Як зробити полиці в ванну з гіпсокартону

 • Полиці на поверхні стіни – невеликі підвісні структури, які ідеально підходять у дизайні невеликої ванної кімнати. На стійках, зібраних над раковиною, зберігаються зубні щітки, бритва, дезодоранти та інші предмети індивідуальної гігієни.
 • Кутова шельф – вирішує проблему наповнення невідновлювальних зон.
 • Полиця над машиною для миття – це зручне місце для зберігання коштів, що використовуються, коли лежать нижня білизна.
 • Ніша – це стильний компонент інтер’єру та багатофункціональної системи зберігання. Це дозволяє повністю відмовитися від шаф і тумбочки, захаращувати кімнату.

Почніть краще з малюнками. Sketchy Image дозволяє виконувати обсяг роботи. Вимірювальні вимірювання повинні бути точними та перевіреними, що під час встановлення немає труднощів. За допомогою малюнка легше зробити правильний розрахунок матеріалів.

Самооброблювальні гвинти, дюбелі в спейсерах, Armothech, грунтовка. Також потрібен цілий інструмент комплект та пристрої:

 • Рулетка, ЛЮБКА, рельєфний рівень.
 • Олівець.
 • Викрутка, кутова машина, електричний руббанк.
 • Молоток, плоскогубці.
 • Ніж, нож.
 • Шпатель, кисть, наждачний папір.

Тепер перейдіть до встановлення власних рук:

Виправити направляючі смуги на поверхні стіни, створюючи обсяг кадру. Щоб покращити дизайн, краще розмістити профіль на поверхні стелі та підлоги, а між ними встановлюють перемички.

Лікування закінчується шліфувальним папером або електричними планами.

Закріпіть GLC до рамки за допомогою проміжних дюбелів. Кінці можуть бути створені у двох варіантах:

Згладжувати різкість кутів, закрийте їх куточками з пед. Такі прокладки виконані з пластику, алюмінієвого та оцинкованого металу. Вони служать не тільки декором, але і хорошим захистом від абразивного гіпсу.

Збирати обрізані кінці. Нанесіть на них тонкий промінний шар.

Голий шов з анкерною сіткою. Ще раз, щоб обробляти шпаклівку, однаково розподіляючи його шар 1-2 мм. Це допомагає приховати сліди самостійно. Дайте матеріал ідеально сухий.

Очистіть всі поверхні з абразивним папером до повної гладкості.

Зібраний дизайн може бути особисто покритий фарбою, організувати стіну черепицю або мозаїку.

Встановлення нішевої ванної кімнати з полицями

Під час виготовлення складної структури архітектури вважається іншою процедурою.

 • Виконайте маркування на поверхні стіни. Починаючи з кута стелі, щоб провести пряму лінію – це внутрішня частина дизайну. Від нього під кутом 90 градусів, щоб тримати глибини полиць і зобразити іншу вертикальну лінію. Це межа зовнішнього вигляду. Використовуючи перелану, щоб переносити ці лінії на підлогу і стіну.
 • Виправити стрічкові смуги строго від розмітки.
 • Встановіть стійки та закріпіть їх вертикально на краях горизонтальних довідників та поєднання.
 • Клейкий.
 • Зробити пази під горизонтальним профілем, зміцнювали сегменти направляючих смужок на внутрішні сторони стійок знизу вгору.
 • Контур і вирізати профіль носія з боку, придатну величину полиць.
 • Зшивання.

Якщо полиці на поверхні стіни призначені для серйозного навантаження, то гіпсокартон потрібний з товщиною щонайменше 18 мм та гвинтів метелика для хорошої фіксації. Профілі UD виправляє більше. Для покращення дизайну, застосувати кадри та траверси.

Іноді вертикальний фрагмент не йде на все. У такому випадку він розміщується з суглобом, який повинен покладатися на жорсткий перемичок. Якщо ви не встановите його, то шпаклівка тут буде регулярно тріснутою.

READ  Настільний рідкий камінь з власними руками

Дизайн складних конструкцій з власними руками враховує наявність шаблону. Він виконується з сильного матеріалу, наприклад, фанеру. Вирізати з гіпсових білків на одній бічній товщині пророк з роликами з голками і зволожувати. Покладіть шаблон і закріпіть краї. Таким чином, залиште повну сушку (близько дня). Як результат, виходить деталі з гладкими вигинами. Вони прикріплені до рамки з арочних профілів з використанням саморангових гвинтів. Якщо є лише типові смуги на складі, то ви можете зробити скорочення і загострюватися під необхідним кутом.

Виберіть відповідний дизайн

Ванні кімнати у вітчизняних квартирах, як правило, невеликі. Обмежена область вимагає дуже акуратного підходу до вибору форми та кольору полиць з Glc. Лаконічний дизайн вважається бажаним варіантом, оскільки це дозволяє створювати стильний образ комфортного номера, ідеально підходить для всіх членів сім’ї.

 • Стандартні полиці з гіпсокартону – це найпростіший варіант для прикраси ванної кімнати. Такі структури виглядають більш лаконічними та строго, але з належним використанням оздоблювальних матеріалів (наприклад, мозаїка або стильна плитка) може бути дуже привабливим елементом кімнати.
 • Утопчені в стінних полицях, нагадує невеликі ніші, виглядають більш твердими і оригінальним. Ця конструкція зливається з поверхнею стін і візуально не зменшує вже невелику ванну кімнату. Дизайнери радять зробити компетентні акценти на таких полицях: наприклад, виділяти їх яскравішим кольором у процесі обробки.
 • Криволінійні полиці з Glc в умовах ванної кімнати – надзвичайно рідкісне явище. Їхня незначна популярність пов’язана з особливостями кімнати: у невеликих розмірах, необхідність отримати найбільш функціональні місця для зберігання гігієнічних виробів, а не вишуканих зразків стильного декору.

ПОРАДА. Дизайнери рекомендують використовувати підсвітку для полиць або ніш з GLC у ванній кімнаті: це дозволяє вам візуально розширити кімнату, зробити процес використання дизайну більш зручним і додати місце оригінальності.

Ніша у ванній кімнаті: крок за кроком інструкції. Як зробити нішу у ванній кімнаті

Варіанти для заповнення цих архітектурних споруд.

Для шампунів та інших

Завдяки своїй універсальності, таке поглиблення завжди виглядає дуже природно в інтер’єрі ванної кімнати і ідеально підходять для розміщення в них, різноманітні банки, гелі для душу, пляшки з шампунами або іншими аксесуарами.

На фото невелику нішу для пляшок в душі в інтер’єрі ванної кімнати.

Пральна машина

Це не через відкриття – ідеальний варіант для розташування пральної машини. За допомогою такого семінару ви можете отримати справді органічний та дуже практичний інтер’єр, що особливо доцільно у невеликій ванній кімнаті у типу квартиру Хрущов.

Ванна

Завдяки цьому раціональному розміщуванню виявляється, не тільки акуратно приховує труби та різні комунікації, а й досягти стильного, естетичного дизайну та утворюють певний гігієнічний комплекс у цій кімнаті.

Раковина

Досить популярний рішення, що застосовується у розташуванні ванної кімнати. Раковина з шафи або стільницею в ніші, захищена від зовнішніх впливів і більш надійна фіксована.

На фото в інтер’єрі ванної кімнати та раковини з настільною, розташованою в ніші, облицьована черепиця в стилі патччеру.

Люстерко

Дзеркальне полотно, розташоване в перерві, безсумнівно, стає окремим акцентом інтер’єру, що дозволяє принести додаткове світло у ванну, дайте йому обсяг, глибину і повністю змінити просторове сприйняття.

На фото ванну на горищі з дзеркалом, поміщеним в нішу.

Для зберігання рушників

Ніші – це не тільки відмінний декор кімнати, але також представляють чудове місце для зберігання рушників, що дозволяє вам зробити дизайн більш зручним і продуманим.

READ  Як видалити бітумна мастика з підлоги

Стелажі всередині стіни у ванній кімнаті. Сорти

Сучасні виробники пропонують величезну кількість аксесуарів для ванної кімнати. Це також стосується такого інтер’єру як полицю для ванної кімнати. На полицях меблевих магазинів ви можете побачити такі продукти, різноманітні операційні параметри та зовнішній вигляд. Всі вони можуть бути класифіковані в декілька груп залежно від певних характеристик.

Полиці для різних ванних кімнат можуть відрізнятися з точки зору обслуговування, вартістю, особливостями експлуатації, розміром, рішенням кольорів, однак, всі вони виконують одну, дуже важливу функцію – раціональну організацію житлового простору різних розмірів. Тому вам не потрібно вибирати такі продукти для ванної кімнати. Краще подумати про ваш вибір, виконувати вимірювання вашої кімнати, визначте, де в ньому, щоб повісити або встановити такі елементи внутрішніх справ. Ремонт закінчиться, а комфортне життя та процедури води у ванній кімнаті приємні здивують вас.

Особливості виготовлення вбудованих полиць

Може бути виготовлений з гірськолижних полиць-ніші в упаковці в стіну. Вони виглядають красивими, займають менше місця, але не можуть бути дуже глибокими і складнішими у виконанні. Порядок роботи у їх виробництві буде наступним чином:

 • Потрібно намалювати дизайн, починаючи від стелі. Ми виконуємо риболовну лінію, підкреслюємо внутрішню частину системи. Я витрачаю другу лінію риболовлі під кутом 90 градусів, кладвши розмір глибини полиць, третій – паралельно першим, він позначив зовнішній кордон дизайну.
 • Використовуючи шпалери, дизайнерські лінії на підлозі і на стіні. Врешті-решт, ми отримуємо дві паралельні лінії на всіх літаках. Ця розмітка призначена для кріплення довідників, які прикріплені до стелі та напів.
 • Підшипник профілів Freak до краю горизонтальних посібників і виправлення. Майбутні полки будуть встановлені на цих стелажах.
 • Вирізати з гіпсокартону деталі breppy до кадру. Якщо неможливо встановити один елемент у висоту, ми встановлюємо його з перемичками на основі перемички. В іншому випадку тріщини з’являться в місцях.
 • Створюйте канавки для горизонтальних профілів. Придатні елементи кріплення направляють знизу з внутрішньої сторони стійок на відстані полюсів. Використовуючи рівень, перевірте горизонтальні елементи.
 • Вирізати профіль носія відповідно до довжини полиць. Одна полиця вимагатиме двох елементів. Одна встановлюється в канавку і притискається до стіни. Гвинт до літака і стелажів. Інша деталь встановлюється в паз і кріплення до зовнішнього краю структури.

Важливий! Якщо дизайн широкий, необхідно покласти перемички, щоб покращити кадр: встановити профілі, нарізані між елементами перевізника та закріпіть їх.

Монтаж гіпсокартонної полиці

Ми не можемо уявити собі комфорт без аксесуарів, полиць та декор, які приносять комфорт у квартирі. При плануванні інтер’єру необхідно враховувати місце розташування полиць, оскільки всі необхідні речі повинні бути у доступному місці. Як зробити полиці з гіпсокартону, розглянемо нижче.

Оригінальні дизайнерські полки з гіпсокартону

Послідовність роботи

Для того, щоб процес створення ніші від HCl з полицями для дому або квартири потрібна покрокова інструкція, на підставі якої необхідно працювати. Малюнок з розмірами для монтажу гіпсокартонної полиці так, щоб все вийшло швидко, і результат задоволений, вам потрібно виконати інструкції по черзі. Наступна робота полягає в наступному:

 • Складання проекту майбутньої полиці. Цей процес є обов’язковим, тому що набагато легше зібрати полицю на готовому малюнку, а не фантазувати на ходу. Проекти полиць з гіпсокартону
 • Створення та встановлення скелета полиці. Деякі збирати дерев’яні або металеві профілі прямо в стіні, інші спочатку збирають частини, потім закріпіть основу під GCL до поверхні. У будь-якому випадку цей процес дуже відповідає, і це з нього, що залежить від сили та довговічності майбутнього дизайну. Приклад дерев’яної рамки гірськолижних полиць. Тут ви повинні діяти акуратно, ясно думати через кожну дію. Таке відношення до процесу створить дизайн правильної форми, і не потребує вдосконалень. Готова кадр з профілів полиць
 • Закінчити. Останній етап не є менш відповідальним і вимагає від догляду та вдумливості. Приклад обробки гіпсокартонних полиць самостійно
READ  Як встановити екран під ванну

Виконання роботи з полицями з Glk у правильному порядку, власник нерухомості в будь-якому випадку залишатиметься задоволеним результатом і висвітлює простір кімнати.

Оздоблення готового дизайну

Фінішна обробка полиць з гіпсокартону залежить від загального дизайну ванної кімнати, і полягає в наступному:

 • На готовому дизайні покладіть грунт у два шари, і нехай він сушити добре;
 • За допомогою шпаклівки і серп, закрийте всі суглоби та налаштування до стін, щоб у подальшому не було тріщин;
 • На зовнішніх кутах для встановлення пофарбованих кутових елементів і виправити їх сумішшю штукатурки. Важливий! Для криволінійних структур купується арочний кут, виготовлений з пластику, він ідеально розбитий через розділи, що застосовуються до однієї сторони; Підготовка полиці для декору
 • Нанесіть шар шпаклівки на всю поверхню дизайну гіпсокартону, нехай він висихає;
 • Знову покладіть полиці, через 24 години;
 • Як тільки другий шар шпаклівки сухий, дизайн повинен бути добре з абразивною сіткою;
 • Застосувати до готових полиць грунту.

Part-8. Як виконати інсталяційні полиці з гіпсокартону у ванній кімнаті

Підготовка до обробного покриття завершено. Зміна полиць з гіпсокартону може бути різними способами, наприклад:

 • Нанесіть декоративний штукатурка з водовідштовхувальним ефектом.
 • Фарбу в будь-якому тіні.
 • Покласти на полицю декоративну мозаїку на клею плитки. Застосувати цей метод облицювання, може бути без попереднього шпаклівка.

Переваги полиць з гіпсокартону

Перш ніж ми почнемо розбирати ці конструкції детально, варто зауважити, що простий гіпсокартон не може бути застосований для цієї кімнати. Для цього існує особливий вид вологостійкої гіпсокартону – зелених пластин, які просочуються спеціальним складом, що захищає матеріал з грибкових утворень та вологи. Переваги полиць HCl:

 • Ви можете зробити полицю окремої структури, вам не потрібно працювати на магазинах у пошуках необхідного стилю;
 • Ви можете вибрати будь-який колір і текстуру, а в будь-якій ситуації ви можете змінити дизайн кімнати, просто перефарбувати полиці;

Штукатурні полиці у ванній кімнаті

Це завдяки низькій вартості та простоті в установці, гіпсокартон завоював свою популярність від будівельників та мешканців. У той же час, дизайн, зроблений усіма правилами, не відмовляється від аналогічних об’єктів, зроблених з МДФ або дошки, і набагато легше працювати з гіпсокартоном. Створити повноцінний пастух від гіпсокартону у ванній кімнаті. Ви можете скористатися такою структурою:

Приклад полиць з гіпсокартону у ванній кімнаті

 • Створення плану.
 • Збір матеріалів та інструментів.
 • Маркування.
 • Будувати каркас.
 • Система облицювання.
 • Закінчити.

Наведена вище послідовність процесів оптимальна і дає змогу здійснювати будівельні роботи максимально. Крім того, використання такої структури дозволяє отримувати високоякісний продукт, здатний витримувати важкі навантаження.

Як зробити полиці в ванну з гіпсокартону
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS