Килимки для укладання води

У переважних випадках тепла підлога покривається стяжкою товщиною від п’яти сантиметрів до десяти сантиметрів. Ця стяжка забезпечить розподіл температури протягом силу.

Змонтовані труби під час заливки розчину і в період його висихання зазнають серйозних навантажень, так само навантаження продовжують впливати і під час експлуатації теплої підлоги.

Якщо ми хочемо на довгі роки зберегти зібрану конструкцію та всі частини теплої водяної підлоги від зайвих навантажень, то дивимося у бік спеціальних матів. Їх використання також дозволяє підігріти основу та допоміжний звукоізоляційний бар’єр, який є актуальним для багатоквартирних будинків.

Крім того, сучасні продукти для теплої води можуть нести функцію гідроізоляційного шару, який гарантує захист теплових труб від шкідливого впливу бетонної бази. Таким чином, теплий підлогу, що продає, теплі підлоги, зроблені за участю сучасних теплоізоляційних килимок, реалізуються дуже просто і без значних зусиль.

Характеристика мат

Ознайомившись з різновидами теплоізоляційних матеріалів, з модифікаціями килимки, що використовуються при встановленні теплих водних підлог, можуть бути підсумовані деякі результати. На закінчення ми представляємо деякі технологічні характеристики та параметри матеріалів, завдяки якій ви зможете зробити правильний вибір.

 • пінополістирол, яка використовується в матах, повинна мати щільність щонайменше 40 кг на м 3. що створює всієї конструкції необхідний запас міцності та жорсткості;
 • Коефіцієнт теплопровідності для всіх килимів змінюється в діапазоні 0,037. 0,052 Вт/м х до (метрів х на Келвін);
 • ряд матеріалів, особливо це відноситься до профільних монтажних матів, мають хорошу звукоізоляцію. Показник шумопоглинання для матів товщиною 20 мм досягає позначки 23 Дб;
 • Гідроізоляція в Кит, крім ламінованих виробів, забезпечується спеціальними замками, встановленими на кінцях кожної пластини. За допомогою цих замків можна досягти твердої великої площі поверхні. Тріщини в цьому випадку практично відсутні;
 • Внутрішні та зарубіжні галузі виробляють матеріали з наступних розмірів:

100×100 см; 80 х 60 см; На продуктах з бобі та фігурними виступами, петля води допускається з кроком від 50 мм і більше.

килимки, укладання

Мати з шипами для легкого укладання

Найбільш популярним різновидом вважаються мати з шипами, виготовлені з пінополістиролу. На їхній поверхні є спеціальні опуклості у формі шипа, які ще називаються бобишками. За допомогою шипів фіксується нагрівальна труба, яка укладається між ними з кроком від 10 до 15 см. Надалі такий тип фіксації виключає будь-яке зміщення нагрівальних елементів. Майстри називають їх ще профільні мати, вироблені гідропелентним штампуванням, що володіють високою щільністю до 40 кг на кубометр, і добре витримують навантаження.

READ  Як провести воду в будинку під фондом

Переваги матів із шипами для теплої підлоги

 • Висока стійкість до вологи
 • Звукоізоляція
 • Мінімальна теплопровідність
 • Легка установка, не вимагає додаткових фіксаційних дужок

Теплі підлоги

Теплоізоляція для теплого підлоги. важлива умова для її належної роботи. Килимки для води теплий підлоги відрізають холод, направляйте тепловий потік до опалювальної кімнати, забезпечують рівномірне нагрівання підлоги покриття.

Як утеплювач для теплої підлоги використовують сучасні ізоляційні матеріали. пінополістирол та його модифікації.

Вся різноманітність теплоізоляційних матів можна звести до двох великих груп:

# килимки для води теплий підлогу, # Ecopol 20, # Кращий субстрат для теплого підлоги, # Конвектор на відкритому повітрі

Перші виготовляються із спіненого пінополіетилену (пінофолу), другі – найчастіше, з пінополістиролу (ППС).

Вибір ізоляції для теплої підлоги залежить від фінансових можливостей покупця, умов монтажу, висоти приміщення та навіть кваліфікації монтажників.

Пінополістирол для теплої підлоги

На сьогодні ППС. найпопулярніший матеріал для тепло- та звукоізоляції. Тепла підлога, мати якої виконані з пінополістиролу (пінопласту, екструзійного ППС тощо).д.) відрізняється економічністю та високою надійністю.

ППС має такі характеристики:

 • високі показники тепло- та звукоізоляції;
 • низький коефіцієнт паропроникності;
 • тривалий термін служби (до 50 років);
 • мала вага;
 • стійкість до механічних навантажень та деформації при правильному, рівномірному розподілі ваги.

Монтаж. Тепла водяна підлога на мати замість арматурної сітки. Все розумно

Різновиди монтажних матів з пінополістиролу

 • Поліфома для теплого підлоги, інакше, пластинчасті килимки з твердого спіненого полістиролу з щільністю 40 кг/м3. Однак легко підходить, це може вимагати додаткового склеювання між собою за допомогою демпферної стрічки або монтажної скотч. При наявності кріплення на краях, додаткова фіксація матсу не потрібна. Труби теплого підлоги на такій поверхні, закріплені кліпами або кронштейном.
 • Килимки з фольгою або плівковим покриттям з звичайного або екструдованого пінополістиролу для води. Випущений у вигляді пластин, обладнаних зборськими “замками” на краях або зв’язаний між вологостійкою стрічкою, плівкою, фольгою. Має підвищену теплоізоляційні властивості.
 • Профільні мати з «бобишками». Найсучасніші та зручні мати для теплої статі. Завдяки наявності виступів по всій поверхні, дозволяють укладати та фіксувати труби без допомоги додаткових скоб та зусиллями однієї людини.

Важливо:

 • Простий ППС є горючим матеріалом, тому перед використанням у монтажних роботах його піддають спеціальній хімічній обробці. Оброблений негорючий ППС маркується літерою «С».
 • Фольгований утеплювач укладається поверхнею, що відбиває, вгору.
 • Більшість матів має на своїй поверхні спеціальну розмітку, яка дуже спрощує укладання труб.

Мати для теплої водяної підлоги можна купити в нашому Інтернет-магазині. У нас Ви знайдете все необхідне для організації теплої підлоги та будь-якого іншого опалення!

Мати для теплої підлоги з доставкою по Україні

На сайті інтернет-магазину PROFIMANN.COM.UA Ви можете придбати Мати для теплої підлоги за ціною від 97 грн. У розділі каталогу представлений широкий вибір, більше 11 найменувань товарів для організації опалення та водопостачання.

READ  Чи можна покласти морозильник на балконі

На сторінках продуктів у категорії Килимки для теплого підлоги ви знайдете докладний опис, функції, інструкції, малюнки, фотографії та відео, а також відгуки клієнтів.

Купуйте онлайн-килимки для теплого підлоги в інтернет-магазині Profimann з доставкою в Україні: Київ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кривий Ріг, Херсон, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці, Житомир, Львів, Кременчук, Суми, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Маріуполь. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

Укладання труб теплої підлоги на мати теплоізоляції РУСТЕПЛОПОЛ

Чому вам потрібні килимки?

Мінімізація втрат тепла в організації будь-якої системи опалення в приміщенні. головне завдання, яке стоїть перед будь-яким майстром. Тепло, яке походить від опалювального контуру, не повинна залишати кімнату, але бути спрямованим безпосередньо всередину, інакше значення розташування системи опалення просто немає. Скоріше, кімната все ще буде теплою, але набагато довшою та тепловою енергією з неналежним розташуванням або відсутністю теплоізоляції та не буде затяжним всередині.

Принцип дії водяної теплої підлоги

При створенні теплого підлоги важливо пам’ятати, що сама нагрівальна контур не має сенсу лежати на голій основі. Сенс цього буде трохи. теплова енергія буде частково вбудованою до нагрівання навколишнього середовища і може йти до сусідів або підвалу залежно від того, де знаходиться квартира. Правильно, що теплоізоляція дозволить уникнути появи цього неприємного побічного ефекту. Вона дозволить спрямувати теплоту якраз у бік приміщення, не даючи їй поширюватися назовні.

Раніше такі матеріали, як полістирол фольги, піна, мінеральна вата та Т використовували для теплоізоляції. D. Вони і зараз продовжують застосовуватися, оскільки мають низку переваг, серед яких можна відзначити, як мінімум, їхню невисоку вартість. Але зараз у продажу з’явилися особливі мати, які використовуються для облаштування теплої підлоги, які не тільки забезпечать відмінний рівень теплоізоляції, а й нададуть підлогу додатковими звукоізоляційними властивостями; також вони здатні виконувати інші функції.

На замітку! Ряд магістрів все ще продовжує довести марність і неефективність використання матової статі, а також звертаючись до їх вартості. Прислухатися до них не варто. іноді мати не можна використовувати, але все-таки прогрес є прогрес, і нові матеріали в будь-якому випадку відрізняються вищими експлуатаційними якостями.

Призначення

Система теплого поверху. багатошаровий “пиріг. » По виду нагрівальних елементів він поділяється на електричні та водяні, а останнім часом на ринку з’явився і новий вид – інфрачервона тепла підлога. Укладання нагрівального елемента у всіх випадках виготовляється на теплоізоляційному субстраті або спеціальному мат, використання якого робить роботу всієї системи ефективного та економічного.

READ  Укладання плитки у ванній на нерівні стіни

MATS виконують кілька важливих функцій відразу:

 • Спеціальна рельєфна конструкція та нанесена розмітка полегшує правильну розкладку нагрівальних елементів та їх надійну фіксацію у заданому положенні.
 • Багато типів таких килимів мають звуконепроникні властивості. Рівень поглинання шуму 23 дБ для шару в 2 см.
 • Мати виробляються і з плівкові гідроізоляційні шари, які запобігають затоплення нижніх поверхів під час витоків.
 • Основна функція. теплоізоляція. Керівництво MATS направляється, запобігаючи значним втраті тепла та зменшення витрат на енергію, а отже.
 • Тепловідбивна функція – забезпечує перенаправлення потоків тепла до поверхні фінішного покриття.
 • Мати витримують значні навантаження, у тому числі і динамічні (при ходьбі мешканців по підлозі), тяжкість стяжки та нагрівального контуру з гарячою водою, масу фінішного покриття.
 • Пластини виготовляються за допомогою замків для нагрівальних труб, спеціальних замків для швидкого підключення пластин.

Переваги та особливі властивості матів:

 • Дотримуватися вогнетривких стандартів, коли пожежі, вони самовіддані.
 • Абсолютна нетоксичність та екологічність.
 • Прекрасна пружність, зберігають форму протягом усього терміну експлуатації.
 • Стійкість до температурних стрибків при включенні та вимкненні теплої підлоги (від 180 до.180 градусів).
 • Хімічна інертність, стійкість до дії бактерій, гниття, окиснення.
 • Не вбирають воду і не набухають при зануренні до неї.
 • Недоступність гарячих елементів для мешканців, дітей.
 • Економіка під час роботи.

Щоб витримувати всі ці навантаження та стабільно зберігати форму, мати повинні мати певну щільність матеріалу – не менше 35 кг/м3.

Переваги пристрою підлоги

Технічно простіше попередньо збирати готові коробки для укладання нагрівальних елементів, які потім покласти на готову поверхню. Варіант установки особливо підходить для дерев’яних будинків, запас для сили елементів яких менше, ніж у інших будівельних матеріалів (бетону, цегли).

Крім того, система із застосуванням настильних вузлів має й низку інших переваг:

 • Попередні монтажні роботи можна проводити самостійно, причому вибрати для цього будь-яке зручне місце.
 • Система обігріву після свого укладання повністю готова до запуску (при заливці стяжкою необхідно чекати місяць до першого запуску).
 • Застосовуючи настильні панелі з пінополістиролу, полістиролу або деревини, можна досягти зниження навантажень на плити перекриття, що особливо важливо для двоповерхових дерев’яних будинків.
 • Відсутні обмеження, що з’являються при подальшому укладанні фінішного покриття – можна використовувати не тільки плитку, але також ламінат, паркет, панелі МДФ та інші матеріали.

Важливо! Використовуючи високі матеріали теплопровідності (плитка або порцелянова плитка), слід пам’ятати, що така теплий підлогу швидко прохолодно, коли нагрівання вимкнено.

Читати також: Яка система опалення краща: одно-або двотрубна, відкрита або закрита

Килимки для укладання води
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS