Які стіни в панельному будинку підшипника

Table of Contents

Що таке носій стіни в панельних будинках?

У панельних будинках, як і в моноліті, є його власна особливість. Зазвичай переносять стіну тверду від підвалу до даху, однак панельний будинок складається з коробки – кімнати, в яких всі стіни виконують роль носія з винятком зовнішніх стін завдання якого дотримуватися тепла. Однак тут ви можете знайти розділи, такі як туалет і ванна кімната, як правило, складається з розділів.

Варто відзначити, що товщина перегородки в панельних будинках досить мала близько 80 – 100 мм. Товщина стін підшипників у панельних будинках починається з 120 і досягає 200 мм, тому, якщо товщина стінки, яку ви вимірюєте, більше – не сумнівайтеся, вона несе. Однак не забувайте про стіни стіни, в деяких випадках може бути досить великий шар штукатурки в деяких випадках до 60 мм.

Капітальний ремонт, реконструкція та модернізація будівлі або лише її частина вимагає роз’яснення певної інформації. Щоб не заважати цілісною структурою та безпеці житлової структури, важливо знати, які стіни в квартирному підшипці.

Ви можете зробити це відразу кількома способами.

Отримана інформація не повинна бути проігнорованою, оскільки вона дозволяє правильно планувати роботу, а також забезпечити безпеку всіх мешканців житлового будинку після всіх запланованих робіт.

Яка стіна в квартирному носії?

Щоб визначити таку річ, як несуча стіна в двокімнатній квартирі (а також інші номери), ви можете подивитися на спеціальну схему плану. Саме тут буде показано, яка стіна в кімнаті носій. Саме вона візьме на всю вагу, навантаження всіх плит перекриття, балок, структур, розташованих вище.

Для кожного житла, перш ніж вона буде побудована, складається детальний план квартири – тут негайно видно стіни. Не ігноруйте факт їх присутності і приймає рішення про модернізацію або реконструкцію назви цього дизайну.

Як дізнатися, яка стіна в квартирному носії?

Якщо з якоїсь причини не вдалося знайти схему плану, ви можете використовувати для визначення та явних знаків. Їх декілька. Дізнайтеся, які стіни в квартирі є носіями, це можливо за товщиною матеріалу, що використовується, підтримка пучків та плит перекриття, а також розташуванням структури.

Товщина

Це стіна носія в однокімнатній квартирі (а також в інших кімнатах) решта.

Це зроблено для того, щоб нести стіну в трикімнатній квартирі, іншому житловому господарстві, офіс зберігав серйозні навантаження всіх структурних елементів будівлі, які розташовані вище.

Як визначити стіни підшипників у панельному будинку або цегли, структура блоку? Для цього достатньо виміряти товщину кожного перекриття. Стіна-носій у чотирикімнатній квартирі або будь-якій іншій кімнаті:

Розташування

Як визначити стіни підшипників у цегляному будинку? Достатньо використовувати запропонований, внести той факт, що основні перекриття можуть бути дещо.

Отримані балки та плити

Пластини покладаються на стіни з короткою стороною. Іншими словами, стіна носіїв у чотирикімнатній квартирі або в іншій кімнаті повинна бути перпендикулярна до пучка або перекриття печі.

Для того, щоб зрозуміти, чи для знесення носійної стіни в квартирі, ви повинні зв’язатися з нормативною документацією. Це суворо забороняє високі такі структури, щоб не пошкодити цілісність структури, а не запускати деформаційні процеси.

Досвідчені будівельники точно знають, як носити стіну каретки в квартирі, а не спровокувати деформацію всієї будівлі. Найчастіше вони ще не будуть робити таку річ, а з рештою перегородки будуть ретельно працювати.

Перш ніж будь-яка така дія, вона повинна отримувати дозвіл на BTI.

Стіна носія в двокімнатній квартирі Хрущовка

Стіни підшипників у Хрущові в двокімнатній квартирі можна знайти кількома способами:

Несуча стіни в Хрущові в двокімнатній квартирі також були не встановлені у ванних кімнатах, навіть в окремих. Ось чому, коли вони розробляються, такі приміщення можуть бути об’єднані.

Також часто витрачають з кухонним простором, примикає до санітарного вузла.

Детальний план стін носіїв квартир дозволяє вам знайти, але не завжди документ під рукою. Дізнайтеся, які стіни в квартирах підтримують, можуть бути доведені на шляху. Часто для вимірювання товщини перегородки не вдається з простим лінією. Ви можете використовувати свердло. Якщо це не вистачає однієї стандартної свердла, щоб створити кінцеву до кінця, то ми говоримо про головний розділ.

Які стіни можуть бути зруйновані в квартирі?

Пояснити, чи можна нести стінку каретки в квартирі, випливає в спеціальній контрольній владі. Провести таку роботу без знання контрольного екземпляра категорично повстанця!

Це контроль над владою, що питання слід розглянути: як носити стіну каретки в квартирі? У переважній більшості випадків така процедура під суворої заборони.

У панельному будинку, як і в Хрущові, можна розлучитися з перегородками між кухнею та ванною, а також між ванною кімнатою та туалетом, але тільки після отримання дозволу. Інші конструкції заборонені.

Важливо зрозуміти, що означає, що підшипникова стіна в квартирі. Це дизайн, який не включає її знесення.

Якщо стіна була частково розібрана (арка або невеликий уривок можна зробити з’єднання двох квартир один з одним,.) важливо зміцнити дизайн. План стінок носіїв квартири чітко визначає, і тому не важко знайти такий документ.

Як визначити стіну носія чи ні?

Як і на плані квартири позначають стіну каретки?

Майбутній ремонт, реконструкція або навіть придбання, продаж квартири вимагатиме використання технічної документації. Побудований за планом будівельників, що підтримує стіни, вказує чітко. Часто в схемах, що перевозять, відзначається жир, подвійна або просто товста лінія, яка істотно відрізняється від інших.

У бажанні знати, як зазначаються стіни перевізника на плані, вони повинні зв’язатися з контролюючими органами влади. Деякі випадки вимагають заклику до дому, щоб отримати найбільш точну та повну відповідь.

 • Технічний паспорт BTI. Цей документ більш детальний, оскільки він може нести роз’яснення на основних структурах, а також поясненням року будівництва та вибраних матеріалів для такої роботи. Це також вказує не тільки, які стіни в квартирі вказані носіями, а й параметри кімнати.
 • Поетапний план. Це не завжди, що цей документ здатний уточнити до кінця. Представлений малюнок часто не має пояснення, витягу, роз’яснення. Існує просто план, і його точність буде багато в чому залежить від майстрів. Як визначити стіну каретки в квартирі в цьому випадку? Використовуйте для уточнення цієї інформації, яка буде надана вище, полягає в тому, щоб виміряти товщину, з’ясувати спосіб підтримки пучків, розташування розділу.

Як з’ясувати, чи вибрана стіна для знесення в квартирі, ймовірно,? Запросіть фахівця з BTI, якщо немає плану. Ви можете піти на прийом до нього, якщо план знаходиться під рукою.

Набагато простіше все представлено в сучасних розробниках. На план часто видно, які стіни у багатоквартирних носіях. Часто документ представлений у кольорі. Ось перерозподіл власника інтересу. Дизайн.

Розробник часто готовий розповісти, що носова стінка в квартирі означає, яка функція вона виконує. Деякі сучасні макети представлені у вільному стилі – без єдиного розділу.

Секрет полягає в тому, що в кімнаті немає внутрішніх несучих стін, і тому реконструкція просто виконується.

Стіна носія в однокімнатних квартирах

Як з’ясувати, які стіни в квартирному підшипці, якщо житло має лише одну кімнату? Найбільш проста конфігурація не означає велику кількість основних розділів. Часто стіна носія в однокімнатній квартирі є так, що:

Як визначити стіни підшипників у панельному будинку? Часто вони не відрізняються від тих, які вказані в блоці, цегляна структура.

Стіна носіїв у двокімнатних квартирах

Власники багатокористувацького житла зацікавлені в тому, як з’ясувати, несуть стіну в квартирі чи ні. Відповідь на це питання важливо, оскільки часто власники намагаються збільшити корисний простір через знесення розділів. Серйозний перепланування житлового простору вимагатиме роз’яснення. Як дізнатися, де підшипники стін у квартирі в квартирі?

READ  Зазор від стіни при укладанні ламінату

З таким корпусом, то не все так, точно, як з шанс. Стіна носіїв у двокімнатній квартирі часто не єдина. Вона:

Якщо є простора кімната всередині квартири, несучі стіни також можуть бути між ними, але часто немає такої речі.

Ось чому можна викупити внутрішній простір житлових приміщень, з’єднати їх з коридором, але не з технічними приміщеннями.

Досвідчений майстром, який приймає перемогу, точно знає, як визначити стіни підшипників у цегляному будинку, монолітному або блочному будівництві.

Стіна носіїв у квартирах з трьома спальнями

Оскільки приміщення завжди багато, несуть стіну в трикімнатній квартирі завжди не самотні. Це обов’язково, в якому служить перекриття між двома квартирами, сходи та виходить на вулицю. Деякі типи макетів забезпечують основні конструкції між ванною кімнатою, кухнею, спальнями.

Стіна носіїв у чотирьох спальних квартир

Якщо необхідно переосмикати, важливо не торкатися головного розділу. Як дізнатися, де розташовані стіни підшипників у квартирі? Використовуйте план для визначення товщини структур.

У панельному будинку він досягає 14-20 см, у цеглі – від 38 см, а в моноліті це може бути взагалі.

У таких приміщеннях, основний, інтер’єр, інтер’єр та ті, які підключають сходи та житловий простір, можуть виявитися головним.

Часто, замість стін у монолітовому будинку, пілонах та колонках, які повністю справляються з серйозним навантаженням.

Власники важливі для врахування і роки будівельних будівель. У радянські часи всі об’єкти були типовими, а отже, за відсутності плану, ви можете подивитися на сусід.

Але з початку дев’яностистей, окремі проекти були використані при створенні житлових комплексів, і тому без вимірювання товщина стіни не могла це зробити.

Важливо очистити їх від шару штукатурки та інших матеріалів до такої роботи.

Як з’ясувати, чи є стіни, що носять у квартирі?

Для цього майстра може використовувати різні методи:

 • Холоду – звук товстого перекриття, де спокійний – це простий розділ. Однак, покладаючись лише на власному сервісі, майстри ще не буде.
 • Буріння. Як визначити стіни підшипників у панельному будинку, цеглі або моноліті без плану? Просто вимірюйте товщину. Найпростіший варіант – свердлити стіну. Стандартний дриль повинен бути достатньо, щоб пройти простий розділ.
 • Матеріал – часто використовується цегляна, залізобетонна стінка шлакового блоку, дерева, пінобудівного блоку для таких цілей, не використовується, особлива у високих духах.

Що робить: стіни в квартирі?

Як дізнатися, які стіни в квартирному підшипці? Використовуйте план або вище запропонованих варіантів для визначення. Щоб знести знайдені центральні панелі не можуть, тому що вони:

Візьміть майже всі вантажі вищезгаданих підлог. Відповідальний за цілісність будівлі. Без таких панелей будь-яке навантаження може стати смертельним. Забезпечити безпеку всіх живих людей. Без перегородки, які захочуть навантаження, навіть найсильніша будівля може легко працювати як картковий будинок.

Незалежний Рішення про необхідність знести дизайн, який передбачає навантаження, неприйнятна. Уніфіковані параметри для визначення недоторканних панелей, немає – багато буде залежати від параметрів використовуваного матеріалу, підсвічування будівель, рік його будівництва та макету інтер’єру.

Як визначити, чи є підшипна стінка?

Багато людей, які хочуть зробити свою квартиру просторі, затишні або функціональні, вирішили зробити перепланування. Це серйозне рішення, яке, відповідно, вимагає серйозного підходу. Просто просто зробити отвір у стіні або, особливо, щоб зруйнувати його, поєднуючи дві сусідні кімнати. Ви повинні знати, які стіни в будинку є носіями, незалежно від того, чи можна зробити відкриття в них або знести, що це не призводить до порушення сили будівлі та не відвідує небезпеку своїх мешканців. У будь-якому випадку, реконструкція повинна бути узгоджена з органом місцевого самоврядування. Адміністративне покарання забезпечується для спонтанного перепланування.

Як координувати перепланування, які наслідки незаконного перепланування та як легалізувати її, читати в нашій наступній статті.

так. Як визначити, чи є підшипна стінка?

Стіни носія є звичайними для виклику стін, які беруть навантаження від стелі та даху будівлі та передають його фундаменті. Товщина стінки залежить від матеріалу, з якого він зроблений, і що завантажує воно. Стіни підшипників можуть бути внутрішніми та зовнішніми. Внутрішні підшипники, як правило, мають меншу товщину, ніж зовнішню – через відсутність необхідності теплоізоляційних шарів.

Як з’ясувати важливі конструкції в панельному будинку та як визначити стіну носія чи ні

Реконструкція квартири включає або будівництво додаткових стін або руйнування існуючих. Найчастіше, під час цієї стіни вони знищують, тим самим збільшуючи житлову зону. Таке кардинальне рішення просто необхідно, тому що це єдиний спосіб розширення житла, зробити це більш зручним, а також з переплануванням, багато хто підключає кухню з вітальнею або збільшують спальню за рахунок лоджії. Єдина проблема під час ремонту – як визначити підшипникові стіни в будинку праворуч. Ця інформація є важливою, і тому вона повинна бути знайомою з нею, ніж ми будемо мати справу з рамками статті.

По-перше, з’ясувати, що таке стінка-носія і де вона є. Несучі стіни виконують важливе завдання – вони зберігають цілісність всього дизайну. Як елементи, що несуть, іноді виконують стовпці та балки, але вони не змінюють свою мету. Оскільки всі елементи елементів дизайну даху та перекриття засновані на стіні, важливо знати під час перепланування, як визначити стіну носіїв у будинку. Якщо ми це носимо, це може призвести до поганих наслідків, починаючи з тріщини на будинок і закінчується повним руйнуванням дизайну. На відміну від носіїв, звичайні міжкімнатні стіни тримають лише власну вагу, а також виконують функцію розділення. Так що ремонтна робота безпечна і правильна, варто звернутися до спеціалістів за допомогою. Тільки вони знають, як визначити підшипну стінку чи ні. Не забувайте про особливу постанову про перепланування, яке випускається експертами з технічного бюро інвентарю. Це буде показано, якими стінками можуть бути знищені та модифіковані, і що заборонено.

Способи визначення несучих стін

Існує кілька способів визначити підшипну стінку або не в будинку. Точний і легко виконаний – це вивчення структурного будинку. Цей документ знаходиться в управлінні капітальним будівництвом. Також не забувайте про існування технічного паспорта. Якщо власник квартири здатний читати креслення будівництва, визначити стіну носія в будинку, він не буде дуже складним.

Стіни підшипників часто визначаються товщиною та розташуванням. Вимірювання товщини стіни, спочатку необхідно видалити шпалери, очистити поверхню від старої штукатурки. Тільки після цього ви можете почати вимірювання. Параметри підшипникових стін у всіх будинках різні, наприклад:

Підшипники стін у цегляному будинку товщі тридцять вісім сантиметрів. Чим більше цегли, тим більше товщини.

У панелі будинку трохи інша ситуація. Тут всі стіни, що перевищують індикатор чотирнадцяти сантиметрів. У такому будинку роблять перепланування важко і практично неможливо. Зрештою, більшість стін у панельному будинку підшипника.

У монолітних стінках стін товстіше двадцять сантиметрів. У будинках, щоб визначити стінку носіїв у товщині досить складно. Тому легше взяти загальний план від розробника.

Всі зовнішні стіни складають основу будівлі, підтримуючись.

Після виявлення стін носіїв у квартирі виявляються певні обмеження, пов’язані з переплануванням. Повністю зруйнована стіна носія неможлива. Краще зробити відкриття або нішу в ньому – це більш безпечний варіант. Кількість отворів у підшипникових стінках обмежена.

Якщо вам потрібно зробити відкриття в такому дизайні, краще подати заявку на допомогу професіоналам. Виконувати таку роботу самостійно небезпечно, крім того, без спеціальних дозволів та документів з переплануванням, така квартира буде тягарем.

Є ситуації, коли потрібно часткове знесення стіни-носія. У цьому випадку без інженера не може зробити. Навіть у невеликому вікні або дверному прорізі потрібні відповідні допуски та ліцензії.

Тільки справжні професіонали зможуть не тільки зробити отвір у підшипній стіні, але також посилить силу. Це допоможе уникнути його знищення. Як пілотна підтримка використовується металевий або залізобетонний джемпер.

Стіни носія в панельному будинку

Більшість панельних будинків мають типовий проект шифру, на якому вони були побудовані. Тому перед переосмисленням, ви повинні знати, як визначити підшипну стінку в панельному будинку.

Щоб знайти стіни підшипників у панельному будинку, ви можете використовувати основу цих конструкцій. Це дає можливість побачити планування квартир з кожної серії та вибрати свій будинок через шифр. Інший спосіб – вимірюйте стіни. Товщина самостійної стінки в панельному будинку коливається від 80 міліметрів до 1 метра, а товщина стін підшипників – від 140 до 200 мм. Чим вище показник, тим більша ймовірність того, що це носить стіну. Важливо пам’ятати, що знесення її у панельному будинку знищить будівництво.

READ  Як свердлити стіну в панельний будинок

Демонтаж стін у квартирі

Демонтаж міжкімнатних стін у квартирі є складним завданням. Це може бути необхідним, якщо ви хочете видалити стіну або стала старою; Якщо ви хочете встановити нову стіну або стіну іншої структури. Демонтаж краще запросити спеціально підготовлених фахівців з знесення спеціальним обладнанням.

Але якщо ви хочете заощадити гроші, або якщо ви почуваєтеся впевненими у своїх здібностях і хочете зробити це самостійно демонтаж стіни в квартирі – показати надзвичайну обережність під час такої роботи. Пам’ятайте, що неякісна розбирання може перетворитися на занадто високу.

Ми скажемо, як визначити підшипну стінку або не в будинку панелі

Реконструкція квартири включає або будівництво додаткових стін або руйнування існуючих. Найчастіше, під час цієї стіни вони знищують, тим самим збільшуючи житлову зону. Таке кардинальне рішення просто необхідно, тому що це єдиний спосіб розширення житла, зробити це більш зручним, а також з переплануванням, багато хто підключає кухню з вітальнею або збільшують спальню за рахунок лоджії. Єдина проблема під час ремонту – як визначити підшипникові стіни в будинку праворуч. Ця інформація є важливою, і тому вона повинна бути знайомою з нею, ніж ми будемо мати справу з рамками статті.

По-перше, з’ясувати, що таке стінка-носія і де вона є. Несучі стіни виконують важливе завдання – вони зберігають цілісність всього дизайну. Як елементи, що несуть, іноді виконують стовпці та балки, але вони не змінюють свою мету. Оскільки всі елементи елементів дизайну даху та перекриття засновані на стіні, важливо знати під час перепланування, як визначити стіну носіїв у будинку. Якщо ми це носимо, це може призвести до поганих наслідків, починаючи з тріщини на будинок і закінчується повним руйнуванням дизайну. На відміну від носіїв, звичайні міжкімнатні стіни тримають лише власну вагу, а також виконують функцію розділення. Так що ремонтна робота безпечна і правильна, варто звернутися до спеціалістів за допомогою. Тільки вони знають, як визначити підшипну стінку чи ні. Не забувайте про особливу постанову про перепланування, яке випускається експертами з технічного бюро інвентарю. Це буде показано, якими стінками можуть бути знищені та модифіковані, і що заборонено.

Способи визначення несучих стін

Існує кілька способів визначити підшипну стінку або не в будинку. Точний і легко виконаний – це вивчення структурного будинку. Цей документ знаходиться в управлінні капітальним будівництвом. Також не забувайте про існування технічного паспорта. Якщо власник квартири здатний читати креслення будівництва, визначити стіну носія в будинку, він не буде дуже складним.

Стіни підшипників часто визначаються товщиною та розташуванням. Вимірювання товщини стіни, спочатку необхідно видалити шпалери, очистити поверхню від старої штукатурки. Тільки після цього ви можете почати вимірювання. Параметри підшипникових стін у всіх будинках різні, наприклад:

Підшипники стін у цегляному будинку товщі тридцять вісім сантиметрів. Чим більше цегли, тим більше товщини.

У панелі будинку трохи інша ситуація. Тут всі стіни, що перевищують індикатор чотирнадцяти сантиметрів. У такому будинку роблять перепланування важко і практично неможливо. Зрештою, більшість стін у панельному будинку підшипника.

У монолітних стінках стін товстіше двадцять сантиметрів. У будинках, щоб визначити стінку носіїв у товщині досить складно. Тому легше взяти загальний план від розробника.

Всі зовнішні стіни складають основу будівлі, підтримуючись.

Після виявлення стін носіїв у квартирі виявляються певні обмеження, пов’язані з переплануванням. Повністю зруйнована стіна носія неможлива. Краще зробити відкриття або нішу в ньому – це більш безпечний варіант. Кількість отворів у підшипникових стінках обмежена.

Якщо вам потрібно зробити відкриття в такому дизайні, краще подати заявку на допомогу професіоналам. Виконувати таку роботу самостійно небезпечно, крім того, без спеціальних дозволів та документів з переплануванням, така квартира буде тягарем.

Є ситуації, коли потрібно часткове знесення стіни-носія. У цьому випадку без інженера не може зробити. Навіть у невеликому вікні або дверному прорізі потрібні відповідні допуски та ліцензії.

Тільки справжні професіонали зможуть не тільки зробити отвір у підшипній стіні, але також посилить силу. Це допоможе уникнути його знищення. Як пілотна підтримка використовується металевий або залізобетонний джемпер.

Стіни носія в панельному будинку

Більшість панельних будинків мають типовий проект шифру, на якому вони були побудовані. Тому перед переосмисленням, ви повинні знати, як визначити підшипну стінку в панельному будинку.

Щоб знайти стіни підшипників у панельному будинку, ви можете використовувати основу цих конструкцій. Це дає можливість побачити планування квартир з кожної серії та вибрати свій будинок через шифр. Інший спосіб – вимірюйте стіни. Товщина самостійної стінки в панельному будинку коливається від 80 міліметрів до 1 метра, а товщина стін підшипників – від 140 до 200 мм. Чим вище показник, тим більша ймовірність того, що це носить стіну. Важливо пам’ятати, що знесення її у панельному будинку знищить будівництво.

Як дізнатися, чи це стіна, що несе цегляний будинок?

Щоб дізнатись, як визначити стіну каретки в цегляному будинку, вам потрібно додати товщину вертикального розчину до розміру цегли. Тобто товщина залежить від того, скільки цегли доставляються. Цегляні стіни можуть мати товщину 120, 250, 380 мм, і тому плюс більш закінчуючи шари.

Підшипники цегляних стін володіють триста вісімдесят міліметрів товщиною і вище. Якщо самостійні структури виготовляються з складних панелей та цегли, то в цьому випадку інтер’єрні перегородки будуть 250 мм. Таким чином, несучі стіни в цегляних будинках мають товщину 380 мм. Якщо під час вимірювань товщина менше 380 мм, то така стіна є звичайним розділом. Знайдіть цегляні будинки на серії складніше, ніж панель, тому що вони набагато менше.

Стіни-носій у Хрущові

Всі Хрущов був побудований одним типом. Вони мають три підшипникові стіни та додаткові поперечні, які служать підтримкою перевізників і не виступають. Цей список включає поперечні стінки сходів. Вони тримають не тільки несучих конструкцій, але й сходи марші, тому вони також стають вагонами.

Як визначити стіну каретки в цегляному квартирі? Ви можете розібратися чи ні? Пластини, що знаходяться між поверхами, базуються на носіях або на поперечних залізобетонних стінках і балках.

Якщо ми говоримо про сучасні будівлі, апартаменти студії дуже популярні. У таких приміщеннях багато хто без реконструкції, просто поділяють простір меблів. Щоб зробити розумне житло з звичайної квартири, вам потрібно повністю або частково демонтаж стіни, залишаючи лише коробку. Однак такі глобальні зміни негативно впливають на цілісність будівлі, особливо якщо вона стара.

Як знайти стіну каретки в монолітному будинку?

Зацікавлені в тому, як визначити стіну носіїв або не в монолітному будинку? Ці будівлі мають різні особливості архітектурних та дизайну. Вони поєднують звичайні стінки, колони, балки та прямокутні колони. Товщина стін підшипників становить 200-300 мм, а товщина товщини кишки в монолітних будинках – це порядок вище. Всі стіни, що мають товщину менше 200 мм, вважаються перегородками.

Коли мова йде про нові будівлі, допоміжні структури легко визначають, просто вивчали їх. Вони добре видно, тому що зроблені з залізобетону. Також на підшипникових стінках переглядаються отвори, ущільнені з розчином.

Що можна зробити з підшипкою стінки

Як вже відомо, дизайн є основою будівлі та утримує основне навантаження, необхідно впоратися з ним ретельно і обережно. Перед тим, як визначити, несуть стіну чи ні, то варто дізнатись, які дії для цього забороняється:

Неможливо повністю знести, оскільки це вплине на стійкість всього дизайну.

Забороняється передати його в інше місце.

Забороняється монтувати проводку та спілкуватися.

Незважаючи на ці заборони, все ще стіна носія не є недоторканою, вона може зробити дверний простір у ньому, організувати арку або розділ між кімнатами, дриль.

Як координувати повторне планування

Перед переплануванням необхідно отримати дозволи у відповідних випадках. Оскільки орендарі не завжди визначають тип настінного перекриття, демонтаж стіни носія, ці координації є обов’язковою. Тому питання про те, як визначити стіну каретки на план будівлі може грати поганий жарт з орендами.

Ви не повинні нехтувати правилами, інакше будівництво стане незаконним, і власник летить. З цього випливає, що краще провести час на офіційних випадках і отримати всі дозволи, ніж страждання від помилок.

Якщо ви вирішите, чи слід змінити кімнату чи ні, слід пам’ятати, що навіть нешкідлива помилка при підрахунку при виконанні цієї роботи може спровокувати серйозні проблеми. Роблячи це, ви ризикуєте своїм життям і життям інших домогосподарств.

READ  Як розбити шпалери на стіні криві

Оскільки не завжди можна визначити простір несучої стіни, краще використовувати послуги фахівця. Тим не менш, вирішуючи виконувати роботу самостійно і знаючи, як визначити, де несучі стіни є надзвичайно уважними та попередженнями, тому що ви вже знаєте, що це тягне за собою можливе відхилення в розрахунках або міркуванні відносно типу стінового покриття та її характеру.

Компанія “AR-GRUPP” візьме вашу турботу про розробку проекту перепланування та її координацію. Послуги клієнтів для опитування підтримувальних структур коштуватимуть з 2000 року. Розробка освіжаючого проекту з 2500. Служба в координації перепланування становить від 10 000.

Найбільш вигідним варіантом для замовника – замовити комплекс роботи, який включатиме весь спектр послуг для проектування та координації вашого перепланування.

Ми визначаємо підшипну стінку в панельному будинку

Багато людей вибирають і купуйте квартири з певним макетом. Область і зручність розташування номерів є фундаментальним у виборі житла. Якщо організовані інші дані, а макет запитує зміни, важливо негайно визначити, які стінки носія в панелі можуть бути порушені, і що краще не торкатися.

Прості п’ятиповерхові будинки були побудовані відповідно до типових планів, тому ви можете дізнатись, яка стіна не може бути зруйнована. Як правило, інтер’єрні перегородки мають товщину менше, ніж переносять стіни, але все ще неможливо доторкнутися до них без відповідного дозволу.

Стіни підшипників тримають вагу поверхів над поверхами, тому їх знесення вимагає координації компетентних органів. Теоретично вони можуть бути замінені стовпцями або підтримкою променями, які захочуть всі навантаження, але зробити це самостійно – це неможливо.

Що саме не може зробити

Ці зміни в реорганізації та реконструкції абсолютно неприйнятні.

 • Погіршення умов роботи будинку та резиденції громадян, включаючи складність доступу до інженерних комунікацій, відключення пристроїв та інших. Банни належать до житлових приміщень, а до нежитлових приміщень (наприклад, підвалів, сходів, загальних тамбура, тощо.). Типові приклади: встановлення в загальному коридорі розділу, перекриття доступу до електричного кравця або пожежного кабінету; У квартирі – пристрій підлог без звукозапису або низької шумоізоляції. Також не дозволяється закривати газопроводи з панелями, перемішують його в стінах і закрити керамічну плитку. Газопровід повинен бути доступний для перевірки та обслуговування.
 • Реконструкція кімнати або сусідніх кімнат, за якими вони можуть бути віднесені до категорії непридатних для життя. Вимоги, що житлові приміщення повинні зустрічатися, викладені у розпорядженні уряду від 28 січня 2006 року. N 47 “Про затвердження Положення про визнання приміщень житловими приміщеннями, житловими приміщеннями, непридатними для життя та аварійного житлового будинку та підлягає знесення”.
 • Порушення сили та стабільності допоміжних структур будівлі, що може призвести до їх руйнування. При будівництві нових стелі з ГКК, ви повинні свердлити багато отворів у стельових тарілках, тобто Площа останнього в принципі повинна зменшуватися. Як же бути? Претендує чіткість: заміна обробки стелі не є реорганізацією або переплануванням. Такі отвори не впливають на силу перекриття (їх неглибока глибина, як правило, не перевищує товщину захисного шару залізобетонних пластин) і не знищує весь дизайн.
 • Встановлення відключення або регуляторних пристроїв у загальних (загальноварних) інженерних мережах, якщо їх використання може вплинути на споживання ресурсів в сусідніх кімнатах. Наприклад, неможливо встановити насос, щоб збільшити крадіжку холодної води. Мережа термостату термостату для опалювальних пристроїв можливе у певних випадках (залежно від схеми підключення теплового пристрою для різаків системи ЦК).
 • Ліквідація, зменшення поперечного перерізу природних каналів вентиляції. Виникає питання: чи можу я встановити вентилятор у Вента? Так, і вентилятор встановлюється в окремому каналі вихлопного вихлопу, а не в “тулуб” (конструкція вентилятора з чекового клапана дуже корисний).
 • Збільшення навантаження на опорні структури над допустимим за проектом (згідно з розрахунком підшипникової здатності, шляхом деформації), коли пристрій стягує підлоги, замінюючи перегородки з легких матеріалів за допомогою перегородки від важких, розміщувань додаткового обладнання в квартирах. Наприклад, неможливо вирівнювати підлоги, які відрізняються висотою на 20 см, використовуючи бетонну стягу – це занадто важке. Для цього потрібно вибрати інший варіант.
 • Передача опалювальних радіаторів на лоджії, балкони та веранда (навіть якщо вони засклені та ізольовані).
 • Пристрій підлог з нагрітою від узагальнених систем гарячого водопостачання та (або) опалення. У цьому випадку різні проблеми неминучі: утворюється мережевий майданчик з підвищеним гідравлічним опором, що є неприйнятним; Так звана зворотна теплова вода (його температура становить близько 20-25 с) зливається в цю систему і охолоджує воду, що йде до сусідів. Крім того, ви ризикуєте розливати квартиру під квартирою, навіть не помічаючи цього. Щоб виявити витік, ви повинні відкрити весь підлогу.
 • Порушення вимог будівництва, санітарно-гігієнічних, операційних норм та правил пожежної безпеки для житлових будинків. Це найбільш підступна позиція. Правила та норми настільки, що практично у будь-якій незалежній зміні ви можете виявити свої порушення. Виводячи одну – провідну роботу з затвердженого проекту, написання договору з будівельниками.
 • Дизайнерський пристрій, що зрізає ніші, штампувальні отвори в стінках пілонів, стінки діафрагми та стовпчиків (стійок, стовпи), а також місця розташування зв’язків між елементами препарату (у багатоквартирних будинках типових серій).

Поясніть, що витрачається. При ослабленні зв’язків між конструктивними елементами з препаратом у місцях їх кон’югації (наприклад, якщо з’єднання підкріплення та іпотечні частини стін та плит перекриваються), жорсткість всього будівлі зменшується. Те ж саме відбувається, коли робота отворів у курях-діафрагмах. Останні використовуються в рамках та каркасно-монолітних будівлях. Вони є плоскими вертикальними структурами, які відрізняються невеликою товщиною, значною висотою та довжиною. Настінні діафрагми працюють як консолі, “затиснуті” у конструкціях фундаментів. Їх “тонкість” – оманливі – про тип стіни слід знайти в організації проекту. Настінні пілони – це різноманітні стовпці. Вони призначені для сприйняття вертикального навантаження, а в розділі є витягнутий прямокутник. Розслаблення розділу завантажених елементів не допускається.

Imaging багато ідей інтер’єру можна зараз, не отримуючи попереднього дозволу та раніше перепланування квартири в більшості випадків (але не завжди) випускається постфактум.

 • Пристрій стабільний у горизонтальних швах та під внутрішніми стіновими панелями, а також у настінних панелях та пластинах, що перекриваються під розміщенням електричної проводки, проводки трубопроводу (у багатоквартирних будинках типових серій). Це не означає, що у всіх панельних будинках доведеться помилково та помилкові напруги для розміщення електричної проводки. Згідно з правилами, ви можете покласти проводку в борозни в шату, у спеціальних коробках та трубах, у шарі підлоги або в спеціальних каналах та порожнечі будівельних конструкцій. Обов’язкова умова: вона повинна бути виготовлена ​​з кабелю або представляти ізольовані дроти в захисному оболонці.
 • Пристрій нових лоджій та терас на другому та над поверхах.
 • Реконструкція мансарди, технічний поверх.
 • Робота з реорганізації та (або) перепланування в будинках, визнаних у встановленому порядку.

Зауважте, що повторне обладнання мансардної кімнати під мансардом відноситься до реконструкції, а не перепланування та регулюється повністю іншими нормативно-правовими актами. Крім того, для такої реконструкції необхідно вирішити всі власники приміщень у будинку, оскільки мансард відноситься до їх спільної власності.

Вентиляція

Вентиляція знаходиться в кожному будинку. Іноді він зшитий у стіни між квартирами, а потім не впливає на перепланування. Але частіше вентиляційна коробка ховається в стінах у ванній кімнаті, а на кухні, а в деякій серії будинків є посередині коридору.

VentCourt обмежує можливість перепланування, тому що це загальне майно, яке не належить вам, хоча це в квартирі. Якщо необхідно розібрати стіну з вентиляційним шнуром, то сусіди зверху або дно можуть скаржитися, що повітря повітря в вентиляції зник. А потім після суду доведеться відновити все, як це було.

Тому, якщо є стіна або виступ на білому або подрібненому прямокутнику всередині, то це неможливо розібратися.

У однокімнатній квартирі в будинках серії P-44T вентиляційна коробка розташована не тільки у ванній кімнаті, але й у коридорі. Це білі прямокутники з чорною рамкою. Візьміть їх у процесі ремонту.

Які стіни в панельному будинку підшипника
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS