Який туалет краще підвішений або на відкритому повітрі

Варто на увазі

Встановлення або звичайний туалет з баком – що краще

Сучасна сантехніка для ванної кімнати відрізняється різноманітними. Якщо для покупки можна придбати тільки звичайні туалети, можна придбати ергономічні установки з підвісними або прикладними моделями. З одного боку, такий великий асортимент видів дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант, але, з іншого боку, різноманітність продуктів ускладнює значно. Спрощення процесу покупки допоможе докладно вивчення функцій, переваг та недоліків кожного варіанту.

Підвісний туалет

У підвісних структурах немає базових (ніг), а всі комунікації (труби, дренаж) розташовані за так званою фальшивою стінкою. У полі зору відвідувача гігієни, тільки сама чаша, а кнопочки миття залишаються.

Всі елементи підвісної системи прикріплені до спеціальної кадру (установки).

Безсумнівні переваги рішень включають більш естетичний вигляд, простоту очищення, можливість істотного збереження простору. Крім того, такі моделі досить надійні і, незважаючи на очевидну крихкий вигляд, можуть витримати до 400 кг. З правильним вибором установки та компетентної установки, такий пристрій “не розривається”, навіть якщо це займає дуже велику людину.

Але мають призупинені моделі та недоліки. Перш за все, це висока ціна. Крім того, установка таких структур вимагає високого професіоналізму.

Вирішення яких підвісний туалет вибрати, зверніть увагу не тільки на стандартні параметри: матеріал, тип стоку і т. Р., Але також на систему установки.

Як вибрати установку для підвісного туалету

Визначте, де планується установка. Є кілька типів установок:

Двосторонні кадри зазвичай набувають для громадських місць (туалети торговельно-господарських центрів, закладів харчування та т. D.). Крім того, при виборі вони враховуються, де вага сантехніки буде відкладена: на стіні або на підлозі. У першому випадку встановлення рами використовується, у другому – блок.

Встановлення або звичайний туалет: що вибрати

Як вже зазначалося, вибір цілком залежить від вашого бюджету. Якщо це обмежено – опція Outdoor підходить. Якщо ви хочете забезпечити максимальний комфорт, сучасний дизайн і в той же час не є сильно обмеженим у засобах – придатна підвіска.

Який туалет вибирає для дому. на відкритому повітрі, призупинені або дон?

Туалет. Найпоширеніший санітарно-технічний пристрій, який знаходиться в кожному будинку, і який впливає на комфортну людину. Дизайн туалету складається з миски, танка з каналізацією та сидіннями. Однак це не так легко вибрати відповідний продукт: виробники пропонують великий вибір, серед яких є сучасні моделі з різними варіантами.

При виборі туалету він повинен бути повторений з площі ванної кімнати та місце розташування комунікацій. Пристрій повинен бути зручним, практичним, легким у догляді. Різновиди унітазу, напрямок виробництва, виготовлення матеріалів у нашому матеріалі.

Типи туалет

 • Підлога. Класичний варіант, який має ногу, яка йде в чашу унітазу. Монтується на підлогу з анкерними болтами. Підходить для туалетних номерів з площею більш ніж 1,5-2 кв. m або для комбінованих ванних кімнат.
 • Підвіска.Такі моделі не мають контрольної частини. Вони встановлені близько до стіни, тому вони займають мало місця. Дренажний бар підвісного туалету прихований за Falxt. Підходить для невеликих ванних кімнат.
 • Путий. Поєднує в собі властивості попередніх типів: має ногу і прикріплюється до стіни. Спілкування приховано.

Напрямок випуску

Визначає, як туалет підключений до системи каналізації. Є три варіанти.

 • Горизонтальний. Найбільш поширеним напрямком випуску, в якому відбувається з’єднання паралельно.
 • Вертикальний. Моделі з вертикальним вивільненням підключені до системи, паралельної до стіни. Відкриття стічних вод прихована на підлозі.
 • Похилий.Оптимальний вибір, якщо каналізація знаходиться на стику стіни та підлоги під кутом близько 30-45 градусів.

Матеріали виготовлення

Для виробництва унітазів, як правило, використовуйте Санітарний фаянс і санітарний заголовок. Але є незвичайні моделі, такі як напівдорогоцінні камені, мінерали, скло та інші матеріали.

Вироби з санітарної кераміки (фаянсу та хлопців) покриті водопровідним глазур’ю, щоб збільшити їх експлуатаційні характеристики. Через цей туалет, захищений від впливу забруднення та вологи. Життя служби збільшується до 40-60 років.

Також у сантехніці представлені туалетні чаші з формувального мармуру. Це композитний матеріал на основі натуральної мармурової крихти та поліефірної смоли, покритого спеціальним супропорненим складом. Вироби з цього матеріалу мають теплу поверхню, стійкі до забруднення, довговічні, легкі доглядати.

монтований туалет або на відкритому повітрі?

Все, насправді, питання. Вид на монтування туалету виглядає красиво, всілякі гарантії. 400 кг витримує, нічого не розбивається всередині установки. І насправді? Є люди, які мають такий туалет не перший день? Рекомендований? Я маю занепокоєння з його ремонту. Напишіть установку з плитками, а раптом там це буде витікати? Або марно бояться?

Час туалет над своїм ліжком. Це найновіші тенденції моди.

Я обидва має. На відкритому повітрі вже засмічений. викликав сантехніку, а другий раз. самі очищаються. З призупиненням все в порядку. Ми живемо на рік.

знайомий був такий.Через 4 місяці впав, хоча все було зроблено якісно. Ще в ТРК поклав такі туалети, потім змінилися на підлогу, мабуть, через те, що вони почали “ходити” кріплення, тому що жінки люблять встати на нього.

READ  Який теплоносій вибирає для системи опалення

Valueva вдома встановлена ​​Tolcan. Політ нормальний.

Яка різниця, де ви будете? ka

Я вже відміняв 7 років, все нормально, нічого не падає. Навіть не уявляв це

Навісні, багато естетики виглядає, немає важкодоступних місць. Легко підтримувати чистоту, установки для призупинення звичайної якості. Не зберігайте в установці та туалеті. У мене duravit Stark 3 встановити Viega. Все виглядає чудово і як працює годинник, але це вийшло, звичайно, в 2-3 рази дорожче, ніж звичайний туалет.

Gygdush також є річ, а також просто потрібно мати деяку smeezha, щоб я це зробив.

І яка різниця між очищенням звичайного туалету і монтується? Підлога вимита легше, я провів швабра під навісом і все. Загалом, звичайно, дрібниця, але я не хочу іншого іншого.

Вже у другому квартирі встановлено туалет. Не було ніяких проблем з будь-яким.

Я відмовився за все це

У мене знайомий монтований. Спліт і затоплений на дні сусідів. Там ще Pokes Swam з дренажної труби на боці всіх квартирних трамвай

У мене знайомий монтований. Спліт і затоплений на дні сусідів. Там ще Pokes Swam з дренажної труби на боці всіх квартирних трамвай

І він розвалився сама по собі? Один або хтось допоміг?

І він розвалився сама по собі? Один або хтось допоміг?

Напевно, відвідав Стас Борецький.

Більш зручніше очистити той факт, що вам не потрібно піднятися на “ногу” туалету, менше кутів, до яких важко принести. Під монтажним туалетом я просто побіг ганчіркою і все, але навколо звичайного підйому. І про силу: майже всі покупки монтуються туалетом. Але є яка проникність! Нічого, роки стоять і не ламаються, вважаючи, що не кожен не використовується.

У нас є 5-річна туалетна чаша, тоді як все нормально, це виглядає естетично і компактним, легше чистити (мити підлоги), але я завжди боюся, що він руйнується, чоловік 112кг важить і раптом не буде витримати його Час, а інша подруга любить ноги, щоб піднятися, і вона 80 кг важить, вона повинна нагадати їй, що це не буде викладено з нього! Взагалі, я не розумію цієї дурної звички підніматися моїми ногами на туалет, я в громадському туалеті, наприклад, просто нахиляючись, ніколи не стає ногами.

У нас є 5-річна туалетна чаша, тоді як все нормально, це виглядає естетично і компактним, легше чистити (мити підлоги), але я завжди боюся, що він руйнується, чоловік 112кг важить і раптом не буде витримати його Час, а інша подруга любить ноги, щоб піднятися, і вона 80 кг важить, вона повинна нагадати їй, що це не буде викладено з нього! Взагалі, я не розумію цієї дурної звички підніматися моїми ногами на туалет, я в громадському туалеті, наприклад, просто нахиляючись, ніколи не стає ногами.

Ви жартуєте ?? Він вдома з моїми ногами на туалеті піднімається ?

На стороні туалету на стіну прикріплюється, замість біде. У пошуковій системі оцінка, на фотографії побачать себе. : Під монтуванням легко чистити, виглядає красиво. Але оскільки ми використовуємо людей з ними не так давно, щоб сказати точно, що станеться з ними через 15 років. Ніхто не може. Зрозуміло, що сантехнік може бути часто змінений, але я не думаю, що є багато людей, які хотіли б зламати плитку та розділ. Плюс є небезпека неправильної поведінки. І ви можете змінити його принаймні щороку. Плюс не потрібно драматизувати про прибирання навколо туалету підлоги. У вас немає громадського туалету, одна річ не важко взяти. Загалом, якщо сім’я невелика, нісенітниця і не надто жирна. можна вибрати додається. Якщо є багато людей, то знову витрачаються повне та небажання грошей, краще вибрати зовнішній вигляд, це буде більш надійним. Більше того, відкриті туалети дуже хорошої якості, з довгою гарантією на матеріалі.

Переваги були вищезгадане чищення та щось інше, що стосується невеликих ванних кімнат – дуже невелика відстань від задньої стінки туалету до переднього краю туалету (є такі туалети, де. Сидячи на звичайному туалеті, людина з ростем більше 175 – спирається на коліна дверей! І з підвіскою виходить все більш компактне). мінус – так, там розбиті. Навіть дорогий. Тобто, все-таки ви повинні встановити та замінити частини, всілякі в вузлах миття та механізм заточного клапана. Монтажний компетентний дуже важливий, т.K були екстремальні випадки відокремлення монтажної рамки від стін і попереду разом з користувачем, що сидить на поштовх))))). Також вище правильно відзначається проблема сходження на туалет з ногами, особливо якщо вага не 45 кг. Чому підйом – це дві причини – від неприродності (людей, довгий час жив у приватних будинках з туалетом “Sortyr в кінці саду”. Там рефлекс фіксується протягом багатьох років, і навіть переїхавши до цивілізованих умов, багато хто-небудь фізично не може вичавити продукт без посадки “в позі орел”. Те ж саме – після проживання в публікаціях з маргінальним сусідам Ухайдан. Існує також другий полюс печаток з авторитетними думками лікарів, опублікованих у засобах масової інформації, що тільки такий “орел” є найбільш корисним, профілактикою гемороїдів, а також.D.Отже – з таким сходженням, іноді іноді поклонився чаші кріплення точок до кадру. Тільки сам матеріал тріщить, якщо піднімається великий

Призупинено або на відкритому повітрі – який туалет вибирає?

Якщо ви не займаєтеся ремонтом, я не думав про те, що туалети є не тільки різними формами та моделями, але також відрізняються. Сьогодні з’ясуйте, яку модель віддавати перевагу – підвіска або зовнішній блок.

Якщо ви не займаєтеся ремонтом, я не думав про те, що туалети є не тільки різними формами та моделями, але також відрізняються. Ну, якщо в’язниця долі, ремонт все ще знайшов вас і купуючи нову унітазу, неминуче – ця стаття для вас. Сьогодні з’ясуйте, яку модель віддавати перевагу – підвіска або зовнішній блок.

READ  Tacching туалетна чаша під час водіння

Основна проблема при покупці унітазу є нездатність спробувати в магазині, як працює система прання. І іноді, вибираючи бажану модель, з необхідними розмірами та функціональністю, будинок очікує повного розчарування. Мити або добре працює, або працює так добре, що бризки води далеко за межами туалету. Тому один з найпростіших порад: якщо ви коли-небудь бачили модель, яка привернула вас не тільки до зовнішнього вигляду, але і пристрій вимивається, запишіть назву та спробуйте знайти те ж саме для вашого житла.

Якщо ванна кімната невеликі розміри, і кожен сантиметр відіграє роль, туалет підвіска буде виграшним варіантом, оскільки він встановлюється на 10-15 см ближче до стіни, ніж звичайні туалети з танком. Але сучасні моделі підлоги не відстають від у компактності, останні моделі також готові здивувати свої мініатюр, однак їх вартість в кілька разів дорожче, ніж звичайна.

Робота системи сливової системи є, мабуть, найважливішим критерієм оцінки. Правосуддя заради, варто сказати, що туалети з танком у цьому відношенні не є найбільш надійним варіантом. Якщо порівняти з системою установки, то установка досягає успіху у якості та надійності, крім того, виробники дають гарантію на систему стоку до 10 років.

Пам’ятайте, що це важливо, щоб система дренажної системи відрізняється надійністю, але також ідеально справляється з тим, що призначено для. І з першого часу і без додаткових кліків. Призупинені моделі з цим завданням зразком ідеально, завдяки особливій будівництву танка та системи промивання. Крім того, це відбувається з меншим споживанням води, ніж звичайні туалети.

Інший безумовний плюс моделі підвіски – це зручність операції – зокрема, жінки особливо цінують легкість очищення з такою моделлю. Давайте згадаємо кількість маніпуляцій під час чищення з відкритою моделлю: очищення самого туалету, важкодоступних місць, а сама модель вимагає ретельного підходу. З типою підвіски, це незручності зникає сам по собі. Достатньо хвилювати швабра під туалет – і Voila, все чисте!

Наприкінці я хотів би додати: найважливіший критерій при виборі правого туалету, багато в чому, як не дивно, визначається відчуттям красивого – смаку. Тому зважуючи все і проти моделей, оцінюючи розмір кімнати, колірна схема, вам не буде важко вибрати модель, яка протягом багатьох років буде тривати вас.

Два типи унітазів

Туалетні чаші існують два типи – зовнішня та установка. Відкритий тип – це звичайно для всіх туалетів, що працюють у містах містах десятки років. Установка почала входити в широку практику останню пару десятків років. Внутрішні типи є різні варіанти виконання. Є кутові версії промивного бака для монтажу в кут до двох спарювання стін. Є опція під назвою “Plow toiletz”, з прихованим промивним баком. Кожен з цих типів має свої переваги та недоліки. Пральні танки можуть бути призупинені і на відкритому повітрі. Остаточний вибір визначається набором технічних характеристик, режимів та вимог до дизайну, товщиною квартирного гаманця.

Туалет на відкритому повітрі або підвіска, яка вибирає?

Середня людина витрачає півтора року у ванній кімнаті, тому важливо вибрати правильний туалет. Коли ви відремонтуєте ванну, вибір туалету може здатися найпростішим рішенням.

В результаті туалет часто забуває, хоча це дійсно головний елемент у вашій ванній кімнаті.

Один з перших і найбільш фундаментальних питань: який вид туалету краще вибрати суспензію або на відкритому повітрі?

Різниця досить проста: на стіні є підвісні туалети з танком, прихованим за стіною, а на підлозі встановлюються стандартні туалети. Кожен з них має свої переваги та недоліки.

Що вибрати – туалет або установка?

Перш ніж почати вибрати відповідну модель та вирішити, що краще, встановлення або звичайне туалет, необхідно мати справу з конструкторними особливостями продукції, представлених на ринку.

Є три типи структур:

Класичні моделі складаються з наступних елементів:

Бики для зливу можуть бути вирівняні (вони встановлюються на датчику миски) і окремо (у цьому варіанті здійснення, встановлюється кріплення на стіні). Системи з комбінованими резервуарами поділяються на компактні та моноблоки.

У першому випадку резервуар закріплений на полиці миски, а у другій системі є монолітний продукт. Класичні туалети всіх конструкцій призначені для монтажу на підлозі.

У виробництві класичних моделей використовуються різні матеріали:

 • Найчастіше ви можете зустріти фаянсу. Вони пов’язані з середньою та низькою ціновою категорією, але з високоякісним литтям, туалетом фаянсу дуже важко відрізнити від морських аналогів;
 • Дорогі варіанти включають феєрверки;
 • Для громадських туалетів литий металевий туалети;
 • майже не використовується в нашій країні систему скловолокна та акрилу;
 • Монументальні та дорогі камені продукти можуть дозволити собі лише багаті споживачі.

Класичні туалети можуть мати різні розміри, форми та кольори.

Встановлення встановленого типу призначена для кріплення на спеціальній металевій основі, а не на підлозі, як класичні моделі. Спочатку такий туалет був розроблений для установки в громадських туалетах у Північній Америці, але з часом люди оцінили цікавий дизайн і почали замовити установки з прикріпленим туалетом до своїх квартир. Мода приїхала до Європи, і, звичайно, ці туалети стали популярними і в нашій країні.

Туалет – що краще? Підвішений або зовнішній ?

Стандартний монтажний продукт складається з декількох елементів:

 • чаші;
 • Стульчак з кришкою;
 • сполучна трубка, призначена для пилу та чаші;
 • Системи керування злиттям;
 • Металева рамка з Бахом.

До металевої рамки, крім дренажного резервуара, прикріплена чаша. Фальке стіна зроблена, щоб маскувати кадр. Подібно до класичних моделей, чаші для встановлених установок виготовлені з вогню, фокуї, металу, пластику, каменю та скла. Виробники пропонують багато кольорів.

READ  Що робити, якщо туалет засмічений туалетний папір

При встановленні типу кріплення, використовуйте окремий каналізаційний резервуар, прихований за фальшивою стіною, а також мискою, яка нагадує класичну унітазу з окремим баком. Горні конструкції повністю повторюють пристрій встановлених установок, за винятком встановлення чаші.

Після того, як загальний пристрій всіх унікальних систем став зрозумілим, ви можете почати розбирати плюси та мінуси кожного з них.

Туалет

При виборі підвіски або аптованого туалету покупець виявляється в складній позиції – ці системи мають майже ті ж позитивні та негативні якості. Але фахівці виділяють ряд функцій для систем пресування.

Переваги таких систем включають наступні моменти:

 • Вартість фільтрувальних систем трохи нижча, ніж у монтажних туалетів. Ціна нижча через відсутність металевої основи;
 • Системи енергетичних систем можна встановити на профілі носіями стін гіпсокартону. Маса заповненого дренажного резервуара, як правило, не більше 10 кг.

KMinuses спільних моделей включають:

 • Щоб встановити чашу, буде потрібна тверда та навіть основа. Будь-які відхилення від горизонтального не допускаються;
 • Вартість встановлення відповідних систем вища, ніж вартість роботи при встановленні монтуваного туалету;
 • Розміри зйомок туалетних чашок більше, ніж у системних систем. У порівнянні з монтажними туалетами, об’ємні шаблони зменшують вільне місце горизонтально на 20-30 мм, а висотою до 300 мм;
 • За деякими відгуками, панельні системи менш привабливі виглядають, як вкладення.

Hanned toiletza

Коли покупець вирішує, що вибирає – встановлення або звичайний туалет, в більшості випадків він доходить до висновку, що вкладення значно практичні та цікавіші в дизайні. Дійсно, установки підвіски мають багато позитивних характеристик:

 • Дизайн встановлених систем привертає більше уваги, ніж дизайн класичних унітазів;
 • Термін служби таких систем становить від 25 до 50 років;
 • Виробники пропонують безліч варіантів у формі, матеріалу та забарвлення. Ви можете забрати встановлений продукт для будь-якого, навіть найбільш несподіваного інтер’єру;
 • Дрібні розміри дозволяють зберігати внутрішній простір туалетного приміщення;
 • Для прибирання додаткових зусиль не буде потрібно – туалет призупинено над рівнем підлоги. Таке місце не створює важкодоступних місць;
 • Ви можете повісити продукт на будь-якій висоті, яка зручна для людей з нестандартним зростанням. Звичайні туалети такі люди повинні бути обрані спеціально, а з навісними системами потрібно просто правильно вибрати висоту кріплення;
 • Невірна стіна дозволяє замаскувати всі комунікації всередині, що створює завершений внутрішній простір без непотрібних частин;
 • Система промивання в монтажних продуктах оснащена косою вивільненням та зворотним промиванням, що дає змогу підтримувати миску чисто;
 • Через особливий дизайн резервуара обсяг води для видалення відходів необхідний менше, ніж у класичних моделях;
 • При промиванні шум води практично не чутно;
 • Всі установки сумісні з чашами, оскільки вони виготовляються відповідно до уніфікованого стандарту (180 і 230 мм).

Негативні характеристики шарнірних систем включають наступні моменти:

 • висока вартість. Установка з чашею буде коштувати приблизно в два рази дорожче, ніж класична версія;
 • Висока вартість монтажу. Додаткові витрати з’являються, коли фальшивий настінний пристрій;
 • Для виконання ремонтно-профілактичної роботи доведеться викликати професійну сантехніку, т.до. Важко відновити монтований туалет;
 • При відновленні системи водопостачання або заміни елементів дренажного резервуара, необхідно було б відхилити фальшиву стінку;
 • Для монтажу встановленого обладнання вам потрібна столиця. Встановіть важкі елементи системи на гіпсокартон, не буде працювати.

Відкритий туалет

Моделі класичного моделювання відрізняються наступними перевагами:

 • Постійна доступність у магазинах величезного відбору моделей та кольорів. Візьміть відповідний варіант для домашнього інтер’єру не є проблемою;
 • Немає обмежень на сайт установки. Для поводження з відходами використовує гофровані труби 110 мм та видалення з різними кутами. Труби вирізані за бажаним розміром;
 • Щоб встановити класичний туалет, не потрібно називати професійну сантехніку. Проста установка може бути виконана самостійно;
 • У розподілі внутрішнього простору в кімнаті, обмеженій шириною, можна перемістити туалет від стояка протягом 150 мм. Така функція дозволяє ефективно використовувати будь-який простір;
 • Якщо вам потрібно відновити дренажний танк, вам не потрібно виконувати складні операції, як з вкладеннями;
 • При виконанні косметичного ремонту в туалеті, щоб видалити туалет не обов’язково, т.до. Він не є перешкодою;
 • При встановленні класичних моделей всі комунікації залишаються відкритими. Ви можете легко перевірити стан труб, вимикання кранів або лічильників і, при необхідності, виконувати їх ремонт або заміну;
 • У порівнянні з установними системами, класичні туалети значно дешевше;
 • Ціна пристрою для установки туалету також нижча, ніж у установках.

Класичні моделі мають такі недоліки:

 • Розміри класичних продуктів завжди більше, ніж розмір установок, тому у приміщеннях з обмеженим простором, класика буде виглядати громіздким;
 • При чищенні приміщення виникає проблеми з очищенням зони для туалету;
 • Це не виглядає дуже привабливим для переходу від чаші до стояка;
 • Зовні класичні моделі виглядають менш привабливими, ніж установки.

Моноблочний

Монолітні системи мають такі переваги:

 • Ергономічний. Форма продукту підходить для більшості людей незалежно від віку та зростання;
 • Менші розміри порівняно з класичними танками з танками;
 • Легкий догляд (при встановленні моноблока “мертвих зон” не відбувається);
 • неускладнена установка;
 • Мікроліфт гладко знижує туалетну кришку;
 • У окремих моделях забезпечується дит-пристрій;
 • Структурний стічний резервуар застрахований від витоків;
 • Кілька режимів злиття дозволяють зберегти на воду.

Недоліки монолітних систем:

Який туалет краще підвішений або на відкритому повітрі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS