Як зробити форму для декоративного каменю

Як вибрати правильний матеріал для виготовлення штукатурної плитки?

Гіпс – це матеріал, який вже давно застосовувався для будівництва та обробки. Його джерело є природними родовищами цієї осадової породи. Ці депозити досить численні, тому гіпс недорогий і доступний для всіх. У будівельних магазинах порода, виготовлена ​​з глибин землі, подрібнюють у порошок. Гіпс, що використовується в будівельних роботах, не містить штучних добавок, екологічних та абсолютно безпечних для людей.

Переваги гіпсу як оздоблювального матеріалу:

 • не випромінює шкідливі речовини;
 • має доступну ціну;
 • Це не спалює і не руйнує в присутності вогню;
 • володіє хорошими звуковими та теплоізоляційними властивостями;
 • Приймає будь-яку форму.

На порошкових пакетах є маркування, яка відображає параметри конкретного продукту. Ступінь шліфування позначається римськими номерами:

Найбільш довговічні та високоякісні виливки отримуються з сортів дрібного шліфування, але цей матеріал важче замішувати. Більш грубого шліфування легше в експлуатації, але продукти від нього поступаються в силі, відшкодовуючи від тонкого гіпсу. Для виготовлення плиток рекомендується приймати невеликий або середній шліфувальний порошок.

Міцність стиснення відображається з цифрами від 2 до 25. Чим більше число, тим сильніше матеріал. Оптимальний варіант – гіпс з силою 10 і вище.

З точки зору запряжки, гіпс ділиться на клас А (схопив через 6 хвилин), В (від 6 до 20 хвилин) і в (більше 20 хвилин). Шосе швидкість можна регулювати, додавши різні пластифікатори, коли вони замішують. Процес замороженого уповільнює при додаванні вапна, шпалери клею або пральний порошок. Якщо ви додаєте стіл сіль, розчин заморожений швидше.

Опис

Згідно з зовнішніми ознаками, цей матеріал дуже схожий на природні породи. Плитка, отримана з замороженого спеціального рішення, виявилася своєю практичності та довговічності.

Природні мінерали при зміні зовнішніх умов, температури, вологості змінюють їх властивості та характеристики, що відображається у вигляді. Вага природних каменів збільшує навантаження на фундамент або стіну.

Всі ці недоліки позбавлені штучних каменів. Крім того, значно нижча ціна, у порівнянні з природними породами, нарешті, розмістили покупців.

Зростаюча кількість людей хочуть оточити себе природними матеріалами, але водночас використовуйте перевагу сучасних технологій: надійність, довговічність, постійна добре збережена зовнішність.

Гіпс

Перш ніж продовжувати безпосередньо на роботу, дуже важливо обладнати зручне та функціональне робоче місце. Обов’язкова наявність великого столу або робочого вітрина з ідеальною горизонтальною поверхнею, яка дозволить виробляти плитку строго фіксованої товщини. Для сушіння великої кількості отриманого матеріалу, необхідно виділити окремі полиці або стійки, оскільки цей процес займає кілька днів.

Наступним кроком у отриманні високоякісного готового продукту є підготовка до використання необхідного інструменту, супутньої інвентаризації, вихідної сировини:

 • відповідний розмір для змішування компонентів;
 • Електрод з спеціальним змішувачем сопла;
 • форма для розливання з пластикового матеріалу;
 • Спатули та щітки;
 • Компоненти (гіпс, промитий річковий пісок, фарбувальні пігменти, вода, добавки);
 • Мастила (скипидар, воск).

Перш ніж почати працювати з сумішшю, ви повинні розглянути кілька важливих нюансів. По-перше, для одержання однорідної маси без грудків, необхідно додати гіпс у воду, але нічого навпаки. По-друге, гіпс дуже швидко висихає, тому лимонна кислота додають до розчину до розчину зі швидкістю: 0,8 г кристалічного порошку на 1 кг сухого гіпсусу.

READ  Як використовувати форму силікону випічки

Лимонна кислота повинна бути розчинена у воді, а потім додати до замісного розчину. По-третє, для одержання гіпсокартону додаткової міцності та твердості, робоча суміш доповнюється піщаною дрібною фракцією. Також рекомендується додавати клей PVA як пластифікатора.

Як зробити форму для декоративної цегли або силіконового каменю.

Виробництво штучного каменю вдома полягає в наступному:

 • Встановіть форму на горизонтальну поверхню і ретельно обробляйте внутрішню поверхню сумішшю з турширу та воску.
 • Підготуйте суміш для заповнення суворої відповідності з пропорціями, зазначеними виробником. Слід мати на увазі, що гіпсова суміш висихає над невеликою кількістю часу, тому, щоб необхідно викинути надлишок, необхідно підготувати його в невеликих порціях. У розрахунковій кількості води вперше додають коливальний пігмент, перемішують.
 • Потім додають штукатурку, він знову змішується, і додано лише пісок. Рекомендовані пропорції полягають у наступному: на 1,5 кг сухого гіпсу приймають 1 кг води (з урахуванням води для розчинення лимонної кислоти). За 1 кг гіпсу – 100 г річкового піску (якщо інше не вказано в конкретній інструкції).
 • Змішати суміш суміш ретельно, щоб отримати однорідну консистенцію.
 • Налийте отриману робочу суміш у підготовлену форму і трохи стукають молот по краях, щоб розчин максимально і рівномірно заповнити всі поглиблення заготовки.
 • Для видалення надлишкових розчинів і вирівнювання поверхні шпателем.
 • Залиште заповнену матрицю на горизонтальній поверхні до повного сушіння гіпсової суміші.
 • Коли маса нарешті затвердіє (в середньому 24 години), ретельно видаліть готові гіпсові камені з форми.

Надання унікального перегляду

Отримані готові плитки, якщо бажано, може додатково фарбувати з рідким кольором. Ви не повинні вивести певний малюнок, набагато більше болісно, ​​щоб створити хаотичні штрихи. Після цього “ходьба” у свіжому фарбі з ганчіркою або широкою щіткою, зануреною в розчинник (ацетон, скипидар, білий дух). У цьому випадку, депресії на поверхні штучного каменю будуть темнішими, а виступи, відповідно, яскравіше.

Така процедура створить унікальне унікальне малювання та правдоподібне імітацію природності матеріалу. Для додаткового захисту від вологи та пилу можна покрити штукатурну плитку з матовим лаком. Надзвичайно небажано використовувати глянсовий лак, тому що ефект природного каменю зникне.

Облицювання матеріалу з гіпсо-піщаної суміші широко використовується при декорації внутрішніх стін кімнати, але його не можна використовувати для підлоги, обробки камінів та фонтанів.

Переваги та мінуси штучно утвореного каменю

Виробництво декоративного кам’яного матеріалу – це творча робота. Для професіоналів, які мають відповідний досвід – це невеликий процес. У той же час, штучний камінь має ряд інших переваг:

 • невелика вага, яка значно менше, ніж аналогічний природний матеріал, що дозволяє виконувати простіше транспортування, обробку, монтаж;
 • здатність завжди робити додаткову кількість продуктів у дефіциту готового матеріалу для облицювання специфічних структур;
 • Реальний контроль якості на кожному етапі виробництва;
 • можливість відливання безпосередньо на об’єкт, де виконується установка;
 • наявність гладкої поверхні спини, що полегшує укладання декору;
 • високий вогнетривкий, що дозволяє виконувати облицювання каміна, печей та інших подібних пристроїв;
 • наявність компонентів за низькою ціною;
 • Різноманітність форм, виконання кольорів, розміри, текстури.

Перш ніж зробити штучний камінь своїми руками, обов’язково познайомитися з його мінусами. Отже, деякі сорти цього матеріалу виробляються виключно за складними технологіями. Організація такого виробництва вимагає великих фінансових витрат.

Ще одним недоліком штучно утвореного кам’яного декору є меншою міцністю, ніж у природному матеріалі. Незважаючи на те, що термін служби може бути 40 років, якщо виконуються всі правила догляду та підтримки облицьованої поверхні.

Як зробити форму для декоративного каменю

Штучний камінь з’явився на ринку будівельних матеріалів не так давно, але негайно отримала популярність по всьому світу. Це зручний облицювальний матеріал, який дозволяє легко, швидко і дешево відображати фасад будинку або побутової території. Вартість готового штучного каменю часто є надзвичайно високою, тому багато воліють зробити це своїми руками. Для цього ви можете придбати спеціальну форму з потрібною текстурою, але якщо ви хочете створити щось повністю оригінальне, то ви можете зробити це особисто. У сучасній статті ми поговоримо про це і скажіть, як зробити форму для штучного каменю.

READ  Як зробити дах будинку

Типи робочих матриць

Від штукатурки

Гіпс – порошок, що має зв’язування властивостей, незамінні у будівництві та оздоблювальних робіт. Гіпс має багато переваг, що робить його одним з популярних матеріалів у виробництві штучного декоративного каменю:

 • Мала вага. Чим легше елемент облицювання, тим легше монтувати його.
 • Пластик.
 • Здатність зберігати тепло.
 • Сила, довговічність.
 • Низька ціна.

Щоб зробити декоративні елементи з гіпсу, використовуються матриці для заповнення силікону або поліуретану. На відміну від поліуретанового силікону застосовується лише для виробництва гіпсових плиток та цегли, оскільки це дуже м’який, гнучкий.

Більш детальну інформацію про використання та виготовлення декоративного каменю від штукатурки буде знайдено в цій статті, і тут нам сказали, як втирати шви після приклеювання матеріалу, зробленого таким способом.

Силікон

Переваги:

Форма силікону готують шляхом змішування двох компонентів – рідкого розчину на основі силіканового та кислотного отверджувача. Компоненти змішуються в суворій пропорції. Його порушення загрожує змінами, які вплинуть на властивості матеріалу, її якість.

Поліуретан

Для виготовлення поліуретанової форми необхідно змішувати два компоненти – модифікований полімер (поліол) та середини (метилдипентіізоціанат).

Поліуретан визнається найпопулярнішим матеріалом для формування. Поліуретанові форми підходять для лиття з цементу, бетону. Розчин заповнення просто готується, у пропорціях 1: 1 або 2: 1.

Пластмаси

 • Жорсткість матриці у поєднанні з тонкими стінками, що повторюють контури фрагментів.
 • Невибагливий догляд.
 • Немає чутливості до хімічних реагентів.

Пластикові матриці виготовляються з використанням гарячого лиття та натискання технології на спеціальному обладнанні.

Форми для штучного каменю з власними руками

Lyyotieova Site DachadeCor.Ru вже опублікував статтю про те, як зробити штучний камінь для подачі з власними руками. Є досить багато цікавих деталей, за винятком одного – як зробити форми для цього матеріалу. Про це прямо зараз.

Неможливо виконати високоякісний камінь без форм, в яких необхідно залити певною композицією. Деякі рецепти ми також згадували раніше, а також сама технологія виробництва, і тому сьогодні розмова буде лише про формувальні танки.

Сорти форми

Силіконові форми

Силіконові форми вважаються бюджетною версією продуктів, які дозволяють зробити декоративний камінь вдома.

Матеріал може бути виготовлений з гіпсу або цементної суміші. Готові предмети мають невелику вагу, що дозволяє швидко і надійно зафіксувати продукт на поверхні стінки.

 • Форма. Сучасні продукти дозволяють отримати прямокутну, квадратну та алмазні деталі оздоблювального матеріалу;
 • Розмір. Довжина силіконової основи може варіюватися від 10 до 80 см. Ширина форми коливається від 30 до 80 см;
 • Глибина. Потужність клітин, здатних до 150 г будівельної композиції. Готовий штучний камінь в середньому важить від 150 до 200 г.

Пігментні сполуки використовуються для надання кольору, які додають до рідкої штукатурки та піщано-цементної суміші. Цей компонент не впливає на операційні якості кам’яних деталей.

Переваги силіконових матриць включають наступні критерії:

Еластичність і м’якість. Готова форма має невелику вагу та пластмасову базу. Видалення декоративних деталей не буде дуже складним. Вони легко відокремлені від гумової бази.

Широкий вибір текстурної бази. Сучасні моделі дозволяють наслідувати виступи та дефекти на штучній поверхні.

READ  Як покласти декоративну цеглу для внутрішнього оформлення

Швидкі заморожені продукти. Силікон ідеально проходить тепло і повітря. Після заповнення макіяжу будівлі буде потрібно від 12 до 15 годин.

Пориста основа. У процесі відливання штучного каменю в силіконовій матриці з’являються багато невеликих повітряних бульбашок. Важко видалити їх за допомогою подруги. Пориста структура впливає на операційні якості.

Мінімальна кількість елементів. Лише 6 частин можна зробити відразу.

Зробити таку матрицю вдома досить час споживаючого процесу. Для його виготовлення використовуйте певний вид силікону. Це допомагає створити реалістичну імітацію кам’яної бази.

Поліуретанові форми

Поліуретанові форми виготовлені з міцних пластикових та полімерних композицій. Внутрішня текстура таких матриць дозволяє вам наслідувати природний малюнок і структуру, яка присутня на виду.

Поліуретанові форми для декоративних каменів відрізняються особливими силами, і мають еластичність. Цей тип матеріалу відрізняється довгим терміном служби.

Готові матриці призначені для певної кількості будівельної композиції. Одна форма може вмістити до 1000 г рідкої суміші.

Виділити ряд продуктів якості позитивних продуктів:

Висока еластичність пластикового полотна. Після вилучення оздоблювального матеріалу не потрібно робити спеціальні зусилля. Для цього достатньо, щоб перевернути поліуретанову матрицю та витягти готові частини.

Довга операція. Матеріали, з яких форма складається з різними температурними різницями та високою вологістю. Вони не тріщить на сонці, і енергія утворюється з збільшенням температури повітря.

Стійко хімічні реактиви. Після наповнення будівельного макіяжу не слід турбуватися про стан матриці. Частинки полімеру не реагують на хімічні подразники.

Роблячи декоративний камінь можна самостійно виконувати вдома. Для цього достатньо правильно підготувати композицію для заповнення та дотримуватися температурного режиму для швидкого замороженого кам’яних деталей.

Внутрішня частина матриці дозволяє створювати повну імітацію натурального каменю.

Доступний

Пластикові форми

Пластикові форми для декоративного каменю відрізняються їх щільністю та підвищеною жорсткістю. Використовуйте ці продукти вдома, необхідні за спеціальною точністю.

Будь-який різкий рух може провокувати тріщини в матричній структурі. У майбутньому використання такого продукту може доставити певні труднощі.

Варіанти пластикові матричні використовуються для виготовлення тротуарної плитки та мощення. Маса кожного елемента досягає від 150 до 300 г.

На відміну від силікону та поліуретанових варіантів пластичних форм відрізняються за доступними витратами.

Поліуретанові частинки низької щільності використовуються для виготовлення таких моделей. Формування майбутніх матриць, що здійснюються під металевим пресом при високій температурі.

Опис дерев’яних форм

На відміну від вищезгаданих варіантів продукту, ці моделі характеризуються великою вагою. Вони призначені для створення тротуарної плитки, бруківки та тонких бетонних плит.

Для виготовлення моделей даних використовують різновиди для дерева. Основним недоліком цих моделей є мінімальний термін служби.

Матеріал не може впоратися з хімічними подразниками та пігментними добавками. Через деякий час іржа та глибокі тріщини утворюються в місцях сполук. Вони відбиваються на поверхні штучного каменю.

Що таке заповнення декоративного каменю і як його виготовити?

Декоративний камінь для обробки фасаду та інтер’єру – дуже модний та шасі облицювання. Багато хто вибирає готові розчини і не обмежуються в засобах, тому вони можуть дозволити собі не тільки придбати штучні декоративні елементи, а й камінь природного походження.

Зробити прекрасну, міцну оболонку з обмеженим бюджетом, можна самостійно кидати плитки. Це вимагатиме здатності змішувати рішення, необхідні компоненти, форми та докладні інструкції.

Як зробити форму для декоративного каменю
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS