Який пісок кращий кінетичний або космічний

2 найкращі кінетичні пісочні набори

Огляд експертизи найкращих подій.Ро. За критеріями відбору. Цей матеріал суб’єктивний, а не реклама і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вимагає консультації з фахівцем.

Так що дитина могла весело провести час, розвинути невелику мотоциклу та уяву, батьки набувають різних ігор, один з варіантів є так званий пластиковий пісок. Його композиція включає спеціальні полімери, звичайний пісок та компоненти для зв’язки. Такий матеріал дозволяє вам скульптувати різні фігури, роблять гарбуз, будувати замки, але в той же час він не розсіюється з пісками навколо кімнати, не пакує руки. Легко зібрати і видалити його до наступного часу.

Яка різниця між кінетичною, космічною, живою піском і тим, що краще?

Виробники показують фантазію та пропонують клієнтам різноманітні набори з пластиковим піском. Вони можуть бути як тематичними, так і простими, але всі вони в комплекті є форми, лопатки та інші інструменти для моделювання. У той же час, в таких наборах, пісок декількох кольорів часто, що робить геймплей більш цікавим.

Експерт видання підготував рейтинг огляду, який взяв на себе 12 найкращих кінетичних пісень, які отримали найвищі оцінки та лаудаційні відгуки.

Основна перевага кінетичного піску полягає в тому, що це пластик, гіпоалерген і абсолютно безпечний для дитини. Послідовність приємна на дотик і дозволяє зробити різноманітні різноманітні цифри з продукту. Вивчивши це більше і просуваючи відгуки про чудову гру, ви можете знайти багато інших переваг. Зверніть увагу на деякі переваги, позначені батьками, які вже брали участь у дитячих розвагах з піском:

 • Пісок не висихає. Склад речовини дозволяє йому тримати дрейфуючи протягом тривалого часу. Визначена термін придатності становить 3 роки, але насправді, операція кінетичного піску може бути більш старанним.
 • Для кінетичного піску не потрібні спеціальні умови зберігання. Будучи в повітрі, він не втратить своїх властивостей.
 • Середовище речовини несприятливо для розвитку бактерій.
 • При необхідності пісок легко чистий: під впливом вологи вона не втрачає цілісності.
 • З цією іграшкою дитина ніколи не буде нудно. Ви можете принаймні винаходити нові ігри та класи щодня.
 • Не виникає в зборі. Розсіяні зерна можуть бути зібрані шляхом перекриття забрудненої поверхні з піщаним кусом – він впливає на речовину, схожий на магніт.

Недоліками композиції пов’язані з деякими його фізичними властивостями:

 • Запах. З цією якістю ви зустрінетеся, як тільки продукт розпаковує. Хімічні полімери відрізняються конкретним запахом, подібним до оцту або клею. Не хвилюйтеся – він скоро погіршиться.
 • густина. Продукт не надто сипучий. Ця якість не дозволяє грати з нею як з звичайним піском (будівельні млини, просіяти і т.D.).
 • Неможливість довготривалості. Чим більше фігура, дурний від піску, тим швидше він пошириться.

Оригінальний кінетичний пісок кінетичний пісок

Справжній кінетичний пісок від спіненого майстра дуже приємний на дотик. М’які і розтягується, якщо ви вилийте з долоні. У той же час це ідеально тримає форму, а високі башти стоять, а триповерхові торти.

Все це в рекламному відео про кінетичні властивості піску є вірним. Очищення вимагає мінімального, якщо шматок падає за межами гри на підлогу або таблицю, легко взяти пальці і перенести його на місце.

# X1F4CC; Кінетична відправка має цікаву новинку блискучого кінетичного піску.

Кінетичний пісок – матеріал для моделювання, що дозволяє створювати чудові ремесла: замки, фортеці, кулінарні шедеври та інші. Матеріальний матеріал компонент – натуральний пісок, додаткові елементи – безпечні полімери, які дають піщану пластичність.

 • Зовнішній вигляд нагадує мокрий пісок;
 • Це не буде дотримуватися сухої руки, а зерна міцно склеєні;
 • Він має високу пластичність: легко набуває бажаної форми;

Кінетичний піщаний пластик, щоб ви могли скульптувати різні фігури з нього

READ  Діагональне з'єднання радіатора опалення з однопровідною системою

Кінетичний пісок безбарвний і колір

Кінетичний пісок | Властивості

Через незвичайну текстуру, кінетичний пісок дуже швидко отримав популярність у дитячих іграх. Ігри з кінетичним піском, як з звичайним, дуже корисним для розвитку неглибокої рухливості. Особливо відповідний кінетичний пісок знаходиться в холодному сезоні, коли доступ до пісочниці на вулиці обмежений. Кінетичний пісок відносно відрізняється від звичайного, той факт, що він не є основою. Це властивість кінетичного піску дозволяє грати з ним вдома. Оскільки це не основна, тоді, коли грає з ним, неможливо використовувати сито і млин. Хоча кінетичний пісок трохи схожий на сирий звичайний пісок, цифри, виготовлені з нього, менш крихкі, а руки після ігор чисті. При граючих з кінетичним піском, вам не потрібно додавати воду так, щоб провал отримували від нього. Кінетичний пісок стає занадто липким, коли з’являється волога. Якщо в приміщенні настільки жарко, що руки принаймні трохи мокрий з піт, пісок почне дотримуватися рук. Після зниження температури його властивості повертаються до піску.

Деякі святкують неприємний пісок запах. Цілком імовірно, що це пов’язано з хімічним запахом продукції якості піску або запах шкідливих бактерій, які є сільськогосподарськими у антисанітарних умовах. Щоб уникнути того, щоб купити пісок перевірених брендів та стежити за чистотою. Наш пісок має дуже слабкий запах силіконових виробів. Неприємні запахи з шкідливих бактерій за рік роботи не з’явилися.

Який пісок бажано?

Як вибрати кінетичний пісок? В принципі, всі матеріали, знайдені в продажу, мають подібні якості, і не відрізняються за властивостями. І все ж варто розглянути популярні бренди та їх особливості:

 • Бренд-пісок шведського бренду “Кінетичний пісок” був першим і деяким часом єдиним, і він радує широкого діапазону та комплекту. У серії є матеріали різних відтінків (включаючи яскраві та навіть мерехтіння), а в пакетах ви можете виявити прес, контейнери для зберігання, форми, марки. Крім того, є спеціальні набори, такі як “кафе морозива”, “Строяк”, “Автопарк”.
 • Космічний пластиковий пісок (Росія) має ті ж характеристики, але має більш доступну вартість. Ви можете знайти декілька кольорів у продажу, також реалізовані комплекти для дитячої творчості з формою включені.
 • “Home Sandbox Lori” російського виробництва також має вартість під шведським брендом, але інакше все майже однакове: різні відтінки, форми включені. Крім того, ви можете знайти набір з надувним пісочком і лопатями. Багатоколірний пісок “веселка” упакований окремими невеликими контейнерами.
 • “Ангел пісок” виробляється в Південній Кореї і трохи відрізняється від інших брендів композиції, в якій замість кварцового піску поворотується від тонкого мінералу. Це відображено в текстурі: це дуже повітря, світло, нагадує, а не знайомий пісок, а борошно. Але форма добре збережена.

До відома! Кожен бренд пропонує упаковку різних розмірів, як правило, від 1 кілограма до 5.

Космічний пісок

Малишева, М. Але. Космічний пісок/м. Але. Малишева, Б. В. Чапля. – Текст: Негайний//Молодий вчений. – 2021. – 1 (44.один). – від. 46-48. – URL: HTTPS://MOLUCH.RU/Young/Архів/44/2466/(Дата обробки: 22.02.2022).

У статті досліджено особливості кінетичного піску, їх переваги та недоліки були досліджені рецепти для виготовлення космічного піску вдома.

Ключові слова: кінетика, космічний пісок.

Пісок – дуже таємничий матеріал. Він має здатність піднятися на людину, і навіть залучити, як магніт. Космічний пісок (також називається “живим” або “кінетичним”) – дуже незвичайний і цікавий матеріал для дитячої творчості. З цього ви можете зробити торт, замок, маленьку тварину і багато інших (див. Рис. один). Ось чому такий пісок у нашій країні отримав величезну популярність.

Метою нашого дослідження є вивчення властивостей, особливостей та характеристик кінетичного піску, виготовлення піску вдома. Дізнайтеся, чи знають діти про існування “чудо-піску”.

Кінетик – інноваційний матеріал, розроблений вченими Швеції, щоб грати з дитиною. Ці нові якості забезпечуються незвичним складом речовини.

98% “живого” піску складається з звичайного кварцового піску. Це природний і екологічно чистий матеріал, безпечний для дітей. Решта 2% складу – як розробники жартують – являє собою “космічну магію”. Фактично, мова йде про спеціальне зв’язування гіпоалергенного полімеру, що робить його “магічним”. Винайдений матеріал, зовні нагадує звичайний пісок, але це більше пластику. Він поєднує в собі коливання властивостей та здатність приймати задану форму, щільність та присутність численних. Пестцини в такому матеріалі проводяться разом завдяки полімерним зв’язкам. Таким чином, кінетика не фігурує окремими частинками, але є однорідною масою, яку можна легко зібратися вручну і покласти в контейнер. У цьому випадку пісок не залишає жирних і брудних слідів на поверхні та руках.

READ  Як зробити затиск для штор з власними руками

Ми висвітлюємо шість основних рис нашого “чужорідного гостя”:

Кінетичний пісок – це суміш кварцового піску (98%) та силіконової добавки E900 (2%). Це доповнення є їжею і використовується як стабілізатор та зв’язуючий агент, який запобігає утворенню грудків у консервованих фруктах та різних джемах. 2. Подібний до природного піску майже у всіх показниках, включаючи колір. Але в той же час він м’який, приємний на дотик, не забруднює руки, не залишає сміття. 3. Абсолютно нетоксичний, не викликає алергії, бактерії не живуть у ньому. 4. Ніколи не висихає, і в той же час кінетичний пісок абсолютно не дотримується рук.

Ще однією особливістю кінетичного піску є відмінне збереження даної форми. 6. Під час операції не втрачає своїх властивостей. Він може бути промитий, якщо це необхідно, після сушіння він знову стане таким же. Рекомендується зберігати у пластикових контейнерах з кришкою, так що суміш буде пилом.

Це “чудо-пісок” сприяє розвитку тактильної чутливості, а також невеликих двигунів. Тому він почав подавати заяву на лікування, а саме в пескотерапії. Пескотерапія (піщана терапія) – це тип сучасної художньої терапії та художньої педагогіки, яка включає в себе систему піщаних ігор, що дозволяє розкрити індивідуальність кожної дитини. Піщана терапія для дитини – можливість його самовираження [1]. Вода, пісок, тварини, фігури та люди, предмети допомагають дитині відкрити, висловити свої емоції та почуття, які важко передати слова. Дорослий кінетичний пісок знімає стрес, дає можливість розслабитися і отримати емоційні відпустки, повернути ентузіазм і підвищити ефективність. “Смарт” пісок стимулює фантазію та творчі навички. Це сприяє розвитку просторового мислення, сприятливо впливає на емоційний стан дитини, оскільки це допомагає зосередити увагу. Видаляє стрес, агресію, втома [2]. Погодьтеся, справжня знахідка!

Як і будь-який матеріал “космічний пісок” має свої переваги та недоліки. Плюси та недоліки цього матеріалу представлені в таблиці 1.

Переваги та недоліки космічного піску

 • Стерильний.
 • Він не розсіюється на пісок – від нього мінімум сміття, ви можете грати в квартирі.
 • Не приклеюється до рук і інших поверхонь.
 • Не залишає сліду жиру.
 • Довго зберігається і не висихає.
 • Сприяє розвитку тактильної чутливості, дрібних двигунів.
 • Неприємний запах з оцтом і клеєм, що з’являється відразу після відкриття пакета. З часом він зникає, але спочатку стикається з носом.
 • Необхідність придбання нових партій піску, т. до. При відтворенні змішаного кольору.
 • Висока вартість, треба йти до магазину.

Висока вартість космічного піску спонукала нас знайти рецепти для того, щоб зробити її вдома. Ми вирішили скористатися пропозицією Інтернет-джерел, виконувати експерименти та з’ясувати, які рецепти є найбільш успішними [3].

Результати експериментів представлені в таблиці 2.

Результати експериментів на виробництві космічного піску

Пісок-пластилін; Магазин необхідний у закритому харчовому контейнері.

Маса схожа на дотик на кінетичному піску, але на відкритому повітрі погіршується і висихає.

Пісок схожий на магазин; Зроблені фігури можуть бути вирізані ножем; утримуйте форму, не розпадайтеся.

Пісок хороша консистенція, не дотримуйтеся руки.

Пісок вийшов м’який, яскравий і красивий.

Біла крихітна маса, форма не зовсім чітко, коли ріжучі фігури розкидані. Цей пісок найменш схожий на кінетичний.

Тестування декількох рецептів, ми прийшли до висновку, що консистенція близька до торгового піску з піску та крохмалю (досвід 3). Це просто приготувати його, масова пластична маса, добре утримує форму, доступні інгредієнти. Дуже красивий і яскравий пісок вийшов при використанні блискіток. Більше не буде зроблено з соди, порошку для випікання та мила, тому що ремесла не мають форми, розкидані. Може бути скульптом лише за допомогою форми.

READ  Розбирання душової та ванної кімнати

Ми провели обстеження серед студентів 7-9 років школа 76 (28 осіб), щоб з’ясувати, чи є хлопці з космічним (кінетичним) піском, і чи знають вони про можливість зробити цей пісок вдома. Результати опитування представлені на діаграмах 1, 2.

Проаналізувавши результати опитування, можна зробити висновок, що багато хлопців чули про існування кінетичного піску (41%), що використовуються в іграх (38%), але 78% не знають, що він може бути підготовлений вдома. Більшість хлопців хотіли виготовити “магічний пісок” самостійно.

Підсумовуючи роботу, відзначимо, що мета досягається. У процесі роботи над темою дослідження ми вивчали особливості та властивості кінетичного піску, розглянули свої плюси та мінуси, а також створювали пісок для гри вдома.

Завдяки досліджуваному матеріалу, ми прийшли до висновку, що космічний пісок допомагає розвивати фантазію, творче початок, невелику мотоцикл, дозволить звільнити, висловити себе, внутрішнім досвідом. Він також видаляє стрес, дозволяє вам розслабитися і отримати емоційні відпустки.

Чи можна зробити пісок з власними руками?

Склад кінетичного піску здається простим, тому є розумне питання: чи варто придбати оригінальний продукт, або ви можете спробувати приготувати його вдома? Якщо ви вирішите зробити такий матеріал самостійно, слід розуміти, що домашня копія не порівнюється з оригіналом. Але ви можете спробувати.

Як зробити домашній аналог рухомого піску? Ось кілька способів додому винахідників.

Метод 1

Для виготовлення кінетичних мас вам знадобиться:

 • 1 баночка прозорого канцелярського клею;
 • акрилова фарба бажаного кольору (якщо ви хочете отримати кольоровий пісок);
 • 10 г борної кислоти;
 • 2 склянки хорошого чистого піску, які можна придбати у зоомагазині (він продається для шиншил);
 • Широка чаша.
 • У зручній просторому миску, залити клею.
 • Додайте деяку акрилову фарбу (близько 1 чайної ложки), добре перемішайте з клеєм.
 • Залити борновою кислотою в суміш, змішайте.
 • Додайте пісочні частини і змішайте масу. Може йти більш-менш ніж 2 окуляри, вам потрібно подивитися на консистенцію, щоб маса не є рідкою, липкою, занадто вологою, але також не розсипалася.
 • Ми намагаємося грати!

Метод 2

 • 200 г кукурудзяного крохмалю;
 • 1 столова ложка крему для рук;
 • 3 столові ложки прозорого канцелярського клею;
 • 1 столова ложка посудомийних машин;
 • Пара крапель рідкого харчового барвника (необов’язково);
 • вода – з точки зору ситуації (близько 1 чашки);
 • 3-4 піщані чашки;
 • Простора чаша.
 • Залити в крохмальну чашу.
 • Ми додаємо до крохмального крему для рук, канцелярського клею та посудомийних агентів.
 • Додайте воду невеликими порціями і м’яко змішайте. Це не варто поспішати з водою, крохмаль візьме його, скільки. Якщо ви переходите до води, маса перетвориться занадто рідина.
 • Ми змішуємо масу до узгодженості щільного тіста для млинців.
 • Додайте пісочні частини на половину чашки, ретельно перемішайте. Ми продовжуємо до отримання бажаної структури.
 • Гравливий!

Термін служби такого піску важко передбачити, оскільки воно виробляється вдома, а його властивості можуть залежати від багатьох факторів (екологічна вологість, умови зберігання, термін зберігання інгредієнтів).

Рекомендовані товари: кінетична піщана сушка, що робити

Напередодні новорічних свят, багато хто здивований подарунками для своїх дітей. Зрештою, під час розробки технологій настільки важко зацікавити дітей з чимось іншим, ніж гаджети. Однак немає нічого неможливого. Дитяча увага може бути залучена до найпоширеніших речей, скажімо, наприклад, пісок.

Річ є досить примітивною і звичайною, але найголовніше, вона належним чином представляє дитину і диверсифікувати. Сучасні виробники дозволяли зробити гру в пісочниці в будь-який час року, з будь-якою погодою. Ми говоримо про домашню гру.

Який пісок кращий кінетичний або космічний
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS