Яка паразоація вибирати для скелетного будинку

Типи вітрових вітрів

Вітроізоляційні матеріали для конструкції кадрів – це мембрана та деревина.

Дерев’яна тверда, довговічна. До них відносяться:

 • один. Пластини ізоплату – це деревне тепло- та вітроізоляційний матеріал, який інакше можна назвати MDW. Вони виглядають як OSB, але м’якше, гнучкі, без клею та хімічних зв’язувальних речовин. Ізоплат ідеально тримає форму стійкі до сильних вітрів. Теплопровідність пластин ізоплат є низьким, що служить додатковим шаром ізоляції. Не проходить всередині вологи, але поглинає, швидко висять і повертається до оригінальної форми. Пластини ізоплату, зручно знущаються, достатньо гнучкі, не поспішають і не ламаються при роботі. В даний час вважається найкращим серед вітрових екранів.
 • 2. Пластини FibroLyt жорсткі пластини з композицією 60% деревини та 40% цементу з добавками. Матеріал сильніше, ніж ізопонанс, більше вологостійких, але дихання. Низька втрата тепла, яка також служить додатковим теплоізоляційним шаром у торті будинку. Вони комфортно працюють: це чудово пили, це не ламається. Часто використовуються як основа обробки.
 • 3. Еластичні відноситься до вітрозахищеної мембрани isosan. Ізоспан – це не є матеріальним, а брендом, але з часом він став номінативним: всі вітер, гідро- та варизоляційні мембрани називаються. Вони різні бренди, і кожна велика компанія має власну торговельну марку.

Вітрова гідроізоляційна мембрана

В даний час найпопулярніший у кадрі будівництво.

 • Це гнучкий і зручно встановлений на стінах. Гнучка ізоляція для кутів особливо важливо, тому що часто це часто утворюються прогалини.
 • Мембрана є багатошаровою і різною з обох сторін: з вуличної сторони не дає вологи всередині і дозволяє одержувати конденсат, а з ізоляційної сторони вивільняє пари вологи, які накопичуються всередині, так що теплоізоляція залишалася сухим і виконувала його завдання.
 • Не горить і навіть не плавлять.
 • Не сприйнятливі до УФ-променів і може залишатися деяким часом без обробки. Низька якість вітрозахисників такого майна не може похвалитися.
 • Низька ціна порівняно з твердим вітроізоляційним матеріалом.

Є кілька типів мембран, і всі вони призначені для різних завдань у кадрі. Ми будемо проаналізувати на прикладі Isyospan, типів і призначення яких найбільш зрозумілий.

 • Мембрана захисту вітрової вологи вказана під алфавітним позначенням. Він встановлюється з зовнішньою стороною будинку на ізоляцію. Найпростіша і найбільш фінансово доступна мембрана.
 • Izosan am є такою ж вітрової гідроізоляцією, але більш міцна: в ньому більше шарів, легше працювати з нею. Професіонали вибирають його як зовнішній шар вітрозахисту. Також вибирайте його для покрівлі, якщо дах ізольований.
 • У цьому випаровуванні, який монтується всередині будинку.
 • D довговічна варизоляційна мембрана для покрівельної покрівлі, щоб конденсатні форми під покрівельним матеріалом не окуляри на стелі. Витримує кілька місяців без обробки.

Це основні позначення, які достатньо для тих будівельників, які будують каркасний будинок своїми руками.

FAQ. Часто вичерпані питання для Parposolation Frame House

Парополяція. Всередині або зовні?

Звичайно, всередині! Пари виходить з тепла в холоді.

Яка випарізуація вибирати для стін кадру

Для стін, і взагалі, найкращий паровий бар’єр для каркасного будинку є звичайна поліетиленова плівка з товщиною 200 мкм (не тонше).

Але якщо ви дійсно хочете купити випарізуацію Ісиссану або Ютафолу, але для мене – це надмірна відходи грошей. Американці зазвичай використовують точно поліетилен і без будь-яких брендів.

Чи можливий будинок кадру без випаровування?

У деяких кліматах, таких як південний, насправді можна побудувати каркасні будинки без пари бар’єрної плівки. Але ці варіанти є індивідуальними, і вам потрібно чітко підрахувати пучки та точки роси. Я б не експериментував

Все про фільми в скелетному будинку за 5 хвилин

Фізика процесів, що відбуваються в будинку, є. Більшу частину року (з помірним кліматом) в будинку тепліше і більш жорстоко, ніж на вулиці, і вологість у вигляді пари завжди походить від тепла та вологості в холодну суху сторону (про частковий тиск і інші інстори Цей процес, а також середземноморський клімат, де волога більше за межами будинку, ніж всередині, ми ще не будете говорити).

У той же час у нас є ізоляція всередині рами, а 90 відсотків ізоляції (крім PPS та PPU) бояться переоцінити, тому ми повинні їх захистити.

З цією метою ми всередині ізоляції, розмістивши паровий бар’єрний матеріал: поліетиленовий фільм “А LA Greenhouse” або фірмовий бар’єрний фільм, який є дорожчим, але це часто легше монтувати.

Слід пам’ятати, що випарізоляція повинна бути найбільш запечатаною. Якщо він повинен зробити отвори (для розетки, для проходження вентиляційних труб і т.Р.), тоді вам потрібні ці місця, щоб курити спеціальний скотч або герметик (бутиловий каучук).

READ  Як очистити капот удома

Як наслідок, у нашому домі ми повинні мати пари бар’єрної плівки:

У стінах (зсередини), на підлозі (зсередини), у верхній стелі (це може бути обидва раффовані у випадку мансарди, так і променів перекриття у випадку холодного горища). Зсередини. У міжповерховому перекритті, випарізоляція, як правило, не потрібна, тому що між підлогами немає різниці температур, і там не буде пари.

2. Наступна загроза до будинку. дощ і вітер за межами будинку.

Ми повинні знову захистити найбільш уразливу частину скелетного будинку. Ізоляція, як з вологи, так і від видування. Але неможливо забути, що пара, яка все ще проходить зсередини через фільми (і це частково неминуче), повинна мати можливість вийти з ізоляції зовні, тому ми не можемо використовувати парниковий фільм під фасадом та іншими матеріалами, що є варизолятори.

Щоб вирішити цю нетривіальну проблему, ми підходять для двох матеріалів: або спеціальної гідравлічної процесорної мембрани, або м’якої ДВП (ізоплат та його аналоги)

Як результат, у нашому домі ми повинні мати гідравлічну захисну плівку:

У стінах (на вулиці), на підлозі (нижній), у верхній стелі (це може бути обидва раффовані у випадку мансарду, так і променів перекриття у випадку холодного горища). вище.

Здається, це все з фільмами, все зрозуміло? Але є ще одне місце в будинку, де нам потрібен спеціальний фільм. У тих випадках, коли у нас є метал на даху, то без конденсату він не буде коштувати, звичайна мембрана справляється у порушенні, тому вам потрібен спеціальний іконденський.

Правильно використовуйте фільми, і ваш каркасний будинок залишатиметься теплим для вас і насолоджуватися вами здоровим поглядом!

Якщо деякі питання залишилися, попросіть їх у коментарях

Паросоляція в скелетному домі. Будувати себе.

Правила громади

Повідомлення Відео обов’язково повинні мати опис того, що відео. Якщо відео довге, надзвичайно бажано вказати час, коли і що ви говорите.

У разі порушення пост здійснюється з громади.

Забороняється регулярним Хемское та неповага заклик до інших учасників співтовариства в спілкуванні у коментарях. У випадку першого порушення банку в громаді протягом 2-3 тижнів. У разі повторення.

Тільки для професійних учасників на ринку будівельних послуг. (Регулярно публікуючи)

Пост повинен базуватися на особистому досвіді.

Повинні бути інформаційними та інформаційними (пояснює/пояснює щось пов’язане з матеріалом/роботою/організацією /.Т.D.) або їжа для розуму (погляд на проблему, з іншого боку)

Забороняється опублікувати відео довше довше, ніж 5 хвилин без текстової хронології. (Ми повинні вказати, де і що ви говорите у відео)

Не зловживайте тегами. Кількість тегів не більше 4 штук. Теги, пов’язані з системою, не враховуються. (Довге, відео, і.Т.D.)

І навіть уважно прочитайте інструкції, оскільки багато фільмів потрібно покласти певну сторону.

Що таке довговічність фільму? Звичайний поліетилен у котеджі через 3-5 років розкидається на шматки=(хс, це з часу або з ультрафіолету, але все-таки.

Родичі старого приватного будинку для двох поверхів з великим підвалом, лиття доменного шлаку (опалубка, свіжий шлак, вапно). Стіни біля метра товщиною. Близькість металургійного заводу скоротилася в свій час вартість витратних матеріалів до мінімуму. Саме тут!

Головне в поліетилену не обертається ізоляцією. Т.до. Поліетилен все ще пропускає пари, потім через час ізоляція стане мокрим, дуже вологий.

Я прочитав про шашлики з лякаючими вапнями з вапном, качка була використана як Craftbumaga вітростійка з протилежністю, потім вентиляції та фасаду, з внутрішньої частини гіпсокартону у двох шарах і шпалерах. Тирси з вапном трохи цементування, вапна не дає трясеться гниття, пилки добре оформлені до вологи, що ні гіпсу з шпалерами не затримується під час змочування. Тільки не технологічно і Морорно все з тирси, Імхо. Я також прочитав про килимки з синтетону, є ще піна скло, але більше для добре кладки, хоча є блоки для ізоляції та шампурів, які вони засинають. Значення все це, мабуть, зменшує кількість фенолсодержащих матеріалів, таких як бавовна, ОСБ, піна, а також виключає фільми, а потім партію, чи не видно плівка JamShut. Так, замість штукатурки вони коштують нашим православним ОСБ всередині будинку та вентиляції через вікна з трубою в туалеті, натягуючи пенні стелю з чиюм хріном знає, скільки фенольного пластифікатора здивований, чому голова важка. А в Америці все в кодових та низьких еталонних матеріалах дійсно мало фундаменту, розетки все в скотч, датчики є вдома, вентиляційна система ТП. Тому у нас є скелет або себе, або жити на будівельному майданчику або усунути ті моменти та матеріали, які важко контролювати під час водіння або хто продає помилки з однаковими фільмами. Всі imho.

Я вирішив bezupan-і canweep поза коробкою (framesb) на зиму. При приєднанні рейки витримує 7-8 місяців?

Спеціалізовані мембрани для мансарда. Маркетинг або дійсно потребує? Є ISOSAN-A, я планую покласти його під контрбабаксом. Який варіант вибрати?

Оскільки такий спеціаліст спійманий, то я запитаю.

Скільки коштує мінімальний флеш # xeb; пари бар’єрних плівок при док, щоб не курити.

Я прошу вас не бити ноги для декількох, але є багато інформації, мозок невеликий, життя є одним.

READ  Як покласти порцеляновий каменю

Можливо, розбирання людей дадуть захоплення будівництва зусиль будівництва.

Квартира в МКД, цегляні стіни (у двох цеглинах), дерев’яні перекриття.

Теплоізоляція зовнішня стінка кімнати (без конденсату, просто холодна кімната)

Теплова вовняна ізоляція, що прилягає до іншої стіни столиці квартири

Теплоізоляція забрудненої стіни з входом

Теплоборобильний (принаймні мінімально з акустичної шумо) стелі

І в той же час вирівнюють стіни і стелю. Гріх, що вирівнює літак, не кладіть всі порожнисті мінвату.

З інших квартир я хочу теплоізоляційний т.до. все тече, все змінюється. І минулої зими наші сусіди постраждали від того, що наступні сусіди своїх сусідів з іншого входу в їх від’їзд залишили вікна Windows у тумані. Так, і це відбувається. Для них це була незабутні зими.

Я планую робити все з GLC і minvati.

Руйнування шва гідроізоляції балкону тарілки сусідів зверху, внаслідок водія може посипати на моїй зовнішній стіні над вікном. Воював це 2 роки тому, виграв, але в віддаленому майбутньому я очікую рецидиву.

Поясніть, будь ласка, де і який фільм варто (чи ні)?

І якщо я не буду отримувати себе, ізолюю зовнішню стіну? Чи точка роси показана за межами цегли, у моїй кімнаті?

Дорогий автомобіль, як правильно організувати парові бар’єри у будівництві технологічної платформи. Це коли підлога зшита плями матеріалу перед будівництвом стін. (Пояснення у випадку, якщо хтось пройшов, не знає.)

І звичайний фільм для теплиць, як сама по собі, призводить до ролі випуску? або краще її, але посилена?

Ми будуємо з блоків достатньої товщини і не хитрий.

Також забув про кращий vaporizolytor. Фольга.

Скільки вологи пройде через підмеріяли? Чи потрібно турбуватися? шахта вже перегинається, тому що головне, що “увійшло” менше, ніж “поза”, ні?

І з бару не легше? Або дорожче?

Раніше, чорні журнали зробили з журналу

Найбільш поширеною помилкою є неякісна установка та установка

На перший погляд, ніщо не складно при встановленні та встановленні варизоляційної мембрани, вона акуратно прикріплена до стійок з конструктивним степлером або барами, після ретельно зразків з монтажною стрічкою або мастикою. Але більшість сучасних будівельників не можуть працювати ретельно і ювелірні вироби. Зазвичай робота проходить з появою будь-яких складків, тріщин на мембрані, а замість необхідної стрічки ривки мембранна стандартна упаковка стрічка. Або взагалі монтувати бар’єр парів іншою стороною. Результат такої несприятливої ​​роботи ви можете помітити лише після 2-3 сезонів, коли найгірша ізоляція в стіні каркасного будинку припиниться правильно працювати.

Послідовність пароізоляційних стін каркасного будинку

Для захисту будівлі від вологи та збільшення міцності будівництва, стінний пиріг укладається в декількох шарах. По-перше, створена рамка, укладена ізоляція та водонепроникна.

Зсередини, Vaporizolator закладений у останньому. Плівка або мембрана закріплена степлером кронштейна до елементів кадрів. На внутрішніх стінках кімнати з високою вологістю, пари бар’єр покладається з обох сторін. Встановлення випару зовнішньої необхідності для захисту структури від удару та накопичення вологи осаду.

Відкрита установка пари бар’єрної плівки виконується після укладання ізоляції. На вершині захисної мембрани, стіни, що утворюють каркасний будинок.

Ізоляція, яка використовується, знімають конструкцію, не потрібно зразка з матеріалами Vaporizolations з обох сторін. У цьому випадку вологість накопичується. Це призведе до втрати тепла та поступово руйнування торт стін.

З зовнішнім укладанням випуску між мембраною (плівкою) і стіною, необхідно залишити вільне місце. Це забезпечить постійну циркуляцію повітря та запобігає накопиченню вологи всередині стін стін.

Монтажний порядок

Паросоляція кадряного будинку по суті не відрізняється від подібної процедури в будинках, побудованих на іншій технології та з інших матеріалів. Однак деякі відмінності все ще мають. Наприклад, дизайн перевізника не має теплоізоляції, що є різницею. Заповнення стін наступним чином:

 • Фасадна обробка (наприклад, сайдинг або підкладка);
 • Гідроізоляційний шар;
 • Дерев’яна рамка;
 • Ізоляція;
 • Випарізоляція;
 • Форма;
 • Прикраса інтер’єру (фарба, шпалери, штукатурка та т.Р.).

Укладання випарізоляції в кадрі – дуже простий. Потрібно покласти матеріал і консолідувати його. Скотч, нігті або степлер використовують для виправлення. Однак є нюанси:

 • Всі суглоби повинні бути відібрані з скотчем, щоб усунути слоти;
 • Мінімізувати кількість складків на поверхні матеріалу;
 • Застосовуйте антисептичну речовину на деревині в місцях контакту з пари бар’єром;
 • Контакт дифузійної мембрани з ізоляцією допускається, при використанні іншого матеріалу, необхідний для залишення розриву п’яти сантиметрів;
 • Неможливо заплутати сторони мембрани, що спричиняє втрату корисних характеристик.

Якщо щось робиться не так, як це повинно бути, паровий бар’єр кадру не буде ефективним, і це доведеться змінити його разом з ізоляцією, яка сприятиме великій відході готівки. Поспішайте також не вигідно. Інактивно встановлена ​​варизоляція перестане виконувати свою функцію через два-три роки і вимагатиме заміни.

Мембрана повинна бути закладена зверху до дна. Кріплення виготовляється за допомогою піків, не менше десяти сантиметрів, після чого виконується хвороба суглобів. Ви можете курити місця контакту з плівкою та дерева.

Правильна паразована стін кадру

У теорії встановлення випарування стін є ясною і простим: вони витягнуті, підключені, слоти були ізольовані. Але, по суті, існує багато нюансів під час будівництва, у місцях, з яких необхідно виплачувати підвищену увагу. Наприклад,

 • Випарування кутів у кімнатах, з сайту якого є розділом. Так що стикувальний вузол не залишається відкритим, пароізоляційна плівка передається на нього, залишаючи надлишок до 15-20 см вздовж країв. До цих надмірних і приєднуються до фільму, побита над стіною.
 • Вікна в шампурі витягують Vaporizolation повністю у вигляді безперервного шару, а після вилучення контуру, також залишаючи 10-15 см для стійки для стійки. Підгонки приклеєні до парової ізоляції, вікна навколо периметру – це пара ізоляційна стрічка, яка йде у вікно.
 • Відочі на торгових точках також виділяються з ізоляції. Це використовує герметичні апарати, а з’єднання між стінкою з пароваркою та першотраткою змащує герметик. Для надійності ви можете ходити ще скотч.
 • Плівка, яка походить від стелі на стіні, закріплена в кутах стелі на герметичному клею, а суглоб з ізоляцією пари на стрічці. Не роблять округлення в кутах, піднімаються під кутом 90 градусів.
READ  Що можна розділити ванну замість плитки

Абсолютно всі суглоби парового бар’єру, а також закріплення місць кадру кадру, вам потрібно ізолювати з пари бар’єром скотч.

Кімната всередині кадру, яка повинна бути повністю і безперервно затягується з пари бар’єрною плівкою, так що не мілілітерам конденсації вологи через ізоляцію. Нагадаємо, що ззовні будинку використовується волого-вітрозахисна мембрана, яка, на відміну від парового бар’єру, не дає вологи з вулиці всередині ізоляції, але має відмінне параметричні властивості, щоб видалити вологість на відкритому повітрі.

Який матеріал краще вибрати?

Ефективність парового бар’єру каркасного будинку в основному залежить від того, які матеріали використовувались у процесі роботи. На сучасному ринку ви можете знайти два типи пари бар’єрних матеріалів: плівка та мембрана. Основна відмінність полягає в тому, що при використанні плівкових матеріалів потрібно буде створити невеликий розрив для споживання повітря. Без нього, накопичувальна волога не зможе випаруватися, що призведе до використання таких пароізоляційних матеріалів для неефективності. Мембранні варіанти в цьому випадку оптимальні, оскільки вони повинні просто встановлюватися на ізоляцію.

Серед основних варіантів пари ізоляційних матеріалів можна виділити наступне.

 • Максимальна ізоляція пари. Це включає в себе спеціальну плівку, яка затримка пар. Це можуть бути пластикові вироби, а також фольга. Експерти рекомендують використовувати такий ізоляційний матеріал у приміщеннях, які характеризуються високими рівнями вологості та не проходять воду. Наприклад, цей матеріал довелося себе у ванних кімнатах, де потрібно досягти оптимальної температури всередині.
 • Фольгова мембрани. Це досить ефективний матеріал для будь-яких вологих приміщень, включаючи сауни. Завдяки своїм унікальним технічним характеристикам, він не дозволяє проникнути вологи в стіни кімнати. Відмінною рисою цих матеріалів – це алюмінієве покриття, яке відштовхує теплове випромінювання та зберігає його.

Слід зазначити, що такі матеріали набагато дорожчі, ніж поліетиленова плівка, але їх ефективність в кілька разів вище.

Для того, щоб досягти абсолютної вологості непроникність, необхідно подбати про створення системи повітряного обміну, оскільки вихідна вологість накопичується на оздоблювальних матеріалах. Якщо ви не встановлюєте вентиляцію, вологість через мікропори проникає в стіну, яка призведе до затухання обробки та гниття.

 • Матеріали з невеликою проникністю. До них відносяться варіанти, здатні частково затримувати та пропускати вологість, а також матеріали, що характеризуються наявністю двошарових мембран.
 • З змінним паровим кондиціонуванням. На підставі цієї технології виробляються пароізоляційні рулонні матеріали, які відрізняються змінною провідністю. Іншими словами, якщо повітря в приміщенні або за її межами занадто сухий, то ці матеріали не пройдуть пари. Якщо є занадто висока концентрація вологи, будуть відкриті спеціальні мікропори, які забезпечують надійний захист кімнати. Ця специфікація вважається однією з найбільш ефективних і надійних. Цей полотно можна встановити лише у поєднанні з спеціальною вітрозахищеною мембраною, яка сприятиме позбавлення від накопиченого конденсату. Якщо він вже був всередині, він зможе вийти з використанням спеціальної дифузної мембрани, яка знаходиться над зовнішнім шаром.

На матеріалах краще не зберігати і вибирати найбільш високоякісну продукцію, оскільки саме з них є ефективність всієї системи в цілому. Як правило, дешеві опції не можуть справлятися з захистом від вологи або його випуску, що призводить до пошкодження ізоляції та причини необхідності замінити. У процесі вибору матеріалів ви також повинні звернути увагу на термін служби.

Якщо парова плівка або мембрана відрізняється, то має бути відповідна маркування на ньому. Таке полотно не може впоратися з їхніми завданнями протягом тривалого часу, оскільки при взаємодії з киснем вони починають гнити.

Рейтинг виробників пароізоляційних плівок на російському ринку

Паросоляція запобігає зволоження структурних та теплоізоляційних матеріалів при проходженні парів за межами гарячої кімнати. Раніше, щільна поліетиленова плівка була використана як ізоляція пари. Зараз на ринку будівельних матеріалів великий вибір спеціального прокату парів, який, крім обмеження проникності парою, може мати додаткові функції. У статті розглядається огляд виробників бар’єрів, відомих на російському ринку.

Яка паразоація вибирати для скелетного будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS