Яка різниця між початком і фінішним шпаклівкою

Плуги в першу чергу класифікуються компонентним складом. Основою для них можуть служити мінеральними матеріалами або безпечними синтетичними речовинами для екології. Вони характеризуються технічними характеристиками, зоною застосування та способом подачі до обробленої поверхні. Деякі з них вимагають спеціальних професійних навичок від обробки.

Гіпсове приміщення

Гіпсовий шпаклівка – це традиційний тип оздоблювальних сумішей, що залишається широко вимагав і сьогодні. Вони отримали своє ім’я від природного речовини, що являють собою їх. Вони, як правило, продаються в герметичній упаковці у вигляді сухого тонкого порошку.

Композиція

Основний компонент шпаклівка цього типу є гіпс. Більшість вітчизняних виробників використовують сировину слабо-жовтим тіні для цього, характерного для місцевих депозитів. Найвідоміші бренди використовуються більш естетичним та високоякісним білим мінералом.

Композиція гіпсової шпаклівки також включає значну кількість наповнювача, у ролі якого є дрібно заповнюючи кварцовий пісок або мармурову муку.

Пісочні суміші мають більший розмір частинок, так підходить для початку роботи. При шліфуванні мармуру шукати дуже тонке шліфування (до десятих міліметрів), яка підходить для обробки обробки.

Виробники шляхів для подачі своїх продуктів Додаткові властивості часто включають пластифікатор та інші модифікуючі добавки. Завдяки ринковій конкуренції, їх склад, як правило, не розкривається, але досвідчені майстри відчувають ці відмінності, віддаючи перевагу матеріалам виробника.

Властивості

Гіпс безпечний для здоров’я людини. Штатка на її основі використовуються лише для завершення інтер’єру. У затверділому стані вони не пахнуть, не випромінюють шкідливі речовини, вільно проходять по собі водні пари, що сприяє збереженню оптимального мікроклімату в кімнаті.

Зв’язувальна речовина такого шпаклівника має високу втрату. Це потрібно запам’ятати та розмножувати кількість шпаклівка, яку у вас є час для використання за короткий проміжок часу.

Гіпсовий шпакл дає чудову адгезію до більшості будівельних конструкційних матеріалів і дозволяє вам утворювати достатньо товстих шарів. З цієї причини суміш цього класу часто відноситься до категорії універсального.

При застосуванні тонкого шару, гіпсокартон після замороженого не дає усадки і розтріскування. Великий недолік гіпсу вважається підвищеною сприйнятливістю до вологи, яка з часом порушує його структуру. Це робить неможливим використання його у зовнішній роботі.

Цементна приміщення

Цементна шпаклівка – Ще один випробуваний погляд на оздоблювальні матеріали. Майже всі відомі бренди виробляють їх у вигляді сухих сумішей, які легко надаються у робочому стані, додавши необхідну кількість води.

Композиція

Цементна протривалість отримала своє ім’я за назвою сполучного компонента, що використовується в них. Сірий або білий цемент грає цю роль. Залежно від мети та застосування готового матеріалу до нього додаються цементи різних штрихів.

Основний стартовий і закінчуючий штюк. Яка різниця в тому, що різниця?

Наповнювач традиційно служить піском невеликих фракцій або дрібно розчаровує мармурову муку. Для обробки обробки суміш приймається невеликою фракцією. Якість цементного шпаклівка значно покращується, якщо в них є модифікуючі та пластифікаційні добавки. Композиція матеріалу, призначеного для нанесення при негативних температурах, включає невелику кількість антифризів.

Властивості

Цементна шпаклівка дозволяється використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Вони стійкі до температурних крапель і витримують кілька змінних періодів заморожування та періоди розморожування. Матеріал характеризується підвищеною механічною міцністю та стійкістю до стирання. Це екологічно безпечно, поступово проходить через себе пар і гази, запобігаючи появі грибка або форми.

Недоліком покладання цього класу є помітною усадкою. З товстим шаром, ділянками та ділянками розтріскування можуть з’явитися. Через довгий процес набору твердості, іноді негативні прояви стають помітними через деякий час після закінчення.

При використанні таких вирівнювальних розчинів необхідно розглянути матеріал обробленої поверхні. Вони не можуть бути нанесені на деревину, пластику або штукатурку.

Полімерна акрилова приміщення

Акриловий – універсальний синтетичний речовина, що використовується як зв’язуючий компонент у різних будівельних сумішах. При додаванні його до шпаклів, він дає високоякісний контакт з наповнювачем та більшістю будівельних матеріалів, які потрібно закінчити.

Композиція

Акрилова шпаклівка, як правило, виготовляється з використанням значної кількості мармурового наповнювача. Залежно від задіяної фракції та модифікуючих добавок, бренди отримуються для запуску та обробних робіт.

READ  Как крепить маяки для штукатурки

Сама акрил є пластичною речовиною, тому додатковий пластифікатор зазвичай не потрібно. Як розчинник для вихідної суміші, використовується вода. Навіть якщо закінчена дисперсія виявилася дещо сухою, дозволена перед поданням, щоб розбавити його до необхідного стану.

Властивості

Акрилова шпаклівка вважаються універсальними. Вони підходять для внутрішніх робіт та обробки фасадів будівель. Вони не бояться сильного морозу. Вони можуть бути застосовані до найбільш відомих поверхонь, включаючи бетонні, гіпсокартонні листи або деревину. При сушінні вони не шукають і не дають тріщин.

Відсутність оздоблювальних композицій цього типу вище по відношенню до гіпсу та цементного шпаклівка. Це компенсується економічною швидкістю потоку, низькою вимогою точності дотримання рішення рішення та простоти застосування, доступним навіть непрофесіоналом.

Спочатку полімерний латексний

Латекс – полімерний матеріал, який використовується як зв’язувальний матеріал у сучасних видах шпаклівки, який отримав його назву від нього.

Композиція

У складі шпаклівка застосовується індивідуально або з акрилом. На додаток до наповнювача струму, антисептики часто додають антисептики, які запобігають появі патогенної мікрофлори та утворення плям солі.

Властивості

Латекс – один з типів гуми, який впливає на діючі властивості шпаклівка. Виявляється бути дуже еластичним і здатним витримувати високі механічні навантаження. Матеріал легко компенсує температурні розширення, тому він ідеально розміщений на всіх типах поверхонь, включаючи метали. У процесі сушіння він не дає усадки або тріщин. Він може працювати з широким рівнем температур.

Висока вартість дещо обмежує популярність латексної шпаклівки. Іншим значним недоліком є ​​мінімальна паропроникність парів. Поверхня обробленої поверхні не “дихає”, тому цей будівельний матеріал не рекомендується використовувати як обробку стін та стелі в житлових приміщеннях.

Яка різниця між фінішним?

Почнемо, подумайте, які шпаклівкі кишені.

Відповідно до ступеня готовності:

 • Готові розчини, що використовуються для безпосереднього застосування на стіні;
 • Сухі суміші для розведення у воді та подальшому використанні.

Відповідно до фракції і розмір зерна основного матеріалу:

Всі шпаклівка поділяються на початок і закінчуються. Це відокремлення вважається дещо умовним, оскільки шпаклівка для початкових робіт іноді можна використовувати як текстуровану основу, перш ніж застосовувати фарбу. І фінішна суміш є протилежним, перш ніж приклеювати складні шпалери.

Розподіл шпаклівки на початкову та обробку, насамперед, вартість основної сукупної фракції.

На стартовій шпаклі розмір зерна більший, що дозволяє застосовувати більш товстий шар і не боятися усадки та розтріскування. Рельєф стін після нанесення таких сумішей є досить грубою і зернистою і вимагає подальшого закінчення.

Ці поверхні не можна шукати ідеально гладкому стану.

Основна мета початку шпаклів – створення базового шару для обробки. Такі суміші можна покласти з шаром до п’яти сантиметрів. Вони прекрасно закривають всі депресії і невеликі горбки.

Оздоблювальна шпаклівка нагадує пастоподібну масу з невеликими наповнювачами. У ньому немає великих зерен. Його вершкова консистенція у тонкому шарі потрапляє на поверхню стінки і заповнює всі найменші дефекти та порушення. Такі стіни легко поліровані і стають досконалими гладкими. Вони прекрасно лежать з фарбою та декоративною штукатуркою.

Яка різниця між шпаклівкою з штукатуркою читається в нашій статті.

Досить часто починаючи і закінчують шпаклівку застосовувати в сукупності. Перший шар, залежно від ступеня нерівності стін, є вихідною сумішшю. Другий, після хорошої сушіння та шліфування, прикладна шпаклівка для завершення.

Закінчити шпаклівки відомих виробників

Полга закінчується. Суміш на гіпсовій основі та мінеральні наповнювачі, які, приховані, стають сильними та стійкими до появи тріщин. Використовується при приготуванні поверхні до фарбування та вставки з шпалерами.

Knauf-HP закінчити. Він використовується при обробці поверхонь у приміщеннях з нормальною вологістю. Товщина шару – до 3 мм. Не тріскається і не дає усадку.

Knauf Rotband Finish. Завершити гіпсову суміш. Товщина шару – до 5 мм. Використовується для штифтових бетонних поверхонь, GKL, GVL.

Зволоження. Старий LR призначений для використання в сухому приміщеннях. Вважається шпаклівкою середньої фракції. Нанесений шар 1 – 5 мм. Легко шліфування. Старий VH – застосовується як у сухих, так і в вологих кімнатах. Застосовується до бетону, цегли.

Wetonite kr добре підходить для обробки приготованих поверхонь. Створює тонкий міцний шар.

Поверхневе шліфування повинно пройти не пізніше ніж через 2 дні з моменту сушіння.

Тоді процес йде дуже легко. Підходить для подальшого фарбування та приклеювання шпалер.

Яка різниця між фінішним?

Почнемо, подумайте, які шпаклівкі кишені.

Відповідно до ступеня готовності:

 • Готові розчини, що використовуються для безпосереднього застосування на стіні;
 • Сухі суміші для розведення у воді та подальшому використанні.

Відповідно до фракції і розмір зерна основного матеріалу:

Всі шпаклівка поділяються на початок і закінчуються. Це відокремлення вважається дещо умовним, оскільки шпаклівка для початкових робіт іноді можна використовувати як текстуровану основу, перш ніж застосовувати фарбу. І фінішна суміш є протилежним, перш ніж приклеювати складні шпалери.

READ  Дерев'яні ручки для ванн роблять це самостійно

Розподіл шпаклівки на початкову та обробку, насамперед, вартість основної сукупної фракції.

На стартовій шпаклі розмір зерна більший, що дозволяє застосовувати більш товстий шар і не боятися усадки та розтріскування. Рельєф стін після нанесення таких сумішей є досить грубою і зернистою і вимагає подальшого закінчення.

Ці поверхні не можна шукати ідеально гладкому стану.

Основна мета початку шпаклів – створення базового шару для обробки. Такі суміші можна покласти з шаром до п’яти сантиметрів. Вони прекрасно закривають всі депресії і невеликі горбки.

Оздоблювальна шпаклівка нагадує пастоподібну масу з невеликими наповнювачами. У ньому немає великих зерен. Його вершкова консистенція у тонкому шарі потрапляє на поверхню стінки і заповнює всі найменші дефекти та порушення. Такі стіни легко поліровані і стають досконалими гладкими. Вони прекрасно лежать з фарбою та декоративною штукатуркою.

Яка різниця між шпаклівкою з штукатуркою читається в нашій статті.

Досить часто починаючи і закінчують шпаклівку застосовувати в сукупності. Перший шар, залежно від ступеня нерівності стін, є вихідною сумішшю. Другий, після хорошої сушіння та шліфування, прикладна шпаклівка для завершення.

Оздоблювальна стінка – відмінності від запуску, процесу та нюансів застосування

Капітальний ремонт приміщень включає в себе лезінню обробку або прикраси стін і стелі. У першому випадку немає потреби у вирівнюванні поверхонь, оскільки вони ховаються за декоративними пластинами, гіпсокартоном, пластинкою або кліпою. Але при фарбуванні або наклейках потрібні тонкі шпалери, потрібні ідеально гладкі літаки, що створює правильно виконуючу стіну. Це робиться на заключному етапі підготовчої роботи, до початку остаточного закінчення поверхонь.

Типи обробки приміщень

Як і інші оздоблювальні суміші, фінішна шпаклівка класифікується для типів.

Гіпс

Це найпоширеніший оздоблювальний матеріал, який має кілька переваг:

 • Продаються як у сухому вигляді і в готовому, в мішках і відра різної ваги;
 • безпечний для здоров’я;
 • гігроскопічний, оскільки він підтримує оптимальну мікрофлору в приміщенні;
 • пластик і тому легко наноситься на поверхню;
 • швидко висихає, що зменшує час ремонту;
 • відмінно шліфування до утворення блиску;
 • висока зчеплення;
 • не розтріскування;
 • Немає усадки;
 • Недорога варто.
 • Безпліддя використання у вологих приміщеннях (включаючи нездатність працювати назовні), а також швидке зниження розчину;
 • Невеликий термін зберігання як сухого суміші, так і готовий матеріал.

На цементній основі

Не менш популярний обробний продукт, що має свої переваги:

 • Ви можете знайти на продаж у стані порошку, а в рідині, у пакетах різних ваг, що дуже зручно;
 • використовується для фасаду та у вологих приміщеннях;
 • Вона має морозостійкість і хорошу толерантність до негативного впливу природних явищ – опадів, вітру, ультрафіолету;
 • відносна сила матеріалу;
 • легко застосовувати;
 • Цемент – недорогий компонент, отже, шпаклівка на її основі відносно дешево.
 • Завершена шпаклівка не цемент залишається незначною зерності, тому поверхня, оброблена, не буде досить гладкою, а час сушіння набагато довший, ніж штукатурне покриття;
 • у мішках є невелике термін зберігання, але в дизайні – досить довгий.

Тінь сірий, що негативно впливає на напівпрозорий облицювання.

Полімерний

Ці суміші з’явилися на ринку продажів порівняно нещодавно, і вже вдалося завоювати серця майстрів, тому що вони мають позитивні властивості. Використовується як всередині будівлі, так і зовні. Продаються лише у готовій формі у відра різної потужності.

Рішення зберігається протягом декількох днів, тому не обробляючи роботу, майстер може закрити щільну кришку контейнера та провести вміст наступного разу. Колір мають білий, на відміну від вищезгаданих сумішей.

Водонарічний

Putty – це продукт, готовий до використання. Продаються як у білій, так і з додаванням колашер, тому він має палітру відтінків. Обробляють таким складом поверхні, не можна пофарбувати. Має всі необхідні властивості для використання поза будівлею та в приміщенні.

На додаток до численних позитивних властивостей, вона має низьку теплопровідність, яка допомагає зберігати тепло в кімнаті, швидко висихає після застосування та відносно недорогих у порівнянні з полімерною композицією.

Які подібності та відмінності між стартовою шпаклівкою з фінішу

Обидва матеріали використовуються для приготування основи для декоративної обробки. Однак у них є свої особливості:

 • ПРОДАЄТЬСЯ В Готовій і сухому вигляді
 • Використовується для підготовчої роботи
 • Містять ті ж компоненти в тих же компонентах
 • Оздоблювальне рішення має меншу структуру, тому вона наноситься, щоб дати основу гладкості з тонким шаром до 3 м
 • Основна суміш використовується для вирівнювання та усунення чіпів, тріщин (товщина шару може досягати 1,5 см)
 • При застосуванні запуску використовується живописна сітка, і при роботі з фінішним не робить його
 • Основна композиція може бути застосована всередині та зовні
 • Фінішу, на відміну від початку, створює ідеальну білу поверхню
READ  Як видалити бітумна мастика з підлоги

Незалежно від якостей для підготовки стін, обидва матеріали необхідні.

Яка різниця між фінішним?

По-перше, розглянемо, які критерії для випуску шпаклівка існує.

Відповідно до ступеня готовності:

 • Готові рішення, що використовуються для безпосереднього застосування до стіни;
 • Сухі суміші для розведення у воді та подальшому використанні.

Відповідно до фракції і розмір зерна основного матеріалу:

Всі шпаклівка поділяються на початок і закінчуються. Таке відділення дещо умовне, оскільки початкова шпаклівка може бути використана іноді як текстуровану основу, перш ніж наносити фарбу. І фінішна суміш є протилежним, перш ніж приклеювати складні шпалери.

Відділ шпаклівки на стартовій та обробці визначається в першу чергу за значенням частки основного агрегату.

На стартовій шпаклі розмір зерна більший, що дозволяє застосовувати більш товстий шар і не боятися усадки та розтріскування. Рельєф стін після застосування таких сумішей отримується досить груба і зерна і вимагає подальшого закінчення.

Такі поверхні не можуть бути прийняті до абсолютно гладкого стану.

Основна мета початку шпаклів – створення базового шару для обробки. Такі суміші можуть бути нанесені з шаром до 5 см. Вони прекрасно закривають всі депресії і невеликі горбки.

Оздоблювальна шпаклівка зовнішньо нагадує пастоподібну масу з невеликими частинками наповнювача. У ньому немає великих зерен. Його сметана консистенція у тонкому шарі потрапляє на стіни і заповнює всі найменші недоліки та порушення. Такі стіни легко поліровані і стають досконалими гладкими. Вони добре любляча фарба і декоративна штукатурка.

Яка різниця між шпаклівкою з штукатуркою читається в нашій статті.

Найчастіше починаючи і закінчують шпаклівку застосовувати до сукупності. Перший шар, залежно від ступеня нерівності стін, є вихідною сумішшю. Другий, після високоякісної сушіння та шліфування, застосовується фінішна шпаклівка.

Призначення

Багато людей чули про таку будівельну суміш, як початок шпаклівка. Це іноді називається шпаклівкою. Але в той же час лише підрозділи знають, що він представляє і для того, що призначено для. Зазвичай це професійні будівельники, які не витрачали не один ремонт рук. Але для людей, які в цьому випадку є новачка, такі знання допоможуть не тільки правильно застосувати рішення для їхньої мети, але також робити з його допомогою високоякісного оформлення стін та стелі.

З точки зору його складу та мети, стартовий тип шпаклівку десь посередині між сумішами, що використовуються для обробки вирівнювання різних поверхонь (стін і стелі) та штукатурка. Але структура такого шпаклівка буде дещо меншою, ніж штукатурки, але більша частина її назв. Сьогодні найпопулярніший виробник будівельних сумішей, включаючи це рішення, є німецька компанія Knauff.

У той же час, якщо під час ремонту було використано одну суміш KNAUF, то при виборі решти, то варто виразити цю марку. У такій ситуації, то обов’язково не буде проблема з якістю фінішу.

Основна мета будь-якого запуску (KNAUF або іншого виробника) є вирівнювання шорстких поверхонь. До них відносяться наступні типи поверхонь:

 • Цегляні стіни;
 • бетонні підлоги;
 • оштукатурні стіни та стелі;
 • поверхні, що мають значне відхилення від рівня;
 • Поверхні з явним дефектами у вигляді тріщин, чіпсів і хозеля.

Є ситуації, коли стартовий шпаклівка застосовується до посиленого шару (прошивка). Такий підхід використовується у сильних порушеннях. З незначними відхиленнями на рівні, шпаклівка застосовувати в декількох шарах. У той же час його споживання значно збільшується по відношенню до способу зі склом. Слід завжди пам’ятати, що споживання суміші будь-якої марки (KNAUF та T.D.) Буде визначатися товстий шар. Споживання зазвичай визначається поверхнею 1 м2. Тому суміш повинен бути придбаний за допомогою цього параметра.

Start Type Putty підходить для наступних видів роботи:

 • заповнення інсульту;
 • прикраса дверей та віконних отворів навколо коробки;
 • ущільнювальні суглоби, утворені між стелею та закріпленими бетонними панелями;
 • Вирівнювання віконних схилів.

Зверніть увагу, що для внутрішньої та зовнішньої роботи слід використовувати різні типи суміші, характеристики яких відповідають одному чи іншим умовам експлуатації. Наприклад, щоб працювати з фасадом або обробкою швів на балконах, необхідно застосовувати лише цей шпаклівка, який призначений для зовнішніх видів роботи.

Яка різниця між початком і фінішним шпаклівкою
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS