Як змінити картридж у змішувачі Grohe

Загальні причини побоювань

Проблеми, що виникають під час роботи пристроїв обох типів, зазвичай пов’язані з зносом рухомих елементів. Причини цього може слугувати низькоякісними матеріалами, що використовуються у виробництві, механічні пошкодження обладнання та ефекти гідроварів, що створюють надмірні навантаження на елементи “ядра”.

Основною причиною невдалої робочої частини механізму диска та м’яча є низька якість водопровідної води, що постачається центральною системою

В умовах зношених та застарілих систем водопостачання середній картридж здатний слухати не більше 4-6 років.

Той факт, що він повинен бути замінений, буде вказувати такі ознаки:

Як легко замінити картридж Grohe Shell Mixer

 • Курс важеля став менш гладким (з ривок або ринком);
 • Важко регулювати тиск водного потоку;
 • Водні потоки не змішуються, незалежно від положення ручки крана;
 • Вода навіть з замкнутою позицією крана продовжує запускати струмку.

Вихід механізму також може вказувати зворотну ситуацію, коли з статичним положенням важеля, водні потоки спонтанно змінюють температуру.

Витік обладнання, в якому прокладки залишаються недоторканими, швидше за все, вказують на те, що пластиковий корпус механізму вибухнув

Правило зміни картриджа

Потрібно проконсультуватися, як замінити картридж у змішувачі, якщо він не завжди збігається один з одним. Повинні відповідати розміру змінної частини з попереднім. А також його виробник і форму.

Розглянемо, як розташовані отвори. Наприклад, з різних пристроїв однієї Blanco Talos-S фірми, блокування можуть бути розташовані по-різному.

Фахівці рекомендуються придбати модель картриджа крана точно ідентичним змінним.

Є універсальні моделі. І вони не можуть підійти до всіх кранів. Необхідно забрати картридж для змішувача однієї моделі та того ж марки, що і попередній.

Поради щодо догляду за змішувачами

Ви можете уникнути передчасного ремонту змішувача, якщо ви дотримуєтесь правил роботи, щоб використовувати і доглядати за ним.

До приладу водопостачання, необхідно ретельно відносити та за призначенням. Не застосовувати надмірне зусилля при перемикання важеля води.

Для підтримки бездоганного вигляду, зібрано вибирати миючий засіб та чистячий агент. Дріт м’яка фланелева серветка повинна бути щодня, що щомісячно чистити з дошки та відкладень.

Під час розбору крана у ванній кімнаті або кухні, одна з деталей є циліндром з трьома отворами та численними пластиковими пластинами. Це картридж для змішувача, який необхідний для регулювання температури тиску та води.

Сорти картриджів

Існує 2 основних типи цієї деталі:

Обидва використовуються для внутрішнього механізму одноцингового крана.

Дисковий картридж має досить простий пристрій, він оснащений 2 метал-керамічними пластинами, які розташовані паралельно один одному в горизонтальній площині. Вода, що падає всередині резервуара, змішуйте і тече в. Температура води та його тиск регулюються положенням важеля на змішувачі, це, що призводить до певної позиції верхнього диска.

М’яч картридж також має простий пристрій. Основна деталь в ньому є м’яч з внутрішніми порожнечами. Він має 2 отвори, які розташовані зверху і знизу. Вода потрапляє безпосередньо в м’яч, там і суміші. Сам м’яч встановлений на 2 гумових елементах, так званих сідла, у кожному з них у них є власні отвори для водного проходу.

READ  Чем мыть стеклянную газовую плиту

М’яч під впливом тиску води щільно прилягає до гумових елементів, а вода потоків. М’яч веде важіль, залежно від зміни його позицій, картридж починає обертатися і поєднуватися з отворами в сідлах. З повним збігом, потік води йде сильний, з меншою комбінацією тиску води слабкий.

На змішувачах з двома клапанами, як правило, картридж диска встановлюється з кераміки. Вважається, що це найпоширеніший елемент диска, але це не говорить, що м’яч менш ефективний.

Просто більшість механізмів змішувачів виготовляються точно з дисковим картриднем. Варто сказати, що терміни та гарантійні періоди цих частин однакові, але не всі компанії мають ліцензію на виробництво кульових деталей.

Якщо ми говоримо про причини пошкоджень картриджів, то найважливішим і загальним є удару маленької сироватки, вапняних плит та інших елементів з водопроводу. Ось чому невід’ємну частину тривалості послуги та якості картриджа є встановлення систем очищення у вигляді фільтрів безпосередньо на трубах.

Сучасні крани майже всі оснащені системою елементарної фільтрації, але, на жаль, вона не завжди справляється з жорсткою водою та іншими факторами, що призводять до засмічення.

Як змінити картридж з водяним важелем з власними руками

Картридж з водяним змішувачем є елементом відключеного підкріплення, який забезпечує змішувачевий ручний контроль корму та змішування холодної та гарячої води.

Пристрій змішувача типу важеля показаний на фото. База змішувача – це скло, виготовлене з латуні. Холодна і гаряча вода подається через окремі трубки з нижньої частини насіннєвих труб, сифаян випарюють, з якого вода проходить через аератор у промиванні або ванні.

Зверху, керамічний картридж вставляється в скло, через який потік води можна керувати та регулювати його температуру за допомогою важіль. Для закріплення картриджа в змішувачі в потрібному положенні, затискаючий горіх подають, і приховувати це, декоративна шайба.

З важелем вода заблокована, коли це оновлення, вода починає входити. Для контролю температури води, важіль змішувача повинен бути повернутий праворуч або ліворуч. З невеликим тиском води у водній трубі, крани важкі типу дуже зручні, оскільки вони дозволяють, практично не торкаючись важеля, щоб відкрити і зупинити потік води.

Завдяки використанню контролю потоку води замість гумових керамічних пластин, важільні крани, що мають тривалий термін служби. Але немає нічого вічного, і з часом, керамічні тарілки зношуються, а вода починається між ними.

Через простоту дизайну, крани керамічного важеля легко відновлюють своїми руками, достатньо замінити картридж відповідно до запропонованих інструкцій.

Як розібрати змішувач для ремонту

Щоб відновити будь-яку несправність, доведеться розібрати змішувач для доступу до деталей проблем. Це не так складно.

Одномірні моделі

 • Призупинити подачу води до змішувача та відкрийте кран для скидання тиску та зливних залишків.
 • Шафка в рамці раковини, щоб не пошкодити її інструмент поверхні, а не втрачати випадково впав дрібні деталі.
 • Patty тонкий викруток на ручці і подивіться на тип кріплення гвинта під ним: він може бути під запевненням або під шестикутником 3 мм.
 • Використовуючи відповідний інструмент, послабити гвинт і зніміть ручку, потягнувши його. Якщо воно не піддається – обережно гойдатися з боку в бік.
 • Ручний отвір Декоративний горіх. На старих змішувачів для цього, спочатку, можливо, ви повинні узгоджуватися зволоженням оцтом або WD-40, щоб розчинити масштаб.
 • Ключ 27 або 30 мм не впевнений і видаляють затискну гайку картриджа. Якщо ви не даєте, то краще використовувати кінцевий ключ або голова. При необхідності спочатку залити горіхом оцтом, лимонною кислотою або WD-40.
 • Витягніть картридж на себе і видаліть його.
 • Збірка здійснюється у зворотному порядку.
 • Щоб видалити аератор – знайти два скошених обличчя на корпусі та відкрутіть деталі за допомогою регульованої клавіші.
 • Щоб видалити рукав, витягніть гайку на ньому і потягніть на себе.
READ  Як очистити чавуну ванну з жовтих

Дво-щільні моделі

 • Оберніть крани на вході до змішувача та відкрийте його для скидання тиску та видалення залишків води.
 • Підключіть стік, і краще покласти ганчірку в раковину. Це не дасть деталей, щоб потрапити в каналізацію і збереже поверхню від подряпин.
 • Підніміть нож або іншу тонну пробку на ручці і витягніть їх. У деяких моделях ці чохли мають нитки і скручені проти годинникової стрілки.
 • Відкрутіть кріпильні гвинти, а потім видаліть ручки. Якщо вони не знімаються, ви знайдете їх знизу до губки та натисніть на ману важіль. Крім того, змочуйте нитки стержневого оцту, лимонну кислоту або WD-40. У крайньому випадку ручки можуть бути порушені та замінені новими (вони продаються).
 • Використовуючи регульовану клавішу, відкрутіть кран і отримати їх з місць. Якщо воно не працює, вилийте нитку будь-якою рідиною, щоб розчинити масштаб і залишити на деякий час. Коли викрутіть, тримайте тіло змішувача з другим ключем, загорнуто його тканиною.
 • Після ремонту, зібрати все в зворотному порядку.
 • Щоб видалити аератор, відкрутіть його з регульованим ключем проти годинникової стрілки.
 • Щоб видалити поворотний накип, відкрутіть гайку на ньому і обережно потягніть на себе.

Картридж для змішувача – Заміна, розміри, різновиди, ремонт, Як вибрати

Щоб змінити сам картридж у душі, ванна кімната або кухонний змішувач не складно. Весь процес займає до 30 хвилин навіть на початку.

Розглянемо, як картридж замінюється в змішувачі з власними руками, використовуючи приклад одноразового крана для Damixa Soul (це майже повний аналог GROHE):

 • Перша, холодна і гаряча вода перекриваються. Це необхідно для запобігання повені;
 • Після того, як декоративна вилка видаляється з позначенням боків повороту крана, щоб одержати воду певної температури. Він не закріплений на змішувачі, тому лише викрутка повинна буде демонтаж;

Демонтаж декоративної штепсельності крана за допомогою викрутки

Це виглядає як отвір під декоративною кришкою

Видалення затискного горіха в змішувачі

Змішувач з картриджем у розібраній формі змінний картридж повинен повністю відповідати розміру та матеріалах частини, що змінюється. Перш за все, увага звертається до своєї форми та розташування отворів під стрижнем. Blanco Talos-S і Hansgrohe Mixers Locking Devices можуть відрізнятися навіть залежно від моделей крана.

Blanco talos-s кухонний змішувач

Зауважте, що деякі моделі картриджа універсальні, але більшість з них можна використовувати лише у певних змішувачах. Тому, якщо вам потрібно змінити картридж, краще вибрати модель саме той же бренд, який був (Aqualux, Vidima, Oras або ESKO).

Як видалити картридж

Після того, як ручка вичерпана, можна видалити картридж з змішувача з невеликим рухом руки до вгору і до сторони. Інше питання полягає в тому, що важіль змішувача з якоїсь причини не видаляється.

Демонстрація видалення картриджа в контексті

Для видалення точної ручки кухні або ванни з краном (на прикладі моделі компанії ви можете побачити):

 • Візьміть регульовану клавішу і повторіть всі дії на розбирач, описаний вище до видалення ручки;
 • Якщо важіль не знімається без зусиль, то треба обігнати його тканиною і встановити ключ на вершину справи. Не застосовуйте сильні зусилля, щоб відкрутити важіль;
 • Якщо це також не допомогло, то ви можете вдарити кран молотком у певній точці – це допоможе відключити або застосувати WD-40 ущільнюючу рідину;

Скакалка в контексті

Встановлення картриджа в змішувачі

Встановлення картриджа виконана у зворотному порядку розбирання. Покрокові інструкції, як збирати змішувач:

READ  Як перевірити рівень чорнила в принтер HP

  Перший прикріплений новий картридж. У нижній частині є виступи і отвори. Динаміки повинні потрапити в канавки хліба змішувача. При встановленні повинно бути клік – якщо це не було, це було недостатньо зусиль;

Встановлення картриджа в змішувачі

Гвинтувати гвинт назад

Монтаж декоративних кісток

Змішувачі для ванної кімнати GROHE: Як відновити себе?

Залежно від типу проблеми, зроблені відповідні маніпуляції:

Як правило, невеликі абразивні частинки, що містяться у проточній воді, застрягли всередині керамічного диска одноразового пристрою. Це може призвести до появи витоку змішувача. Щоб відновити нормальне функціонування пристрою, необхідно повністю замінити весь затвор. Як це зробити:

 • Зніміть кришку з передньої сторони пристрою (є декоративне маркування синього та червоного кольору)
 • Відкрутіть гвинт, який зберігає важіль
 • Видаліть пристрій з корпусу
 • Видаліть дефектний фільтр (картридж) і замініть його новим

Встановіть важіль у своєму місці, дотримуючись зворотної послідовності дій, цей принцип відповідатимуть майже будь-якій моделі змішувачів, а не тільки бренду GROHE.

Змішувачі на кухні також відремонтовані таким же чином.

Змішувачі GROHE оснащені speadcleen. Вона включає в себе вставлення силіконових накладачів у фільтр. У випадку блокування картриджа з цвітінням вапна достатньо просто провести вставку пальцем, а тиск води буде відновлений.

Змішувачі старих моделей включають металеві сітки. У цьому випадку вам потрібно зробити наступне:

 • Зніміть металеву сітку
 • Ретельно промийте під водою
 • Встановіть товар назад
 • Ми відновлюємо функціональний перемикач режимів “ванна-душ”

Буває, що вода починає негайно вилити з крана та душової сопла. У такій ситуації фахівці говорять про знос прокладки. Змішувачі можуть бути відремонтовані в наступній послідовності:

 • Гвинт всіх важелів води
 • Демонтаж шланг з душової насадки
 • Видалити адаптер і вилив
 • Відкрутіть основний гвинт, що фіксує важіль керування
 • Видалити ексцентричний
 • З тіла, щоб видалити прокладку шпулі, видаліть силіконові кільця. Для цього вам може знадобитися каналізаційна або плоска викрутка
 • Встановіть нові кільця і ​​злегка зволожувати їх
 • Носіть прокладку шпулі та відновити дизайн у протилежному порядку

Зазвичай нові змішувачі GROHE в комплекті мають прокладки. Можуть бути відремонтовані змішувачі, роблячи гумові кільця. Для цього вам потрібен шматок матеріалу товщиною щонайменше від трьох до чотирьох см. Звичайно, вони недовговічні, але можуть допомогти в надзвичайній ситуації. Змішувачі також можуть “допомагати” постільною ниткою або тонкою мідною прокладкою рану на старі кільця. Це трохи розширено термін служби кільця. Однак, через деякий час, змішувачі все ще повинні розібратися.

Grohe Mixer Liner – Ось це, помста за Сталінград!

Перш за все, ми не хочемо сказати нічого поганого про підводку для підводки для хрохічних змішувачів – про найжорсткіші або гнучкі трубки, фітинги, які продаються в комплекті з всесвітньо відомими змішувачами. Вони настільки ж надійні, зносостійкі, естетичні та гідні всієї мовчання, як будь-які інші продукти, які йдуть під цією маркою.

Мінус у повній відсутності розуміння німецькими інженерами та проекторами, що якщо російський чоловік щось купив, то він повинен бути наповнений чимось, щоб обернутись і відключити, щоб відрівати або точку, подовжити або збільшити, блок або скоротити. І фірмові, що застосовуються до змішувачів GROHE – найважливішим прикладом.

Як змінити картридж у змішувачі Grohe
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS