Як зробити пороги при кладці ламінату

Як поріг між кімнатами з різними підлогами висоти

Будь-які двері, встановлені в будинку, складається з двох частин: дверна рамка та полотна (SASH).

Коробка, у свою чергу, має два вертикальні таймери і, залежно від дизайну, однієї або двох горизонтальної. Нижня деревина називається порогом. Крім того, внутрішній поріг називається декоративним баром, який розміщений нижче в дверях.

 • Зміцнення дверної коробки (якщо в коробці встановлено четвертий бар);
 • згладжування відмінностей від висоти між рівнями підлоги в різних приміщеннях;
 • Роль декоративного елемента, яка ховається спільним та технологічним розривом між різними підлогами в кімнатах.

Двері з порогом має дуже важливу гідність у порівнянні з дверними структурами, які зроблені без нього – це додаткова ізоляція кімнати. Залежно від того, чи використовуються в конструкціях, які використовуються двері (вхідні або міжкімнатні), поріг дозволяє виконувати додатковий захист:

 • від втрати тепла, проникнення пилу, шуму та сторонніх звуків (для вхідних дверей);
 • від запахів підготовки їжі, диму та гарі (для кухонних дверей);
 • краю підлоги, що покриваються з передчасного зносу;
 • сусідні кімнати від проникнення води (при встановленні у ванній кімнаті) і т. D.

Однак вони мають свої недоліки через те, що пороги мають виступаючу частину.

 • Це може бути причиною падіння орендарів, особливо старих людей та дітей;
 • Якщо люди з обмеженими можливостями живуть у будинку, це також може викликати незручності при переміщенні.

Як зробити придатність різних підлоги: експертна консультація

Під час ремонту деякі будівельники переконують власників, які роблять акуратним та непомітним з’єднанням між різними підлогами – це негідна місія. На щастя, насправді ситуація відрізняється: з правильним підходом, поріг не повинен робити, а комбінація декількох покриттів не створює додаткових проблем. Планування укладання плиток та ламінату? Разом з експертом Євген Шаміна, ми розуміємо, як уникнути невдалих помилок.

Чи варто застосувати з’єднувальні пластини

Перш ніж розпочати детально розповісти про типи та встановлення з’єднувальних дощок, варто згадати, що вони застосовуються лише тоді, коли ви збираєтеся підключити нові планки з вже закладеним матеріалом. З’єднувачі не застосовуються для веслування планок при монтажі підлоги.

Спеціальні випадки, коли може знадобитися план док-ламінату:

 • Укладання ламінату у великих кімнатах, вам доведеться створювати демпферні прогалини, які допоможуть вам, а також допомагати підключенню;
 • Перемикання між квартирними номерами також часто виконуються з використанням роз’ємів;
 • Якщо ви поміщаєте в одній кімнаті, різні типи пластинчастих, прикріплених один до одного з різними замками, то без підключення дошки ви не можете зробити. Це відбувається, наприклад, якщо ви хочете створити різні зони в одній кімнаті;
 • Краплі підлоги або кроки розділені цими дошками.
READ  Як зробити стрічку з гіпсокартону

Як підключити ламінат між кімнатами з робочими та без них

Плінтус

З ламінатом самозакладання, будівельник стикається з питанням необхідності покриття між кімнатами. Як підключити ламіновані дошки, і чи потрібно це зробити?

Чому вам потрібні пороги для ламінату

Пороги для ламінату – це естетична притягнення, а також захист міжпанельних швів (компенсаційні проміжки) від вологи та пилу. Необхідність цього декору пов’язана з мікрокліматом кімнати.

Температура та вологих крапель безпосередньо впливають на коефіцієнт зміни покриття підлоги. Відповідно до вимог установки, ламінат повинен бути закладений у відповідності з прогалин компенсації, а також окремо для кожної кімнати.

У цьому випадку тверде покриття не повинно перевищувати 30-100 кВ.м (відштовхування від розміру, щільність ламінованої пластини або дошки).

Кожні 8-12m потрібно залишити компенсаційний розрив, щоб покриття не залякано, не втратило своєї геометрії, цілісності.

Найчастіше, компенсаційні слоти маскуються перехідними профілями або порогами. Вони виконують різні корисні функції на додаток до декору:

 • Згладжування підлоги з точки зору рівня;
 • Утворюють акуратний перехід від одного типу покриття до іншого;
 • Захистіть кінці дощок ламінату з виникнення чіпів, бруду, а також посіву, механічного, хімічного пошкодження;
 • Створити ефект зонування простору.

Пороги для ламінату – матеріал, який використовується як у безпосередньому призначенні, так і реалізації різних, іноді божевільних дизайнерських ідей.

Встановлення гнучкого порогу

Для реєстрації вигнутого стискання ламінату з килимом, плитка використовує гнучку приготування для ламінату 4 см шириною, маючи т-подібний вигляд. Для продажу, як цей продукт з триметровими бухтами. Гнучкі сильфонні для ламінату мають іншу кольорову гаму (близько 15 відтінків), що полегшує вибір моделі для док-відкритих покриттів.

 • На чистому поверсі (бетонна основа), що проводять поверхню поверхні. Бажано дотримуватися радіусу згинання, рекомендованими виробниками.
 • Кріплення профілю з свердлом та гвинтами закріплений вздовж лінії розмітки.
 • Поверхнеться пальто.
 • Затока з профілем розміщується в контейнері гарячої води (40.55 ˚С) близько 15-20 хвилин.
 • Гнучкий профіль знімає кріплення. Відрізають пороги тільки охолоджені.

Гнучкі прапори між плитками та ламінатом допомагає створювати плавні вигнуті лінії при зонуванні простору.

Ламінат пороги – основні сорти

Слово поріг сприймається як етапи позначення вниз або вгору, як конструктивна крапля рівня – у випадку ламінату, це правда лише частково. Декоративні пороги можуть бути повністю рівними, але вони все ще згадуються. Ця категорія включає такі сорти дизайнерського дизайну ламінованих підлог:

 • Класичні пороги, призначені для оформлення ламінату. Як металеві кути для плиток, є внутрішні та зовнішні – відповідно, використовуються для зовнішніх кутів і обробки. Вимоги до механічного опору робочих для зовнішніх кутів дуже високі, вони складають велике навантаження при ходьбі та рухомих товарах. Якщо клапан для ламінату використовується для підключення виділених поверхонь підлоги, він повинен бути металевим – міцність пластику або дерева не буде достатньо;
 • Пороги не можуть використовуватися з низькою різницею в рівні комбінованих поверхонь (до 1 см). Представляють металеву смужку з внутрішнім шаром еластичної гуми. Через сильну деформацію гумового шару, невелика відмінність висоти компенсується, коли вона встановлюється, а підлога набуває готового типу одночасної поверхні;
 • Колодки на площині – використовуються при здійсненні переходу з однієї кімнати до іншої, навіть якщо підлоги в обох кімнатах розділені ідентичними покриттями. Високоякісна установка ламінату важко виконати тверді ламіновані мережі, з послідовним захопленням різних кімнат. Набагато простіше і швидше покласти ламіновані підлоги в кожній кімнаті окремо, а пороги для організації декоративних накладень;
 • Криволінійні пороги для оригінального дизайну гетерогенного підлоги. Запропонуйте збіг рівня готових поверхонь, т.до. Переміщення від ударного пластику або пробкового дерева (метал важко згинати випадково). Встановлення таких порогів складніше, ми розповімо про це трохи пізніше окремо.
READ  Ніж відмивання ванни вдома

Матеріал для порогів, накладки та кантів до ламінату, як правило, служить алюмінієм. Він поєднує справжньо металеву силу і легкість, легко монтувати на різних поверхнях. Рідше використовувані сталі та латуні – сталеві балки виконуються прямолінійними і служать для великого навантаження. Бразні пороги корисні для високої стійкості до наслідків реагентів, але легко подряпали з взуттям і каблуками.

Зовнішня (видима) частина металу може бути накопичена спеціальною плівкою, колір якого імітує срібло, бронзову, золоту або хром – з зносом, замінюється плівковий шар, а не сам поріг.

Дерев’яні та пластмасові роботи менш поширені через швидкий знос і недостатня сила. Скляні вставки використовуються лише там, де є мінімальне навантаження, тобто при проектуванні ризику. У поєднанні з правильно вибраним освітленням скляний спалах стає помітним внеском у унікальний дизайн усього приміщення.

Методи кріплення

Існує два основних типи кріплення порогів:

Як зробити поріг при кладці ламінату.Один із варіантів!

З відкритим типом кріплення, готові отвори для установки вже присутні в барі. Є випадки, коли виробники не роблять їх, але це не повинно налякати вас, тому що вони можуть бути пробурені незалежно. Перед установкою підкладки ви повинні акуратно обрізати розрив між межами структур. Він може бути мілкою дверних полотен або плінтус.

Якщо ваш житловий ламінат встановлюється на дерев’яній поверхні, то поріг може бути прикріплений до нього до простого самонарізуючих гвинтів. Якщо основа є бетоном, то в ньому на місці кріплення вам потрібно свердлити дірки і приводять до пластмасових дюбелів у них.

Більш привабливим є бустер з прихованим кріпленням. Для цього, накладки підходять, що складаються з двох частин:

Декоративний компонент повинен бути приєднаний до половини збірки з спеціальним блокуванням з’єднання. Крім того, поріг може бути встановлений, звернувшись до спеціального клею. Це може бути класичний склад ПВА, рідких нігтів або будь-яких інших максимальних міцних варіантів. Їм потрібно застосовувати до протилежного напрямку підкладки, після чого він може бути укладений на стику підлогових покриттів і сильно натискання для високоякісної консолідації.

READ  Сигналізація не відповідає на шериф

Існує також комбінований спосіб закріплення порогів. Він виробляється з одночасним використанням самонарізаних і клейових композицій.

Як правило, така версія кріплення адресована у випадках, коли вона повинна встановити широку підкладку великої довжини або з великим радіусом кривизни. Як правило, частини з пластику закріплені аналогічним чином.

Окремо, варто підсвічування пробкових робіт. Такі продукти можуть бути використані сміливою, щоб називатися універсальним, як під замовлення, вони зроблені абсолютно будь-якою формою та структурою. Пороги пробки є окремою смужкою або спеціальною тришаровою стійкою, в яких краю деревини прикраси. По-іншому, такі варіанти виклику компенсація.

Однак для ламінованих панелей пов’язані накладки використовуються надзвичайно рідко. Вони більш підходять для дошки для підлоги для підлоги.

§ 3. Пороги для ламінату

У деяких випадках, прикладаючи ламінат, майже неможливо обійтися без порогів. Отже, наприклад, якщо ви встановили ламінат у коридорі, а черепиця закладена на кухні, то пороги для ламінату багато-рівнів допоможуть приховати інтестатну джаку.

Пороги – це свого роду декоративна дошка. Металевий майданчик – це кілька типів:

 • Кант – використовується для натискання різних видів покриття з різними висотами;
 • Суглоб використовується для натискання покриттів, що мають один рівень;
 • Кут з гумовою вставкою – він використовується для сходів марших і кроків.

Пороги для ламінату можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але найпопулярніші та затребувані – пороги, виготовлені з сталі, латуні та алюмінію. Металеві молочниці, як правило, покриті спеціальним фільмом, імітуючи золото, срібло, дерево, і так далі. Дерев’яні, пластикові та гнучкі пороги для ламінату також широко використовуються, але насолоджуються менш популярними через низьку ефективність та зносостійкість.

Як зробити пороги при кладці ламінату
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS