Як зробити стіл на кухню з власними руками

Заповніть стіл

Бетономішалка заповнюється цементом – 60% від обсягу, піску – 10%, твердого фракції – 29,5%. Води – це лише 0,5%. Перевірте в’язкість, зсуву вручну або оптом від відер. Рухомий бетон розподіляє клітини. Пластилін покритий долонями, дрібними деревами. Вирівняти над верхньою краєм бару (або будівельного рівня ножа). Вирівнювання, покритий без пропусків з поліетиленовою плівкою.

Кухонний стіл Вершина меблевого щита/Кухня Ремонт Зробіть це самостійно

Товста маса (для формування таблиць) закладена бригадою виробників: за 50 хвилин потрібно мати час, щоб викласти, компактний.

Особливості деревних стільниць

Як і будь-яка інша меблі, робоча поверхня з натурального дерева має свої переваги та недоліки.

  • здатність зробити поверхню будь-якої форми;
  • екологічність;
  • Природний і природний вигляд;
  • можливість багаторазового відновлення;
  • зносостійкість: породи твердої деревини стійкі до механічних пошкоджень, а з належним доглядом, стільниця триватиме досить довго.

Недоліки стільниці на кухні деревини:

  • висока вартість;
  • нестабільність подряпин та високих температур;
  • необхідність покриття поверхні за допомогою забруднюючих речовин;
  • Wastered Wood швидко темніє.

Останнім часом тенденція до використання в обробці більш природних матеріалів. Той же стіл на кухні або ванній кімнаті. Нехай MDF бути хорошим варіантом, але я хочу щось більш надійне і тверде тіло. Найбільш оптимальний вибір природного каменю. Але цей варіант занадто дорогий. Більш бюджетна стільниця від штучного каменю, хоча дуже важко назвати це дуже важко. Тільки один з типів, і це з розтяжкою.

Настільний штучний камінь виглядає добре. Важливо, щоб він також працює, щоб бути зручним і довгим

Під час зустрічі з темою виявляється, що штучний камінь може бути різним. І різні принципово з різних матеріалів з різними властивостями. Або використовувати різні технології, такі як лиття під тиском. Так зробили безшовні стільниці будь-якої форми. Або листовий матеріал на основі основи, але тут ми не можемо обійтися без швів.

Мийка з настільною без швів може бути зроблена або з агломерату, або з акрилового каменю

Але не поспішайте з висновками. Здається, що настільний без швів краще. можливо. Але з технологією лиття використовується пластик, і він схильний до появи подряпин. Настільки кращі добре оброблені шви. З високою якістю продуктивності, вони не впливають на складність очищення, але помітні від уважно. Загалом, ми маємо справу з технологіями виробництва штучних кам’яних стільниць.

Стільниці з акрила

Безшовні стільниці роблять акриловий камінь. Це пластик, який продається у рідкій формі. Композиція може бути змішаними натуральними каменями або піском, але основна маса, зрештою, пластик з усіма його перевагами та недоліками. Може бути такий матеріал, щоб викликати рідкий камінь, рідкий мармур і т.D. Суть не змінюється. Якщо агломерат не приховано під цим ім’ям. Але тут необхідно вказати відсоток мінерального компонента. Якщо він менше 90%, а акрил використовується як зв’язувальний матеріал, то, якщо ні прохолодний, це акрилова стільниця, а не камінь.

Переваги різноманітних квітів, варіанти складу, низька ціна (це, якщо без рабідного жування). Недоліки поверхневих подряпин, боячись гарячого. Після того, як з’являються подряпини, вони можуть бути поліровані, але це зарізана послуга. Переглянути після відновлення для відновлення. Але на деякий час це до появи нових подряпин.

З акрилових кам’яних стільниць виглядають дуже приємно

Технологія виробництва стільників з акрилового каменю. За вказаним розміром і формою роблять опалубку. Акриловий вилив у нього, зачекайте до остаточного зміцнення. Опалубка видалити. Далі, в теорії, треба чекати, поки процеси затвердіння не закінчиться. Це близько двох тижнів. За цей час всі летючі компоненти випарюються з пластику, це отримає максимальну силу. Але фірми, які найчастіше виробляють стільникові стільниці, етап експозиції проходить. Це час і витрати зберігання на складах готової продукції, коли ви вже можете отримати гроші.

Цей варіант є найбільш недорогим, привабливим зовнішнім, але також найбільш ненадійним. Через місяць з’являються подряпини, які дуже псують зовнішній вигляд і настрій власників.

READ  Яка ванна краща цегла або дерев'яна

Агломерат

Це кам’яна крихта і невелика сполучна (4-6%). Більшість кам’яних крихт (ідеально 96%) тривалий кварц або граніт. Поліестер використовується як зв’язувальний матеріал. Композиція може додати різні природні і не дуже каміння для кольору та різноманітності/речовин. Це може бути мармуровою крихтою, кольоровим склом, блискітками та т.D.

Зовні агломерат не відрізняється від акрилу, але для експлуатаційних характеристик вони можуть дуже змінюватися

Кварц або гранітний агломерат набагато сильніший. По суті, це камінь з невеликим додаванням пластику. Він стійкий до механічного впливу. Ви можете подряпати, але це доведеться прикріпити міцні зусилля. Якщо подряпини, як і раніше, з’явилися, ви можете їх заправляти. Цей процес довгий і нудний. Але на столі виглядає великий час.

Продавці акрилові кажуть, що кварцові та гранітні фонтани. Це правда. Багато натуральних каменів є такими ж мармуровими, кварц, граніт мають певний природний фон радіації. Але головний природний тут. Це не шкідливо і на здоров’я в таких дозах. Другий мінус, який приписується природним каменям їх крихкість. Ну так. Вони розділилися, якщо вони дуже вдарить їх. Але дія повинна бути застосована точка, і така сила, яку легко створити його на кухні, це неможливо. Загалом, якщо у вас є можливість, краще вибрати агломерат для столу.

Листовий штучний камінь

Ця технологія використовується, якщо вам потрібна значна товщина таблиця. Той же агломерат великої товщини дуже важкий і дорогий. Але немає сенсу у використанні спеціального масиву. Весь агломерат здійснюється не більше 2-3 см з товщиною. Якщо вам потрібна товста пластина на кухонних шафах, дешевше, щоб носити базу.

Листовий акрил більш міцний, міцний

На базі вологонепроникної МДФ, ДСП або Фанера (Фанера – це найкращий варіант) прилипати шар каменю. Шкірні літаки і закінчуються. Використовуйте спеціальне супроводонене та швидке затвердіння клею. Клей Tlowat на зв’язку з покриттям. Після того, як пройшли шви, суглоби, краплі шліфувальні. З добре виконаною роботою такі стільниці дуже міцні та практичні.

Листовий камінь існує різним. Це може бути одним з видів акрилу або агломерату. З агломератом все зрозуміло. Він дійсно міцний і надійний. Просто в цьому випадку більш дорогі різновиди використовуються частіше, наприклад, мармур. Лист акрил дешевший варіант. Незважаючи на те, що це пластик, на експлуатаційних характеристиках краще кастинг.

Торгова таблиця базується на фанері (найкращі з фундаментів)

Будує кажуть, що агломерат може не бути дуже. Якщо в ній використовується руйнуючий агрегатор, якщо зв’язувальний матеріал не є високоякісним, то буде подряпини, а плями, і чіпси. Якщо ви вирішите замовити в деякій фірмі, краще знайти тих, хто вже використовує свою продукцію. І запитайте про гарантії. Але зауважте, що в наших реаліях часто одна юридична особа закрита, відкрийте іншу. І все. Всі гарантії від спалили Jurlitz. Більш надійний у цьому плані гарантії з приватного трейдера.

Залити головним шаром

Основний шар виливається приблизно через 30 хвилин після обличчя. Цей час достатньо, щоб бетон схопив і замерзли. Тут розчин створюється відповідно до класичного рецепту з оформленими пропорціями всіх компонентів. Після заповнення чекайте, поки новий шар не захопить. Потім покрийте фільм для підробки на день. Після закінчення часу, поліетилен можна видалити, а бетонні кришки з вологою тканиною.

Торговий стіл з конкретного розчину може виглядати дуже оригінальний.

Як зробити свої власні руки красивим і надійним столом для кухні дерева

Незважаючи на велику кількість сучасних високотехнологічних матеріалів для робочих поверхонь у житловому інтер’єрі, дерев’яна стільниця не залишає провідну позицію. Це природний екологічний і дуже привабливий матеріал. При роботі, його технічні характеристики трохи поступаються мармурові та кам’яні поверхні, але дерево добре обробляється, постійно на дію сонячного світла, різниця температур, а після спеціального лікування – і до водного експозиції. Крім того, пошкоджена, подряпана поверхня легко відновити.

Деталі

Сорти

Такі конструкції можуть бути найбільш різними. Вони можуть бути умовно розділені на лінійні та кутові стільниці для кухні, роблять власні руки, які не будуть працювати. Зробити лінійний простіше, оскільки в цьому випадку вам не доводиться враховувати кутову кривизну, яка часто робить робочий процес складніше. Це надзвичайно актуальне для структур з плитки, яка вироблятиме будь-який недолік від дозування швів між плитками. Отже, якщо з лінійними структурами все зрозуміло, тоді кутові стільниці можуть бути з лаконічною або складною формою. Наприклад, таблиці можуть мати згладжені кути, які забезпечать безпеку при русі на кухні в умовах відсутності простору. Крім того, кутові моделі за кресленнями можуть бути виготовлені з 3 традиційних фігур – 2 прямокутників і квадрат у кутку з скошеним кутом. Залежно від виду, це трапляється монолітна або збірна. Док-станція в продуктах з МДФ та дерева, ДСП безшовний. Вважається, що найбільш технологічний варіант був точно до уваги, і тому монолітні структури були рідкісними.

Як зробити стіл з бетону з вашими руками

Щоб дати бетон домашній стіл головний зовнішній вигляд з текстурою для мармуру, за винятком необхідних аксесуарів, необхідних для присутності шліфувальної машини. Для роботи варто готувати фанеру (ДСП), алюмінієвий профіль, дошки, щебені, пісок та дріт для підкріплення. При створенні необхідного герметика, оліфа, монтажного клею та LKM на бетоні. По-перше, роблять з дощок товщиною 4 см опалубки. За розміром, вам потрібно розрізати листи ДСП, покласти на борт, виправити з самолюбством. Сайти фіксації фанери та брусувалися силіконом, який виключить у щілину бетону. Опалубка повинна бути оброблена зсередини за допомогою оліфи, щоб розчин не дотримується дошки.

READ  Закладка швів на стелі між плитами

У ролі підкріплення потрібно використовувати дріт з товщиною не більше 0.8 см. Це робить решітку трохи меншою, ніж опалубка і покласти в контейнер, в якому клеєний клей. Сітка повинна бути приклеєна до фанери, а після повного випасу ви можете залити розчином бетону. Змішайте подрібнений камінь, цемент і пісок у пропорції 2: 1: 2. Для поліпшення якості в розчині варто додати пластифікатор. Барвник додають у розмірі від 1 до 50, залишаючи трохи для готової стільниці. Сіль прибирають шпателем, а після стільниці він закритий з поліетиленом протягом приблизно 1 тижня. Після сушіння поверхні потрібно охоплювати до гладкості і покласти на старий кухонний стіл. До цього, старий стіл повинен бути видалений та покращити організм за допомогою барів підтримує. Ви можете покласти плиту на постійне місце.

Виробництво ДСП

Для виготовлення такого стільниці готуйте пластину для ДСП (це буде робоча поверхня). При роботі використовуйте матеріал 1-го класу з мінімальною кількістю візуальних недоліків. Так що DSK стільниці був більш міцним, варто зробити моноліт. Перед початком маркування на плиті готуйте креслення з точнішими розмірами, отворами для плитки та миття. Після цього перенесіть розміри до листів ДСП, побачивши матеріал з електричним головоломкою з ножами бажаного розміру. Якщо ні, то використовуйте гострі хеші. Для гладкості манекен і вирізання без розібраного/посіву, потім на лінії пиляння, клей малярний стрічку. У роботі варто використовувати полотно з невеликими зубами. Композит повинен надати форму, для якої кути та кінці шліфували, і після перевірки поверхні до гладкості та рівності. Якщо ви помітили нерівномірність, то польська все “під рівнем”. Для цього ви можете використовувати наждачний папір.

Після того, як ви можете перейти до просочення композиту, і після прикраси поверхні і виробляють покриття. Контролю обробляють захисними покриттями, а в кінці обтяжуючи кілька разів лаку. У той же час всі нові шари застосовуються лише після повного пасучого попереднього. Перед обробкою необхідно застосувати грунтовий шар на складі. Тільки після того, як все це можна пофарбувати. Стільниця з ДСП для кухні робить їх власними руками і обробляється сухожим. Така речовина підходить для обробки ДСП, з такою композицією зазвичай піднімається через 10-12 годин. Вантажівка виробляє LKM на водній основі, а кінці можна лікувати меланінним краєм або шпоном.

Плитка покриття

Таблетка з черепиці розміщується на 2 фанерах шарах, і вони повинні бути склеєні разом. Для поліпшення якості продукту пластини слід обробляти гідроізоляційним матеріалом. Зручність технології стала тим, що дизайн можна зробити більш джерелом. На початковому робочому етапі вимірювання та вибрати матеріал, щоб зменшити кількість скорочень. Якщо ви плануєте оновити старі стільниці, ви можете застосувати гарнітуру для кухні п’єдесталу. В інших випадках слід застосовувати пофарбовану ДСП. Варто ріжуть його циркулярним пилом (при реєстрації необхідних розмірів). Після різання краю субстрату варто обробляти покриття вологостійкого просочення. Ви можете застосувати масляну шпаклівку, але спочатку варто склеювати шкіру стрічку. Після закінчення очищаються шкірою і обробляють олійними фарбами. Асамблея виготовляється за допомогою металевих куточків, гвинтів і дюбелів. Перш ніж запустити стек стільникової плитки, варто покривати його з вологостійкою просоченням, застосовуючи живописну щітку з природною купою. Після того, як вони застосовуються OLIF, і коли дизайн сухий – ви можете почати закінчити поверхню керамічним матеріалом.

READ  Течуча вода в туалеті, як виправити

Найкраще використовувати клей на епоксидній/акриловій основі, оскільки цемент буде поганим, щоб залишатися на поверхні дерева. Укладання виготовляється шаром низької товщини, розподіляючи вагу клею за допомогою ніжних спалахів. Робота починається з передньої сторони і призводять до заднього краю (стіни). Нові рядки покладають кінець до кінця, а при роботі спеціальних затисків або перетину. Форми варто декоративні з мозаїчними або дерев’яними рейками. На заключному етапі стільниці потрібно розгорткувати шви з глинистої суміші. Після того, як почекайте, коли розчин сухий, а звичайна губка для миття посуду позбавляються надлишку, поліруючи обрізану поверхню.

Особливості декоративних стільців

Виконайте самі декоративні стільниці не працюватимуть. Найголовніше, що під рукою є підходящий матеріал. Такі дії не вимагають спеціальних навичок у дизайнерських навичках. Тут головне придумати цікавий дизайн. Вартість таких робіт залежить від вибраної технології та використовуваного матеріалу.

Контрольний декор залежить від технології та виготовлення матеріалів.

Матеріали та інструменти для роботи

Щоб зрозуміти, як зробити стіл, ви повинні спочатку вирішити, що це буде зроблено. Камінь або бетонна стільниця характеризується значною вагою, тому необхідно було б зробити спеціальну основу для цього. Майстер повинен бути придбаний 50 × 50 або 40 × 50 мм від гладкого, цільного дерева. Також потребують високоякісних плат. Зробити конкретну основу, ви повинні придбати подрібнений камінь, цемент, пісок, металеві стрижні для підкріплення. Для декоративного краю вам потрібно купити алюмінієвий або пластиковий профіль, рідкі нігті.

Перед початком роботи визначте, яке декоративне покриття буде в готовому дизайні. Найчастіше, покриття виконується за допомогою плитки. У цьому випадку черепиця потребує, плитка клей, затискання для швів. У цьому випадку якість руйнувань потрібно приділяти особливу увагу, оскільки шви столових вершин для обідніх столів відчувають постійне збільшення навантаження. Якщо покриття обробляється під гранітом або мармуром, то будуть потрібні спеціальні пігменти та пластифікатори для бетону.

Для виробництва стільниці вам знадобиться наступні інструменти: болгарська з різальним колом, електроловка, викрутка, терка плитка, машина для різання плитки, шпатель, стовбур, рулетка, рівень. Все це обладнання характеризується легкістю використання. Єдиним потужним пристроєм є шліфувальна машина з потужністю 1000 Вт, вона буде потрібна, якщо поверхню продукту буде оброблятися “під мармуром”.

Особливості для кухні

Про те, як зробити стіл для кухні з власними руками, варто думати заздалегідь. Необхідно вибрати матеріал та форму робочої поверхні, щоб визначити його розмір. Чим більше робоча поверхня кухонної гарнітури, тим зручніше буде господиня.

Увага слід приділяти особливостям цього елемента кухонної гарнітури. Покриття повинно бути довговічним і водонепроникним, тому що він зіткнеться з високою вологістю. Господині може поставити гарячу каструлю на стільницю, тому він виготовлений з термостійкого матеріалу. Робоча поверхня постійно забруднена, вона повинна бути легко мити. У кухонній господині використовуйте миючі засоби, цей момент також повинен розглядатися при виборі настільного.

Чим сильніше цей елемент гарнітури буде кращим. Слід пам’ятати, що масивні стільниці важко встановити.

Зовнішній вигляд продукту важливий. Маточна робоча поверхня ефективно виглядає, але не кожен матеріал витримає вплив чистячих агентів. Це виглядає красиво лакованою поверхнею, але вам потрібно вважати, що навіть невеликі подряпини будуть видно на ньому.

Вибір товщини виробу, слід розглянути вагу матеріалу. Важкий стіл поставить гарнітуру на стіни, що призводить до передчасного зносу.

Як зробити стіл на кухню з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS