Який автомат ставити на теплу підлогу

Чому без ПЗВ не обійтися

В інтернеті зустрічаються суперечки на тему, чи потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу у ванній. Автори деяких повідомлень скаржаться на постійне спрацювання захисту та пов’язані з цим незручності. Таке буває, коли монтаж системи здійснено неякісно. Якщо майстер спрацював правильно, пристрій реагуватиме адекватно. Встановлення УЗО для теплого підлоги усуває вас з ряду потенційних проблем:

який, автомат, ставити, тепло, підлогу

За відсутності відповідного захисту не виключені ситуації, коли нагрівальний елемент починає працювати з потужністю, що багаторазово перевищує нормальну. Якщо у схемі використовується тільки звичайний автомат, провід може вигоріти практично по всій косильній волосіні. ПЗВ відреагує оперативно, мінімізувавши збитки від позаштатної ситуації. Крім того, виробники не зобов’язані робити гарантійний ремонт, якщо обладнання експлуатувалося без захисного відключення.

Необхідність ПЗВ

Часто, особливо на форумах Інтернету, виникають суперечки щодо необхідності встановлення РКД під час роботи теплих підлог у квартирі. Одним з найбільш вагомих аргументів противники монтажу наводять часті марні «спрацювання» пристрою. Подібне явище спостерігається за порушення умов установки обладнання. Якщо ви поклали UZO відповідно до інструкцій відповідно до технології, то ви скоро забуваєте про своє існування. Якщо, звичайно, не буде проблем у схемі живлення вашого житла.

Аргумент для встановлення захисного відключення тільки одного, але що. Безпека Ваша родина. Наявність захисного обладнання в електричній ланцюзі допоможе уникнути шоку, термостат вигорання, теплий килимок або нагрівальний кабель, який використовується в системі опалення, виникнення пожежі.

Теплий підключення діаграми до електричного

Вибір кабелю, Кутлюшки та UZO для теплого підлоги: Ми пишемо в порядку

Збільшення кількості побутової техніки підвищує ризики отримання електрика під час його експлуатації. Тому в приміщенні рекомендується встановлювати захисні системи, витоки струму попередження.

Щоб забезпечити стабільність роботи та безпеку користування приладами, необхідно грамотно підібрати та встановити ПЗВ. Перш ніж купувати, необхідно оцінити експлуатаційні особливості приміщення, тип електропроводки та вирішення схеми підключення захисного пристрою.

Сумніваєтеся, що впораєтеся із завданням? Ми підкажемо вам, як вибрати ПЗВ, які параметри важливо врахувати для забезпечення нормального функціонування техніки та яким виробникам можна довіряти.

Який автомат ставити на теплу підлогу електричну?

Вибір автоматичного вимикача для теплої підлоги, серйозний та відповідальний момент для безпечної роботи системи.

Автоматичний вимикач призначений для захисту електропроводки при короткому замиканні, а також при перевантаженні електричної мережі.

READ  Чим вирівняти бетонну підлогу під лінолеум

Підбір моделі з потрібними характеристиками роблять виходячи від потужності теплої підлоги та перерізу кабелю електропроводки.

Найправильнішим рішенням буде встановлення автоматичного вимикача для кожної теплої підлоги окремо, а відповідно і прокладання проводів живлення. Це найдорожчий і трудомірний варіант, але він і найбезпечніший.

Вибір номінального струму для автоматичного вимикача для електричного нагрівального підлоги (всі електричні прилади розраховуються за номінальним струмом)

Lifehak у ремонті квартири. Термостат теплого підлоги.

 • Вимикач на 10а. При використанні нагрівальної секції до 2200 Вт, міді, проводів з поперечним перерізом щонайменше 1,5 мм. Автоматичний у цьому випадку покласти 10 a.
 • Автоматичний перемикач 16А. Якщо потужність теплого підлоги знаходиться в діапазоні 2200. 3500 Вт., Нанесіть кабель мідного з поперечним перерізом 2,5 мм., І машина повинна бути 16 a.

На додаток до потужності, яка призначена для теплого підлоги, у них ще є одна характеристика. тригерний клас. Для приватних будинків та квартир, що стосуються використання класу та з.

 • B. призначений для короткострокових перевантажень у 3-5 номінальних поточних показниках.
 • С. має вищий поріг спрацьовування 5-10 номіналів.

Що вибрати для електричної теплої підлоги: ПЗВ, автоматичний вимикачі або Диф автомат?

Щоб унеможливити ураження при витоку струму, крім автоматів встановлюють пристрій захисного відключення (ПЗВ). ПЗВ, роз’єднає електричний ланцюг при пошкодженні нагрівального елемента. Установку слід проводити, в першу чергу приміщенням з високою вологістю (ванні, санвузли, сауни, балкони та лоджії, а також відкритіші за майданчик).

Проте в даний момент найбільшим попитом користуються диференціальні автомати, які поєднують у собі обидва перераховані вище пристрої. По-перше, вони займають менше місця, а по-друге, їх простіше і легше підключити до електричної системи, і кінцева вартість в результаті виходить вигіднішою для покупця.

Монтаж таких пристроїв доцільно довірити ліцензованим та досвідченим електромонтерам, оскільки вони забезпечують свою роботу гарантією та здійснюють підключення за короткий термін.

Підбір необхідних нагрівальних елементів для теплої підлоги, також вимагає пильного аналізу та уваги.

Залежно від поставлених цілей та умов застосування, доводиться зробити ретельний розрахунок. У цьому вам допоможуть спеціалісти сайту Polcity.com.ua. зв’язатися з якими можна за телефонами, вказаними на сайті. На сторінках сайту представлені популярні питання покупців з відповідями та відгуками. Також менеджери запропонують кожному клієнту максимально вигідні позиції та озвучать системи лояльності, щоб покупка радувала не тільки якістю, а й ціною. Будівельним та торговим організаціям, виконробам забезпечується максимально вигідна співпраця з можливістю оплати замовлень як за готівковим так і безготівковим розрахунком з ПДВ.

Який автомат для теплої статі

Основне призначення автоматичного вимикача (автомата) – захист електропроводки від струмів короткого замикання (надалі КЗ) та перевантажень електромережі.

Автоматичний вимикач для теплої підлоги

Електрична тепла підлога такий же споживач електроенергії як і інші електроприлади, тому критерії вибору автомата захисту такі ж.

READ  Утеплення підлог у каркасному будинку

Рекомендовано на кожну теплу підлогу тягнути окрему волосінь електроживлення з встановленим на неї автоматом захисту.

 • Номінальний струм (працівник). Ця характеристика відображає значення струму, понад якого відбудеться роз’єднання ланцюга і, відповідно, захист електропроводки від перевантажень. Щоб вибрати відповідне значення (воно може бути 6, 10, 16, 32, 40 А і т.д.), необхідно спиратися на переріз кабелю домашньої електропроводки та потужність теплої підлоги. Не заглиблюючись у розрахунки можна приймати автомат захисту зі струмом 10 А для захисту мідного кабелю перетином 1,5 мм2 (потужність теплої підлоги до 2200 Вт) та 16 А для захисту мідного кабелю перетином 2,5 мм2 (потужність теплої підлоги до 3500 Вт). Автомати з номінальними струмами 10 та 16 А встановлюються в основному для теплої підлоги в будинках або квартирах, на площах однієї зони обігріву до 20 м2.
 • Клас автомату (струм спрацьовування). Автомати поділяються за типом миттєвого розчеплення на B, C чи D. По ньому можна вирахувати короткочасне значення струму, при якому автомат не спрацює на розрив. Для типу B цей діапазон від 3 до 5 номінальних поточних значень. Такі машини використовуються в ланцюгах без високих струму. Тип миттєвого з’єднання C розроблений для струмів у 5-10 разів вище, ніж номінальний. Використовується в ланцюгах, в яких можливі великі поточні струми. Тип D використовується в ланцюгах, в яких можуть бути великі вихідні струми від 10 до 50 номінальних поточних значень. Для теплого підлоги, клас B або C.

УВАГА ! Вибір машини захисту, а також його установка краще довірити кваліфікованого спеціаліста.

Ми звертаємо вашу увагу, що на теплій підлозі необхідно не тільки встановлювати захисну машину, а й захисний пристрій вимикання (червоний), який буде захищений від електричного струму, у разі пошкодження нагрітого підлоги кабелю.

Який кабель живлення потрібний для теплого підлоги

На необхідності встановити UZO можна знайти в цій статті.

Яка машина покласти на теплий підлогу?

Вибір автоматичного вимикача для теплого підлоги, серйозного та відповідального моменту для безпечної роботи системи.

Автоматичний вимикач призначений для захисту електропроводки при короткому замиканні, а також при перевантаженні електричної мережі.

Вибір моделі з бажаними характеристиками виготовляється на основі потужності теплого підлоги та поперечного перерізу електричного кабелю електропроводки.

Найправильнішим рішенням буде встановлення автоматичного вимикача для кожної теплої підлоги окремо, а відповідно і прокладання проводів живлення. Це найдорожчий і трудомісткий варіант, але він і найбезпечніший.

Вибір номінального струму для автоматичного вимикача для електричної теплої підлоги (Всі електроприлади розраховані на номінальний струм)

 • Автоматичний вимикач на 10А. При використанні нагрівальної секції до 2200 Вт застосовують мідні багатожильні, дроти перерізом не менше 1,5 мм. Автомат у такому разі ставлять на 10 А.
 • Автоматичний вимикач 16А. Якщо потужність теплого підлоги знаходиться в діапазоні 2200. 3500 Вт., застосовують мідний кабель перетином 2,5 мм., І машина повинна бути 16 a.
READ  Як покласти плитку на підлогу

Вибір тригерного класу для AV

Крім потужності, на яку розрахований автомат для теплої підлоги, вони мають ще одну характеристику – клас спрацьовування. Для приватних будинків та квартир, актуально використовувати моделі класу В та С.

підключення електричної теплої підлоги через модульний контактор

В. розрахований на короткочасні навантаження в 3-5 номінальних показників струму.

С. має вищий поріг спрацьовування 5-10 номіналів.

Що вибрати для електричної теплої підлоги: ПЗВ, автоматичний вимикачі або Диф автомат?

Щоб унеможливити ураження при витоку струму, крім автоматів встановлюють пристрій захисного відключення (ПЗВ). ПЗВ, роз’єднає електричний ланцюг при пошкодженні нагрівального елемента. Установку слід проводити, в першу чергу приміщенням з високою вологістю (ванні, санвузли, сауни, балкони та лоджії, а також відкритіші за майданчик).

Все про теплий підлогу відповідає на багато питань h.3. Підключення терморегуляторів, встановлення ПЗВ.

Проте в даний момент найбільшим попитом користуються диференціальні автомати, які поєднують у собі обидва перераховані вище пристрої. По-перше, вони займають менше місця, а по-друге, їх простіше і легше підключити до електричної системи, і кінцева вартість в результаті виходить вигіднішою для покупця.

Встановлення таких пристроїв доцільно довіряти ліцензованим та досвідченим електричним атомам, оскільки вони забезпечують свою роботу гарантію та підключення за короткий час.

Вибір необхідних нагрівальних елементів для теплого підлоги також вимагає тісного аналізу та уваги.

Потужність нагрівальних елементів

Основними типами електричної купи є фільм (інфрачервоний), термомат та опалювальний кабель. Що стосується плівкового покриття, його прийнято використовувати при укладанні системи під ламінат та лінолеум, мати і кабель застосовуються для підігріву підлоги з керамічної плитки. У кожного з перерахованих нагрівальних елементів свої характеристики: потужність, товщина, температура нагрівання і т.п.д. Тепер ми подивимося, скільки електроенергії споживає теплий підлогу кожного типу.

Отже, витрата енергії у нагрівальних елементів наступна:

 • Плівкове покриття. від 150 до 400 Вт/м2;
 • Нагрівальний кабель. від 10 до 60 Вт/метр (в середньому 30 Вт). Зазвичай на 1 квадратний метр поверхні укладається близько 5 витків матеріалу, щоб сумарна потужність становила 120-150 Вт/м2;
 • термомат – від 120 до 200 Вт/м2 (взята середня витрата за характеристиками виробників тепло підлоги DEVI та ТЕПЛОЛЮКС).

Як Ви бачите, потужність електричної теплої підлоги в середньому від 120 до 200 Ватт/м2, що дозволяє зробити систему як для повного опалення приміщення, так і допоміжного.

Який автомат ставити на теплу підлогу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS