Як зробити кутовий камін з гіпсокартону

Операції з обробкою

Широкий вибір матеріалів буде придатним для обробки декоративного каміна. Найпростіший спосіб закінчити – забарвлення або наклеювання шпалер (плівка). І якщо ви хочете зрадити камін більше вишуканої, керамічної плитки, штучного каменю та плитки.

 • Самоклеюча плівка або шпалери “Під цегли”, звичайно, є бюджетним варіантом, але також практичність відповідає ціні. Така “фальшивка” швидко буде виявлена. Набагато краще, щоб імітувати натуральний камінь або цегла підходять керамічна плитка. Завдяки широкому діапазоні легко створюють ілюзію мармуру, стару цеглу або камінь.
 • Інший варіант обробки може бути наклейкою формування або декоративного штукатурки. Такий камін буде ідеально підходить у класичному інтер’єрі. І якщо ви хочете створити англійський стиль – обробка підходить для дерев’яних різьблених панелей.

Важливий! Передплата повинна бути оброблена антисептиками, щоб вони не гнили і не псують від тепла, що випускається камін.

 • Особливу увагу слід приділяти аксесуарі. Вони можуть служити вазою з квітами, свічниками, красивими свічками, незвичайними кадрами з фотографіями, яйцями, книгами, пожежними статутами та набагато більше.

Різновиди декоративних камінів з гіпсокартону

Залежно від мети використання, розрізняються дві основні сорти цих агрегатів:

Гіпсокартон, що виконує роль декоративного інтер’єру

У першому випадку печі використовується як декоративний елемент інтер’єру. Імітація мов полум’я в такій конструкції здійснюється шляхом процесу горіння етилового спирту. Для повного опалення кімнати такий вогнище не підходить. Сьогодні найпопулярніші є внутрішні одиниці з гіпсокартонних листів (GLK). Під час встановлення такого пристрою немає необхідності використовувати вогнетривкі матеріали. Майже кожен може організувати такий фальшивий камін. Фото таких структур, а також всі необхідні креслення можна легко знайти в Інтернеті.

Всі внутрішні одиниці можуть бути умовно розділені на наступні категорії:

Третій варіант є найпопулярнішим, оскільки не вимагає організації системи вентиляції. У перших двох випадках вентиляція може знадобитися для усунення продуктів згоряння газу.

Дизайн гіпсокартону може бути обладнаний електричним каміном, який виглядає як реальна

Електричний пристрій, крім того, декоративний декоративний інтер’єр, також виконує функцію нагрівача. Електричні пристрої характеризуються високою потужністю і мають зовнішній вигляд, який нагадує найбільш природні моделі камінів. У профільних магазинах, а в Інтернеті, готові фальшиві каміни. Ви можете придбати готовий дизайн для економії часу, однак, з фінансової точки зору, краще збирати цю збірку на самому власному.

Встановлення кутового каміна з гіпсокартону

Найпопулярніший і затребуваний матеріал, з якого ви можете зробити будь-який дизайн гіпсокартон. Це робить перегородки, полиці, душові кабіни. Кутовий камін з гіпсокартону може створити кожен, хто вміє зберігати інструмент будівництва. Звичайно, це не той факт, що в холоди в холодному сезоні все це не те, що справжній камін, який нагріває його тепле від дров дрова, але для квартири це найзручніший варіант.

READ  Як прикріпити стельові карнизи до натяжної стелі

Декоративний гіпсовий картридж.

Дизайн Falkemin має певні функції, спостерігаючи, що ви можете змінити інтер’єр вашого будинку.

Каміни з гіпсокартону: типи та оздоблювальні варіанти

Цей портал для каміна Firecart може нести різні функції, починаючи з спеціальної ніші та закінчуючи дизайнерським шматком оформлення. Типи камінів:

 • Безумовно зроблена ніша для електричного каміна.
 • Фальшивий камін з гіпсокартону, щоб зробити просто, тому що це дизайнерський трюк, імітація природного опалювального печі. У деяких випадках біокамін може бути встановлений там.
 • Імітація гіпсокартону. Цей “камін” не несе жодних функцій. Це просто прикраса кімнати.

Варіанти для дизайну штучного камінний гіпсокартон

 • Природний розмір. Електрокамін встановлюється в цьому порталі.
 • Кутовий камін може бути як природний розмір, так і порядок менше, і служать, наприклад, стенд для телевізора, сухою полиці для вази або цукерок.
 • Поліуретановий камін. Матеріал прикріплений до стіни, і результат – декорація. Зображення вогню або інших елементів декору також приклеєні в нішу.

Рекомендації та поради щодо розміщення та встановлення Falle Portal

Декоративні кутові каміни, незважаючи на їх унікальність та універсальність, повинні бути встановлені відповідно до таких простих правил:

 • Кут, в якому буде розміщений камін, повинен бути розташований у зручному місці. Це необхідно, щоб при необхідності встановити, було легко підходити з будь-якої сторони;
 • Кут огляду також повинен бути найбільш вигідним та максимум з будь-якої вітальні або кута приміщення;
 • При встановленні електричного або біофокусу, всі матеріали та поверхню повинні бути ізольовані;
 • Забороняється світло в камеру печі реальним вогнем, оскільки за відсутності димоходу, всі дезинтеграційні вироби, шкідливі речовини та інше випаровування залишаться, і накопичуються в приміщенні;
 • При встановленні електричного або біофокусу, вибрана кімната повинна мати хорошу систему вентиляції (великі вікна та двері);
 • Для будь-якого порталу та фокусу, незалежно від виробників матеріалів та його наповнення, необхідно провести спеціальний контроль та регулярну характеристику.

Порада: не розміщуйте увагу на біологічному паливі в невеликій кімнаті або вітальні, як незважаючи на екологічну чистоту та безпеку такого дизайну та палива, в результаті спалювання вогню, невелика кількість продуктів згоряння все ще накопичується в повітря, а невелика область лише посилює ситуацію, надзвичайно рекомендується.

READ  Чи можна поширувати ванну всередині фанери

Навіть якщо є обмежений бюджет та мінімальні навички, зробіть кут фальшивого каміна власними руками, а мінімальний час витрачається.

Класичний камін для багатоквартирного будинку

Прикраса

Це, мабуть, є однією з найцікавіших етапів, щоб створити кутовий камін з гіпсокартону, оскільки він дає можливість показати свою фантазію, а величезний вибір оздоблювальних матеріалів, представлених сьогодні на будівельному ринку, гарантує, що він не буде обмежений.

Найпростіший і найбільш доступний варіант для обробки – шпалери, імітуючи цеглу або камінь. Дизайн кутових камінів з гіпсокартону виглядає особливо ефективно, якщо клінкерна плитка використовується для облицювання. Цей матеріал стійкий до високих температур, тому його можна використовувати без занепокоєння в варіанті здійснення. Плитка клінкера виявляється зовнішньо нагадує цеглу, а її колірна схема різноманітна, що дозволяє використовувати його у варіанті здійснення різних дизайнерських рішень.

Не менш привабливим виглядає ще одна класична версія обробки поверхні поверхні порталу з декоративним каменем. Як клінкерна плитка, камінь монтується на звичайній плитці клей.

Основні переваги

Куточок фальшивих камінів мають багато переваг та функцій, деталі будуть знайомі, з якими ви можете, у цій таблиці:

Кутовий фальшивий камін у інтер’єрі дозволяє вигідно заощадити вільне місце, завдяки своєму розташуванню. Це кутові рослини, які мають найбільш оптимальні та невеликі загальні розміри.

Для того, щоб заощадити багато вільного місця, рекомендується вибрати кут найбільш складної форми. Важливо не забувати, що кут огляду у вибраному місці був максимальним.

Кутові каміни, виготовлені з гіпсокартону, знаходяться в невеликих загальних розмірах, що дозволяє їм розміщувати їх у будь-якій кімнаті, у тому числі в спальні, вітальні, кухні, їдальні, лобі.

Використання гіпсокартону, крім невеликого розміру, дозволяє вам максимально використовувати такі конструкції, міцні, надійні та стабільні.

За рахунок його невеликих загальних розмірів та місця розміщення, виробництво такого дизайну необхідно в кілька разів менше, ніж будівельні та оздоблювальні матеріали, ніж на аналогічному острові, призупинені та сидячі установки. Що робить кутові моделі найбільш доступними, недорогим і бюджетом.

Щоб виконати облицювання, ви можете використовувати будь-які оздоблювальні матеріали, що дозволяє прикрасити в будь-якому необхідному стилі. Це робить такий портал з абсолютно універсальним і оригінальним.

Кутове розміщення робить камін доступним та простий у використанні. Правильно обраний кут та кімната дозволяє не тільки споглядати відмінне вигляд конструкції з будь-якого кута, але, при необхідності, мати відкритий доступ до нього.

Порада: Для того, щоб зробити такий портал своїми руками, ми рекомендуємо спочатку вибрати тип установки нагріву, місце для місцеположення та кімнати. Площа вибраної кімнати не повинна бути менше 15, 20 і 25 квадратних метрів для електричного, деревного та газового опалення.

READ  Як зробити пороги при кладці ламінату

Для отримання додаткової інформації ознайомитися з усіма особливостями та перевагами камінів, а також зробити портал – оформлення для нього самостійно ми рекомендуємо переглядати відео в цій статті.

Кадр

Він описує, як зробити кутовий камін з гіпсокартону, оскільки воно одночасно є простою, так і найточнішим типом цього продукту. Зазвичай камін розташований посередині стіни, і це стає основною частиною приміщення, де намальована вся увага, але це займає занадто багато місця, і це необхідно розмістити лише у великих приміщеннях. У невеликому, ідеально покажіть собі кутовий.

На знаках, що ви зробили на стіні, вам потрібно покласти профіль направляючого та надійно забезпечити дюбелі. Тоді, за допомогою стійок, необхідно створювати контури карандуючого шкура. Варто відзначити, що починаючи побудувати камін може бути на сходах цегли, мармуру або каменю. Трохи рідше, але використовуйте дерево. Профіль UD прикріплений до підлоги або тарілки, в якому вам потрібно надійно виправити стелажі.

Профіль, закріплений на стіні, повинен бути пов’язаний з стійками з низьким вмістом профілю металу. Якщо запланований великий та важкий електричний камін, то необхідно зміцнити дизайн. Це робиться з усіма ж профілями. Коли основа готова, ви можете запустити проведення проводки та знаменитості, які вам потрібні. Це можна зробити до рамки рамки, але тому вам буде легше зрозуміти місце розташування каміна та прокладання дротів.

Необхідно визначити, де електричний камін буде: стояти на підлозі або, наприклад, в середині кадру. Якщо це на підлозі, то немає необхідності створювати додаткові укріплення для її утримання, і цього достатньо просто для смуги кадру гіпсокартону. Але якщо він знаходиться вище, то треба зробити стояти від профілів для нього.

Як вибрати місце?

Такий об’єкт підходить для просторої вітальні та для невеликих затишних студій. Якщо ви хочете, кут фальшивого каміна може бути переданий до будь-якої частини кімнати. Найчастіше такі структури розташовані в куті, протилежні вході.

Якщо для камінного фокусу використовується нагрівальний пристрій, то дизайн не може бути встановлений у важкодоступних місцях. Це:

 • простір перед радіаторами системи опалення;
 • точок, які вступають в контакт з дверним прорізом;
 • Місця поблизу громіздких структур, наприклад, біля кабінету.
Як зробити кутовий камін з гіпсокартону
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS