Який стеля вибирає широкий або вузький

Стельовий плінтус у сучасному інтер’єрі

Мультфільми можуть бути об’єднані або контрастні з рештою обробки, бути основним акцентом або майже непомітною деталь. Красивий багет, вибраний за допомогою налаштування, перетворює кімнату. Багато різновидів можливі – колір, ширина, матеріал та текстура.

Як вибрати текстуру поверхні

Залежно від типу поверхні, стельові плінтуси:

 • гладкий;
 • з канавками та виступами, наприклад, у вигляді сходів;
 • з складними рельєфами, штукатуркою або різьбленими (частіше зустрічаються серед дерев’яних, гіпсу та імітації).

Форма плінтусу вибирається залежно від розміру та стилю кімнати. Для низьких номерів з сучасним дизайном, найпростішим. Такі моделі універсальні та зручніші в догляді, оскільки вони не збирають пил і бруд. Ця якість особливо корисна для кухонного плінтуса.

Для великих залів та віталень, прикрашених у стилях палацу, підходять пишні та масивні молдинги з завитками та прикрасами. Відповідну позолочку або патину.

Оставлені варіанти розташовані між цими крайнощами.

Увага! Коли закінчилися форми, важко підходити катрів у кутах. Для таких випадків часто доступні спеціальні вигнуті елементи.

Як вибрати стельовий плінтус: типи матеріалу, текстура, форма, розмір, колір, дизайн, тип стелі

Ремонт ремонту? Не поспішайте бездумно придбають перші будівельні матеріали для роботи. Фахівці радять серйозно підходити до покупки. Останній результат залежить від якості, характеристик, функціонального та появи стелі. Всі різні критерії відбору. Огляд зворотного зв’язку показує, що полиці спеціалізованих торгових точок виникає величезна кількість недорого, але якісні вітчизняні та імпортні товари, що не поступаються дорогим аналогам відповідно до характеристик. Як не здогадатися з покупкою стелі? Ми постараємося мати справу з цим питанням у нашій статті.

Що робить стельовий плінтус

Плінтуси виконані з наступних типів матеріалів:

Плінтус пінопласту швидко і легко встановлюється. Однак варто пам’ятати, що цей матеріал дуже крихкий, легко розбити і не може бути відновлений.

Попередження! Після встановлення, це дуже важко позбавити її.

Білі продукти можуть бути пофарбовані акрилова фарба. Такі моделі добре підходять для натяжних стель.

Поліуретановий продукт гнучкий і міцність. Існує практично відсутні недоліки.

READ  Оздоблення коридору в квартирі декоративний камінь

Такі гнучкі моделі можуть бути використані, коли стеля округлена або вигнута.

Вироби з полівінілхлориду міцного та еластичного, ультрафіолетового стійкого, тому не бояться прямого сонячного світла. Переваги:

Незважаючи на ці позитивні моменти, є кілька мінусів:

 • не-первинним виглядом – з часом жовтого кольору;
 • Продукт закріплений виключно на рівній поверхні;
 • Хоча матеріал не запалюється, але добре плавляється.

Гумові моделі використовуються з будь-яких причин завдяки м’якості та гнучкості матеріалу. Такі види встановлюються на додаток до натяжної стелі.

Полістирол – гнучкий і міцний матеріал. Використовується з нестандартними поверхнями.

Декоративні та розкішні вигляд дерев’яних елементів інтер’єру.

 • довговічність і сила продукту;
 • екологічність;
 • стильний вигляд;
 • можна пофарбувати;
 • Простий у службі.

Незважаючи на переваги, є кілька неприємних нюансів:

 • висока вартість;
 • Особливі умови для обслуговування – моделі не люблять температуру та вологість;
 • Повнота в установці, оскільки необхідно монтувати на самонарізі, дюбеля, нігті.

Ширина Плінтус

У будівельних магазинах є стельові плінтуси найрізноманітніших ширинів, а на цій основі питання цілком природно – яка ширина вибирати стельовий плінтус?

Давайте спробуємо проаналізувати фактори, до яких постраждала ширина.

 • Найбільш широкий плінтус на стелі візуально згладжує кути. Номер набуває деякої округлості, яка дає мир і спокій. Психея людини така, що округлі форми заспокоює це, і кути, наділені агресією;
 • Широкий плінтус певною мірою приховує порушення та дефекти стінних суглобів та стелі. Нерівність стелі також легко виявляється в кутах;
 • Також широкий плінтус успішно приховує суглоби стін і підвісні стелі;
 • Людське бачення таке, що розмір кімнати визначає на основі двох горизонтальних поверхонь – стелі та напів. Якщо плінтус займе багато місця в кімнаті, це буде менше.

Увага: На цій основі, в невеликих приміщеннях, номера недоречні встановити MEZZANI, в будь-якому з їх проявів. На візуальному рівні вони перейдуть спальню у великому гардеробі.

Вибір ширини плінтусу для стелі залежить від висоти кімнати. З низькими стелями, широкий плінтус не застосовується, оскільки воно буде мати громіздкий вигляд стелі.

Призначення стельових плінтусів

Стеля та стіни в квартирах не є абсолютно рівними, особливо на суглобах. Проблемні місця закриті з багетами, а кривизна не є настільки помітною, але дизайн кімнати отримується красивою і завершеною. У деяких плінтусах приховати комунікації, потім дроти не псують погляд.

Мультфільми змінюють враження від кімнати. Декоративні елементи здатні візуально підкладку або розширювати приміщення, доповнюють стилістику, а іноді й стати акцентом у дизайні.

Переваги використання плінтусів

Негайно слід зазначити, що позитивні якості при використанні плямного декоративного плінтусу приблизно настільки ж негативні. По-перше, плінтус дозволяє побудувати перехід кольору від матеріалу дошки стелі до стін. Часто дизайн плінтусу використовується як місце для розміщення лінійного освітлення натяжної стелі.

READ  Течуча вода в туалеті, як виправити

Плінтус кута – це спосіб закрити дефекти монтажу

По-друге, декоративна риболовна лінія повністю змінює сприйняття кімнати. Наприклад, у звичайній кімнаті з ідеальною геометрією стін та поверхні стелі, здається враження не житлових приміщень, а технічного боксу. Економить позицію лише правий інтер’єр або карт, закладений на верхньому рівні стін. Він різко змінює сприйняття простору, робить це більш гуманним і приємним оком.

Класичний інтер’єр вимагає наявності стелі

Чому вони не люблять покласти плінтус до натяжних стелі

У деяких випадках клієнти відмовляються встановлювати декоративну підкладку, мотивувати рішення збільшення витрат та інновацій у дизайні інтер’єру, а отже, необхідність більш глибокого вибору появи плінтуса.

часті питання

Є моделі з дерева та ПВХ з вже наданими канавками під діодними стрічками. Підсвічування вставляється всередину і закривається напівпрозорою кришкою. Виявляється м’яке світло. У поліуретанових та пінових отворах ви можете зробити це самостійно, і дотримуватися стрічки зсередини перед установкою.

Це можливо, якщо він виготовлений з дерева, гіпсу або полістиролу без покриття з лаками зверху. Решта матеріалів погано терплять додаткові шари фарби, швидко розпадаються і занадто важкі.

Як збільшити стелю? Lifehaki на візуальній зміні. Що зменшує стелю? ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА.

Спеціалізується на плінтусах або будь-якому монтажу “момент”, рідкі нігті або будівництво PVA.

Як вибрати стельовий плінтус

Вибір стелі Плінтус повинен здійснюватися, спираючись на наступні критерії:

Галузь застосування

Це залежить від типу матеріалу, що становить основу декоративного елемента:

 • ПВХ найчастіше використовується для завершення стелі з пластикової підкладки. Такий плінтус може виконувати не тільки декоративну, але й функціональну роль, а саме, щоб служити профілем, до якого будуть додані панелі;
 • Поліфома використовується тільки для оформлення гіпсокартонних стель;
 • Пінополістирольна піна ідеально поєднується з пластиковими стелями або поверхнями, прикрашеними штукатуркою штукатурки;
 • Гіпсові багети в сучасних інтер’єрах використовуються як стельові липки, каркасні штукатурні елементи на стелі. Наприклад, розетки;
 • Поліуретан добре гармонізований з встановленими стелями та ПВХ-кліпами;
 • Дерев’яні плінтуси відіграють роль класичних елементів декорації та ідеально доповнюють стелі, прикрашені дерев’яною ламою.

Ширина стелі плінтуса та її форми

Продукти, як правило, стандартні два метри довго. Ширина багета може варіюватися від 1 см до 20 см.

Вирішення питання про те, який стеля вибирає вузький або широкий, необхідно зрозуміти, де ви можете прикрасити стелі з широкими мультфільмами, і де будуть розглянуті лише вузькі плінтуси:

 • Широкий плінтус візуально згладжених гострих кутів у приміщенні. З такими багетами, кімнати придбає округлені контури, це стане затишним і гармонійним;
 • З широким плінтусом виявляється якісно замаскувати недоліки обробки при суглобах стін та стелі, а також видимі поверхневі нерівності.
READ  Де поставити розширювальний бак у системі опалення

Коли ви вибираєте ширину стелі, враховуйте наступні висвітлення:

 • Ширший елемент, який ви вибрали, тим менше кімната здасться;
 • Для приміщень невеликої висоти, встановіть тонкий плінтус, тому що дуже широке формування навіть зменшить простір стелі.

Вибір форми плінтусу, дотримуйтесь своїх власних уподобань, а також напрямку стилю та дизайну у вашій кімнаті:

 • Продукти з складним малюнком буде доцільно переглянути класичні старовинні інтер’єри;
 • Універсальний плінтус простої форми підходить до будь-якої обробки. Злиття з поверхнями стіни та стелі, вони не зосереджуються на.

Стельовий плінтус з підсвічуванням

Створіть оригінальний інтер’єр, який зможе включити декоративний плінтус для стелі з вбудованим підсвічуванням. Такі продукти можуть бути виготовлені з дерева, полівінілхлориду, полістиролу або поліуретану. Вони представлені декоративними дошками з спеціальними канавками, де після завершення монтажної роботи світлодіоди закладені. Деякі продукти оснащені спеціальними пластиковими вставками, які покривають стрічку і розсікають світло від нього.

Сторінки можуть бути розташовані зверху або нижню частину плінтуса. У першому випадку світло розриває до стелі, у другому – до стіни.

Кольоровий стельовий плінтус

Після того, як ви вибрали матеріал і форму стельових мультфільмів, потрібно вирішити свої відтінки. Враховувати наступні рекомендації:

 • Білий плінтус на тональному стелі візуально збільшить простір. Цей варіант найкраще використовується в низьких приміщеннях (2,5 м);
 • Широкі темні продукти контрастують у кольоровому відтінку з поверхнею стінки, навпаки, будуть порожні стелі;
 • Вибираючи декоративні елементи для дизайну стелі, зверніть увагу на те, що вони повинні підійти до основної колони кольорової гами в інтер’єрі, а кількість основних кольорів не повинна бути більше трьох;
 • Стельові багети контрастних тонів виглядатимуть добре, наприклад, кольори натурального дерева на тлі білих стін та стелі.

Що таке пластиковий стельовий плінтус і коли він використовується?

Ремонт приходить на заключний етап, і ви повинні вибрати стельовий плінтус. Як це зробити правильно, щоб стеля і стіни виглядають естетично і гармонійно? Як вибрати стельовий плінтус, приділяти особливу увагу: ширина, матеріал, розмір? Як вибрати правильний плід, щоб прийти до шпалер, стелі та інших елементів інтер’єру? Розглянемо всі ці аспекти більш детально.

Піна стеля Плінтус достатньо дешевої та легко обробки.

Який стеля вибирає широкий або вузький
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS