Кам’яні доріжки в країні з власними руками

Параметри для самостійної доріжки

Штрички підключення виконуються з використанням ливарних каменів з бетону, цементного розчину або без нього.

Садовий шлях без бетону без проблем! Зробіть це самостійно

Але перед тим, як продовжувати роботу, потрібно пройти кілька підготовчих етапів:

 • Прохолодний матеріал від гострих кутів, забрати розмір, виконуйте приблизне док-станцію елементів.
 • Розмістіть контури, довжину, ширину майбутньої доріжки. Ви можете використовувати звичайну мотузку або шланг для поливу.
 • Вважають, чи буде шлях з кордоном чи ні.
 • Дизайн приблизної висоти. Більш зручний варіант полягає в тому, щоб зробити покладання над рівнем землі, потім доріжка не буде брудною від дощу, це буде легше очистити його.
 • Виберіть метод мощення та місць, де проходять алея (газонокосарка, альтанка, будинок, дитячий майданчик).

Після підготовки, траншею глибини 15-20 см. Нижня очищається від рослин, дерева коріння. При необхідності, обробляється хімічними речовинами, так що в майбутньому рослинність не знищує цілісність покриття. Поверхня відбиває.

Покрокові вказівки для будівництва алеї без цементного розчину

 • На дні і стіни траншеї, геотекстиль. Його краї повинні приблизно 50 см вийти за межі перерви.
 • Зверху, подрібнений камінь нарізаний. Ущільнений.
 • Покриті краями геотекстиля. Це буде дренаж майбутньої доріжки.
 • Ставить шар піску 15 см.
 • Він містить укладання каменів, кожен з яких торкається гумовим молотком.
 • Отримані прогалини заповнені піском або рідким цементним та піщаним розчином у співвідношенні 1: 3. Покриття відбудеться протягом двох тижнів. До цього часу, небажано виставити його.

У прогалинах між каменями ви можете сіяти невелику газону. Незабаром він утворює красиву зелену решітку, позначає контури кожної деталізації алеї.

Ми робимо шлях з використанням каміння та цементної суміші з власними руками

 • Траншею, що засипає шар зламаної цегли, щебінь. Пальці вгору.
 • Витягуючи пісок 10-15 см.
 • Цементний розчин змішується. Виливали в траншею. Мінімальний висота шару становить 15 см.
 • Камені складаються зверху. Нитка гумовий молоток. Якщо елементи не підходять разом, ви можете вирізати краю шліфувальної машини.
 • Як тільки цемент схопився з матеріалом, ви повинні продовжувати підніматися. Вони також наповнені розчином.

І так, що алея не поширювалася з часом до боків, рекомендується встановлювати кордони. Вони продають їх у будівельних магазинах.

Налийте доріжку

Для цього методу закладання потрібно заздалегідь купувати спеціальні форми.Далі:

 • На дні траншеї, засинайте шар піску до 10 см. Ретельно tamper.
 • Зверху поставити пристрій для лиття каміння.
 • Підготовка розчину, змішування цементу, піску та води в співвідношенні 1: 4: 1. Послідовність повинна бути однорідною і нагадувати товсту сметану.
 • Залити трохи води для ущільнення піску.
 • Налийте розчин, чергуючи його з відступом частин арматури або металевої сітки, є необхідною мірою, так що камені не тріскаються з часом.

Всі сегменти повинні бути однією висотою. Як тільки розчин схопив, форма може бути ретельно видалена.

Сюжет

Красивий садовий ділянку важко уявити без прокладених доріжок. Найкраще для цих цілей використовувати природний камінь. Це пов’язано не тільки з його практичності та довговічності, а й естетичною стороною випуску. Ніколи не конкретні продукти зможуть конкурувати з красою з природним матеріалом, що не краще підкреслюється красою газону, дерев та квітів. У статті ми поговоримо про те, як зробити садові доріжки своїми руками.

Переваги та недоліки природного каменю для доріжок

Натуральний камінь прокладені садові доріжки говорять не тільки про хороший смак власника сайту, але також повністю підкреслює ландшафтний дизайн. Їх використання універсально і приходить до всіх стилістичних напрямків. Але окрім своїх декоративних функцій, природний камінь все ще оцінюється за низку переваг:

 • Великий асортимент текстур, кольорів та розмірів легко вибиратиме відповідний варіант;
 • Досить легко покласти його з власними руками, і тому не потрібно наймати професійних працівників;
 • Тривалий термін служби при будь-якому температурному режимі. Натуральний камінь не деформується і не тріщить від великих вантажів і сезонного грунту.

Наступні пункти включають недоліки:

 • Це дорогий матеріал, придбаючи його для доріжок, вам доведеться провести велику кількість;
 • Вона має велику вагу. Навіть якщо обсяг купівельного каменю невеликий, не завжди можна взяти його за звичайним причепом для легкових автомобілів і вивантажити самостійно. Додаткові витрати на оренду навантажувача будуть потрібні;
 • Ніколи не отримуйте, щоб розрахувати точну кількість необхідної матеріалу, оскільки вона має нестандартну форму. У процесі ви повинні купити або додати залишок надлишку.

Порада: Натуральний камінь для доріжок усіх порід може бути віднесений до елітного матеріалу. Страшно, на перший погляд, ціна швидко виплачується і виправдовує. Оскільки з тротуарним, бетонними каменями становлять майже щорічно ремонт і змінюють окремі тріщині елементи.

Види натурального каменю для доріжок

Види натурального каменю передбачають дві концепції відразу. Це їхня порода (шифер, піщаник і т.D.) і його тип (cobblestone, плита і т.D.)

Залежно від породи, камені наділені певними характеристиками і зовнішністю. Вони розвиваються з мінерального складу та походження каменю і наділені окремими перевагами та недоліками. Для упаковки садових доріжок з власними руками, бажано вибрати пісковик, кварцит, граніт, шунгіт і шифер.

 • Шифер має шаруватий структури через мінерали, розташовані паралельно один одному. Тому їх можна розділити на плоскі пластини різної товщини. У продажу він поставляється у вигляді слябів невеликого розміру, щоб зручно працювати з ним вручну та вибирати розміри для доріжок. Але серед слайдів є мінерали, які мають високу пористість. Це негативно впливає на їх експлуатаційні якості. Для доріжок найкраще вибрати кварцитовий шифер.
 • Граніт. Вважається стандартом міцності та довговічності. Такий камінь, без будь-яких змін до його характеристик, буде служити 200 років і більше. Він має такі мінерали, такі як поле, слюда та кварц. Це з кількості спалаху у своєму складі колір каменю залежить і може варіюватися від темно-червоного до сірого. Цей камінь широко використовується для вуличних кроків та доріжок та сайтів.
 • Кварцит. По суті, це також шифер з слюдою у складі. Кварцитовий шифер характеризується твердістю і міцністю. Незважаючи на те, що ці властивості вважаються перевагою, це досить важко впоратися. Цей камінь кілька, його тонус залежить від освітлення і може бути як більш і менш насиченим. Ви можете знайти майже білий кварцит, червонувато-зелений відтінок. Завдяки своїй краси та довговічності, це ідеально підходить для бруківки садових доріжок з власними руками.
 • Шунгіт. Відмінно підходить для садових доріжок як традиційним, так і в сучасному стилі. Що стосується кольору, у нього є всі відтінки сірого, прямо до чорного. При наявності кварцових включень можуть мати золоті або білі візерунки. У природі ця порода монолітна або шарувата. У першому випадку він характеризується як дуже міцний мінерал, який витримає кілька сотень циклів морозу. Він стійкий до хімічного впливу і не змінює його виду навіть у місцях з інтенсивним навантаженням на нього.
 • Піщаник. Можливо, це найпопулярніший і шуканий природний матеріал для садових доріжок. Він менш довговічний, якщо у порівнянні з гранітом, але також міцним і служить єдиним поколінням власників землі. Крім того, він легко обробляється, тому він має доступну ціну. Є піщаник у різних кольорах: сіро-зелений, рожевий, світло-жовтий, палевий або світло-коричневий.
READ  Корпус олівцем олівцем у ванні з рукою

Є кілька видів натурального каменю, які підходять для мощення садового шляху з власними руками. Це відносно однакові у формі форми блоку блокування та пиломатеріалів. Камені хаотичної форми та розміри бруківки, пластини, валуни.

 • Камінь. Це може бути різною товщиною, розміром і формою (спеціально розщеплюватися на дрібні елементи, для зручності мощення), але завжди має гладку поверхню. Чит краю не обробляються. Його стиль як садові доріжки або зони відпочинку легко і досить швидко, навіть з власними руками. В якості основи, для якої вона розміщується, вона однаково підходить як піщана подушка та гравійна або бетонна основа.
 • Koltaya buster. Шлях, викладений таким каменем, виглядає дуже благородним і вишуканим. Природний блокування виробляє від міцних мінералів, таких як граніт або шунгіт. Заготовка розщеплена на дрібні елементи прямокутної форми. Через нерівномірних країв і досить великої ширини, між ними утворюються досить великі шви (до 1,5 см). Якщо фундамент був зроблений правильно, садовий шлях від Bruscale Huster буде тривати багато десятиліть навіть за відсутності кордонів.
 • Камінь. Як видно з назвою, цей тип природного каменю піддається найбільшій обробці. Його краї вирізані гладким шматочком і подрібнюють. Тому під час мощення ви можете створити практично монолітні полотно, з мінімальною товщиною шва між окремими каменями. Це особливо зручно, якщо він повинен ходити по неї на шпильки.
 • Бруківка. Підходить тільки для створення декоративних доріжок. Через форму каменів, які невеликі за розміром і округлі, дуже красиві доріжки створюються серед квітучих чагарників та декоративних дерев. Велика кольорова гама і різноманітність порід, дозволяють створювати реальні шедеври, викладання не тільки вузьких доріжок, але й реальних панелей з каменю. Через округлі форми, гуляючи на них дуже важко.

Садові шляхи з натурального каменю з власними руками

Найбільш універсальний і простий камінь для тротуару прогулянки в саду є Тінкак.

 • Стек допускається як на піщану подушку, так і на бетонній основі.
 • У будь-якому випадку, майбутня доріжка зроблена першою. Потім видаляється родючий шар грунту (20см). Найчастіше такі шляхи у приватних садах не забезпечують кордонів, але якщо є бажання або необхідність їх встановлення, це робиться на самому початку.
 • Потім пісок виливається і затягується. При необхідності, на вершині роблять бетонну зв’язок з підкріпленням.
 • Якщо каміння брудні, це глина або пісок на них, вони повинні бути повністю очищені кисті та водою з шлангу. А потім починається творчий процес відбору каменів на їх конфігурації.
 • Якщо основа є бетоном, то перший – найгірший камінь. І якщо піщаний, то порядок не є важливим, оскільки ви завжди можете посипати піском або видалити додаткові, тим самим вилучаючи все на одному рівні.
 • Спочатку зроблено грубу приладку каменів. Тому крейда потребує їх прослуховування. Встановлення першого каменю, він написаний у центрі великого малюнка 1, наступний елемент вибраний для нього і позначає його номер 2. У той же час, на лінії суглоба цих двох каменів, вони також повідомляють про те, що камінь у номері 2 буде перекладати номер 1 у цьому місці. Для цього відповідні цифри прикріплені до малих шрифтів.
 • Відповідно до цього принципу, сайт треку збирається. При необхідності він часто виникає, камені коригують шліфувальником з особливими колами, призначеними для різання натурального каменю. Підготуйте бажаний сегмент доріжки, камені м’яко отримують і складається неподалік.
 • Для високоякісного стоку, вам потрібно придбати особливий клей. Відповідно до інструкцій, зазначених у пакеті, він змішується у бажаних пропорціях з цементом та піском. Послідовність повинна нагадувати товсту сметану.
 • Бетонна основа очищається від піску та бруду (бажано вимити з шлангу і давати суху). Клей застосовуються до протилежної сторони каменю з шпателем. На більш тонких каменях суміші слід застосовувати більше, щоб вирівняти їх у висоту з найсміливішим.
READ  Настільний рідкий камінь з власними руками

Порада: Клей повинен бути застосований рівномірно, він не повинен утворювати порожнини та повітряні бульбашки.

 • Камінь з адгезивним розчином натискається на доріжку якомога ближче, щоб не було повітряних проміжків. Вся надлишок клею вийде з боків, він відразу ж збирається шпателем або кельмою і повертається в контейнер.
 • Далі покладіть наступну заготовку і негайно вирівняйте його по горизонтально за допомогою рівня. Через те, що камені вже пронумеровані, робота буде швидко, і клей не захопить час.
 • Наприкінці тротуару трек залишається висихати протягом дня. Після цього трек очищається жорсткою щіткою і промиванням водою. Перші кілька днів, якщо воно суха і гаряча погода, трек рекомендується загорнути водою.

Груддю саду галюка каменю без цементу

 • По-перше, вам також потрібно зробити розмітку майбутньої доріжки. Якщо форма вигнута, то для позначення кордонів зручно використовувати фарбу в банку.
 • Потім виявляється траншею глибини 20-30 см. Якщо коріння чагарників або дерев зустрічаються, вони повинні бути повністю видалені, так що дно траншеї гладка і гладка.
 • Перший шар поміщає чорний геотекстил з щільністю 80 і вище. Ширина матеріалу вибирається відповідно до того, що він може бути далі закритий Аллен.
 • Далі, заливайте шар щемки 10 см і компактний. Це створить важку основу і виконує функцію дренажу, видалення води з доріжки.
 • Закриття дробленого каменю гетекстиль, перенапиченого піску. Його шар повинен повністю заповнити висоту траншеї. Вона проливається і компактна, поки база стане навіть. Крім того, він перевіряється довгим правилом і, якщо необхідно, бути звільненим піском.
 • На верхній частині розташований натуральний камінь і компактний його за допомогою натискання гумового молотка.
 • Отримані прогалини між елементами тротуару заповнені сухою сумішшю цементу та піску у пропорції 1/10. Надлишок підмітати кисть.
 • Протягом перших 2-3 тижнів деякі камені можуть зробити. Тому необхідно уважно стежити за статусом доріжки і, при необхідності, підніміть окремі камені та залити піском під ними.

Варіанти для садових доріжок з власними руками

Інший варіант садового шляху від природного каменю – це гальковий шлях. Завдяки компактному розміру каменів, полегшу це зробити. Ви можете вибрати будь-яку форму обмотки і не хвилюйтеся, що ви повинні обробляти багато каменю, обмежуючи його під розміром доріжки.

 • Але цей варіант садового шляху підходить тільки для пішохідних зон у приватних садах. Це не буде стояти інтенсивне навантаження. Гальки дуже маленький камінь, якщо ви нехтуєте до розташування кордонів, які створюють необхідну жорсткість, через кілька років галька розсіюється, а бур’яни починають рости в отриманих слотах.

Порада. Якщо доріжка досі не вдалося зберегти бур’яни, його можна лікувати гербіцидами обприскувачі. Але концентрація повинна бути вдвічі, як зазначено у пакеті.

Комбінована доріжка. Для неї кілька порід природного каменю. Наприклад, велика пластина або пиломатеріала з широкими прогалинами, наповненими неглибокими гальками, виглядає красиво виглядає.

 • Не менш красивий і оригінальний дизайн садових доріжок, виготовлених з власними руками, використовуючи камінь і шиповану деревину. Особливо гармонійні такі садові доріжки, якщо є будівлі з натурального дерева на сайті.

Садові доріжки з бетону під каменем з власними руками

Натуральний камінь, безсумнівно, виглядає дуже красиво і має багато переваг, але під дощем і в холодну сезон стає дуже слизьким. Цей недолік позбавляє конкретних шляхів, завдяки грубої поверхні. Але за зовнішнім виглядом вони сильно втрачають природними матеріалами.

Переваги дорожніх матеріалів з натурального каменю

Матеріали з натурального матеріалу можуть бути створені за допомогою власних рук. Основні переваги використання каменю природного походження:

 • Навіть за найбільш несприятливими умовами операції матеріал може служити протягом декількох десятиліть.
 • Морозостійкість. Занадто низька температура може призвести до основних властивостей матеріалу.
 • Сила. Садовий шлях протягом усього життя буде підлягає механічному впливі. Висока сила усуває ймовірність дефектів.
 • Легка укладання. Ви можете самостійно витрачати свою роботу, це вимагає відносно невеликого набору інструментів.
 • Великий вибір: текстура, розмір, колір.

Єдиним недоліком можна назвати високою вартістю продукту. Бруківки та бетонні бруківки значно дешевше, що в першу чергу пов’язано з особливістю виробництва.

Малювання та маркування

Перед початком роботи на сайті потрібно зробити проект. При створенні креслення, розташування основних будівель, газону, саду та інших деталей дизайнерів слід враховувати. Ви можете помістити доріжки на трогонах. Щоб спростити роботу, ви можете наймати спеціалістів, але потім будівництво буде коштувати більше.

З незалежним складанням креслення, бажано враховувати певні моменти:

 • Потрібно зробити план сюжету з усіма будівлями;
 • Для того, щоб зберегти його, бажано покласти доріжки, якщо це можливо, найкоротший шлях;
 • Не слід зберігати по ширині. Це повинно бути достатньо для уривка в той же час 2 людини (1-1,2 м). Але також більш широко. Величина платформ вибирається довільно, засноване на побажаннях та можливостях власників;
 • Дати більшу декоративність, ви можете експериментувати з формою доріжок, але слід розглянути основні напрямки руху домогосподарств на сайті.

Після складання часу малювання, щоб запустити розмітку, для якої ставки будуть потрібні, мотузки (або шпагат), рулетка та молоток.

При прокладці контурів доріжок важливим є кілька нюансів:

 • Не бажано забити ставки з великими інтервалами. Якщо напруга мотузки слабкий, необхідно зменшити відстань;
 • У розмірі гладких поворотів цирк 2 ставки та кільця допоможе (1 стовпчик забивається в центр кола, а друга дуга застрягла);
 • На ландшафті простіше, щоб зробити крок. Ця техніка буде виглядати більш естетичною, і це допоможе переконатися, що літак;
 • Занадто гладкі доріжки з прямими кутами розчаровують простір.
READ  Плитка на штукатурні штукатурки на кухні

Сучасні матеріали для дорожньої поверхні відрізняються різноманітними. Для укладання доріжок використовуйте гумову та керамічну плитку, дерево, подрібнений камінь різних відтінків, блокування та доктор. Але з декоративністю, яка має природний камінь, ніяке штучне покриття не може порівнювати.

Тумака називається сланцевою породою пісковика або вапняк, який самостійно розбивається на плитки різної товщини під час видобутку. Плоскі кам’яні елементи практично не повинні оброблятися і використовуються для завершення стін і статтю, а також садові доріжки, призначені для пішоходів.

На додаток до декоративного вигляду та різноманітності відтінків, літак має багато переваг, що робить його попитом від домовласників:

 • гладкі та не ковзані пластини;
 • матеріал екологічної чистоти;
 • морозостійкість;
 • мінімальна поглинання вологи;
 • сила;
 • Кольорова стійкість;
 • Легкість обробки та укладання.

Планік, легко придбати у будівельних фірмах, недорого і доступні для різних шарів населення. У місцях природного виходу на поверхню камінь можна екстрагувати незалежно шляхом вибору плитки бажаного розміру.

Створення плану та розмітки сайту

Робота над укладанням повинна бути запущена з створення плану, на якому сайт та будівництво будуть застосовуватися на ньому, а також місця закріплення майбутніх доріжок. Наступний етап буде застосувати розмітку. Проводити його, їхавши на ставки навколо периметру та сполуки їх міцної нитки або мотузки. Цей підхід забезпечить збереження високої точності у процесі здійснення.

Є кілька основних рекомендацій, які слід дотримуватися на цьому етапі роботи:

 • Маршрут доріжок не повинен проходити поблизу дерев, оскільки їх сильна та розвинена коренева система може спричинити значну шкоду землі.
 • Вибрана ширина доріжки не повинна перевищувати 1-1,2 м.
 • Форма краще вибрати найбільш простий, наскільки це можливо, тому що вигини вимагають витрачати велику кількість часу на матеріал обрізки. У разі роботи з натуральним каменем потрібно багато сили.
 • При створенні схилу слід враховувати видалення видалення (зазвичай потрібно щонайменше 10 мм на 1 м).

Підготовка фундаменту для садових смуг з каменю

Більшість будівельних робіт починається з фундаменту. У нашому випадку також буде потрібна робота нижче рівня землі, особливо якщо на доріжці, то це буде необхідно керувати техніком (оцінюючих агентів, сміттєвозів, причепів тощо). Якщо ви все ще ходити – просто зробіть тонкий, перш ніж покласти натуральний камінь на трасах. Розглянемо крок BYPA.

Робити паз. Намалюйте на Землі Форма потрібної доріжки, використовуйте багну лопату, щоб увімкнути 1 штифт, коріння дерев уздовж країв можна зрізати невеликим люком. Подальша сові-лопата ми знімаємо землю, так що підошва ям була твердою.

Покласти кордони. Не пропустіть цей крок, вони повинні бути встановлені перед набережною будівельного матеріалу, тому що він буде тримати кордон на місці і не дозволить йому нахилитися.

Загибель. Ви можете використовувати блок-битву шлаку, дикі камені, будівництво великого шлаку тощо, тут головне, щоб розмістити важкі матеріали, які стануть тиску на грунт і мати мінімальну усадку. Шар не більше 10 сантиметрів або 50% від висоти, приблизно як на фотографії садових доріжок з каменю. Тоді доцільно ходити в Tuckle.

шліфувальний пісок і затоплення. Тут все просто. Потрібно залити 5 сантиметрів піску і вручати все вручну або за допомогою спеціальної друкарської машинки, яку можна орендувати протягом 1 дня. Тепер все готово, ви можете прокласти натуральний камінь. Ми також рекомендуємо заливати пісок водою і почекати, доки він не висихає. Це дозволить вам додатково помістити матеріал, якщо ви не використовували відразу.

Кордони можуть бути придбані готові, але зробити їх власними руками, просто. Вам потрібно зайняти потужність 70-80 см довжиною, шириною 25 см і товщиною 4-5 см. Його можна купити на ринку або приготувати за допомогою зварювальної машини, щоб зробити пару малих отворів діаметром 3-4 мм.

Змащуватися технічним маслом (у всьому), залити бетон, після того, як 1 день викласти обережно з форми і зробити наступний бордюр. Так мало, ви можете зробити межі для садових доріжок через 2 тижні, і вони не будуть гіршими, ніж покупка.

Садові шляхи з натурального каменю з власними руками

Садовий шлях, виготовлений з натурального каменю, створений своїми руками з дотриманням необхідної технології, гармонійно вписується в ландшафт вашого сайту. Натуральна кам’яна тверда дорожня поверхня, тому вона підходить для подорожей Travnotes і буде ідеально дивитися на пішохідні доріжки.

Які види

Оскільки характеристики матеріалу залежать від типу осадових порід, для шляху шляхів часто використовують:

Найбільш доступна за ціною першого погляду. Товщина пластини 1-4 см. Зустрічається в сіро-зелених, жовтих, червоних, темно-сірих тонах.

Для довговічності, провідна позиція займає гранітну пластину. Його служби досягає 300 років. Товщина каменю від 8 см і вище. Стійкий до будь-якого впливу зовнішнього середовища. Колір – вершковий сірий у чорному годиннику.

Ви можете зробити шар сланцю з товщиною від 1,2 до 5 см. Силою, це значно поступається граніту. Однак, зручно вибрати у формі, легко обробляти краю. Кольори – світло-жовтий, коричневий, сірий.

Потрібно пам’ятати одну шаблон: яскравіше відтінок тарілки, матеріал має більше шарів, м’якше, і тим швидше він почне розсипатися.

Кам’яні доріжки в країні з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS