Яке захисне скло краще для смартфона

Кварцовий скло

Цей тип протектора складається з кварцового піску, після чого проходить мінімальне температурне затвердіння. Захисні властивості не сильно відрізняються від пластику. Ціна на них трохи вище, ніж у фільмах: 200-300

Кварцеве покриття підлягає тріщин, чіпси, легко збирає відбитки пальців, можна “піти павутину” під час падіння. Його перевага над пластиком – кварц є більш прозорою, майже не змінює кольори та яскравості зображень на дисплеї.

Захисне скло – аксесуар, призначений для захисту екрана будь-якого смартфона від впливу, подряпин, подряпин та чіпсів. Захист для екранів тепер виготовляється з загартованих окулярів. Вони в 2-4 рази вище, ніж у фільмах. Висновки роблять себе.

На сьогоднішній день ви можете знайти скло для будь-якої телефонної моделі, а також переваги такого аксесуара за низькою ціною. На відміну від захисної плівки, скло складається з декількох шарів:

  • Силікон – Завдяки йому захисне скло, прикріплене до екрану смартфона. Це завдяки цьому покрити, що захист не вислизає екран і сидить, як рукавичка.
  • Обмеження – ефект автомобільного скла. Коли ви потрапили у верхні шари, можна розбити або покриватися тріщинами, але це цей шар, який утримує всі пошкодження і виглядає як невеликий шар фільму.
  • Anti-Glare – захисні окуляри не погіршують інформацію про читання з екрана, якщо багато хто з цього боявся. Навпаки, вони мають таке покриття, на якому екран смартфона буде яскравим навіть з сонячними променями, розлученнями та блискавкою.
  • Безпека – головний шар захисного скла, на якому весь удар. Цей шар піддається спеціальному хімічному гасіння, завдяки чому він стає сильнішим, і коли ви потрапили, він розсипається на дрібні шматочки, які не можуть фарбувати руку.
  • Olophobic – верхні гладкі захисні скляні покриття. Він має волого-репелентний ефект. Завдяки йому, немає жиру, відбитків пальців, розлучення на поверхні.
READ  Як замінити коронки в дерев'яному будинку

Порада. Якщо ви думаєте про те, як вибрати захисне скло, перше, що потрібно зробити, це запитати продавця, з якого – це таке скло, і яка різниця.

Є виробники, які врятують на одному з безладу, вони можуть зробити його низькою якістю або видаляти. Стандартне захисне скляне наповнення повинно мати саме шари, які ми встановили вище, інакше ефективність такого захисту екрана смартфона значно зменшується.

Як вибрати захисне скло для поразки смартфонів з ноу-хау.

Наприклад, дешеві окуляри, що складаються з низькоякісних шарів, досить крихкі, з яких захисне скло незабаром після покупки може почати руйнуватися навколо країв. Будьте уважні!

Примітка

Останнім часом окуляри “анти-обертання” придбали велику популярність. Вся чіп полягає в тому, що між шарами вставляється інший спеціальний шар з оптичним фільтром. Світло відбивається від екрану строго вертикально і заломлює горизонтально. Тому ніхто не буде видно з боку, що він відбивається на екрані, це здаде просто темно.

Як розташовано скло захисне скло

Але це був ліричний відступ. Отже, що таке “скло захисне скло” і як вона влаштована. Звичайне захисне скло зазвичай являє собою щось на зразок бутерброда з п’яти шарів.

  • Силіконовий шар так, щоб скло тримається на екрані смартфона;
  • зв’язувальний шар так, щоб скло не руйнується на фрагменти;
  • анти-блиск для кращого відтворення кольорів;
  • Захисний шар ясно, чому;
  • olohobobous шар, щоб власник не залишає на скляних слідів пальців.

У випадку з келихом захисту інформації до цих п’яти шарів додаткове додавання – оптичне. Він приховує екран свого пристрою з будь-якого вигляду, крім прямих. Якщо ви подивитеся на нього, під кутом 30 або 40 градусів, екран здається чорним, білим або золотим.

READ  Карниз для штор как повесить

Шари скла та їх призначення

Матеріал якості складається з послідовно зібраних шарів. Деякі виробники практикують продаж підробок, тому що він повинен вибрати лише захисний пристрій для доведених продавців.

Силікон

Найменший шар, який складається з силіконових мікрочастинок, відповідає за надійність зчеплення між склом та дисплеєм. Це забезпечує щільну придатність, усуває збивання або потонути.

Прилипання

Це прокладка, яка починає працювати, якщо падіння телефону не можна уникнути. Обмежувальний шар забезпечує зупинку зупинки, при якій тріщина починає поширюватися по всьому екрану.

Відблиск

Додаткова складна нерухомість – яскравість відображення. На вулиці, з яскравим денним світлом, антиблоковий шар зберігає яскравість на 60 відсотків.

Безпека

Щільний шар, який відповідає за безпеку телефону. Він приймає удар до себе і частково відображає його напрямок. Вартість захисту скла для смартфона залежить від якості безпеки.

Олеофобродський

Це спеціальне покриття, завдяки тим, що відбитки пальців, жирні розлучення залишаються на дисплеї. Цей шар ідеально захищає від вологи, наприклад, дощ падає у вигляді крапель.

Як вибрати захисне скло для смартфона

Рейтинг захисних окулярів для телефону з AliExpress: Топ 13 Кращих виробників захисних окулярів для смартфонів

Хороше захисне скло збереже екран смартфона з подряпин, і може також зберегти його при падінні. Відходи відображення збиває зображення і вразити використання смартфона. І якщо мова йде про заміну екрану, це буде дуже дорого – у сфері ціни телефону. З хорошим захисним склом, гаджет буде тримати “товар”, а ризик його поломки зменшиться. Багато хто не використовує цей аксесуар, але необхідно розглянути покупку. На AliExpress великий вибір захисних окулярів за хорошими цінами та безкоштовною доставкою. Ось багато різних варіантів, з яких ви можете вибрати найкраще. У тому числі AliExpress є скло для дуже рідкісних смартфонів – є підходить для будь-якого з існуючих пристроїв. Розглянемо добре перевірені виробники, продукція яких повинна звертати увагу на першу чергу.

READ  Духовка для казанів з вашими руками

MR JEFRY 3D повний екран

Багато фанатів Apple Smartphone будуть сподобатися склянка, що називається н jefry 3D повний екран. Він надійно захищає екран пристрою, а також має досить привабливий дизайн, підкреслюючи зовнішній вигляд моделі.

На боках є тонка чорна рамка, а товщина сам скло – 0.4 мм. Це дозволяє практично не відчуватися, коли використовується, але надійно захистити ваш мобільний телефон.

– Червона лінія

На екваторі верхнє захисне скло для смартфона зупинила бренду червону лінію. Це ще одна російська фірма, яка близька до попереднього учасника. Але в питаннях сили, його продукція перевершує скляний мобіус. Це був можливий спосіб співпраці з Corning Fonder American Company, яка створює затверділі окуляри для флагманських пристроїв.

Відповідно до результату, аксесуари п’ятого лінія мають високу силу та захист від появи подряпин та малого пошкодження. У відгуках, покупці найчастіше скаржаться, що асортимент фірм відображається лише для популярних моделей смартфонів.

Басейн

Оскільки захисне скло BASEUS легко клей і застосовано, він отримав популярність від користувачів смартфона, що легко переконатися. Скло не можна знайти у всіх магазинах (вона продається), але, можливо, вам буде пощастило, і ви знайдете це?

Таке скло можна замовити на китайській торговій платформі AliExpress – ви будете задоволені приємною упаковкою та швидкою доставкою (товари йдуть приблизно місяць). Клейовий шар тільки на краях, немає на кадрі.

Прикріпіть скло на екран за кілька хвилин: спочатку потрібно знежирювати поверхню, а потім протріть його м’якою тканиною (вона включена до набору), а після склеювання скла, видаляючи захисну плівку з нього.

Яке захисне скло краще для смартфона
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS