Який теплоносій вибирає для системи опалення

2 Найкращі теплоносій для систем опалення

Огляд найкращої редакційної дошки простою.Ро. За критеріями відбору. Цей матеріал суб’єктивний, а не реклама і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вимагає консультації з фахівцем.

Інтегральний елемент сучасної системи опалення є теплоносія. Якщо ймовірність заморожування вдома виключена, то шосе наповнена чистою водою. Але коли кімнати охолоджуються до температури мінус, то більш вигідніше залити не замерзаючою рідиною. Незважаючи на додаткові витрати, які утворюються при покупці великої кількості антифризу, це буде дешевше, ніж заміни нарощуваних батарей та труб. Виробники пропонують російські споживачі нерослих, що базуються на різних хімічних сполуках. Деякі з них приваблюють доступну ціну, інші виглядають більш вигідними з точки зору безпеки. Рекомендації наших експертів допоможуть потенційним покупцям вибрати, щоб зробити правильний вибір.

Вибір теплоносія для роботи в нагріванні заміського будинку

Вода звичайна, яку можна назвати нагріванням, в якому вода протікає через опалювальний контур, тоді як перегрівається пари циркулює тут у формі опалення. І мало хто знає, що крім води в контурі, багато інших рідин можуть бути затоплені. Вибір теплоносія для системи опалення заміського будинку, ви повинні звернути увагу на багато факторів. Наприклад, на частоті проживання та частоти роботи опалювального обладнання. Давайте подивимося, що вибрати як теплоносій для нагрівання вашого будинку.

Основні вимоги до наповнення труб

Теплова рідина в системі опалення будівлі призначена для передачі його температури на секції радіаторів. На додаток до звичайної чистої води, рідкі речовини, що не замерзають рідкі речовини, часто виливають у систему. Оскільки це не замерзання виробляється з різними характеристиками, то вибираючи ефективну теплоносія для нагрівання житла, використовуйте кілька критеріїв:

  • Нейтральна реакція рідини на контакт з будь-якими речовинами, нешкідливості та нетоксичності для людей, безпека в експлуатації;
  • Висока теплова ємність, яка дозволяє вам найбільш ефективно передавати тепло і дати йому радіати;
  • Велике термін служби.
READ  Сітка на решітку з власними руками

На підставі вищезгаданих вимог вода є найбільш підходящим охолоджувачем, але він не підходить для будь-якого режиму роботи систем опалення. Отже, з великими перериваннями в роботі опалення взимку (сад або заміський будинок), вода швидко замерзає і може зламати метал, пластик та металопластик. Тому опалювальна контур та схеми, що працюють у періодичному режимі, краще заповнити антифризом, який при температурі нижче нуля не замерзає, але стане лише більш в’язким. Така рідина є більш надійною та більш ефективною, але краще не використовувати його в проводці труби відкритого типу, оскільки при випарюванні через розширювальний бак, токсини, присутні у всіх брендах антифризу, потраплять у повітря.

З точки зору теплопередачі ефективність води ідеальна теплоносія. Вона має дуже високу теплоємність і текучість, яка дозволяє доставляти тепло до радіаторів у необхідному обсязі. Яка вода виливається? Якщо система закритого типу. Ви можете залити воду безпосередньо з крана.

Так, водопровідна вода непрозорована у складі, вона містить солі, деяку кількість механічних домішок. І так, вони потраплять на елементи системи опалення. Але це відбудеться колись: у замкнутій системі охолоджувач циркулює протягом багатьох років, годування невеликої кількості потрібна дуже рідко. Тому не відчутна шкода не принесе деякий осад.

Вода як теплоносія для систем опалення майже ідеальна

Якщо нагрівання відкритого типу якості води, як теплоносія, набагато вище. Існує поступове випаровування води, яка періодично поповнюється водою. Таким чином, виявляється, що концентрація солей у рідині збільшується весь час. І це означає, що осад на елементи також накопичується. Ось чому у відкритому типі опалення (з відкритим розширювальним баком на горищі) виливають очищену або дистильовану воду.

У цьому випадку краще використовувати дистилят, але, щоб отримати його в необхідному обсязі, є проблематичним, і навіть дорогим. Потім ви можете залити очищену воду, яка пропускається через фільтри. Найбільш критичним є наявність великої кількості солей заліза та твердості. Механічні домішки також ні за що, але з ними легше мати справу з кількома сітчастими фільтрами з клітиною різних розмірів, допомагають їх зловити їх більшість з них.

READ  Як швидко видалити відбілюйте з стелі

Для того, щоб не купувати очищену воду або дистиляту, його можна приготувати самостійно. По-перше, залити і захищайте, щоб попрямувати більшу частину заліза. Розрахункова вода ретельно виливають у великий резервуар і кип’ятіть (не закривайте кришку). Вони видаляють солі жорсткості (калій та магній). В принципі, така вода вже була добре підготовлена, і вона може бути виливається в систему. А потім додавати або дистильовану воду або пити, очищену. Це вже не так бити кишеню як оригінальний заповнення.

Як вибрати

Теплоносія називається рідкою або газоподібною речовиною, що використовується для передачі теплової енергії. Купуючи антифриз, зверніть увагу на наступні критерії відбору: базу, точку кристалізації, температуру кипіння, розведення води та розведення води та час, що триватиме антифриз.

Основу можна знайти на упаковці, вивчаючи композицію. Найбільш постійним компонентом є етилен-гліколь, але це також найбільш суперечлива з точки зору користі, оскільки токсичність вимкнена. Середнє значення є гліцериновим речовиною ніжним і нешкідливим, але з його мінусом. Нам доведеться замінити звичайну укладання на тефлону. Від дорогих фундаментів виділяється пропіленгліколь. Його переваги в опору перегріву та нейтралітету в хімічному плані.

Індикатор точки кристалізації може відрізнятися від.15 Т.65 градусів, тому при покупці необхідно переміщатися по клімату регіону, дивитися, помірну його або холоду.

Точка кипіння дає зрозуміти, коли речовина починає піни. Пізніше кипіння, чим довше буде теплопередача та передача. Максимальний показник 115 з.

Зверніть увагу, що агент може бути розведений водою, тоді як інші повинні використовуватися виключно у чистому вигляді. Найбільш вигідним розглядається, звичайно, той, який можна розбавити водою.

Сервісне життя також є важливим параметром, оскільки це саме за вказаний період, який продукт впливає на метал, і повністю відповідає його характеристик.

READ  Як покласти ламінат по діагоналі

Найбільш детальні інструкції щодо вибору теплоносія для системи опалення

Переважна більшість систем опалення приватних будинків побудовані за схемою, в якій котел зігріває тепловий агент, випливає енергію до радіаторів або труб “Теплий Павло”.

Що для заповнення системи опалення?

Якщо теплоносія для системи опалення відповідає умовам експлуатації, то використання нагрівальних пристроїв збільшується, виключені надзвичайні ситуації. Як теплоносій, вода або антифріз різного хімічного складу використовуються. Власник нерухомості повинен об’єктивно оцінити, що більш підходить для використання.

Антифриз для електродних котлів

Якщо в системі встановлюється електродний котел, буде потрібно особливий тип теплоносія. Нагрівання до бажаної температури в устаткування відбувається через передачу змінного струму з іонізацією розчину. Охолоджувач повинен мати спеціально вибрану хімічну станцію, що забезпечує іонізацію, електропровідність та опору.

Зазвичай виробники електродного обладнання дають рекомендації для затоки конкретних брендів теплоносій. Більшість розробників обладнання освоїли незалежний випуск антифризу. Неможливо відступати від рекомендацій!

Найпопулярніший антифриз для електродів котлів:

Який теплоносій вибирає для системи опалення
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS