Як зробити фундамент для ванни

Вибір оптимального фундаменту для ванни

зробити, фундамент, ванни

Багато пощастило, хто мав можливість придбати сюжет за межами міста, навряд чи відразу після покупки чудес над будівництвом ванни. Ванна. свята для російської людини, символ повноцінного відпочинку та можливостей, принаймні, забути про справи термінового. Багато людей будують таку будівлю один з перших, навіть до будівництва заміського будинку або котеджу. Це рішення не тільки функціонально, але також дозволяє тимчасово жити в ванні за час головного будівництва будинку. Як і будь-яка конструкція, ванна починається з Фонду. основу будівництва, на якому залежить його майбутнє. У цій статті ми будемо говорити про те, яка основа для ванни є кращим залежно від характеристик будівництва та високоякісних основних показників на будівельному майданчику.

Трохи відступу: говорити про те, що саме фундамент найкраще підходить для побудови вашої ванни важко через об’єктивні причини, тому що земля в ділянках кожного розробника відрізняється, відрізняється як у глибині дренажу, так і на рівні підземних вод. Тому ми звертаємо увагу на універсальні варіанти побудови фундаменту під ванною. Що таке foundation краще для вашої ванни. щоб вирішити тільки ви!

Як вибрати і зробити фундамент для ванни

Основними типами фундаментів для встановлення на них ванни є поясом тонко розбухається, кульовий гвинт і стовпчик. Для надання споруді оригінального зовнішнього вигляду, в деяких випадках як тумби можуть застосовуватися комлі дерев, але це вже швидше виняток, ніж правило.

Що найкращий фундамент під ванною, щоб вибрати перший з типу грунту, на якому планується будівництво. Якщо місцевість болота або має складне полегшення, ідеальний варіант полягає в тому, щоб обладнати купу фундаменту для ванни, тоді як деревообробка повинна бути розташована над рівнем грунту.

Цей дизайн надійно тримає журнал кабіни. Ще однією перевагою такого типу фундаменту є його відкритість, завдяки чому повітряні течії, що проходять під підлогою ванни, добре висушують, тим самим запобігаючи пошкодженню вогкості. Мінус дизайн полягає в тому, що для підлоги в пральній або паровій кімнаті буде теплим, він повинен додатково ізолювати.

Для місцевості, де розташована земля, піщана, невелика ремінь та стовпчасті фундаменти популярні за популярністю. Фонд колонки під ванною використовується для зменшення витрат на будівництво, т. До. облаштування стрічкового обходиться на порядок дорожче.

Перевага фонду стрічки є мінімальним тиском на грунті, закритий підземний простір, з результатом того, що підлога в ванні буде набагато тепліше. Для того, щоб підземний простір до Surfaches, вироблений у фонді для поясу. При бажанні цей простір може бути покритий основною ізоляцією та зробити гідроізоляцію з підлоги, що збільшить теплові характеристики ванни.

Фонд стрічки під ванною варто вибрати, а у випадку, коли ванна не виготовлена ​​з дерева, але від цегли або пінопласту, через те, що цей дизайн буде мати набагато більше ваги в порівнянні з дерев’яною лапою. Оскільки ванна невелика, а не складна будівля, ви можете зробити це самостійно. Давайте розглянемо докладніше, як побудувати фундамент Bantle-типу для ванни 4×6 самостійно.

  . Рекомендується для слабких грунтів. масових, водно-болотних угідь, з закритим підземним водою. Глибина занурення дозволяє пальцями до твердих шарів. Висока несуча здатність. Підійде для нерівного рельєфу: за рахунок різної висоти паль можна вирівняти підвищений ростверк у горизонтальній площині;

 • стовпчастий. Підходить при порівняно невеликій масі майбутньої споруди та на відносно стійких ґрунтах. І ворс, а фундамент стовпчика оптимальний у місці розташування ванни на березі: збільшений крики не буде під час повені;
 • стрічка. Підходить для плавного рельєфу (інакше багато коштів підуть до вирівнювання сайту). Високопідшипники (армована стрічка витримує двоповерховий будинок). Успішно компенсує горизонтальні та вертикальні рухи грунту, в т.C. Випливають з морозного. На відміну від двох попередніх видів, дозволяє організувати підвал і має низьку теплопровідність, т.До. Немає повітряного розриву між підлогою ванни та поверхні землі. На відносно спокійних ґрунтах можна зробити стрічку дрібнозаглибленою, на нестійких і за наявності підвалу – заглибленої (нижче за косильні ліски промерзання ґрунту);
 • Комбінована стрічка. Поєднує в собі основні переваги конкретної стрічки та гвинтових паль. Використовується з великим вагою на дуже поганому грунті. У найкращих умовах будівництво є економічно непрактичним.
READ  Як зробити проводку в будинку з бруса

Розглянемо варіант невеликого розмноження ременя, він найпоширеніший. Глибина канави на м’якому грунті біля лічильника, на твердому грунті достатньо половини. Ширина визначається як розрахункова товщина стіни плюс 10 см на щільному грунті, 20 – на м’якому та плюс 5 см з обох боків для влаштування опалубки. Наприклад, при оснащенні фундаменту для ванни 4×6 з власними руками загальна довжина зовнішніх стін складе 20 метрів, а зовнішній периметр канави. 21.2. З твердою землею, ширина стрічки під внутрішніми стінками може бути меншою, ніж основна.

Порядок побудови фундаменту під ванною

 • Вирізати периметр шнура будівельного майданчика.
 • Вимірюйте зовнішній контур ширини траншеї, помістіть периметр внутрішнього.
 • Куточки будинку та точка прикріплення внутрішніх стін до зовнішньої марки за допомогою PEGS. Контрольна перевірка: Діагональ всіх прямокутників повинна бути попарно.
 • Позначити всередині периметру з шнуром і пряним прямокутника під основою цегельної печі (або нагрівачів), якщо це. Під металевою плитою ваша власна фундамент не потрібна.
 • На землі земляних робіт, зніміть сміття, зніміть дерну. Вирівняти платформу.
 • Копати траншею під стінами і ямою під плитою.
 • Налийте піщано-гравійну подушку на дно 20 см.
 • Подушки посуду.
 • Арматурні смуги майбутньої стрічки, щоб уникнути корозії, не повинні стикатися з грунтом. Цю проблему можна вирішити двома способами: залити поверх гідроізоляції тонкий шар бетону або після монтажу опалубки покласти на дно уламки битої цегли, на які спиратимуться вертикалі каркасу.
 • Встановити опалубку. Його можна зробити знімним з дерев’яних/фанерних щитів або не знімних. від PPS пластин. У другому випадку після закінчення робіт пінополістирол служитиме для фундаменту утеплювачем. Полістирол пінопласту продається у готовій формі, але це буде коштувати більше, ніж знімний з дерева, який може бути виконаний з власними руками і використовувати повторно.
 • Край дерев’яної/фанери опалубки повинен піднятися над площиною майбутньої стрічки приблизно на 5 см. PPS покласти в закриття з бетонною поверхнею.
 • Додаткові опори для дерев’яних щитів служать викладу з зовнішньої та горизонтальної стійки з внутрішнім. Struts розміщуються у верхній частині, над майбутнім стрічкою. Вони не повинні бути товщиною бетону: згодом обертається, всередині стрічки залишатиметься порожнечею.
READ  Зняти будинок на домкратах та замінити фундамент

Коли пристрій є знімною опалубкою з дощок, ви дивитеся нігтів головами, щоб приклеювати. В іншому випадку певні труднощі виникнуть при демонтажу.

Бетон повинен бути посилений, інакше він тріщить з горизонтальними праймерами грунту. Для підкріплення, гофрованого стрижня 1,2 сантиметра товщиною. Для неглибокої стрічки достатньо двох горизонтальних рівнів (t.Е. чотири поздовжні лінії, два вниз і два у верхній частині). Обидва рівня горизонталі розташовані на відстані декількох сантиметрів від верхньої та нижньої поверхні бетону. Вертикалі роблять трохи довше, але вони також не повинні йти на поверхню. Крок між вертикалями. приблизно половина метра. Біля них горизонтальні перехресті.

Вертикальні, поздовжні та поперечні смуги В’язання з тонким дротом. Кип’ятять небажане, т.До. Стрічка втратить пластичність.

Як залити фундамент під лазню?

Швидше, але дорожче замовити готовий бетонний автомобіль не нижче, ніж M200. Дешевше зробити це самостійно від піску, цементу та подрібненого каменю у співвідношенні 3/1/5. Перемішати інгредієнти розбавляти водою, додайте пластифікатор. Знову перемішати. Заливати стрічку слід швидко, тому для приготування розчину краще орендувати бетонозмішувач.

Як ізолювати фундамент ванни

Робота з ізоляцією фундаменту ванни з вашими руками для виконання. На периметрі будівництва знімають грунт шириною 50 см на глибині основи. На дні траншеї, пісок підключений висотою 20 см. Листи з полістиролу складаються на протарану піщану подушку. Плити проклеюють бітумною мастикою або іншого клеючого бітумсодержащего засобу. Після монтажу пінополістирольних плит по периметру лазні листи підсипають піском та відновлюють гравійний шар.

Фонд під ванною 6,5х3 м/Фонд для бані. 6.5×3 М

Потепління фундаменту з пінополістирол пінопласт

Поліфома добре відрізати холодним повітрям і є найдешевшим теплоізоляційним матеріалом. Вона має пористу структуру. Порожні аркуші приклеюються до основи з бітумним адгезивним розчином у попередньо підготовленій траншеї.

Ізоляція фундаментних листів піни

Поліуретанова піна ідеально підходить для ізоляції фундаменту ванни та підвалу. Він міцний, безпечний, гідро- та теплоізолюючий матеріал. Пінополіуретан можна напилювати на бетонну основу, за рахунок чого він не залишає щілин.

Ізоляція фундаменту поліуретану ванни

Особливості роботи

Перш ніж зробити фундамент під ванну, варто розуміти свої важливі відмінності від головного будинку. Тут не буде про розміри та матеріали, а про особливості використання, до яких відносяться:

На відміну від житлового будинку, лазня обігрівається лише під час безпосереднього користування. Тому проблеми з фундаментами можуть виникнути не лише взимку (вплив морозного пучення), а й у міжсезоння. У теплій погоді підземне будівництво будівлі залишається не аромат, конденсат може поселитися на них. Вологість призводить до появи цвілі та грибка.

Як зробити фундамент для ванни !!!

Компетентна ізоляція та гідроізоляція. шлях до вирішення проблем. Для захисту від холоду, краще застосовувати екструдований пінополістирол разом із сучасними гідроізоляційними матеріалами (мембрани, рулонна ізоляція тощо).Р.). Для багатьох років побудувати фундамент для ванни, вам потрібно забезпечити наступні етапи теплоізоляції:

Наявність мийного приміщення потребує грамотної організації водостоку. Для цього робиться фундамент під лазню зі зливом, організується збір води та її відведення в септик, зливну яму, дренажний колодязь, приямок або на відкриту ділянку ґрунту (метод ґрунтової фільтрації). Вибір способу відведення залежить від кількох факторів:

 • інтенсивність використання лазні;
 • тип ґрунту на ділянці та глибина промерзання;
 • можливість підключення до каналізаційної системи житлового будинку.
READ  Зняти будинок на домкратах та замінити фундамент

Найпростіше виконувати видалення стічних вод, якщо передбачено основу пластини або стрічкового типу (з підлогами грунту). Більше труднощів виникне при використанні стовпців та структурних структур. У цьому випадку система розряду продумана, коли зведено основу рамкової підлоги або підлоги. Є два найпоширеніші варіанти:

Дізнайтеся більше про те, як зробити сливу у ванні на палях тут.

Важливий! Взимку земля під ванною замерзає повністю (через нестійке опалення). В підземному червоному або зірковому фундаменті, для ізоляції необхідні каналізаційні труби.

Будівництво Бані

Після того, як цементна суміш затвердіє, викладають бігун (шматочки підходять), завдяки їм, вологість і вологість з фундаменту на стінках структури будуть набагато меншими.

Будуючи фундаменти для лазні 3х5 своїми руками, на руберойд викладаємо цокольний ряд, використовуючи в довжину не шматки, а цільний брус, а в ширину – застосовуємо його відрізки необхідної довжини. Обов’язково зробите шип на кінцях матеріалу. Це необхідно підключити латунь.

Подальші рядки повинні викласти без добанківського. Потім відріжте необхідні шматки барів, які ви використовували і обережно налийте свої кінці. На кожному рядку стрічка потрібна для ізоляції стін. Якщо у вас немає джуту, нанесіть мох.

Твердий деревина покласти через кожну три-чотири ряди, щоб запобігти Wallwaven. Тоді всі бари в відкритті потрібно вирізати. Останній рядок, а також перший, складається з твердої стійки, підтримує.

Підготовчі роботи

Перш ніж зробити фундамент для ванни, ви повинні враховувати, що сайт під фондом повинен мати невелике упередження для дренажу в будь-якому напрямку, крім Північного. Це необхідно для того, щоб ванна у весняному періоді, він фен з розплавною водою, а також для організації гарного каналізації після дощу.

На першому етапі ми згорнуємо платформу та видаляємо верхній шар грунту. Потім окреслено майбутній фонд за розміром, беручи до уваги той факт, що ширина основи повинна бути 10 см більше, ніж товщина стін.

Фонд для ванни, де почати?

Для високоякісної розмітки під фундаментом ванни будуть потрібні наступні інструменти:

Маркування починається з внутрішнього контуру структури. По-перше, перший кут запланований і постукав там. Зовнішній розмір вимірюється, рівний поздовжній стіні ванни, а з іншого боку. дорівнює поперечній стінці в осьових лініях. Аналогічним чином, є й інші месовой риболовлі. Для контролю розмітки порівняння діагоналей у прямокутнику. Різниця не повинна бути більше двох сантиметрів.

Ванна фундамент з вашими руками може бути виконана кількома технологіями. Все залежить від особливостей грунту, розміру ванни та будівельних матеріалів. Для кам’янистого, піщаного грунту та сухих суглинків відмінно підійде монолітний плитний або стрічковий фундамент. Якщо на ділянці вологий глинистий або тояний ґрунт доцільно застосувати пальовий (стовпчастий) фундамент. Фундамент на палях оптимальний при будівництві лазні на схилах або в низині.

Як зробити фундамент для ванни
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS