Як зробити проводку в будинку з бруса

Ізоляція з використанням гофрованої труби

Відкрита проводка також може виконуватися за допомогою гофрованої труби. Такі труби виступають як свого роду кабельний контейнер. Гофрована труба очистить дерев’яну структуру від вогню з проблемами електричної електропроводки, а в трубі добре розміщені кілька дротів. Гофровані труби прикріплені до стіни з особливими кліпами, і хоча цей варіант досі не настільки естетичний, як я хотів би, зрештою, це вже значно краще. Для котельних та інших форсунок цей метод дуже популярний. Недоліком цього варіанту проведення проводки полягає в тому, що для заміни будь-якого сегмента проводки доведеться розібрати всю трубу та всі кабелі.

Схема та план

Монтажна діаграма необхідна для обох способів укладання кабелів. У першому випадку це допомагає працювати, а у другому (з прихованою прокладкою) корисно для ремонтних робіт, відокремлення месової нафти, якщо це необхідно.

Щоб скласти схему, взяти план всіх номерів. Позначити на ньому розрахункові місця установки великих меблів, побутової техніки, що працюють з мережі. Це виключає ситуацію, коли розетка була на стіні за гардеробом або встановити посудомийну машину, необхідно перенести її на інше місце. Розділіть групи живлення ліній для освітлення та торгових точок. Розеткові косильні волосіні краще розділити, особливо, якщо вони ведуть на кухню, у ванну, де використовуються побутові прилади високої потужності.

Увага! Відокремлення ліній електропередачі залишає здатність використовувати побутові прилади, навіть якщо один з ліній згоріло. Обслуговування спаленної риболовної лінії може здійснюватися, не вимикаючи електроенергію по всьому котеджу.

Схема електричної проводки для дерев’яного будинку може виглядати так.

зробити, проводка, будинку, брус

Особливості установки електричної проводки в будинку з бару

Бар є відмінним матеріалом для будівництва, екологічно чистого, теплого, естетично привабливого. Однак, реалізація електричних робіт у будинку з бару, як у будь-якому дерев’яному будинку, має свою специфіку. Електрика представлені більш жорсткими вимогами. Вони визначаються наступними нормативними документами: SNIP31-106-2002, “Правила електромонтажних пристроїв” (PUE), “Gosstandart на електромонтажу та обладнання захисних відключених пристроїв” (UZO). Дуже важливо, щоб ретельно підійти до вибору установки проводки, дотримуватися всіх правил та правил, довіряючи пристрою фахівців з електричних мереж. Основним критерієм виконання робіт є вогнетривкий. При проектуванні електричної проводки особливу увагу слід приділити врегулюванню навантажень, відбору кабелів.

READ  Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку

Монтаж проводки в будинку з бару

Після вибору типу проводки, його розділи та макети можуть бути оброблені безпосередньо до встановлення джерела живлення. Варто зазначити, що використання алюмінієвих провідників, хоча і виправдано бюджетом, але, тим не менш, варто зазначити, що їхні вени більш крихкі, ніж мідь, тому при встановленні повинні бути уважні.

Перш за все, варто починати від встановлення електричного лічильника. З’єднання здійснюється відповідно до паспорта електротехніки. Пристрої захисту підключені до лічильника, саме з них, що електрик починається в будинку з бару. Загальний захисний пристрій відключення встановлюється на електричній панелі, до якої RCDS з’єднані в напрямках, якщо це необхідно, або бажання, замість UZO, ви можете використовувати дорожчі Raytomotomats.

Від них вже починається розповсюдження проводів споживачами. Різання проводів здійснюється за допомогою з’єднувальних коробок. Розетки та перемикачі в енергетичній сітці повинні відповідати прийнятному типу прокладки: зовнішні або приховані.

Для зовнішньої проводки потрібно використовувати лише відповідні типи кабелів. З захисним покриттям стійким до дії сонячного світла та температурних коливань.

Як зробити проводку в будинку ручного входу в кабель каналу?

Важливий! Заземлення при встановленні проводки в дерев’яному будинку потрібно!

Проводка в будинку з бари 5 сортів

Ця стаття не є інструкцією для самостійної установки проводки в барі! Однак у цій статті все сказано, у цій статті допоможе вам вирішити та вибрати тип електропроводки у вашому дерев’яному будинку. Але, перш за все, я хочу звернути увагу, якщо ви не є професійним електриком. неможливо займатися незалежною установкою проводки. Будь-які заощадження можуть звернути увагу на результати. На жаль, статистика така, що 90% пожеж трапляються саме через неправильну установку електричної проводки.Але, як я вже сказав, варто знати і зрозуміти, як вирішити це справді нагальне питання для всіх майбутніх та поточних домовласників.

Проводка в дерев’яному будинку

Добрий день, дорогі відвідувачі нашого сайту. У цій статті я хочу поділитися з вами своїм досвідом у важливому бізнесі. встановлення електропроводки в дерев’яному будинку. Я сам колись, будуючи свій будинок, зіткнувся з цим питанням та докладно його вивчив. Тепер, займаючись будівництвом дерев’яних будинків, я використовую цей досвідчений досвід.

Проводка в дерев’яному будинку самостійно

Які питання виникають з розробників: 1. Яку проводку, щоб зробити, прихована або відкрита 2. Як зробити проводки вогнетривкі, які матеріали вибрати 3. Як естетично відкрита відкрита проводка в дерев’яному будинку: фото, відео. 4. Вартість, ціна Електрична проводка в дерев’яному будинку 5. Як проводитися в будинку з журналу давайте розглянемо ці питання.

зробити, проводка, будинку, брус

Відкрита та прихована проводка в дерев’яному будинку.

Раніше проводки в дерев’яних будинках відкрилася тільки. На залізничній електрифікації кабель був закладений у скрученій формі через пожежні (керамічні) ізолятори або ролики. Ну, хто старше, він пам’ятає добре. Сьогодні кабелі прийшли замінити цю веб-сайт. Вони виглядають більш естетичними, вони більше вогнетривкі. Канали можна вибрати у кольорі стін. Для дерев’яних будинків, соляних кабелів у кольорі і під структурою дерева. Тепер все частіше майбутніх власників дерев’яних будинків замовляють приховану проводку. Встановіть таку проводку або в спеціальних порожнеча, розташованих у стінах, або (частіше) у дерев’яному перекритті.

READ  Що робити, якщо паркет з водою затонув

Вибравши можливість прихованої проводки, забудьте про це “зробити це самостійно”. Про сусіда. електрик, теж, забудьте. Тільки підготовлений спеціаліст. електрик, тільки з досвідом. Тут ви можете зберегти маленький, втратити все.

При встановленні прихованої проводки в дерев’яних будинках, багато важливих нюансів. Наприклад, прямі контактні рукави (гофрування) не допускається з деревом, неможливо встановити приховані розподільні ват і т.Р. До речі, найбільш безпечним способом розміщення на сьогоднішній день є системний проводки з одним кабелем для однієї точки, т.Е. Немає проміжних з’єднань. Але це дуже дорого і трудомісткий.

зробити, проводка, будинку, брус

Прихована проводка в дерев’яному будинку, електрична робота

Вогнезахисна проводка

Для досягнення безпеки електропроводки не складно. ми вибираємо правильні матеріали та дотримуються встановлених норм. Норми призначаються в технічних документах PEUPE та PTEP. Розбиратися у цих творах дуже важко – надто багато спеціальних термінів, мало пояснень. Краще звертатися до фахівців. Вони ж допоможуть у виборі безпечного матеріалу – розрахують перетин кабелю, підкажуть виробника.D. Але якщо ви все ще вирішите заощадити на електричних роботах, то простежуйте принаймні наступного моменту: прокладка прихованої проводки на поверхні дерев’яних стін, стелі та т.D. Навіть якщо дроти приховані в гофризації або металу.

Відкрита проводка в дерев’яному будинку: фото Відео

Зовнішній вигляд, естетика. це ефемерне питання про смак, тому консультування чогось тут марно. Наприклад, я вибрав відкритий тип проводки. (Я відчуваю себе так спокійніше).

Для підключення до електромережі я назвав співробітників місцевого офісу Taterergo. Ось як вони були заповнені:

До цього часу був підготовлений і повішений на стіну будинку електричного. Він містить електричний лічильник і UZO і на машині до кожної фази:

Через отвір у стіні їжа йде всередині будинку до коробки з автоматами. Автомати розподіляються так, щоб електрика не зникає негайно в кожному окремому приміщенні. Наприклад, на виході з автоматичного, на освітлення. Шахта.

READ  Зробити плиту в гаражі зробити це самостійно

З коробки з автоматами на кабельних каналах різних розділів, проводка розійшлася по всьому будинку. Наприклад, це йде на другий поверх:

Кабельні канали я купив у кольорі дерева. Сьогодні вони доступні. Наприклад, я купив їх у м. OE (уникаючи реклами).

На відео ви можете візуально бачити роботу електрика з відкритою проводкою в барі.

Проводка в кабелях у мене вдома

Проводка в журналі.

Все вищезгадане стосується будинків з журналу. Різниця між такими будинками. нерівна поверхня стін.

Тому проводка в кабелях на таких стінках буде виглядати не зовсім естетичною (хоча вони роблять).

Іноді, якщо будинок дорогий, наприклад, з закругленого журналу, ми замовляємо поглинання порожнин у стінах будинку. Але це дорого. Найчастіше використовуйте метод прихованої проводки на підлозі підлог. Це легше і безпечніше. Останнім часом мода з’явилася на встановленні проводки в стилі ретро. Т.Е. Знову ж таки, кручені дроти на керамічних ізоляторах, розетках та вимикачах “під давньою”. Це все питання моди, але для будинків з журналу, така проводка для мого смаку підходить. Ціни на матеріали для такого проводка вище середнього.

Типи електропроводки

Проводка може бути одним з трьох типів:

Технологічно найпростіші в дерев’яних будинках третій варіант перевершує; Однак саме він є найскладнішим і безуспішним з точки зору будь-якого дизайнера інтер’єру. Дійсно, у цьому випадку всі потужності та з’єднувальні дроти складаються безпосередньо на поверхню стін та стелі, у кабельних каналах (пластикова електрична схема), або до електротехнічної гофри, або взагалі відкритий до фари Ізолятори або смужки листового азбесту. У будь-якому випадку, з’єднувальні дроти та з’єднувальні коробки завжди знаходяться в найвідомішому місці, і їх практично неможливо замаскувати. Дизайн інтер’єру повинен бути прив’язаний до системи живлення.

Проте з погляду пожежної безпеки, трудомісткості, фінансових витрат та зручності експлуатації такий спосіб електропроводки в брусових будинках найоптимальніший. І саме тоді, коли зовнішнє розташування дротів, система внутрішнього джерела живлення може бути в будь-який час з легкістю повторення, відповідно до зміненого планування приміщення або дизайну інтер’єру.

Як зробити проводку в будинку з бруса
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS