Який колір для фарбування стін у вітальні

Кольоровий інтер’єр гамма

Холодні відтінки

Вітальня складається в пурпурному, синьому, синьому, бірюзовому, сірих тонах.

Такі відтінки заспокоюють і покращують настрій, збільшують концентрацію уваги та досконалості. Візуально розширюють простір і збільшити площу кімнати.

Вітальня в пурпурних тонах Вітальня в синіх тонах синій вітальня вітальня в сірих тонах

Теплі відтінки

До них відносяться помаранчевий, червоний, жовтий, зелений, бежевий, персик, кавові кольори.

Теплі кольори створюють відчуття комфорту та комфорту в приміщенні, поліпшують настрій. Spearly зменшити простір.

Інтер’єр вітальні в оранжевій кольоровій вітальні в червоній вітальні в жовтій вітальні в зеленій бежевій вітальні персика вітальня в кавових тонах

Нейтральні кольори

Дизайн в таких відтінках не буде нудним. Завдяки їм, всі навколишні предмети будуть виглядати яскравіше і чіткіше. Дозволяють без зусиль, щоб доповнити інтер’єр новими елементами, надаючи йому свіжість і оригінальність.

Всі кольори вимагають компетентного поєднання. Так що холодні та теплі відтінки успішно подивилися разом, вам потрібно вибрати один свинцевий колір і додати кілька деталей іншого відтінку до нього.

Наприклад, насичений синій можна розбавити білим, яскраво-червоним – блакитно-зеленим.

Вітальня в білих тонах Вітальня в чорних тонах Вітальня в чорних білих тонах

Цікаві приклади вибору кольору настінного живопису в залі

Вирішення щодо вибору кольору для стін залу, треба дотримуватися деяких правил і враховувати важливі нюанси. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб відтворити гармонійний та привабливий інтер’єр кімнати. Але перш ніж вирішити з стилем і кольором, вам потрібно ознайомитись з типами фарб, його текстури, функціональних функцій та експлуатаційних властивостей.

Найважливішим розміщенням у будинку є вітальня, в якій сім’я проводить свій вільний час і приймає гостей.

Настінний колір і легка сторона

Важливим чинником при виборі відтінку для стін у вітальні дизайнерів називають освітленням. Тому важливо взяти до уваги, на якій стороні номерів опубліковано вікна. Оздоблення виглядає по-різному з природним і штучним освітленням. У номері з вікнами, спрямованими на північ, теплі тони виглядають гармонійно.

Через відсутність сонячного світла інші відтінки можуть виглядати холодно, що створить незручну атмосферу. Запити в приміщенні з вікнами на північний жовтий, шоколад, салат, бежеві фарби.

Якщо кімната розташована на південній стороні будинку, приємний прохолодний буде створювати синій, білий або бірюзовий. Тут достатньо сонячного світла, що дозволяє гармонізувати інтер’єр.

У номерах з східними вікнами краще використовувати мед, персик, світло-рожева палітра. Західні стіни рекомендуються пофарбувати холодними відтінками, наприклад, сіра, м’ята, синя.

Перш ніж продовжувати змінювати колір стін у кімнаті

Без належної підготовки стін до ремонту, навіть найкрасивіші кольори кімнат будуть виглядати інактивно, і головне, що вони не будуть довговічні. Тому, перш ніж ви вирішите намалювати свою кімнату, підготувати стіни та решту кімнати для цього складного процесу.

Для малювання потрібно багато вільного місця. Крім того, фарба капає з кистю може пошкодити меблі або інші предмети в кімнату. Тому, з самого початку, переконайтеся, що всі речі в кімнаті зроблені з кімнати. Якщо з якоїсь причини ви не можете зробити все, піклуватися про відпочинок. Всі предмети, включаючи підлогу, повинні бути покриті спеціальною плівкою для захисту приміщення від можливих бризок фарби.

Підготовка стіни до живопису

Дуже важливий елемент підготовки стін для фарбування. Без цього навіть найкрасивіші кольори стін у кімнаті не будуть естетичними і довговічними. Щоб переконатися, що база підходить для фарбування, торкніться стін, які ви хочете малювати. Якщо ви чуєте характерний звук “порожньої стіни”, це означає, що вам потрібно застосувати нову штукатурку, обрану для приміщення, довше залишилося на стінах.

Якщо стіни вашої кімнати плавають з шпалерами, обов’язково позбутися від них, перш ніж почати малювати. В іншому випадку нанесення фарби на шпалери зробить їх мокрим. В результаті, шпалери починають клапати з стіни, зігнутого і ковзання. Навіть наймодніші кольори стін у кімнаті не збережеться з цієї позиції.

І як малювати кімнату, стіни яких раніше були покриті непрозорою фарбою? Позбутися від нього не буде легким, але ви можете. Однак такий процес вимагатиме багато зусиль і терпіння. У цьому випадку краще не очистити фарбу з зусиллям, оскільки це може пошкодити штукатурку. Щоб полегшити для себе, ви можете використовувати спеціальні препарати, доступні на ринку.

На додаток до холодних і теплих відтінків, вони все ще використовують нейтраль. Холодні включають різноманітні варіанти. Вони візуально розширюють вітальню, підніміть настрій, заповнюють свіжість. Підходить для південної сторони. Теплі кольори створюють комфорт. До них відносяться пастельні відтінки червоно-жовтих спектрів. Нейтральна включає білий, сірий. Вони підкреслюють яскраві внутрішні фарби.

READ  Як правильно класти кахельну плитку на стіну

Бежевий

Часто використовується колір. Відноситься до теплого ряду, у поєднанні з усіма кольорами, не призначає психіку. Однак надлишок дав нудьгу, так що використовується з іншими кольорами. Наприклад: жовтий, червоний, зелений, персиковий, або рожевий, синій, сірий, фіолетовий.

Сірий

Проміжний колір між білим і чорним. Нейтральний, основний. Не привертає непотрібну увагу. Добре у великих номерах. Сірий вигідний висвітлює яскраві кольори: червоний, жовтий, апельсиновий, рожевий, синій.

Синій

Часто використовується, тому що це вважається заспокійливою, комфортною. Викликає відчуття благополуччя, надійності. Оскільки синій відноситься до холодного спектра, погляд на це довгий час не затримується на відміну від теплих тонів. Не слід зловживати, тому що це досить пасивний, нудний.

Білий

Можливо, в будь-якому інтер’єрі присутня білизна. “Отримує” з усією палітрою, має багато відтінків. Підкреслює чистоту, новинку. Візуально збільшується вітальня, яка є вигідною для невеликих кімнат. Однак надмірне використання може спричинити почуття стерильності, пов’язаної з лікарні.

Зелений

Зелений має позитивний вплив на людину, розслабляючи його. М’язи очей відпочивають, коли вони спрямовані на зелену панель. Стіни вітальні пофарбована в такий колір, щоб дати радісне почуття. Це буде краще, якщо тонус приглушений, додайте бризки інших кольорових композицій.

Жовтий

Жовтий є найбільш яскравим з основних спектрів, тому привертає увагу. Почуття можуть бути найбільш різними: від тривоги, до цікавості. Може сприйматися як ознака гостинності, щедрість та комфорту. Часто пов’язані з задоволенням, розвагами. У зловживанні жовтим швидко приходить втома.

Оливковий

Це складний ролик, що складається з сірого, зеленого, жовтого кольору. Якщо ви прикрашаєте кімнату оливковою, то деякі з них будуть поглинені, що не дуже добре для загального освітлення. Тим не менш, він має ряд переваг:

Чиста оливка визначає консерватизм, як люди.

Персик

Персиковий ролик утворюється шляхом змішування помаранчевого, яскравих тонів червоного, жовтого кольору. Картина перетворює вітальню в теплу, затишну, ніжну кімнату. Він знаходиться на другому місці, щоб використовувати в інтер’єрі після карамель-бежевого. Холодні відтінки викликають відчуття захисту, надійності. Холодний, навпаки, звернення до діяльності, підйом настрою.

Якщо фарбування виготовляється глянцевою фарбою, поверхня все ще здається бархатистою. Може використовуватися в будь-яких приміщенні та інтер’єрах.

Бірюзовий

Бірюза отримують шляхом змішування зеленого та синього кольору. Може брати участь у багатьох інтер’єрах, отримати разом з людьми різного характеру. Це привабливий, але не вульгарний колір, оскільки він належить до холодного асортименту, що приносить свіжість і чистоту. Сприятливо впливає на психіку. Використовується як невелике декоративне додавання, але є успішні ідеї з використанням локально пофарбованих поверхонь.

Комбінації кольорових гамма

Існує така класифікація кольорів кольорової схеми:

  • Холодний: синій, синій, бірюзовий, зелений, оливковий, коричневий, бузок;
  • Теплий: жовтий, червоний, апельсин; бежевий, рожевий бордовий;
  • Нейтральний: чорно-білі кольори.

За допомогою широкого різноманітності відтінків палітри, комбінації контрастів або тону з однаковою кольоровою гамою.

При поєднанні кольорів теплого та холодного гамма слід дотримуватися наступних правил:

  • Вибрати домінуючу гаму, холодну або теплу, і доповнюють свої акценти протилежного.
  • Використовуйте принцип балансування одного тону за рахунок іншого, наприклад, у комбінованому бежевому та бірюзі;
  • Застосовувати взаємне посилення, що дозволяє відтінкам зробити один одного глибше. Цей ефект видно на поєднанні марсарів та смарагду.
  • Використовуйте ефект зменшення насичення, приглушення. Приклад – це поєднання нейтрального фону та яскравих акцентів.

Включення фантазії, ви можете створювати нереалістичні красиві стіни окремо для вашої гостей.

Зверніть увагу! Поєднуючи кольорові гами, ви можете досягти ефекту регулювання простору. Отже, холодні тони візуально розширюють простір, що робить його глибше, і тепло зменшують.

Ще одним цікавим способом поєднання кольорів однієї гами є створення градієнта або Омбре. Ця техніка поєднується з відтінками від самого світла до темряви. Важливо вибрати таке з’єднання кольорів, щоб вітальня виглядала стильно, не різнобарвна.

Найбільш поширені градієнти синього і сірого.

Холодні кольори

Такі тони підходять або для сонячних вітальні, або для реалізації стриманого сучасного стилю. Однак кімната в холодних тонах може бути затишна, додавання світлових відтінків на тлі, акценти з теплої палітри та дерев’яних меблів.

Якщо вікна вийшли на південь, вітальня може бути холодними відтінками, як у кімнаті достатньо денного світла.

Теплі кольори

Використання теплих тонів створить затишну та приємну атмосферу. У той же час, більш насичені відтінки виглядають домашнім, і світло – більш вишукані.

Найбільш яскравими та нейтральними вершковими тонами виглядають елегантно і ненав’язливо. Залежно від кольору акцентів, вони підходять для дизайну інтер’єру в будь-якому стилі.

Колір вітальні + Фото | Який вибрати? Що буде хорошим варіантом?

Крем-кольори ідеально підходять для мінімалізму розчину, стриманої класики або затишної високотека-версії. Їх легко поєднуються з найбільш різними відтінками.

READ  Як замаскувати дроти з телевізора на стіні

Для східної сторони краще використовувати теплі кольори світла, наприклад, м’який рожевий, мед, персик.

Спеціальна ситуація світла літній час створюється в персиковій кімнаті, тоді як вітальня виглядає ніжна і романтична. Потрібно лише завершити дизайн меблів, використовуючи, наприклад, прості дерев’яні меблі та натуральний білий текстиль.

Досить сміливий варіант – вибір теракоти. Вона не повинна використовуватися занадто великою площею через його відмінну яскравість та насиченість.

Теплі тони можуть бути з зеленої або рожевої палітри. Для використання, можна включити жовті ноти у відтінках, що створить своєрідну суміш напівфабрикатів, поєднуючи протилежні температурні спектри.

Для північної сторони м’які та теплі відтінки будуть придатними, вони компенсують дефіцит сонячного світла.

Поєднання квітів у інтер’єрі вітальні

Необхідно зробити колір для готрінів непоцто: Нижно пил, що не в змозі зіткнутися з акціями. Mys paccswe на кольорі кпінг, знайти, як у них є робота, є databy pacc. Поєднанням Yznaete Oboxty вниз поєднання, PPCixax Accessions та O ТЕМ, КАК АФ.

Колір гри в INTEPEPA уряду гри. Втративши контрольно-пропускний пункт, в якому ATMfycfyching, Gapmoina та Yuna. Dizainepees pecamandy, щоб уникнути стагнації програмного забезпечення countpaint та постачальника.

Pecamempese з необхідністю мати колір у Intepepe Hoctinian, є щось зробити багато і kpacking.

Колір у сучасній вітальні

Для сучасного інтер’єру вітальні, як правило, вибираються прості кольорові схеми та чисті лінії. Використовуються основні кольори, такі як білий, бежевий або чорний. Нейтральні кольори допомагають виділити меблі та дизайн інтер’єру. Світло також відіграє дуже важливу роль у дизайні інтер’єру вітальні. Ви не знайдете типові жовті кольорові вогні в нових будинках. Синьо-біле або яскраве світло, як правило, переважно в сучасних будинках та квартирах.

Світло-сіра та біла вітальня з пофарбованим цегляним каміном та дерев’яною підлогою

Колір є одним з кращих, швидких і простих способів оновлення своєї вітальні та дати йому справжнє почуття індивідуальності, і, звичайно ж, хороший дизайн інтер’єру.

Вітальня з яскраво-зеленим інтер’єром та білим мармуром

Номери камінів, пофарбовані в яскраві кольори, стали популярними завдяки своїй палітрі кольорів висоти та акценту на демонстрації вашого власного особистого стилю. Один із способів отримати це право, створіть світло-зелену колірну палітру. Спробуйте підключити його рожевими, світлими кольорами для привабливих інтер’єрів.

Рожева вітальня з білою обробкою для веселої, еклектичної атмосфери

Підключіть антикваріат середини століття і знаходить з ваших подорожей з рожевим і білим. Для більш амбітних інтер’єрів спробуйте поєднати рожевий з бірюзовим і темно-синім. Ця смілива комбінація кольорів яскрава, весела і грає з чоловічим і жінкою. Заповнити простір рослинами, цікавий килимок і багаті дерев’яні меблі, щоб збалансувати інтер’єр.

Світло-блакитна вітальня з білим каміном та канделябром у поєднанні з білим є вічний вибір, який завжди радує

Дизайн вітальні вище має світло-блакитну фарбу для стін з білими панелями та білим каміном з полицею. Яскравий синій колір приносять два крісла та декоративні предмети.

Сучасна вітальня з темно-синьою стіною акценту, дерев’яні підлоги, високі стелі та великі вікна

Багаті, темно-сині стіни є несподіваним способом зробити інтер’єр вітальні затишний. Нейтральний диван покриття, кремовий відтінок з цікавими візерунками. Втрата стародавнього перського килима вводить відчуття античного у вашому просторі. Ця вітальня, очевидно, просить вас взяти чашку чаю, підлягає улюбленому кріслі та загубитися у світі вашої улюбленої книги. Ця кольорова комбінація інтер’єру зручна, вона розслаблена і добре поєднується з сучасними та традиційними меблями.

Вітальня крему та золоті стелі та французькі двері

Золотий – це колір, який можна поєднуватися з чим, і це виглядає особливо дивовижно з теплими, привабливими тонами. Погляд може стати важким і застарілим, якщо ви не зробите це з легкою рукою.

Сіра вітальня з білою коробкою стелі та дерев’яна підлога

Сірий – це колір, який часто використовується в сучасному інтер’єрі вітальні для його стильних та вишуканих видів. Оскільки сірий нейтральний колір, він може бути успішно поєднується з різними акцентами з відмінними результатами. Деякі популярні комбінації включають пару сірий з відтінком зеленого, синього, чорного, рожевого та коричневого кольору.

Легка коричнева пофарбована вітальня універсальна і може відповідати різним стилям інтер’єру

Відтінки коричневого кольору можуть бути використані для сільського шару, традиційного або сучасного інтер’єру залежно від меблів та декору. У той час як коричневий популярний колір, він може стати туманом, якщо не поєднуватися з іншими квітами, щоб прикрасити простір. Додаткові кольори для використання з коричнево-синім, пастельним, жовтим, зеленим та фіолетовим, і це лише деякі з них.

Кольори в інтер’єрі вітальні – акцент з золотом і оловом

Коли вся вітальня буде нейтральною, розміщення килима сміливого кольору залишатиме сильний акцент. Ви можете вибрати квадратний яскравий килим, який може мати прямі лінії або цифри. Колір також є чудовим способом оновлення вашого простору. Візьміть колірне колесо та знайдіть свій улюблений колір, а потім знайдіть, які кольори контрастують або доповнюєте його, і ви знайдете комбінацію кольорів, яка працює для вас. Від смарагдових і чорних до павича, золото і сірий, ви знайдете комбінацію кольорів, які додає витонченість, веселощі та елементи хорошого дизайну до інтер’єру вітальні.

READ  Як розбити шпалери на стіні криві

При виборі кольору в інтер’єрі вітальні, дотримуйтесь мого особистого стилю відповідно до вашого серця. Не вибирайте стіну Chevron тільки тому, що зараз це модна тенденція.

Кольорові стіни у вітальні: Colorist пояснює, як вибрати правильні відтінки фарби

Перш за все, ви повинні відповісти на себе два питання: Які кольори вам подобаються і який настрій ви хочете створити у вашій вітальні. У майбутньому, вибираючи відтінки для вітальні, ви повинні розглянути виключно ваші відповіді на ці два питання.

Якщо ви мрієте зробити простір, який заряджає енергію, ставка повинна бути зроблена на яскравих, відкритих кольорах; Але для інтер’єру, який буде “піднятися” ви і допомагаєте відпочити після робочого дня, більш складні пастельні тони підходять або в даний час природні відтінки зараз.

Друга точка пов’язана з кольоровою температурою. Тут все важче: не потрапляйте в пастку стереотипів. Звичайно, ви почули, що якщо ви хочете, щоб згрітись у відчуттях, краще вибрати теплі відтінки, добре, якщо завдання полягає в тому, щоб заповнити інтер’єр прохолодного, то він повинен працювати з холодними відтінками. Це звучить логічно, але насправді все відносно: жовті відтінки можуть бути не тільки теплими, але і холодні, а синьо-сині, навпаки, теплі і м’які.

Збирання кольору фарби для стін, насамперед, відштовхує з власного візуального досвіду та особистих ідей.

Те ж саме стосується підсвічування кімнати: не потрібно зайняти пару світлих відтінків для темної кімнати.

Важливо звернути увагу на те, як один чи інший тінь працює з різним освітленням.

Перевірте, як відтінки виглядають на різні джерела світла (природні/штучні), в різних погодах (сонячний/похмурий) і в різний час дня (ранок/день/вечір). Часто пара глибоких темних квітів виглядає в темній вітальні виразні та гармонійні, ніж суміш світла, але через особливості освітлення “тупи” відтінків.

Не шкода час і сили на нитках та їх аналіз – це допоможе уникнути колористичних помилок.

Асистент у виборі кольору для стін може служити кола Ytenos, про який ми вже говорили в одному з попередніх статей. Однак сьогодні ви можете змішувати абсолютно різні відтінки і не оглядаючись назад на кольорові візерунки та столи: індивідуальність у наш час у тенденції.

Одна з останніх тенденцій – це поєднання пастельних тонів з природними.

Він виглядає свіжим, вражаючим і навіть затишним. Як правило, відтінки, створені одним виробником, є сприятливою, перевіряються фахівцями з взаємозв’язку. Вони легше “робити друзів” між собою.

Який колір для фарбування стін у вітальні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS