Який діаметр труби для свердловини краще

Оптимальний діаметр для корпусу

Експерти будівельних машин добре знають, що оптимальний діаметр добре оперативної колони повинен забезпечувати певні потреби у високоякісній воді (за умови компетентного бурового роду та свердловини).

При наданні води до внутрішніх потреб – функціонування сантехніки, посудомийної машини та пральної машини тощо.;

У забезпеченні спеціальних потреб – заповнення басейнів, робота фонтанів, при необхідності, підтримка невеликого миття обладнання в гаражі;

При споживанні води на поливанні газони, овочевий сад, квітка, сад, садові службовці та теплиці.

Іншими словами, від вибору оптимального діаметра колонки свердловини, повного водопостачання маєтку з житловим будинком та допоміжними будівлями, а також всю приватну територію, залежить.

Помилки буріння

Початок будівництва шахт, некваліфікованих і без навчання, працівники часто дозволяють помилками, ігноруючи покрокові інструкції для роботи з монтажу:

 • Помилка оцінки бурового майданчика та місцезнаходження горизонту.
 • Неправильне буріння в глибині, помилкова оцінка основного матеріалу.
 • Порушення герметичності корпусу через погано скручені елементи один з одним при підключенні або поганому зварюванні шва.
 • Помилка у виборі фільтра призводить до провалу насоса після введення стовбура піску.
 • Неправильний вибір корпусу, не враховується розмір виробництва та складу грунту.

Помилки вчиняються недбалість, недосвідчені працівники, від поганої підготовки, відсутності необхідного обладнання або інструментів. Щоб уникнути розладів, важливо вивчити досвід професіоналів фотографій та відеоматеріалів.

Сумніви залишилися?

Ви все ще сумніваєтеся, який діаметр труби для свердловини буде оптимальним для вашого сайту? Сміливо зупинити вибір 160 мм трубки з харчового поліетилену. Щоб дізнатись більше про труби для кожух стовпців та замовлення свердління. Контактний консультант до Bervoda72 по телефону 8 3452 930-317.

Тут ви можете замовити буріння. Оздоровчий і ремонт свердловин. а також очищення води. Ми працюємо на будь-яких сайтах та цілий рік, навіть з великою глибиною виникнення водних ліній, і завдяки сучасній потужному обладнанні та професійному підході до сушених надійних ефективних свердловин з довгим терміном служби. Наші клієнти отримують доступ до високоякісної, а не забрудненої питної води в бажаному обсязі, може забути необхідність відновлення або відновлення свердловини протягом тривалого часу, оскільки його середнє термін служби становить 50 років.

Були питання? Телефонуйте за телефоном 7 3452930-317

Який діючий діаметр вибирати

Часто важливі ситуації, коли приватні будинки не можуть бути оснащені централізованим водопостачанням. Або вода постачається з перервами, створюючи дискомфорт для мешканців. Проблема вирішується методом добре. Професіонали беруть участь у виконанні таких робіт. Вони скажуть вам, як вибрати діаметр свердловини. До цього ми пропонуємо подумати про тему самостійно (після прочитання статті, природно).

Планування пристрою артезіанського, домовласника сподівається на достатню кількість води. Добре має бути високопродуктивним. За словами любителя, це сприяє великому поперечному перерізу стовбура. Наскільки виправдано таке рішення розповість у цій статті.

 • Основні характеристики вузьких стовбурів.
 • Характеристика широких стовбурів.
 • Який вид свердловини краще.
 • Фактори, що впливають на вибір розділів.
 • Розрахунок поперечного перерізу стовбура.
 • Методи збільшення розмірів стовбура.

Основні характеристики вузьких стовбурів

Діаметр 50-110 міліметрів підходить для підйому води з невеликих глибин, використовуючи невеликі насоси.

Для одержання води з 50 міліметрових свердловин буде потрібно відцентровий самозмірний насос. Він використовується лише на дрібній глибині. Для більш глибокого шару його ємності недостатньо.

При 70 мм оснащені 3 дюйми насосами, досить висока продуктивність. Але вартість їх також досить велика.

Якщо барель ширше, ніж 80-110 міліметрів, використовуючи насос ежектора, протягом короткого часу, велика кількість води відбувається на глибині 50 метрів.

Пристрій вузьких свердловин є більш вигідним, але вони найбільш виробляються, наскільки це можливо лише з високим розташуванням води. Якщо немає ніяких підприємств з шкідливими викидами, насос, оснащений високоякісним фільтром, розгортає чисту воду, придатну для використання.

READ  Які поліпропіленові труби краще для водопостачання

Характеристика широких стовбурів

Шини з діаметром вище 110 мм широкі. У деяких випадках можлива максимальна ширина до 200 мм. Насосне обладнання використовуються потужні з підводними ежекторами. Водні гойдалки від дуже глибоких вапнякових шарів і має високоякісні показники. Такі свердловини називаються артезіанським.

Розташування цього типу добре є довгим, трудомістким процесом. Заява, що з широким споживанням води, вода, накачана швидше, лише частково. Важливі фактори є повнотою водоносного горизонту, якість фільтра насоса, який повинен бути прибираний своєчасно.

Який вид свердловини краще

Цей параметр не є вирішальним для виконання. Потрібно враховувати глибину пошуку горизонтного горизонту, який визначається у дослідженні. Для невеликих будинків або котеджів достатньо 50 мм.

Щоб задовольнити потреби великої родини, доцільно широкий пристрій, якщо водоносний горизонт розташований на глибині більше 50 метрів. Вода прийде, щоб отримати чистий без будь-яких домішок.

Це важливо. У випадку підземних джерел на глибині менше 30 метрів, широкий свердловинний пристрій недоречний. У таких випадках передбачається невиправдане використання важкого, дорогого насосного обладнання.

Фактори, що впливають на вибір розділів

Приєднувальний пристрій не робить без корпусу колонки, що представляє структуру збору, що складається з довгих металевих або пластикових труб, з’єднаних за допомогою гвинтових стягів або зварюванням.

Колонка призначена для запобігання деформації стінних стін, забруднення водоносного горизонту та фільтра. Труби по черзі їздять у потрібну глибину. Завдяки цьому методу стіни шахт стають абсолютно герметичними. Збільшити міцність, верхня частина заповнюється бетонним розчином.

Розділ корпусу впливає на вибір насоса. Якщо немає потреби в більшому споживанню води, достатньо труб з невеликим перерізом. Обов’язково обчислюється приблизна щоденна потреба:

 • З необхідністю до трьох кубічних метрів води на годину, стовпчик потрібен з 80 мм.
 • З водою в споживанні 4 куб. Метри діаметр колони має бути до 125 мм.

Розрахунок поперечного перерізу стовбура

Всі розміри визначаються за оцінками. Враховується глибина горизонтного водоносного горизонту, параметри насосного обладнання. Якщо споживання води не перевищує трьох кубиків на годину, насос 75 ​​мм буде справлятися з підйомом без прожектора. Чим більше споживаної суми, тим більше буде потрібно. Якщо необхідність приходить до восьми кубічних метрів, вам потрібно покласти насос з поперечним перерізом щонайменше 102 мм.

Враховуючи, що параметри насоса визначають ширину мінімального розриву між ним і колонкою, і товщиною його стіни, яка повинна бути помножена на два. З товщиною стінки 4 мм, ми прийдемо до цього результату:

Примітка. Великий діаметр трубки, що використовується, дозволяє запобігти пошкодженню насосного обладнання у разі деформації корпусу.

Методи збільшення розмірів стовбура

Є ситуації, коли водоносний горизонт вичерпано з різних причин. Це трапляється частіше, якщо вона близька до поверхні. Добре стає марним металом.

Для відновлення, демонтаж корпусу, поглиблення бочки. Як зазначалося вище, тим більше глибина, ширше це має бути. Існує потреба у використанні більш потужних насосів. Поки п’ятиметрова глибина магістратусу розширює коричневий або auch. Потім застосовується спеціальна техніка. Труба великого діаметра використовується з отворами, які сприяють більш вільній прохідністю. Його нижній кінець вказується і обладнаний зубами.

У нижній частині петлі. Він прикріплений до барабанного покриття. Робота лежить восени труби з висоти. Потім він піднімається, очищається від бруду і знову падає. Він продовжує до водоносний горизонт.

Після всієї роботи здійснюється добре. Вибрано відповідне обладнання, корпус встановлений.

Сталеві труби для добре

При встановленні колонних труб зі сталі є два типи з’єднань:

Різьбові сполуки корпусних труб

Як корпус використовуються тверді трубки сталевих печей.20 гостей. 8732-78 з товщиною стінки 6 мм. Високоякісні та надійні різьблення вирізані на таких трубах. Вони чудово витримують тиск грунту і здатні працювати добре протягом півстоліття.

За запропонованою ціною свердловини від 1600-1800 за метр та вартість 1 лічильника труби (твердомірна стінка 6 мм.) Більше 1000 метрів, добре не є вигідним, і тому бурові компанії для підтримки конкурентоспроможної ціни та зменшення витрат були замінені цілком покинутою трубою на електричному зварюванні, товщиною стінки 4,5 мм. 3 гості. 10704.

READ  Як видалити жовті плями у ванній кімнаті

Не витончені у всіх інституціях клієнту важко з’ясувати корпус, який використовується під час буріння. З більш уважним розглядом цієї проблеми стає зрозуміло, що отримання високоякісного конус різьблення на трубі з товщиною стін 4,5 мм неможливо.

При різанні нитки найбільш уразливого місця в електричній зварювальній трубі є шов, який пошкоджений, і в деяких місцях видно слайди, що призводить до значного зниження життя свердловини.

Маючи довжину труби близько 4 метрів, ви можете уявити, скільки вразливих місць, залежно від довжини стовпця, у вас буде в свердловині. З невдалим корпусом, стає необхідним демонтажу корпусу. Різьбові електричні зварювальні труби з стінкою 4,5 мм для повторного використання не підходять. Тому вони повинні бути спрямовані на обмін або замінені новими, що збільшує вартість свердловини. Тому існує спокуса для використання дефектних труб.

Зварена сталева труба

Зварювання називається процесом отримання в точковій підключенні деталей. Однією з переваг використання зварювання перед іншими сполуками деталей у виробництві будівництва є висока надійність зв’язку. Аналіз руйнування зварних конструкцій показує, що багато з них відбуваються через майже зону, це пов’язано з тим, що зварне зварювання, як правило, більш потужний, ніж основний метал. Будівельна сталь призначена для виготовлення будівельних конструкцій мостів, газових та нафтопроводів, фермерських господарств, котлів та т.D. Всі будівельні конструкції зазвичай зварюються. (З матеріалів лекційного курсу металів та зварювання. Н.В. ChrAfts) З’єднання корпусу з зварюванням вимагає більш кваліфікованого персоналу бурових бригад з сусідніми спеціальностями – електричний зварник. Для високоякісного виконання таких робіт необхідна додаткова вербування бурових установок з зварювальним обладнанням.

В іншому випадку існує потреба в установці корпусу, щоб довести до об’єкта електричного зварювача та зварювального обладнання (SAC), який, природно, збільшує вартість проведеної роботи, тим самим зменшуючи прибуток договір.

Тому багато виконавців вдаються до різьбових сполук, переконуючи клієнта, що це для нього найбільш правильне рішення. Це думка, що зв’язок зварювання труб менш надійний. Ви можете погодитися з цими, якщо робота зроблена некваліфікованими фахівцями, використовуючи внутрішній зварювальний трансформатор, підключений до звичайної розетки клієнтів, також впливає на якість зварювального шва та зменшеної напруги в мережі та невеликий поперечний переріз побутової проводки, що практично норма в партнерстві саду.

Деякі вважають, що на місці зварювального шва, труба стає більш вразливою до корозії цієї помилкової думки. У зварювальних електродах використовується спеціальне покриття, що призводить до допінгу зварювального шва, що збільшує корозійну стійкість та міцність металу.

Для людини, яка не має технічних знань, може бути заданий переконливий приклад: трубопроводи високого тиску (транспортування масла, газу), а також побутові трубопроводи (газ, вода), встановленого зварюванням, а їх сили не викликають ніяких сумнівів. Корпус для зварювання має довжину 6 метрів, тому сполуки в колонці корпусу значно менше. ніж з 4-метровими трубами на нитку. І з’єднання є найбільш уразливою областю в корпусі.

Як представити воду в будинок з добре товщини PND труби

Я завжди роблю індивідуальний розрахунок для кожного окремого клієнта, і на обчислюванні засновані наступні показники:

 • Загальна кількість споживачів – кількість людей, що живуть у будинку
 • Загальна кількість прийомів води та їх максимальне пікове споживання
 • Втрати пропускання на ділянці очищення води – Системи фільтрування
 • Довжина кормового трубопроводу (чим довше, необхідний більший діаметр)
 • Резерв на здатності підключати додаткові точки споживання води згодом
 • Тип насосного обладнання

Як результат, я отримую значення пікового споживання води, що підлягає одночасному включенні всіх сантехнічних пристроїв та обладнання. Так що всі вони правильно працювали, труба повинна забезпечити пропускну здатність більшою, ніж це значення.

Водопровід – діаметр 32 мм.

Пропускна здатність труби залежить від внутрішнього діаметра. Я дам кілька значень, щоб ви могли переміщатися:

 • 25 мм – 750 літрів на годину
 • 32 мм – 1620 літрів на годину
 • 40 мм – 2500 літрів на годину
 • 50 мм – 4700 літрів на годину

Дайте значення для труб більшого діаметру Я не бачу, що дебет побутових свердловин рідко перевищує 5 тонн на годину, а споживання в приватному будинку значно менше. Оптимальний діаметр кормової труби становить 40-50 мм.

READ  Як видалити замку з металопластиками

Під водою, стінка вертикально нудних мін зміцнюють, захищаючи від шахраї та забрудненої рідини з проміжних шарів грунту. Ця мета використовує корпусні споруди, виготовлені за ГОСТ та специфікації, метал, асбатем, металевий пластик та полімер.

Залежно від структури грунту, елемент опускається в шахту, поглиблюється на певну відстань або встановлюється на початку проникнення буріння, утворюючи виробну бочку.

У деяких випадках, щоб зафіксувати колону та поліпшувати герметичність, цементування проводу здійснюється між дизайном та стіною шахти.

Підготовлена ​​шахта знижується глибоким насосом з водопостачанням NKT.

Типи та особливості корпусних труб

Вибір матеріалів для кожного конкретного випадку залежить від набору причин (глибина буріння, конструкція пожежної системи, технологічні методи свердління, використовуване бурове обладнання, діаметр свердловини, склад грунтових шарів по глибині та пр.). Крім того, кожен матеріал для виготовлення корпусу характеризується його перевагами та недоліками, тому його вибір є індивідуальним.

Тому вибираючи, які труби краще для свердловини, це необхідно:

Виробляти геологічні обстеження та розрахунки, щоб визначити оптимальну глибину свердловини.

Створіть літологічну ділянку резервуарів грунту через глибину, щоб визначити, чи розташовані водоносні горизонти над бетоном, які породжують глибину, є негативні фактори, наприклад, плаваючі та.

Зробити аналіз макіяжу води, щоб вибрати тип фільтра.

Особливості

Вибраний корпус для свердловини повинен відповідати певним вимогам. Наприклад, стандарт для металевих труб є ГОСТ 632-80.

Державний стандарт на трубах асбокоми – 539-80. Регуляторний документ, в якому згадуються параметри пластикових труб – ГОСТ 2248-001-84300500-2009. Вибір труб з цього матеріалу ускладнюється тим, що, за винятком ГОСТ, є багато видів.

Крім того, існують численні іноземні стандарти. У питанні вибору свого роду кожуха знання про переваги та недоліки є важливими. Тому варто розуміти характерні риси читати далі.

Основні переваги металевих виробів:

 • велика сила;
 • наявність потоку, яка дозволяє створювати герметичний дизайн;
 • термін служби до 50 років;
 • Можливість очищення при водінні.

З недоліків металевого корпусу варто відзначити:

 • сприйнятливість корозії;
 • іржавий осад у воді;
 • істотна вага структур, що ускладнюється установкою;
 • Висока вартість продукції.

Асбічний цементний корпус хороший, як якості, як:

 • стійкий до агресивного впливу солей;
 • вони стійкі до корозії;
 • безпечний і практичний для використання;
 • мати довгий операційний період.

Крім переваг, асхетичний чіп має недоліки:

 • Монтажна складність – вам потрібно використовувати дорогі підйомне обладнання;
 • крихкість продуктів;
 • Немає ниток, як результат, елементи записуються в Інтернеті;
 • Труднощі в обслуговуванні: прибирання виробів ускладнюється через високу пористість, крім того, робота, пов’язана з очищенням, не може бути здійснена без повного дренажу свердловини.

Важливим моментом – Asbatement не можна використовувати для артезіанських видів свердловин у вапняковому грунті.

Пластикові труби – відмінна альтернатива такої випадку. Вони дуже популярні для свердловин останнім часом. Вони виготовлені з поліпропілену та ПВХ. Переваги поліетилену низького тиску включають такі характеристики:

 • Такий пристрій дає можливість досягти виняткової герметичності при точках сполук;
 • Для бурових труб, труби з PND найбільш доступні за ціною;
 • У порівнянні зі сталевими варіантами пластик не піддається корозійним процесам.
 • Пластиковий обсяг світла;
 • Така труба може бути успішно працювати протягом тривалого часу в умовах впливу агресивного середовища;
 • Пластиковий корпус найлегший.

Найбільш значними недоліками є низька механічна міцність і нездатність до динамічних навантажень. Важливим моментом – пластикові труби не бажано вибирати для свердловин великої глибини. Умови роботи свердловин з Труби ПВХ повинні бути ніжними.

Якщо є питання вибору труби для побутової автономної системи водопостачання, пластичні вироби є найкращим прикладом співвідношення ціни та якості.

Пластикові манжети Труби для свердловин. Що вибрати, під якими насосами підходять


Який діаметр труби для свердловини краще
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS