Як зробити штукатурку на руку вдома

Альтернатива традиційному гіпсу в травматології

Гіпсовий пов’язка – сучасний тип одягу, який використовується травмами при закріпленні переломів, дислокацій та розтягування, а також для виготовлення жалю кінцівок у ортопедичних відділах. Цей прив’язний агент є марлевою смужкою, згідно з якою гіпсова маса рівномірно розподілена, закріплена за допомогою пластифікаторів. Газові смуги з медичною штукатурою згорнуті в рулони і герметично упаковані в поліетиленові пакети.

Індивідуальна упаковка та зручна пов’язкана форма значно спрощує процес змішування штукатурної пов’язки. Однак операції накладення та видалення гіпсової пов’язки, а також у випадку традиційної штукатурки, повинні виконувати фахівця, який має необхідні знання та адаптації.

Гіпс або Ортес: Що краще вибрати, коли перелом?

Гіпс або Ortez використовують для переломів? Це питання сьогодні цікавить багато. На жаль, неможливо дати однозначну відповідь. Ми зрозуміємо це, чому і з’ясувати, що залежить від вибору на користь конкретного продукту.

Показання до використання гіпсу

Гіпсові пов’язки все ще широко використовуються в травматології. Вони призначаються дорослим та дітям. Як незалежний метод лікування, гіпсові пов’язки є незамінними для свіжих переломів пензлів, передпліччя, ніг, щиколоток тощо.

Не використовуйте їх лише з місцевими інфекційними ускладненнями, до яких включають гангрену, ішемічні розлади кінцівки, гнійні каплиці, флегмони та анаеробні інфекції.

Слід зазначити, що сьогодні існує кілька сортів штукатурки. Традиційна зміна все частіше стає полімером. Замість бавовняної пов’язки використовується спеціальна сітка, просочена поліуретановою смолою. Такий гіпс може бути виготовлений у вигляді пов’язки (активованого водою) або (активація виникає під дією зміни температури).

 • Дозвольте отримати “дихаюче” пов’язку, яка добре пропускає повітря
 • Розтягніть у різних напрямках і дозволяйте вам отримати фіксатор для будь-яких розділів тіла
 • Відрізняється від підвищеної продуктивності юзабіліті через відносно невелику вагу

З сучасними перев’язками ви можете прийняти ванну. Просто висушіть продукт з феном після процедур гігієни. Крім того, полімерний гіпс більш еластичний. Він скорочує ризики м’язової дистрофії. Полімер пермеат для рентгенівських променів. Це дає можливість діагностувати.

Звичайно, сучасна штукатурка не вільна. Важливо також, щоб його накладання здійснюється відповідно до спеціальних технологій. Не в кожному медичному інституті володіє його.

Яка штукатурка краще по черзі? Звичайно, полімер. Але слід мати на увазі, що вона не завжди доступна в травмі.

Показання до застосування ортозу

Ми несемо такий продукт, що дозволяє стимулювати сплайсинг кісток і стабілізувати суглоби, зменшуючи навантаження на пошкоджену ділянку. Крім того, сучасні конструкції сприяють зміцненню пучків, м’язів та сухожиль. Крім того, вони мінімізують болісні відчуття та зменшують ризики набряку.

READ  Як видалити Windows Coupe на балконі

Також показання до носіння є:

 • Пост-травматичні держави
 • Артрит та артроз суглобів
 • Проблеми конфігурації: слабкість, вроджена нестабільність, придбана шкода
 • Неправильне положення зупинки (коли дитина обгортає ноги всередині, прогулянки по її шкарпетках)

Продукти рекомендуються на етапі відновлення після хірургічних втручань.

Відтворювати. Ми покладаємо штукатурку на руку (себе, вдома)

Що краще вибрати, коли переломів: штукатурка або ортоза

Точна відповідь на це питання дасть ексклюзивний лікар. Тим не менш, існують певні стандарти.

Замість гіпсового оргтему не призначається складними закритими та відкритими переломами, якщо є кровотеча рани, на ранніх стадіях терапії. По-перше, завжди краще накладати максимальну міцну пов’язку, яка забезпечить повну нерухомість пошкодженої області. Коли бійковий процес працює, ви можете видалити його. Таким чином, округи часто використовуються після гіпсу.

У цьому випадку використання сучасного дизайну дозволить вам ретельно відстежувати процес відновлення. При необхідності ортоз легко і швидко видаляється для рентгенівського або іншого діагнозу та виконуючи ряд маніпуляцій. Замикаючий дизайн також може бути посилений або ослаблений. Це посилює комфорт пацієнта.

Використання ортозу на щиколотку та інших частинах ніг або рук замість штукатурки дає можливість:

 • для загального зниження відновлення
 • Щоб зменшити кількість ускладнень після різних травм
 • Поліпшити загальний стан хворого

Важливий! При переломах можуть бути застосовані як жорсткі та напів-жорсткі структури. Вибір на користь певної робить виключно лікар. Ви можете вибрати сучасний медичний пристрій точно за розміром і з урахуванням всіх свідчень. Дуже важливо, щоб ортоз застосовується пацієнтом правильно, відповідно до всіх рекомендацій. Тільки в цьому випадку процес реабілітації після перелому буде настільки ж безболісний, наскільки це можливо, і вимагатиме мінімального часу.

Переваги контакту MEDSI

 • Швидка реабілітація з мінімальним дискомфортом. Він забезпечується використання щиколотки та іншого ортозу замість штукатурки. Також сучасні конструкції зберігають нормальне кровопостачання тканин і відрізняються легкістю, стійкістю до вологи та простоти експлуатації
 • Досвідчені лікарі. Наш завжди враховує показання та особливості пацієнта при виборі терапії. Це дозволяє досягти свого вираженого ефекту
 • Комфорт відвідування MEDSI. Наші клініки розташовані поблизу метро. Приймальня здійснюється заздалегідь. Це дозволяє уникати черг і довго чекати

Щоб отримати допомогу з переломами, скористатися всіма необхідними послугами та задавати питання щодо умов їхнього забезпечення, дзвінка. Наш спеціаліст порадить вам і пропонує оптимальний час для відвідування клініки. Крім того, запис можливий через програму Smartmed.

Найбільш класичний приклад фіксуючого матеріалу – гіпс. Цей порошок, змішаний з рідиною, накладається круговим способом до пошкодженої ділянки, затвердіє і набуває форми, що фіксується кінцем.

Медична гіпсова пов’язка – більш просунута форма фіксації, яка є смугою марля з просоченням гіпсової маси. Гіпс рівномірно розподілений над Марлою і закріплений спеціальним бактеріостатичним агентом. Накладання гіпсової пов’язки попередньо зволожують і лише після цього накладають на травму, де вона згладжується і затвердіє. Крім того, такий фіксатор може бути закріплений з пружною або марлевою пов’язкою.

READ  Як зробити подвійне склопакети вдома

Гіпсові та гіпсові пов’язки найчастіше використовуються в травматологічних гілках у переломах кісток, травми м’яких тканин, захворювань суглобів тощо. D.

 • Знімний. Він використовується, якщо це необхідно, щоб контролювати рану та здійснювати звичайні терапевтичні маніпуляції при перелому.
 • Закінчений. Від кладки зчеплення, що відрізняється наявністю “вікон”. Наприклад, на місці переломів терміново слід видалити атерома з лазером або іншою процедурою. У цьому випадку ця область залишається відкритою.
 • З дурним. Металевий майданчик, який додають при змішенні штукатурки пішки: Таким чином, дизайн захищений від руйнування при ходьбі.

Замочування відбувається в теплій воді – близько 40 0s. Прискорює більш високу температуру затвердіння, а також додавання солі та 1% алюмінію з розчином. Якщо вам потрібно сповільнити підготовку, рідина охолоджується навпаки. Іноді додано 3% розчину гліцерину.

Бандажі опускають у воду повністю для максимального просочення. Як тільки повітряні бульбашки перестають виконувати на поверхні, ви можете почати накладення пов’язків на пошкоджену частину тіла.

Неприємні відчуття в суглобах пояснюється тим, що пошкоджений нерв може передавати біль у сусідні тканини. Іноді хірурги надсилаються до додаткової консультації невропатолога, але часто можна зробити з класичними методами відновлення. Щоб повернути метаболізм до норми за пошкодженими областями, вам знадобиться інтегрований підхід від діяльності, деякі з яких виконуються пацієнти самостійно, а частина – у лікарнях.

Період відновлення залежить від тяжкості переломів, але цей період не вимірюється за днями. У кращому випадку ми говоримо про тижні, у гіршому випадку, коли в історії – зрушення кісткових фрагментів – реабілітація може бути затримана протягом декількох місяців.

Накладання штукатурки

При лікуванні переломів гіпсові пов’язки використовуються в медицині, щоб іммобілізувати кінцівку, необхідну для правого вогню кісток. Гіпсова пов’язка виготовлена ​​з сульфату кальцію, що є білим порошком, який змішується з водою, і дуже швидко замерзла, завдяки чому забезпечується надійна фіксація кінцівок.

Накладення гіпсу є дуже відповідальним процесом, тому у цій процедурі слід займатися лише лікарем, оскільки неправильно накладена гіпсова пов’язка може спричинити серйозну шкоду здоров’ю та посилити травму.

Плюси та мінуси полімерних пов’язки

Основними перевагами пластикових виробів включають:

 • Висока температура фіксації та простота моделювання. Виправити одяг або змініть його всього за 30 хвилин. Оскільки продукт здатний приймати будь-які форми, його можна зафіксувати навіть у важкодоступних областях
 • Консолідація високої міцності. Матеріал може бути використаний протягом усього періоду відновлення. У той же час він забезпечить високий рівень іммобілізації певної області
 • Стійкість до вологи. Якщо практично неможливо прийняти ванну в стандартній гіпсовій пов’язці, то навіть плавання в басейні дозволяється в полімеру
 • Безпека. Продукт не викликає діаметрів на шкірі, висип, роздратування та запалення
 • Можливість рентгенографії та інших досліджень. Пов’язка полімеру дозволяється виконувати як стандартне рентгенологічне дослідження, так і обчислювану томографію, а також магнітно-резонансну томографію
 • Кілька кольорових розчинів. Ця перевага особливо актуальна для дітей та підлітків, які хочуть підкреслити свою індивідуальність
READ  Чим обшити будинок із бруса всередині

На жаль, є також деякі мінуси. На даний момент вони не стали повною заміною гіпсу з ряду причин. Основна їх висока вартість. Крім того, важливо враховувати той факт, що навіть найбільш жорсткі полімери більш м’якші, ніж штукатурка.

З цієї причини продукт не використовується у складних переломах з переміщенням. Якщо доктор подій кістки необхідно досягти більш жорсткої фіксації, можливо лише з використанням гіпсу. Також можна використовувати металеві ребра, але, на жаль, вони далекі від усіх клінік.

Процедура здійснюється травматологом і не займає багато часу. Зазвичай потрібно лише 20-30 хвилин. У той же час маніпуляції безболісні для пацієнта і легко передаються навіть дітям та людям похилого віку. У процесі зцілення також не потрібно стикатися з неприємними відчуттями, оскільки пов’язка буде сформована саме за розміром потерпілого регіону.

Накладення пластмасового гіпсу здійснюється на етапах:

 • По-перше, лікар кладе на рукавички і відкриває упаковку з підкладкою. Це може бути жвавий або виготовлений у вигляді звичайної вовни. Грудаста підкладка застосовується до пошкодженої області, щоб визначити бажаний розмір і негайно вирізаний. Захоплені накладається методом промивання (обертається навколо пошкодженої площі)
 • Заздалегідь підготовлену потужність з теплим (20-25 градусів) зволоження води. Рулон повністю занурюється у воду і зменшується 2-3 рази, щоб поглинати достатню рідину
 • Гіпс намотується на пошкоджену зону зі спіральними рухами. У цьому випадку кожен наступний шар (обмотка спіраль) перекриває попередню половину ширини. Це дозволяє забезпечити щільну та надійну фіксацію пошкодженої ділянки
 • Після цього забезпечується усадка пластичного гіпсу. Протягом 3-5 хвилин його можна моделювати, щоб досягти максимальної зручності подальшого носіння. Це займає близько 20 хвилин. Точний час залежить від вологості та температури в приміщенні, а також від типу обмотки

Як видалити штукатурку?

Техніка видалення гіпсової пов’язки, незалежно від місця переломів, майже однакова. Важливо бути обережним, щоб не зашкодити пацієнту. Якщо вибух товстий, він вирізаний спеціальними ножицями або файлами у двох прийомах. Іноді для того, щоб видалити гіпс, він попередньо розпущений у розчині хлориду натрію.Лікарі відзначають, що гіпс все ще під наглядом лікаря, оскільки ймовірність пошкодження пораненої області висока. Після видалення одягу шкіри обкладинки загорнуті водою з милом і обробляють антисептиком.Гіпсовий довгий тег видаляється як звичайна пов’язка, верхній шар поступово розкручується. Бандажі, що фіксують лангу, розрізані куперовими ножицями та безвоїдними щипцями.Є також спеціальні гіпсокарські ножиці, але на пов’язці він попередньо позначте місця, які будуть скорочені.

Як зробити штукатурку на руку вдома
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS