Як зробити стрічку з гіпсокартону

Освітлення

Ви також можете використовувати люстру, прикріплену до стелі. Допускається рішення, яке використовується, наприклад, у більярд. У той же час, лампи краще обладнані димметрами, які дозволять змінювати інтенсивність освітлення, якщо це необхідно.

Ідеально підходить, якщо виявляється, щоб опублікувати стійку з розеток та коробки з’єднання. Якщо такої можливості немає, ви можете провести розширення фільтра.

Барна стійка з гіпсокартону буде ідеальним рішенням для тих, хто не любить типових конструкцій і може зробити щось своїми руками.

За допомогою стрічки дизайну може бути:

Є ще більш складні конструкції різних геометричних фігур та розмірів, вибір значний. Як побудувати такий елемент інтер’єру вдома? Де почати і що вам потрібно? Давайте доторкнемо до питання більш докладно.

Барні стійки з гіпсокартону в інтер’єрі

Барні стелажі з гіпсокартону стають все більш популярними серед чоловічого перевезення з апартаментами студії. Звичайно, ви можете замовити лічильник бару на кухні разом з головкою, але це буде варто бути весело. Найбільш економічно побудувати дизайн гіпсокартону самостійно. У цьому випадку ви можете зробити незвичайний дизайн, який стане яскравим місцем у загальному інтер’єрі кімнати. Готовий проект та дизайнерські стійки, виготовлені з гіпсокартону

Як зробити стрічку, виготовлену з гіпсокартону

Кухня з барним стендом виглядає сучасним і динамічно. Це не просто прикраса інтер’єру, а корисним і функціональним об’єктом ситуації. При замовленні кухонної гарнітури, виготовлення додаткового модуля можна вказати окремо. Але якщо уся меблі вже розміщена і просто хочуть оновити інтер’єр, це допоможе стійці барочки з гіпсокартону, виконана з власними руками. У цьому немає нічого складного – просто запустіть.

Інструменти та допоміжні матеріали

Робота з гіпсокартором вимагатиме підготовки та доступності наступних інструментів:

 • канцелярський нож;
 • дриль;
 • викрутка;
 • Ножиці для металу. Вони необхідні для різання та подальшої збірки металевого профілю;
 • армована стрічка для подальших оздоблювальних робіт;
 • шпаклівка;
 • шпатель;
 • напечать;
 • олівець;
 • лінія;
 • Рівнина.

Ми збираємо зручну гардеробну кімнату з руками з гіпсокартону

Унікальна стрічка з гіпсокартонуйте це самостійно: де почати

Спочатку потрібно вирішити на місці установки, а також з розміром та дизайном самого продукту. Стійка може бути глухим або мати Sellf, він може включати підсвічування та рейки, мають різні форми та дизайнерські рішення. Також необхідно скомпілювати детальний малюнок з розмірами, який включає не тільки сам дизайн, але й місцевості контактних сполук (якщо є), а також необхідні комунікації, які потрібно сховати. Згідно з малюнком, обчислюється необхідна кількість матеріалів.

 • Гіпсокартон;
 • Металевий профіль;
 • Все для пристрою електропроводки (якщо підсвічування планується);
 • Самонарізані гвинти та дюбелі;
 • Шпаклівка;
 • Закінчила стільницю або матеріал для його виготовлення;
 • Матеріал для обробки.

Ви можете організувати лічильник бару в будь-якому стилі: для цього є багато оздоблювальних варіантів. Шпалери, фарба, декоративна штукатурка або штучний матеріал – вибір величезний. На додаток до матеріалів, необхідно підготувати інструмент – про це далі.

Як зробити руки барна стійка з гіпсокартону

Кухня з барним стендом виглядає сучасним і динамічно. Це не просто прикраса інтер’єру, а корисним і функціональним об’єктом ситуації. При замовленні кухонної гарнітури, виготовлення додаткового модуля можна вказати окремо. Але якщо уся меблі вже розміщена і просто хочуть оновити інтер’єр, це допоможе стійці барочки з гіпсокартону, виконана з власними руками. У цьому немає нічого складного – просто запустіть.

READ  Що таке краща газова плита або поверхня приготування їжі

Перш за все, вам потрібно придбати матеріали та підготувати інструмент. Але спочатку має бути ескіз майбутнього дизайну з усіма розмірами, щоб не отримувати додаткові або не забути про важливі дрібниці.

Гіпсокартон для створення барної стійки підходить практично. Хоча для кращого результату ми рекомендуємо зрозуміти свої сорти та властивості:

 • Товсті стінові листи GLK (12,5 мм) використовуються для створення гладких і міцних поверхонь, які можуть любити навіть важку керамічну плитку.
 • Якщо ви плануєте зробити радіальну базу стійки, придбайте гіпсокартон Fold (9,5 мм) – легше згинати його, щоб отримати вражаючі округлі стіни, але це також досить надійно.
 • Барна стійка, яка буде розташована поблизу робочої зони (наприклад, з вирівнюванням меблів острова) може бути виготовлена ​​з вологи або навіть вогнетривкої гіпсокартону. На такій кухні ви відчуєте повну безпеку.

На додаток до робочих місць, будуть потрібні металеві профілі (довідники, стійки, кутові) або просто плоскі дерев’яні рейки, плюс бари для створення надійної підтримки настільної. Від апаратного забезпечення буде достатньо самонарізаних гвинтів і болтів. Але якщо ви плануєте покращити лічильник барів з дизайном хромових труб, вам доведеться шукати додаткові власники та трійники для їх зв’язку.

Настільний вибрати свій смак – він прикрасить стійку та всю кухню, а також може відігравати роль додаткової робочої поверхні. Тому дотримуйтесь міркувань естетизму та практичності. Можливі варіанти:

 • Масив деревини, покритий захисним просоченням і стійким лаком – ідеально доповнює інтер’єр кухні у класичній або нестримній.
 • Ламінований ДСП або МДФ – бюджет, але не менш ефективний варіант з імітацією шаблону граніту, мармуру або всього одного дерева. Такий стіл краще замовити фахівців, які не тільки розкривають тарілку на ваших розмірах, але зможе правильно закрити краю.
 • Композитний – штучний камінь може приймати будь-яку форму, яка дозволить найбільш гармонійно ввести лічильник бару в атмосфері кухні та зробити це дійсно практичним та комфортним. Такий стіл повинен бути замовлений індивідуально.
 • Загартоване скло – дорогі, але вражаючий спосіб бити сучасний дизайн приміщень. Краще, якщо поверхня гофрована. В іншому випадку вам доведеться постійно стежити за чистотою столу, видалення розлучень та відбитків пальців.

Облицювання матеріалів для барових стійок підбирають головну кухонну обробку. Гіпсокартон ідеально підходить: штукатурка під фарбування, шпалери, ПВХ-панелі та плитка. Стельові молдинги також можуть знаходити стелі, пластмасові плінтуси або будь-які інші декоративні смужки.

Барна стійка роблять це самостійно

Інструменти та допоміжні матеріали:

Олівець, лінійка та рівень – обов’язковий набір, без якого він не варто для роботи.

Почнемо з того, щоб зробити маркування на підлозі, де буде встановлено стійку, а відповідь – на стіні. На цих лініях встановлено основу кадру дерев’яних барів або профілів довідника. Другий варіант є кращим, оскільки металеві п-подібні смуги забезпечують структури більшої стабільності. Монтажні рейки жорстко закріплені на підлозі дюбеля.

Пісні горизонтальних перемичок та вертикальних стійкових профілів прикріплені до сформованої схеми. Вони повинні бути в кожному куті майбутнього дизайну, а також на довгій прямої області – як додаткові жорсткі ребра. Оптимальний крок установки REC вважається 60 см. Але оскільки барна стійка навряд чи буде дуже великою, на прямій стіні ви можете зробити лише один проміжний край – посередині.

Вертикальна рамка йде ззовні і всередині. У той же час, гвинти першими просто голими – вони нарешті заклядуть їх після всіх виставки за рівнем. Екстремальні рейки, прилеглі до стіни, закріплені на її дюбелях. Тут встановлений короткий сегмент P-подібного профілю – він буде відігравати роль полиці, забезпечуючи додаткову підтримку консольних дощок під стільницею.

READ  Как восстановить антипригарное покрытие сковородки

Наступний етап роботи – з’єднання двох периметрів стін бару лічильника з поперечними перемичками. Вони також вирізані з профілю і дотримуються точного збігу розмірів. Після цього готові смужки встановлюються у верхній та центральних частинах кадру між вертикальними стійками і після перевірки рівня загвинчуються до ящика.

Верхній на готовій рамці покладено поздовжні п-подібні профілі або бари. За надійність їхніх кінців, прилягаючи до стіни, приходять всередину встановлених полиць і фіксуються тут з самолюбством.

Якщо ви плануєте зробити вражаючий бар з внутрішнім освітленням, проводка повинна бути прокладена всередині кадру до початку роботи з GLC.

Листи поміщаються в олівець і вирізати на окремі елементи відповідно до малюнка. Після цього кожен з них загвинчується до готової пік ящика. Точки вкладення краще мати короткий крок близько 20 см.

Точно фіксований аркуш доведеться “пройти” викрутку, щоб утоплення з міліметром у картоні.

Після того, як зшиваюча рамка стрічки з усіх боків суглобів між Glcs сидить з серпною стрічкою. Зовнішні та внутрішні кути можуть бути зміцнені з додатковою пластиковою підкладкою – але це за бажанням. Всі поглиблення прикріплених точках змащується товстим шпаклівкою. Як тільки воно замерзає, нерівність очищаються шкірою, після чого гіпсокартон може бути грунтована і перемістилася до обличчя.

Тут порядок роботи буде відрізнятися залежно від вибору оздоблювальних матеріалів:

Поверхня штукатурної стінки покрита тонким шаром штукатурної штукатурки, він спостерігається, і після сушіння він проливається сумішшю для тонкого вирівнювання. Заморожена шпаклівка згладжується з спеціальною теркою, змоченою у воді або широкій сталевій шпателі до ідеальної гладкості.

Над готовою штукатуркою на стійці, 2-3 тонкі шари внутрішньої фарби застосовуються, придатні для використання на кухні. Можна полегшити роботу та використовувати декоративну структурну суміш, яка не вимагає спеціального вирівнювання та може бути застосований безпосередньо до проектованого гіпсокартону.

Для роботи по GLC краще вибрати найтоншу плитку або мозаїчну плитку невеликих розмірів. Потрібно закріпити його від стіни, прилеглої до стійки, починаючи з нижнього ряду. Він створить підтримку для всіх подальших облицювальних ярусів.

Плитка розміщується на спеціальному клею, використовуючи пластикові хрести, щоб витримувати постійну ширину швів. Кожен елемент у процесі укладання перевіряється рівнем не тільки горизонтально, але також відносно вертикальної площини стіни. Через день, хрести видаляються, і всі прогалини заповнені формованою сумішшю. Поверхня облицювання очищається від залишкових залишків. Встановіть стіл – і ваш новий стенд готовий.

Коли всі основні роботи завершуються, жарт стола з бічною стіною обробляється герменом, а декоративний бордюрний кордон, що піддається придатній ширині. Він спроститиме догляд за робочою поверхнею і дозволить захистити фінішу від забруднення. Дно основи стійки можна проколоти за допомогою плінтуса або закріпити його на гвинт, закриваючи гвинти гвинтів пластиковими декоративними накладками.

Барні стійки з гіпсокартону в інтер’єрі

Барні стелажі з гіпсокартону стають все більш популярними серед чоловічого перевезення з апартаментами студії. Звичайно, ви можете замовити лічильник бару на кухні разом з головкою, але це буде варто бути весело. Найбільш економічно побудувати дизайн гіпсокартону самостійно. У цьому випадку ви можете зробити незвичайний дизайн, який стане яскравим місцем у загальному інтер’єрі кімнати.

Готовий проект та дизайн барового гіпсокартону гіпсокартон Gitzockarton дуже часто використовуються в угоді та ремонту квартир, простота його використання та низької вартості роблять його популярним та практичним.

READ  Вам потрібно покласти гіпсокартон під плитку

Матеріали стрічкові

Вибір матеріалу – це не тільки справа естетики. Догляд за поверхнею безпосередньо залежить від нього. Враховуючи особливості приміщення, делікатні ціннісні сорти дерева, які добре для вітальні, не підходять на кухні з вологістю, температурою, плямами та жиром.

Це легкий, доступний і недорогий матеріал. Легко обробляти і скоротити складні форми. Покриття може бути пофарбованим або радіє. Але є недоліки: вразливість до вологи та тенденція до деформації. Тому виберіть для барних стійок ламінованого ДСП. І, звичайно, спостерігайте, що при обробці краю щільно прилягають до полотна.

Деревина

Дерево більш дорогого ДСП, але це абсолютно природний і екологічно чистий матеріал. Це цінне його текстурою і вписується в більшість внутрішніх стилів. Але дерево на кухні вимагає ретельного обігу та делікатного догляду. Його можна подряпати, плям, це чутливо до вологи. Тому вибирайте тверді різновиди: ясен, дуб, бук, вільха. Вони менш вимагають зовнішніх умов.

Натуральний камінь

Кам’яні стільниці безумовно кращі і практичні. Найчастіше це мармур або граніт. Їх основні переваги – краса, довговічність, сила і невибагливість. Камінь не чутливий до вологи, а з гладкою поверхнею, забруднення легко промивається. Але така барна стійка дорога, масивна і найважча.

Акриловий

Практичний та сучасний акрил часто використовується для виготовлення фасадів кухонних меблів. Це відкриття для технологічних та футуристичних інтер’єрів. Глянцева поверхня відображає світло, але це легко подряпати його. Але акрило може дати будь-які химерні форми і вигини. Лічильник акрилового бару навряд чи підходить для класичних інтер’єрів та стилів на основі природних матеріалів та текстур.

Скло

Скляні стійки – свіжі, оригінальні та вражаючі рішення. І візуально вони виглядають набагато простіше. Доцільно для невеликих кухонь. Але скло і плями залишаються на склі. Це чутливо до механічного пошкодження, і така стійка навряд чи зможе використовувати для різання продуктів або подібних домашніх завдань.

Поєднання матеріалів

Барні стійки, виготовлені в повному обсязі одного матеріалу, досить рідкісні. Як і будь-яка інша кухонна меблі, стіл не доведеться відповідати справі. Класичні варіанти – сталь зі склом або деревом з каменю. Крім того, фундамент може бути виготовлений з гіпсокартону, цегли або кам’яних блоків. Це особливо стосується стійків та острівних стійок.

Перегородка барна стійка з гіпсокартону роблять це самостійно

Найчастіше барний лічильник виконує в інтер’єрі кімнати, як стильний зонатор ергономічного простору в організації житлових приміщень, тепер виступає на передньому плані. Власники невеликої квартири – Хрущов поєднують номери, щоб візуально і функціонально збільшити корисний простір. Таким чином, з двох близьких кімнат у них є один – комбінований. Найчастіше перепланування здійснюється у вітальні та кухні за результатами кухні-студії. Цей метод виграє багатьма способами: ми отримуємо просторі та багатофункціональні приміщення з збільшенням ваги. Однак, щоб візуально розділити приміщення в декілька функціональних зон, необхідно скласти раціональний проект дизайну, який передбачає зонування. Різні конструкції використовуються для візуального відмінності зон: і декоративних перегородки, а також стелажів та стійки. Мова йде про барні стійки, і про їх функціональність буде обговорюватися далі.

Як зробити стрічку з гіпсокартону
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS