Як зробити сливу в туалеті миски

Деталі водовідведення

Внутрішні бака для дренажу включають кілька обов’язкових елементів. Формат та функціональність деталей залежать від типу туалету та методу монтажу танка.

 • Пральний танк – водосховище, що накопичується вода. Забезпечити безбожну роботу. Заповнюється автоматично з водопровідної труби, спорожнення вручну або автоматично.
 • Плівкові фітинги – механізми, що забезпечують заповнення ємності за певним об’ємом рідини. Вмикає, коли рідина в контейнері знижується до встановленого мінімуму. Разом з водою до дна резервуара спускається поплавок. Він прикріплений до важіль до поплавкового клапана. При зниженні плаваючого, важіль згинається і знімає клапан з подачі. Вода з водної труби йде до танка і заповнює його. Коли резервуар наповнений водою до максимального рівня, плаваюче спливає, а клапан перекриває годують отвір.
 • Запуск арматури – механізм, що забезпечує воду. Включає різні елементи. Отже, з бічним спуском, початковий тиск знаходиться на просвердленому важелі. Він з’єднаний з вертикальним клапаном – стовпчиком, клапаном “груша”. Важіль піднімає клапан, а дренажний отвір випускається. Вода йде в туалет. З вертикальним спуском з мовою, наприклад, користувач вручну піднімає стовп стоку, звільняючи дірку.

Повернення до первинної позиції виконується автоматично. Коли вода заповнює резервуар, вертикальний клапан під його вагою знижується і перекриває стік.

Два кнопка пристрою дорожче, ніж з однією кнопкою. З часом, завдяки збереженню води, ця різниця компенсується. Відрізняються принципи функціонування танків з двома ключами різних виробників, т. до. Компанії виробляють продукцію на власні запатентовані розробки.

Споживання рідини зменшується через те, що користувач вибирає мінімальний вимивання (2 – 3 л) або повністю впадає на резервуар (6 – 8 л). Кнопка зменшення гучності піднімає лише верхню поплавку, рідина надходить у отвір на нижньому клапані на рівні 15 – 20 см від дна. З повним, обидва клапани спрацьовують. Механізми призначені для певної кількості стоку (стандарту) або в них встановлено систему керування з повзунками та важелями.

Елементи системи двох кнопки:

 • дренажні та заточні клапани;
 • плавати;
 • укладання стовпця;
 • Герметик між баком і чашкою туалету;
 • Кріплення стовпчиків;
 • Шурупи для фіксації до туалету.

Клапани, поплавці та важелі об’єднуються в один механізм (фітинги), який знаходиться всередині танка. В результаті його роботи, водосховище заповнюється водою. Дизайн забезпечує захист від наповнення.

 • Після зливу рідину подають до резервуара з гнучкого шлангового водопостачання.
 • Є клапан паркану, що працює разом з поплавкою. Вода набирається певним рівнем, поплавок піднімається разом і перекриває кормовий клапан.
 • Якщо рівень перевищує допустиму висоту набору, рідина буде вводити трубку переповнення та перейти до туалету.

Об’єм спуску встановлюється sluts всередині танка. Існує вертикальний слайдер, що рухається вниз і вгору. Чим вище регулятор промивання, тим менше води споживається при використанні невеликого ключа.

Внизу встановлено ще один слайдер, що рухається горизонтально. Він регулює залишок рідини в резервуарі після промивання миски туалету. Існує градація від 1 до 6. Пристрій відповідає мінімальному залишку в резервуарі. Перестановка слайдера до більшої цифри буде постійно збільшувати залишок рідини в резервуарі.

Причини заміни

Загальні причини заміни дренажного механізму в туалетний бак:

 • безперервний набір води, який обумовлений депозитом поплавця, або відключеним клапаном;
 • вигинуйте поворот або невдачу відбій;
 • Несправність snutzer.

Але є ситуації, коли ви можете зробити, не замінюючи елементи. Ми говоримо про деталі дизайну написання. Наприклад, причиною недоліки води може бути гнучким шлангом. Щоб вирішити проблему, достатньо, щоб перекривати воду, відключіть шланг і відправити його в унітаз. Якщо вода не наливається – вам потрібно чистити елемент.

Заміна та налаштування арматури в флешці на туалеті!

Також ретельне очищення може вимагати відключеного клапана. Усуньте забруднення – це найпростіша голка або довговічна дріт.

Щоб розібрати дизайн та замінити кілька частин, потрібен невеликий набір інструментів:

READ  Как удалить следы эпоксидной затирки

Загальна характеристика

Система дренаженої системи, характеризує: механізми сливи/переливання, підключені до одного пристрою. Необхідна функціональність системи водопостачання та випускної установки, що кілька частин працюють у взаємопов’язаному режимі.

Різні механізми виглядають різні, хоча можна безпечно сказати, що різниця між ними не дуже велика.

Давайте опишемо стандартний пакет.

 • Основні (впускні) клапани. Їх різьбова насадка, яка вставляється в нижню частину резервуара або у своїй стіні. Різьблення дає можливість щільну його з танком за допомогою горіхів, що забезпечує відсутність витоків. Відкриття/закриття до водного споживання голови замикаючого механізму, який прикріплений до рокера.
 • Рокер – це важіль, щоб активувати впускний клапан, вони регулюються. Вільний кінець рокера фіксується, або оснащений поплавкою (порожнистою трубкою пластику), або – керуючий клапан. Коли впускний клапан спрацьовує, або з спливаючою поплавкою, відбувається підвищення ризику, а вільне оформлення об’ємного гідроклапу заблоковано.
 • Злийте – у нормальному положенні він заблокований клапаном/штекером. Клапан/штепсель – це плоска або напівкругла гнучка пластина, яка з’єднує сполуку типу шарніра з основним дизайном.
 • Нагорі є механізм кнопки або важільного типу, що керує дренажним клапаном. Коли він використовується, використовуючи тягову обробку, верхній пристрій (канати – це канати, або важелі, або пластикові кадри – це тяга), а прохід для потоку відкривається. Розливання трапляється з достатньою інтенсивністю, щоб змити все, що знаходиться в раковині, в каналізаційних трубах.

Дозволено різного складу цих елементів. Старі моделі, оснащені старими системами Waterbora, оснащеними переливними системами та очищуваними системами, керованими важелями/кнопками, були встановлені як окремі механізми. Сьогодні вони виробляються як єдиний комплекс. Легше встановити та підтримувати їх, але їм набагато складніше.

Типові поломки та способи усунення їх

Навіть незважаючи на велику кількість різних моделей сучасного відключення та переповнення, регулювання повітряного бака часто зводиться до типових алгоритмів. Багато методів виявлення, усунення несправностей нагадує ті, що супроводжують роботу колишніх раніше популярних продуктів. У той же час проблеми сантехніки розбирають набагато простіше, якщо вони виділяються в окремих групах. Як результат, ми отримуємо наступну кількість питань, розташованих у порядку спуску частоти його виникнення:

Повертається скидання води до туалету

Питання не марно, перше, оскільки воно виникає в переважній більшості випадків канавок сантехніки. Якщо вода не зупиняється в туалетному резервуарі, то причиною може бути:

Щоб розпочати діагностику системи, вона спочатку необхідна для видалення кришки від фліп-резервуара. Переважна частина сантехнічних моделей, що використовуються сьогодні, достатньо, щоб відкрутити декоративну стержну гайку або горіхову кнопку, розміщену в центрі кришки. Операція може вимагати певних зусиль та винахідливості, оскільки фланці горіхів, часто абсолютно гладкі. Кромки кріплення легше захопити, випускаючи економічні гумові рукавички. Моделі натискання кнопки, для зручності, кнопка легше обертати в поглибленому положенні

Малюнок 11

Видалення кришки, ви можете почати регулювати каналізацію води в туалет; Але, по-перше, краще зберігати керамічну деталь, як і взагалі, щоб витримати в наступній кімнаті, щоб не зламати випадково. У разі пошкодження навряд чи отримає заміну окремо.

Випускний клапан

Його щільна придатна до сідла забезпечує щільність промитого вузла. Клапан виготовлений з еластичної гуми, який з часом втрачає свої початкові властивості: твердити і деформуються. Крім того, депозити можуть бути накопичені, залити мінеральні частинки на промивання поверхонь груші або мембрани та розетки. У всіх таких випадках клапан у повітряному баці не перекриває воду. Переконайтеся, що проблема в цьому вузлі, це досить просто – вам потрібно завантажити, натиснути клапанний елемент рукою, скарживши місце свого контакту з виходом. Якщо тече в чашці зупинився, то треба з’ясувати причину, що викликає порушення щільності відключення.

 • Перевірте поверхні клапан, чистіть їх, якщо це необхідно.
 • Деформовані або вивільнення гумових деталей доведеться замінити, щоб уповільнити процес старіння матеріалу, який ви можете використовувати спеціальні профілактичні змащувальні сполуки.
 • Переконайтеся, що клапан танту потрапляє в його місце. Це може перешкоджати перекосу на керівному механізмі випуску, занурення кнопки або поплавця, якщо він присутній у дизайні (рис. 10, крайні права). У цьому випадку регулювання зливу води в туалеті легко забезпечується поверненням відповідних частин у робоче положення. Однак, якщо косою обумовлена ​​розбиттям своїх частин або зносу, він повинен замінити вузол збірки видів арматури.
READ  Вішалка в коридорі роблять це самостійно з ДСП

Перелік

Коли рівень рідини досягає краю переливної трубки, вода починає текти в сантехніку, ніж його аварійний скидання, від переповнення накопичувальної ємності. У старих моделях границя потоку (рис. 2, pos. 1 і 7) було жорстко записано, що була призначена мінливість налаштувань санітарної арматури. Тепер налаштування рівня води в туалетному резервуарі (з хорошим впускним клапаном) починається з висоти трубчастого переповнення. Для цього горіхи норця слабшає на комбінованих тертях механізмах (див. Рис. 13)

Рисунок 13

Випущена трубка призначена або кидаючись, тим самим регулюючи його довжину. Керуючись наступними параметрами:

Після завершення налаштувань затягується крижана гайка, тоді як рівень рідини в туалетному резервуарі буде розташований приблизно 40-45 мм нижче верхнього краю (значення залежить від конкретної сантехніки).

Вхідний клапан (кран)

Вирізання водопостачання відбувається під дією зусиль, створених спливаючим поплавкою. Тому це з візуальної діагностики її положення, що починається впускний клапан дренажного бака.

Плаває туалетні чаші старих конструкцій

На застарілі моделі використовуються поплавкові елементи, виготовлені з герметичних порожнистих потужностей кубічних, сферичних, циліндричних або інших об’ємних форм. Іноді їх оболонка втрачає герметичність, вони типують воду і атакують. Нормальний ремонт підлоги туалетної чаші з цього дизайну практично неможливий, тому отримана частина, яка повинна бути замінена плавучою.

Увага! Перш ніж регулювати поплавок у дренажному резервуарі, кран водопостачання до сантехнічного пристрою слід заблокувати. Це буде врятувати вас від повені, у випадку ненавмисного поломки тіла впускного клапана.

Якщо щільність оболонки не порушується, то, можливо, необхідна регулювання форми рокера (рис. 3, pos.3). Prut з латунь важелів підсолоджуються, але геометрія сполуки, виготовлена ​​з пластикових сегментів, з’єднаних на твіст, змінюється яструбом кута коліна (рис.чотирнадцять). Якщо клапан у туалетному баці не було часу, щоб перекривати воду, перш ніж його рівень досяг краю переливної трубки, то “дуга” рокера сильніше, ніж виступає. Відповідно, для подальшого закриття насипного клапана, рокер спалахує.

Рисунок 14

Поплавці сучасних унітазів

Перш ніж зрозуміти, як відрегулювати поплавок у туалеті сучасного дизайну, це не погано ретельно вивчити його структуру. Механізм замикання сипучої системи містить деякі тендітні пластикові частини, які легко пошкоджують. Якщо збережено фабричну інструкцію, що містить схему продукту, завдання налаштування ще більш спрощена.

Робота моделей мембранних клапанів, як правило, контролює поплавці, виготовлені з щільного пластику на тип інвертованих окулярів (рис. 15, pos.один). Це вірно для насипного підкріплення як сторона (рис.8) і з дном (рис.15) підключення води. Тому загадкова положення плаваючого елемента може спостерігатися у двох випадках:

Обидва проблеми легко усунуті, вам потрібно лише витерти внутрішню порожнину частини 1 і виправити її посадку.

Малюнок 15

Якщо після заповнення резервуара до переповнення відсікання води не все відбувається, перевірте, чи залишається вільним курсом мембранного клапана 4. Можливо, він просто не вистачає висоти підйому. Тоді туалетний поплавок знижується нижче для більш раннього перекриття потоку (за аналогією з вигином рокера))). Для цього тягу 5 обертається або зберігає (залежить від конкретної моделі клапана), щоб забезпечити необхідне положення частин запікання механізму.

Жодна рідина не активовано

Основні причини того, що каналізаційний контейнер не заповнюється, за відсутності проблем з поплавкою, як на старі, так і на нових сантехнічних моделях, часто пов’язані з порушенням функціональності впускного клапана. Однаково це стосується того, що регульований поплавок у туалеті не перекриває воду.

Ви повинні вивчити вхід стрижня (рис. 3, pos. 10) або мембранний кран (рис. 16, пластиковий конус) для забруднюючих речовин. Іноземні тверді частинки можуть повністю блокувати потоку рідини або, навпаки, перешкоджати щільному притягу еластичного клапана елемента, що викликає витік рідини. Гострий отвір акуратно очищений відповідним дротом з діаметром дроту. Крім того, витік може бути пов’язаний з дефектом прокладки (рис. 3, pos. 6) або мембрана. які можуть замінити як знос.

Рисунок 16

При купівлі нового сантехніку або відключення підкріплення окремо, необхідно враховувати, що флотський кран типу мембрана (сучасна модель) має оперативні обмеження на мінімальний поріг тиску. Зазвичай він відповідає 0,5-1 банкомату. У випадку нестабільного або зниженого тиску в сантехнічній мережі клапан може припинити відкриття. Наповнення сучасних санітарно-технічних пристроїв також є чутливим та підвищеним тиском, тому варто враховувати встановлення нижчого редуктора для дому водопроводу.

READ  Как восстановить антипригарное покрытие сковородки

Вода знайдена за межами сантехніки

Часто буває, що калюжі води постійно йдуть до туалету на підлозі. Причини такого неприємностей можуть бути багато, і не всі вони пов’язані з роботою плавання в туалеті або іншу санітарну фурнітуру. Сушіння поверхні підлоги, сантехніка та всі з’єднання повинні бути ширшими. Гарний показник для визначення витоку район не зачіпає на підлозі газети – це чітко виражені краплі. Часті причини таких несправностей стають:

 • Еластична вставка між чашкою та унітазом, втрачена еластичність або недостатньо стиснута при зборку комплекту;
 • Укладання різьбового прикріплення сипучих арматури, за допомогою яких вона закріплена на стінці танка;
 • Туалетний каналізаційний або поплавковий клапан, а також низька переповнення трубки. Постійне вивантаження холодної води призводить до утворення великої кількості конденсату на зовнішніх поверхнях керамічної сантехніки. Накопичення, він тече на підлозі, утворюючи калюжу;
 • Порушена герметичність з’єднання з видалення унікальної та каналізації.

Можливі несправності

Є багато проблем, пов’язаних з ремонтом танка. Одним з найбільш складних і трудових споживачів є ремонт арматури. Дренажні фітинги для унітазів – це пристрій, з яким резервуар знову заповнений водою після завершення зливу, автоматично контролює об’єм водяної води, а також переповнення.

Щоб зрозуміти, яку проблему виникла в клапані, ви повинні знати, з яких предметів він складається з:

 • сушена дірка, розташована під кутом;
 • прямий до дренажного отвору приєднується до переливної трубки;
 • клапан обкладинки з щільним еластичним;
 • механізм, необхідний для заповнення;
 • Механізм кнопки.

Маючи вдома такі проблеми з танком, настав час подумати до свого ремонту або повної заміни:

  . (навіть невелика струмка).

 • Процес злиття не відразу після натискання кнопки, але в результаті декількох повторень.
 • Процес зйомок танків відбувається дуже шумно.

[Увага тип=жовтий] Якщо окремі компоненти зливного підкріплення дренажного резервуара приходять у погану, ви можете замінити їх лише, але важливо забезпечити, щоб всі з’єднувальні елементи 100% підходять один до одного. В іншому випадку ремонт не досягне успіху, і це спричинить повну заміну всієї арматури. [/ Увага]

Далі ми подивимося, як ви можете відремонтувати туалет з дренажем, і що потрібно для цього.

Ремонт дренажного танка унітазу з кнопкою з меншим водопостачанням

Цистерни для унітазу мають загальний принцип роботи, лише конструкція механізму, принцип спуску та води. Моделі насолоджуються популярними, в яких рідина в резервуарі виходить знизу. Знати особливості танка з нижньою підводкою для підводки, щоб мати можливість виправити проблему власними руками. Ремонт туалетного туалету з дренажем є простим, – це налаштування внутрішніх пристроїв або замінити заміну.

Загальна інформація

Найпоширенішим дизайном сучасного унітазу є “компактним”, що передбачає встановлення резервуара прямо на туалет. Механізми контролю були спочатку вироблені в двох типах: м’яч, прикріплений до висувного стрижня, прикріпленого до “груші” – гумовий вилка, перекриваючи дренажну діру, і важіль, розташоване на бічній поверхні танка.

Сьогодні практично всі виробники переїхали до випуску моделей Bachkov. Є дві основні різновиди цих модифікацій:

Друга варіація включає трохи більш складну конструкцію контролю процесів сливи, але швидко платить швидко за допомогою можливості вибору одного з режимів:

 • Коли ви натискаєте одну кнопку, резервуар повністю спорожнений;
 • При активації другого – часткового, що дозволяє значно економити на споживанні води.

Ви можете дізнатись більше про принцип роботи та схему пристрою дренажних резервуарів унітазів з кнопкою з матеріалів нашого сайту.

Чаша для туалету

Незважаючи на те, що деякі умивні танки з туалетом не є дорогими, а інші – це багато грошей, після їх часу з’являються ті ж проблеми. Як правило, ці проблеми пов’язані з відмовою від основних функцій, таких як каналізація та його автоматичний набір. Дуже важливо знати основу функціонування дренажних та впускних клапанів, щоб своєчасно відремонтувати пристрій та правильно налаштувати його.

Як зробити сливу в туалеті миски
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS