Як зробити сходи в гараж підвалу

Які регуляторні вимоги слід розглянути?

При застосуванні сходів необхідно керуватися правилами, озвученими в Snop № 2.08.01/89 Житлові будинки та 2.08.02/89 громадські будівлі. Ці норми є консультаційним для приватного будівництва, але вартість їх безперечне.

З незалежним макетом сходів також корисно враховувати наступне SNIP: IV – 14 – 84, 21 – 01 – 97, 31 – 02 – 2001 та ГОСТ: 23120 – 78, 25772-83 у частині норм свого пристрою.

Вищезазначені вимоги повинні дотримуватися при плануванні та будівництві сходів з різних видів будівельних матеріалів.

Ми скажемо вам, що є нормою у вищезазначених правилах:

 • Ширина всього дизайну (марші, платформи) є однаковим;
 • Рекомендована березнева ширина (для підвальних кімнат): від 90 до 100 см;
 • Довжина ділянки: 140-150 см;
 • Ширина сходів з поворотом: щонайменше 100 см;
 • В одному березні кількість кроків: максимум 18, мінімально 3;
 • Березень, кут підйому: від 26 до 45 градусів;
 • Кроки, висота: від 150 до 200 мм;
 • Висота кроків (у березні): коливається в межах 5 мм;
 • Ширина кроку (для підвальних кімнат): щонайменше 200 мм;
 • Висота рейки: не менше 900 мм;
 • Відстань між стійками: не більше 150 мм;
 • Хороші підходи освітлення, особливо у верхній і нижній;
 • Кількість кроків бажано зробити непарну, щоб завершити рух з тієї ж ноги, з якою вона почалася.

Підбір дизайнерських сходів

Організація спуску до підвалу з гаражних приміщень, вам потрібно враховувати передбачувані навантаження та пропускну здатність. Сходи можуть бути наступними типами:

Прямі один стільці

Найпростіший варіант організувати дизайн, який неможливий на невеликій висоті підвалу. Крім того, для сходів можна зробити невеликий майданчик.

Двоповерховий з платформою

З таким пристроєм можна буде витримувати упередження мамаші, необхідні за стандартами, які дадуть можливість розслабитися при передачі важких та негабаритних вантажів.

Друкувати

Найбільш компактним варіантом для організації сходів, але недостатньо комфортно для використання власником. З таким спуском, неможливо носити великі і важкі предмети.

Як побудувати підвал у гаражі

У заміському будинку з підвалом передбачається розташування різних функціональних приміщень, це може бути гараж на 2 машини, а також встановлення підвалів, семінару, невеликого бару або зони відпочинку.

Гараж у підвалі, наприклад, дозволяє значно зберегти бюджет через зручність паркування не тільки одного, але і двох автомобілів, комфорт при використанні автомобіля взимку, здещадвлення елементарних ремонтних робіт.

Якщо ви побудуєте прекрасний вхід до мети, то виникнення будинку переможе. Будівництво гаража в підвалі може бути виконана швидко і безпечно, підлягає всім нюансам технології роботи.

Якщо гараж у підвалі доповнюється підвалом, то це може бути зроблено спостережною ямою або кімнатою різних цілей. Важливо не забувати, що на спуску до ями спостереження корисно для сходів.

Як зробити підвал у гаражі, щоб воно сухий і служив довгий час? Потрібно враховувати всі можливі способи та існуючі методи.

Що передбачити?

Найкраще негайно приймати рішення про призначення та зовнішній вигляд приміщення, в якому буде встановлено сходів. А також заздалегідь подумати про роботу над обробкою та водіння в приміщення всіх великих елементів, які не можуть пройти після установки.

Далі, заснована на налаштувань дизайнерів, вирішіть, яка сходова частина підходить для зовнішнього вигляду, зручності, а також безпеки, скільки місця ви можете вибрати, який матеріал буде доцільним з точки зору дизайну та кліматичних умов, а також вирішити Ціни на матеріал.

READ  Как покрасить фанеру акриловой краской

Але все-таки головна умова, необхідна, щоб мати на увазі, це безпека. Надійність кріплень усього дизайну та спуску комфорту, тому що часто через обмежений простір, схил сходів у допоміжних приміщеннях досить прохолодно.

Сходи в гаражному ямі з власними руками

Сходи схеми в підвалі гаража з металу в цілому схоже на дизайн для овочевої ями. Єдина відмінність – це матеріал для кадру – є труби з поперечним перерізом 70-80 мм, а реглеель, для передачі стабільності структури. Розглянемо етапи того, як зробити сходи в яму в гаражі:

 • Встановіть кадр з труби, яка буде прикріплена до болтових сполук до основи підлоги,
 • З верхньої частини кадру труб, потрібно виміряти 200-250 мм і почати з того ж кроку до зварювання металевих кроків,
 • За допомогою шліфувальної машини вийміть всі нерівності, надлишки та гострі кути,
 • Обробка рами за допомогою захисного складу.
 • Сходи в гаражній овочевій ямі з власними руками готова.

Ми розглянули варіанти для виготовлення сходів у огляду яму в гаражі, на підвалі та 2-му поверсі, а також говорили про версії форм та матеріалів. На фото сходів у гаражі ви можете побачити появу структур. Далі подивіться на відео по сходах у підвалі гаража з власними руками. Дізнайтеся багато цікавого і чітко побачити весь процес!

Сходи в підвалі гаража роблять це самостійно

Нарешті отримав руки до стаціонарних сходів у підвалі гаража. Підійшов до цього питання у дорослому, якщо коротко формулюється – мінімальні ресурси, максимальна зручність та надійність.По-перше, проводив аудит наявних матеріалів у гаражі. В основному це був солюбарний сталевий кут та дошку, раніше використану для опалубки.

Негайно вирішив, що кут нахилу сходів вибрати лише оптимальний.

Стандарти та стандарти для кроків виготовляють метал (кутовий), кроки – від старих дощок.

Сходи в підвалі гаража з власними руками

Напередодні, переглянуте купу фотографій в Інтернеті.Там, з цього питання, є багато готових рішень, включаючи спеціальні програми для їх розрахунку.

На жаль, всі ці програми в основному призначені для розробки звичайних сходів або сходів марших у житлових будинках.І нестаціонарні варіанти, в умовах обмеження, займаються індивідуальними дизайнерськими організаціями, або власниками гаражів. Рішення – як два полюси землі.

Навіть при обробці кроків – деякі рекомендують їм польську та покривати лаком, інші обробляють хвилю, роблячи їх більш грубим або взагалі пальто гумовий шар від старої протектора шини.

Ергономіка тривалий час вивчала, навіть під час СРСР, я вважаю себе цілком нормальним інженером, тому під попередніми розрахунками я взяв всю головну – ширину середнього кроку, готовність кроків запланувала ширину Сходи та кроки, значення кута на відхиленні та згинання, обробка кроків.

Кут нахилу, визначений заздалегідь – зручний (хоча межі) у 60 градусів. У голові, то, як ніби хтось прошепотів, “Картерт, розташований проти кута 30 градусів, дорівнює половині гіпотенузи”.

І ескіз був фактично складений з першої спроби.Вона залишається реалізовувати його в металі та дереві.Підготовлено необхідні інструменти, що називаються гострим помічником. Відомо, що дві роботи і швидше і веселіше.представив його до майбутнього проекту.Без цього я вирішив не використовувати з сегментів існуючого старого кута 63636, зварена їх з P-подібним профілем (каналом) загальна довжина 2650 мм. Для надійності та довговічності – над дахом.Перед початком роботи, напередодні, витратив багато часу, щоб очистити його від вільної іржі з щіткою для металу та шліфування.Як підтримка під дошкою, я вирішив використати існуючі частини кута 32324. SUT опори для кроків довжиною 150 мм і скручені в кожні 2 отвори діаметром 6 мм (з розбиттям 80 мм).

READ  Дерев'яна настільна на кухні плюси і мінуси

Маркування для них зробив маркер за допомогою звичайної шкільної площі. Дуже комфортно і швидко.Прикріплені до краю chawller і провів лінію під кутом 30 градусів.Відстань між етапами вибрала 330 мм, не з урахуванням товщини дошки та підтримує. Виявилося все в оптимальних допусках.Потім, закладені підтримує під кроком і зберігав їх, поки мій помічник зварювальної стрічки.
Разом перевірили всі розміри, і тільки тоді, нарешті, скальп.Далі звичайна процедура зняття швів, обробка перетворювача іржі з щіткою. Залишилося висушити все протягом ночі.

Через день я провів картина структури з кистю та роликом фарби (від серії від 4 до 1) і розпочав наступний етап – кроки.Розріжте дошки під крок 750 мм, від існуючих старих дощок з опалубки шириною близько 150 мм (товщиною 40 мм). Розрахунок показав, що з такою довжиною стадії міцність навантаження буде більш ніж 400 кг/м. (Для деревних 2 класів). І в мені і сто навіть немає.

Обробляли їх злегка шліфування, так що там було більш-менш гладким, але грубо. Не турбуватися з лікуванням, не було, крок повинен бути таким, щоб нога не ковзала на ньому. Це ще гараж, а не будинок.

Потім додаток за допомогою щітки доступна прозора біологічна просочення (для зовнішніх та внутрішніх робіт). Щонайменше термін довіри напередодні закінчився, але я думаю, що вона буде виконувати своє завдання.

Залишається, нарешті, збирати отримані в купу.Купили меблеві болти з нитками M6 бажаної довжини, шайб і горіхів. і почала працювати.

Тиснення на популяції пограбування на підлозі передач. Разом з партнером, попередньо встановлена ​​база для сходів у підвалі. Вирівняли його з точки зору.

Потім, під бажаним кутом, лівий театр сходів був встановлений та перевірка правильності встановлення, забезпечив його з зварювальними патчами з обох сторін.

Аналогічним чином, консолідований і другий театр, перевірка рівня установки.Зварюється зверху до каплиць.

Решта закінчилася вже. Очищені і пофарбовані всі зварювальні місця.

Пройшли по сходах, стрибнули на її кроки. Виявилося, що все монолітно і надійно. Для багатьох десятків років.Ця подія була завершена нескінченно посипаючи пару пляшок гарного пива (про успішне введення в експлуатацію об’єкта в експлуатації).

Це, мабуть, все.Принаймні, всі, хто приїхав пізніше, залишався цілком задоволеним побаченням.Піднімаються і йдіть до підвалу з гаража, він став набагато зручнішим.Нога на сходах також падає досить комфортно.Отже, я знайшов використання іржного кута і різання дощок.З поточних витрат була лише придбання пакетів електродів (3 мм), меблеві гвинти з болтами під кроками з кількістю 32 штук та декількох пляшок свіжого пива. Ну, як тут без них?Удачі всім!

Як зробити металеву сходу в підвалі з гаража

Порада: матеріал не слід відключити відразу. Він повинен бути прикріплений до місця, ретельно спробувати, а потім відрізаний.

 • Кут скорочує в потрібний розмір. Приготовані рамки.
 • Schawler поставляється в таку позицію, як буде розташовано сходи. З точки зору рівня будівництва, місця встановлення заходів.

Порада. Щоб забезпечити нормальний спуск, платформа повинна виконуватися на початку.

 • Рамки кроків виробляється. Вирізати в потрібний розмір кута і зварювання. Форма кроків.
 • Зварні шви очищені шліфувальником з зарахуванням і знімаються. Слід закріпити кроки для зручності роботи.
 • Зібрані вузли зварюються між каплицями, на раніше витрачених ризиків.
 • Видаляється з шліфувальником припливу.
 • Сходи покладено на місце установки. Його правильне місце виставлено.
 • Позначене місце для конкретного дизайну. Сходи повинні бути суворо виправлені.
 • Яма копає глибину більше 15 сантиметрів.
 • Сходи обробляються конвертером іржі. Після повного сушіння біла бляшка просто стирається ганчіркою.
 • Один край сходів встановлюється в готовій ямі.
 • Яма заповнена щебенем або звичайними каменями.
 • Рідкий цементний розчин. Трав’янить щебеню і виливали його. У фундаменті не повинно бути порожнече.
 • Розріжте розміри аркушів листів.
 • Після остаточної сушіння аркуші застосовуються до кутів кроків і зварного шва.
READ  Как крепить маяки для штукатурки

Порада: Виконання обробки різання та металу, необхідно негайно видалити видування з різальним колом. В іншому випадку ви можете отримати поранення.

Металева сходача

При наявності елементарного обладнання це зовсім важко зробити спуск до підвалу гаража з металевих куточків і каналів.

По-перше, на папері виконується ескіз, оскільки, розрізання матеріалу на шматки, це вже не можна змінити його розмір. Тоді кутовий шліфувальний (шліфувальний верстат) робить металеві заготовки, за розмірами на кресленні. Після різання необхідно видалити гамбургери з металевих країв. Для цього ви можете використовувати обліковий запис на болгарському.

За допомогою зварювальної машини для домашнього використання, зроблені кроки, які потім зварюються до опорних камер.

Після зварювальної роботи необхідно видалити альтернативний диск з того самого. Готовий дизайн Рекомендується очистити іржу та обробляти захисну композицію.

Необхідно вирішити, де база спуску буде в підвалі. На цьому місці невелика перерва, глибина до половини метра. База металевої конструкції поміщається у приготовану яму, засинає з щебенем і наливають бетон.

З листового металу вам потрібно скоротити кроки і вітати їх до кадру. Це ще краще зробити кроки від гофрованого листа. Можливий варіант деревних кроків. Така структура дає можливість покрити простір ризику.

Зроблено таким чином, як сходи регулярно обслуговує не одне десятиліття.

Основний дизайн підвальних сходів

Сходи з різних матеріалів виготовляються з різних матеріалів. Для більшості підвалу вони виконуються:

Зазвичай встановлюються залізобетонні марші, які зазвичай встановлюються в підвалах великої площі. Дерев’яні сходи, навіть після ретельної обробки та фарбування деревини, будуть служити не надто довго за рахунок високої вологості та труднощів з природною вентиляцією підвалу. Рано чи пізно його доведеться замінити або відремонтувати.

Найбільш підходящий варіант для підвалу гаража є металеві сходів будь-якого дизайну з профільних балок або труб. Вони зварюються або зібрані на кріплення та відрізняються:

Часто дерев’яні кроки встановлюються на металевих конструкціях. Це має свої переваги. Приклеюючи, при необхідності, можна легко замінити новим, але слайдом, як метал, вони не будуть.

Залежно від місця розташування сходів у підвалі гаража та окупованій території є вибір його дизайну. Вона може бути:

Найбільш компактним є гвинтова сходи з підтримкою центральної труби, якщо не враховувати вертикальний дизайн. Але це не дуже зручно, якщо рух великих розмірів. Ви можете, звичайно, опускаєте їх до підвалу, перш ніж встановити сходи маршу, але раптом їм буде потрібно ще? Тоді ви повинні розібратися, що не завжди можливо і доступне.

Отже, виведення говорить про себе. Так що сходи для підвалу в гаражі було зручним, безпечним і міцним, краще виконувати її прямий одноколісний метал, з дерев’яними кроками. І не забувайте про схил і поруччя!

Як зробити сходи в гараж підвалу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS