Як зробити штори, висячі з власними руками

Створення бамбукової завіси

Бамбукові штори – Етнічна оформлення інтер’єру. Вони були продані у готовій формі, з малюнком. Сьогодні важче купувати такі штори, але вони можуть бути створені незалежно. Технологія виробництва нагадує встановлення дерев’яних штор.

 • Дерев’яні палички або бамбук;
 • Леске;
 • Crimpa – затискачі для декору;
 • Карнизи з кільцями.
 • Катування висоти дверного проходу.
 • Вирізати лінію риболовлі бажаної довжини з невеликою допомогою.
 • Візьміть бамбук на риболовлі, закріплюючи кожен елемент з урахуванням вищезгаданих і нижче.
 • Як ви легко висять риболовну лінію на кільця з карнизом.
 • Прикріпити Корніс.

Бамбук або дерев’яна завіса буде більш щільним і довговічним, ніж звичайним рідним.

Часто під час ремонту або перестановки меблевих житлових будинків, вирішено відмовитися від дверної полотна. Звичайно, ви можете залишити отвір у цій формі, в якому це, але все-таки найкращий вихід із ситуації прикріплює такі речі на дверях. З вашими руками, візулі на дверях можна зробити з первинних матеріалів, не поклавши гроші в цьому випадку. Про методи виготовлення такого декору просто буде обговорюватися в цій статті.

Штори з труб роблять це самостійно. Завіса з труб

Раніше часто можна було побачити штори, зроблені в квартирах, зроблених власними руками з листівки, журналів, кліпів, газетних труб. Зазвичай такі штори висіли в дверях. Ця мода повертається, але зараз завдяки магазинах для голки, зробіть прекрасні штори самостійно. Подумайте, як створити свої унікальні штори з труб від під сік або коктейлями.

Спочатку потрібно вирішити, де завіса висить. Особливо хороші, такі штори виглядають у коридорі, біля входу на кухню, або на даючих Вернада. Вони не зберігають на світлі, тому вони, як правило, не висять на вікні, за винятком елемента декору (у цьому випадку ми радимо вам зробити штори зі скляних різнобарвних бус). Але де у вас немає дверей, але я хочу спалити простір, незвичайні штори будуть просто правильно. Вони прикрашають навіть найбільш скромну обстановку.

Отже, вирішуючи з місцем, ми вимірюємо ширину дверей. Нам потрібна граблі відповідної довжини, з дерева, пластику або ПВХ. Свердла отвори в залі. Залежно від очікуваної щільності отворів штори, отвори можна приймати ближче один до одного або далеко. Оптимальна довжина між отворами 2-3 см.

До кожного отвору, то ми зв’язамо лінію, довжина якої дорівнює висоті дверного проходу або коротше. Ви також можете зробити довгу завісу з боками і коротким у середині. Все у ваших руках!

Ми беремо наші барвисті трубки з соків, коктейлів і розрізати їх на шматки тієї ж довжини. Наприклад, 10 см. Зверніть увагу, що завіса з деяких пластикових труб може виглядати нудним. Ми рекомендуємо доглядати за додатковою фурнітурою. Це може бути намистини (бісером в діаметрі повинні бути більш пластичними трубами, щоб не падати), кнопки, квіти з пластикових пляшок і т.D.

READ  Як працювати з SBP для плитки

Вам потрібно їздити на підготовлену фітингу на риболовлі, лінія риболовлі прикріплюються до залізничного транспорту, а поради риболовної лінії прив’язують до вузлів (ви можете навіть з краплею клею, щоб тримати його краще).

Виявляється чудова завіса пластикових трубок, яка прикрасить вашу квартиру, будинок або котедж.

Як зробити штори, висячі на міжкімнат, зробіть це самостійно

Причини для випуску міжкімнатного відкриття в незвичному шляху можуть бути декількома. Коли це доречно, і чому – детально прочитати у статті з посиланням.

Всі знайомі з шторами Visulki на дверях – так що люди називаються висячими вільними шторами – нитки з різними ювелірними бісером. Це найбільш доступна модель декоративних штор.

Завіса на дверях з бісером, які можна зробити самостійно

Одного разу з’явився висячий на дверях з абсолютно бюджетного матеріалу – навіть у наївному 80-х роках це були шматки карт, згорнуто з трубкою, і пов’язані з звичайним канцелярським кліпом. Ці штори стали прототипом зараз популярного висячого на двері, відомі в традиції фен-шуй як “вітрова музика”.

Дуже штори з кліпів і листівки

Сьогодні ми пропонуємо зробити на такий принцип шторки зробити це самостійно. У цій статті для вас – детальний посібник до дії.

Як створити штори для Windows?

Немає нічого складного для створення завіси, яку потрібно до вікна з бісеру або великих бус. Це вимагатиме таких інструментів та матеріалів, як:

 • бусинки або намистини на основі майбутніх штор;
 • Нитки, які бусини будуть повісити;
 • Леске (на ньому ви також можете керувати бусинами або великими намистами);
 • коса для пейзажів;
 • ножиці;
 • Набір голки або голки;
 • широкий (двосторонній) скотч;
 • дерев’яна дошка;
 • карниз.

Перед тим, як зробити штори, підготуйте всі необхідні предмети, забрати бусини або інший декоративний матеріал для створення штор. Зробіть все можливим за інструкціями, починаючи з фіксації нитки, прорахунок кількості кульок на одній нитці та закріплення верхньої дошки (карниз) над відкриттям вікна.

Якщо важкі намистини краще повісити невелику кількість, оскільки в протилежному випадку нитки можуть прорватися, і весь дизайн буде ризикувати.

Як варіант, вибирайте найбільш щільні і міцні нитки.

Отже, перейдіть до роботи. Приймати теми і розрізайте їх так, щоб вони відповідали вікно, щоб підходити. Верхні нитки закріпіть його на скотч і поверніть його двічі, щоб нитки твердо фіксовані. Тепер видаліть папір з іншого боку скотч і отримайте тут, або декоративний дерев’яний бар (залежно від того, що ви вирішили зробити камеру). Тепер ви можете приступити до сидіння на бісері на нитках на спеціальному малюнку, що краще розглянути заздалегідь. Якщо для Windows ви хочете зробити різнокольорові висячі, то намистини можуть бути згорнуті без малюнка, просто граючи різні кольори. Залишається лише приклеїти діаграму на вікні і насолоджуватися новою красою!

Штори з журналів роблять це самостійно. Як зробити діаграму та намисто з старих журналів

Клей, лак або акрилова фарба, ножиці, нитка або мотузка, ланцюг, намистини та китайська паличка допоможуть зробити чудеса з макулатури.

Як зробити шторм старих журналів власними руками?

Така швидкість, яку я бачив від знайомого. Вона чудово виглядає на дверях. Паперові штори виглядатимуть добре і в країні. Виробництво така завіса – це спосіб дати друге життя до своїх старих глянцевих журналів. На додаток до сторінок старих журналів для виготовлення штор, ви можете використовувати “глянцеві” цукерки цукерки. Це спосіб зробити свої власні руки корисним і гарним подарунком паперу.Готова завіса виглядає так:

READ  Які батареї краще для індивідуального опалення

Красиві речі з власними руками – трубки, штори, кулі

Вживані матеріали: старі глянцеві журнали, ПВА або інший нетоксичний клей, нитки або мотузки. Також потрібно один китайський папір або інший тонкий елемент. (Плюс китайські палички: якщо ви розмиті з клеєм, коли ви працюєте, то це не жаль, щоб кинути.)

Закріпіть таку базу – це найпростіший шлях до гарадна або рядок. Вибираючи цей тип кріплення, підрахуйте кількість гачків з штор (струн), вимірюйте висоту від місця прикріплення штор до підлоги, додайте пару см на петлі. Помножте кількість гачків на довжину штор, і ви отримаєте кількість мотузки, які вам потрібно.Альтернативний тип кріплення типу – висячі нитки на залізниці, яка використовується в Macrame. Якщо у вас є досвід ткацтва Macrame, ви можете обчислити правильну суму мотузки і повісити його на рівній відстані. Нитки не потрібно бути близькими один до одного, нехай вони будуть дещо.

Переходьте до виготовлення труб з паперу, яку ми будемо висять на мотузках. Спочатку ми робимо схему майбутньої трубки, яку ми вийде з Пентагону, про це:

Найкраще спробувати вітер Пентагони та трикутники різних розмірів на палиці і вибрати той, який вам більше подобається.Тепер ми приймаємо старі журнали, вибираємо сторінки бажаної колірної схеми, ми поставляємо шаблон і вирізаємо пентагони.

Далі, мазла клей Пентагону, залишаючи трохи широкого місця (у моєму випадку це близько 1,5 см). Ось так:

Тепер ми беремо китайську паличку і загвинчуємо на нього Пентагон:

Отримана частина видаляється з трубки і посуньте його. (Зробивши 1-й пункт, переконайтеся, що приготована мотузка переходить до неї!) Коли частина частин сухий, ми їдемо їх на мотузці.

(З першою формою прикріплення в мотузці, я буду робити петлю, за яку ви його повісите.) Кінчик мотузки, до якого ви будете намальовані, ви можете отримати корінь або знущатися в склянці клею і загострити пальцями. Мені подобається останній спосіб. Коли наконечник сухий, привід будуть легко і приємно.Загнавши навколо всіх деталей, в кінці нитки зв’язати вузл, зафіксувати бісер або інший декоративний елемент.

Як і у виробництві будь-яких ремесел, ви можете включити вашу фантазію. Наприклад, якщо є багато непотрібних великих бус, вони можуть бути розподілені в певному порядку між паперовими деталями.

Такий годинник може бути виготовлений з старих листівки. Але я б використовував старі листівки для фотоальбомів.

Як зробити валуни на двері зробити це самостійно

Створіть цікавий інтер’єр сьогодні досить просто. Навіть без допомоги професіоналів зробити це самостійно фантазією, завершена пара кампаній та ідеального ремонту! Зрештою, для того, щоб змінити зовнішній вигляд кімнати взагалі, не варто зробити стіни, змінити підлогу, іноді займатися живописом та іншими трудомісткими речами, щоб змінити настрій вашого будинку, Потрібні кілька яскравих штрихів, кілька нових елементів декору, кілька свіжих ідей.

Типи штор для різних приміщень

Використовуючи штори з автобуса, ви можете прикрасити не тільки вікна, але й дверні прорізи, і якщо ви хочете, ви можете візуально відтворити відсутню стіну.

На даний момент цей тип штор використовується не тільки для декору вікон. Вони можуть замінити двері, прикрашені відкриттям, або служити Ширма, зонатська кімната. Різноманітні матеріали, з яких ви можете збирати штори, дозволяє їм “підходити” в будь-якому інтер’єрі. Крім того, ці штори, при необхідності, легко видалити або повісити в інше місце.

READ  Як зробити саму кабінет гірничою

Як правило, для виготовлення цих штор використовують намистини, бусини, дерево. Але якщо хочете, ви можете взяти та нестандартні матеріали. Наприклад, старі диски CD, металеві ланцюги, канцелярські кліпи. Подібні штори будуть служити прикрасою для приміщення, зробленого в стилі Hi-Tech. І підліток оцінить аналогічний декор вікон набагато вище, ніж класичні штори.

За допомогою штор, кімната може бути додана кольори та принести веселий, пустотливий елемент у своєму дизайні. Для цього використовуйте яскраві великі буси, посуд, різні кучеряві суспензії. Якщо ви хочете прикрасити вікно або зробити екран у ванній кімнаті, ви можете збирати штори у морському стилі. Для цього використовуйте звичайну бавовняну мотузку, пов’язану з фантастичними вузлами.

Багато господині ще не оцінили всі переваги такого типу завіси лише через шум, які виробляють “візулі”, обличчям до себе. Але ця проблема легко вирішити, чи ви робите завісу м’яких матеріалів. Наприклад, намистини легко замінити з пінами. Або плести штори в техніці macrame. Такі штори, виготовлені з ниток для в’язання, особливо цікаві. Ви будете підходити трави, товсту альпаку або мохер.

Не обов’язково прикрасити графіки “візулі”. Ви можете виконати верхню частину щільності щільної тканини. Це закриє вікно на висоту ½ або 1/3. І елементи та оригінальні прикраси закривають отвір до підвіски або підлоги.

Матеріали для виготовлення штор можна придбати в магазинах, що продають швейні фурнітури. Вибір бісеру, підвіски та інших декоративних елементів величезний. І остаточний вигляд штор, залежить від вашого смаку та фантазії.

Штори Hanuls роблять це самостійно

Багато хто з нас люблять прикрасити наш дім, перетворюючи його і робить атмосферу будинку і затишну. Для цього не потрібно йти до магазину, де продаються різні внутрішні дрібниці, просто щоб показати фантазію і трохи працювати. Вам доведеться витрачати тільки на витратні матеріали. Щоб прикрасити свій будинок або квартиру, принесіть інтер’єр до більш завершеного розуму та додати практичність, ви можете створити штори інтер’єру з власними руками.

Штори з бісером можна використовувати як для Windows, так і для розділення приміщень.

Це не складно і займе принаймні ваш час. Ви можете використовувати їх не тільки на вікнах, але й у дверях, як сепаратор з кількох зон у просторі. Таким чином, такі штори будуть виконувати не тільки роль прикраси, але, але зможе вирішити кілька завдань, встановлених перед ними:

 • Поділіться пробілом приміщення або квартири в декілька зон;
 • може служити shirma для одягання;
 • допомогти приховати непривабливі деталі інтер’єру або будівництва пропуску;
 • Зробіть свою квартиру теплішим і затишним, створюючи певну атмосферу;
 • виконати роль дверей, якщо між кімнатами немає.
Як зробити штори, висячі з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS