Як зробити підвал у країні зробити це самостійно

Як вибрати відповідне сховище

Основний критерій вибору типу будівництва – рівень підземних вод. Якщо сайт регулярно перекривається навесні або розташований на болотній місцевості – без мислення, вибирайте наземну конструкцію.

На сухих районах, розташованих на пагорбі, доцільно поставити традиційний підвал

Якщо немає проблем із затопленням, а сайт розташований на рівнині – побудуйте напіврозмірну структуру. І яма не доводиться глибоко копати, і це буде зручно використовувати підвал.

Підвал у власних руках країни крок за кроком: основні роботи

Після вибору відповідного місця для зберігання країни ви можете запустити основну роботу. Перераховані кроки є актуальними для підземних та напівдурних структур. Що стосується вищезгаданих структур, вони мають трохи різні технології.

Клауденний розмір масового плану

Підготовка котлована

При копанні, елементи нижче необхідно враховувати без невдачі:

  • Глибина ями визначається дизайном будівництва;
  • Площа видовжної ями повинна бути дещо більшою, оскільки певна частина простору займе стіни та передачі;
  • Уникнення шліфування землі з бокових стін за допомогою пристрою опалубки;
  • Відокремлене грунт слід залишити для забуття та дизайну.

Підготовка веде до подальшої роботи

Базовий пристрій підлоги

Найбільш підходящий варіант – заповнення нижньої площини за допомогою конкретного розчину. Для цього цілий сміття видаляється з ями. Поверхня вирівнюється і затягується, після чого шар піску становить 15-20 см. Гідроізоляційна мембрана та арматурна сітка складаються зверху, потім виливають бетон.

База готова до заповнення бетонною композицією

Таким чином, запитуючи, як підлога в підвалі краще організувати, насамперед, увага повинна бути сплачена до основи бетону.

Ерематизація стін об’єкта

Сторонні частини дизайну повинні витримувати тиск грунту. В основному, коли вони зведені:

Стіни розташовані за допомогою готових блоків

Укладання перекриття

Перший варіант перекриття – дерев’яні балки. Основні елементи складаються краями на протилежних стінках, після чого обрізані дошки. Гідроізоляційна мембрана поширюється згори. Другий варіант – використання готових залізобетонних плит. Вони відрізняються довговічності, настільки популярними. Вони розміщуються на кінцевих частинах стін, після чого земля засинає.

Це виглядає як залізобетонні підлоги з входом

Створення якісної вентиляції

Постійний повітряний обмін дасть можливість уникнути появи форми та гнилі в приміщенні, а також дозволить підтримувати оптимальний температурний режим. Для вентиляційного пристрою потрібно встановити дві труби. Один з них буде у всмоктуванні, а інший – вихлоп.

Схема відображає розташування елементів відносно підлоги та стелі

Пластикові труби середнього діаметра підходять для вентиляції. Однак їх розмір залежить від обсягу приміщення. Елементи подачі, як правило, розташовані на одній стороні 20 см від підлоги, а вихлопні вихлопу – до іншого при 30-40 см від стелі.

Вентиляційні канали з вуличної сторони

Як зробити підвал з власними руками в котеджі: види та належним пристроєм

Значення збору врожаю, зібраного в країні, безпосередньо залежить від його збереження. Застрахувати сімейний бюджет від надлишкових витрат і служать всього зимового вітаміну врожаю до таблиці – це основні завдання, які виконують підвал. Немає домашнього холодильника, навіть розмір з білизною, не замінить його.

READ  Як монтувати штори на стелі карниз

Слово-підвар найчастіше пов’язаний з заміським будинком. Тут на веранді або на кухні є люк, що веде до підвалу або мілководдя.

Відокремлений за межами будинку підвалу для зберігання овочів, фруктів та консервації менш поширені, і багато датв з ними практично не знайомі. Оцініть переваги, вивчіть різновиди та розуміти особливості побудови таких структур. Ця стаття допоможе.

Реєстрація наземної частини

Існує величезна кількість видів підвалу для подачі. Іноді така будівля є проблематичною, щоб відрізнити від звичайної альтанки або кухні. Деякі будівлі не будуть називати по-різному як підвал, оскільки весь їх зовнішній вигляд вказує на те, що зимові запаси продукції приховані за дверною тканиною.

Подібні будинки мають оригінальний дизайн: грубі кам’яні кладки, ексклюзивна дах, досить масивні двері з натурального дуба.

Ми починаємо будівництво

На початку статті ми вказали, що земляний домашній підвал є найпростішим дизайном, але це не потрібно повністю лікувати його.

Звичайно, професійні навички тут є необов’язковими, але мені потрібно дотримуватися. Перед початком будівництва земного підвалу вам потрібно добре думати.

Ви повинні чітко знати, що ви хочете побачити кінцевий результат. В ідеалі, не лякайтеся і створюйте ескіз для себе, пишіть всі розміри та найменші деталі в ньому.

Зверніть увагу! Обов’язково позначте внутрішні параметри підвалу.

Не забувайте, що з ями до самого будівництва має бути резерв не менше 50 см. І якщо ви згодом виливали ці глинисті кільця соломи, то ви можете створити додатковий паркан з потоку.

Якщо ви не хочете холодного повітря з земного підвалу влітку влітку, то виконайте вхід до нього з північної сторони.

Не лякайтеся витрачати світло в підвалі, і для цього роблять високоякісні електричні проводки.

Не забувайте про вентиляцію, інакше всі резерви будуть замислені до форми та повороту.

Почніть будівництво в літній період часу, коли підземні води далека від поверхні, і вони не створюють вам додаткові незручності.

Як зробити підвал у країні

Найбільш успішний період для пристрою підвалу вважається літом. Вона відрізняється низьким підземним водою. Місце планування сайту залежить від глибини підземних потоків води. Щоб не зробити помилку, вам потрібно використовувати послуги компанії, яка виконує роботу “під ключ”. Або самостійно проводити тестування тестування у людей та надання правдивої інформації. Це необхідно в тому місці, де будівля повинна бути побудована, покласти яйце на шерсть, і покрити склянку кришкою.Цей дизайн повинен переслідувати ніч, вранці його держава буде відома результат тесту. Якщо яйце було покрито краплями вологи, це означає, що підземні потоки поблизу поверхні землі, тут вам потрібно побудувати земельний підвал.

Якщо підземна вода не працює на найбільшій глибині, то шматок вовни стане мокрим, і поверхня яйця залишатиметься в сухому вигляді, ця позиція є напіврозмірним підвалом. Сухі атрибути вірування людей говорять про оптимальне місце для створення проковтнутого підвалу.

Ви думали, що думка прийшла до побудови підвалу під фундаментом готової будівлі? Краще вибрати не нагріваючу кімнату. Для цього, веранда або гараж, сарай або кухня. Не кожна будівля має приміщення такого типу. Для цього випадку є ще один варіант – обладнати підвалу під нагрітою кімнатою, але забезпечити його гарною вентиляцією та побудувати надійне теплоізоляційне перекриття піни або інших полімерних матеріалів. Ізоляція повинна бути товста, не менше п’яти сантиметрів.

READ  Як гарно покласти плитку у ванній

Як зробити підвал у підвалі

Частина існуючого підвалу в будинку може бути обладнана під підвалом. Для цього відокремити територію, яку потрібно, призначене для зберігання овочів, фруктів та збереження, від основної частини підвалу простого дерев’яного перегородку. Витратьте окреме освітлення, обладнати вентиляцію, встановіть зручні стелажі для зберігання продуктів, якщо це необхідно, теплий кімнату, щоб зберегти урожай до весни.

Дуже безпечна сходи в підвалі з зручними кроками. Фотографії з Pinme.Ро

Зробити окрему комфортну сходи, щоб спуститися у підвалу, тому що ви постійно повинні піднятися на це з завантаженими руками. Багато DACMS травмується, якщо сходи занадто прохолодно і має вузькі кроки, розгляньте цей нюанс.

Якщо взимку температура в підвалі падає нижче 0 ° C, стіни повинні бути ізольовані, раніше обробляли їх з будь-яким антисептичним, вапном, ненависним або мідним вітриосом. Як нагрівач для стін, ви можете використовувати рулонні кавовії, склянізолі або звичайні пінні листи, а також закрити ізоляцію фанери або листів Walp на вершині.

Потепління дуже важливо. Фото з Moipodval.Ро

Якщо необхідно, щоб ізолювати підлогу, можна зробити це з твердою поліетиленова плівкою, а також покласти дошки зверху. Коли такий захист від холоду відсутній, вам потрібно більше твердої ізоляції. Налийте підлогу бітумом, залити пишним шару на бітум 5-6 см висотою, і зробити дерев’яну підлогу зверху. До речі, як теплоізоляційний матеріал для печіння підлоги в підвалі, ви можете використовувати коня, хліб, гальки та навіть солома або золу. Загалом, будь-який існуючий ізоляційний матеріал.

Я не випадково приділяв пильну увагу нюансам ізоляції підвалу, тому що дуже важливо підтримувати постійну температуру, трохи вище, ніж 0 ° С. Я думаю, що робить підвал у підвалі, не є особливо важким завданням, тому що вже є допоміжні структури. І якщо в будинку немає підвалу, де ви можете побудувати зручне зберігання продуктів, давайте подивимося на будівництво окремого підвалу.

Запечатаний підвал

Близькість до поверхні підземних вод або сезонна затоплення області Rover не означає, що підвар повинен бути тільки землею. Є кілька варіантів організації підземних підвалів, які можуть бути використані в областях з несприятливими геологічними умовами. Це так звані ядра-кауссони, які є герметичним контейнером, що має обов’язкову поставку та витяжну вентиляцію. Решта обладнання у них є традиційні: система зберігання (полки та ящики), сходів, теплоізоляційний люк, освітлення.

Запечатаний підвал, виготовлений з наступних матеріалів: метал, пластик, збірне бетон, монолітний залізобетон.

Такі структури можуть мати традиційну форму кубика, але іноді вони виготовляються у вигляді циліндра.

Кубічні казини (фабрика або домашня) виконані з металу та пластмаси. Така ж форма, як правило, також має монолітні залізобетонні підвали. Циліндричні форми притаманні придатними конструкціями з залізобетонних кілець, але вони зустрічаються серед пластичних приготованих викидів.

Переваги та недоліки готових підвалів

  • Абсолютна герметичність;
  • вже готова форма з люк, каналами вентиляції, зберігання та сходів;
  • установка на місці протягом одного дня;
  • Антикорозійна та фарба обробки в заводських умовах (за металу).
READ  Кутові полиці з дерева з власними руками

Про недоліки, виробники зазвичай мовчать, але вони є.

Пластик Caisson має лише один недолік – низька вага. Навіть повністю обладнані та “обладнані” продукти пластмасові куб або циліндр буде обсягом набагато легше, ніж грунт.

Якщо ви перерахувалися на щільності (вага, поділена на об’єм), то такий підвал навіть буде легшим, ніж вода, а щільна природна вологість грунту в середньому на 50-60% важче. У умовах зимового нанесеного (який характерний для насиченої землі вологи) за певних умов і важких конструкцій може стиснути, а легені просто “з’являться”, як поплавок, навіть якщо їх база лежить нижче рівня заморожування. Тому пластикові підвали обов’язково оточують – жорстко прикріплені до залізобетонної пластини, яка розміщується на нижній частині землі нижче лінії замерзання грунту.

Крім того, пластична ємність повинна бути захищена від бічного тиску на стінках під час сезонного променя – лише жорсткі ребра можуть бути недостатньо. І вам все ще потрібно покласти перекриття зверху, щоб бути в змозі ходити по підвалу.

У цьому відео ви можете побачити, як екструдуються вільні касі:

Метал Кассон фарширований пластик. Але ребра жорсткості повинні бути обов’язково. І він не важить не так сильно, щоб він міг просто носити його в землю. Вся однакова вага підвалу буде меншою, ніж ті ж грунт. Але, крім необхідності зафіксувати кессон, все ще необхідно пам’ятати корозію чорного металу.

Підвал робить це самостійно на вулиці в котеджів або в селі. #cellar

Навіть оцинкований метал має обмежений ресурс в умовах постійного впливу агресивного середовища (що знаходиться поблизу Землі). Так, і постійна вологість вплине не тільки назовні, але і зсередини. Особливо вразливі зварні підвал. Навіть якщо метал раніше пропускав оцинкований, при зварюванні, захисне покриття горить, а лише грунтовка та полімерно-порошкове покриття на шов будуть слабшими, ніж в інших місцях.

Закріплені конструкції цих недоліків не є. Але якщо монолітний бетон наливають довгий час, і він дозріває навіть довше (28 днів у нормальних умовах), потім зробити герметичний підвал від залізобетонних кілець протягом декількох днів.

Роблячи дах підвалу в країні

Виберіть дизайн даху. Або перекриваючи бари та нерівномірну дошку як основу або накрийте пластину з бетону – яке навантаження буде прикріплено. Наприклад, тарілка бетону може бути покрита хорошим шаром землі, що означає, що майже не буде температурних крапель.

За бажанням, ще більше покращує температурний режим (зменшити відмінності), площину з бетону покрита гумовою, а потім засинає з наповнювачем (щебену, шлак, глина) у вигляді гриба в центрі вище, І це падає до країв. Все це виливається розчином бетону за трьома сантиметром товщиною і поклав гідроізоляцію з каучуку та бітуму.

Як зробити підвал у країні зробити це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS