Яка установка для туалету краще вибрати

Vidima

Якщо ви шукаєте вузьку систему установки для унітазу з флеш-ключовим ключем, ми рекомендуємо звернути увагу на модель від Vidima. Їх головна особливість – вузька рамка, чия ширина становить 35 см. Цей бренд включений у верхній частині 10, оскільки він пропонує структури з високою силою та стабільністю для завантаження до 400 кг. Вони зручно підключені до стічних вод, тому що вони мають горизонтальний випуск. Завдяки спеціальному покриттю на поверхню танка та зв’язку немає конденсації.

Найпопулярніший варіант – це набір W3714AA з низьким рівнем шуму та кріплення, необхідних для надійної фіксації. Є можливість економічної сливи: 3 або 6 літрів. Плюси: вільна установка (фіксація до підлогового покриття), передній контроль, вбудований танк. Відгуки відзначили, що клавіші для прання не відрізняються високою якістю, і швидко не вдається з інтенсивним використанням. Однак їм не важко замінити, особливо оскільки каталог бренду показує кнопки Vidima з подвійним пранням (2 400).

Laufen Pro

У третій позиції виявився проклятий туалет Laufen Pro 8.2096.6.000.000.один. Цей спеціальний дизайн допомагає легко підтримувати чистоту та гігієну. Продукт ідеально підходить як вдома, так і для громадських місць, оскільки в такій чаші мікробів та різного бруду немає ніде “прихованого”. При наданні чистоти також буде корисним глибоким пранням, реалізованим у цій моделі. Завдяки новітній системі зливу, що характеризується високою потужністю, абсолютна чистота промивання гарантується при використанні в системі не тільки 6/3, а й 4,5/3 літрів.

Кулон дизайну продукту зроблений з білого Саупора. Монтаж комунікацій, як і інші моделі, приховані. Поява туалету виконаний у сучасному дизайні, придатному для більшості інтер’єрів. Розміри (36 × 53 см, з чашкою 43 см) також дозволяють вам не турбуватися про установку – пристрій буде виглядати красиво як у невеликій кімнаті, так і у великій кількості.

MicroLift

Спеціальний механізм уповільнення туалетного покриву в процесі його зниження. Забезпечує гладке і мовчання зниження його. Запобігання жорстких ударів, запобігає ризику тріщин та будь-яким іншим більш серйозним пошкодженням.

Антипровідне покриття

Таке спеціальне покриття не присутні у всіх моделях. Він зазвичай застосовується лише до внутрішньої поверхні пристрою, у цьому випадку до чаші унітазу. Процес здійснюється на момент стрільби, це гарантує довгострокове. Конструкції з наявністю такого покриття будуть доставлені з багатьох видів забруднення, включаючи іржі та вапняні пластини.

Зворотне вино

Функція забезпечує проходження води під розсолом туалету таким чином, що тільки після того, як акцент на його стіні спускається до воронки. У моделях з зворотною водостічною системою є кілька отворів у вирібному чаші. Завдяки цій поточній воді утворюється воронка. Вважається, що зворотна мийка сприятлива, підтримуючи гігієну сантехнічні продукти.

Топ-7 установок для туалету підвіски

Wisa Exellent XS WC 8050.452703

Wisa з Нідерландів відкриє це топ-7. Модель 8050 має найповніше серед усіх недорогих моделей конфігурації, серед яких можна виділити, такі як кадр, стічний резервуар, а також туалет з кнопкою.

Важливий! Також включені всі комунікації, необхідні для використання. Крім того, є два прокладки, один з яких відповідає за шумоізоляцію, іншу – для декоративного покриття.

READ  Що закрити з'єднання фанери на стелі

Рама була зроблена досить вузькою, але це легко встановити його практично у будь-якій ніші, яка тільки може бути у ванній кімнаті в сучасних квартирах.

Експерти сайту Stroyday.EN вибрав цю модель та з інших причин – виробник гарантовано десять років безперебійного експлуатації, надійного дренажного резервуара для шести літрів та високої якості.

Установка має деякі недоліки. Зокрема, виникають проблеми з придбанням запчастин для цієї моделі туалету.

Villeroy Boch Viconnect 92246100

Далі – Модель Villeroy Boch. У цій установці висота ноги можна регулювати в області 0-20 сантиметрів. Глибина також можна регулювати – діапазон 13.5-20.5 сантиметрів.

Важливий! Тримачі стін полегшують установку та регулювання елементів.

Ця модель відрізняється високою якістю та великою стабільністю до різних пошкоджень механічного плану, а також ідеальним покриттям кнопки зливу. Тому ця модель повинна виглядати.

Cersanit delfi black set-del/black/tpl/cg-w

Топ-п’ять відкриває модель польської компанії Cersanit. Ця установка є гарним поєднанням високоякісної та адекватної цінової політики.

Більшість елементів для цього пристрою виконані з пластику, а всі вони будуть дуже надійними, і, звичайно, довговічні. Три шпильки в конфігурації допомагають прикріпити дизайн до стіни.

Ноги цього дизайну. Їх можна скорегувати у висоту. Сама рамка не надто широка, тому її можна покласти у будь-яку ванну кімнату.

Важливий! Все, що потрібно встановити вже включені.

Користувачі, які придбали цю установку, відповідають на це дуже приємно. Хоча у мінусах ви можете відзначити можливі розбивки кнопки зливу.

Ідеальний стандарт W3710AA

Наступна модель вузька за розміром, установка, запропонована ідеальним. І ця модель відповідає назву бренду. Весь дизайн здійснюється якісно, ​​а сама установка оснащена танком, яку можна приховати.

На цій установці є досить великий ключ, завдяки якому ви можете зробити як частковий, так і повний стік.

Ця модель, безсумнівно, порадує простоту монтажу та високоякісного складання.

 • чутливий механічний контроль;
 • захист конденсату через спеціальне покриття;
 • приємний вигляд;
 • Два штамів: маленький і великий.

Grohe Rapid SL 38775001

“Бронза” отримує встановлення з німецької компанії Grohe. Він поєднує високу якість, доступну ціну та силу через профільну трубу.

Простота дизайну лише мала позитивну ціну. Встановлення цієї установки досить простий, навіть спеціальні знання не потребують.

Судячи з оглядів, ця установка досить зручно підключена, оскільки труба крана легко підсумовується майже з будь-якою стороною. Обладнання цієї установки досить багата, але невелике вікно для обслуговування точно мінус.

Загалом, до цієї моделі точно варто бачити тому, хто шукає високоякісну установку для туалету підвіски.

 • адекватна цінова політика;
 • не поганий вигляд;
 • Висока надійність дизайну;
 • У конфігурації є все, що потрібно встановити.

GEBERIT DUOFIX 111.300.00.5 до 320

“Срібло” отримує встановлення з швейцарської компанії Geberit. Модель Duofix 111.300.00.5 UP320 – Що потрібно для тісного туалету.

Довгі ноги, рамка, наявність запасних частин – все це допомагає в установці навіть з найскладнішими умовами, наприклад, щільним кластером сантехнічних труб.

Відмінною рисою моделі вважається високоякісними продуктами, що підтверджується сертифікатами якості. Ремонт не буде потрібно в більшості випадків, що робить операцію більш приємною.

У відповідь ця модель користувачів оцінювалися за перевагою, оскільки вона поєднує високу якість, відмінну надійність та простоту установки. Мінус тільки один – з якоїсь причини немає кріплення для установки.

TECE LUX 400 9600400

Найкраще до теперішнього часу – це установка TECE LUX 400. Він може багато чого запропонувати своїм потенційним користувачем:

 • Повна конфігурація, яка включає кадр носія, різні кріплення та адаптери, а також контролі та інші;
 • Сенсорну панель під назвою Sen-Touch, з якою установка установки стала справді простою;
 • висока якість.
READ  Полікарбонат душова огорожа з власними руками

Незважаючи на високу ціну, експерти веб-сайту Stroyday.RU дав “золото” цієї установки, оскільки ця система радує високої якості. Система очищення повітря дуже ефективно працює. Особливо важливим є те, що він може працювати без вентиляції, але через керамічний фільтр з активованим вуглецем всередині.

Окремо, варто підсвічування дренажного бака великим за потужністю – це може вмістити до дев’яти літрів води.

Загалом, ця модель дорога, але і якість може бути.

 • фільтр високоякісного очищення повітря;
 • повністю автоматичний контроль;
 • Гарний кімнатний дренажний бак – вміщує до дев’яти літрів;
 • Мінімальне споживання води, а також електрика для роботи безконтактної дренажної кнопки.

Як вибрати установку для туалету: 5 важливих критеріїв та рейтингових виробників

Сантехнічний підвісний тип перемагає за стандартним аналогом. Вона економить місце в приміщенні. Відсутність підтримки на підлозі, навколо якого накопичується бруд, полегшує очищення. Так, і пристрій, що приїжджає в повітрі, набагато привабливість. Єдина складність, з якою майбутній власник – це правильна установка. Скажіть, як вибрати установку для підвісного туалету. Без цього, високоякісна установка неможлива.

Композитні частини системи

Цілісний набір складається з наступних компонентів.

Установка. Цей важливий елемент – це структура міцної сталі, яка зазвичай застосовується до антикорозійного покриття. На каркасі встановлюється гідравлічна блокада туалету та/або інших сантехніків, а сполучні компоненти (клатчі, кріпильні шпильки) встановлені.

Структура встановлюється для унітазу, яка відіграє важливу роль у роботі системи, оскільки її якість та довговічність залежать від цього компонента.

Щоб виключити корозію та витоку, резервуар, як правило, виконується з високоякісних пластмас, а силіконовий або поліпшений каучук використовується для клапана клапана.

Для запобігання переповнення води, що може призвести до затоплення квартири, передбачається можливість аварійної сливи. Виробники сучасних сантехніків відповідають європейським стандартам, для яких рівень шуму під час роботи танка не повинен перевищувати 17 дБ.

Туалет. Сучасні конструкції систем монтажу, як правило, універсальні: вони підходять для гігієнічних пристроїв різних брендів. На додаток до підвісних моделей, рамки також використовуються для деяких варіантів зовнішньої сантехніки, а саме для модифікацій з “прихованим бахом”.

Гігієнічні пристрої, представлені в продажу, мають різноманітний колір (від традиційного білого до чорних та кислотно-яскравих тонів), прикраси та дизайну. Більшість моделей традиційно виконуються з фаянсу або пожежі, однак, ви можете задовольнити опції з інших матеріалів: акрил, метал, скло.

Вибір моделі, доцільно звернути увагу на кришку для туалету: вони можуть бути звичайними або з “напівпідйомом”. Останній варіант гарантує плавне закриття, що заважає сантехніку від механічного пошкодження різким шламом.

Обмитий кнопки. Невеликий, але важливий компонент системи установки є зовнішня панель з кнопкою для прання.

Цей елемент може мати різні модифікації:

 • За допомогою режиму “мийки” у цьому випадку вибух може бути зупинений, неодноразово натискаючи панель;
 • з двома варіантами прання економічного, що забезпечує для зливу половини резервуара, а також загальним з повним стоком;
 • Безконтактно оснащений інфрачервоними променями.

Фліп-панелі можуть суттєво відрізнятися за кольором і дизайном, часто вони є справжнім туалетом або ванною кімнатою.

Плюси та мінуси Сантехіздаті

Така сантехніка має багато сильних сторін:

 • Продукти виглядають дуже стильно, добре підходять у різних варіантах дизайну ванної кімнати.
 • Труби та інші системи зв’язку приховані для помилкової панелі, щоб вони не зіпсують погляд на кімнату.
 • Ні ноги та вільного простору під чашею полегшує прибирання, сприяючи збереженню гігієни у ванній кімнаті або туалеті.
 • Підвісні сорти туалету займають меншу площу, ніж звичайна сантехніка. Вони також візуально збільшують кімнату.
 • Багато моделей цього типу дозволяють заощаджувати воду, оскільки вони мають механізм половини зливу води.
 • Сантехнічні пристрої зазвичай роблять менше шуму, оскільки установка часто забезпечує додатковий шар звукової ізоляції.
READ  Раковину у ванній, як чистити

Підвісні туалети відрізняються силою, надійністю та довговічністю.

Незважаючи на те, що з таких технологій є багато переваг, ви не можете забути про деякі мінуси. Недоліки включають:

 • Відносні високі витрати. Ціни на призупинені туалети дуже сильно відрізняються, але всі інші речі, які є рівними умовами, залишаються набагато більшими, ніж аналогічні пристрої.
 • Монтаж складності. Встановлення такої сантехніки вимагає досвіду, майстерності, спеціального знання, тому краще взяти на себе майстерні майстри.
 • Складний доступ до комунікацій. Закриття фальшивої панелі, встановлення запобігає доступу до труб та підкріплення, що необхідно в деяких ситуаціях. У таких випадках вам доведеться повністю видалити оздоблювальний матеріал, демонтаж розділу, а потім закрити пошкоджену зону.

Збирається купити сантехніку, вам потрібно ретельно вивчити плюси та мінуси звичайного та підвісного туалету, а потім вибрати модель, придатну в типу дизайну. При виборі, ви також повинні розглянути ряд характеристик продукту.

Краща установка для туалету: рейтинг популярних моделей на те, що дивитися при покупці

Щоб дати туалетну кімнату естетичних видів користувачів, встановлюють туалет. Продукти прикріплені за допомогою сантехнічної установки, яка ховається в усі комунікації та повзанований танк за найвищим. Це дозволяє значно спростити процес очищення в приміщенні.

Оскільки установка для туалет відрізняється за дизайном та типом установки, розглянемо найкращі пристрої, представлені на ринку сантехніки.

Основні види установки

При виборі установки необхідно враховувати не тільки його зовнішній вигляд, компактний розмір і технічне обслуговування, а й використовувати в повсякденному житті. Тобто, крім характеристик та функціональності, основною роллю слід відтворювати комфорт і розмір ванної кімнати.

Щоб краще зрозуміти, треба мати справу з існуючими структурами:

 • Будівництво блоків – дві маленькі пластини прикріплені до резервуара, використовуючи спеціальні болти, і весь дизайн приєднується до стіни, використовуючи кріплення якоря. Крім того, стіна – каміння з декоративною або звичайною цеглиною і прикрашена. Перевага цього дизайну в простому встановленні та низькій вартості;
 • Монтаж рами – це включає два металеві стійки з спеціальними ногами, регулятор висоти туалету. Створює спеціальні точки, розташовані зверху і знизу. Цей дизайн дуже міцний;
 • Кутовий або “косою” дизайн підходить для зникнення та надзвичайних інтер’єрів, а часто схожий використовується в офісних туалетах. Завдяки специфіці дизайну та кріплення, його прихована установка – це дуже трудомістка робота. Тому вартість встановлення та встановлення високої.

Типи установок можуть бути більше, залежно від матеріалів та ємності танків. Але вищезгадані критерії відбору є одними з найбільш базових.

Порівняння моделей

Щоб полегшити порівнювати моделі, описані раніше, ми вирішили організувати всі свої основні характеристики в одному столі. Таким чином, ви можете вибрати інсталяцію, який вам подобається та порівняти їх один з одним, щоб визначити найкращу опцію покупки.

Назва моделі Розміри (см) Потужність фліп-резервуара (L) Висота установки (см) )
Geberit Duofix 53x36x34 6-10 112 35 000 40 000
TECE 9300000 50x60x112 10 110-120 12 000 14 000
Grohe Rapid SL 38772001 56×36.5×35 3-6 Л 110 25 000 30 000
Geberit DuofixBasic 50x112x12 3-6 112 10 000 12 000
Viega Eco Plus 49x20x113 10 113 14 000 16 000
Ідеальний стандарт W3710AA 52x22x100 6-3 110-130 9 000 12 000
Villeroy Boch Viconnect 92246100 52x112x20 10 112 12 000 14 000
Яка установка для туалету краще вибрати
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS