Як зробити саму кабінет гірничою

Ми робимо руки кабінет з гіпсокартону

Показати здібності дизайну та зберегти одночасно, можливо, виготовляючи кабінет з вашими руками. Багато хто вважає, що гіпсокартон є оздоблювальним матеріалом, але насправді він може бути використаний у виробництві меблів. Кабмін з цього матеріалу матиме багато переваг:

Робота з гіпсокартоном дуже простий, і навіть новачок, який не займається виробництвом меблів, може зробити все, що хоче. Крім того, гіпсокартон знаходиться в кілька разів дешевше, ніж ДСП. Тільки мінус матеріал є те, що тільки вбудовані шафи можуть бути зроблені з нього.

Ескіз і розмітка

Як і будь-яка серйозна робота над виробництвом комплексного дизайну, це вимагає креслень. – Необхідно зробити ескіз, за ​​допомогою якого буде зібрано майбутнє шафа. Необхідно ретельно спростити місце у всіх кутах, на яких буде розташований кабінет сухожилля.

Далі, малюнок виконується відповідно до отриманих вимірювань. На його основі обчислюється кількість матеріалу, необхідного для роботи. Після того, як варто перемотати малюнок, щоб відповідати розмірах.

Перше, що потрібно зробити, це намалювати схему і перенести його до стіни

Наступний етап – малювання прямо на стіну. Для цього поверхня повинна бути підготовлена ​​- видаліть сильно прилипання, протріть стіни та підлоги з пилу. При необхідності необхідно знежирити місце, де планується вставити шафа. Малюнок креслення виконується олівцем, з рівнем з розміром і квадратом.

Далі варто перевірити всі розміри. Через помилку малювання, кабінет може перейти до кривої. Якщо помилка сталася в процесі початкових вимірювань, вам доведеться повністю повторити ескіз, який повинен бути створений кабінетом гіпсокартону.

Через неправильні розрахунки, робота доведеться повторити

Переваги і недоліки

Щоб зрозуміти переваги та мінуси кабінету, зроблені з гіпсокартону, необхідно зрозуміти основні властивості цього матеріалу.

 • GLC легко обробляє;
 • Вона має відносно невелику масу;
 • Екологічно чисті та безпечні для дітей;
 • мати довгий термін служби;
 • Використання GLCS виявляється, щоб реалізувати найбільш сміливі конструкції.

Через гнучкість, властивості цього матеріалу, виявляється, щоб зробити структури практично будь-якої форми, складності, краси. Достатньо зволожувати поверхню, зробити порізи ножем або спеціальним роликом, і ви матимете ексклюзивну дугу невеликого радіусу.

Гнучкість матеріалу дозволяє вам зробити шафу майже будь-якої форми.

Завдяки невеликій ціні, наявність матеріалу, її компонентів, інструментів обробки, встановлення гардеробу не буде працювати. І наявність спеціальних недорогих елементів кріплення GLC, значною мірою спрощує процес встановлення.

Завдяки невеликій ціні матеріалів, такий гардероб може дозволити собі багато.

Сучасні виробники виробляють гіпсокартонні листи різних цілей. Таким чином, для продажу GLK для загальних потреб, вологостійкі, вогнетривкі, вогнетривкі, арочні. Завдяки широкому діапазону продуктів, за допомогою цього матеріалу виявляється, щоб зробити гардероб у будь-якій кімнатній квартирі або вдома, незалежно від наявності іноземних факторів (підвищена вологість приміщення, наявність відкритих пожежних джерел).

Гіпсовий кабінет може бути встановлений майже у будь-якій кімнаті.

Недоліки включають в себе крихкість гіпсокартону. Без виготовлення спеціального дизайну неможливо використовувати в місцях, де передбачається велике навантаження на поверхню. Особливі умови для монтажу та обробки, через які вони повинні використовувати спеціальні методи, які не завжди відомі для початківців.

READ  Як очистити туалет, якщо він забився

Основним недоліком гіпсокартону є його крихкість.

Фахівці будівельників рекомендують використовувати листи гіпсокартону як основний матеріал при встановленні домашнього кабінету.

Гіпсокартон найбільш підходить для гардеробу.

Крім того, відмінні розгороди на стіні розроблені з GCC, вбудованих шаф, зональних елементів внутрішнього декору житлових приміщень.

Часто гіпсокартон використовується для перегородок зонування.

Виберіть матеріал для кадрів, стін та полиць

При складанні малюнка гардеробу та вибору компонентів важливо визначити матеріал для дизайну. Параметри вологостійкості кімнати, температурний режим, вогнестійкість враховуються

Будівельні матеріали потрібні сильні, міцні, зносостійкі. Спільна сировина для подорожей типу дизайну:

Деревина

Дерево міцний, міцний матеріал. Однак для розробки кабінету в коморі та лоджії сировина не використовується через низьку вологість. Матеріал оптимальний для меблів у спальні або вітальні. Рекомендується лікувати поверхні оліфи, прозорої водонепроникної емульсії. Необхідно враховувати високу вартість природного дерева та необхідності регулярного очищення матеріалу з лаками, просоченнями.

Гіпстон

При проектуванні кабінету гіпсокартону необхідно враховувати складність у переробці будівельних матеріалів. Сировинний масивний, складний у нарізанні елементи. Для дизайну буде потрібна додаткова стабільна база або кадр під шафою. Оптимально виконуючи пластикові клапани, у дизайні полиць, щоб використовувати Paneur або Wood. Листи гіпсокартонні швидко деформуються під вагою речей, які розкриваються з сухого повітря.

DVP, LDSP, MDF

Гардероб у коридорі з власними руками часто побудований з аркушів MDF, DVP, LDSP. Дріт-стійкі матеріали, легені, довговічні, легко обробляти та встановлюють. Сировина, стійке до підвищеної вологості, зміна температурних режимів. Виробники пропонують різні відтінки та текстури будівельних матеріалів.

Для гардеробів, листи товщиною LDSP не більше 16 мм товщиною, дизайнерські рішення повинні бути простими для запобігання розтріскування та деформації.

Платці PDSP Budget, довговічні, довговічні. Матеріал вивільняється з обробкою під імітацією деревини різних видів деревини, ламінату, кольору з прозорим та зразком лаку. Матеріал використовується для різних кабінетів конфігурації.

Фанера

Шафи з фанери міцні, міцні, універсальні, можуть бути прикрашені, покриті лаками, пофарбовані. Листи виготовлені з м’яких оцінок, легко обробляються, різання. Для апартаментів оптимальні ламіновані листи з водонепроникними характеристиками. При вирахуванні гвинтів можна деформувати пластини, експерти рекомендують використовувати злісні смуги.

Меблеві щити

Гардероб у коридорі можна виготовити з меблевих щитів. Матеріал відрізняється низькою ціною, естетикою. Різні породи деревини (дуб, береза, вільха, липа) засновані на щитах. Необхідна товщина для кабінету становить 1 см. Меблеві щити поєднуються з фанерою. З матеріалів щитів фасад та рамки меблів виготовляються, фанера використовується для побудови ящиків та полиць. Для довговічності продукт доповнюється печатками, які запобігають проникненню пилу, забезпечуючи надійність кріплення та безмовної роботи.

Кутовий кабінет з вашими руками

Прагнучи заощадити гроші, багато людей намагаються збирати меблі ремесла. Це робить це також дає змогу втілити мою ідею, не залежно від кого-небудь, і, крім того, він піднімає самооцінку, а також все володіння корисним навиком. Є певні правила, як створюються кутові шафи.

Для виготовлення кабінету, виготовленого з гіпсокартону, буде потрібно виконувати 5 основних етапів:

 • Складання малюнка;
 • Підготовка необхідних реквізитів;
 • Рамка збірки;
 • Встановлення GLC (листівки);
 • Оздоблювальні роботи.

Малювання малюнка

Перш ніж почати скласти малюнок, ви повинні відповісти на кілька важливих питань:

READ  Як встановити лампи на натяжній стелі

Комплексні кабінети для гіпсокартону з власними руками заощадить на бічних стінках

 • Які розміри будуть в майбутньому дизайні?
 • Скільки полиць ви плануєте?
 • Яка максимальна довжина одягу? Це допоможе визначити висоту установки стрижня для верхнього одягу та сукня;

Ретельно вимірюйте всі частини стін, стелі та підлоги, які будуть лежати до шафи та намагаються відображати всі дані на малюнку якомога точніше. Справа в тому, що в наших квартирах практично немає гладких поверхонь і кутів, тому всі дефекти краще враховувати при розрізанні матеріалу, звертаючись до призначеного заздалегідь.

Приклад креслення кабінету гіпсокартону, який залишається лише для визначення поточних розмірів

Якщо ви зробите кутовий кабінет, зроблений з гіпсокартону, то це самостійно. Це зробить це вигідним використовувати зазвичай незатребуваний простір кута. Як заперечення, можна принести такий дизайн, щоб знайти нове місце у випадку перестановки. Але сухою меблів і так, як правило, він збирається до бетонних стін, стіл і стелі, і ніколи не переставляються.

Кутовий гардероб з Glc, насправді, вбудований у вільному куті і залишається там назавжди

Підготовка необхідної необхідності

Для роботи потрібні наступні інструменти:

Якщо у вас ще не викрутка, і ви хочете, щоб він придбав його до такої сприятливої ​​події, як збірка штукатурної меблів, то я рекомендую розглянути покупку мережі, а не інструмент батареї. Справа в тому, що в будинку достатньо розетки, за рахунок потреби в батареях, але ціна “мережі” набагато нижча, і в ньому менше вузлів.

Мережева викрутка дешевша і більш практична, ніж його акуратний аналог

 • Ножиці для металу для різання профілів під гіпсокартоном;
 • Катерпа та підлість для керування горизонтальними та дизайнерськими вертикальними;
 • Рулетка, гладка стійка і крейда або олівець для нанесення;
 • Шпатель для нанесення щитків;
 • Монтажний ніж для різання гіпсокартону;
 • Кисть.

З профілю для гіпсокартону буде зібрана рамка майбутнього кабінету

 • Листи гіпсокартону;
 • Самонарізані гвинти та пластикові дюбелі;
 • Шеррянка стрічка;
 • Демпферна стрічка;
 • Шта;
 • Барвник.

Якщо ви збираєтеся зробити кабінет з гіпсокартону з дверима, зробіть це самостійно. Потім негайно придбати всю необхідну фітингу. Якщо система відкриття планується бути роликом, краще купувати його на всіх зборах разом з дверним прорізом, щоб просто встановити все на готовій основі. У протилежному випадку, недосвідченому, ви можете зіпсувати велику кількість матеріалу, оскільки цей вузол дуже складний у своєму власному виконанні.

Вбудований гардероб з гіпсокартону, самостійно, тому сама система дверей краще купити

Як ви бачите, матеріали будуть потрібно відносно трохи, і ви можете купити їх у найближчому будівельному магазині.

Будувати каркас

Ми продовжуємо збирати кабінет з вашими руками:

 • Вимірюйте нахил підлоги вибраного місця;
 • Налийте вирівнювання, у разі виявлення значних порушень.
 • Застосувати профіль до лінії розмітки;
 • Свердла в ньому за допомогою отворів викрутки під самонарізаючим гвинтом, злегка торкаючись свердла;
 • Ми видаляємо профіль і свердлити стіну за допомогою Peuorator у точках, які залишили кінчик свердла викрутки;
 • Занурюється в отримані отвори дюбеля;
 • Застосуйте профіль знову і закрутити його самолюбством.
 • У викрутці направляючі профілі загвинчуються до поверхонь згідно з малюнком стійки;
 • Закрутити їх самолюбством.

Монтаж гіпсокартонних листів

Тепер отриманий кадр з профілів повинен бути зшитий:

 • Візьміть перший GKL;
 • Ми плануємо за допомогою олівця, рейок і рулетів Lerke скоротити відповідно до малюнка;
 • Ми витрачаємо на це монтажний ніж;
 • Пік;
 • Аналогічним чином, ми робимо з усіма листами.
READ  Що закрити з'єднання фанери на стелі

оздоблювальні роботи

Фото Опис
Клауси між листами гіпсокартону, що закривають серпну стрічку. Це допоможе уникнути подальших їхніх проявів з декоративного шару.
Зміцнення зовнішніх куточків дизайну з металевими, відтвореними кутами, фіксуючи їх з шпаклями.
Покритий шаром для пластинного шара.
Я фарбую отримані меблі у кольорі кольору інтер’єру та заповнення речей.

На тому ж етапі встановлюється придбана дверна система, якщо у вашому проекті є пакет.

Оздоблювальні роботи

Після встановлення всіх аркушів, ви можете почати прикраси. Ця процедура залежить від майбутнього дизайну кабінету. Однак проект шпаклівки буде однаковий для будь-якого варіанту. У ході цього випливає:

 • загострити всю поверхню проекту шпаклівка;
 • Дайте шпаклівку суху. Це займе близько дня;
 • шліфування всіх нерівностей;
 • Прогрес. Особливо ретельно це повинно бути зроблено, якщо продукт буде стояти на кухні.

Далі переходить до останнього шпаклівка:

 • Для кабінету з відкритими полицями – вся поверхня краю – шпаклівка, а потім земля і пофарбована. Такий гіпсовий кабінет також може бути розміщений за допомогою самоклеючих шпалер;
 • Гардероб – Розбити всю внутрішню та зовнішню поверхню. Потім кабінет всередині. І після сушіння фарба може бути встановлена ​​двері на петлі або вставити на рейки на підлозі.

Фарбування кабінетних елементів

Як зробити вимірювання та малюнок?

Сорти

Розділ гардеробу для речей з гіпсокартону хороший, який не можна сказати про меблі для зберігання важких предметів. Гойдалки або розсувні двері обов’язково виготовляються склом, дерев’яними або на основі МДФ. Сам гіпсокартон для цієї функції не відповідає. Стіна-кабінет також привабливий з того, що він має звукоізоляційні характеристики вище, ніж у звичайних стінах.

Вбудований кабінет для гіпсокартону з власними руками. (Частина 1).

Розміщення зберігання речей у всій стіні, ви можете:

 • Видалити турботу про її прикрасу;
 • Місце всередині все, що потрібно лише;
 • Максимальний випуск іншого простору.

Враховуючи наявність гіпсокартону та рами, стінка розділення можна зробити надзвичайно тонким. Висота стрижнів і полиць вибирається таким чином, щоб весь одяг можна спокійно повісити або закласти, а також легко зробити його легко і вилучити його легко і вільно.

Від гіпсокартонних листів легко утворити не тільки розділи, але й різноманітні відкриті стелажі, шафи та навіть повноцінні заготовки. Зручно поставити телевізор і різноманітні декоративні вироби в ніші. Додавання його точкового освітлення також буде гарною ідеєю.

Гіпсокартовий гардероб може бути обладнаний традиційними деталями (такими ж, як використовується в кузовах з масиву дерева або МДФ):

 • полиці;
 • ящики;
 • секції взуття;
 • Пантографи;
 • стрижні;
 • Елементи для раціонального зберігання штанів або зв’язків.

Часто гардероб призначений для зберігання товарів для дому. Тоді всередині корисно забезпечити власника для залізної або прасувальної дошки, контейнерів для побутової хімії, а також розділи для різних дрібниць та сухого корму.

Також можна зробити книжкові шафи з цього матеріалу, але полки повинні мати максимум, тому що доведеться виконувати серйозні навантаження.

Як зробити саму кабінет гірничою
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS