Як зробити різдвяну ялинку мішура на вікні

Новорічна ялинка на стіні

Перш ніж зробити різдвяну ялинку на стіні мішура та гірлянд з власними руками на покрокові фотографії, вам потрібно буде вирішити, що виглядає ваша різдвяна ялинка.

Ось найпоширеніший і найпростіший спосіб прикрасити напередодні Нового року:

 • Розташування гірлянд у формі рівноважного трикутника. У нижній частині цього трикутника, зробити підставу з гірлянд і виправити одну з лампочок на такій відстані від бази, яка буде дорівнює висоті вашої ялинки.
 • Накрийте трикутник з горизонтальними смугами мішура і розподіляти на рівні. Важливо, щоб вони знаходяться на одній лінії, інакше ви не отримаєте прекрасну ялинку.
 • Контур з гірлянд може бути залишений таким же, але заповнити простір діагональної мішура, який проходить зверху до дна в допоміжну лінію. Тобто, внутрішній простір ялинки також повинен бути заповнений.
 • Зробити контур новорічної ялинки з декількох трикутників. Бажано, щоб нижні трикутники були великими, а верхня частина була невеликою. Решта буде середнім розміром.
 • Після цього достатньо консолідувати все з двосторонньою або звичайною стрічкою, щоб ваша різдвяна ялинка диска.

Цікавий! Красиво прикрашайте кімнату для нового року 2020 з власними руками

Вибір методу залежить від області декоративної поверхні та кількості мішура, яку ви хочете подати заявку на створення ялинки. Ви можете прикріпити матеріал з стрічкою, ручками, тримачами та термальними гарматами. Вибір залежить від того, яка поверхня ви оформляєте і чи легко видалити прикрасу після свята.

Найбільш “живі” отримує чіпси з натуральних матеріалів. Якщо ви дійсно хочете знати, від того, що ви можете зробити реалістичну новорічну ялинку, майстер-клас з поясненнями для створення ремесел від конусів допоможе вам підготуватися до нового року 2018 року.

Новорічна ялинка на новому 2021 році від конусів – майстер-клас з інструкціями

Якщо ви шукаєте, що робить ялинку, майстер-клас ремесел від конусів, точніше, кожен з його інструкцій відповість на всі питання. На додаток до щільного, але припиняється до кінця конусів, вам знадобиться наступне:

 • Термопісток;
 • Гарячий клей;
 • Ножиці;
 • Картон;
 • Ваза;
 • Мішура та іграшки;
 • Білий або срібний абонент (золоті) фарби.

Негайно зробіть застереження, що розмір їжі можна вибрати будь-який. Звичайно, ніхто десятка конусів не піде на виробництво великого дерева.

Дерево з мішура та гірлянд на стіні – 50 Ідеї різдвяних ялинок

Дерево з Мішура – дуже творча прикраса будь-якого будинку, офісного простору або квартири. Його довжина може бути абсолютно іншою: від пару дециметрів до декількох метрів. Все залежить від розміру кімнати, наявності часу, коли людина готова витратити на те, що будувати таку новорічну ялинку та матеріали. Також необхідно враховувати одну обставину: так, щоб прикраса симетрична, найкраще зробити це разом. Для того, щоб забезпечити новорічну ялинку на стіні, перш за все, важливо підготувати всі необхідні матеріали:

READ  Як монтувати схили на пластикові вікна

Як виправити новорічну ялинку з мішура на стіні

Напівжирне ялинку з мішура до стіни кількома способами:

 • Англійські шпильки або голки (цей метод підходить лише у випадку шпалер). Шпильки обережно їздити під шпалери близько половини.
 • Кнопок. Створюється контур, і Мішур обмотував навколо кнопок.
 • Контактний папір (спеціальний папір, липкий з одного боку). Для цього папір липкова сторона закріплена до стінки скотч, а Іжу на липкій стороні склеєні.
 • Самоклеючі гачки або кабельні сайти. Дуже зручний варіант: гачок приклеєний до стіни, а Мішур чіпляється до нього.
 • Металеві вішалки.
 • Визначте настінні прикраси. Потім, використовуючи простий олівець, застосовуйте маркування (покладіть кілька балів): вершина, яруси різдвяної ялинки та стовбура.
 • Починаючи з верхньої частини прикріплення Mishuur з швейними штифтами або двосторонньою скотчем. Необхідно це зробити, щоб Мішур не в будь-якому випадку SAG і збігається з попередньо застосовуваною розмітки.
 • Слід мати на увазі, що для стін з шпалерами, краще використовувати шпильки, а для пофарбованого (кручений) – скотч.

Об’ємна ялинка з рукою від картону: крок за кроком інструкції, відео

Об’ємна різдвяна ялинка з руками з картону навіть з великим інтересом дітей люблять робити ці церкви з кольорового картону. Якщо у вас немає відповідного кольорового доступу або декору, то ви можете закріпити папір для подарункової упаковки на звичайному картонному аркуші. Ви зробите такий “красивий” за 15 хвилин – продовжити:

 • Колір. Картон – 1 аркуш
 • Клей або 2-х кімнат. Скотч
 • Декор для прикраси: Помпон, паперові зірки, яскраві кнопки тощо.
 • Ножиці

Покрокові вказівки для створення об’ємного харчування з руками з картону:

Turning Fire роблять це самостійно з картону: покрокові інструкції

 • Вирізати конус з паперового листа, клею.
 • У нижній частині конуса, зробіть це, як показано на фотографіях вище.
 • Надішліть ці нарізані смуги.
 • До нахилу дно до конуса, ви можете покласти всередину різдвяного ялинку або подарунка.

Turning Fire роблять це самостійно з картону: покрокові інструкції

Необов’язково ви можете додати інші красиві та блискучі елементи, які прикрасять ваше ремесло.

Дерево з мішура роблять це самостійно. Новий рік майстер-клас

Новорічна ялинка – незамінний атрибут нового року. Але не завжди є можливість (або бажання) встановити велику і справжню лісову красу. У цьому випадку відійшли всілякі мініатюрні декоративні ялинки – придбані або зроблені з власними руками. Сьогодні ми зробимо ялинку з Мішури. Ось така:

Новорічна ялинка мішура роблять це самостійно

У нас вже є вибір ідей, як зробити новорічну ялинку своїми руками, а новорічна ялинка майстер-класу робить це самостійно. Але різдвяна ялинка не станеться багато! Особливо, зробити це дуже легко.

 • Тонкий мішус на дроті (проданий у фікс-ціновому магазині, як і більшість інших матеріалів, що використовуються для цього ремесла);
 • Маленькі різдвяні прикраси – бісер, мініатюрні кульки та т.Р.;
 • шматок піни як основу композиції;
 • Дерев’яна шапка (або просто загострена дерев’яна паличка) – 1 шт.

Створення фундаменту

Канцелярські ножі вирізати з піни таблиці бажаної форми та розміру. Дотримуйтесь у нього дерев’яний семар.

Основу майбутнього ремесла

Будьте обережні, щоб основа достатньо стабільна. Якщо ви робите стенд занадто малий, готовий продукт може впасти з найменшого проекту.

Збільшити гілки

Ми беремо сегмент мішура і виправляємо його на парі поворотів. Ця мішура заснована на тонкому гнучкому дроті, тому додаткові кріплення не потрібні, але якщо є бажання – ви можете виправити кожен ярус з клеєм.

READ  Як приклеїти укоси на пластикові вікна

Збільшити майбутні гілки

У нас є вільні кінці майбутніх галузей таким чином, що “Крона” була рівномірно пухнастою. Я тільки повернув трохи заготовки навколо осі перед закріпленням кожного наступного фрагмента.

Так, все ще нюанс: я вибрав Mishuur двох різних відтінків зеленого – я думаю, що це зробить майбутню новорічну ялинку більш “живим” і природним.

Ростуть ялинку до бажаної висоти

Такий простий спосіб, змінюючи відтінки, ми збільшуємо новорічну ялинку до бажаної висоти (добре, або, коли висота базового стрижня) дозволяє.

Ми утворюємо корону

Хоча наша новорічна ялинка виявилася безформною і “Lochmata”. Ми повинні дати їй звичайну конічну форму. Ми допоможемо нам у цьому звичайному ножиці: послідовно, починаючи з нижнього рівня, скорочують заготовки гілок. Чим вище – коротше вони повинні бути. Хто, принаймні, колись бачив справжню новорічну ялинку, справляється з завданням легко.

Утворюючи корону церкви

До Крона виявляється рівномірна, рухайтеся послідується з дна вгору, поступово перетворюючи заготовку навколо своєї осі. Але прагнення до абсолютної симетрії навряд чи є дерева в природі, також не досконалі.

Щоб зробити вершину, відріжте залишкову частину базового стрижня, залишаючи 1-1,5 см (залежно від розмірів новорічної ялинки) і щільно оберніть решту “хвіст” шматка мішура.

Новорічна ялинка MC

На цьому, якщо ви хочете, ви можете зупинитися: можливо, дерево виявилося трохи авангардом, але хтось також співчуває. І ми підемо далі.

Додати гілочки, зробіть пухнуюча ялинка

Тут вони йдуть обрізання, що залишилося після утворення коронки. Так само, як ми спостерігали за мішурою навколо базової лінії, ми будемо закріпити невелику обрізку на довгих гілках (ялинові ноги всі пам’ятають?)

Ялинові лапи

ТТ45 Різдвяна ялинка на стіні

Я використовував у деяких місцях срібна мішура – зима після всіх, сніг.

Ця робота може здатися занадто багато часу. Не лякайтесь! Насправді, з деякими навичками з футляром можна дуже швидко впоратися. Сказати – і тоді довше! Крім того, дуже захоплююче: коли ви бачите, як обробляється заготовка, весь процес сприймається як маленька магічна магія … Але це так приємно відчути чарівник!

Це така дерева

Ось що я отримав в результаті … і на цьому етапі також цілком можна зупинитися: новорічна ялинка виходить самодостатня. Мішур блищить, срібні бризки оновлюють, відродити загальну картину … красу!

Прикрашаючи новорічну ялинку

Дійсно, яка ялинка без прикрас! На вершині ми закріплюємо зірку:

На вершині зірок

Під новорічною ялиною ми покладаємо подарунки

Розгортки на гілках золотих бус і яскравих іграшок. “І ось вона елегантна, бо свято прийшло до нас!”

Тут і готова наша ялинка!

Ми робимо різдвяну лампу з Ізолона

Перед тим, як перейти до виготовлення ремесел з ізотону, я пропоную спочатку говорити про сам матеріал. Так що це? Я не буду слідувати розумними словами, щоб не плутати вас, я просто кажу цю будівельну ізоляцію. Але, незважаючи на це, він великий попит у рукоділля. Особливо при виробництві гігантських кольорів. Ми зробимо новорічну ялинку з вами у вигляді незвичайної лампи.

Нижче наведено відео з повним майстер-класом, щоб створити цю красу. Так що запасний матеріал і перейти до перегляду. Перш ніж почати робити повністю погляд на уроці. Просто так ви можете зрозуміти, якщо ця робота ви можете зрозуміти.

Ось краса я вважаю, що така краса повинна прикрасити кожен будинок. Я думаю, вам потрібно почати бізнес зараз.

READ  Теплиці з віконних кадрів роблять це самостійно

Як і в останній версії, нам буде потрібно мішура, але пляшка шампанського буде виконуватись у ролі дитини різдвяної ялинки на цей раз. Обережно оберніть пляшку мішура, склеюючи його до склянки подвійною стрічкою або клеєм. Ви можете прикрасити отриману штучну ялинку, розмістивши цукерки або будь-які інші дрібні прикраси. І під пляшкою, як остаточний інсульт, поклав мандарини. Така красива різдвяна ялинка з мішура та пляшки шампанського буде чудово виглядати на святковому столі.

Як зробити стіл новорічну ялинку з дротяного мішура з власними руками

Декоративні ялинки, виготовлені в одному стилі та розміщені в різних кімнатах вдома, поєднуються з дизайном святкової прикраси. Покрокові інструкції щодо створення декорації мішура та проводів наступним чином:

 • 2-3 мм товстий дріт відрізаний довжиною 1-1,5 м, конус скручений з картону. Це форма, для якої виробляється подальша обмотка.
 • Залиште 2-4 см від кінця дроту на вершині конуса і виробляють обмотку на спіралі до основи. Форма виводить.
 • Розглядається продукт, корельований дріт у необхідних місцях, щоб дати однорідний прекрасний вигляд.
 • Мішура закріплена на формі, починаючи з вершини. Лісова краса прикрашає шматки, намистини та кульки.

Мішура закріплена тонкою дроту, загвинчуванням до основи

Важливий! Кожен наступний завиток спіралей виконується на тій же відстані по відношенню до попереднього. Отже, лісова краса вийде рівномірною і красивою.

Новорічна ялинка з Мішура – через п’ять хвилин.

Лариса Савчук Новорічна ялинка з Мішура – через п’ять хвилин.

Майстер-клас на виробництві новорічної ялинки з Мішури за п’ять хвилин!

Сьогодні я хочу поділитися ідеєю створення новорічної ялинки з Мішури. Метод його виготовлення дуже простий і не займає багато часу, і результат, здається мені. на обличчя!

Такі різдвяні ялинки зможуть зробити дошкільника будь-якого віку, що дуже важливо для нас, вчителів!

Для виготовлення новорічної ялинки нам знадобиться: картон будь-якого розміру для конусів, мішура будь-якого кольору, різнобарвні шматочки розірваного мішура, клейовий олівець.

Картонний лист Твіст у конусі, клейовий кут.

Я одночасно загнула кілька конусів різних розмірів.

Вирізати надлишок картону на підставу, щоб витримати конуси.

Відріжте дуже трохи конуса і вставте кінець мішура в отвір. Мішур на спіралях обертається навколо конуса. Кінець мішура вниз конус. Чарівний.

І далі! Загорнуті чотири ялинки, ледве зупинилися. Що це швидко, легко і захоплює!

Тепер ялинка. Декорування. Для цього нам потрібні різнокольорові шматки мішура.

Скибочки мішура вітру навколо пальця і ​​отримують такі різнобарвні кульки. прикраси.

Ось такі прекрасні ялинки. Я отримав!

І на останньому новому році я зробив таку новорічну прикрасу. Загорнуто крихітну пляшку шампанського. Спробувати. Це буде красивим, незвичним і несподіваним!

Я бажаю вам творчого успіху!

Новорічна ялинка Новорічна (сувенірна) майстер-клас “Новорічна ялинка Новий рік” (сувенір) Шановні мої колеги! Вчора я поділився з вами ідеєю зробити новорічне привітання.

Майстер-клас на виробництві “Новорічна ялинка” Шановні колеги! Як я вже писав, я побачив шлях створення ялинки на сторінці нашого сайту. Але я зробив свою різдвяну ялинку з моменту.

Як зробити різдвяну ялинку мішура на вікні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS