Як зробити декоративний камін у квартирі

Table of Contents

Місце для каміна

Якщо ви вирішите встановити флеш-камін вдома, то спочатку потрібно визначити місце. Вибір місця розташування дуже важливий, щоб ви могли якісно створити ілюзію, що камін досить реально.

 • По-перше, ми визначаємо кімнату, де ми плануємо встановити такий камін. Тут все просто. Швидше за все, це буде вітальня або кімната. Рідше декоративні каміни встановлюються в спальні.
 • По-друге, ми плануємо розмістити його. Зазвичай вона встановлюється в середині поздовжньої стінки. Але тут все залежить від ваших побажань та проекту приміщення, а також на його технічні можливості.

Але навіть у найменшій кімнаті ви можете встановити цей тип камінів. Тут ви можете добре пригнічувати кутовий камін без декоративної димоходу. Він не прийме багато місця, і це буде цілком доцільно подивитися.

Не розміщуйте камін у місцях, де він заважає. Наприклад, біля шаф, дверей і батареї. Це буде не тільки ускладнювати монтажні роботи, але пізніше камін може бути пошкоджений.

Штучний камін з власними руками

Якщо ви хочете створити додатковий комфорт у вашому домі, є одне рішення, яке заощадить гроші та гроші, і одночасно створює дуже домашню, затишну та зручну атмосферу. І це рішення. Камін зроблений вручну. Він буде виглядати чудово в будь-якому будинку і прикрасити будь-який інтер’єр. Мода для камінів ніколи не пройде, особливо на камінах ручної роботи. Релевантність їх зростає тільки щороку.

Перш ніж почати створювати штучний камін з власними руками, вам потрібно з’ясувати, які каміни.

Перше питання, що випливає з того, хто бажає зробити камін – це дизайн. Що це відбувається? Що вибрати для будівництва вашого каміна? Отже, є три з них три типи: біокамін, імітація каміна та електричного вогнища (освітлення).

Ми більш детально аналізуємо кожен з них.

Біокамін

Функція процесу згоряння в біокаміну виконує пальника. Він працює за рахунок біопалива. Це чудовий варіант для імітації вогню, але дуже дорого.

Імітаційний камін

Фактично, у цьому випадку набагато простіше і зручніше вирішити цю проблему, незалежно від перебудови та без спеціального страйку на гаманці. Які матеріали можна використовувати тут? Звичайно, це гіпсокартон, рамка з старих меблів, дерева або навіть звичайного вікна.

Електрокамін

Що стосується електрокаміну, то він показує візуалізацію вогню, а також звук горіння полум’я, на спеціальному екрані.

Від цегли

Будівництво штучного каміна цегли дуже відрізняється від будівництва справжнього каміна, де виникнення виготовляється тільки з вогнетривкої високоякісної цегли. Для виготовлення каміна можна використовувати як облицювальні, так і декоративні цеглини. Принципова різниця тут не є.

Як результат, потрібно лише зробити пожежну полицю.

Важливо звернути увагу на такий нюанс, що готовий дизайн буде дуже сильно, і ви повинні спочатку оцінити, наскільки надійні перекриття, і, на підставі цього, вирішують продовження планової установки.

З дерева

Любителі старовинних меблів, а також ті, хто віддають перевагу меблям з екологічно чистих матеріалів, рекомендують використовувати для створення камінного дерева. Застосовуйте як матеріал для будівництва, ви можете обидва обрізані, так і необрізану дошку, а також паркет. У виробництві ви можете покрити його лаком, щоб дати більш привабливий тип. Вуді камін, виготовлений за власними руками, повинен бути розміщений на підлозі, але на сайті, раніше зроблено для цих цілей.

Камін з цього матеріалу має багато переваг. Один з них це невелика вага такого дизайну, що дозволяє вам робити будь-які розміри та встановлювати в будь-якому зручному та відповідному місці в квартирі.

З меблевих щитів

Такий камін можна зробити з обох звичаїв фанери, так і від готових меблевих щитів, які потрібно придбати у спеціалізованому магазині. Зробіть такий камін, сам не буде труднощів. У той же час, камін може бути виготовлений з абсолютно будь-якого розміру, попередньо забарвлений (якщо бажаний) щити в будь-якому кольорі, який вам подобається або підірвав спеціальні кольорові шпалери на них.

Таким чином, ви можете зробити сучасний та барвистий камін з вашими руками, не застосовуючи спеціальних зусиль та без великих грошових інвестицій.

Покрокова інструкція

Схема створення каміна з дощок, фанери, деревних та меблевих щитів є те ж саме.

Спочатку потрібно зробити. Це зібрана рамка. Найкраще для цього оцинкованого профілю.

Дуже важливо, щоб попередньо залучити план або малюнок каміна, який планує збирати, вказуючи, принаймні приблизно, основні розміри. Після цього, профіль Чоп за допомогою спеціальних ножиць.

Далі потрібно встановити вертикальні кадри, добре фіксуючи за допомогою викрутки та гвинтів. Потім горизонтальні стійки прикріплюються до вертикальних стійок.

Важливо зробити все відповідно до розміру та ширини деталей, щоб у процесі виробництва немає невідповідності. На наступному етапі перевірте всі плани для Sheat. Якщо це необхідно, всі краї повинні бути доручені. За допомогою самодостатності прикріпити обгортання до кадру. Самостійкі гвинти обережно, шапки повинні бути невидимими.

На наступному етапі залишається покласти вилки на кріплення, кращим декоративним. А також фарби в яскравому кольорі або покрити поверхню лаку. І на завершальному етапі потрібно встановити полицю, на якій ви можете покласти різні сувеніри та внутрішні прикраси.

Металевий

Престижний і дуже сучасний буде дивитися в внутрішній домашній камін з металу. Але робота з цим типом матеріалу досить складна і підходить лише тим, хто вже зустрічається такий і має досвід та майстерність, що працюють з металевими деталями та структурами.

Деталі можуть бути різними розмірами та формою, залежно від ваших ароматів. Домашній камін з цього матеріалу ідеально підійде до сучасного інтер’єру, особливо якщо в ній переможе срібні, коричневі та світлові тони.

Поетапне створення

Як було написано вище, штучний камін з металевих конструкцій далекий від кожного. Важко зробити це достатньо, тому всі етапи його виготовлення повинні ставитися до збільшення уваги та відповідальності.

READ  Як видалити водяну фарбу з стелі

Підготовка

Також, як у попередньому випадку, виробництво каміна повинна бути запущена з невеликим детальним планом або схемою, що вказує на всі розміри та розміри. І подумайте про всі найменші нюанси вже на цьому етапі.

Маркування

Після розробки плану ви можете запустити розмітку. Теги повинні бути зроблені на стіні в тих місцях, в яких будуть розміщені кріплення. Ця робота повинна приділяти особливу увагу і підходити до неї з повною відповідальністю.

Монтаж

Після цього ми переходимо до Асамблеї всього дизайну. Підтримка у цьому випадку служить як кадр алюмінієвого профілю. Вона повинна бути вирізана, а потім приєднатися до того, де були застосовані етикетки.

Далі необхідно зробити встановлення виступаючих елементів і зняти кадру з алюмінієвих листів. Ви також можете використовувати металеві аркуші для цих цілей. Ви можете використовувати різні кольори.

Установка

У передостанній, заключний етап, у готовому дизайні штучного вогнища. Якщо камін – це не тільки внутрішня прикраса, але й джерело тепла, не забудьте виправити шар теплоізоляційного матеріалу на внутрішній стінці металевого конструкції на сторону, яку вона прикріплена.

Від гіпсокартону

Камін з гіпсокартону може побудувати навіть початковий. Це легше створити його. Хоча цей тип матеріалу має свої особливості. Складність може виникати лише на стадії створення металевої рамки, але це питання вирішено.

Інструкції з виробництва

Перш за все, звичайно, вам потрібно зробити кадр. Ви можете використовувати металеві профілі, так і дерев’яні палички. Потім збирати з коробки профілю без задньої стінки. Використовуйте нож для різання гіпсокартону та елементів клею.

Підготувати основу відповідно до всіх розмірів і розмістіть стіну. Це буде краще і стабільніше, якщо коробка прикріплена до підлоги, тому створюючи надійну основу. Зібраний майбутній камін приклеєний до підготовленої коробки. Камінний дошка На вершині будівництва.

Клей Плінтус під каміном полиці. Потрібно зробити крок. Для того, щоб перехід бути гладким і красивим, використовуються етапи різної ширини.

Наприкінці створення прекрасного домашнього каміна, ми робимо фінішу з раніше вибраних матеріалів.

З каменю

У будь-якій квартирі та будь-якому будинку камін з каменю, виглядає справді шикарний і дорогий. Така домашня прикраса вказує на ексклюзивний смак свого господаря.

Поетапне виробництво

Камін з каменю може бути зроблений з власними руками. Такий матеріал, як камінь, зручно закріплений на різних поверхнях, будь то цегля, гіпсокартон або будь-який інший матеріал. Але важливо не забувати, що камінь має досить велику вагу, і враховує це при плануванні створення такого важкого будівництва.

Перш за все, вам потрібно підготувати камінь для подальшої роботи з ним, а саме очищення поверхні. У випадку, якщо камін прикріплений до кам’яної стіни, необхідно зробити невеликі вигини з деяким гострим інструментом.

Після цього консолідація кладської мережі на всю облицювальну поверхню.

Перш ніж перейти до подальших дій, краще спробувати це відразу (ви можете на підлозі) всі деталі. Таким чином, можна уникнути багатьох помилок і невідповідності в кінці.

Після перевірки, перейдіть безпосередньо до консолідації деталей. Вона повинна бути запущена з найбільших, тому що вони краще і легше закріпити. Далі. Всі інші деталі.

Пошук частин починаються знизу, і поступово досягають верху. Цей метод можна вважати більш ефективним і правильним.

Після всієї роботи виконана, треба було зачекати кілька днів до повного сушіння клею, а потім витріть шви. Клей, як правило, сухий не один день, але набагато довший. Зазвичай він вказується на упаковці.

Камін у вашому домі, безсумнівно, допоможе створити комфорт, романтику та комфорт, особливо до дощових днів. Це не випадково, що ця картина виникає у свідомості людей, коли вони чують це слово. Реальний камін з справжнім вогнем в ньому, безсумнівно, дуже добре, але іноді не доступний і не має значення в наш час. Інша річ, камін, створений своїми руками. І після всього вибору матеріалів досить великий, на будь-який смак і гаманець. Ви можете зробити саме такий камін, який буде відображати вашу індивідуальність і гармонійно вписується в інтер’єр вашого будинку. Все у ваших руках!

Штучний камін з гіпсокартону

Гіпсокартон та профілі дозволяють створювати декоративні каміни будь-якого розміру та конфігурації. Перш за все, необхідно вирішити, який розмір порталу ви хочете зробити, намалюйте його на аркуші паперу або в одному з проектних програм, покладіть розмір, розгляньте тип обробки. Тільки тоді, на готовий малюнок, ви можете почати роботу. Так роблять це правильно.

Розрахунок пропорцій та підготовчих робіт

Щоб полегшити оцінку пропорції, ви можете використовувати готовий малюнок. Ви можете змінити розміри до ваших умов, і необхідно, щоб це не справжній цегляний камін, в якому всі розміри повинні спостерігатися для нормальної роботи, але лише її наслідування. Так сміливо налаштувати розміри під власні ідеї та розмір джерела вогню.

Малюнок декоративного каміна з розмірами

Якщо в порталі вставляється електрокамін, необхідно заздалегідь приносити джерело живлення в порту. Прикладання кабелю, скористайтеся правилами встановлення: для виходу дротів до випускника зверху, строго вертикально (не під нахилом або довільно). У цьому випадку, прикріплюючи профілі для гіпсокартону до стіни, ви, безумовно, не потрапляєте в проводку, оскільки вона візуально легко визначається, щоб знайти її вище, ніж випуск. У цьому просторі просто не встановлюйте кріплення.

Кадр

Якщо ви збираєтеся зробити портал для свічок, розміри можуть бути ще менше. Одна з малюнків свічкового каміна на наступному малюнку.

Зразкові розміри свічкового каміна

По-перше, на стіні ми малюємо основні лінії порталу. Потім ми закручуємо початковий профіль, нарізаний на шматки (він має вигляд букви p без полиць з боків).

Профілі на стіні вказують розмір порталу

Потім, згідно з малюнком, створіть об’ємну рамку для помилкового каміна. Негайно встановіть вертикальні смуги, позначені розмірами порталу. На підлозі йде до того ж кадру, як на стіні. Розміри знаходяться на малюнку, але це буде варто порівнювати їх з фактичними, так що немає спотворень. Готова рамка встановлюється на потрібній відстані, зафіксована за допомогою коротких сегментів профілю, створюючи основну коробку.

Збирати туш

Нарешті, рама для невеликого подіуму збирається перед печі декоративного каміна. Якщо ви робите це раніше, він буде працювати незручно.

Особливості роботи з GLK

Часто виникають питання, коли створює арки. Щоб отримати округлу лінію, кожні 5-6 см розріжте профілі бокових стін, залишаючи задню частину цілого. У цій формі легко спати. При встановленні до перекладу кожна пелюстка монтується (з обох сторін).

Як зробити закруглену лінію з профілю

Після того, як кадр готовий, ми обрізаємо гіпсокартону. Він відрізає звичайний канцелярський нож. Крім того, потрібна довга лінія. Розташування на гіпсокардії, лінія для риболовлі, для якої вона повинна бути відрізана. Ми застосовуємо лінійку і проводять нож. Основним завданням є вирізати верхній аркуш картон, різання штукатурки через не потрібно. Під лінією різання, підкладка будь-якого бар, стукайте на лист на одну або іншу сторону. Гіпс розривається через лінію розрізу, все, що залишається скласти його і відрізають другий слон картону.

READ  Будинок з металевою рамкою з власними руками

Закруглені лінії на гіпсокартону можна вирізати електричним бізоном, якщо є, або розпадається з невеликими шматочками, а потім вирівняйте край ножем (гіпс добре очищений).

Ніж kpped

Штукатурні листи прикріплені до спеціальних гвинтів з гвинтами в кінці. Через невеликий розмір вони називаються флісом. Потрібно їх крутити так, щоб голови потонуть, але неможливо прорватися через картон. Встановлення кроку 15-20 см на прямих розділах без навантаження та 10-15 см на ділянках з вигинами. Коротко, це все мудрість монтажу гіпсокартону.

Щоб вийти з листа штукатурки, поклав причепу, він відрізаний смужками 5-7 см на одній стороні. На лініях різання розбиваються гіпс, але другий аркуш картону не розрізаний. Виявляється, що гіпсові смуги висять на цьому картону, через це група добре сховалася. Він застосовується до профілів, що формують згинання, закріпіть самолюбством. При встановленні, будьте обережні, покладіть кріплення посередині смуги, краю скибочок можна розірвати.

Рамка для фальшивого каміна буде покрита гіпсокартону

Закінчити

Після порталу для штучного каміна покрита гіпсокартону, ви можете почати закінчення. Ви можете загострити його і фарбувати і малювати, ви можете жовч під цеглою або каменю, інший штучний облицювальний камінь.

Процес обробки

На гіпсокартон, облицювання більш зручно для клею на рідких нігтях або спеціальному клей для вибраного матеріалу. Важливо лише, що його можна використовувати з гіпсокартоном.

До порталу для штучного каміна здавався більш об’ємним, щоб грати полум’я, щоб бути більш цікавим, частина, яка йде закритою дзеркалом (якщо електрокамін не встановлюється). Дзеркало може бути звичайним, на склі, і, можливо, гнучкий акрил. Це краще, тому що він не побиває.

Декоративний камін з власними руками

Стібки між плитками закривають груту. Часто вона вибирається темно-сіра, подібна до розчину. Потім портал виглядає як реальна.

Як ви бачите, зробити декоративний камін з вашими руками не надто складно. Особливо ті, хто має принаймні трохи досвіду з гіпсокартоном. Більш складним варіантом, з штукатуркою, зробленим на місці, подивіться у відео.

Як зробити камін у квартирі зробити це самостійно

Гарячі полум’я зависають у каміні, довгий час були лише привілеєм власників свого будинку або котеджу, але завдяки сучасним технологіям, камін у міській квартирі перестала бути нереалізованим мрією. Маючи навички будівництва, ви зможете встановити камін у квартирі своїми руками.

Встановлення реального деревного каміна в квартирі вимагатиме підготовки проекту та обов’язкової угоди з наглядовими органами, крім того, через складність димоходу, такий дизайн не підходить для всіх квартир, його можна навіть сказати що це дозволено в окремих випадках лише як виняток. Однак ви завжди можете замінити дерев’яний камін електричний, з імітацією полум’я та диму – сучасні моделі виглядають не гірше, ніж традиційний камін, в той же час не вимагає складного перепланування, дрова, не палити і не закуповувати квартиру Росії згоряння. Цей тип каміна не вимагає гармонізації, і ви можете легко справитися з його створенням та встановленням власними руками. Який камін вибирати для квартири і як це зробити прямо в цій статті.

Варіанти складання

Якщо є велика коробка

Камін з прямокутним порталом з великої картонної коробки. Симпатично визначайте себе, але оптимальна висота близько 80-90 см, ширина приблизно однакова, глибина сантиметрів становить 6-15 см. Але є моделі і ширше, і вже, і вище, і нижче. Весь ваш смак. Наприклад, малюнок картонного фальшину з розмірами.

Збирайте симуляцію каміна з картону, починаючи з центральної частини. Перша форму стовпців. Розрізані прямокутники за розміром не є проблемою. Проблема роблять гладкі вигини у потрібних місцях. Ми беремо великий лінійку або плоский бар і твердий об’єкт з закругленим кінцем. Придатний, наприклад, кулькова ручка, ви можете взяти ложку або вилку і використовувати ручку. Ідея в наступному рядку, де складається складка, ми застосовуємо лінійку/бар, ми виконуємо задню частину ручки кулькової точки або рукоятку столу уздовж дошки, картону. Але уважно дивіться, не щіткою. На листовому листі легко згинається.

Центральна частина зачіпає або негайно пофарбована. Тоді це буде занадто незручно. Ви можете малювати чорним чорним кольором, як на фото. Більше можливості імітувати цегельну роботу. Це також добре виглядає.

Приклеювання частин один одного, зручно для Scotchpie (тип скотч вже обговорювався). Ми клеюємо кожне з’єднання з двох сторін. Scotchi не шкодує. Цей камін з картону був пофарбований, тому що колони були покриті білим щільним папером. Ви можете використовувати грунт, але застосовувати фарбу.

Полиця над каміном ми виходить з декількох частин картону на ту ж технологію. Якщо ви плануєте щось, доцільно, щоб зробити жорсткість ребер кількох розділів. Якщо весь дизайн виявився міцним і стабільним, ви можете зробити полицю з шматка фанери, наприклад.

Якщо картон тонкий, ви можете використовувати полістирол/піну. Він продається в будівельних магазинах. Ви можете взяти пластини, які йдуть, щоб закінчити стелю. Вони лікували краї, малюнок наноситься на передню поверхню. Загалом, це може виявитися цікавим.

Далі, прикраса бізнесу. У цьому варіанті здійснення, цеглин вирізали з паперу відповідних кольорів. Вони лежали портал. Тут візьмуть pva клей. Не забувайте між цеглинами, щоб залишити шви. У представленій моделі вони пофарбовані основним кольором, але ви можете зробити їх, наприклад, чорний, білий.

Решта поверхні факеміну пофарбована, а піни (полістирольні) липкі клеєні зверху.

Молдинги можна приклеювати до фарбування. Вам потрібно скоротити їх гострим канцелярським ножем. Потім розріз буде гладким. Клеї на PVA або спеціальному клею. Залишки відразу, інакше фарба стане нерівномірно.

Ті ж дизайн можна зберегти шпалери під цеглою або диким каменем. Також підходить самоклеюча плівка. Але вам потрібно ретельно працювати, щоб омолодити.

Якщо маленькі ящики

З невеликими картонними коробками роботи не складніше. Вони можуть бути однаковими або різними розмірами, товщиною і шириною. На підставі існуючого набору збірного дизайну.

Що камін вийшов з доступних картонних коробки

 • Упакуйте відкриту частину коробки з скотчем, а потім клей їх один з одним. Клей може бути використаний PVA. Коробки зв’язаних хороші, щоб натиснути один одного, залишити протягом 8-12 годин, щоб висушити клей.
 • Відрізають отвір, і разом склеюйте їх шматками скотч.

Другий варіант займає менше часу, але дизайн виявляється ненадійним. З великими розмірами можна зберегти, зникають.

READ  Вітрове скло потік зсередини, що робити

Для того, щоб дати камін з картонних коробки, презентаційний вигляд, фарбування його під цеглу. З цією метою поверхня щільного паперу сірувато-коричневого кольору. Цей колір буде фон.

Для забарвлення потрібна червонувата коричнева фарба і велика піна губка. Він може бути обрізаний розміром цегли 25065 мм. Намалюйте фарбу в плоских посудах, зробіть губку в ній, застосовуючи його до паперу і злегка натискаючи, малювати цегли.

Працюючи, потрібно забезпечити, щоб шви між цеглиною були такою ж шириною. Це складне завдання злегка відволікайте, а розмір не так. Ви можете протікати полегшити розрізати стрічку для вузьких смуг, прикріпити його, малювати цегли. Після сушіння знімають фарбу.

Верхня частина повинна була бути зменшена, оскільки наш камін був занадто хиткий. Краще скористайтеся цілим.

Камін з круглим порталом

Його збірка є більш трудомістким: ви повинні піти плакати. Для цього камін це зайняло 4 великі коробки (з телевізора).

Окремо склеює основу. З внутрішньої сторони полістиролу ребра. Вага виявилася твердою, а основою без збільшення. Смуги встановлюють близько 5 см. Вони були приклеєні до більшої стрічки, потім базу хворіла з усіх боків.

Декоративний фальшивий камін з власними руками протягом 1 дня. Як самостійно зробити декоративний камін.

Потім вирізати передню частину і покладіть задню стіну. Краще прикрасити відразу, поки вони приклеєні. На картону листовий переносний арочний виріз. Картон вирізаний цегли і клей їх так, щоб кромки не виходять на арку. Коли клей висихає, ми збираємо основну частину порталу. У порталі ми також встановлюємо кілька жорстких ребер на високій висоті картону, може грати, і виходить все твердо і важко.

Процес виробництва картону каміна

Наступний етап виробництва покриття. Це багатошаровий картон, пінополістирол, картон. Все відсутнє клей, встановлюється навантаження. Коли клей сухий (через 14 годин) кришка закріплена на конструкції скотч. Далі, Оздоблювальні роботи.

Вирівняти нерівності з стрічки, ви отримуєте всі поверхні з щільним білим папером. Ви можете взяти аркуші формату A4, ви можете більше.

Далі, Рулон паперових рушників та клею PVA. Розведено 1: 1 з водою, вилийте в розпилювач. Мокрий серветку, лежав, злегка стискання. Вологий тонкий папір дає полегшення, це лише трохи виправлено, шукає кращий ефект. Аналогічним чином, обробляйте всі поверхні, виключаючи цегли. Ми чекаємо, поки він не висушений.

Ми беремо фарбу червоно-коричневого кольору та кольору слонової кістки (у цьому випадку). Коричневі фарби цегли, яскрава поверхня відпочинку. Картонний камін майже готовий. Завершіть штрихи.

Після сушіння ми проходять все трохи зволоженим у золотій фарбі кисті. Щітка для малювання, натисніть, ми знову знімаємо залишки фарби на аркуші паперу. Напівсухою щіткою Ми пропускаємо шви між цеглинами, злегка допомагав і самі цегли. Далі в тій же техніці ми підкреслюємо текстуру поверхні. Важливо не застосовувати занадто багато фарби. Тепер все. Картонний камін готовий.

Декоративний камін з вашими руками: покрокові інструкції

Перший етап – створення металевої рамки. Алгоритм дій: на підлозі, профілі встановлюються з використанням самовідданості, які розташовані на відстані 20-30 см. На головній стіні встановлені настінні профілі. Далі всі елементи повинні бути видалені та вигнати дюбелі в отвори.

Перше – сторонні елементи, після чого бігають паралельно поверхні підлоги. Після встановлення кожного елемента потрібно перевірити плавну установку. Маркування необхідна на ножиці гіпсокартону. Відповідно до рамки, заготовки виготовляються з листів гіпсокартону. Чим менше додаткових елементів, тим сильніше дизайн. З’єднання окремих елементів GVL здійснюється за допомогою самостійних зразків у кроках 15 см.

Важливо, щоб HTS кріплення матеріалів вводять основу аркушів. Місце розташування суглобів та кріплення відштовхуються і вирівнюються, а кути дизайну додатково посилюються монтажною сіткою.

Як виглядає штучний декоративний камінь для внутрішнього оформлення стін у квартирі.

Як зробити декоративну панель штукатурки, дерева та керамічної плитки, розкажіть мені тут.

Японські штори роблять це самостійно: http://tv-peredelka.RU/DECOR/BOYSERS/YAPONSKIE-shtory-svoimi-rukami.Html

Створіть декоративний камін з гіпсокартону

Ніщо не зачаровує, як полум’я танцює в сутінках. Щасливі власники приватного будинку з справжнім каміном можуть насолоджуватися цим видовищем, що ви не скажете про мешканців міських невеликих квартир.

Але для них ми маємо великий вихід, вони можуть зробити власний декоративний камін своїми руками з підсвічуванням або свічками зсередини і насолоджуватися магією вогню. Зробіть декоративний камін з вашими руками, досить просто, достатньо, щоб мати фантазію та бажання, а в ці статті можна знайти детальні технологічні будівлі.

Як зробити малюнок і вибрати потрібні параметри

Малюнок полегшує тиглі матеріали, допомагає зберегти розмір. Найкраще знайти готовий малюнок в Інтернеті, і зробивши мої вимірювання, щоб відповідати його, як потрібно.

 • Перш за все, це визначається місцем розташування печі
 • Виберіть матеріал для виробництва
 • Затвердити розмір порталу та ніш під печі
 • Намалюйте детальну схему, всі фігурні компоненти переносяться на папір у розгорнутому вигляді
 • Не забувайте, що для біокаміну потрібно залишити місце всередині ніші для паливного бака, а для електрокаміну або 3D-кадру, принесіть розетку

Фальшивий камін з гіпсокартону, просто і швидко

Щоб полегшити бюджет для фільтра камін, щоб використовувати решту гіпсокартону та профілю. Такий декоративний камін легко вписується в будь-яку нішу або кут, а також може бути елементом цілого складу полиць.

Щоб створити фальшивий брандмауер з гіпсокартону, вам знадобиться: оцинкований профіль для гіпсокартону або дерев’яних барів, аркушів або обрізки гіпсокартону або фанери, викрутки та електролізи, металеві ножиці, шпаклівка та акрилова фарба, декоративний камінь або цегла.

Виробництво виробництво виробництва виробництва GIDSOBARTON

 • Головним ключем успіху є вдумливий ескіз майбутнього каміна з вказівкою всіх розмірів і боків кадру. Виміряти приміщення і вирішити на місці установки каміна. Розрахувати необхідну кількість матеріалу, і не соромтеся мати справу.
 • З оцинкованого профілю рамки виконує, з’єднуючи його елементи за допомогою металевих гвинтів і викруткою. Вирізати профіль з ножиці або ножицями для металу. Для стабільності елементи кадру поєднуються з поперечними перемичками. До стін і напівфабрикату, необхідно виправити у випадку, якщо конструкція отримана громіздким, важким або занадто вузьким -, т.Е. Якщо існує ризик нестабільності структури.

Зробіть кадр для фальшивого каміна з металевого профілю

Загвинчування аркушів каркасні листи до рамки

Плакати краю та суглоби гіпсокартонних листів

Вирівняйте поверхню з шпаклівкою

Оздоблення штучного каменю

Кутовий декоративний гіпсовий картонний камін

Як зробити декоративний камін у квартирі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS