Як зробити зоряне небо на стелі

Зірки на стелі: плюси і мінуси

Як зазначалося вище, основною позитивною якістю таких наклейок є їх повна безпека для здоров’я.

Фосфорні наклейки мають інші переваги:

 • Міцність. Високоякісні наклейки будуть служити не один рік.
 • Стійкий до сонячних променів.
 • Хороша адгезія. Таке майно дозволяє монтувати декоративні елементи до різних поверхонь – бетону, пластику, гіпсокартону.
 • Невибагливий догляд. Для того, щоб світло надходить від декоративних елементів, вони не затягуються, вони повинні періодично витирати з вологою тканиною.
 • Простота установки. Декоративні сили для створення однієї людини.
 • Здатність демонтажу та переведення на інше місце, тим самим отримуючи оновлення інтер’єру. Сліди не залишиться.
 • Підвищена міцність у порівнянні з вініловими альтернативами до стелі.

Сяючі наклейки красиві, практичні та сучасні елементи обробки стелі, які органічно знаходяться практично в будь-якому інтер’єрі кімнати. І вони починають працювати відразу після встановлення. Ви можете придбати продукцію за допомогою індивідуального замовлення, якщо ви звертаєтеся до виробника з її кресленням.

За ціною оформлення наклейок, це значно поступається напруженості або суспендованих структур, але вони створюють майже такий же візуальний ефект, що світлова фарба або волоконно-оптичні. Декор не буде важко застосовувати на стелі самостійно.

Похмурі світильники

Також один з поширених способів, як зробити стелю зоряного неба з власними руками, укладання світлих шпалер. Вони знаходяться у великому асортименті, представлені в спеціалізованих магазинах. Вибір найбільш підходящих варіантів, дотримуйтесь шпалер та насолоджуйтеся результатом!

Стельові панелі з вбудованим підсвічуванням

Стельові панелі “Зоряне небо” – це велика плоска лампа, яка монтується на стелі, майже як люстра. Панель викликає малюнок нічного неба або простору, а світло розташоване всередині, що висвітлює малюнок і відроджує його. Бічні сторони панелі запалюються приглушеним світлом, часто кольором, який допомагає візуально розчинити межі лампи.

Такі панелі можуть бути покриті цілою стелею, але тоді світло буде занадто яскравим і не підходить для спальні. Тому одна панель зазвичай монтується.

Як зробити зірку з гіпсокартону: ефект зоряного неба з волоконно-оптичними, світлодіодами та флуоресцентними фарбами

Вид на нічне небо, покрите яскравими зірками, захоплює і заспокоює. Але мало хто з сучасних мешканців великих міст можна сказати, що регулярно дивиться на зірки. Нічне освітлення міста позбавляє громадян цього задоволення, так зайнятий ритм життя не залишає часу для таких прогулянок. Сучасні будівельні технології допомагають виправити це бездіяльність і зробити стелю у вигляді зоряного неба в квартирі.

Особливо успішним таким дизайном буде для спальні.

Як правило, натяжні стелі в спальні використовуються для створення імітації мерехтлів у небі. Зрештою, такі панелі абсолютно гладкі, а різноманітність кольорового дизайну дозволяє створювати додаткові декоративні ефекти.

Але якщо встановлення натяжної стелі в планах власників не включена, система “зірки неба” може бути встановлена ​​на стелі гіпсокартону. Для цього готують поверхню гіпсокартону доведеться доставити – дотримуватися його кольорової плівки або нанесіть малюнок з аерозоль.

Як зробити зоряне небо від світлодіодів на натяжній стелі

Зазвичай світлодіодні лампи використовуються у поєднанні з волокном при монтажі натяжної стелі “Зоряне небо”. Світлодіоди відрізняються яскравим світлом, тому оптимально підходять для створення декількох великих зірок або місяця.

Вибір світлодіодів для зірки неба на натяжній стелі

Режим мерехтіння зірок створюється за допомогою спеціального контролера. Він не повинен створити гострий і припинити блимання. Оптимально використовуйте модель з плавним переходом.

Частота миготви не повинна бути 0,5 Гц (1 за 2 секунди), 2 Гц (2 в 1 секунду) і 7 Гц (7 в 1 секунду). Ці частоти відповідають альфа-і тета-ритмам людського мозку і можуть спричинити нервові розлади та навіть епілептичний захоплення. Вибір проектора, ви повинні звернути увагу на шум, виданий при роботі, особливо якщо установка планується в спальні.

READ  Як вибрати плінтус до лінолеуму в кольорі

Що стосується кольору зірок, можна створювати різні кольорові ефекти зоряного неба, використовуючи контролер RGB у натяжній стелі. Однак необхідно ретельно підійти до вибору кольорової схеми, оскільки кожен відтінок має свій психоделічний ефект: салат і зелений – розслабляючий і заспокійливий кольори, апельсинові та жовто-психічно нейтральні, бірюзові та сині – заспокійливі тони, синій – напружений колір, червоний – тривожний і захоплюючий колір.

Перед тим, як зробити зоряне небо на натяжній стелі, вам потрібно подумати над іншими джерелами світла. Для цього ви можете використовувати точкові ліхтарі, підсвічування окремих елементів декору, таких як дзеркала, або стаціонарні люстри. У будь-якому випадку, зоряне небо – декоративний ефект, а головне освітлення в кімнаті все одно потребує.

Професійні технології створення зірок

Найпопулярніший потік, на якому ви можете зобразити зоряне небо – натяжна стеля. Його ідеально гладка поверхня дозволяє створювати дуже реалістичні картини, а тривалий термін служби без необхідності відновити компенсацію за високу вартість такого закінчення (див. Також дизайн натяжних стелі).

Існує два способи встановлення натяжної стелі з описаним ефектом, а також вимагають використання волоконно-оптичних ниток та спеціальних проекторів, за допомогою якої небесні вогні з’являються на стелі і з’являються небесні вогні.

Перший шлях – з вибухом

Ця технологія полягає в тому, щоб перетягувати окремі оптичні волокна або балки через отвори, виготовлені в натяжній стелі. Після облицювання з неправильної сторони полотна, з передньою стороною волокна, нитка з поверхнею або з виступом не більше 1-2 мм.

При включенні проектора світло легко проходить всю довжину волоконно-волокнистої нитки, внаслідок чого ви бачите зоряне небо – потік стелі починає світитися сотнями невеликих вогнів.

Цей метод дозволяє застосовувати декоративні кристалічні навантаження, до кожного з яких подається пучок з декількох оптичних волокон. Яскравість світла залежить від їх кількості. Але в цьому випадку встановлення деталей іпотечних деталей повинна бути встановлена ​​для прикріплення кожної лінзи, і вони самі вбудовані в стелю за тією ж технологією, як пунктирні лампи.

Swarovski дифузори в натяжній стелі

Порада. Якщо натяжна стеля з таким ефектом створюється без використання дифузорів, то матеріал для нього повинен мати досить товсту текстуру, щоб оптове волокно не настільки помітне на її поверхні.

Метод другого – без проколу полотна

Це більш складна технологія, принцип якого заснований на проекції світла на неправильній стороні натяжної стелі. Тому краще використовувати полотно з прекрасним текстом.

Встановлення натяжної стелі з зоряним небом здійснюється в декількох етапах.

 • По-перше, підвісна стеля (напруга, з фанери або іншого матеріалу) виготовляється, що попередньо застосовується з малюнком зірок – будь-яке сузір’я, карту галактики та т.Р.
 • До монтажу в підвісному стелі, пронизані (просвердленими) отворами для заданого візерунка, через яку малюють волокно волокно – один або булочки.

Підвісна стеля з волоконно-оптичною системою

 • Після остаточної установки проміжної стелі нитки відбираються та вирізані до рівня стелі.
 • Встановлена ​​чиста натяжна стеля. Це може бути глянцевим або матовим, колір нічного неба або з малюнком, надрукованим на ньому, що ще більше посилює ефект.

Натяжна стеля з зірками та фотодрифом

Яскравість і величина кожної “зірки” також залежить від кількості оптичних волокон, підсумовуваних до однієї точки або іншої. Такі натяжні стелі в день виглядають як звичайні, оскільки немає проколів на їх поверхнях та видимих ​​підказках волоконно-оптичних ниток.

Типи проекторів для зіркових стелі

У волоконно-оптичній технології використовуються два типи проекторів для створення ефекту зірки неба – з галогеном та світлодіодними лампами.

 • У галогенному проекторі, крім яскравої галогенної лампи, є фільтр обертання кольору. Мовчки обертається за певною швидкістю, вона впливає на яскравість і колір світиться легких волокон, тому зіркові стелі здаються “живими” і рухомими.
 • Світлодіодні проектори влаштовані по-різному. Вони дорожчі, але дозволяють створювати ще більш реалістичні натяжні стелі з 3D-ефектом. Світлодіоди в такому проекторі контролює контролер, який включає в себе різні освітлювальні програми на заданій схемі. Він може бути літаючими кометами, метеорологічним дощем, обертовими галактиками або просто мерехтливими зірками.
READ  Як самостійно змінити змішувач у ванній кімнаті

Світлодіодний проектор з панеллю управління

Світлодіодні проектори можуть бути розроблені для різної кількості портів – з’єднувальні канали, кожен з яких виділяється його кольором. Це дозволяє створювати дуже барвисті картини на стелі.

Для довідки. Використання волоконно-оптичних потоків абсолютно безпечна, оскільки в інтерпохілному просторі немає електричної проводки. Оптичний кабель не виникає, що проблеми, які можливі при використанні дротів. Ця технологія не є перешкодою для пристрою звичайного освітлення, використовуючи вбудовані та підвісні стельові вогні.

Установка здійснюється наступним чином:

Зоряне небо, як у Rolls-Royce на будь-якому автомобілі! Як зробити себе?

 • Розробка розташування зірок, оскільки довжина ниток буде залежати від нього. Для одного кабелю ви можете вибрати нитку з 700 волокнами та діаметром 0,75 мм. Придатна щільність приблизно становить 80-150 ниток на 1 квадратний метр. Для різних об’єктів на стелі ви можете вибрати з різними діаметрами.
 • Виконати розмітку полотна навколо периметру кімнати. Відстань від стелі повинна бути більше 5 см.
 • Обладнати місце для встановлення проектора в натяжній стелі. Для цього спеціальна ніша в стіні або будівельний гіпсокартон під стелею підходить.
 • Виправити багети, для яких в майбутньому ви затягуєте полотно.
 • Захистіть риболовну мережу або фанерні листи (за допомогою додаткових кадрів) під стелю. Це буде потрібно, щоб виправити волокна, щоб уникнути тиску на полотні.
 • Увімкніть теми, підключіться до проектора.
 • Закріпіть тканину в профілі.
 • Роблять отвори в натяжній стелі з паяльним залізом з голкою, потім витік волокна і фіксують клей. Ви не можете зробити отвори, то світло зірок буде більш приглушеним.
 • Обережно видаляйте і ставлять сегменти волокон.

Технологія монтажу “Простір” стеля

Натяжні стелі “Nequo” встановлюються кількома різними способами. Давайте подивимося:

 • Натяжна стеля “Галактика” з приголомшливим ефектом неба. Встановлений з пучком без нього. Можна встановити лише професійною бригадою майстрів через певні труднощі встановлення. Через це коштує найбільше.
 • Натяжна стеля “Зоряне небо” з фотодрифом. Вимагає додаткових інвестицій, але можуть бути встановлені і самостійно.

Також не забувайте про альтернативні шляхи. Якщо ви не погано або знаєте хороший художник, стеля може бути розрахована з флуоресцентною фарбою, клею флуоресцентними наклейками (придатними для дітей). Іноді домашні майстерники роблять підсвічуванням зразків або встановіть підвіснену версію гіпсокартонних листів з ландшафтом “зірки”.

Досягти максимального магічного ефекту, ви можете лише в конструкціях, встановлених професіоналами.

Власність скасованого ремонту, художніх навичок, ви також можете досягти приголомшливого результату.

Інструкція з прокол

Давайте подивимося на цей варіант як напружена стеля “Галактика” та його особливості її установки з проколом. Для його реалізації завжди приваблює бригаду майстрів та дорогого обладнання.

 • По-перше, проектор монтується, після чого встановлені волоконно-оптичні нитки.
 • Нитки рівномірно розподілені по всій поверхні і закріплені спеціальними кріпленнями.
 • Вилки зроблені в полотні відповідно до схеми, що клієнт вибрав.
 • Кожна нитка або дещо негайно розтягнулася в проколи та міцно склеєні.
 • Далі, напруга полотна відповідно до класичної схеми, тобто за допомогою гармату.
 • Встановлення волокна до бажаної довжини (зазвичай 0,2-0,3 см від основної стелі).

Можливо, головною перевагою цього варіанту полягає в тому, що ви можете поставити елементи точки за оптикою. Наприклад, кристали Swarovski. Звичайно, платити за ремонт буде багато, але ви можете бути впевненим – остаточний результат коштує.

Монтаж без проколу

Натяжна стеля з зоряним небом може бути встановлена ​​та альтернативний спосіб:

 • Спочатку ви встановлюєте легкий генератор (проектор), а також у першому випадку, витягніть волоконно-волокно.
 • Монтаж підвісної стелі з GLC. Він перекладається вашим обраним зіркою.
 • Через спеціальні отвори в натяжній стелі “нічне небо”, нитки або пучки передаються, після чого вони обрізаються на певній відстані від пластикових пластин (зазвичай 3-5 см).
 • Останній штрих-код – розтягування нового полотна в класичній технології.
READ  Столові вершини з натуральних каменів Плюси та мінуси

Принцип такої стелі простий – проектор встановлений на ньому, з якого сотні волоконно-волокно. Вони проникають всю поверхню стелі і створюють прекрасний ефект. Виявляється неймовірну проекцію зоряного неба.

Переваги волокна

 • Не пропускає струм і не випромінює ультрафіолету.
 • Не нагрівається.
 • Сервісне життя більше 10 років.
 • Низьке енергоспоживання – від 10 до 50 Вт.
 • Генератор літери – світлодіодний або галоген.
 • Довгий промінь оптичного волокна.
 • Гіпсокартон, профілі, дужки для створення підвісної стелі.
 • Щільний watman.
 • Клей.
 • Електричний кабель.
 • Акрилова фарба.
 • Дриль.
 • Викрутка.
 • Нож.
 • KraSpopult і щітка.

Необхідні інструменти та матеріали

 • Не дозволяйте занадто сильною ниткою. Для розрахунку максимально допустимий радіус, помножте діаметр волокна до 10. Наприклад: максимальний радіус згинання для ниток 0.75 мм. Буде 7.5 мм.
 • Не нагрівайте волокна вище 70˚С.
 • Не застосовувати механічні пошкодження волокна. Це значно збільшить втрату світла.

Встановлення підвісної стелі зі зірками

Зоряне небо на стелі з волоконно-оптичним.

 • Ми робимо розмітку на стелі для установки кадру з металевих профілів для гіпсокартону.
 • Крепім до контролера стелі (проектор).
 • Ми збираємо кадр, як для звичайної підвісної стелі.
 • Свердла отвори в діаметрі гіпсокартону 1.5-2 мм. На кожному квадратному метрі слід одержати 60-80 отворами.
 • Клей скловолокна в отвори. Кількість ниток у кожній дірі ми робимо різні речі, щоб отримати прекрасний ефект – в деяких місцях зірки яскраво світяться, в деяких ледве помітно.
 • Ми носимо кадру листів гіпсокартону, і залишаємо місце (ви можете зробити люк), щоб отримати доступ до проектора.
 • Підключіть оптичний зв’язковий зв’язок до проектора.
 • Після завершення установки забарвлюють стельову акрилову фарбу. Для більш вражаючої композиції ви можете зробити підсвічування з світлодіодної стрічки навколо периметру кімнати.

Порада! Щоб створити шаблон на шаблоні, використовуйте щільний лист Watman. Ми малюємо і скорочуємо бажану форму. Потім з живописом скотч і клей листом до стелі, і забарвлюючи його через імпровізовану трафарет з щіткою або фарбою.

Монтаж натяжної стелі з зірками

Процес встановлення такої стелі схожий на підвісну, але має деякі функції.

 • Легкий проектор, встановлений до стелі.
 • На периметрі кімнати встановлюються профілі для розтягування дизайну. Потрібно зробити відступ 5-7 см. Від стелі.
 • На аркушах фанери або пластику за кресленням, проекція зірки. Іноді він використовує мережу з риболовлі.
 • Потім пробурені отвори, і в кожну дірку вставляються кілька потоків.
 • Підвісна стеля кріпиться до бетону – аркуші разом з нитками. У той же час нитки підключені до проектора.
 • Тоді полотно напруги стелі встановлюється, звичайним способом. Плівка ПВХ нагрівається повітряним навісом, розтягуванням і закріпленими в профілях.
 • Після цього потрібно включити проектор, щоб полегшити пошук нитки. Є кінчики ниток, а в стелі полотно з невеликим паяльним залізом з дротом в кінці є отвір. Нитка витягує, надмірна довжина відрізана.
 • Робити отвори в полотні не обов’язково, але потім ефект не буде таким яскравим.
 • Для більш вражаючого ефекту в стелі яскраві світлодіоди та рефлектори можуть бути вбудовані, які міміють великі зірочки.

Для того, щоб мати доступ до контролю, зверніться до служби легкого генератора. Для цього ви можете побудувати дизайн гіпсокартону навколо периметру кімнати. Як зробити стелю, покриту зірками з люком на натяжну стелю, показану на діаграмі.

Як зробити зоряне небо на стелі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS