Який радіатор краще, ніж сталь або алюміній

Біметалічні радіатори. Використовуйте два матеріали: сталь та алюміній. Труба, на якій тепла несуть, внутрішній шар. від сталі та зовнішнього шару радіатора. З алюмінію.

Алюмінієвий радіатор. Він виготовляється шляхом лиття. Матеріал матеріалу – алюмінієвий.

Біметалічний. Робочий тиск з 24 атмосфер. Це головна перевага біметалічних радіаторів. Але якщо ви зрозумієте це, ця перевага практично не використовується, оскільки робочий тиск у наших будинках становить 6-9 атмосфер. Ви все ще можете сказати, що є стрибки тиску, гідрав. Але ці краплі не міцні, а кожен алюмінієвий та сталевий радіатор має все ще випробуваний тиск, який вище працівника. Алюмінієві радіатори мають 20-24 бар, сталевий 13 бар.

Алюміній. Робочий тиск 16 Атмосфер. Це цілком достатньо, щоб нормально функціонувати в будь-якому високопоставленому будинку. Оскільки тиск у старих будинках знаходиться в межах 6-9 атмосфер. Якщо ви приймаєте нові будівлі, то немає тиску, не більше 9 атмосфер. Навіть у нових будівлях, більше 20 поверхів, за допомогою коробки передач, тиск все залишається у прийнятному. Це просте підтвердження того, що розробники встановлюються в таких будинках сталевих радіаторів при готовному робочому тиску 9-10 атмосфер.

Теплопередача в біметалічних радіаторах нижче/- 5%, ніж алюміній.

Краща теплопровідність. Ніхто не секрет, що алюміній не має конкурентів на рівні теплопровідності. Тому це суто алюмінієві радіатори, які вважаються найбільш ефективними здатними до нагрівання величезних територій.

Кращий алюмінієвий теплоносферний радіатор кращий біметалічний радіатор теплопередачі, як розрахувати кількість розділів?

Вага в біметалічних радіаторах вище/- 25%, ніж алюміній. Через те, що біметал має додатковий шар колектора зі сталі, згідно з яким проходить теплоносія. Додаткова вага вважається перевагою, більшою вагою=великою надійністю та гарантією від мікротріщин та витоків, як наслідок, більша життя.

Надійність та термін служби:

Через додатковий шар сталі, термін служби в біметалічних радіаторах вище, оскільки ризик корозії та промивання двох шарів, алюмінію та сталі нижче. Це є наслідком більшої ваги радіатора та товщини колекторної трубки. Відповідно, біметалічний радіатор призначений для більш тривалого терміну служби, ніж алюмінієвий акумулятор.

Існує дефіцит з цією перевагою. За рахунок додаткових. Сталевий шар у біметалічних радіаторах занадто довгий. Цей радіатор більш схильний до засмічення та засмічення каналів у будь-яких розділах, завдяки поганим носіїв у наших централізованих системах.

Якість охолоджувача та корозії. Якщо будь-яка перевага варто виплатити данину біметалічному. Оскільки він має внутрішній шар сталі, він захищає акумулятор з ефектів алюмінієвих хімічних реакцій з повітряним та поганим охолоджувачею. Додатковий шар металу більш надійно захищає від впливу зовнішніх факторів. Але хто сказав, що шар не підлягає корозії?

Алюміній Біметалічний
Матеріал Алюміній Алюмінієва сталь
Робочий тиск 16 бар 24 бар
Тепловий горщик п’ять% -п’ять%
Вага -25% 25%
Термін експлуатації Менш Більше

Тим не менш, клієнт хоче отримати більш точну відповідь, яка вибирає? Алюміній або біметал? Отже, немає точної відповіді, з того ж, що один і другий радіатор олічний! Радіатори витримують тиск не менше 16 бар, що цілком достатньо для високоповерхових будинків.

Наша рекомендація:

Алюмінієвий радіатор. Варто вибрати у високоповерхових будинках нової будівлі, а також у приватних будинках, котеджах, так і автономних системах (індивідуальному) опалення. Оскільки з тиском вони будуть справлятися з ідеально, а теплопередача дає все одно трохи більше, ніж біметал.

Біметалічний радіатор. Потрібно вибрати в поверхових будинках старої будівлі, з централізованим опаленням. Оскільки існує система сучасного захисту та ігрових грунтів, які практично не використовуються, у зв’язку з якими можуть бути стрибки тиску. З яких радіатор може провалитися. А також цей радіатор повинен досі служити 10-30% довше, хоча немає підтверджених тестів.

Алюміній, сталь або біметал, вибирають радіатор

У наш час, ніхто більше не здивований наповненням будинку або квартир на різні вдосконалення, декор та матеріал. Але все-таки в першу чергу в будинку повинно бути легким, теплим і затишним. У нашій версії ми розбираємо те, що робить наш будинок теплий. радіатори опалення. На сьогоднішній день ці побутові прилади представлені на нашому ринку у величезній кількості, якості та формі. Які радіатори краще вписуються в наш будинок, можливо, серед них є найкраще?

 • Радіатори опалення радянської епохи
 • Вартість різних типів, брендів радіаторів опалення
 • Виберіть радіатор опалення
 • Схеми для підключення радіаторів нагрівання, їх варіанти.

Як вибрати бажаний радіатор нагрівання з цього вибору? Радянські радіатори опалення вже застаріли і не відповідають всім нашим очікуванням, і це не тільки стосується краси. Розглянемо всі ці причини:

 • Матеріал виробництва тільки чавун, що має недостатню теплопровідність. Щоб нагріти нагрівальні акумулятори взимку до 45 градусів, температура теплоносія повинна бути рівною 60-70 градусом, що стає економічно невигідним.
 • Радіатори опалення старих чавун є досить надійними, але вже починають невдачу. І відсутність внутрішнього захисного покриття підтягується, а ваш газовий котел (кабінет теплообмінника).
 • Ці радіатори мають надзвичайно естетичний вигляд і не вписуються в сучасний інтер’єр, який наші коханиці не люблять так. Тому вони повинні ховатися за щільними шторками або спеціальними екранами.

Якщо ви згодні з усім вищезгаданим або без нього, вони знали, то пора думати, що краще купувати радіатори опалення.

І які генерали є види радіаторів?Різновиди радіаторів залежно від матеріалу їх виконання.Ринок опалювального обладнання пропонує широкий вибір радіаторів опалення. Це не чудово, що в такому різноманітті ви можете заплутати. На даний момент існує чотири сорти радіаторів матеріалом з монтажкою. Що ми з вами зараз і вважаємо.

Радіатори опалення чавуну. Вони виробляються зараз, у більш вдосконаленій формі.

Вони мають більш стильний дизайн, ніж стандартні чавунні радіатори, а часто з ними подається захисні екрани.

 • Через велику масу вони мають велику теплоємність і не охолоджуються з часом, навіть коли нагрівання вимкнено. Але має найдовший нагрівальний момент;
 • Температура теплоносія може досягати до 130 градусів без шкоди чавунній батареї;
 • Абсолютно не боїться агресивного середовища теплоносія;
 • Робота з великим постійним тиском (робочий тиск – понад 9 атмосфер);
 • Конкурентоспроможна ціна, інноваційний дизайн певних моделей;
 • Тривалий термін служби (50 років або більше).
 • Через крихкість чавуну вона не витримує гідроготов;
 • Дуже велика маса зібраного радіатора;
 • Відсутність фабричного фарбування в радіаторах з чавуну, але можна замовити фарбування при покупці;
 • Через деякий час треба фарбувати;
 • Не дуже естетичний дизайн з основних моделей.
READ  Кам'яні доріжки в країні з власними руками

Основний плюс такого радіатора знаходиться у своїй невибагливості. Це не боїться забрудненого середовища, іржавої води, бактерій та інших несприятливих умов. Це ідеально підходить для дому будь-якого типу, а найменший, і багатоповерховий, а також для виробничої кімнати. Недоліком цього пристрою лежить у його низькій теплопровідності.

Радіатори алюмінієвого опалення виглядають дуже стильно, дизайнерів регулярно працюють на їхню думку. Такий радіатор можна вибрати абсолютно для будь-якого інтер’єру. На відміну від чавуну, алюміній має відмінну теплопровідність.

 • Алюміній має хорошу теплопровідність, швидке нагрівання всієї системи;
 • Батареї мають невелику вагу, і це не важко збирати або розбирати;
 • Завдяки формі плавців, створюються сприятливі конвективні потоки;
 • Естетичний вигляд і прийнятна ціна.

Але разом з перевагами є ряд недоліків:

 • Алюмінієві акумулятори не витримують великих значень тиску (робочий тиск до 10 атмосфер).
 • Важкі ефекти на такі батареї – це гідротранс та гострих стрибків тиску, які часто при запуску та миттях системи висотних будівель.
 • Чутливість до хімічного складу та чистоти теплоносія. Якщо у вас є вода з підвищеною кислотністю, процес корозії починається всередині радіатора за відсутності всередині алюмінієвої батареї спеціального захисного обприскування.

Вони підходять для приватних будинків та котеджів, де немає надмірного тиску, а робочий тиск не є 1,5. 3 атмосферні, що відбувається у виробництві і може призвести до розриву цих видів радіаторів.

Також не забувайте, що з прямим контактом з водою, алюміній надходить у реакцію. З цього захищає захисне покриття (оксидна плівка), але вона може пошкодити брудну воду, і це більше не відновлюється. Якщо ми говоримо про те, що алюмінієві опалювальні радіатори краще, звичайно, варто купувати опалювальні батареї, в яких є захисне внутрішнє полімерне покриття. Без такого захисту, термін служби істотно значно зменшиться, а з цим покриттям радіатор триватиме багато років. Отже, якщо у вас є нова система опалення або ви були промиті та очищені старі перед установкою нових радіаторів, ви можете спокійно покласти алюмінієві радіатори опалення.

Купити алюмінієві радіатори для опалення, ви можете відзначити:

Радіатори сталевого опалення. Ділиться на два типи. Які радіатори опалення сталі є кращими – панель або трубчасті?

Якщо ми розглянемо критерій цін радіаторів, то ми можемо сказати, які радіатори опалення краще – це панель. Їх вартість в даний час від деяких продавців ще нижче, ніж у алюмінію. Якість буде на найвищому рівні. Вони невибагливі і підходять для будь-якого типу будинку, мають дуже простий дизайн та високий термін.

Купити сталеві радіатори для опалення можуть бути брендами:

Радіатори нагрівання біметалічного опалення. Різниця виготовлена ​​з сталі з алюмінієвими плавцями, вони мають високу надійність і встановлюються в місцях надмірного тиску.

Ці розваги мають такі переваги:

 • Естетичний дизайн;
 • Хороший теплообмін;
 • Здатні витримувати великий робочий тиск (до 35 атмосфер);
 • Тривалий термін служби (більше 20 років);
 • На відміну від алюмінієвих батарей, не чутливі до поганого теплоносія.

Тільки мінус даних радіаторів не є набагато більш високою ціною.

Купити сталеві радіатори для опалення можуть бути брендами:

Питання негайно виникає: “Що згинули радіатори краще?”- біметалічна або сталь. Рішення можна взяти один завод. У біметалічних радіаторах переваги алюмінію (хороша теплова передача та стійкість до надлишкового тиску) об’єднуються, а сталь (тривалість терміну служби та невибагливістю до умов навколишнього середовища).

За ціну радіаторів ділиться на три класи.

 • Економ клас. Подарунки чавунні та алюмінієві моделі. Вони досить дешеві, але мають свої недоліки, згідно з якими дані опалювальних акумуляторів зменшать тривалий термін служби.
 • Середній клас. Сталеві та біметалічні радіатори. Вони досить надійні і представлені в широкому діапазоні, а ціна нижча, ніж чавуну та алюмінієві акумулятори.
 • Premium Class – це з нержавіючої сталі, чавунного чавуну, а також деякі біметалічні конструкції. Значення установки радіаторів з нержавіючої сталі дуже сумнівна, т.до. Є аналоги цієї якості в обличчі сталевих радіаторів за менші кошти.

Якщо ви вже вирішили, який тип опалювального радіатора для вашого будинку краще і готовий до покупки радіатора для опалення, зверніть увагу на наступні моменти:

Схеми для підключення радіаторів опалення для приватних будинків

Купити невелику батарею опалення, потрібно підключити його так, щоб його робота є найбільш ефективною. Так яка зв’язок радіаторів нагріву краще? Є три схеми з’єднання, коротко подумайте кожен з них.

 • Діагональна схема. Використовується, якщо акумулятор має велику кількість розділів (більше 14). У той же час найбільш ефективний вплив тепла та тепла рівномірно розподіляється по всій поверхні опалювального акумулятора. Труба подачі встановлюється у верхній сопла з одного боку, а розряд – до нижньої насадки з іншого боку. Якщо вода подається до дна, то втрата тепла може збільшити замовлення на 10%.
 • Сторона або одностороння схема (найпоширеніша). У цьому випадку основна труба монтується у верхню сопло, а розряд – до дна. Теплопередача на 2% менше, ніж попередній. У разі подачі води знизу ефективність зменшиться навіть приблизно 6-7%.
 • Нижня схема з’єднання. Він використовується, коли система опалення встановлена ​​на підлогу. Труби монтуються вздовж плінтуса на стіні. Теплообмін на 7% нижче, ніж в інших схемах. Цей варіант є найбільш естетичним, але менш ефективним.

Найбільш раціональний варіант встановлення знає фахівець, тому перед встановленням, перш за все, вам потрібно послухати його.

Відповідаючи на питання про те, як вибрати правий опалювальний радіатор, вам потрібно враховувати тип структури, в якому він буде стояти на опалювальному радіаторі, будь то заміський будинок, багатоповерховий житловий будинок або адміністративний номер. До всіх цих будівель, радіатори вибираються індивідуально.

Алюмінієві радіатори ідеально підходять для приватного будинку, в якому автономна система опалення та контрольованого теплоносія з робочим тиском 1,5. 4 атмосфера.Для багатоповерхового будинку, де централізована система опалення краще використовувати біметалічні акумулятори. Це не буде боятися можливостей тріщин ребер та внутрішньої корозії розділів.Сталеві панельні радіатори будуть відповідним варіантом для нагріву гаража, складського або офісного простору, а також дуже хороший варіант для приватних будинків країни.

READ  Як свердлити стільницю з штучного каменю

Секційні біметалічні, сталеві або алюмінієві радіатори: порівняльний аналіз

Зовнішні відмінності між біметалічними та алюмінієвими радіаторами для дому є майже невловимими. Індикатори теплопередачі також приблизно однакові. Відмінності знаходяться в структурі: у біметалічних акумуляторіях, конструкція включає з’єднання двох видів металу (“Bi” означає два), а саме, сталевий ядро, увінчаний алюмінієвим сплавом.

Основними перевагами такої структури вважаються стійкістю до гідромод, високої корозійної стійкості та хорошого теплопередачі. Якщо порівняти всі ці показники з аналогічними параметрами алюмінієвих та сталевих моделей, виявляється, що між ними немає значної практичної різниці. Існує лише сталевий радіатор з невеликою втратою теплопередачі та, нібито, більш високим робочим тиском.

Проблема високого робочого тиску (10-12 атмосфер) властива лише великими будинками з висотою з підвищенням системи опалення. Ось до питання, який радіатори краще покласти в будинок, ви повинні тісно приїжджати. Хоча майже всі радіатори опалення для дому або квартир призначені для таких вантажів, тому при покупці цього достатньо звернути увагу на те, що вибрана модель призначена для високого тиску. Але це не означає, що пріоритет залишається лише для біметалічного або сталевого радіатора. Є достатньо модифікацій дешевших моделей алюмінію, розрахованих на аналогічному індикаторі тиску. У той же час серед сталевих акумуляторів існують різновиди, наприклад, панель, яка має обмеження до 6 атмосфер. Такі опалювальні радіатори краще не покласти в будинок.

Виявляється, значна перевага біметалічних радіаторів над іншим опалювальним обладнанням, здебільшого, надається. Але його більш висока вартість – фактор досить реальний і відчутний. Одним словом, чому платити більше, коли результат може бути отриманий однаковий?

Алюмінієві та сталеві опалювальні радіатори для дому виграють більш легку вагу та відсутність переплати. Технологічно, вони не відрізняються від біметалічного. Основні споживчі властивості (міцність та корозійна стійкість) однакові, і різниця, яка існує в їх теплопередачі, цілком можливо, щоб нехтувати. Але краще поставити їх у приватний дім, а не в квартирі.

Хто тепліше?

Ефективність алюмінієвих радіаторів вище, ніж у сталі, але тільки в середньому. Якщо порівнювати звичайну алюмінієву батарею та клас 33 сталевого радіатора – останній зможе дати більше тепла. Але варто розглянути тип з’єднання радіатора та витрати води.

Якщо у вас є клас сталевого радіатора 33, а швидкість потоку води низька, вона буде працювати ефективно. Тобто візьміть максимальну теплоту від води. Якщо використовується однобічне з’єднання, це погано – охолоджена вода потрапляє в наступний тепловий пристрій, і він не буде тепло.

Якщо встановлено сталевий радіатор 11 або 22, вони також будуть тепло добре, але не мають часу для охолодження води.

Щоб сказати, напевно, скільки теплопередача алюмінієвого радіатора більше, ніж сталь, не може – багато чого залежить від дизайну та товщини металу. З одного боку, теплопровідність сталі в середньому 3,5-4,5 рази гірше, ніж алюміній. Але товщина труб сталевих радіаторів менше, що може компенсувати цю різницю.

Біметалічні радіатори

Зовнішні поверхні та плавники біметалічних радіаторів виготовлені з алюмінію, але вони мають сталеві дроти. Простіше кажучи, це алюмінієві опалювальні радіатори, всередині яких вбудовані в процес виготовлення сталевих труб.

Біметалічні секційні радіатори. Успішно поєднуйте найкращі властивості секційних алюмінієвих та трубчастих сталевих радіаторів:

 • Сила (витримує тиск до 20-40 атмосфер)
 • Довговічність (термін служби – до 20 років)
 • Висока передача тепла в поєднанні з сучасним дизайном
 • при 15. 20% вищої ціни, ніж алюміній
 • Гідравлічний резистентність біметалічних радіаторів більше, ніж сталь. Отже, в системах опалення, де встановлюється цей тип радіаторів, для перекачування теплоносія потрібна більше енергії

Основними перевагами біметалічних радіаторів є підвищена стійкість до агресивного охолоджуючого та високого робочого тиску. Збільшення хімічної стійкості досягається завдяки використанню сталі, в результаті, сталь контактує з теплоносіями, а не алюміній. Крім того, використання сталі у вертикальному колекторі радіатора дозволяє збільшити робочий тиск. Звичайно, варто розуміти, що реальний тиск у системі дуже рідко перевищує значення 12 – 15 атмосфер, тим не менш, біметалічні радіатори є більш стійкими до гідравлічних потрясінь, що створює додаткову надійність.

Біметалічні радіатори в реальному житті практично не відрізняються від алюмінію, ми радимо їм застосувати, де потрібна додаткова надійність. У квартирах та офісах високоповерхових будівель, підприємств. У приватних будинках та котеджів, переплата за їх використання не виправдане, а використання не підходить через низького тиску у систем закритих опалення (до 2 атм.).

Ми також хочемо попередити багатьох покупців, які роблять вибір на користь біметалічних радіаторів. Більше 90% біметалічних радіаторів в Росії привезені з Китаю. І як високоякісне зварювання сталевих частин радіатора, а також якість самого сталі. Ви можете тільки здогадатися. Як результат, ви можете отримати через кілька років. Радіатор Rusted з алюмінієвого шару.

Який опалювальний радіатор краще – алюміній або сталь?

Правильний вибір типу опалювальних пристроїв для опалення є найважливішим чинником, що впливає на якість системи та тривалість служби обладнання залежно від умов експлуатації. Найбільш поширеними радіаторами у водних комплексах є класичні алюмінієві вироби, секційні та панельні акумулятори з звичайної вуглецевої сталі є найменшою популярністю. Чому така відмінність і які радіатори насправді краще – матеріал цієї статті присвячений цим питанням.

Сталевий або алюмінієвий радіатор, що краще?

Ще одна років п’ятнадцять років тому покупка радіатора не була проблемою, оскільки не було багато варіантів, через відсутність альтернативи чавунних акумуляторів, кожне житлові та нежитлові приміщення нагрівалися. Але сьогодні, з появою величезного діапазону нагрівальних елементів, ситуація різко змінилася, а дилема стала перед людиною: який радіатор найкращий?

Більшість з усіх протиріч вибухнули між шанувальниками сталі та алюмінієвих радіаторів – найпопулярніших, часто встановлених. Нарешті зрозуміти цю проблему, ми висвітлюємо позитивні властивості та негативні точки роботи кожного типу.

Порівняльна таблиця сталі та алюмінієвого радіатора: лише номери та характеристики.

Переваги алюмінієвих радіаторів:

 • Алюміній один з небагатьох матеріалів, який характеризується високим рівнем теплопровідності. Що прямо пропорційна швидкості передачі тепла.
 • Миттєво реагує на зміну температури гарячої кімнати, що призводить до збереження ресурсів, необхідних для функціонування радіатора. Обов’язково наявність термостату.
 • Тримайте високий робочий тиск до 16 банкоматів. Індикатор тиску 24 банкомат. Ось чому вони ідеально підходять для опалювальних квартир у висотних будівлях, які характеризуються стрибком тиску в системі опалення.
 • Завдяки добре продуманому дизайну радіатора, необхідно звести до мінімуму теплоносія для її ефективної роботи, тобто гарячої води, а саме 0,37 літрів на секцію. Що таке споживання ресурсу.
READ  Резервний резервуар для опалення замкнутого типу

Значні недоліки цих радіаторів включають відносно високу чутливість до якості теплоносія. Якщо вода в системі опалення досить жорстка, з домішками твердих частинок, внутрішній захисний шар знищується, що в кінцевому підсумку призводить до корозії нагрівального пристрою.

Переваги сталевих опалювальних радіаторів:

 • Завдяки міцності сталі, радіатори мають досить тривалий термін служби. Багато виробників дають гарантію хорошої роботи до 10 років.
 • Достатній рівень передачі тепла наближений до алюмінієвих радіаторів.
 • Здатність регулювати рівень температури за допомогою термостату.
 • Сталеві радіатори працюють ефективно при різних температурах теплоносія, від 50 до 110 градусів. Використання низьких температур теплоносія може бути значно збережена.
 • Нижнє з’єднання.

Основним недоліком сталевих радіаторів включає більший шанс корозії пристрою після спорожнення системи.

Аналізуючи всі плюси та мінуси двох видів радіаторів, ви можете прийти до основного висновку: Алюмінієві радіатори є найкращим варіантом для опалення квартир у висотних будівлях, оскільки вони можуть працювати з краплями тиску, швидко реагувати на зміну температури повітря. Відомі у світі алюмінієві радіатори: глобальні радіатори, фонд-радіатори, Нова Флорида.

Для опалювальних котеджів, приватний будинок – найкращий варіант – Сталеві панельні радіатори, Оскільки, по-перше, вони працюють краще в систем закритих опалення, по-друге, можуть ефективно функціонувати при низькій температурі теплоносія, що особливо корисно для споживача. Всесвітні бренди сталевих радіаторів відомі: Кермі, Пурмо, Корадо, Vogelnoot.

Результати: Ми рекомендуємо наступне

 • Приватний будинок. Ми рекомендуємо сталеві радіатори
 • Квартира в старому будинку. Рекомендуємо алюмінієвий радіатор
 • Квартира в новому будинку. Виберіть той, який вам подобається візуально

Трохи про сталеві моделі

Такі радіатори виготовляються зі сталевого листа. Товщина матеріалу коливається в діапазоні 1,3-1,5 мм. Несправедливі виробники часто використовують більш тонкі аркуші сталі, що в кінцевому підсумку впливає на механічну міцність радіаторів. І в сукупності з зварними шватами, цей недолік посилюється, завдяки якому робочий тиск не перевищує 10 банкоматів. Ще однією особливістю сталевих моделей є те, що навіть коли покриття стало захисною пластиком, залишається низьким корозійним опором.

Але не добре зупинятися на мінусах. Сталевий радіатор має достатньо переваг, завдяки чому продукти і залишатися популярними. Це:

 • Зручна установка – не є принципово відрізняється від інших видів батарей;
 • стійкість до гідроварів (для трубчастих конструкцій);
 • великий вибір розмірів;
 • невелика теплова інерція;
 • Значний вибір дизайнерських рішень.

Використовуйте сталеві батареї як у приватних будинках, так і в квартирах. Але у випадку центральної системи краще приймати трубчасті моделі, а не панель. Вони менш піддаються низькоякісному теплоносій у нагріванні.

Основні відмінності між акумуляторами

У теплових центрах є два типи тиску:

Останній завжди має вищу продуктивність. Для алюмінієвих радіаторів робочий тиск розглядається 16 атмосферами, що відповідає робочим показникам у теплових мережах. Іноді тиск може досягати до 28 атмосфер, що є критичним значенням для алюмінієвих радіаторів. Використовуйте їх у фахівцях з багатоквартирних будинків не рекомендують. Не тільки через тиск, але і через своєрідні особливості теплоносія. У приватних домогосподарствах тиск у котлі не перевищує 1,5 атмосфер, тому алюмінієві радіатори є більш переважними.

Обсмажувальний тиск є більш актуальним, необхідно знати про своє існування. Перш ніж запустити опалювальний сезон, рекомендується перевірити герметичність всієї системи. На професійній мові цей процес називається: натискання. Тобто при більш високому тиску (1,5-2 рази), вода буде проїхати через радіатори.

У приватних будинках тиск у системі опалення об’єктивно нижче. У висотних будівлях, щоб вода піднялася до висоти десяти метрів (триповерховий будинок) вимагає тиску в одній атмосфері.

Утиліти не завжди дотримуються гостей, іноді тиск “стрибає” у великих діапазонах, тому купуючи батареї краще з резервом

Виробники часто вказують різні одиниці виміру в TTX. Один бар відповідає однієї атмосфери, якщо розрахунок йде в мегапаскалах, потім перекласти їх у звичайну атмосферу, вам потрібно помножити до коефіцієнта 10. Приклад: 1.3 мегапаска, що відповідає 13 атмосфері.

Половина тепла, яка дає алюмінієві радіатори – це так звані теплові промені. Решта тепло – це конвекційні потоки, вони генеруються, коли повітряні маси рухаються вгору. Цей дизайн ефективно збільшує теплообмін.

Теплопередача вимірюється у ВАТ, алюмінієва батарея з осью до теплопередачі може становити до 155 Вт. Алюмінієві акумулятори мають високу теплообмінну передачу, відповідно до цього показника, вони попереду чавуну.

Чавунні радіатори значною мірою залежать від моделі акумулятора. На час Радянського Союзу чавунні акумулятори взяли до 90% ринку, дизайн був особливо популярним: P140.

 • Потужність такого продукту коливалася від 0,122 до 0,165.
 • Середня вага в діапазоні 7,5 кг.
 • Площа поверхні 0,25 кВ. метр
 • Функціональний тиск 9.2 банкомат.

Так що приміщення є прийнятною температурою в зимовий час, випливає, що одна квадратна метр вимагає 140 ват потужності (якщо є одне вікно та одна зовнішня стінка). Температура акумулятора повинна бути не нижче 65 градусів. Якщо кімната занадто велика, то до десяти квадратних метрів, буде потрібно близько 1,5 кВт влади. Номери всі надані для контрольної точки. Більш точні ви можете отримати за допомогою теплових розрахунків.

Старі чавунні батареї працюють належним чином, але вони виглядають все частіше. Часто опалювальні пристрої закриті спеціальними решітками або екранами. Доступні сучасні модифікації, які мають сучасний вигляд. Особливо цікаві продукти ФМ-заводу в місті Чебоксарі.

 • CM-1: Глибина до 72 см, потужність 0,076 до 0,12 кВт, вага одного розділу 4,2 кг. Витримує тиск до 9 банкоматів.
 • FM – 2 витримує тиск занадто дев’ять атмосфер. Глибина до 1,1 метра, потужність 0,1082-0.143 кВт. Один розділ важить приблизно 6 кг.

Цікаві моделі (MS-110) випускає селектричні установки, радіатори є компактними та легко вписуються в різні відкриття.

Чавунні радіатори доступні в Туреччині, Чехії та Китаї. Є дуже привабливі моделі, які виглядають ультразвуком. Приклад: Conner робить сучасну модель: має глибину лише 82 см, витримує тиск до 12,2 атм., і потужність від 0,122 до 1,52 кВт. Вага одного розділу не перевищує 5,5 кг.

Який радіатор краще, ніж сталь або алюміній
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS