Книжкові полиці на стіні роблять це самостійно

Книжкова полиця самостійно – стильні ідеї дизайну та їх втілення, фотографії

У віці цифрових технологій всі нові гаджети винайдені, дивовижні за своїми варіантами, що дозволяють вільно вводити інформаційну область будь-якого рівня. Але жодних джерел та технічних пристроїв не замінять звичайну книгу. У кожному будинку нові книги постійно купуються, готові відбутися на книжкових полицях. Рідко залишаються традиційні книжкові шафи, вони були замінені легкими мобільними полицями з сучасних матеріалів, що мають стильний незвичайний вигляд. Деякі шанувальники таких меблів роблять їх ремесла. Вони з радістю поділяють ідеї, як зробити книжкові полиці самостійно.

Зручний дизайн домашніх полиць зручно встановлювати, заощаджуючи простір. Це оптимальне рішення, якщо область приміщення невелика, кабінет у ньому займе значну частину місця, а стійки будуть поширювати компактно на стінах праворуч або з обох сторін, доцільно зміцнюйте їх над дверима на вході. Полиці добре підходять у нішах і на проміжних стінах. Значно зберегла область кімнати, розташовану над вікном, під ним або на бічних стінках, якщо їх ширина достатня.

Якщо розміри дозволяють, підвіконня підходить для створення місця для відпочинку, де зручно читати лежачи на невеликому матраці. Комфорт Додати закладений м’який диван-майданчик. Полиці повинні бути надійно закріплені, щоб уникнути падіння на голову.

Меблі та предмети інтер’єру

Під час цифрового формату, книжкові полиці в квартирі є хорошим знаком, тому що читання людей є ширшими думати і здатні розвиватися. Ті, чиє життя проходить не тільки у віртуальному просторі, але й у реальному житті, повинні мати справу з книгами. Це підручники та ноутбуки, щоденник, папки з друкованими файлами, періодика. Від стендів для книг не позбутися, але краща книжкова полиця з власними руками сучасного дизайну, ніж громіздкий гардероб, полицю або стара пильна стійка.

Які варіанти для книжкових полів найбільш прийнятним у сучасному інтер’єрі?

Меблі для кабінету у вигляді громіздких стін з слугою та книжковою шафою, вже давно морально застаріла. Щоб замінити їх, сучасні параметри прийшли до розміщення домашньої бібліотеки:

 • Легкі двосторонні стелажі;
 • прозорі скляні полиці;
 • Ніша в вбудованих шафах;
 • Легкий шафа та вітрина або олівець одиночного дверей;
 • Розділи з книжковими полицями роблять це самостійно,

  Однак судилося стати книжковими полицями з вражаючим декором у квартирі, залежить від рішення дизайнера. Давно відомо, що коли старі речі набувають нового життя, вони проходять деякі переосмислення. Оригінальні книжкові полиці з власними руками з добре виготовлених матеріалів на власних реальних предметах мистецтва. Якщо таких цілей немає, але є бажання зберегти на оновленні інтер’єру, то ви можете знайти нову заявку старі речі, ящики та випадки.

  УВАГА: Книги важливі для розміщення, де вони не керуються водою та прямими сонячними променями. Небажано покласти їх нижче рівня поливу кольорів кімнат і навпроти південного вікна, звідки світло падає.

  Найпростіші книжкові полиці роблять це своїми руками з дерева, зовсім не існує такої можливості або навичок. Якщо ви застосовуєте фантазію, то навіть старі ящики або коробки, оновлені самозаймаючими під деревом, не відрізняються від сильних заводських продуктів. Легка книжкова полиця з картону з власними руками найпростіша функціональна річ, якщо підручники в кімнаті школяра трохи.

  Якщо ви хочете привернути увагу до домашньої стінної стійки оригінальної форми, важливо визначити:

  • розміщення полиць;
  • Висота розташування;
  • вибраний простір;
  • Розміри стінних стін;
  • Матеріал для виробництва;
  • Загальна конфігурація;
  • Стилістика.

  Порада: Коли в кімнаті є невеликий простір, використовуйте будь-яке вільне місце простого між вікнами або над вхідними дверима. Незайнятий кут вікна, щоб оснастити кутові скляні сегменти або дзеркала такого ж розміру на готових дужках. Дуже зручна книжкова полиця з власними руками, яка також буде виконувати інші функції, наприклад, стенд для будь-якого суб’єкта.

  Дизайн полиці може бути виконаний у вигляді перекладу між іншими меблями, а також випускати як довгу неглибоку мезоніну вздовж стіни на невеликій відстані від стелі. Хороший варіант, щоб змусити книги з вікном або нішею між двома кімнатами на внутрішній стіні, якщо вони не користуються призначенням. Не рекомендується розміщувати книги над головою. Хоча це зручно приймати і покласти назад нечіткі на мрію про майбутнє, книжкова полиця з вашими руками може розвалитися у самого несподіваного моменту.

  Увага: сучасні книжкові стійки не повинні бути масовими, якщо це не означає стиль інтер’єру. Але неможливо дозволити дизайну провалити під тяжкістю книг або була занадто вузькою для найбільших фоліантів та словників.

  Що підходить для виготовлення домашніх книжкових полицях?

  Замість природного дерева під домашніх книжкових полицях, ламінат залишається відмінним деревним декором або паркетною дошкою. Ці матеріали спочатку виявили таку ширину, яка збігається з форматом більшості книг. Це також усуває необхідність приведення вихідного матеріалу стінного стелажу з загальним декором у приміщенні.

  Як варіант, використовуйте ламінований фанат під книжковою полицею з власними руками або ДСП. У будівельних супермаркетах є багато придатних матеріалів для цих цілей з пластику до натурального дерева.

  Якщо вибір важливий на користь транспортних засобів, то краще досі природного дерева або шпонних меблевих щитів. Розріз виготовляється безпосередньо у великих точках, що усуває необхідність шукати столярну майстерню за місцем проживання. Також є готові гарбузи та бар, з яких є відмінні книжкові полиці на стіні після лакування,

  Тип монтажної стінки, підлоги та прикріплені до балок на стельовій полиці.

  Країна стилістика, ретро, ​​класичний, авангард, готичний, сучасний, злиття.

  Матеріальні матеріали Стелажі деревини, пластмасові, скло, щільна тканина на металевому фравці.

  Періодичність на рівній відстані один від одного, хаотичний або через нерівний інтервал, багаторівневі та багаторівневі структури.

  Форма та загальний малюнок стінної книжкової стійки горизонтальних та вертикальних ліній, спіральних, діагональних, гнучких ліній або розпізнаваних обрисів знайомих предметів. Наприклад, дитяча книжкова полиця робить це своїми руками у вигляді впізнаваних контурів у вигляді клоуна, котів, листів або будинку.

  Алгоритм виготовлення полиць залежить від усіх цих факторів. Якщо ви використовуєте матеріали, які легко вирізати себе, найпростіший спосіб придбати готові дужки і прикріпити до стіни. Хороші приклади з книжковими полицями роблять це самостійно,

  Скляні заготовки, нарізані в Glazier, повинні обробляти сам майстер, якщо ви згодні з цим заздалегідь. Дерево вимагає відкриття та лакового покриття з усіх боків. ДСП, ламінат, чіп-халва та інші похідні вимагають перетину на скибочку. Факел робить в будь-якому столярному майстерні після різання кахельних деревних відходів. Лікування краю матеріалів для виготовлення книжкових полиць впливає на їх зовнішній вигляд і загальне враження від дизайну.

  Але полиці або ексклюзивні стенди для книг з нетрадиційних матеріалів є найбільш цікавими

  • Мотузка сходи з жорсткими перехрестями;
  • твердий корпус від гітари, тромбону або віолончелі, прибитий до стіни;
  • Обріжте старі дерев’яні сходи на дужках для деякого видалення з стіни;
  • Будь-який упаковчий контейнер підходящий розмір (пластик, щільний картон, фанера, дошки, пластик).

  Увага: зверніть увагу на загальне навантаження книг для книг, особливо якщо вони зроблені з нетрадиційних матеріалів. Під товстими обсягами випусків покласти підряд, навіть класичні полиці книжкової шафи, і вони повинні бути періодичними поворотами.

  Оновити або дати новий вигляд Використовуваних вище матеріалів буде допомагати лак, фарбам, тканинами, шпон або текстурним шпалери. Дерево краще клей механічним способом одночасно видалити старий шар і зробити поверхню гладкою. Дошка буде змінювати колір, якщо ви покрити його вірним і працюєте з безбарвним лаком. Пековський лак, після відкриття книжкової полиці своїми руками, дає чорний колір з коричневим.

  Не зовсім естетична поверхня рекомендується закрити будь-який декоративний матеріал або оновлення у відомій техніці:

  Порада: Накрийте дерев’яні полиці з особливим антистатичним, що відштовхує пил, зберігаючи книги. Якщо важливо зберегти з руйнування напівзруйнованих колекційних копій античних книг або рідкісних публікацій, краще зробити закриті полиці зі скляними дверцятами. Це захищатиме фоліантів від температурних крапель, випаровування та раптове вторгнення до домашніх домашніх тварин або полицях гризунів. Наприклад, книжкові полиці роблять це самостійно,

  Ексклюзивні полиці стінних дощок та дерев’яних барів викладені з боків колон. Вони також можуть бути покриті кришками з старих книг та журналів або оригінальних шпалер. Буде виправлено тільки на стіні.

  Хороший варіант домашньої дерев’яної полиці без використання інструменту для дерева, щоб промити оброблені дошки з отворами з боків на мотузку у вигляді сходів. Кріплення припускається на стелю або стіну. Вони також закріплені в 2-3 рядках або асиметрично. За бажанням, легко створити оригінальний підвісний дизайн.

  Класична книжкова пошта прямокутника з дверей або без дверей. Довгий час були розсувні скляні двері в моді, висунуті по черзі, а зліва від спеціального пластикового гіда. Щось подібне, але в сучасному страті, це легко зробити себе, якщо є навички для роботи з деревом.

  Дерев’яні полиці роблять це своїми руками роблять ті, хто має навички та інструменти. Набір важких енциклопедій, каталогів або словників вимагає достатньої кількості дощок. Вони повинні бути оброблені всіма правилами і надійно прикріплені до стіни. Найбільш гармонійний погляд у дизайні, де висота половина довжини прямокутної полиці. Але можуть бути інші розміри, які повинні відображатися на кресленнях, наприклад:

  Склоочисники для дерева Зазвичай використовують пилу, викрутку, шліфування, деревообробний верстат, електричний болк, шліфувальна машина або універсальні електроінструменти з насадками. Для монтажу до стіни вам потрібні самонарізані гвинти, кронштейни, дюбелі, гвинти або нігті. Якщо ви не використовуєте готові дужки, то з задньою стороною до книжкової полиці вони годують особливими петлями своїми руками, з якими він чіпляється до дюбеля з гвинтами на стіні.

  При роботі важливо правильно виміряти дошку, так що верхня і нижня частина прямокутної полиці точно співпала з розміром. Те ж саме стосується боковини. Важливо, щоб ножівка або інший інструмент ходив строго перпендикулярно до лінії занурення. Зовнішній вигляд кінців кожної частини залежить від якості цієї роботи. Навіть найбільш якісний спікер повинен бути з’їдений нарисом або спостерігати механічний шлях.

  Полки з плитки, Толстого Халва ДСП або ламінат містить хімічні компоненти. Кінці рекомендуються закрити спеціальним меламінним краєм, який добре склеєний з використанням заліза. Необхідні кромки обов’язково акуратно відрізані. Підключіть деталі, найбільш зручну для викрутки.

  Увага: при роботі з деревом та пиломатеріали, необхідно дотримуватися техніки безпеки для роботи в респіраторі, окулярах та захисному одязі. Потужність електроінструменту перевіряється до початку виготовлення полиць. Не працюйте на швидкості граничної швидкості. Якість роботи сопел повинна бути випробувана на обробці матеріалу.

  Декор книжкових полицях у дитячій кімнаті

  Книжкові полиці для дитячої кімнати, як правило, використовують як частину декору. Яскраві акрилові фарби для дерева або тонкого паперового пластику, з яких зручно відрізати цифри та аплікаційні деталі. Наприклад, книжкові полиці роблять це самостійно,

  Може бути виконаний декором полиць і разом з дитиною він охоче включав процес. Запросіть його вибирати ескізи для прикраси будівництва та участі у найпростіших процесах, таких як креслення контурів трафаретів. Дитина також може служити інструментом, одночасно пам’ятними назвами трудових інструментів Отця.

  Ті самі горизонтальні полиці з вузької дошки краще видавати у вигляді бічних демонстрацій, щоб покласти книги, а не до кінця. Це не вимагає спеціального декору стенду, досить яскравих кришок. Це допоможе швидко знайти свої улюблені казки або дитячі вірші.

  Як варіант зшитий з жорстких тканинних полиць у вигляді кишень, які призупинуються на фіксованих дошках. Вони не обов’язково встановлені на стіні, боковина кабінету або інших меблів підходить у дитячій кімнаті. Для тих самих цілей використовуйте невелику кабельну драбину.

  Шведська стіна в атлетичній кімнаті також може бути використана як стійка для книг. Книжкові полиці також використовуються для сувенірів, внутрішніх квітів, ляльок або машин.

  Оригінальні полки для дітей також роблять у вигляді дерева, кроків, сонця з променями або іншими об’єктами. Хороший приклад, як зробити книжкову полицю своїми руками

  Тримаючи полки роблять це самостійно

  Встановлені полиці на стіні виконують кілька функцій відразу – вони прикрашають інтер’єр квартири та допомагають ефективно організувати простір. Наявність таких полиць дозволяє власнику квартири грамотно розмістити різні великі речі, для яких в шафі просто не вистачає місця. Дізнайтеся більше про виробництво монтованих полиць із власними руками, і буде обговорюватися в цій статті.

  Купувати або зробити це самостійно?

  Купівля готових полиць для стін – не проблема. Тепер у магазинах ви можете знайти всілякі вироби, серед яких майже завжди можна вибрати самий варіант, який ідеально вписується в інтер’єр, і буде абсолютно гармонізований з навколишнім середовищем, але він залишатиметься зручним та функціональним.

  Але часто полиці зроблені і роблять це самостійно. Чому? Все просто. Справа в тому, що не в усіх містах є такі різноманітні меблеві магазини, що дозволить вам знайти саме самий полицю мрій. Крім того, деякі варіанти меблевої продукції можуть коштувати казкові гроші, особливо якщо ми говоримо про дизайнерські продукти. Крім того, зробіть сам полицю досить просто – іноді виявляється навіть легше, ніж знайти ідеалу для приміщень. Тому створення та подальше використання домашнього господарства цілком виправдано. Крім того, це заощаджує гроші. І з належним бажанням і зусиллям, полиця ручної роботи може бути практично робота мистецтва.

  На замітку! Деякі квартири можуть відігравати вирішальну роль. І домашня полиця в цьому випадку – ідеальний варіант. Його можна скорегувати за необхідними параметрами.

  Типи полиць для книг роблять це самостійно

  Є широкий спектр полиць. Вони відрізняються за формою, розмір методу установки. Є величезні стелажі на всій стіні та невеликі стенди для декількох книг.

  Hanned bookshelf зробити це самостійно

  Класичний варіант дизайну розроблений, щоб повісити на стіні. Зазвичай такі полиці не є багаторівневими. Частіше зустрічаються з моделями з 1-3 ярусами. Відмінною особливістю є наявність міцних петель, що висить полицю до дужок.

  Книга навісованої полиці з задньої частини шарніра для висячого

  При монтажі, з власними руками, підвісна полиця для книг петлі не є ще 1 м один від одного. Закріпіть їх не тільки до верхньої горизонтальної, але й сторони вертикальної панелі. В іншому випадку, під масою книги, горизонтальна панель ДСП вимкнеться, а полка розірветься.

  Настільний полк для книг роблять це самостійно

  Дизайн більше нагадує книжковий магазин. Встановіть його на робочому столі, щоб мати швидкий доступ до важливих документів під рукою. Полк повинен зайняти невикористану ділянку столу, інакше це просто заважатиме.

  Книжкові човнів підходять в офіс або кімнату школярі

  Відкритий полицю для книг роблять це самостійно

  Зовнішні моделі правильно називаються книжковими стійками. Полиці, як правило, багаторівневі, високі. Шириною може бути на всій стіні або вузькій у вигляді колонки. Книжкова стійка встановлюється на ноги або просто без них. Полка зазвичай не прикріплюється до стіни, але якщо ситуація вимагає, щоб захистити від перекидання, виконувати фіксацію за допомогою дужок.

  Полки книжкові підлоги не завжди фіксують до стіни

  Кутова полиця для книг роблять це самостійно

  Методом установки, книжкова кутова полиця монтується та на відкритому повітрі. Його основна відмінність – це форма. Книжкова полиця поміщається в кут, і не тільки внутрішній, але і на зовнішній. Книжкові навісні моделі закріплені з петлями та дужками на обох сусідніх стінках.

  Книга кутова полиця розташована у внутрішньому і на зовнішньому куті

  Книжковий кутовий полк економить простір. Об’єктом меблів заповнюється порожньою кутом, де встановлення іншого атрибуту недоречно.

  У зв’язку з цим необхідно відзначити всю нескінченність фантазії, завдяки чому майстри постійно збільшують список матеріалів, придатних для створення полиць. Все лежить в тому, що для роботи вона може бути придатною майже що завгодно. Найбільш класичними моделями створюються за допомогою дерева та інших похідних.

  Сам дерево виступає як матеріал, який просто обробляють будинки. Для цього не потрібні додаткові інструменти та адаптації спеціального призначення: тільки самонарізані гвинти потрібні у невеликих кількостях, ножівці та металевих куточках. Три з цих предметів дозволять вам створити полицю мрії.

  Так часто, як матеріал вибирає дерево через його довговічність, полк не змінить колір під впливом сонця і не буде ламатися навіть під вражаючу вагу елементів, які будуть стояти на цьому. Якщо на ньому є щось об’ємне в планах, то краще піклуватися про товщину вибраного матеріалу заздалегідь.

  Варто пам’ятати, що навіть дерево повинно бути додатково захищене лаком або іншим спеціальним рішенням, він збереже його від зміни кольору та текстури протягом періоду використання.

  Різновиди полиць

  Полиця – це внутрішній об’єкт, як правило, має протилежну стінку. Його призначення зберігання всіх видів об’єктів та аксесуарів, а також встановити не тільки в житлових приміщеннях, але і у ванних кімнатах, кухнях, ваннах, гаражах та економічних будівлях.

  З цим продуктом ви можете прикрасити інтер’єр, роблячи в ньому різноманітність і чарівність.

  Типи кріплення та встановлення

  Варіанти для розташування та полиць закріплення використовуються кількома. Вибір здійснюється залежно від конструкції та конфігурації суб’єкта та типу кімнати. У будь-якому випадку головне, що полка фіксується надійно і витримує розрахункове навантаження на робочу поверхню.

   Найбільш поширеним способом встановлення полиць монтажу до стіни.

  Найчастіше в приміщенні встановлюються відкриті полиці, в яких немає передньої стінки. Але для зберігання книг, аксесуарів у ванних кімнатах або, наприклад, спеції на кухні часто вибирають скляним захистом. Це допомагає захистити об’єкти, розміщені всередині полиць з зовнішніх впливів. Підтримувати чистоту всередині замкнутих елементів інтер’єру набагато простіше.

  Полиці можуть бути багаторівневими, горизонтальними або вертикальними, декілька продуктів можна розмістити на тому ж рівні, поступовому або хаотично. Вони можуть мати бічні та задні стінки або позувати одну горизонтальну поверхню. При виборі моделі, його розмір та конфігурація, а також варіант розміщення, необхідно розглянути пропорції кімнати.

  Сьогодні вибрати відповідний шматок меблів для певного інтер’єру. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, які часто поєднуються у продукті.

  Матеріал виготовлення

  Ви можете розділити полиці на кілька категорій.

  • З масиву дерева. Цей природний матеріал має відмінну зовнішність і характеризується відмінною продуктивністю. Легко впоратися протягом тривалого часу, не втрачаючи зовнішньої привабливості (за умови компетентної обробки). Різноманітність деревних порід дозволяє вам робити цікаві деталі інтер’єру, які гармонізуються з більшістю стилів дизайну внутрішнього простору.
  • Металевий. З цього матеріалу є міцні, надійні, міцні та стильні структури. Але вони не можуть входити в усі інтер’єри. Основні програми сучасних налаштувань (Loft, High Tech) та ванні кімнати.
  • Зі скла. Скляні вироби через їх світлове світло, подивіться в інтер’єр елегантний і невагомий. Через здатність матеріалу витримувати всілякі кліматичні ефекти: сонячне світло, температура, вологість, пари, а також стійкі до механічних пошкоджень, виготовлених зі скла, можуть бути встановлені в приміщеннях різних цілей. Кружність матеріалу не була проблемою протягом тривалого часу, оскільки скло було використано для виробництва полиць, яка пройшла спеціальну обробку. Деякий недолік можна вважати необхідністю підтримувати скляні конструкції в ідеальній чистоті, тому що інакше вони втрачають свою зовнішню привабливість.
  • Деревний. В даний час широкий спектр матеріалів, які є дешевшими натуральними аналогами дерева. Ця група включає МДФ, ДСП або ДВП. При закінченні листів, імітуючи текстуру дерева з покриттями (інші текстури та фільми), споживач пропонується матеріал, зовнішньо привабливий і має тривалий термін служби.

  Для кожної кімнати, оформлений у певному стилі, ви можете знайти гармонійно підходять предмет інтер’єру, який не тільки дозволяє відкласти речі, але також стане дизайном акцентом, виділяючи його форму та колір. Декоративне освітлення дає встановлені конструкції додаткового шарму.

  Навісна полиця на ремені

  Якщо для малих предметів потрібна декоративна полка, то наступний параметр – це дошка, що висить на поясах.

  Навісна полиця на поясі підвісної полиці

  Для виготовлення шельфу буде необхідно:

  • 2 обрізна дошка 300×750 мм, товщиною 30 мм;
  • 4 шкіряні ремені довжиною 75 см;
  • 4 довгих гвинтів з пластиковими дюбелями;
  • 4 короткий самозвудливий;
  • будівельний рівень;
  • правитель;
  • гострий ніж;
  • дриль.

  Підготовка ременів

  Ремені скорочення повинні бути абсолютно гладкими, тому, якщо це необхідно, вони вирізані ножем. Складіть кожен ремінь наполовину, кінці натискають на стіл, відступають від краю 2 см і свердлити стовбур акуратного через отвір. Те ж саме робить залишок трьох.

  Кріплення ременів до стіни

  На стіні за допомогою рівня, два точки визначаються на відстані 60 см. Свердлильні отвори та вставте пластикові дюбелі. Складені в половині ременя, нанесеного до одного з отворів і фіксуйте довгий гвинт – виходить велика петля на стіні. Біля іншої такої петлі.

  Встановлення полиці

  У петлі вони зосереджують осаджену дошку і вирівнюють її по горизонталі. Так що полиця не рухається, прилягаючи до стіни частини ременя на дошці самостійно закріпіть коротким самолюбством. Тепер, під цим полицею, ще один, з точністю, повторюючи описані вище кроки. В результаті виявляється легкий і акуратний двоярусний полицю. Якщо ви хочете, ви можете додати 1-2 яруси.

  Для виготовлення полиць, описаних вище, це не тільки дерево, але і до Paneur, а також аркуші ДСП. Останній варіант використовується найчастіше, оскільки LDP є низькою вагою, високою силою, практичністю та довговічністю. При складанні полиць з цього матеріалу всі розділи обов’язково висівають меламінним краєм під кольором листа.

  Полиця на ремені встановлені підвісні полицю, що висять полицю на ремені

  Дія ланцюга покриття

  Коли дизайн стійки збирається і очищається з шорсткості, доцільно відкрити його лаком, щоб дати гарний вигляд і розширення.

  Альтернативою може виконувати дизайн живопису з фарбою або віршами. Вибір у цьому питанні залежить від естетичних потреб власника. Головне – те, що слід пам’ятати – принаймні щось, але дерево слід обробляти. Цей матеріал не подобається вологість і без захисного шару триватиме довго. Крім того, ви не повинні забувати про розриви та інші неприємності, що непрацює дерево.

  Після того, як дизайн пофарбований або відкритий з лаком, слід сушити протягом декількох днів.

  Книжкові полиці на стіні роблять це самостійно
  READ  Можно ли утеплить стену изнутри
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS