Працівник приходить протягом робочого дня, тому треба взяти вихідний день на роботі і чекати прибуття майстра;
 • фінансові витрати.

Всі ці незручності можна уникнути, вивчаючи незалежно способи усунення туалетів туалету та читання вирішення проблем.

Вхідний клапан

Цей вузол у різних виробниках представлений багатьма дизайнерськими рішеннями, але сутність для всього є одна: це привідний клапан у системі водопостачання, що працює під впливом зусиль від поплавця.

Коли поплавок знижується, поршня відкривається, а вода через сопло входить у внутрішню частину танка.

Як поплавковий наповнювач поплавку піднімається, а важіль відображає поршень назовні, поступово перекриваючи сопло. У той же час, вода тече все повільніше, а з повним перекриттям розділу, його допуск до контейнера припиняється.

READ  Діагональне з'єднання радіатора опалення з однопровідною системою

Розбиття впускного клапана

Порушення цього вузла часто пов’язана з відмовою механізму замикання, тому після заповнення танка, вода продовжує легко дістатися до нього. І коли досягнутого граничного рівня, він почне переповнювати через спеціальний канал Tap.

Вказана несправність може бути виявлена ​​методом шуму, що з’являється через деякий час після заповнення резервуара.

У цьому випадку вам потрібно буде оновити впускний вузол або замінити деталі (манжети або зафіксувати пробку).

Іноді ви повинні замінити обидва ці частини.

Перед тим, як змінити їх, потрібно виконати наступні операції:

 • Перш за все, клапан водопостачання повинен бути закритий, і лише після того, як це розбирає впускний клапан, закріплений на різьбовій частині прохідного пластикового рукава.
 • Раніше потрібно було відкрутити випадок дренажної кнопки і ретельно видалити кришку резервуара.
 • Тепер вручну відвертає гайку пластику, за допомогою якого клапан прикріплений.
 • Щоб отримати доступ до замкової вилки, привід відірвався від плаваю, щоб принести до його важеля з залучення з рокером.
 • Далі рокер розбирається, на протилежному кінці якого пластикова чашка монтується з гумовою штекеркою, що натиснута.

Після вивчення гумового елемента ви можете повністю змінити його або спробувати знову використовувати, змінюючи робочі літаки в місцях.

Крім того, ви можете спробувати злегка знизити плавальне скло (це дозволить вам збільшити силу блокування). Той же ефект може бути досягнутий шляхом склеювання до нього з дна піна куба. Якщо жодна з цих заходів “працювала”, – буде потрібно замінити заміну заміни в миску туалету (впускний монтаж).

Кріплення на туалет з полиці

На даний момент це один з найпоширеніших видів кріплень. Його головною перевагою є компактність дизайну та надійності всіх з’єднань. Недоліком можна вважати низьким тиском. Для того, щоб повністю видалити всі продукти життя з чаші, використовується занадто багато води.

 • Кадр;
 • Кришка;
 • Кнопка водяного затвора;
 • Літак кріплення унітазу;
 • Кріпильний елемент (гвинт);
 • Переповнення труби;
 • Поплавковий клапан;
 • Поворот поплавкового клапана;
 • Плавати;
 • Зчеплення;
 • Вертикальний тригер з сідлом;
 • Фіксація прокладки на стику унітазу з танклом;
 • Водяний шланг для повіки.

Щоб встановити такий дизайн, використовуються два типи прокладень:

Гітара, круглі та накладні витрати.

Слід вживати наступні дії, щоб замінити їх:

 • Перекриття і відключення шланг водопостачання;
 • З танка, вода повністю зливається, і він сам від’єднує від базових – чаші. Для цього, відкрутіть через гвинти, що з’єднують обидва елементи.

У старих моделях прикріплені гвинти зроблені не з твердого полімеру, але з металу, тому вони гарантовані іржаві. Не повинні намагатися відкрутити їх силою, коліна досить крихке матеріал і може вибухнути. Більш доцільно обробляти гвинти з спеціальним типом рідини WD-40 або його аналог.

Ущільнювач залишатиметься на мисці, він повинен бути видалений і замінений новим. Для кращого ефекту ущільнення з’єднання до основи під прокладкою можна застосувати шар силікону. Це забезпечить прокладку на місці і не дасть їй змінити позицію під час монтажу танка. Можлива установка резервуаром на резервуарі або розміщення в спеціальній розкопці на миску.

Залежно від моделі продукту, може бути присутня ще одна прокладка під туалет між чашкою та танком. Його функція не в ущільнюванні сполуки, але в амортизації місць контакту двох елементів. Враховуючи, що Файан та FAVA, з яких виробляються туалети, досить крихкі матеріали, що ця прокладка усуває контакт між ними, мінімізуючи ризик пошкодження.

Деякі виробники різко вирішили проблему витоку прокладки для туалетного бака, створюючи моноблок, який має дренажний бак – це єдине ціле з чашею. Експлуатація такого пристрою N6E відрізняється від класичних моделей, але її значення значно перевищує звичайні продукти.

Трапецієподібна та інша форма печаток

Форма і розмір не відіграють ніякої ролі для танка та туалетного ущільнення. Тут головну роль відіграє властивості матеріалу герметика.

Найбільш поширена трапеція прокладки між баком і туалетом.

READ  Підключення алюмінієвих радіаторів до поліпропіленових труб

Як перевірити це проходить воду чи ні?

 • Протріть тіло туалету та резервуара на ділянці приєднання сухий.
 • Прикріпіть папір для проводки за 15-20 хвилин на місці установки для укладання для туалету. Якщо вологий вологий, то вам потрібно перевірити печатку.
 • Схема води в трубопроводі.
 • Дренаж.
 • Відкрутіть американську гайку і від’єднайте шланг водопостачання.
 • Відкрутіть горіхи кріплення. Їх можуть бути від двох до чотирьох.
 • Видаліть танк і перевірте трапецієдну прокладку. Якщо на ньому є пошкодження, купуйте новий і встановіть його в зворотному порядку.
 • Якщо немає пошкоджень, покладіть його на місце і затягніть гайки на монтажних шпильки.

Горіхи поступово поступово один за одним, щоб не було спотворень.

Нюанси монтажні ущільнення

Деякі спеціальні нюанси для встановлення прокладки між дренажним резервуаром і чашею унітазу зазвичай не роблять. Виняток рідко, далеко від стандартної конфігурації моделі сантехнічних пристроїв. Як правило, ущільнювача вставляється (укладена) всередині посадки, призначеної для нього в ділянці сполучення.

Після цього дренажний резервункт акуратно покладений на місце установки таким чином, що отвори поєднуються під монтажним підкріпленням на резервуарі та чаші підставки. Важливо не зміщувати прокладку з місця посадки під час танка.

Кілька простіше встановити начинний бак на чаші підставки, коли використовуються шари типу M60 та KK100. Ця гумова печатка покладена на невелику напругу на кріслі гайки з дренажного механізму. Тому ризик витіснення клавіатури M60 (KK100) на установку практично зменшується до нуля.

Усуньте потік унітазу, заміни пелюстки

Крок-поступовий брифінг при розбиранні дренажного резервуара для ремонтних робіт тут. У пункті, рекомендованому нами, ви знайдете багато цінних рекомендацій.

Проміжний танк-чаша

Деякі моделі побутових унітазних чашок виготовляються під артикуляцією наповнювального бака з мискою туалету через додаткову проміжну прокладку. Якщо це включено до набору сантехніки, найлегше встановити його полегшення попередньо приєднання на різьбових шпильки монтажних гвинтів.

Проміжні ущільнювачі традиційно мають “вуха” з отворами, через які стримують кріпильні гвинти. Якщо проміжна печатка встановлюється на місці, вирівняйте з монтажними отворами, а потім спробуйте встановити танк, прокладка легко рухається з місця посадки. Тому це насадка з неї до гвинтів спрощує процедуру встановлення.

Момент потужності

Здавалося б, що немає нічого легшого, ніж стяжки з подробиці зв’язку з гвинтами після всіх маніпуляцій з прокладками. Тим часом процедура вкладення також має свої особливості. Гвинтові горіхи на нитки шпильок болтів повинна бути рівномірно, близько 2-3 ниток, по черзі застосовуючи дію до болтових суглобів.

Процедура демонтажу та зворотної установки також виробляє, якщо танк не тримає воду. Т.Е. Якщо заміна заміни заміни набору та зливу води з цього сантехнічного контейнера.

Потужність посилення повинна бути розрахована правильно. Немає необхідності перетягувати з’єднання болтів, коли прокладка вже надійно затягується. Крім того, перевезення не рекомендується на зв’язках, де використовуються поліпропіленові гвинти. І для забезпечення гарантованої надійності, пластикові кріплення обґрунтовано замінені металевими виробами.

Тестування встановлена ​​смужка

Порядок тестування прокладок (перевірка надійності герметичності) – це обов’язкова частина установки. Тест не вимагає жодного спеціального маніпуляції слюсару.

Після проведення монтажних робіт достатньо заповнити туалетним резервуаром для двох третин з короткочасним відкриттям запірного крана. У цьому стані сантехнічне пристрій слід ретельно вивчити в районі, де є герметизуюче каучук. Перший тест вважається прийнятий, якщо не було очевидних витоків води.

Для другого тесту це займе деякий час – принаймні півгодини. Потрібно заповнити резервуар на повний рівень (граничний рівень механізму сливи) і витримувати (півгодини) у такому стані.

Потім візьміть шматок туалетного паперу і обережно протріть його до туалетних секцій, поблизу району встановлення прокладки. Подібні дії повинні виконуватися як на верхній стороні, так і нижче. Сухі папір? У цьому випадку ви можете запустити сантехніку в експлуатацію.

Якщо після другого тесту туалетний папір стає вологим (навіть частково), ці симптоми вказують на погане ущільнення. Тут ви не повинні покладатися на “avos”. Правильне рішення полягає в тому, щоб переробити установку об’ємного танка з корекцією герметизуючої прокладки. Доцільно визначити причини витоку.

READ  Як очистити капот удома

Часто буває, що вода на підлозі поруч з туалетом не зовсім причиною її потоку. Це “потік” танк. Ми радимо вам ознайомитись з причинами виникнення конденсату на її поверхні та способами усунення небажаної вологи.

Принцип повного герметизу

Чому необхідно досягти повної герметичності системи на установку наповнювача до чаші унітазу? Вимоги пояснюються просто. Навіть невеликий витік призводить до утворення вогнів вологих. І вологість – оптимальне середовище при відтворенні мікробного середовища.

Малої (бездовій) витоку води сприяє утворенню водяного каменю. Ця речовина негативно впливає на гуму – деформує окремі ділянки прокладки. В результаті, операція пристрою перетворюється на аварійну витоку. Такі аварії можуть відбуватися в будь-який час, включаючи відсутність власників житла.

Нарешті, наявність незначних витоків та підвищення рівня вологості всередині туалетної кімнати впливає на довговічність навколишніх матеріалів. У умовах вогнів, сервіс показує навіть найвищу якість продукції скорочується до половини.

Про те, як впоратися з потоком у самому туалеті, ви дізнаєтеся з наступної статті, з м

Необхідні інструменти та матеріали

Якщо проводиться сантехніка, то перед виконанням будь-якої ремонтної роботи необхідно перекривати воду. Як наслідок, рідина подана під тиском, у процесі усунення вини, ми можемо залишити кімнату. Для ремонту потрібні наступні інструменти:

 • засіб герметика, придатного для сантехнічних пристроїв;
 • наждачний папір;
 • викрутка;
 • Burlap, шпигун або пакет;
 • молоток;
 • нож;
 • плоскогубці;
 • Якщо необхідно замінити компонент, буде потрібна робоча частина певного типу.

Коли буде зібраний необхідний інструментарій, ви можете почати виробляти роботу.

Приступити до вирішення проблеми!

Обчислити наступне: у воді з резервуара лише 3 виходи: перший безпосередньо через отвір для стоку, другий через прокладку між сидінням, де вихідний клапан з гумовою смугою та сам бак, а також Механізм переливання.

Переповнення ви побачите негайно, відкриваючи танк. Тут вам потрібна або коригування самого підкріплення (підйом переповнення), або поплавок не може примусити наближення водопостачання ближче. Буде заміна. Але ця проблема надзвичайно рідка. Швидше за все, причина в іншому.

Щоб виключити один з варіантів і точно знати, де я знайшов собі лазівка ​​води, яку ми робимо наступне:

Злити воду з резервуара повністю (до дозволу клапана), він повністю умовний. Вода все одно залишаться, але більше не зможе протікати через дренажну діру. Якщо витоку не залишається ясен на вихлопному клапані (99% випадків).

Всі запірні клапани (всі ці пластикові частини) у дренажних резервуарах у сьогоднішньому достатку виробників можна розділити на 2 частини.

Коли потрібно змінити прокладку

Оскільки найчастіше печатка між баком і туалетом виготовляється з гуми, його довговічність знаходиться під великим питанням. Відомо, що при контакті з водою гумові вироби поступово втрачають свою еластичність, стають жорсткими. Тому ймовірність того, що тріщини на них збільшується. Ці дрібні тріщини висівають водою, яка сигналізує нас про пошкодження прокладки. Настав час замінити прокладку, це можливо для наступних очевидних функцій:

 • Поява на підлозі водної ванної кімнати. Якщо витік туалету не пов’язаний з утворенням конденсату на танку в холодну пору року, то це саме порушення герметичності сполуки;
 • Візуальний огляд прокладки показав його пошкодження. Провести візуальну перевірку, ви повинні видалити танк з туалету;
 • На додаток до візуального огляду, прокладка повинна відчувати. Якщо здається непотрібно жорсткою, втрачаючи еластичність, то краще це змінити.
Як змінити гумку в миску туалету
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS