Які витяжки краще для невеликої кухні

Топ-1. Weissgauff tubus 70 wh

Ширина цього розтяжки становить лише 31 см, це найвусясний екстракт у нашому рейтингу.

 • Середній
 • Країна Росія
 • Розміри: 70x31x35 см
 • Тип: потепління коментарів
 • Максимальна продуктивність: 900 м3/год
 • Максимальний рівень шуму: 61 дБ

Один з найменших капюшонів для кухні. Він може бути побудований у кухонний набір, закривши двері, тому залишайте на увазі. Металевий корпус у чистому білому кольорі, є також така модель в чорному дизайні. Одного разу німецький виробник, який нещодавно став російською, забезпечив зручний контроль за допомогою кнопок, відображення та двох світлодіодних ламп для освітлення. Вони є низькою силою, але як додаткова підсвічування зросте. Цей камінний екстракт виглядає незвично, але добре справляється з його обов’язками: незважаючи на компактні розміри, він ефективно ловить запахи і відображає їх з кімнати.

Кращий капот з переробкою

Утилізація передбачає, що впускний повітря, розмовляючи системою фільтрування, потрапляє до кімнати. Такі агрегати не мають повітряного каналу.

 • Через рух того ж повітря в кімнаті він стає теплим.
 • Легка установка.
 • Немає необхідності в повітряному протоці.
 • Збереження простору.
 • Вимагає частої заміни фільтрувальних елементів.
 • Низька ефективність, повітря очищається лише на 80 відсотків.
 • Наприкінці роботи на кухні одиниця рекомендується вимикати та повітря приміщення через швидкість відновити температурний режим.
 • При переробці, потужність менше, ніж у запуску системі.
 • Не можна встановити над газовою плитою.

  База Liberty 251 x – найкраща у своїй категорії.

[ProfitPrice] Liberty Base 251 x [/ ProfitPrice]

[ProfitPrice] Ventolux Bravo 60 [/ ProfitPrice]

Як вибрати капот для невеликої кухні?

Є багато різних капюшонів, у тому числі для невеликих кухонь. Не дивно, що саме вони дуже популярні на ринку, тому що більшість сучасних кухонь невеликі.

Як мінімум, є дві характеристики вихлопних вихлопів для малих кухонь:

Що стосується першої характеристики, то тут все зрозуміло: є багато моделей на ринку з шириною 40 см. Нижче ми дивимося на краще з них. Звичайно, ви зможете встановити капот шириною та 60 см на невеликій кухні, але це буде непрактично в принципі і не дуже приємно.

Однак є нюанс. Якщо на кухні ви використовуєте велику кухонну панель, то 40 см для малювання не буде достатньо. Випаровування з кухонної плитки буде третьовим проходженням капотом і залишається в приміщенні. Вважається, що ширина капота повинна бути більшою, ніж ширина пластини приблизно 5 см. Тому, якщо у вас є вузька кухонна плита шириною 40 см, то ширина вихлопу повинна бути не менше 40 см (ідеально 45 см). Якщо ширина пластини становить 60 см, а вихлоп буде 40-сантиметр, то ефективність його роботи буде зменшена.

Другий критерій – тип. Вбудовані призупинені витяжки ховаються в монтажному кабінеті, і їх присутність дає лише невелику металеву панель знизу. При роботі він складається, і її площа збільшується. Для невеликих кухонь такий розчин є оптимальним. Крім того, вбудовані витяжки можуть бути як циркулюючі та вихлопні витяжки. У першому випадку вони будуть фільтрувати повітря і повернуть його до кімнати, у другому – відразу відображення його в шахті і на вулицю.

Якщо вибраний екстракт буде відповідати цим характеристикам, то на невеликій кухні вона буде виглядати дуже гарна. Однак з правильним підходом до невеликої кухні ви навіть можете засунути величезний капот, який також виглядав чудово. Але це трапляється.

Як вибрати вихлопну кухню: всі важливі параметри

У кімнаті, де готується їжа, запахи постійно приховані: приємні і не дуже. Не рідкість тут сажа і навіть дим. Частинки гарячого жиру, змішування з пилом, осідають на сусідніх поверхнях і упакують їх. Вирішити всі ці проблеми допоможуть побутові прилади, тому ви будете мати справу з тим, як правильно вибрати капот для кухні.

READ  Які труби краще для опалення в квартирі

Монтаж

При виборі вихлопу для кухні важливо звернути увагу на те, як вона встановлена. За типом установки, прилади:

 • Неприємний. Встановлено як у стіні над плитою, так і окремо або всередині меблів, щоб звільнити простір;
 • Острів. Вимагає більш складної установки, т.до. зазвичай розташовуються в центрі кімнати і прикріплюється до стелі, що з’єднується з повітряним протоком. Острів вихлопного вихлопу можна назвати незалежним елементом дизайну;
 • Кут. Встановлена ​​в кутку кухні, тим самим дозволяють реалізувати цікаві ідеї дизайнерам. Але сьогодні асортимент таких моделей невелика.

Зверніть увагу на відстань між капюшоном і плитою, повинна бути не менше 60 см.

Які завдання вирішують екстракт?

Видалення ароматів приготування не є єдиним завданням високоякісного вихлопного пристрою. Крім того, з повітряним потоком та частинками жиру, розділених під час смаження, можливі продукти сажі та згоряння. Потужне обладнання допомагає підтримувати меблі та кухонний кахельний фартух чистий, як все, що може влаштуватися на робочих поверхнях, переходить у повітряний канал.

Очищення повітря – інша вихлопна функція. Однак цей варіант недоступний у кожній моделі: тільки переробні витяжки можуть очистити забруднене повітря, видалення всіх домішок з нього, що позитивно впливає на внутрішній житловий мікроклімат.

Крім того, капот для побутової газової печі також є вражаючою предметом інтер’єру. Сучасні моделі ідеально підходять до будь-якого популярного дизайну: екстракти для переробки лаконічних переробки філігран підкреслюють прикрасу в мінімалістському або високотехнологічному стилі, а потужні агрегати куполу стають органічною частиною як класичного напрямку, так і стилю Провансу.

Як вибрати вихлоп

Кухонний капот – пристрій, встановлений над плитою або робочою поверхнею, щоб очистити повітря від продуктів згоряння, випаровування та запахи, що виникають у процесі переробки харчових продуктів. Зберігання свіжості повітря, пристрій також є невід’ємною частиною інтер’єру, тому купуючи обладнання, необхідно звернути увагу не тільки на технічні характеристики моделі, але і на дизайну.

Пристрій erasek

Всі витяжки мають принципово подібну структуру:

Здавалося б просто. Але не зовсім. Пристрої класифікуються для ряду інших знаків, в яких легко заплутатися. Це:

 • Тип будівництва,
 • конструкція,
 • Тип монтажу,
 • продуктивність,
 • рівень шуму,
 • принцип роботи,
 • Наявність додаткових функцій.

Щоб легко переміщатися в морі пропозицій та вміти вибрати “право” капот, ми будемо проаналізувати кожен елемент якомога більше.

Тип вихлопу

Почнемо з дизайну. На підставі цього параметра витяжки ділиться на:

 • Поранений (традиційний). Така модель повинна бути куплена, якщо плита встановлена ​​на стіні. До витяжних екстрактів відносяться:
 • навісний,
 • Т-образний,
 • Купол
 • Козиєнти, докладніше, про які ми розповімо трохи пізніше, у розділі “Дизайн”.
  . Модель схожа на кухню, але має форму, яка дозволяє їй встановити його в кутку кухні.
  . Екстрактор встановлюється у стіні шафи, рідше – у стелі, так що тільки її нижня частина залишається відкритим. Планування такої моделі в будинку, важливо знати точні розміри пристрою, щоб розглянути їх при замовленні меблевої гарнітури або укладання монтажного отвору в стелі. Характерною особливістю багатьох “інтегрованих” є висувна панель, яка розглядається тонкою смужкою з передньої сторони та діє, крім того, у ролі декору. Такі витяжки називаються телескопічним. Вбудовані пристрої, в яких такої панелі не належать до категорії повного робочого часу.
  . Такий капот виконується в настільному та розширюється тільки під час приготування посуду. Доцільно придбати цю модель, якщо замість традиційної газової печі ви збираєтеся встановити поверхню приготування їжі. Чарівність такого рішення полягає в тому, що приготування їжі та екстрагентів у цьому випадку складають єдиний комплекс, який не займає багато місця, але ідентифікація оригінальності та естетики, але користувач – зручність. Висота робочого столу можна скорегувати залежно від розміру використаної посуду, надаючи робочу зону акуратним і стильним виглядом.
  . Така модель повинна бути куплена для окремої печі, тобто той, який знаходиться в середині кухні. Острівний капот, прикріплений до стелі, точно вище робочої поверхні. На додаток до розміру, дизайн продукту має велике значення, оскільки пристрій негайно кидається в очі.
READ  Як зробити дах будинку

Тип монтажу

Цей параметр частково повторює попередню, як це також залежить від дизайну. Але тут все простіше, а за типом установки, малюнки розділяють все на три групи:

 • Неприємний. Вони видно, а також кутові моделі, закріплюючи на стіні. Сторони, що прилягають до стіни, повинні мати світильники для установки.
 • Стеля. Як правило, острівні моделі, а також деякі типи сидячих, закріплюючи стелю. Тут ви повинні вибрати продукт, який не буде візуально перевантажувати інтер’єр.
 • Вбудований. Це витяжки, встановлені в шафі та стільниці. Вони підійдуть до тих, хто має невелике місце на кухні, або хто не дає великої витяжної цінності, як інтер’єр.

Конструкція

Випустіть кухонні витяжки для будь-яких стилів дизайну приміщень. Поява пристрою залежить не тільки від форми, а й від виробника елементів тіла та декору, до яких відносяться:

Найпопулярніші види вихлопного дизайну:

  (класичний вихлоп, що утворює форму куполу донизу);

 • Т-подібні (вихлопні у вигляді перевернутої букви Т, часто виготовлена ​​з металу та скла та використовуються у високотехнологічних та сучасних інтер’єрах);
 • (Найчастіше, плоскі горизонтальні стінові монтажні витяжки). Ця модель, як правило, не має власного повітряного каналу, на верхній панелі є тільки отвір. У деяких випадках козирки приховані в монтажному кабінеті, так що дизайн кухонної гарнітури виглядає цілісним; (розташована вертикально до стільниці при низькій куті. Через оригінальну продуктивність, як правило, не існує дешево); (головним чином, купольні витяжки, що мають фігурну або різьблену дерев’яну або пластичну область).

Продуктивність

Ви можете судити про виконання малюнка у заявленій владі: як це вище, тим краще продуктивність. Однак, вибираючи пристрій з високою потужністю, вам потрібно бути готовим до більш споживання електроенергії.

Продуктивність креслення оцінюється з точки зору повітря, яку вона пропускає за годину. Цей показник призначається в специфікаціях продукту. Обчислити, який індикатор підходить для своєї кухні, це можливо для такої формули: множення площі приміщення до висоти стелі, потім 12 (швидкість повітряного обміну). Отриманий результат повинен бути збільшений в 1,3 рази – мінімальне резервне співвідношення.

Купівля капота повинна бути з значенням продуктивності, що перевищує отриману цифру, оскільки довжина вентиляційної труби, його забруднення, вигини негативно вплине на процес очищення повітря. Ви можете вибрати обладнання з великим заповідником продуктивності, як:

 • Кілька швидкостей дозволяють налаштувати роботу вихлопної ситуації;
 • Потужний пристрій не запобігає, якщо його розміри підходять, не турбує шум роботи, високу ціну.

Який капот краще вибрати для кухні? Ремонтна майстерня рецензента 2022

На підставі вищезгаданих принципів оцінки продуктивності, оптимальна для кімнати до 10 кВ.М. Ви можете розглянути капот на 500 – 700 кубів, для великих кухонь краще приймати моделі за 900 – 1200 кубиків.М.

Рівень шуму

Цей параметр безпосередньо залежить від продуктивності. Чим більше потужність капота або вищої швидкості, тим більше шум від нього. Але тут ви повинні розглянути область самої кімнати. На невеликій кухні, потужний екстракт може здаватися надто шумним, поки для великої кімнати вона не буде представляти проблему.

Шум малювання безпосередньо впливає на благополуччя та комфорт, тому для невеликих кухонь до 10 квадратних метрів.М. Обладнання з верхнім порогом шуму не повинно бути вибрано не більше 70 децибел. Рівень вище з тривалим експозицією, негативно впливає на нервову систему.

Купівля обладнання, необхідно спостерігати за рівнем мінімального рівня шуму в характеристиках продукту. Ви можете попросити продавцю підключити пристрій до мережі живлення та розмову: якщо ви стоїте біля першої швидкості креслення, спокійна мова (40 дБ) повинна бути чітко звуковою.

Кожен власник власного житла визначає для себе доцільність придбання та використання кухонного капоту. Щоб відмовитися від усіх сумнівів, ви повинні ознайомитись із перевагами та недоліками пристрою.

 • Ліквідація іноземних запахів. Під час приготування їжі на кухні, і взагалі в квартирі можуть неприємно запах. Кухонний екстрактор допоможе вирішити цю проблему.
 • Широкий вибір конфігурацій та дизайну дозволяє вибрати модель, яка ідеально вписується в інтер’єр кімнати, і задовольнить всі потреби споживачів.
 • Очищення повітряного повітря. Під час підготовки їжі в повітрі, частинки жирового падіння, які, з часом, утворюються в щільну цвітіння на стінах меблів, стелі, каналу вентиляції. Екстрактор “тягне” цих частинок, так що поверхня на кухні залишається чистою набагато довше.
 • Можливість вибору оптимального режиму роботи та швидкості. Наприклад, при готуванні посуду з різким запахом, капот може бути включений на всю силу, під час інших робіт для встановлення мінімальної потужності. Цей підхід дозволяє зменшити рахунки споживання електроенергії.
 • Зниження вологості повітря. Під час приготування концентрація вологи в повітрі значно збільшується. Наслідники – Вікна купуються, шпалери поглинають вологу. Згодом це може призвести до швидкого зростання гриба. Tap Hood тримає оптимальний режим вологи. Рециркуляційний тип креслення не справляється з подібним завданням.
 • Додаткове освітлення. Переважна більшість екстракторів оснащені додатковими лампочками, які освітлювали поверхню приготування їжі. Як показує практика, це не відбувається на кухні.

Незважаючи на досить великий список переважних функцій, кухонні витяжки не позбавлені недоліків. Виберіть наступне:

 • Шум. Коли ви вмикаєте малюнок, він починає публікувати гучні характеристики. Рівень гучності залежить від конфігурації моделі, її потужності, також правильної установки. Ви можете придбати тихий моделі, але вартість їх набагато вище.
 • Кухонний капот займає багато місця. Власники кухонь невеликої площі дуже не просто покласти кухонний набір, тарілки, капот та інші предмети.
 • Необхідність регулярного обслуговування. Як використовуються фільтри, і вони підлягають обов’язковій замінні. Без очищення ефективність пристрою помітно зменшується, двигун через перегрів може швидко не вдаватися.

Для полегшення пошуку, також рекомендується ознайомитись із основними критеріями вибору кухонного вихлопу для домашнього використання.

Порада: Виберіть дизайн

При виборі кухонних витяжків не тільки тип відтворюється велика роль, а й дизайн. Багато відомих дизайнерів та шеф-кухарів беруть участь у розвитку музею кухонного обладнання. Залежно від інтер’єру кімнати, вибирається стиль вентиляційного інструменту – класичний, ретро, ​​високотехнологічний, мінімалізм і т. D.

При виборі необхідно враховувати внутрішній компонент, оскільки інструмент вентиляції важко викликати непомітним. Вона повинна вписатися в загальний дизайн кухні, гармонізація з меблями та дизайном стін.

Сучасні виробники пропонують величезний спектр малюнків різних конструкцій – від класики до стилю високотехнологічної, тому не буде проблем з вибором. Для кухні в традиційному стилі або в стилі ретро, ​​купольний капот підходить, мінімалізм призведе до прикраси скляного або з нержавіючої сталі, модель з дерев’яними вставками підходить для кухні у стилі країни.

Які витяжки краще для невеликої кухні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS