Які кращі алюмінієві радіатори або біметалічні

Зовні біметалічний нагрівальний пристрій практично не відрізняється від свого алюмінієвого товариша. Однак вони мають різні параметри. Перш ніж діяти з їх увагою, потрібно наблизитися до того, щоб ознайомитись з кожним видом батарей.

Для виробництва алюмінієвих нагрівальних пристроїв використовується силосний сплав

Для виробництва алюмінієвих радіаторів у чистому вигляді матеріал не використовується. Застосовують сплав – силумін. Вона включає алюміній і кремній. Технологія виробництва – це два типи:

 • Натискання припливу дає можливість покращити продуктивність продукту. Перш за все, це стосується стійкості до механічних впливів та гідроварів. Форма поповнення акумулятора виходить більш точна. Висока технологія якості виступає під тиском
 • Технологія екструзії через матрицю називається методом екструзії. Спочатку отримайте окремі блоки, які потім підключені до преси. Плюс технологія є низькою вартістю, завдяки чому вартість радіаторів зменшується. Мінос вважається зменшення операційної діяльності. Багато європейських країн відмовилися.

Кожна алюмінієва секція з’єднана соска з герметичним кільцем

Зібрати радіатор разом, алюмінієві секції з’єднані різьбовими сосками. Для ущільнювальних суглобів використовують кільця. Ущільнення також виробляються з різних матеріалів для певного типу теплоносія. Якщо нагрівання вводять звичайною водою, ви можете використовувати радіатори з гумовими кільцями. При використанні антифриз, печатки виводить з пароніту. Шини така відскоку.

Алюмінієві секційні радіатори мають такі переваги:

 • швидко перегадувати корпус від охолоджувача та високої теплопередачі;
 • здатність змінювати потужність через безліч необхідної кількості розділів;
 • Легка вага дозволяє встановлювати себе, крім того, вам не потрібні армовані кріплення;
 • Естетичний вигляд, компактність, стильний дизайн;
 • Доступна вартість.

Стильний дизайн алюмінієвого радіатора

Недоліки алюмінієвих виробів також мають:

 • Більш погіршується якість теплоносія, тим швидше відбувається руйнування алюмінієвих секцій. Процес корозії починається, якщо твердість води більше 8 одиниць.
 • Алюмінієвий корпус не витримує високого тиску. Стандартні моделі мають максимальну ставку 10-15 атмосфер, а також посилені – від 20 до 25 атмосфер. З цієї причини акумулятор не може бути використаний у централізованому нагріванні, де виникає тиск над необхідною нормою.
 • Алюмінієві нагрівальні пристрої обов’язково вимагають повітряного вентилятора. Вузол буде видаляти не тільки повітря, але і утворює водень з деструктивною дією.
 • Сервісне життя алюмінієвого опалювального пристрою приблизно 15 років, за умови належної установки. Якщо гвинти були зведені з упаковкою, тріщини з’являться набагато раніше.

Алюміній – м’який метал. Радіатори повинні бути обережними, відчувають супровідні зусилля.

Біметалічний радіатор виглядає не менш стильним і практично не має зовнішніх відмінностей

У виробництві для біметалічних радіаторів аналогічно використовується алюмінієвий сплав, але з нього виготовляється лише зовнішня справа. Всередині ядра виконана зі сталі. Макет двох металів дозволив покращити продуктивність. Деякі параметри повинні були пожертвувати, але не до критичного рівня.

Збір біметалічних опалювальних пристроїв двох типів:

 • Складні моделі складаються з окремих біметалічних секцій. Сполуку виконується сосками та ущільнювальними кільцями.
 • Тверді радіатори нестерпно. Вони виготовляються на одній сталевій ядрі. У майбутньому акумулятор неможливо подовжити або скоротити кількість розділів.

Біметалічні тверді та складні радіатори мають такі переваги:

 • Завдяки сталевому ядрі, радіатор витримує гідрособутні, великий тиск теплоносія. Біметалічний пристрій не боїться 40 атмосфер, що дозволяє використовувати його в централізованій системі опалення.
 • Завдяки сталь, біметалічний радіатор витримує температуру робочого середовища до 130 o. Щоб порівняти алюмінієвий хлопець, цей параметр обмежений до 110 ° С.
 • Сталевий ядро ​​біметалічного продукту захищає алюмінієвий корпус від контакту теплоносія. Ви можете використовувати інші агресивні рідини замість води з кращими характеристиками продуктивності.
 • Сталеві нитки легше упакувати підкріплення, знаки. Навіть якщо вам доведеться застосувати надлишок сили, то ймовірність тріщин зменшується до нуля.

Що стосується мінусів, також присутні біметалічні продукти:

 • Завдяки розташуванню двох металів, корпус біметалічного радіатора зменшує теплообмін. Акумулятор нагрівається довше від охолоджувача, отже, більша споживання енергії. Кімната повільніше. Температура повітря підвищена до потрібної позначки.
 • Вартість стала над сплавом кремнію. Крім того, виробництво радіаторів ускладнюється. Звідси збільшується вартість біметалічних інструментів приблизно на 30%.
 • Біметалічні акумулятори не можуть бути використані на нежитлових дахах взимку. Для того, щоб заморозити систему охолоджувач осушена від нього наприкінці сезону. При контакті з киснем, сталевий ядро ​​поступово руйнує корозію.
 • Сталь та алюміній характеризуються коефіцієнтом термічного розширення. З цієї причини сушіння звуків подрібнення під час роботи опалення від радіаторів.

Незважаючи на існуючі недоліки, біметалічні продукти все ще вважаються кращими. Вони будуть служити протягом багатьох років, навіть якщо ви встановлюєте їх у сарай.

READ  Як очистити труби з старої фарби

Порівняльні критерії

Дизайн майже всіх вітчизняних та зарубіжних виробників секційних радіаторів є однаковим. Стандартні полімерні композиції найчастіше використовуються як покриття. Ось чому вибір оптимального дизайну рекомендується бути заснований не на зовнішніх даних, а за специфікаціями.

Що краще на теплопередачі

Сучасні алюмінієві сплави відрізняються пристойними показниками теплопровідності, що досягають 220 Вт/м ×. Для біметалічних моделей наявність між теплоносіями та алюмінієвим корпусом сталевого посередника, рівень теплової провідності якої не перевищує стандарт 70 Вт/м ×.

З цієї точки зору, теплоносія в біметаллах не повинно мати часу, щоб забезпечити достатнє гарне нагрівання повітря в приміщеннях. Однак, як показує практика експлуатації, індикатори теплова передача в алюмінієвих та біметалічних структурах ідентичні. Оцінка ефективності довела, що відповідно до цього критерію немає різниці між такою опалювальним обладнанням.

Який кращий тиск

Корозійна стійкість, здатність витримувати тиск падає всередині системи, а також гідроударна – важливі показники, що впливають на надійність та довговічність експлуатованих радіаторів.

Тип радіатора Тиск продуктивності Стійкість до гідроготовок Стійкість до корозії Максимальна температура теплоносія
Алюміній 6-16 банкоматів. (Максимум 20 банкоматів.) Низький Низький 110 o С
Біметалічний 20-30 банкоматів. (Максимум 40 банкоматів.) Високий Високий 130 o С

Біметалічні радіатори не надто вимагають від якісних характеристик теплоносія, а в алюмінієвих акумуляторах доведеться використовувати сполуки, які не мають агресивних хімічних домішок.

Службою життя

Довговічність біметалічних акумуляторів пов’язана з наявністю двох типів металів у дизайні, які дуже успішні доповнюють один одного. Середнє життя таких моделей при дотриманні правил встановлення та обслуговування становить щонайменше 15-20 років. Найдорожчі алюмінієві батареї під час бездоганного встановлення та ніжного режиму роботи, як правило, не можуть зупинити більше заявлених виробниками 10-12 років.

Звичайно, довговічність опалювального обладнання безпосередньо залежить від бренду. Сьогодні високоякісні алюмінієві моделі, виготовлені перевіреними виробниками кліматичних методів, довели дуже добре створені:

Серед компаній, що спеціалізуються на виробництві біметалічних структур, лідируючі позиції на ринку сучасних інструментів опалення займають:

Слід пам’ятати, що в процесі монтажної роботи, виготовленої з сплаву, заснованого на відносно м’якому алюмінієвому конструкції, цілком може бути предметом штамів, а біметалічні акумулятори в цьому плані більш стабільні та довговічні.

Які батареї краще для приватного будинку

Вибравши оптимальний розділ опалення приватного домогосподарства, важливо враховувати витрати на монтажні роботи, легкість експлуатації та економічної доцільності. У цеглі, блоці, рамках та дерев’яних будівлях, система водяного опалення з батареями радіатора показало однаково добре.

Основними особливостями автономної системи, організованої на котеджах, і в країні приватні домогосподарства є:

 • відсутність потужних гідроварів;
 • низькі індикатори експлуатації тиску;
 • здатність регулювати температуру нагріву;
 • Можливість регулювання складу використовується теплоносія.

У таких умовах перевага повинна бути передана секційних або монолітних алюмінієвих радіаторів, які забезпечують хорошу теплообмін, а також можна швидко зігріти кімнату. Біметалічні акумулятори будуть зайвими. Моделі, представлені сьогодні на ринку опалювального обладнання, відрізняються за обсягом теплоносія, індикаторів потужності, типом з’єднання з системою, розмірами, а також деякими іншими параметрами.

Тільки незначний ризик витоку можна пояснити недоліками використання, необхідність використання теплоносія з оптимальним рівнем кислотності, а також недостатньо теплого нагрівання нижньої кімнати, що обумовлено збільшенням теплопередачі. Рівень Ці мінуси дозволять професійну установку, а також суворо дотримання правил експлуатації.

Які батареї краще для квартири

Якщо автономна система опалення може бути організована, використовуючи більш дешеві алюмінієві радіатори, установка біметалічних акумуляторів є оптимальним рішенням для централізованого опалення в багатоквартирних будинках. Такі моделі радіаторів призначені для досить високого продуктивності та обклеючого тиску, що пояснюється наявністю високоміцного сталевого ядра.

При виборі опалювального обладнання для квартири потрібно враховувати деякі основні чинники:

Алюмінієві радіатори проти сталі (повний аналіз радіаторів)

 • розміри моделі;
 • варіант з’єднання;
 • відстань середнього вигляду;
 • рівень теплової енергії;
 • максимальні показники тиску;
 • Стійкість до значних гідронодових.

Секційні варіанти біметалічних радіаторів отримали найбільший розповсюдження сьогодні. Такі моделі можуть бути встановлені в будь-яких умовах, відрізняються простотою установки та досить демократичну вартість.

Монолітні структури покращили експлуатаційні характеристики, призначені для роботи в умовах максимального тиску теплоносія, потужні гідроідари легко терпіти, а також відрізняються гарантованою довговічністю.

У системі опалення квартир рекомендується використовувати монолітні біметалічні радіатори, які захищені від витоків між окремими блоками, оснащеними надійним твердому ядром сталі без стикувальних сосків.

Конструктивні особливості біметалічних радіаторів

Біметалічні акумулятори з двох металів. Внутрішні трубки для циркуляції охолоджувача виконані зі сталі.

Вони витримують високий тиск у системі, не бояться гідравлічного впливу. І зовнішні алюмінієві ребра забезпечують хороший теплообмін.

Переваги біметалічних моделей

Основними перевагами цього виду продукту, завдяки міцності сталі та високої теплопровідності алюмінію, є:

  корозійна стійкість;

 • стійкість до гідроварів;
 • Низька залежність від якості теплоносія;
 • здатність витримувати високий робочий тиск (до 24 атмосфер);
 • Можливість працювати при високій температурі рідини (до 90 ° С) під час терміну служби.

Недоліки біметалічних моделей

Основним недоліком біметалічних структур є велике значення, яке повністю виправдане високими характеристиками.

READ  Ніж шити ванну в країні

Іншим недоліком пов’язаний з потраплянням у сталеву трубу повітря, через який вони можуть копіювати. Іноді, щоб уникнути такого негативного ефекту, сталеві труби замінюються міддю, але це збільшує вартість будівництва ще більше.

Переваги алюмінієвих радіаторів

Для окремих систем опалення вони придбані частіше, ніж всі інші моделі, взяті разом. Звичайно, не випадково. Алюмінієві радіатори легкі, довговічні, витримують гідравлічний та високий тиск. Теплова передача висока, вартість доступна.

Якщо ви більш детально заглиблюєтеся, ви можете вибрати ряд інших функцій:

 • Алюмінієві батареї заощаджують приблизно 30% палива без втрати теплопередачі;
 • У радіаторі є обов’язково термоклап, з яким регулюється водопостачання та температура;
 • Батареї швидко нагрівають і так, щоб температура в кімнаті досягає вказаного, вони потребують менше 20 хвилин;
 • Дизайн батарей є досить привабливим, вони будуть добре виглядати в квартирі та в офісі;
 • Завдяки особливостям виробника, покупець може регулювати кількість розділів, а іноді для реалізації деяких конкретних бажань за договором з виробником;
 • На додаток до алюмінієвих виробів легкі, вони мають відносно компактний розмір;
 • Легка установка.

Що витікає радіатори краще вкласти в приватний будинок. Алюміній

Вирішення, які нагрівальні пристрої краще для вибору приватного будинку, зверніть увагу на моделі алюмінію. Такі радіатори користуються зростаючим попитом у приватних розробниках через низьку вагу та легкість встановлення, привабливий вигляд, можливість додавати та видаляти розділи. Вартість продукту залежить від виробника. Домашні продукти максимально доступні за ціною, це варіант бюджетної дачі. У заміському будинку краще поставити імпортну продукцію, це більш надійне, але це дорожче.

 • може витрачати через наявність різьбових з’єднань;
 • Алюміній вимагає кислотності теплоносія – використання рідини з непридатними параметрами, що відображає нагрівальні пристрої;
 • Завдяки збільшенню теплопередачі, це може бути погано, щоб розігріти нижню частину кімнати – підігрітий повітря швидко піднімається, а підлогу залишається холодним.

Біметалічний

Такі нагрівальні пристрої поєднують переваги сталевих та алюмінієвих моделей. Внутрішня поверхня міцного сплаву заліза – це невибагливість до характеристик теплоносія та забезпечує структурну міцність акумулятора. Для зовнішнього алюмінієвого корпусу характерно хороший теплообмін, через який радіатор ефективно зігріває кімнату.

Біметалічний радіатор призначений для високого робочого та обклеючого тиску, що робить його оптимальним вибором для установки в квартирі, підключеній до центральної мережі теплопостачання.

Принципи розрахунку акумулятора

Щоб вибрати радіатори опалення для країни або приватного будинку, потрібно виконувати розрахунки, засновані на тому, що для нагрівання одного кВ. М. Житлова площа вимагає приблизно 95-125 кВт. Для того, щоб зігріти кімнату з усередненими параметрами (одним вікном, однією двері, висота стелі до 3 метрів) необхідно нагріти теплоносія до 70 ° С.

Якщо фактичні параметри відрізняються від зазначеного, необхідно попрацювати. Наприклад, з висотою стелі, більше 3 метрів потрібно збільшити розрахункову потужність акумулятора за стільки ж часу, оскільки фактична висота перевищує умовні. При розрахунку низьких стелі здійснюється в протилежному напрямку.

Зниження температури теплоносія для кожної 10 ° С відносно зазначеної усередненої марки робить, відповідно, збільшує розрахункову потужність нагрівальних пристроїв на 15-20%. Якщо кімната є кутовими та двома вікнами, усереднена розрахункова потужність батарей збільшується в 1,5 рази.

Теплопередача радіаторів багато в чому залежить від схеми їх зв’язку. Середній розрахунок базується на тому, що теплоносійний теплоносія подається на верхню сторону, а зворотний зв’язок підключений до нижнього входу по діагоналі. Інші варіанти підключення менш ефективні та зменшуються на 5-10% теплової перекачування.

Зверніть увагу! Кількість розділів у моделях радіатора такого типу не повинна перевищувати 10 штук – подальше розширення не допоможе збільшити потужність, оскільки охолоджувач не зможе повністю розігріти таку батарею.

Порівняння теплової потужності різних типів батарей

Розрахуйте параметри радіатора

Особливо близька до випуску панелей та трубчастих батарей. Виробники включають модельну лінію продукції тієї ж потужності, але з різними геометричними параметрами. При виборі функції місця встановлення враховуються – висота від підлоги до підвіконня, довжина стіни в витягнутому приміщенні та т.D.

Домовласники вибору опалювальних пристроїв і бажаючи придбати найкращі варіанти витрат, зупинити свій вибір на сталевих або алюмінієвих моделях. Вартість найбільш надійного, імпортованого біметалічного радіатора є дуже високим, а чавунні акумулятори мають багато серйозних мінусів. За статистикою, ті, хто думає про те, які радіатори вибирають у приватному будинку або до котеджу, зупинка на моделі алюмінієвих секційних або сталевих панелей на основі ціни та практичного співвідношення.

Радіатори опалення чавуну: Характеристики

Радіатори нагрівання біметалічного опалення: технічні характеристики

Як встановити правильні нагрівальні акумулятори за стандартами та правилами (SNIP)

 • Профільні лампи
 • Купуючи квартиру через ріелтор: чому це вигідно?
 • Як вибрати ванну?
 • Чому пральна машина не натискає нижню білизну
 • Перший трансатлантичний телеграфний кабель

© 2016-2019 »ProfitePlo.Com »Опалення приватного будинку з власними руками. | Карта сайту при копіюванні матеріалу з сайту ProfitePlo.Потрібно мати активну посилання на джерело.

Порівняльний аналіз біметалічних та алюмінієвих радіаторів

З усіма зовнішніми схожами двох видів продукції між ними є досить велика різниця, пов’язана з багатьма ознаками та характеристиками. Часто перед споживачем є проблема визначення того, які радіатори опалення краще – алюміній або біметалічний. Кожен з цих двох типів опалювальних батарей має свої плюси і мінуси.

READ  Утеплення дерев'яного будинку зовні пінополіуретаном

Ми в цій статті прагне додати споживачеві всі переваги та недоліки цих видів радіаторів нагріву. Порівняння їх якісних характеристик з місцевими умовами власної або централізованої системи опалення, споживач буде легше зробити вибір на користь конкретної моделі.

Порівняння з технічних та користувацьких характеристик

Термін служби. Гладка внутрішня поверхня сталевих труб, покритих за межами алюмінієвої куртки, не сприяє родовищам вапна та соляних відкладень.

Звичайний термін служби біметалічних радіаторів більше 20 років, і тут вони можуть мати лише чавуну.

Вважається, що через ненадійну фарбу та лаку та недостатню корозіювальну сталь, життя сталевих пристроїв нижча і становить 15-20 років.

Радіатори теплопередачі концепції відносно. Алюміній має високий коефіцієнт теплопередачі. Біметалічний розділ має теплопередачу близько 200 Вт. З сталевих ділянок тієї ж області цей показник майже вдвічі нижче.

 • Всередині обидва варіанти сталі, що робить їх однаково вразливими у центральних умовах опалення, коли комунальні послуги об’єднують воду на літо. В садибі з місцевим опаленням, процес іржавий процес відбудеться значно повільніше;
 • За межами біметалу має очевидна перевага. Шар алюмінію, не підлягає корозії, ефективно захищає сталь від окислення;. Завдяки не високоякісному фарбувальному покритті, іржа за межами. Суворо не рекомендується монтувати їх у маравлі, де термін служби може швидко зменшити.

Високий тиск не запобігає ефективній роботі біметалічних пристроїв, здатних витримувати барометричне навантаження до 40 банкоматів. Отже, центральне опалення з краплями та тискими зниженнями сприймається сталевими трубами радіаторів, як правило,.

Це не можна сказати про сталеві панелі, які зазвичай розраховуються для роботи в 6 банкоматах. Вони витримують робочий тиск котельної, але не гоночні та падає, і тому рекомендуються для створення будівництва з місцевим опаленням.

Трубчасті радіатори більш міцні і пристосовані до умов централізованого теплопостачання. Вони здатні протистояти до 16 банкоматів.

 • Обидва варіанти підключені до системи опалення, використовуючи різьбові муфти, а контакт сталевого сталі вважається досить надійним;
 • Біметалічний, не так громіздкий і тому вважається більш зручним при установці;
 • Завдяки алюмінієвому, вони легше, і тому їх установка та кріплення на стіні вимагатиме менше зусиль.

Топ 18 біметалічних радіаторів нагрівання: Рейтинг кращих моделей 2021

Біметалічні радіатори є типом акумуляторів, виготовлених з різних металів: внутрішні канали – з нержавіючої сталі, зовнішній тепла біржовий корпус – з алюмінію. Нержавіюча сталь відрізняється стійкістю до агресивного середовища охолодження. Алюміній має відмінну теплопровідність і швидко нагрівається. Є секційні та монолітні структури. Використовується в центральних та автономних системах опалення.

При вивченні величезного діапазону акумуляторів для опалення приміщень, запропонованих на ринку теплових інженерів у Росії, споживач часто виникає питання про який радіатор біметалічного опалення краще вибирати для квартири або приватного будинку.

Вибір біметалічних радіаторів сьогодні отримує більшу актуальність. Це пояснюється тим, що в одному конструкції нагрівального пристрою позитивні якості двох металів сталі та алюмінію максимально використовуються.

Така комбінація дає ряд переваг у порівнянні з інструментами з одного матеріалу. Рамка сталевих водяних труб у оболонці алюмінієвого сплаву являє собою біметалічний радіатор у порівнянні з тепловою потужністю з алюмінієвими та стальними нагрівачами, а також при надійності з чавунними акумуляторами.

Які біметалічні радіатори опалення краще підходять для кожного конкретного випадку, необхідно визначити індивідуально. Виберіть відповідну модель на основі ряду таких критеріїв, як тип біметалу, товщина сталі, теплової енергії.

Також важливо тип моделі та розрахунковий тиск. На додаток до технічних характеристик, вибір того чи іншого дизайну пристрою впливає на його вартість та привабливість дизайну.

Будівництво алюмінієвих радіаторів

Конструктивно всі алюмінієві радіатори складаються з окремих ділянок, виготовлених з різних алюмінієвих сплавів з іншими металами. З їх виготовленням, застосовуються кілька методів.

 • Літій. За допомогою цього способу виробництва ділянки алюмінієвих радіаторів збираються цілком.
 • Екструдований. У цьому випадку утворюються кілька частин розділу, які потім з’єднані спеціальними прокладками та клеєм.
 • Гібрид. У той же час метод негайно кидає 2-3 секції, потім з’єднані з колекторними блоками електрохімічного зварювання. Такі радіатори виробляють італійську компанію Rovall.

Розподілені розділи більш стійкі до розривів, але оскільки їх виробництво складніше, ціна таких продуктів вище. У європейських країнах перевага придана віддавати акумулятори, а в нашій країні – виготовлені екструзією.

Завдяки секційній структурі ви можете створювати опалювальні акумулятори з точно кількістю розділів, які були визначені з урахуванням розміру приміщення та інших, що впливають на характеристики теплообміну.

Які кращі алюмінієві радіатори або біметалічні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS