Як зробити декоративний розділ у кімнаті

Два в одному: як розділити кімнату на дві зони?

Будь-які житлові приміщення без компетентного зонування, здається, є Анканіс і незручно. Це особливо вірно у епоху відкритого планування, коли мешканці надають більше свободи у виборі дизайну інтер’єру. Ми розповідаємо, як розділити приміщення на дві зони, зберігаючи загальний стиль, комфорт та корисний простір?

Легкий розділ і контрастність – успішний спосіб виділити спальну зону

Застосування розділів залежно від мети кімнат

Вітальня

Багатофункціональність цієї кімнати висуває свої вимоги до організації простору. Оскільки існує не тільки святковий прийом, але також часто сімейний обід. Всі члени сім’ї збираються обговорювати кожен з їхніх інтересів. Тому необхідно максимально задовольнити свої потенційні запити. Можливо, навіть використання декількох декоративних перегородок.

Перш ніж встановити продукт, потрібно переконатися, що місце для розміщення його вибрано правильно.

Рекомендується ознайомитись із статтями щодо дизайну сучасного інтер’єру, де можуть бути запропоновані різні варіанти зонування. Аргументи, які даються, можуть вплинути на подальший макет. Наприклад, ви можете розділити їдальнею та місце для розслаблення з елегантним екраном або стильним скляним розділом. Використання конкретних матеріалів повинна бути спрямована на загальну колірну гаму вітальні, різноманітну гарнітуру меблів.

Інший варіант розмістити багато різних аксесуарів, кольорів або книг може бути декоративною перегородкою. Комфорт, який він може забезпечити, дозволяє заповнити сучасний інтер’єр кімнати з цим комфортом. Аналогічний ефект може бути досягнутий при використанні як септальний декоративний, вбудований акваріум. Оскільки його партії будуть відкриті для обох зон, він зможе виконати складне завдання: прикрасити кожну зону, залишаючи їх один з одним.

Спальня

Часто, у невеликих квартирах, вам доведеться об’єднати спальню з робочим офісом. Відсутність простору гостро впливає на загальне почуття, яке призводить до неможливості як релаксації, так і плідної роботи.

Використання декоративних перегородки допомагає вирішити цю проблему. Ширма різних форм дозволяє надавати конфіденційність кожному члені пару.

Напівпрозорий різьблений розділ між вітальні та спальні

Кухня

Основною функцією розділу в цій кімнаті є відмінність місця для приготування їжі та отримання їжі. Перегородки на кухонному інтер’єрі стильно додають їжу, в той же час, щоб поліпшити практичність харчової зони.

READ  Типи систем рафтингу у відмовленні дахів

Дуже комфортно в експлуатації – це wireswitch на дерев’яній рамці. Він використовується для розміщення кухонних аксесуарів, від’їзд оцинкованого матеріалу надзвичайно простий. Такий декоративний розділ може мати різні форми.

Дитяча кімната

Тут вам доведеться розділити на три функціональні зони: для відпочинку, навчання, а також дитячий майданчик. Таке зонування дозволяє залишити безлад у тому, що передбачено для цього місця. Інший простір буде використовуватися в цілях практичної освіти. Часто для такої організації інтер’єру використовує декоративний розділ коробкового дизайну додатково, щоб додатково заповнити його з чимось корисним.

Типи перегородки в кімнаті

Зробити це легко зробити розділ у будь-якому роді. І вони схожі на конструкції:

 • Твердий – повністю перекривайте область приміщення, розділити його на 2 частини. Часто перегородки в кімнаті роблять з дверима. На великих районах, використовуючи такий дизайн, є найкращим рішенням для створення 2 або навіть 3 кімнати з одного;
 • Декоративний стаціонарний розділ – створює 2 приміщень, ізольованих, часто використовується для відокремлення коридору від вітальні або їдальні з кухні;
 • Мобільний розділ – світловий і красивий екран, часто прикрашений декором або виготовлений у формі рами з тонким матеріалом (бамбуковий папір, пластик, різьблені дерев’яні деталі). Екран використовується для відокремлення зони маскування або обмеження сонячних променів, рухається по кімнаті залежно від потреб власника;
 • Гармошка – підвидання розсувних перегородки, виготовлених з аналогічних матеріалів. Це складається з гармоніки – від однієї стіни до іншого, це займає дуже мало місця;
 • Розсувна стаціонарна система виготовлена ​​з тонкої деревини або скла, рухається вздовж рейки, встановленої внизу або на стелі. Дає хорошу шумну ізоляцію і повністю відокремлює одну зону від іншого.

Стаціонарні перегородки роблять його рукою з гіпсокартону, бетону та цегли. Вони мають багато ваги і не підходять для всіх номерів. Розсувні споруди та “Акордеони” займають мало місця, дозволяють день поділитися кімнатою на 2 зони, а вночі вони створюють простору спальню. Кожен погляд має свої плюси і мінуси.

Граблі з п’єдесталом

Річка система може бути встановлена ​​на всю висоту кімнати або взяти лише невелику ділянку, розташовану на п’єдесталі гіпсокартону, дерева або бетону. Цей варіант дуже практичний для дитячої зони в невеликій квартирі. За ним ви можете приховати іграшки або ліжечко, зберігаючи максимум природного світла.

Граблі, встановлені на п’єдесталі, можуть бути розділені вітальні з кухні. У цьому випадку, у цьому випадку, точки вбудовуються до підключення побутової техніки.

READ  Як оновити планшет на кухні з власними руками

Елементи гіпсокартону в інтер’єрі

Елементи гіпсокартону як частина інтер’єру особливо популярні через ідеальну комбінацію цінових та функціональних якостей. З їх допомогою можна розділити будь-які приміщення для зон, навіть ванних кімнат та ванних кімнат з подальшим покриттям вологостійкими матеріалами – плитка або пластик.

Листи GLKL прикріплені до металевої або дерев’яної рами. Завдяки пластичності та легкій обробці сучасного матеріалу, перегородки можуть бути виконані будь-якою, навіть криволінійною формою. І відсутність сильного навантаження на перекриття через легку вагу дозволяє використовувати такі фальшиві стіни не тільки для домашнього господарства, а й квартир у висотному будинку.

Гарні перегородки гіпсокартону отримують, якщо ви надаєте в дизайні ніші, полиці для книг або кімнатних рослин, сувеніри.

У таких приміщеннях, як спальні або дитячі кімнати, для створення комфортних умов краще покласти між овець теплоізоляційного матеріалу та звукового ізолятора.

Переваги гіпсокартону фальшиві стіни:

 • бюджетна ціна;
 • можливість самостійної установки через його простоту;
 • Збереження простору;
 • хороші звукоізоляційні якості;
 • низька вага;
 • висока вогнестійкість;
 • Легкість розбирання.

Гладка поверхня листів дає великі можливості для пейзажів розділу. Він може бути пофарбований, розділений декоративною штукатуркою, вставте плівку, пальто з керамічною плиткою або пластиковими панелями.

Недоліками матеріалу включають недостатню стійкість до впливу та стійкість до вологи (навіть при використанні вологостійких GLC). Також на розділах ви не можете повісити важкі шафки та полиці.

Стінка мережива

Скляний перегородка

Архітектор Марія Мезенцева.

У цьому випадку студія зонається з прозорою декоративною перегородкою. Його довжина точно відповідає розміру дивану у вітальні. Абстрактні візерунки, створені за допомогою архітектурних ескізів, застосовуються до піскострустингових. Вони натхненні вітром і хвилями, а на кожній з трьох панелей, різні малюнки. Нижня частина розділу зберігається шпалерами, які покриті міцними стеблами.

Скріплене скло

Архітектор-дизайнер Тетяна Загівуопова, декоратор Тетяна Євстратова, візуалізація: Анастасія Ященко

У закритому стані така мережива завіса, яка насправді являє собою загартоване скло з малюнком, що застосовується методом піскоструминного середовища, відокремлює спальню батьків від вітальні, але в той же час пропустити денне світло.

Мобільний Shirma and Curtain

Архітектор дизайнер та візуалізатор Софія Старостіна

Дерев’яні перегородки роблять це самостійно | Дерев’яна перегородка з деревини бар | Зонування

Спальня та вітальня, розташована в тій же кімнаті, були розділені за допомогою мобільного екрана та штор. Зонування сприяє обох шпалер з тим же орнаментом, але в різних кольорових схемах

READ  Як очистити залізо з тефлоновим покриттям

Сітка з орнаментом

Архітектор та візуалізатор Марія Глаголєв

Відкритість дорожнього руху візуально відокремлює зону сну, але забезпечує оснащення вітальні.

Скляні перегородки

Це досить декоративний розділ, оскільки він зазвичай не виконує функції звукоізоляції, виходу, кріплення освітлювальних пристроїв, полиць і т. D. Дизайн дозволяє ефективно зоонатського простору.

Для монтажних перегородки зазвичай використовуються скляні блоки. Останній може мати різну товщину. Є товсті моделі, які відрізняються за високими звукоізоляційними якостями.

Скляні перегородки встановлюються лише на вже готовому стяжці, але до монтажу оздоблювальних матеріалів. Скляні блоки складаються як цегли, використовуючи спеціальну клейову композицію.

Є кадр скляні перегородки. Вони представлені металевими кадрами та скляними фасадами. Часто використовують дзеркальні конструкції або перегородки з фотодрифом на склі.

Типи стійок

Висока популярність використання стійок в інтер’єрах самих різної орієнтації пов’язана з універсальністю, компактністю та зручністю відкритих структур. Широкий вибір моделей дозволяє вибрати варіанти вашого смаку, ідеально підходить для певної кімнати.

Всі стелажі можна розділити на дві великі групи:

Модульний

Модульна стійка – вид дизайнера, складеного з окремих розділів. Це дозволяє збирати полиці у потрібному порядку для бажаної висоти. Цей варіант є одним з найбільш універсальних відкриттів для творчості.

Порада! Особливу увагу слід приділити стабільності композиції та точне збірку структури з компонентів елементів.

Модульний дизайн можна скласти у випадковому порядку

Корпус

Стільникові стелажі – найпопулярніший варіант. Подібні моделі є монолітніми, відрізняються у компактності та лаконічності, можуть мати інший дизайн. Всі структурні елементи закріплені у своїх місцях, і не можуть переставити.

До відома! Найчастіше кабінет меблі дешевше модульний.

Готовий кабінет не вимагає складної установки

Встановлення міжкімнатного перегороду з власними руками: Поради щодо вибору матеріалів та установки

Розділ у квартирі є основним елементом зонування приміщень. Багато квартир у новобудовах є просторими та безкоштовними макетами. Щоб використовувати простір якомога ефективно, багато орендарів ереїть міжкімнатні перегородки.

Завдяки сучасним будівельним матеріалам та технологіям дизайну, кожен, хто бажає, може бути здійснений зонуванням. Достатньо ознайомитись з типами таких конструкцій і вибрати відповідні інструменти та матеріали.

Як зробити декоративний розділ у кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS