Які блоки краще для міжкімнатних перегородок

Що робити міжкімнатні перегородки? Огляд матеріалу

Останнім часом квартири в новобудовах, як правило, будуються без інтер’єрів, таких як студії апартаменти. Питання про те, як розрізняти їхні житлові квартали, розробники залишаються на розсуд майбутнього власника квартири, надаючи лише рекомендації щодо приблизного розташування певних кімнат. Це правильно чи не питання суперечливо, але, тим не менше, перед власником квартири є питання, з якого будівництво інтер’єрів, які перегородки краще в квартирі. Щоб допомогти у виборі матеріалу для міжкімнатних перегородок, давайте порівнюємо різні матеріали за їх вартістю, звукоізоляційними та міцними характеристиками. Ми відзначаємо їх переваги та недоліки.

Почнемо з того, що міжкімнатний перегородка є досить узагальненим ім’ям. Насправді кожен з них виконує своє призначення, і вимоги до них різні, як дизайн.

Це окремий тип перегородки – вони призначені для створення спеціальної атмосфери в кімнаті, підтримуючи розроблений дизайн. Тому вони не роблять високу звукоізоляційні вимоги, виготовлені з легких матеріалів, які можуть приймати будь-яку складну форму.

Які розділи краще? Матеріал для інтер’єрів

Важко однозначно сказати, які інтер’єрні перегородки для квартири краще. Потрібно враховувати велику кількість факторів та обставин, що впливають на такий вибір. Дизайн міжповерхових перекриття. Їх здатність витримувати певне навантаження. Необхідний внесок звукоізоляції. Вантажопідйомність для монтажних меблів та обладнання. У сучасній будівництві використовуються такі матеріали для виготовлення інтер’єрів:

Кожен з них має свої переваги та недоліки, розгляньте їх більш детально.

Цегляний розділ

Весь відомий будівельний матеріал, дуже популярний вчасно. Він має найкращу звукоізоляцію серед порівнювальних варіантів, але також більшої складності покладання в порівнянні з іншими матеріалами, а отже, вартості будівництва. Він часто використовується в пристрої міжкімнатних перегородок у малоповерховому приватному будівництві. Сучасні квартири рідко використовуються, головним чином, при створенні інтер’єру в стилі Loft. Це пов’язано з великою вагою цегли (235 кг./ M.КВ.) і велике навантаження, створене цегляним розділом для міжповерхового перекриття. Не в кожному проекті багатоповерхового будинку перекриття призначені для такого навантаження. Перш ніж вибрати цей варіант, зверніться до головного інженера керівної компанії. Можливо, що варіант розділу з цього матеріалу повинен бути виключений.

Вибираючи цегляний розділ, ви отримуєте надійний масивний розділ, який може витримати меблі та обладнання будь-якої ваги з відмінними шумоізоляційними характеристиками.

Які перегородки краще при звукоізоляції – унікальні цеглини з повного темного однорічного розміру цегли 250x120x65. Чому так? Завдяки вазі. Будучи найбільш масивним з порівнюваних матеріалів, цегляний розділ є надійною перешкодою для звукової хвилі, навіть без додаткових звукоізоляційних подій.

Якщо шумоізоляція приміщення для вас є найважливішим показником, а міжповерхові підлоги здатні протистояти багато ваги, вибрати розділ з цегли повного дня. Не забувайте про високу вартість будівельних стін з цієї цегли, але вважають, що цей матеріал коштує коштів, витрачених на це.

Шумоізоляція кімнати особливо актуальна для дитячих спалень, ігрових приміщень та, можливо, додаткові витрати на будівництво перегородки з цегли для цих кімнат будуть цілком виправданими.

 • Ми отримуємо високу вагу;
 • вимагає додаткового зовнішнього закінчення;
 • Низька швидкість зерна;
 • Висока вартість роботи.

Підлоги з газу, пінобетонні блоки

Цей варіант пристрою міжкімнатних перегородок досить неоднозначний. З одного боку, газо-силікатний блок має невелику вагу, яка позитивно впливає на вибір цього блоку як матеріал для міжкімнатного, з іншого боку, ця вага не забезпечує достатньої звукової ізоляції між кімнатами. Для досягнення звукоізоляційного рівня, який може забезпечити розділ блоків головоломки від газорозподільних блоків, необхідно побудувати товщину щонайменше 200 мм., І це вже постраждало від розміру корисної площі квартири. Тому, якщо приміщення шумоізоляція для вас є пріоритетним значенням, цей варіант не для вас.

Частка пінобетону та пінобетонних блоків значно менше, ніж з цегли. Але в той же час вони поступаються йому силовими характеристиками. Цей матеріал дуже чутливий до процесів усадки у домашніх будівлях. Найменші деформації рамки висотних будівель призводять до появи тріщин на перегородку. І це негативно впливає на подальшу обробку. Ви можете вибрати цей матеріал лише твердо впевнений, що активна усадка будинку завершена, а деформації усадки будівлі не очікується. Висять важкі меблі або обладнання на розділі від газорозрядних блоків товщиною не більше 100 мм. Досить проблематично. Блокує вільні і вкладені в них не твердо. Використовуйте лише спеціальні кріплення для сипучих матеріалів або хімічних якорів.

Ці блоки чудово піддаються пильнуванню – легко виготовляти арочні отвори. Робота з цими матеріалами набагато швидше.

Основною перевагою газо-силікатного блоку є відмінна теплоізоляційна характеристика, абсолютно не актуальна для квартири. Більш вигідне властивість цього матеріалу можна вважати хорошим звуковим поглинанням (не бути плутаним з звукоізоляцією), що мінімізує можливість відображення звуку та появи відлуння в кімнаті.

Блоки газилікатів є найдешевшим з усіх порівнювальних матеріалів. Але ця уявна перевага вирівнюється за необхідністю перегородки від газо-силікатних блоків до штукатурки до остаточної обробки, на відміну від блоків головоломки, гладка поверхня якої дозволяє негайно застосувати оздоблювальний шар.

 • Підвищені розміри дозволяють виробляти роботу з більшою швидкістю;
 • здатність виробляти арочні структури без додаткового посилення;
 • Поверхня вище, ніж цегляна кладка.
 • Товщиною менше 100 мм, стіни не забезпечують хорошу звукоізоляцію;
 • Низька сила – консольна навантаження знищує кріплення дюбелів, пробки.

Гіпсові головоломки блоків розділів

Головоломки штукатурні пластини є гарною заміною для пінобетонних блоків. Висока якість поверхні у поєднанні з типом “Groove-Ridge” з майстерним кровообігом дозволяє отримувати стіни практично не вимагають вирівнювання. Легко обробляються, ми будуємо криволінійний дизайн, не буде складним.

Вага блоків головоломки (108 кг./ M.КВ.) Підходить для побудови міжкімнатних перегородок у будь-якому новому будинку. Звукоізоляційні здібності поступаються цегли, але через високу щільність та більшу вагу, шумоізоляція вище, ніж газовий силікатний блок. З точки зору шумоізоляції приміщень, блок головоломки-Boabe найкращий після цегельного матеріалу, що володіє чудовими звукоізоляційними характеристиками і мають відсутність меж ваги.

Висока щільність, що дозволяє відображати більшу частину звукової хвилі, дає неприємний ефект у вигляді ехо в кімнаті, але з правильним розміщенням меблів цей ефект успішно вирівняний. (Як усунути відлуння в квартирі).

Ми радимо вам вибрати тільки повні блоки. З ними, на відміну від порожнини, не буде проблем з висячими кухонними гарнітурами, іншим пітним обладнанням.

У відповідь на питання: “Які розділи краще в квартирі?”З точки зору найменших фінансових витрат при відновленні квартири, ми рекомендуємо розділи з гіпсових дисків. Гарні геометричні пропорції оксидних блоків дозволяють створювати навіть інтер’єрні перегородки, які не вимагають штукатурки, що значно економить нам бюджет з ремонту.

 • отримання високоякісної поверхні;
 • Екологічно чистий матеріал;
 • Розміри та дизайн блоків дозволяють працювати на високій швидкості;
 • Здатність поглинати з атмосфери надлишкової вологи, потім дати йому суху повітря;
 • Відсутність необхідності подальшого вирівнювання.

Гіпсокартонні перегородки

Каркасна система гіпсокартонних листів та металевого профілю відмінних особливостей легеневого пристрою, але досить сильні інтер’єрні перегородки в будинках з дерев’яними підлогами, для яких невелика вага, створена розділом є критичною.

З належним пристроєм перегородки гіпсокартону, з дотриманням технології шумоізоляції, перегородка гіпсокартону має найвищі властивості шуму. Високий рівень будівництва таких розділів дозволяє заповнити ремонт у найкоротші терміни.

Варто також відзначити найкращі порівнювані розділи. Неможливо сказати, що деформації не впливають на розділ взагалі, але з правильною подвійною укладанням листів гіпсокартону на кадрі з розпадом на швах та прогалинах для термічного розширення, перегородка гіпсокартону абсолютно витримує деформації усадки.

Основний недолік можна назвати лише необхідністю знати, де буде прикріплено важкі меблі або обладнання для передбачення.

 • Невелике навантаження на перекриття;
 • З належним пристроєм, достатня звукоізоляція між кімнатами без використання додаткових звукоізоляційних заходів;
 • Найкраще у порівнянні з іншими матеріалами швидкості перегородки.
 • Низька вантажопідйомність для монтування обладнання без пристрою додаткових іпотечних деталей;
 • Малий звукоізоляційний рівень з неправильним пристроєм дизайну гіпсокартону.
READ  Який туалет краще підвішений або на відкритому повітрі

Підсумовуючи ви можете зробити наступний висновок. Найкращий варіант інтер’єру – це цегляний розділ, як з точки зору надійності, так і шумоізоляції. Але будьте готові до високої вартості будівництва таких розділів. Корми, якщо розділ не оформлений у стилі горища, він повинен бути штукатурним, що, у свою чергу, збільшує вартість загального бюджету ремонту.

Найбільш оптимальний варіант відповідно до параметрів шумоізоляції, надійності та вартості – це гіпсові головоломки. Рівень звукоізоляції поступається цегляним перегородкою, але цілком достатньо для власників квартир не вимагає високої шумоізоляції приміщень. Для бюджету ремонту це найкращий варіант, оскільки це дозволяє заощадити за відсутності необхідності штукатурки поверхню перед нанесенням фінішного шару, за умови, що розділи побудовані кваліфікованими майстрами, які можуть точно покласти блоки.

Газилікатні блоки найбільш неоднозначний варіант. Високі теплоізоляційні характеристики, які відрізняються цим матеріалом у квартирі, не знаходять заявки. Для решти характеристик блоки значно поступаються іншим матеріалам. Спочатку низька ціна самого блоку абсолютно не врятується за рахунок ремонту, оскільки вартість подальшої штукатурки стає вищою, ніж у розділах Puhrebneum.

Гіпсокартонні перегородки ідеально підходять для апартаментів старого житлового фонду з дерев’яними інтертероповерховими перекриттями. У сучасних квартирах з бетонними підлогами використання цих розділів є сумнівним. Високі звукоізоляційні характеристики можуть бути досягнуті лише за допомогою шумоізоляційних технологій, що, у свою чергу, збільшує вартість розділу. З переваг, можна відзначити лише стійкість до деформацій та найсильнішої ваги, в силу якої перегородки гіпсокартону і користуються попитом у дерев’яному будинку.

Як ви бачите, розділи можуть бути виготовлені з різних матеріалів, щоб виділити, який з них краще неможливо. Все залежить від вашої фінансової можливості, вимог до характеристик, які ви хочете отримати з розділу. Не забувайте про питому вагу та бажану ступінь зменшення шуму. Ми намагалися дати об’єктивну характеристику всіма можливими варіантами для побудови інтер’єру в квартирі. Вибір за вами.

Що будувати стіну? Порівняйте різні матеріали для міжкімнатних перегородок (Черновець) (доступ за посиланням)

Будівництво інтер’єрних перегородок є одним з найпоширеніших рішень, коли переосмислення міської квартири. Основне питання, яке потрібно вирішити власником: що будувати стіну? Вона включає в себе два аспекти – застосовуються та юридичні. Ми детально проаналізуємо їх.

Не для всіх розділів потрібно координувати

Перше, що звернути увагу, коли вибирає матеріал для розділу, це вага, яку вона призведе до. Наприклад, затвердження вимагають лише перегородки, які створюють надлишок (більше 150 кг/м 2) на перекриття. Це, зокрема, цегляні стіни, головоломка, керамітовий бетон, пінобетон, газо-силікатні блоки товщиною більше 10 см та інших важких матеріалів.

Встановлення порожнистих перегородки з внутрішнім наповненням або без нього, вам не потрібно координувати. Тому такі рішення набагато практичні, особливо якщо ми вважаємо, що вони не вимагають “мокрих” будівельних робіт.

Слід пам’ятати, що знесення старих міжкімнатних перегородок (з яким часто вимагає будівництво нової) координації. Якщо ми говоримо лише про будівництво нових або зонування квартири з вільним макетом, то це може бути зроблено на свій розсуд.

Один з основних критеріїв відбору для розділів – звукоізоляція. Шум сучасних городян достатньо на вулиці та на роботі, тому принаймні вдома люди потрібна можливість вийти і бути мовчанням.

Звукоізольовані властивості різних матеріалів приймаються для вираження через так званий індекс повітряного шуму повітря ΔRW. Відповідно до стандарту. Для внутрішніх перегородок у квартирі ΔRW повинно бути щонайменше 43 дБ (рівень шуму порівняно з звуком робочого холодильника), а для стінки, що розділяє кімнату з ванної кімнати, становить щонайменше 47 дБ (шум кондиціонера або крана). Однак на практиці звукоізоляція вважається прийнятною, якщо індекс ізоляції повітряного шуму перевищує 52 дБ (наприклад, така інтенсивність звуку дає ліфт двері через стіну). Тільки з цими значеннями має сенс говорити про справжній акустичний комфорт.

Капітальні залізобетонні перегородки в панельних будинках забезпечують звукоізоляцію на рівні ΔRW50-52 DB, у монолітних будинках – ΔRW53-55 дБ. Кладки з повноцінної цегли товщиною 120 мм (у пилліпіч) зменшить рівень шуму на 50 дБ. Для викликаних керамічних блоків ця цифра гірша: 47 дБ з товщиною покладання 200 мм та 53 дБ, з урахуванням товщиною 20 мм на кожній стороні. Газорозподільні блоки товщиною 100 мм зменшують рівень шуму на 38 дБ, а пластина гіпсу 100 мм товщиною – на 39 дБ.

По-справжня ефективна звукоізоляція забезпечує композитні розчини: порожні стіни з наповнювачем. Наприклад, розділ з одиничних звукоізоляційних штукатурних пластин GYPROC AKU-LINE або GYPROC сильний акустичний 12,5 мм акустична з кожної сторони з 100-мм звукопоглинаючим шаром кварцової вовни, а також тихий будинок з загальною товщиною 125 мм зменшує Рівень шуму повітря на 54 дБ, а коли товщиною 150 мм – вже на 62 дБ (це звук середньої потужності телевізора або музичного центру). Це пояснюється спеціальними властивостями гіпсу високої щільності, ядро, з яких поглинає звукову хвилю. Комбінація важливого компонента – звукопоглинаюча кварцова вовна з основним звукоізоляцією (гіпсові пластини) – дозволяє максимально збільшити повітряний шум. Подібні рішення часто використовуються сьогодні, наприклад, у п’ятизіркових готелях або в кінотеатрах, де ефективна звукоізоляція між залами або номерами має велике значення, а вартість квадратного метра приміщень особливо висока.

Що означає децибел, і який рівень шуму може забезпечити дискомфорт на практиці? Відповідь на це питання шукає багатьох людей, які бажають досягти надійної звукоізоляції між номерами у своїх квартирах. Щоб зрозуміти, який рівень захисту від сторонньої звуки можна вважати достатнім, вам потрібно знати не лише вимоги стандартів, але й приблизну оцінку інтенсивності звуку з різних джерел.

Наприклад, годинник можна не бути нешкідливим: інтенсивність цього звуку іноді досягає 25-30 дБ. Обсяг спокійної розмови двох людей, як правило, протягом 30-45 дБ, але жвава емоційна розмова (у тому числі по телефону) вже 55-60 дБ. Той же рівень, до речі, має офісний шум. Лікарі вважаються безпечними для нервових та серцево-судинних систем звуків, інтенсивність яких не перевищує 35 дБ.

Ще однією важливою характеристикою розділів є здатність носити значні навантаження, утримуючи навісні меблі: полиці, шафи, кухонні гарнітури, масивна техніка (наприклад, телевізори) і.

З традиційних матеріалів для будівництва перегородки “вологий”, тільки цегла має таку власність. Головоломки та паливні блоки вимагають використання спеціальних дорогих дюбелів або хімічних якорів. І навіть у цьому випадку їхня перенесення не обмежується. Крім того, ці матеріали досить крихкі, тому при розміщенні меблів легко пошкодити, і якщо розділ дасть тріщину, то це доведеться змінити його.

Навпаки, думка про крихкість гіпсових пластин є помилковою, оскільки вона застосовується лише до низькоякісних продуктів, масово виробляється в минулому. Сьогодні для пристрою міжкімнатних стінок використовуються гіпсові пластини з підвищеною місткістю, сприйнятливі до ударних навантажень. Наприклад, підвищена міцна пластина GYPROC через подвійну жорсткість у порівнянні з стандартним матеріалом для цього матеріалу в екстремальному режимі здатний нести навантаження до 65 кг на анкерну дюбель (так званий моліл болт, у просторому – “метелик” ).

Довгострокове поселення на цей матеріал становить 35 кг на якорі, що дозволяє готувати важкі меблі, обладнання або сантехнічне обладнання до розділу (при використанні водонепроникних пластин). Інше рішення – це подвійна пластина. Такий розділ дозволяє подвоїти стандартне навантаження. У той же час, пластини без проблем несуть такі монтажні недоліки, такі як, наприклад, випадковий удар молотком.

Особлива увага заслуговує рішень для вологих приміщень, наприклад, побудувати стіни ванних кімнат у квартирах з безкоштовним макетом. Тут традиційні матеріали, такі як цегляний та пінобетон, вимагають серйозної та дорогих гідроізоляційних. В іншому випадку пориста структура поступово посилює вологість, втрачаючи свої властивості і перетворюючись на пламонт цвілі.

Один з стандартних розчинів – блоки головоломки у вологостійкій. Проблема полягає в тому, що вони дозволяють встановлювати лише найбільш просте сантехнічне обладнання. Якщо вам потрібно встановити установку або, наприклад, встановити водні викиди та підводку для вбудованих змішувачів, то зробити це в стіні з беззбройного PGP не буде легко.

READ  Вам потрібно покласти гіпсокартон під плитку

Набагато зручно розраховується для таких цілей порожні перегородки на легкій металевій рамці. Особливо враховуючи той факт, що сучасне сантехнічне обладнання виробники адаптують свою продукцію для цього типу установки. Офіційні поверхні в цьому випадку утворюються з вологостійких гіпсових пластин з підвищеною місткостю (наприклад, GYPROC AQUA STRONG).

На додаток до водонепроникності, що обумовлено включенням у ядро ​​спеціальних добавок та гідрофобізаторів, такий матеріал характеризується екологічником. Це особливо важливо при роботі у ванних кімнатах та приміщеннях, до яких накладаються підвищені гігієнічні вимоги.

Що стосується розділів, заснованих на деревних матеріалах, їх використання в будівництві стін вологих кімнат з очевидних причин обмежена.

Ціна питання, або тих, хто хоче заощадити час, силу та гроші, присвячені ..

Іноді ви можете почути це, незважаючи на всі ваші очевидні переваги, композитний розділ на основі гіпсових тарілок буде коштувати більше. Однак це помилка. Незважаючи на те, що сам кам’яний матеріал дійсно дешевше, стіна з нього (чи цегляна, керамічна або газо-силікатна блоки, PGP та T. D.) повинні бути оштукатурою, а потім приховано. В середньому, 1 м 2 кладки “їсть” приблизно 25-30 кг штукатурки (з обох сторін), не рахуючи фінішу. У той же час гіпсова плита має ідеально рівну поверхню, і завдяки спеціальній формі країв Гіпрок-плита, а суглоби стають майже непомітними. Після завершення установки така стіна вимагає лише фінішної шпаклівки товщиною 0,5 мм. В результаті вартість квадратного метра перегородки гіпсових плит можна порівняти з ціною цегли. У той же час, вартість роботи не враховується, а послуги журналу дорожче, ніж встановлення рами для гіпсових пластин. Подумайте про економію часу для ремонтних робіт: на кладці та його штукатурі – тиждень, тоді як на установці ГСП. Проведення “мокрої” роботи можлива лише влітку (інакше розчин може бути нерівномірно врізаним), а “сухий”, з гіпсовими плитами – у будь-який час року. Нарешті, як ми вже говорили вище, композитний розділ набагато простіший і не створює великого навантаження на перекриття.

Будівництво міжкімнатних стін – відповідальне завдання. Перегородки повинні бути надійними та довговічними, служити довгий час і нести різні функціональні навантаження: щоб запобігти поширенню шуму, мати здатність зберігати важкі меблі, бути стійким до вологи та навколишнього середовища. Найкраще рішення для всіх випадків буде структурами на основі гіпсових пластин.

Формули та розрахунки

Далі необхідно буде створювати різні розрахунки, обчислюючи розмір піноблоку для зовнішніх стін, наприклад:

Матеріал для стін. Що краще побудувати розділи?

Щільність пінобетону=(кількість загальної стійкості – цегляна опір – штукатурна стійкість) Коефіцієнт файлері=приблизна товщина для стіни.

Виявляється, при використанні пінопласту, цегли та штукатурки, мінімальна товщина стінки не повинна бути менше 4,5 метрів. Індикатори відрізняються залежно від типу використаних матеріалів. Залежно від цього, результат пінобетонних блоків для зовнішніх стін буде змінено.

Отже, при використанні пінових блоків стінки D800 товщина стінки повинна збільшуватися до 6,8 метрів. Підвищена товщина, що спричиняє та зміцнює структуру в цілому через щільні стіни. Більш товща стіна буде побудована, тим дорожче буде випущена вартість будинку. Щоб позбутися додаткових витрат, часто просто використовують ізоляцію для фасаду.

При будівництві будинку слабкістю матеріалу враховуються. Тому пінні блоки не можуть існувати протягом тривалого часу без вологостійкого матеріалу, який також вплине на товщину стіни. Якщо ви не оснащуєте стіну з цим захистом, слакоблока втратить силу, яка призведе до швидкого руйнування будинку.

Як правило, перегородки є самостійними структурами на основі перекриття або інших несучих елементів будівлі. Перш за все, вони повинні мати достатню силу, Витримувати вантажі з об’єктів встановлених меблів або технологій, що іноді досить важка (скажімо, вага плазмових панелей досягає 50 кг або більше).

Інша вимога до механічного пошкодження такого роду, наприклад, випадковий удар, коли меблі є проникним і т. Р. Якщо можливо, розділ краще робити легені, що дозволить видалити надлишок навантаження на опорні структури будівлі, і бажано, щоб вони тонкі, Тоді вони не будуть суттєво зменшити корисну площу приміщень.

Одна з функцій ділення стін у житлових будинках звукоізоляція: За інформацією SP 51.13330.Захист від шуму 2011, індекс звукоізоляції RW. Вони повинні бути 52 дБ. І якщо температура повітря в сусідніх кімнатах відрізняється більше 10C (як, наприклад, у холодному Тамбурі та коридорі), необхідно мати теплоізоляційні властивості до розділів.

Незалежний момент Пожежна безпека: Зазвичай перегородки побудовані з матеріалів з межею вогнестійкості щонайменше 0,25 год. Нарешті, останню вимогу чистоти навколишнього середовища та дотримання санітарно-гігієнічних стандартів.

Головоломки

Пластини гіпсу розміром 667x500x80 (100) мм і вагою 22 (28) кг кожна. Перехід до дизайнера на систему “Groove-Comb”. Як цегла, є повна і порожня, але порожнисті краще не використовувати для повних перегородки: у них дуже погана звукоізоляція і нічого не вішать на них.

 • дуже гладка, тому вони не вимагають штукатурки, тільки шліфування;
 • легко встановити (у порівнянні з цегли);
 • Готовий розділ отриманий товщиною 85/105 мм, що дуже зручно;
 • Вологостійкі пластини також продаються (вони зелені);
 • достатньо сильний для прикріплення вкладень;
 • Легкий удар.

Мінус: погана звукоізоляція.

Пристрій та функції

Якщо газовані бетонні перегородки покласти в процес ремонту та перепланування квартир або будинків, спочатку потрібно відзначити. Лінія риболовлі оточена периметром: на підлозі, стелі, стінах. Найпростіший спосіб зробити, що має лазерний літак. Якщо це не так, краще почати з потоку:

 • На стелі позначають лінію (дві точки на протилежних стінках). Між ними розтягують шнур фарби, пофарбований синьою або іншою сухою речовиною. З нею, вибийте лінію.
 • Лінії на стелі переносять.
 • Потім лінії на підлозі та стелі підключені, витрачаючи вертикалі на стінах. Якщо все зроблено правильно, вони повинні бути строго вертикальні.

Наступний крок будівництва розділу від газованого бетону – гідроізоляція основи. Підлога очищається від сміття та пилу, закладеного гідроізоляційного прокату (будь-який: плівка, гумова, гідрозол і т.Р.) або пропустіть бітумна мастика.

Вібраційні смуги

Для зменшення можливості утворення дерев та збільшення звукоізоляційних характеристик, коливальна смужка поширюється згори. Це матеріали з великою кількістю повітряних бульбашок:

Перший рядок блоків укладається на цій смузі. Товщина клею становить 2-5 мм, споживання товщиною 1 мм 30 кг/м3. Далі, будівництво перегородки відбувається на тій же технології, що несуть стіни. Дізнайтеся більше про технологію закладання стіни від газобетону тут.

На коротких прольотах – до 3 метрів – підкріплення не роблять. Більш довше, армуюча полімерна сітка, чорна металева смужка, як на фото, і т.Р.

Перегородки від газованого бетону, якщо бажано, ви можете посилити

Перейдіть до стіни

Щоб забезпечити зв’язок з сусідніми стінами на етапі укладання в швах, лежать гнучкі з’єднання – це тонкі металеві, пеньвані пластини або Т-подібні анкер. Вони встановлені в кожному третьому рядку.

Зв’язок стін та перегородки з використанням Т-подібного якоря

Якщо розділ від силікату газу встановлюється на будівлю, де такі зв’язки не надаються, вони можуть бути закріплені на стіні, зігнуті у вигляді листа “G”, починаючи одну частину в шов.

Як це самостійно зробити упередженість у літню душу

При використанні якоря, зв’язок з стіною важко, який у цьому випадку не дуже добре: твердий стрижень від вібрацій (наприклад, вітер) може знищити сусідній клей і блок тіла. В результаті сили сусіднього буде нульовий. При використанні гнучких з’єднань, всі ці явища не вплинуть на блоки. Як наслідок, сила спілкування буде вища.

Гнучкі зв’язки в швах, якщо немає, то пластини просто закручені в гвинти

Для запобігання утворенню тріщин у кутах, між стіною та перегородкою, робити демпферні шви. Це може бути тонка піна, мінеральна вата, спеціальна стрічка з демпферою, яка використовується при укладенню теплій підлоги та інших матеріалів. Для усунення вологістю “SUCKC” через ці шви вони обробляються паростійким герменом після кладки.

READ  Як видалити жирну пляму з паркету

Операції в газових силікатних перегородках

В якості перегородки не є носіями, навантаження на них не передається. Оскільки двері не потрібно лежати стандартні залізобетонні балки або зробити повний перемичку, як у стінах підшипників. Для стандартного дверного пророду при 60-80 см ви можете покласти два кути, які будуть служити підтримує надмірні блоки. Інша справа, що кут повинен бути 30-50 см на відкритті. Якщо ви ширше, вам потрібно знадобитися канал.

На фото, щоб покращити відкриття стандартних дверей, використовуються два металеві кути (праворуч), у відкритті, канал закритий, згідно з яким канавки вибираються в блоках.

Якщо відкриття не стирає, а блок – це лише два, доцільно вибрати їх так, щоб шов майже посередині відкриття. Таким чином, ви отримуєте більш стабільне відкриття. Хоча, прикладаючи на кути або канал, це не таблиця. Важливо: несуча здатність більш ніж достатньо.

Дверні отвори в газованих бетонних перегородках

Так що метал під час висихання клей не годується, отвори армовані. При незграбних отворах достатньо рухатися по дошках, в цілому, це може знадобитися для опорної структури, спираючись на підлогу (склав колонку з блоків під середину отвору).

Інший варіант того, як можна посилити дверним прорізом у розділі від газованого бетону – зробіть армовану стрічку з арматуру та клею/розчину. У відкритті строго горизонтально затискайте плоску дошку, навігаючи його з нігтями до стін. Бокамери голі/гвинтові бокові стіни, які будуть тримати рішення.

Двері внутрішніх дверей Massif Pine: Особливості та відгуки

Розчин укладається на дошці згори, в ньому – три стрижні класу А-III клапани діаметром 12 мм. Блоки крові покладаються на вершину, як завжди, дотримуючись зміщення швів. Зніміть опалубку через 3-4 дні, коли цемент “Craspiate”.

Останній рядок – замішання до стелі

Оскільки при завантаженні плит, повені можуть бути подані, висота розділу розраховується так, щоб вона не досягла перекриття на 20 мм. При необхідності, блоки верхнього ряду пили. Отриманий розрив компенсації можна побачити за допомогою демпферного матеріалу: наприклад, такого ж мінерального картону. За допомогою цього параметра звучить з верхнього поверху. Постійний варіант – зволожувати шов з водою і залити монтувальною піною.

Типи та особливості будівництва перегородки

Перш ніж почати встановити розділ, необхідно ретельно планувати всі подробиці майбутнього ремонту, вирішувати правову сторону питання та вирішити, як без великих витрат швидко виконувати всі необхідні маніпуляції. Перш за все, слід визначити метою стіни стіни, це може бути створення окремої області для роботи або грати з дітьми, розширенням приміщення або декоративного прийому. Вибір матеріалу для розділу залежить від призначення, оскільки кожен з них має певні переваги та недоліки. Отже, якщо власник потребує підвищеної звукоізоляції, ідеальна версія буде кадром-обрізаним розділом від гіпсокартону, а товщина, маса та тип дизайну стін вибирається індивідуально. Крім того, варто відзначити, що звукоізоляція може бути покращена незалежно.

Товщина та вага розділу залежать від особливостей кімнати та очікувань свого власника: майже всі перегородки зроблені не надто масовими, але досить сильним. У випадку, якщо необхідна підвищена шумоізоляція, стінка може бути ретельно, головне, що навантаження на нові розділи не перевищує масу попереднього.

Конструкції є наступними типами: кладка, кадр, ковзання, ковзання з кишені, а також мобільні (портативні). Кожен з типів може бути реалізований за допомогою різних матеріалів, а також їх агрегат.

Дизайн кладки створюється за допомогою будівельних блоків та цегли, під час його будівництва, враховуються навантаження на сусідні перекриття для забезпечення безпеки. Процес установки розділу складається з армування, приготування основи, кладки, встановлення основи, отворів та т.D.

Дизайн каркасу передбачає універсальність створеного розділу, його можна видати у будь-якій формі. Такі моделі складаються з металевих профілів з звукоізольованим бар’єром, встановленим у середині і обрізані гіпсокартоном, додаються додаткові частини для висячих полиць та встановлення ламп.

Розсувний розділ є найпростішим у встановленні, він не вимагає довгого монтажу, однак, це також поступається іншим структурам міцності та звукоізоляційних властивостей. Більшість цих розділів створюються з дерева та скла, що дає атмосферу естетики, але не додає комфорту. Дизайн з кишені (висувні двері) набагато тонше, ніж всі інші, це її головна перевага, але вона також не має достатньої звукоізоляційних властивостей.

Мобільні розділи є найбільш компактними моделями, встановлення якого не узгоджується з контролем. Вони виготовляються з тих самих матеріалів, щоб вибрати з інших видів, вони передаються з одного місця в інше.

Отже, визначається з бажаними, то вивчаються правові акти, в яких описані вимоги до незалежної установки додаткових розділів.

Встановити інтер’єр розділ категорично заборонено:

 • Розширити або зменшити площу кухні, ванну кімнату або ванну, на основі вітальні;
 • У випадку кімнати з розділом над кухнею сусідів;
 • У присутності газової печі в майбутньому об’єднаному приміщенні;
 • При передачі кухні на живу частину;
 • Якщо у відокремленій кімнаті є лише одне природне джерело світла;

Крім того, до початку будь-якого перепланування робоча схема узгоджується з управлінською компанією, а відповідний дозвіл на здійснення маніпуляцій будівництва. Компанія має право відмовитися від будівництва або передачі стіни у тому випадку, якщо розділ є носієм або впливає на допоміжні структури, а також у випадку недостатньої сили основи для установки, важкого навантаження на перекриття.

Настінні блоки для внутрішніх розділів: що краще

Планування будівництва будинку, перепланування старих квартир або озеленення житла в новому будинку, господарі стикаються з завданням розбиття приміщення на функціональних зонах. Для забезпечення комфортних умов важливо чітко визначити особисті плани і правильно вибрати матеріал для будівництва підшипників будівель та внутрішніх перегородок. Часто блоки для перегородки, виготовлених з легкого та довготривалого кладочного будівельного матеріалу – пінобетону, а також блоки головоломки та гіпсокартону, використовуються для перерви внутрішнього простору.

Є кілька видів бетонних каменів:

Повний робочий день зазвичай використовуються для побудови допоміжних структур, оскільки вони мають велику вагу.

Для укладання цього типу стін, порожнистий матеріал ідеальний.

Звукоізоляція та теплоізоляція цього типу краще в повномасштабному, тому використовуються при малоповерховому конструкції, як розділені та окупні стіни.

Упаковка мають такі переваги:

Щоб створити легкі структури у вигляді розділів, краще використовувати розділ 2-х порожніх елементів, оскільки вони мають всі характеристики стандартних продуктів, але відрізняються за невеликою вагою. Відповідно, під такою стіною не потрібно створювати спеціальну основу.

Ми використовуємо блоки головоломки для розділів

Блоки дизайну головоломки також широко використовуються для побудови розділів у приміщенні. Структурно, пластинка головоломки являє собою монолітний блок у вигляді паралелепіпед. На кінцевих поверхнях головоломки виготовляються виступи та канавки відповідних розмірів.

Важлива популярність виграла блоки для внутрішніх робіт з штукатурки

Використовуються різні види продукції:

 • Стандарт, призначений для використання в сухих приміщеннях з рівнем вологості до 60%;
 • Вологість, призначений для використання у ванних кімнатах та ванних кімнатах, де концентрація вологи становить більше 60%.

Головоломки також відрізняються конструктивними особливостями:

 • Повна часова продукція збільшила міцність і дозволяють надійно виправити меблі та прикріплення;
 • Порожні тарілки практично не поступаються тверді з точки зору міцності, відрізняються за низькою вагою і зменшують навантаження на фундамент.

Головоломки блоків дозволяють розділити різні конструкції побудувати розділи:

 • Зменшена теплопровідність. Матеріал забезпечує високий рівень теплоізоляції та зберігає нагрівання;
 • Простота та швидкість установки. Завдяки спеціальним виступам і канавкам, стандартні розміри швидко встановлюються;
 • Легко. Після встановлення блоків поверхня не повинна бути оштукатурою. Це повинно бути проеціюється, після чого ви можете закріпити шпалери або плитку.

У кімнатах, де постійно висока вологість, наприклад, у ванній кімнаті, використовуйте порожню головоломку

Серед інших переваг слід відзначити:

Правильне укладання першого ряду гарантує стабільність розділів з блоків головоломки.

Які блоки краще для міжкімнатних перегородок
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS