Яку затирку вибрати для ванної на підлогу

Вибираємо ефективне затирання для плитки у ванній кімнаті

Навіть якщо ви дотримувалися правил укладання плитки, але не приділили особливу увагу міжплитковим швам, то результат, швидше за все, себе не виправдає. Зазори між стиками повинні бути заповнені затіркою. Таким чином, туди не потрапляє ні сміття, ні пил, ні бруд, а отже, довгий термін фанерованої основи гарантовано. Більше того, якщо грамотно вибирати фугу для кахлю, то можна легко закласти нерівності укладання та збільшити естетичний ефект. Щоб правильно вибрати матеріал, необхідно з ним ознайомитись.

Все залежить від вмісту, тому фуги можуть бути як на основі цементу, так і на основі епоксидних смол.

Призначення затиральних складів

Склади для затирання швів між плитками застосовуються в першу чергу в декоративних цілях. Крім цього, вони виконують ще й практичні функції:

Затирочні склади заповнюють порожнини, що залишаються у швах. За рахунок цього шар, що клеїть, захищається від впливу вологи. Цей захід потрібний для тривалого терміну служби обробки. Якщо затірка не виконана, стіна не виглядає як цілісна площина.

Нерівне розміщення елементів одразу стає помітним. Подібний дефект визначається за різною товщиною швів. Правильно підібраний затиральний склад дозволяє замаскувати цей недолік.

Крім цього, плиткова затирка запобігає появі грибка в порожнині швів, захищає їх від цвілі. Затирання дозволяє зберегти здоров’я, адже пори цвілі, що потрапляють в організм, негативно впливають на імунну систему.

Перегляньте відео-огляд популярних сучасних сумішей для затирання швів:

READ  Яку плитку краще класти на підлогу

Вибір та нанесення затирки для плитки у ванній кімнаті

Шви у ванній пропускають вологу. Неправильний розчин і економіка просочування зіпсували весь результат.

Затирання необхідне у всіх випадках, крім одного: якщо приміщення облицьоване ректифікованим кахлем, що допускає безшовне укладання. Звичайна плитка потребує заповнення швів з двох причин:

  • Замазка перешкоджає попаданню на основу між плитами руйнівної рідини, бруду, сторонніх предметів, комах.
  • З естетичної точки зору, монолітний дизайн набагато більш привабливий, ніж з перетворення перетворення інтеейсу.

Але про це ви напевно і так здогадуєтеся, і вас набагато більше турбує питання вибору матеріалу. Що ж пропонує ринок?

затирка, вибрати, ванної, підлогу

Використання водостійкої замазки

Процес нанесення водостійкої замазки нескладний та швидкий. При виконанні цих робіт необхідно застосовувати гумові рукавички, захисні окуляри та респіратор.

затирка, вибрати, ванної, підлогу

Процедура наступна:

  • З урахуванням застосовуваного типу герметика, відкрити відро з матеріалом та помісити рідкий компонент у суху суміш. Якщо ви застосовуєте епоксидну затирку, то це затверджувач і вода, а для цементних це силікон на водній основі. Консистенція готової суміші має нагадувати зубну пасту.
  • Видалити сторонні предмети між плитками.
  • Нанести на простір затирання, використовуючи гумовий шпатель. За один захід необхідно загерметизувати шви на площі не більше 1 м2. Саме таку технологію застосовують професіонали. Чим щільніше буде заповнено простір, тим надійніше буде закріплено кахель.
  • Видалити із швів залишки суміші. Чи потрібно це швидко, поки вона не висушена.
  • Повільно рухатися далі по всій площі ванної кімнати.

На відеопроцедурі, плитка швів у ванній кімнаті:

А ось як використовується затирка ceresit ce 40 і де саме її можна застосовувати можна побачити на фото в даній статті.

Цементна розробка або епоксидна плитка у ванній кімнаті на підлозі та стіни, яка вибирає, що краще.

Які відгуки про епоксидну затирку Діамант існують і наскільки вони позитивні, можна дізнатися, якщо перейти за посиланням.

READ  Затирання швів кахельної плитки на підлозі

А ось яка затирка для каменю для зовнішніх робіт існує і як її можна скористатися допоможе зрозуміти дана інформація.

Яка швидкість потоку плиток швів і як визначити бажану суму, зазначену в цій статті.

Також буде цікаво дізнатися про те, яка ціна затирання різної кольоровості.

Як вибрати правий композиція?

Критерії вибору цементу та епоксидних розрук дещо відрізняються.

Кращий вологостійкий розчин для швів плитки у ванній кімнаті на підлозі та на стінах

Цементні затирання можуть бути призначені для робіт з вузькими швами (до 5 мм) або з широкими швами (більше 5 мм). Якщо вам доведеться працювати з широкими швами, вам необхідно буде придбати затірку з піском. І більш широкий шов між плиткою, тим більший повинен бути пісок у суміші. У деякі цементні суміші додають також спеціальні хімічні речовини, покликані боротися з утворенням цвілі та грибків – фунгіциди.

Більшість досвідчених плиточників радить все ж таки віддавати перевагу епоксидним затиранням у ванній, оскільки вони, на відміну від цементних затирок, не руйнуються під впливом хімічних засобів і більш стійкі до різного роду забруднень. Однак цементні крути також підходять для плитки підлоги.

Якщо ви все ще вирішите скористатися цементним розчином, ми радимо вам, щоб придбати гідрофобізатор. спеціальну композицію, яка дає поверхню, оброблену водовідштовхувальними властивостями.

Як ми вже зазначали, серед затирок на основі смол найбільш оптимальним варіантом є затирання на основі епоксидної смоли. До її складу входить епоксидна смола, затверджувач і барвник. Існує також так зване двокомпонентне затирання, яке складається з цементу, який розводиться латексним пластифікатором. Таке затирання значно міцніше, ніж інші, і використовується, як правило, на фасадах будівель.

Популярні виробники затирок випускають суміші всіх видів та квітів, перераховувати асортименти немає сенсу. А з огляду на те, що фуги від лідерів індустрії однаково якісні, рейтинг скласти складно. Краще розповісти про нюанси продукції.

затирка, вибрати, ванної, підлогу

Під бренд Ceresit, лінія будівельних сумішей постачається Хенкель. Спеціальний компонент продукту. це мікропротектна протилежна добавка, заснована на концентраті біоциду CT 99. Ще компанія рекламує ефект Aquastatic, ним володіє будь-яка водовідштовхувальна мастика Ceresit. Але це просто наявність латексу.

READ  Як ізолювати підлогу в будинку з бару

Продукція цієї італійської компанії також включає антицвіль і непромокайку власної розробки. З грибками бореться якась органічна добавка BioBlock, що перешкоджає розвитку спор. Вода із затирок MAPEI стікає краплями завдяки технології Drop Effect.

Фірма LITOKOL теж із Італії. У збагаченні продукту ексклюзивними добавками не викрито, зате серед іншого виробляє популярну латексну добавку IDROSTUK для замішування цементних сумішей.

Затирання для швів плитки | Яке затирання швів краще? | Секрети та поради від профі

Польський концерн ATLAS заявляє про три інновації у своїх фугах. Технологія COLOR PROTECT робить колір стійким, захищає від вигоряння на сонці, запобігає забрудненню. Гідрофобність забезпечує Ефект Перлені з деякими особливими молекулами. Ну, де без захисту від гриба, Myko Bariera відповідає за це.

Цей вид має великий попит. Вони роблять їх на основі портландцементу з різними добавками.

З шириною швів, більш ніж 5 мм застосовується затискання з додаванням піску. Робота вимагає акуратності, оскільки при контакті з лицьовою поверхнею плитки піщинки залишають подряпини та потертості.

Для еластичності до складу під час розведення додають пластифікатор. Він покращує водовідштовхувальні властивості затирання та перешкоджає проникненню бактерій та грибка під плитку.

Професіонали рекомендують додати більше вологостійкої просочування. Це відбувається матове і глянцеве. На якість це не впливає та підбирається під текстуру плитки.

Яку затирку вибрати для ванної на підлогу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS