Як зробити дах будинку

Для захисту покрівельного покриття від шкідливого впливу конденсату до ящика, необхідно покласти шар підкладки. Його монтаж проводиться тільки по краях, де висока ймовірність просочування води: на внутрішні розжолобки, біля труб, до коника.

Ширина шару підкладки повинна становити приблизно 40 см. Нігті килим з гвинтами або нігтями на відстані близько 25-30 см.

При необхідності, ще один шар може бути маркером, він повинен бути розташований над вже прихованим. Проклеїти нахлесток можна за допомогою бітумного клею.

Будівництво даху покрокове, зрозуміють усі. Монтаж обрешітки, металопрофілю. Серія 7.

Інший етап роботи до покрівля, що перекривається, повинен бути встановлення дзеркалів. Вони є пластинами з металу для захисту карниза від попадання вологи.

Планки прибивають за допомогою цвяхів на відстані 10 см, а нахлесток становить 5 см. Аналогічний метод, консолідація крапель.

Гнучка плитка прикріплена до пластин, що сприяє поліпшенню як функцій крапельного та її зовнішнього вигляду. Оскільки пластини самоклеючі, з ними ви повинні спочатку видалити захисний шар і лише потім прикріпити до вічності. Для більшої надійності рекомендується додатково прибити їх нігтями.

Початок будівлі даху

Встановлення даху, як правило, починається з установки маролалату (підтримка бар), які прикріплені до стіни з спеціальними якорями або дротом. Після завершення установки Maurolalat розпочато встановлення рафтованого, поперечний переріз вибирається на основі наступних умов:

READ  Яке захисне скло краще для смартфона

Верхній кінець рафітера пов’язаний з вусами, за допомогою накладки або прикріплених до ковзанів Bruus. Збільшити стабільність та надійність структури, стійки розташовані між бігами та стійками. Бар для деревини повинен оброблятися спеціальними хімічними композиціями, які запобігають передчасним гниттям. Спеціальні нігті та болти для підключення рафтера. Перед вкручуванням болтів виконують попереднє свердління дерева, що дозволяє значно полегшити завдання зі скріплення компонентів покрівлі між собою.

Асортимент покрівельних матеріалів

Серед широких покрівельних матеріалів, наступні матеріали корисні для їх експлуатаційних характеристик:

  • Керамічна плитка. Екологічний, вогнетривкий, морозостійкий матеріал, який має гарну звукоізоляцію, низьку теплову провідність та відмінну паропроникність пари. Даний тип покрівлі витримує тривалий термін експлуатації (50-100 років), протягом якого керамічна черепиця практично не втрачає своїх властивостей.
  • Металочерепиця. Стійка до корозії та впливу ультрафіолетового випромінювання покрівля, яка має легку вагу та зручність обробки. Через наявність різних кольорів, текстур та профільних вигинів, металева черепиця дуже швидко отримала популярність.
  • Битумна черепиця. Має еластичні властивості, що дозволяє покривати криволінійні ділянки даху. Вона не боїться впливу навколишнього середовища та досить легко укладається. На відміну від інших типів плитки, бітумний не настільки міцний, але має нижчу ціну.

Встановіть рафтоване з власними руками

Rafyled. найскладніша частина роботи. Важливо не тільки монтувати ноги рафувати, але й правильно скоротити їх. У випадку перекосу, вся дах буде “ходити”, що погано для будинку.

Тепер треба відрізати верхній край дошки, щоб система крокв двох паралельних ніг можна підключити до різання краю без порожнини та прогалин. Для цього потрібно підняти дошку вгору, притулити до мауерлата та підняти до потрібного кута. У центрі, що перекривається до крокви підлоги, необхідно намалювати волосінь. Це буде лінійна дошка. Тобто у верхній частині rotter, ми отримуємо похилий розділ. Всі крокви вирізані з малюнком надійно збираються на вершині за допомогою дужок, стягів та болтів.

Вибір дизайну даху

Як зробити подвійну дах будинку, вам потрібно визначити на етапі дизайну, перш ніж встановити вікно. За наявності внутрішньої капітальної стіни доцільно використовувати наслонну систему, в інших випадках висячу або комбіновану.

READ  Оздоблення фасаду приватного будинку з кам'яними панелями

Кут нахилу крокв залежить від вітрових навантажень у регіоні чим вони більші, тим нижче має бути дах. Вибір покрівельного матеріалу також впливає на схил. Для різних типів покриттів виробники рекомендують оптимальні кути.

У цьому випадку структура даху буде дещо відрізнятися від циклу. Така дах має два додаткових бічних схильних ковзанів. Хоча було важко створити необхідні розрахунки, але цілком можливо побудувати його своїми руками.

Під час будівництва датського стегна дах приєднується до усіченого фрагмента фронту. Як правило, ця конструкція зроблена для розширення внутрішнього простору під дахом, наприклад, для розташування горища. У більшості випадків скати роблять прямими, лише іноді скруглюючи їх у нижній частині.

Норвезька Walma називається дизайном, в якому лише верхня частина фронту перекривається. У цьому випадку можна зробити козирство над лоджією або балконом.

Найважче і в той же час красиві та функціональні є дахи з великою кількістю ковзанів. Їх дизайн та розрахунок, а також подальше будівництво досить складні, тому не можна було побудувати таку дах.

Для перекриття таких дахів, більш доцільно використовувати малі формат покрівельних матеріалів, зокрема, плитка. їх споживання буде більш економічним, ніж великий формат. Так, і полегшити їх.

Стильна система для пристроїв горища

На малюнку показана система розіграшу для розбитого даху горища. Ця система RAX використовує як висячі крокви, так і міські.

Ступені системи, засновані на вищезгаданих концептуальних схемах, мають багато конструктивних рішень. Наприклад, внутрішня несуча стіна не повинна бути розташована в центрі даху. Замість того, щоб один ковзанок, або крім того, крокви на довгих стрижнях додатково спираються на пробіги, поміщені в інтервал між ковзанами та мауерлатом.

Незалежна будівництво даху приватного будинку

За статистикою, кожен другий домовласник побудував поодинці будинку. За їхніми відгуками, незалежне зведення даху є однією з найважчих етапів не професійних будівельників. Тому дуже важливо підходити до цього етапу, маючи повну ідею всіх нюансів процесу. Щоб розібратися в тому, як зробити дах своїми руками, необхідно вивчити пристрій, технологію монтажу, порядок робіт та особливості кріплення всіх складових конструкції.

READ  Як зробити пороги при кладці ламінату

Будівництво даху етапу Биагової. Вловлювати все./Будівництво даху Крок за кроком (англійська підрозділ)


Як зробити дах будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS