Який клей краще для головоломки

Плюси та мінуси використання дисконтних блоків для розділів

Перегородка служить для розрізнення простору в кімнаті в будинку або квартирі, тоді як це не захисний бар’єр між вулицею та житловим простором. З цієї причини термічна стійкість рухається у фону, а звукоізоляція та вага структури приділяють більше уваги. Розглянемо, чи відповідають ці вимоги.

Ізоляція PGP можлива у випадку двошарової установки, у цьому випадку ніша утворюється між двома пластинами, де розміщується тепловий ізолятор.

 • Безпека. Гіпсові пластини стійкі до вогню, вони не містять синтетичних добавок, які можуть бути випущені в повітря.
 • Звукоізоляція. Порожня плита 80 мм широко здатна забезпечити звукоізоляцію до 43 дБ, повномасштабну ширину 100 мм – до 45 дБ. Для порівняння, розділ з повномасштабної цегли забезпечує до 47 дБ.
 • Легка установка – PGP встановлюйте швидше і простіше, якщо порівнювати з перегородками з прокладки або цегли.
 • Низька вага продукту спрощує роботу з ними у процесі укладання, також зменшує навантаження на фундамент і перекривається.

Тепер вам потрібно сказати про недоліки, що важливо враховувати до початку роботи.

 • Низька вологість – навіть пластини, які називаються вологість, мають високу гігроскопічність, тобто легко поглинати воду. З цієї причини процес встановлення розділів повинен бути запущений на етапі, коли всі “мокрий” процеси вже завершені.
 • Крихкість на рухомій основі – встановити перегородку з PGP, буде потрібна низькозаконна та гладка поверхня, оскільки матеріал не зможе сприймати деформації та сканування через напругу.

Довжина розділу PGP не повинна перевищувати 6 м, а висота. 3.6 М.

Як вибрати клей для головоломки

Puzzle Plates – це гіпсовий матеріал, який використовується для пристрою перегородки в будівлях, державних комплексах тощо.Р. Використовується для побудови структур у приміщеннях з нормальною вологістю.

Через стійкість до вологи деякі пластини можуть бути використані в місцях з високою вологістю. У процесі виготовлення виробів у формальній масі поміщають спеціальні добавки, що дозволяє зменшити “водопоглинання”. Такі пластини мають особливий колір.

Використовуючи відповідний тип клею, дуже легко монтувати головоломки, при цьому забезпечуючи високу ефективність процесу будівництва. Використання головоломки дозволяє уникнути необхідності для поверхневої штукатурки. Додаткові установки з спеціальними в’яженими засобами, ви можете забезпечити підвищену адгезіючу та більшу стійкість до покриття до тріщин.

Для виконання роботи з Puzzle Plates вам знадобиться особливий клей, який виготовлений на основі звичайної гіпсової суміші. Завдяки використанню спеціального клею, можна істотно зміцнити конструкцію головоломки.

Силікатний pgp

Виробництво силікатних продуктів здійснюється на основі кварцового піску, доглянутого вапна та води. Використовувані методи пресування з обробкою виробів за парою під високим тиском. Структура будівельних матеріалів забезпечує рівномірність, гладкість поверхні, правильної геометрії заготовок. Головоломка кріплення збільшує міцність фіксаційних елементів.

Сировина та методи виробництва сприяють зважування, збільшуючи щільність пластин. Коефіцієнт теплопровідності збільшується і міцні характеристики матеріалу. Розміри силікатного продукту різні залежно від виробника. Якщо порівняти з аналогом гіпсу – вони менше.

Силікатний

Випускаються дві пластини: повна і порожня. У другому випадку спостерігається збільшення звукоізоляційних характеристик. Одна одиниця будівельних матеріалів важить менше.

Визначення типу пластинчастого матеріалу для побудови перегородки, вигляд перекриття та мети приміщення враховується. Розташування силікатної сировини для дерев’яних відстань, роботи в дитячій кімнаті, вимагає легкої ванної версії. У випадку облицювання бетонних стін, на яких приєднані важкі меблі або декор, використовуються сильні повномасштабні продукти від силікату.

Іноді двошаровий розділ повинен захистити приміщення від втрати тепла, шуму. У порожнині між двома кульками пластин підходять мінеральна вата. Інженерні лінії зв’язку закладені. Ізоляційні будівельні матеріали можуть бути різними.

Характеристики силікатних продуктів

Фізико-технічні параметри силікатного цегли дозволяють активно використовувати його в будівництві. Силікат проти вогню. Не виділяє токсичні пари до повітряного середовища. Не пропускає електричний струм, хороший ізолятор. Газова проникність структури забезпечує хороші мікрокліматичні умови в кімнаті. Під впливом незначних коливань вологості він не піддається гниття, деформації.

Технічні властивості

Розміри, силікатний PGP

Продукція плита з гарною геометрією. Але розмірний стіл залежить від виробника. Якщо порівнювати загальні розміри блоку, вони менше, ніж гіпс. Все пояснюється великою вагою будівельних матеріалів.

Параметри

Клей для Puzzle Plats “Fugen”

Якщо ви вирішите придбати клей для встановлення головоломки, ви можете звернути увагу на суміш “FOEN”, яка пропонується Knauf. Квадратний метр повинен залишити близько 1,5 кг. Якщо суглоби між листами гіпсокартону закриті, то потік буде 0,25 кг. Ця суміш є сухою композицією, яка виготовляється на основі штукатурних та полімерних добавок.

Розчинуне розчин для ущільнення швів і тріщин. Для приготування суха суміш покрита в контейнері холодної води. 2.5 кг композиції буде необхідним на 1,9 літра води. Після рівномірного розподілу сухої суміші необхідно витримувати його протягом 3 хвилин і змішувати до одержання однорідної маси. Його послідовність повинна нагадувати товсту сметану.

Як використовувати клей для головоломки

Поверхні, на яких монтажний клей повинен бути сухим, чистим і без пилу. Для кращої поверхневої адгезії потрібно впоратися з праймером і дати грунт.

Самі PGP Slabs не вимагають додаткової обробки та зволоження водою.

Клей розлучення в чистому ємності відповідно до інструкцій на упаковці. Суха суміш виливається у воду, а не навпаки.

При встановленні розділів, клей наноситься з шпателем на сусідніх канавках (кінцеві сторони) пластини. При встановленні на плиті виходить тиск, так що клей викидається з шва. Надлишок клею видаляють. Товщина швів між плитками більше 2 мм.

Клей для блоків, типів та застосувань головоломки

Сучасний російський будівельний ринок містить російські та чудові сухі клейові суміші для кріплення блоків головоломки. Продукти найбільше затребувані у приватному будівництві.

Клей використовується зовні, всередині, особливості характеристик: ефективність, універсальність, наявність. Бажаний варіант вибере як новачки, так і досвідчені будівельники.

READ  Як зробити повітря з теплого підлоги

Клей для головоломки Гіпсових блоків дозволяє створювати внутрішній розділ за короткий час. Це не вимагає додаткових обробки, тому його можна відразу забувати, покриваючи шпалери або іншим чином прикрасити. Особливості клею для блоків, характеристик.

Для установки ви можете вибрати будівельну суміш, яка була розроблена на основі штукатурки. Матеріали надійно закріплені один з одним, міцно і довгий час, а якість кладки отримується високою.

Композиція клею включає наступні компоненти:

Гіпс – основна речовина, що має високу в’язкість. Незалежно від різноманітного та цінового клею суміш для оксидних головоломки, має цей матеріал у складі. Це дає силу кладки, тому будівлі будуть служити довгий час.

Маленький фрабристичний або кварцовий пісок – це клейкий наповнювач. Виробники досягаються низькою вартістю, пропонують низьку ринкову ціну.

Модифікатори, добавки, добавки – це додаткові речовини, що підвищують пластичність. Змішане рішення зберігається довше, що важливо під час великої кладки. Залежно від характеристик, ви можете придбати суміш для роботи в сухому та вологому середовищі. Серед характеристик слід назвати:

 • Висока адгезія.
 • Оптимальна пластичність.
 • Різні ступінь морозостійкості (є продукти, придатні для використання при температурах.15 або менше градусів).
 • Висока фіксація гарантує будівельні матеріали між собою.
 • Економіка.

Клейовий розчин підходить для приблизно 3 годин. Суміш висихає приблизно 5 годин, і регулюйте ясність і правильність побудови блоків можливе протягом півгодини. Продається в сухому порошкоподібній формі, упаковані мішками. Щоб отримати рішення, вивчіть інструкції розробника на етикетці. Він готується до пропорції 1 л води на 0,3-0,6 літрів клейової композиції. Спочатку потрібно залити воду, а потім додати суміш, але не навпаки – це правило.

Застосування клею для блоків головоломки.

Встановлення, кріплення блоків головоломки один з одним при побудові різних конструкцій, наприклад, встановлення суглобів (склеювання до поверхні) ущільнювальні блоки блоки. Клейова суміш використовується у приватному секторі будівництва, він використовується власниками квартир, будинків тощо. Вологостійкі типи адгезійних розчинів використовуються в кімнатах з високою вологістю (ванними кімнатами, кухонними ванними кімнатами).

Перш ніж запустити кладку з використанням клею на структурах головоломки, потрібно чистити та висушити поверхню. Для кращого зчеплення з блоками, це просочується грунтором, який надається сухим, елементи будівель не обробляються, не змочуються водою.

При будівництві кладки, адгезивна композиція застосовується до кінців (прилеглі канавки) з шпателем. У цьому випадку товщина швів повинна виявитися близько 2 мм. Необхідно трохи натиснути будівельний елемент, щоб надлишок речовини вийшла з шва. Типи клею для гіпсових блоків.

Продукти народжуються до ступеня стійкості до морозу. Клейовий розчин є звичайним і морозостійким. Останній сорт у зв’язку з вмістом добавок у складі виявився при низьких температурах. Відмінності складаються з характеристик, складу, якості.

Ринок пропонує клейові суміші на основі клею: Вебер.Gips – порошкоподібна біла маса. Він заснований на полімерних добавках, штукатурних та дрібно-фрастровій піщані. Клей перемішували водою. Він повинен застосовуватися в місцях, де кладка відчує значні вантажі. IVSIL PLAST – як основи використовуються гіпс і полімер, це добре склеючі гіпсові волокна.

“Bolls Gypsobontact” – має у складі піску, штукатурки та полімерів, що використовуються для внутрішніх робіт, гарантує високоякісну кладку.

“Volma-installation” – суха суміш, яка поєднує в собі в’язкі штукатурні та мінеральні добавки. Суміш просто підходить для установки теплоізоляційних матеріалів, кріплення на вертикальні поверхні. Нанесіть з нормальною вологістю в приміщенні, де температура становить 5 – 30 градусів. Клей дає хорошу адгезію.

Клей для пудребних блоків “Knauf Fughenfull” (Fugen) – має гіпс. На додаток до склеювання, вони закривають суглоби, шпаклівка. Клей Розчин Економічний допомагає швидко завершити будівництво.

“Perfekta штукатурка” – застосовується у зовнішній роботі, оскільки вона має високу стійкість до морозу. Основа – зв’язувальна, модифікатори, анти-мурросліди, мінеральний наповнювач. Дозволяє робота при температурах.10 градусів. Переваги включають зручне використання, вологостійкість, висока адгезія, пластичність.

Споживання клею для блоків PUZOGREM (PGP) за 1M2 за середнім споживанням клею для пузогрів (PGP) 1M2 блоків складає 2-2,5 кг. Наприклад, при використанні адгезійного розчину “Volma-installation” при встановленні блоків середнє споживання становить 1,5-2,0 кг/1 м2. Для гладкої поверхні потрібно 0,3-0,5 кг/1 м2, для нерівностей до 20 мм – 3,5-5 кг/1 м2, а поверхні з нерівними ділянками від 20 мм вимагають 4-6 кг/1 м2 суміш. Виробники та ціна.

Провідні розробники клею для установки головоломки є: Volma – російський виробник. Ціна – від 300 KNAUF – німецька компанія, продає клейовий розчин на клею з 300 перфекта – розробника, що пропонує блиск блиску за ціною близько 500 Розен – вітчизняного виробника, ціна – від 160 Foreman – американська фірма, чиї сухі клейові суміші З 300 палацій – російський виробник, продає клейові композиції за ціною 230 Як вибрати такий клей.

Щоб вибрати речовину, з якою створюється ідеальна кладка, визначте, що розділи важливі в першу чергу. Якщо вам потрібна безкаркасна установка, вертикальна установка, вона підходить для клейової суміші “Volma-installation”, вона використовується у ванній кімнаті, ванну, на кухні, вона виступає проти вологість, прикріплює теплоізоляцію. Коли встановлення блоків головоломки повинна бути виконана швидко, Weber буде відповідати.Gips. Він швидко захоплює, тому майстер краще працювати з ним, а не новим, тому що можна налаштувати покладання лише кілька хвилин і не більше. При плануванні роботи з іншими матеріалами, крім блоків головоломки, COLLS GYPSOBONTACT буде корисним. З огляду на універсальність цього клею, він використовується для виробів з каменю, цегли, бетону або газованого бетону. Якщо ви плануєте працювати в сухому приміщенні (офіс, спальня та ін.), ви можете купити IVSIL PLAST. Крім того, клей гіпсокартон або сухе волокно до різних баз. Продукція підходять для гідрофобних головоломки.

Таким чином, перед покупкою клей, його слід знайти з його властивостями. Всі клейові рішення швидко виводили воду, економічні, легко підготувати.

Для клейових головоломки та блоків

Клей для головоломки – спеціальна композиція, призначена для поєднання перегородки, створюючи монолітний шов без прогалин та інших дефектів. Ринок представлені композиції для РГП різних брендів – “Volma”, KNAUF та інших спеціалізованих сумішей, що мають високу швидкість затвердіння та інші показники, необхідні для утворення твердого з’єднання. Який вид споживання гіпсу необхідний для головоломки, як застосувати його та готувати, варто розмовляти більш детально.

Що це таке?

Головоломки – популярний тип будівельних печей, що використовуються для будівництва внутрішніх перегородків у будівлях та спорудах. Залежно від умов експлуатації, звичайні або вологостійкі елементи, пов’язані з поєднанням виступаючого обличчя та поглиблення. Клей для головоломки, виготовлених на штукатурній основі, має структуру, подібну до них, тому забезпечує створення монолітного з’єднання зборки.

READ  Який класовий ламінат краще для кухні

Більшість композицій для PGP – це суха суміш. Крім того, виявляється продаж клею-піни для головоломки, з якою можна підключити внутрішні структури.

Майже всі суміші для PGP підходять для роботи з гіпсокартоном. Використання дозволяється, коли безкаркасна установка, для вирівнювання, збільшення звукоізоляційних характеристик поверхні столичної стінки, перегородки. Клей головоломки на штукатурку та силікату необхідні в різних сумішах. Перший найчастіше зібраний композиціями на основі штукатурки, другий – поліуретанові клеї-піни, що дає швидке з’єднання, стійке до вологи, грибку, форми.

Відмінні риси сумішей для фіксації головоломки можна назвати високими адгезивними характеристиками. Зв’язувачі не просто покривають матеріал, але проникають у його структуру, роблячи знімні шви в невіддільній, забезпечуючи його силою. Така внутрішня стінка отримується звукоізоляція, надійна, вона швидко піднята. Середня швидкість рідких сумішей становить лише 3 години, доки повне формування моноліту двічі проходить. На позиціонування блоків майстра всього 30 хвилин – потрібно працювати досить швидко.

Фактично, клей для PGP замінює звичайну кладку розчину, що дозволяє надійно безпечні блоки між собою. Більшість сумішей штукатурки – з додаванням пластифікаторів, полімерних зв’язуючих речовин, покращуючи характеристики основної речовини. Продаж здійснюється в мішках 1 кг, 5 кг, 15 кг і у більшій упаковці.

Композиція також підходить для шпаклівки стін з GLC, головоломки живопису, тому упаковка невеликого обсягу користується попитом.

Переваги і недоліки

Клей для головоломки має свої особливості, що робить це оптимальним рішенням для використання в установці світлових блоків. Гіпсові композиції мають свої переваги.

 • Легка приготування. Змінний клей не є більш складним, ніж звичайна плитка.
 • Швидке налаштування. В середньому, через 30 хвилин, шов вже затвердіє, зберігає матеріал добре.
 • Наявність морозостійких компонентів. Спеціальні композиції витримують зменшення температури атмосферних температур до -15 градусів, придатних для неочищених приміщень.
 • Нечастота. Гіпсова основа вогнетривкого, безпека в експлуатації.
 • Зовнішній опір. Після затвердіння моноліт здатний витримувати ударні навантаження, а не розтріскування під впливом температурних відмінностей.
 • Вологість. Більшість сумішей після затвердіння не бояться контакту з водою.

Є недоліки. З клейовими композиціями у вигляді сухих сумішей потрібно працювати. Недотримання пропорцій, порушення технології призводить до того, що зв’язок отримується слабким, зруйнованим під час експлуатації. Крім того, цей вид роботи досить брудний, може літати бризки, інструмент має відмиванню. Швидке затвердіння вимагає високої швидкості, точного позиціонування блоків, приготування суміші з невеликими порціями.

Клеї для силікатного PGP, виготовленого у вигляді монтажу піни в циліндрі, також мають свої плюси та мінуси. До їх переваг можна віднести:

 • висока будівельна ставка – до 40% часу економії;
 • сила адгезії;
 • морозостійкість;
 • вологість;
 • Запобігання розвитку грибків та форми;
 • низька теплопровідність;
 • шов герметичність;
 • повна готовність до використання;
 • простота використання;
 • Відносна чистота роботи.

Мінуси також присутні. Клей-піна в циліндрі не відрізняється високою економікою, коштує більш дорогих класичних гіпсових композицій. Час коригування не перевищує 3 хвилини, що вимагає швидкого та точного позиціонування елементів.

Огляд бренду

Серед виробників, що виробляють клеї для головоломки, є як відомі російські бренди та великі іноземні компанії. У класичній версії композиції поставляються в мішках, краще зберігати їх у сухому місці, уникаючи прямого контакту з вологим середовищем. Розміри упаковки можуть бути різними. Для початківців майстрів можна рекомендувати мішки з 5 кг – підготувати одну порцію рішення.

“Volma”

Гіпсовий сухого клею для установки PGP російського виробництва. Відрізняється демократичною ціною та доступністю – це досить легко знайти. Суміш виготовляється в звичайній та морозостійкій версії, витримує зменшення температури атмосферних до -15 градусів навіть при укладі. Підходить для горизонтальних та вертикальних стильних пластин.

Knauf

Німецька компанія відома високою якістю його будівельних сумішей. Склад Knauf Fugenfull вважається шпаклівкою, але може бути використаний для кладки тонких перегородків та не завантажених конструкцій. Він має хорошу адгезію.

Knauf Perlfix – інший клей композиція з німецької марки. Він зосереджений на роботі з будівельними гіпсовими пластинами. Відрізняється високою міцністю, хорошим захопленням матеріалом.

“Bolls”

Компанія виробляє спеціальний клей “GYPSOKONTAKT” для PGP. Суміш має цементно-піщану основу, полімерні добавки. Виробляється мішками 20 кг, економічні витрати. Клей зосереджений на використанні в приміщенні поза мокрим середовищем.

IVSIL

Компанія виробляє композиції в серії CEL GIPS, розроблених спеціально для встановлення PGP та гіпсокартону. Продукт досить популярний, має гіпсово-піщану базу, хороші індикатори адгезії, швидко затвердіє. Розтріскування запобігає складу полімерних добавок.

Клей-піна

Серед брендів, які виробляють клейову піну, мають власні лідери. Перш за все, це Illbruck, що виробляє PU 700 на основі поліуретану. Піна закріплює не тільки гіпсові та силікатні пластини, але також застосовується при підключенні та фіксації цегли, натурального каменю. Затвердіння відбувається через 10 хвилин, після того, як цей клей шов залишається надійним захистом від будь-яких зовнішніх загроз, включаючи кислоти, розчинники, контакт з вологим середовищем. 1 циліндр замінює мішок з сухого клею вагою 25 кг, з товщиною 25 мм забезпечує покриття до 40 маршрутних метрів.

Це також заслуговує уваги до Титану з його професійним євро, оптимальним для роботи з силікатом PGP. Російський бренд Kudo виробляє композицію з аналогічними характеристиками Kudo Proff. Серед універсальних пінопластких клеїв також представляє інтерес до естонської пеноснини з його продуктом Stonefix 827. З’єднання набуває сили за 30 хвилин, можна працювати як з штукатурними, так і силікатними пластинами.

Використання

Середнє споживання клейова піна для силікатних та гіпсових пластин: для продуктів шириною до 130 мм – 1 смуги, для більш великих розмірів 2 смуги для кожного суглоба. При роботі слід дотримуватися деяких рекомендацій.

 • Поверхня ретельно готується, очищається від пилу.
 • Циліндр трясе 30 секунд, поміщений у клей.
 • 1 ряд блоків вписується в класичне рішення.
 • Від 2-го ряду прикладної піни. Циліндр тримається з осел, насадка пістолета, коли застосовується, повинна бути 1 см від поверхні PGP. Оптимальна товщина струменя – 20-25 мм.
 • З горизонтальним використанням, група не становить довше 2 м.
 • Вирівнювання пластини виконується протягом 2 хвилин, регулювання положення можливо не більше 5 мм. Для більшої кривизни установка рекомендується повторно використовувати, як і коли елементи розділені в місцях зв’язку.
 • При розриві більше 15 хвилин, пістолетний сопло очищається.
READ  Полікарбонат душова огорожа з власними руками

Установка рекомендується в опалювальних приміщеннях або теплій сухої погоди.

Робота з сухими сумішами

При встановленні PGP на звичайному клею, правильне очищення поверхні має велике значення, його підготовка до установки. База повинна бути максимально гладкою, без істотних крапель – до 2 мм на 1 м. При перевищенні цих характеристик рекомендується додаткове скасування. Готова база усунена з пилу, змоченого праймерами та праймерами з високим рівнем адгезії. Після сушіння цих композицій можна закріпити силіконові амортизатори, пробки, гума – вони повинні бути присутніми протягом усього контуру сусіднього, щоб зменшити ефект у розширенні температури та усадки вдома.

Суха суміш для оксидних пластин готується у вигляді розчину безпосередньо перед початком установки, з урахуванням пропорцій, рекомендованих виробником, зазвичай кілограм сухої речовини становить 0,5 літра води. Середнє споживання на перегородці від 35 пластин товщиною до 5 см становить близько 20 кг (2 кг на 1 м2). Композиція наноситься шаром у 2 мм.

Приготуйте розчин, необхідний у чистому ємності з використанням холодної або теплої води залежно від температури повітря, можна зміцнити близько 30 хвилин. Важливо, щоб це однорідне, без грудки та інших включень, забезпечується рівномірний розподіл над поверхнею, був досить товстим. Покласти його з кельмою або шпателем, розповсюджуючи по поверхні контакту, як рівномірно можливо. Близько 30 хвилин залишилося для позиціонування. Можна збільшити щільність посадкових пластин за допомогою блакитного.

Встановлення головоломки з A до Z

При встановленні поверхні підлоги та стін у контактній області з PGP розміщується, покритий шаром клею. Встановлення виконується суворо канав. Опублікована позиція зроблена компанією Cigank. З 2-ї тарілки установка виконана в шарі, горизонтально та вертикалі. Перехід сильно натискається.

Про те, як використовувати клей для монтажу для Puzzle Plates, див. Наступне відео.

Головоломки на плитці клей. Купити клей для головоломки

Інтернет-магазин, пропонує купити клей для PGP та інших будівельних сумішей оптом і в роздріб та Московська область. Ми знайдемо все необхідне для ремонту та будівництва відповідно до найкращих цін у регіоні. Ви можете придбати клей для PGP, додавши товари в кошик, або закликаючи телефони, які можна легко знайти в розділі “Контакти”. Слід зазначити, що ми виконуємо доставку придбаних товарів у Москві та регіоні, з умови доставки ви можете знайти в спеціальному розділі.

Міжконнективні настінні перегородки, в більшості випадків, не підтримують структури в будинку. Вони повинні мати достатню силу і хороші властивості звукоізоляції. Розділ дизайну повинен легко витримати внутрішні комунікації та встановлені меблі.

У цій статті ми будемо говорити про головоломки гіпсу (штукатурні) пластини (PGP). Цей матеріал використовується для створення міжкімнатних та міжвародних перегородки. З компетентним підходом до побудови розділу від головоломки гіпсових пластин (PGP), вимоги, перераховані вище. Але вам потрібно зробити акцент на установку головоломки, було компетентним!

Якщо ви заперечуєте дотримання технології будівництва, встановлення розділів головоломки буде завершена тим, що замість довготривалого моноліту, будівельник буде мати химерну та нерівну стіну, готова до колапсу в будь-який час.

Крученков Форум, Москва.

У мене є розділ у ванній кімнаті з головоломки. Мабуть, коли отвір був зроблений під каналізацією, щось пішло не так. Тепер, якщо ця будівля потискає руки за краєм, ви можете почути, як блоки застрягли один на одного.

На Flughhouse, ви можете знайти багато подібних прикладів. І якщо розділ спочатку складений, суперечив існуючому технологію, можна виправити дефекти, повністю знищуючи дизайн.

Але не бійтеся, тому що технологія будівництва стінних перегородки з PGP досить проста. І якщо вони ставляться до нього з належною увагою, враження про виконану роботу буде дуже позитивною.

Я працював на будівельному майданчику. Реконструйовані будівлі старого фонду. Отже, всі розділи були зроблені з гіпсових дисків, роботи. чисте задоволення. Як розділ – найбільше. Легко і швидко підходять. Стіни гладкі. Після шпаклівки вони готові принаймні під фарбування, принаймні під шпалери. Кріплення в печі добре тримаються. Шумоізоляція також нормальна. Але якщо це, ви можете зробити ящик, лежати minvatu і окремо з carbuke або панелями.

Встановлення головоломки. Пластини боротьби (порожня)

Для будівництва розділів, які потребують зниження навантаження на підлогу, порожній гіпс хвилі. Їх основне використання – це встановлення внутрішніх конструкцій у сучасних панельних будинках. Це пов’язано з максимальним навантаженням, що стельові плитки здатні протистояти. Як і їх повномасштабні аналоги, пластини можуть бути стандартними та вологостійкими. Розмір залишається таким же: 667x500x80 мм. Часто порожня пластина використовується для облицювання поза приміщенням. Вага стандартної порожнистої пластини становить 20 кг, вологість – 22 кг. Властивості матеріалу порожнистих пластин схожі на їх повномасштабний аналог.

Встановлення перегородки з оксидних оксидних пластин здійснюється точним поєднанням канавок та гребенів на паралелепіпед з їх подальшим розміром. В якості клеючої суміші для головоломки стінки будь-який клейкий блиск використовується для клею гіпсокартону, включаючи рекомендований виробник “Volma-installation”. Встановлення структури перегородки здійснюється у наступному порядку:

Розділ з головоломки головоломки.

 • Протягом 4-5 годин акліматизація пластини виконується при температурі не нижче 5 ° С;
 • Механічне очищення поверхні основ з будівельного сміття та пилу;
 • Існує маркування майбутнього розділу вздовж стін та чорного підлоги;
 • При необхідності вирівнюйте поверхню з цементно-піщаним розчином;
 • Готуйте адгезійний розчин відповідно до інструкцій на упаковці;
 • Звукоізоляція бази розділу за допомогою звукоізоляційної дичу;
 • Видалити гребінець з нижньої сторони пластин першого ряду;
 • Виконувати укладання першого ряду, контролюючи рівень та нахил пластин за допомогою правила;
 • Наступні рядки викладені з переміщенням половини розміру штукатурки, для цього екстремальні елементи збираються навпіл;
 • Клейова суміш поміщають як в канавках однієї пластини, так і докладення наступного;
 • Усадка обгортки оксидних пластин виготовляється за допомогою гумового молотка;
 • Вирівнювання укладання здійснюється за правилом;
 • Збільшити стабільність розділу при встановленні кріплення кріплення,. Головоломки хвилі за рахунок дешевше, ніж їх аналоги виробників.
Який клей краще для головоломки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS