Які маяки краще для підлоги

Розподіл стяжки

Якщо необхідно вирівняти підлогу по маяках своїми руками, слід зробити їхню установку. З цим завданням можна впоратися. Просто вирішуйте конкретний варіант і виконуйте установку. Після цього можна приступати до заливання розчину. Тут є деякі тонкощі, з якими варто ознайомитись.

ЯК ВСТАНОВИТИ МАЯКИ НА СТЯЖКУ ЗА 10хвилин

При використанні розчинних маяків не слід чекати їх повного висихання. Це дозволить у подальшому розчині краще схопитися. Але можна змочити поверхню водою або якісно проґрунтувати. У першому випадку буде незначна економія коштів та часу.

Між стіною і підлогою слід розглядати всі слоти і суглоби, щоб вода не витікає їх. Без нього сюрпризи почнеться для сусідів під час заповнення рішення. Усі наявні щілини треба запінити. Приготування розчину виконується таким чином:

 • Готується ємність, у яку засипається пісок разом із цементом і змішується ретельно.
 • Вода виливається у другий контейнер, після чого суха суміш засинає для майбутнього рішення. На 2 літри води припадає приблизно 10 кг суміші.
 • Найкраще замішувати все в бетонозмішувачі протягом певного часу, щоб отримати однорідну масу.

Починається вся робота від далекого кута у приміщенні. Розчин виливають між маяками, після чого він розподіляється по всій поверхні. Жодних різких рухів у такому разі бути не повинно. Від рейок правило не повинно відриватися, щоб у результаті вийшло справді рівне підґрунтя. При утворенні «зайвої» маси розчину його виганяють до входу, після чого прибирають або переносять на місце нової заливки.

Після заливання основи підлоги розчином можуть виникнути питання про те, чи потрібно прибирати маяки після заливання підлоги. Всі профілі, особливо дерев’яні маяки повинні обов’язково видаляти. Порожнечі, що утворилися, закладаються розчином, тим же, що і виконувалася вся заливка. Варто звертати увагу на те, щоб не було утворень калюж. Надалі це може призвести до появи западин. Навіть якщо були отримані після видалення маяків незначні нерівності, усі вони повинні бути закриті розчином.

Чи знімати маяки після заливання підлоги, якщо вони спеціально призначені для такого виду робіт? Вони не повинні позбутися від них, і вони залишаються біля підстави затопленої краватки. Ніякої шкоди та порушення конструкція від таких маяків не буде.

Найкращі Маяки для стяжки підлоги!! UD Профіль. У чому його перевага. Установка, монтаж, технологія.

При вирівнюванні підлоги у ванній кімнаті або туалеті, тобто приміщеннях невеликих за площею, для розрівнювання найкраще брати голковий валик.

Після розподілу розчину по поверхні підлоги слід проводити догляд за стяжкою, щоб вона рівномірно висохла та дозріла. Кожна з етапів має власну цінність і не може бути відокремлена від технології, за жодних обставин.

Білінговий горизонтальний рівень

  Лазерний рівень або плоский будівельник встановлюється на ділянці однієї кімнати таким чином, що його промінь падає через дверні шляхи на стіни сусідніх кімнат, етикетка встановлена ​​на стіні у кожній кімнаті вдома/квартира (одночасно. неважливо, на якому рівні головне, що в той же час всі номери);

маяк, краще, підлоги

Позиціонування будівельника літаків.

Значення дій, описаних вище, знайдіть найвищу точку в квартирі/будинку. Де відстань від лазерного променя до підлоги мінімально існує, і є вища точка підлоги. Саме від найвищої точки у квартирі відраховується рівень чистової статі, виходячи з вимог мінімальної товщини шару. Для цементного розчину мінімальний шар дорівнює 3 см, тому додаємо до найвищої точки 3 см, це і буде рівень нашої стяжки. Усі маячки мають бути виставлені на цей рівень.

Приклад: Для спрощення не розглядатимемо квартиру чи будинок, покажемо приклад для однієї прямокутної кімнати. Допустимо за результатами вимірів по кутах кімнати у нас вийшло: 1-й кут – 65,5 см; 2-й кут 66 см, 3-й кут – 63 см, 4-й кут – 62 см. Значить найвища точка там де у нас 62 см. Звідси слід, щоб залити цементну стяжку, потрібно лити її до рівня 62-3=59 см від площини лазерного променя.

Потім потрібно виставити маяки в знайденому рівні.е. відстань до маяків вимірюється саме від віртуальної площини, побудованої нівеліром. Для зручності ви можете зробити шаблон з дерева або іншого матеріалу, на якому потрібна відстань відкладена, вона не буде вимірювати кожен раз, коли рулетка. Конструкції маяків та способи їх регулювання за рівнем будуть розглянуті далі.

Порада! Для зручності вимірювань ми рекомендуємо намалювати план квартири/будинок на аркуші паперу та застосувати кожен розмір до цього плану, це буде чіткішим і більш практичним. По-іншому, можна завдати результатів вимірювань безпосередньо на стіни, поряд з місцем проміру.

READ  Установка плівкової теплої підлоги під лінолеум

Важливий! Підлоги квартири складаються з покладених великоформатних плит перекриття, тому найвища точка найчастіше (99%) буде знаходитися з якогось одного боку плити, а не по середині.

При використанні деяких модифікацій наливної підлоги стяжку можна вивести «в нуль» або занизити на 5 см максимум, якщо нижня точка опинилася біля вхідних дверей і для вирівнювання горизонталі доведеться виготовити сходинку на вході до квартири.

Порада! Замість лазерного приладу може використовуватися гідрорівень, технологія повністю ідентична зазначеній, але побудови займають набагато більше часу та менш точні. Якщо у вас немає рівня лазера, його можна орендувати для досить демократичної ціни.

Сорти пляжів для плаваючого стяжки

Вибір методів, як встановити маяки під краваткою підлоги з нашими власними силами, залежить від бюджету закінчення та навичок обробки. Є дві великі категорії маяків:

  Точка. швидше у виробництві, однак, потребує високої кваліфікації майстра при вирівнюванні покладеної суміші;

Маяки з спеціальних швидкозварювальних сумішей, звичайних рішень, спеціальних профілів, продуктів і навіть звичайних апаратних, струн або вудків.

Точка

Для невеликих розділів, з обмеженим бюджетом, може бути використана висока кваліфікація оздоблення або застосування сипучих сексів, точкових маяків.

Важливий! Стіни не підсилюються, тому що соляла бетонна основа виливається на очевидно. Однак у них можуть вмуруватися комунікації та контури теплої підлоги, які необхідно укласти на плиту перекриття до встановлення маяків.

Посилання

При достатньому бюджеті обробки доцільно застосування реперних маяків для стяжки підлоги з сумішей, що самовирівнюються, або бетонів з різним наповнювачем. Репери являють собою триноги з центральним стрижнем, що вгвинчується, має шкалу на різьбовій частині і опорний столик для встановлення правила у верхньому рівні.

 • репери встановлюються у шаховому порядку;
 • опорні столики викручуються на загальний горизонтальний рівень за відмітками на стінах, бульбашковим рівнем або лазерною відміткою нівеліру;
 • суміш укладається за нижньою шкалою кожного репера;
 • після чого ці світильники витягуються майстром;
 • самонівелюючі суміші замикаються на цих ділянках самостійно, звичайний розчин додатково розрівнюється правилом або шпателем.

Важливо! Технологія вирівнювання створена для додаткового контролю наливної підлоги, тому при заливці стяжок з бетонів використовується дуже рідко.

Є полімерні посилання без довідкових таблиць та штатива у вигляді вертикально розташованої лінії з міліметром шкалою (зазвичай 10 см), закріплену всередині основи з самоклеючою підошвою.

Вони монтуються аналогічно сталевим реперам, після висихання стяжки лінійка витягується, основа залишається вмурованою в бетон, отвір шпаклюється цементним розчином або стартовою сумішшю. Штирьові

Дешевше, але складніше в установці штирьовий маячок із дюбель-цвяхів для систем ГКЛ. Установка проводиться наступним чином:

 • виготовлення паралельних рядів глухих отворів у бетонній основі, крок між маяками 0,5 – 1 м, між рядами на 10 – 15 см менше за довжину правила;
 • забивання в отвори полімерних дюбелів;
 • вкручування спеціальних шурупів таким чином, щоб їх головки були в єдиному горизонтальному рівні (контролюється правилом, шнуром або пухирцевим рівнем).

Важливо! Після укладання та вирівнювання суміші та набору міцності з стяжкою, достатньо для прогулянок, гвинти відкручуються, отвори підмітаються з вихідними сумішами.

Марки розчинні

Більш витратний, але менш складний спосіб забезпечення маяків при виливку стяжки – розчинні марки за технологією:

 • конусні купки зі стартової шпаклювальної суміші укладаються приблизно з інтервалом у довжину правила, кроком 0,6. 0,7 м в рядах;
 • верх конусів зрізається правилом або довгим рівнем міхура по лазерному нівеліру або позначкам на стінах кімнати;

Порада! Після укладання розчину маяк залишається всередині дизайну стяжку. Тому не рекомендується застосовувати алебастр, що відторгається деякими бетонами та наливними підлогами.

Лінійний

Більш зручні для домашнього майстра лінійні маяки, що служать напрямними для правила, яким зчищаються надлишки бетону при заливанні. При використанні розчинних напрямних необхідно забезпечити сумісність компонентів маяків та бетону (наливної підлоги), оскільки вони вмуровуються у стяжку. Штукатурні маяки зазвичай незнімні, профілі для систем ГКЛ видаляються після часткового схоплювання суміші, канавки зашпаровуються бетоном.

Розчинений

За наявності достатньої кількості стартової шпаклівки можна встановити лінійні маяки за методом:

 • смуги суміші укладаються конусом упоперек стіни, в якій знаходиться дверний отвір;
 • за відмітками на стінах або променю лазерного будівельника площин, їх верхня кромка підрізається в загальному горизонтальному рівні правилом;
 • після затвердіння напрямних між ними укладається бетон;
 • правилом проводиться вирівнювання за цими маяками.

Технологія вимагає відносно невисокої кваліфікації майстра, що забезпечує міцність конструкції стяжки. Штукатурка

Промисловість випускає для попереднього вирівнювання стін та стель Т-подібний пеорований профіль, що отримав назву штукатурних маячків. Пеорація призначена для саморізів, якими довгомірні елементи кріпляться до конструкцій будівлі, що захищають.

Профіль бетонної основи перекриття здійснюється або на пластикових клинах (висота 0,4. 0,6 м), або на жмутку швидкозварювального шпаклівка. Власна жорсткість штукатурних маяків дуже низька, тому не рекомендується перевищувати зазначений крок спирання. Профіль

При значній товщині стяжки ідеальним варіантом маяків є оцинкований або нержавіючий профіль для систем ГКЛ. Ці елементи встановлюються за допомогою рівня швидкого затвердіння, починаючих суміші, або закріплені до бетонної основи шляхом самоорганізації.

Профіль має стабільну просторову геометрію, витримує тиск великих обсягів бетону, легко витягається з суміші після її затвердіння. Не рекомендується залишати профіль вмурованим у стяжку. Брусові

READ  Не работает расходомер теплого пола

Для економії бюджету індивідуальний забудовник може застосувати як маяки дерев’яний брусок відповідного перерізу. Оскільки ці елементи є видобутими, достатньо обробити пиломатеріал перед укладанням на основу антисептиком та відпрацьованим маслом або мильним розчином, після вилучення очистити від бетону та використовувати в перегородках, кроквяній системі будівлі.

Важливо! Технологія повністю ідентична установці профілю, проте пиломатеріал рідко має ідеальну геометрію, методика застосовується не часто.

Трубчастий

Інший варіант вирівнювання бюджету лінійних елементів для переміщення правила обслуговує квадрат та прямокутні труби. Їх укладають на швидковисихаючі марочні маяки, витягують після закінчення набору міцності бетоном у звичайному порядку, розглянутому в попередніх технологіях. Круглі труби повністю приховані в конструкційному матеріалі стяжки, витягнути їх з бетону набагато складніше, не пошкодивши ділянки, що прилягають до них.

Маяки для стяжки сухого підлоги

Варіант 1 “P-подібний профіль”

Як відомо, суха стяжка підлоги передбачає насипання та подальше вирівнювання сухого сипучого матеріалу. Найчастіше для цих цілей використовується глина. Що вибирати маяки для стяжки по сухі технології? Форму вони можуть бути будь-якими. При виконанні сухої стяжки маяки так і залишаються лежати в шарі керамзиту або ін. матеріалу. Тому висота маяків повинна відповідати висоті майбутнього стяжки. З сухою засипом вона не менше 3 см. У той же час, профіль вибирається довговічним, так що він не зникає, і, таким чином, не викликав помилку при вирівнюванні підлоги.

Тонкий профіль також може бути використаний. Але тоді для того, щоб консолідувати це, вам знадобиться весь підготовчий процес і багато додаткових будівельних матеріалів. Прикріпіть профіль до самого перекриття, теж не буде працювати, тому ми пошкодимо гідроізоляційний шар.

Відстань між краями засипається за допомогою Claxzit, а сам профіль, торкаючись сухих волокнистих пластин лише за краєм, не заважає звукоізоляційним властивостям підлоги. Такі маяки встановлюються на відстані більше, ніж довжина правила. Проведення правила для маяків, видаляючи надлишок матеріалу, тим самим вирівнюючи сухий шар.

Варіант 2 “профіль стелі для гіпсокартону”

Цей метод встановлення маяків з сухим стяжкою включає в себе використання більш розважальних профілів, наприклад, профілю стелі для гіпсокартону (60×27 мм). Такі маяки вже будуть більш нагадують відставання, встановлені для дерев’яної підлоги. Крім того, вони встановлюються частіше (в середньому 7 штук 3 метрів), що дозволяє врегулювати листи GVL на 2-3 профілі. Це також забезпечить додаткову силу.

Призначення маяків для стяжки підлоги

Маяки для стяжку підлоги. це фактичний рівень нового поверху, позначений по всій області кімнати. По суті, це позначки (маркери) розташовані по всій кімнаті, які знаходяться в одному горизонтальному рівні. Цей горизонтальний рівень збігається із заздалегідь зробленою розміткою рівня стяжки підлоги. Встановлювати маяки для стяжки потрібно по заздалегідь зробленій розмітці стяжки та після підготовки основи підлоги під стяжку.

Маяки для стяжки підлоги на гіпсовій суміші

У нашому прикладі довжина кімнати 6 м, буде потрібно вісім металевих профілів для маяків по 3 м кожен. Такі елементи реалізуються в будівельних магазинах, але замість них можна використовувати металопрофілі, що залишилися від монтажу гіпсокартонних плит. Якщо вони не є, то дерев’яні рейки підходять для приблизно 3 см. Відсутність палуб. після того, як стягується, вони бажані видаляти, а паз. це розчин. Металеві дошки можна залишити на стяжці, їх поверхні мають захисне покриття цинку і не підлягають корозії.

Вирішити з розташуванням маяка. Однак слід виконувати дві умови.

 • Відстань від стін до маяків становить приблизно 20-30 см. В іншому випадку якість стяжки в зон регулювання підлоги з стінами буде недостатньою, що викликає труднощі під час стилю оздоблювальної підлоги.
 • Крок маяків повинен бути менше 20-30 см. Справа в тому, що під час вирівнювання розчину правило не повинно рухатися не тільки прямо, але й зробити швидкі коливальні рухи сторонам. Завдяки цьому маса рівномірно складається, томовірність висоти або виїзду мінімізується. Швидкі бічні рухи правила розм’якшують напівсухий цементно-піщаний розчин, поверхня краще вирівнюється, набагато полегшується процес стягування надлишків маси.
маяк, краще, підлоги

Визначається місце розташування маяків

Довжина правила залежить від професіоналізму будівельників. Досвідчені майстри можуть працювати правилом завдовжки два-три метри, новачкам рекомендується вибирати менші інструменти.

На підлозі марка маяка. Мітки можна нанести мотузкою з синькою (відбивальною мотузкою) або відразу покласти металеві планки. Підставу слід очистити від будівельного сміття та пилу. Закладати тріщини не треба, при необхідності ця операція виконується під час укладання стяжки. Але в більшості випадків слоти автоматично закриті, стяжка підлоги ідеально вирівнює площину фундаменту, без додаткових будівельних заходів не має сенсу.

Схема визначення нульового рівня: AB. рівний стандарт, CD. найвищий рівень підлоги для майбутньої стяжки

READ  Як покласти плитки на підлогу

Визначтеся з висотою маяків. Якщо у вас є проект, то все просто, в ньому вказано нульову позначку. Якщо немає проекту, вам доведеться перевірити горизонтальний фундамент. Висота маячків знаходиться так.

 • Виставте промінь лазерного рівня у горизонтальній площині на відстані приблизно один метр від основи підлоги.
 • Перевірте відстань від променя до підлоги по периметру приміщення. Дані можуть коливатися на кілька сантиметрів.
 • Визначтеся з мінімальною товщиною стяжки. Параметри залежать від фізичних характеристик фінішного покриття та максимальних навантажень на підлогу. У більшості випадків досить три сантиметри. З урахуванням перепаду по висоті максимальна товщина стяжки може становити 5-6 см і більше. Все залежить від початкової рівності основи підлоги.

Приготуйте невелику кількість гіпсової суміші для фіксації металевих рейок. Гіпсову суміш застосовують для прискорення робіт, вона відносно швидко твердне і дає можливість приступати до укладання стяжки відразу після установки останнього маяка. Пам’ятайте, що після застигання розводити гіпсовий розчин водою не можна. Підготуйте його точно так само, як ви можете використовувати. Якщо з будь-яких причин роботи необхідно призупинити, то гіпсовий розчин, що залишився, рекомендується викласти під уже встановлені маяки і кельмою трохи розрівняти.

Починати стяжку потрібно з перших маяків, вони вже мають достатню міцність фіксації.

Все, що потрібно знати при встановленні маяків

Накидайте невеликі купки суміші вздовж косильної волосіні установки маяків, відстань між ними приблизно 30-40 см.

Важливо. Якщо є сумніви у міцності металевих планок на вигин, то відстань між плюшками розчину потрібно зменшити. І навпаки, для міцних профілів крок плюшок збільшується.

Акуратно встановіть профіль на купи розчину. Увімкніть лазерний рівень і за допомогою лінійки починайте виставляти горизонтальність положення маячків з урахуванням товщини стяжки.

Можна користуватися будь-яким відрізком профілю відповідної довжини. Маркером або олівцем зробіть на ньому мітку нульового рівня підлоги, нижній кінець пристосування поставте на профіль маяка, незначними постукуваннями опускайте його до мітки. Потім такі ж дії повторіть на протилежному кінці профілю. Коли один кінець опускається, то протилежний трохи піднімається. Це означає, що його необхідно ще раз перевіряти та поправляти. Це недолік такого способу виставлення маяків. Досвідчені майстри користуються іншим, його ми опишемо у цій статті трохи нижче. Під час маніпуляції стійок це може бути трохи зміщений, тримайте це на увазі та перевірити точність монтажу маяка кілька разів.

При необхідності маяк вдавлюється у суміш

Практична порада. Робота над розміщенням маяків може бути набагато прискорена. Для цього під час їх виготовлення треба користуватися не точковим методом за вертикальним шаблоном, а правилом. Як це робиться?

 • Виставте лазерний промінь на відстані приблизно 10 см від підлоги. Конкретне значення залежить від ширини правила, чим вона більша, тим вище можна піднімати промінь.

Перевага цього – за один прийом виставляється горизонтальність маяка по всій довжині. Якщо вищеописаним способом доводилося по кілька разів перевіряти та поправляти рівень профілів, то тепер час на ці операції не втрачається. Крім того, суттєво підвищується точність установки маячків.

Закріпіть маяки сумішшю, вирівняйте її, заберіть надлишки з верхньої поверхні.

У такий же спосіб встановлюйте маяки по всьому приміщенню. За час, який потрібно встановити маяків, перші вже підсохнуть, між ними можна робити стяжку.

Практична порада. З метою економії матеріалів та прискорення робіт із стяжки на бетонних плитах мінімальну товщину розчину можна робити в межах 2–3 см.

Маяки для краватки підлоги, що це?

Маяки для стяжки підлоги необхідні при установці стяжки. Виробляючи ремонтні роботи в будинку, дуже рідко вдається обійтися без укладання нової стяжки, а для забезпечення рівня підстави просто необхідно використовувати маяки для стяжки. Зрештою, якщо можна виконувати нерегулярну заливку основи, то остаточне покриття, незалежно від того, наприклад, ламінат, лінолеум, обов’язково приїжджає. А це означає, що потрібен новий ремонт найближчим часом. Щоб цього не сталося, у цій статті ми розглянемо, як проводиться установка маяків для стяжки підлоги у приміщенні.

Вибір оптимальної відстані між маяками

Маяки, як правило, встановлюють вздовж кімнати і в цьому напрямку виробляють заливку або засипку стяжки. Перший маяк встановлюють на відстані не більше 30 см від стіни.

Слід врахувати! При встановленні першого маяка на відстані понад 300 мм від стіни, уздовж неї можуть з’являтися провали поверхні підлоги.

Маяки мають рівномірно один від одного, враховуючи довжину правила, яким належить вирівнювати стяжку. Для зручності відстань між маяками роблять на 25-30 см меншою за довжину правила. Якщо ж належить засипати суху стяжку, то за технологією на кожні 3 метри ширини кімнати встановлюють близько семи напрямних рейок.

Які маяки краще для підлоги
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS