Кріплення для одягу Канати на балконі

Параметри вибору

Сушарка для балкону на балконі вибирається не тільки за допомогою дизайну, а й за параметрами:

За матеріалами, все зрозуміло. Найкраще, але також найдорожча – нержавіюча сталь. Просто не плутати з хромовою сталею. Як правило, хром летить дуже швидко, після чого метал починає іржав. Це не погано для звичайної сталі в порошковому живопису, але тільки якщо технологія не була порушена, коли пофарбовано. Інакше теж, “піднятися” іржаві плями.

Дуже хороший комбінований варіант: підшипникові частини сталевих конструкцій з порошковим фарбуванням, і перемичками, для яких білизна висить – з пластику. Цей тип сушарки можна назвати оптимальним комбінованим ціною/якістю. Сучасні пластмаси – досить міцний матеріал, який може витримувати навантаження з білизни, це не дуже дорого, і довгий час не змінює його експлуатаційні характеристики. Але в допоміжних структурах, особливо в місцях поєднання ноги складаних моделей поверху – наявність пластмас небажана. Тут для пластику все це занадто багато вантажу.

У місцях, позначених стрілками, наявність пластику не найкращий варіант

Комбінація характеристик визначатиме, наскільки зручно або не використовувати певну модель. Наприклад, для сушіння постільної білизни, оптимальні стрижні не менше 2 метрів. У цьому випадку будь-яка частина подвійного набору не може висушити.

На відкритому повітрі балконну сушарку або лоджію

Кількість білизни, яка може бути викручена за раз, визначається загальною довжиною стрижнів. Як правило, це в описі, але якщо ні, то ви можете помножити кількість стрижнів. Отже, ми отримуємо однакову характеристику. Ось, зрозуміла річ, тим більше цифра, тим більше лляна ви можете повісити. Але, з іншого боку, більший простір на балконі або лоджії потрібно буде зняти під сушаркою.

Лія

Стильно шукає білизни, які не псують загальний вигляд балкону. Крім того, за силою та термінами, така сушарка в кілька разів краще, ніж прості мотузки, прикріплені до рейки. Він відноситься до категорії стельових пристроїв для сушіння речей.

Ліана – це рама, оснащена шнурами, і яка прикріплена до механізму на роликах. Однією з переваг такої моделі – довжина кожної мотузки можна легко налаштувати. Завдяки спеціальному замок, стрижні можуть бути легко закріплені на бажаному рівні.

Багато хто значить ще одну перевагу Liana – це можна скласти, і в такому положенні це абсолютно не відбудеться і не привертає уваги. Останні моделі виготовляються настільки тонко, які дивляться на них у зібраній формі, це, як правило, важко зрозуміти, що це таке.

Він починається з підготовки кріплення, вони можуть бути дерев’яними балками та будь-яким іншим міцним матеріалом. Після цього необхідно розмістити місце, використовуючи рулетку та олівець. Щоб встановити панелі з роликами, вам доведеться свердлити в горі, встановлену раніше, і привести до нього вилка, а також закріпити панель зверху.

Після цього вимірюється 1,5 м від підлоги, а кронштейн закріплений, канати поперемінно розтягуються через панелі з роликами. У той же час короткі голови до вкладення, а довгі чіпляється до ролика навпроти себе і спускаються на фіксовану кронштейн. В результаті всі канати стають однією довжиною, розтягнуті гладкі.

Додаткові функції – від підсвічування до дезінфекції

У сучасних сушках для білизни, додаткові функції забезпечуються для найбільш зручного використання.

 • Освітлений. Розташований над струнами і, як правило, представлений яскравими світлодіодними лампами. Виділіть робочу область в темряві, полегшуючи нижню білизну.
 • Вітер сушіння. Вбудовані потужні шанувальники здують вологий одяг протягом певного часу.
 • Дезінфекція вбудованої ультрафіолетової лампи.
 • Електрокабель.
 • Дистанційне управління. Консоль можна встановити час роботи окремих механізмів, опускаю та підняти балки для білизни.

Типи сушильних пристроїв

Залежно від робочого механізму та методу кріплення, відрізняються кілька видів сушарки. У кожного є свої переваги та недоліки.

READ  Витікає труби у ванній кімнаті, що робити

Розсувні та складні моделі

Якщо у приватному будинку є просторий балкон, де стаціонарна сушарка може підходити без проблем, питання про його робочий механізм не варто. Квадрат подібних приміщень у типових висотних будівлях. Тому пильну увагу при купівлі сушарки платять свої розміри та складні можливості.

Деякі з найбільш компактних варіантів – ковзання. Це може бути критий стаціонарний блок з струнами, які всередині на роликах. Вона прикріплена до однієї стіни, а реталярний бар з гачками – до протилежного.

Коли вам потрібно сушити одяг, струни розтягуються в будівельну рулетку та виправити. Їх напругу можна регулювати вручну (важіль) або автоматично.

 • Компактний.
 • Завдяки кріпленню до стін, не займайте корисну площу.
 • Не заважайте рухатись на балконі, коли ви не сушите одяг.
 • Доступно за ціною.

Недоліки: крихкість пластикового блоку, затримка, що провисає, не підтримує більше 8 кг білизни.

Розсувні також включають продукти з стаціонарним блоком і стрижнями, складеними на манері гармонійних хутра. Щоб принести робочу державу, вони повинні намалювати їх. Вони міцні, але короткі, так підходить для малих балконів та малих сімей.

Верхня полиця та гачки – Додаткові місця для зберігання та сушіння

Складні моделі – це зовнішня, стінка, рідко стеля. Зазвичай вони мають тип гідів з струнами або стрижнями. Необов’язково вони компактні – складені або просто закріплені на стіні. При необхідності вони викладені або нахиляються.

З кріпленням стелі

Кріплення сушарки до стелі зручна для невеликої або складної геометрії балконів. Якщо можна регулювати висоту, у непрацюючому стані вони не займають корисну область і майже невидимі. Управління може бути автоматичним (пульт дистанційного керування) або механічним. У другому випадку сушарка оснащена важелем або виконуючи свою функцію з ланцюжком, як на жалюзі.

Всі багатофункціональні моделі прикріплені до стелі для більш ефективної роботи вентиляторів та ультрафіолетової лампи.

Системи стін

Найбільш розсувні та складні сушарки прикріплені до стін. Це доречно, якщо балкон підлоги зайнятий меблями або іншими об’єктами. Оцініть можливість буріння стін. У будинках старого житлового фонду вони можуть розсипати буквально під рукою.

Настінна сушка для білизни представлена:

 • Блоки з розтяжними струнами або канатами.
 • Блоки з висувними стрижнями.
 • Стрижні з вішами.
 • Складені, стаціонарні сітки на дужках.
 • Кронштейни з кріпленнями для вішалок.
 • Платформи з гачками.

Найбільша вага витримує стаціонарні структури на сталевих дужках.

На відкритому повітрі білизни

Зовнішні сушарки зручні для просторових балконів. Їх переваги такі:

 • Тримайте велике навантаження.
 • Стійкий, безпечний.
 • Дозвольте вам ефективно використовувати простір вертикально (продукти у вигляді стійків).
 • Не вимагайте кріплення до стін і, відповідно, погіршення їх обробки, використання спеціальних інструментів.

Знайомий багатьом варіантом – “розкладачка” з струн. Його основна частина може бути доповнена складними або висувними сторонами. Моделі з нагрівачами, як правило, виготовляються на основі цих сушарків.

З усіма його перевагами, такий нестабільний дизайн

Стійки з горизонтальними або похилими “полицями”. Для більшої функціональності та зручності виробники оснащені додатковими гачками, вішами, колесами.

Багаторівневий дизайн на колесах з вішалками

Високі сушарки з твердою дерев’яною рамою, більш схоже на гардероб. Висота може досягати 180 см.

Peter-Panni Foppapledretretti для великої родини

Оригінальне рішення – зовнішній електричний прилад з шанувальниками та справою. Принцип його роботи простий: ви вішаєте нижню білизну, покривайте його з футляром, увімкніть. Пристрій працює від мережі. Гаряче повітря, що циркулює за рахунок шанувальників, висихає одяг часом швидше, ніж у природних умовах.

Як витягти мотузки за балконом

Вішайте нижню білизну для сушіння зовні, за балконом, це дуже практичне рішення, оскільки це дозволить вам заощадити багато місця. Особливо зручно схожий на повісити мотузку, якщо у вас є невеликий балкон або лоджія. Але з цим варіантом потрібно зробити особливе надійне кріплення.

З обох боків балкону встановіть міцні сталеві дужки, а на них – профілі та сталеві кути з отворами. Таким чином, конструкція не деформується з часом, слід розміщувати прокладки між довгими кінцями кожного профілю. Не розміщуйте профілі перпендикулярно до стіни будинку, і прикріпіть їх при невеликому куті. Це значно спростити процес білизни.

READ  Скільки літрів води вміщує чавуну ванну

Майже кожен, хто має балкон або лоджію в квартирі, користується для сушіння одягу. Ні, навіть видатна 1600 RPM пральна машина не здатна вичавити нижню білизну настільки високу якість, щоб його можна було розмістити відразу після закінчення миття. Пральні машини з висиханням – зростання, споживання енергії, а не надійні. Окремо стояча машина для сушіння білизни – майже екзотична, яка, крім того, вимагає простору та електрики.

Ось чому старий, перевірений час мотузки у різноманітних варіантах здійснення їх напруги та місцеположення, дозволяють вирішити проблему сушіння білизни в будь-який час року та без будь-яких витрат.

Як повісити білизну на балконі

Найпростіший і надійний вигляд внутрішньої сушарки можна назвати конструкцією з двох металевих кутів, які закріплені на двох стінках, що навпроти один одного. У кутах необхідно зробити отвори згодом розтягнути мотузки або спеціальні кабелі. З необхідністю для металевих кутів можна замінити дерев’яними балками, але потім замість отворів краще вбити гачки до балок.

Таким чином, рейки монтуються на протилежних стінах без перекосу відносно один одного. Для того, щоб забезпечити більшу надійність дизайну, рейки можуть бути закріплені в декількох місцях. Витягати мотузки, застосовуються звичайні нігті або спеціальні гачки. Однак останній повинен бути загвинчений, а не сидіти на клею.

На останньому гачку прикріпіть мотузку (див., Що вузол надійно фіксується). Тоді мотузка повинна бути розтягнута з однієї рейки до протилежного, перетворюючи кабель навколо гачків кілька разів. Аналогічним чином, закріпіть мотузку на всі гачки, а на останньому, почніть сильний вузол.

Зверніть увагу, що при встановленні такого дизайну необхідно правильно обчислити висоту, тому що піднятися на стілець після кожного миття, щоб підняти одяг, це буде досить незручно.

При виборі заводського пристрою зосередьтеся до максимально допустимого навантаження вашого улюбленого дизайну. Якщо ви вибираєте заводську систему з металевими “нитками”, краще віддавати перевагу нержавіючої сталі, а не алюмінію. По-перше, алюміній не відрізняється надмірною стійкістю та стабільністю при високих навантаженнях, а по-друге, це може окислювати вологу, залишаючи темні плями на чисту нижню білизну.

Є багато моделей внутрішніх систем сушіння білизни, включаючи заводські налаштування та саморобні конструкції.

Як розтягнути мотузку одягу без збереження?

Взагалі, будь-яка версія мотузки протягом багатьох років починає підписати під вагою нижньої білизни, навіть якщо вона була встановлена ​​попередньо змочена. Якщо ви використовуєте противагу, то під дією надмірної напруги кути поступово деформуть, що знову призводить до провисання.

Найбільш практичним у цьому сенсі можна назвати сталеві кабелі з полівінілхлоридною оболонкою. Металевий дріт не розтягується, навіть якщо ви вести дві мокрі ковдри. І пластикова ізоляція дозволяє витріть мотузку з пилу. На одязі не залишиться смужками від бруду.

Для надійного монтажу металевого кабелю ви можете використовувати:

 • Cousche – це петля або підкладка під кабелем, щоб обернути його навколо кільця;
 • затискач для кабелю;
 • talp – елемент для потягування;
 • Анкерні болти з кільцями;
 • Термічні трубки, щоб приховати кабельні кінці.

CUCHE – це продукт у вигляді краплі металу або металевого сплаву з виїмкою ззовні. Він призначений для запобігання передчасним стиранням мотузки зсередини. Вставляється в мотузковий цикл на початку його утворення. Ogon з Couse значно затримується, тому мотузка максимально наближається до зовнішніх рук тканини струму продукту.

Добре тягнути кабель допоможе особливий затиск. Це металева техніка, що використовуються для міцного кріплення мотузки та мотузків.

Якщо сушильна мотузка використовується для сушіння, найкраще витягнути його за допомогою спеціального пристрою – Tarlep. У цьому випадку один кінець продукту прикріплюється щільно для стійки або стіни, а сама мотузка фіксується на іншому.

Якірні болти з кільцями також підходять для затягування мотузків та кабелів. Вони закріплені в бетонних стінках, цеглі, натурального каменю з одним кінцем. Канат розтягується безпосередньо в кільце.

Термічні трубки покладаються на кабель, потім сам кабель прикріплений, кінець якого ховається під трубкою.

READ  Просочення Ticcuril для зовнішньої деревини

Натягувач може бути виготовлений з власними руками, пити з дошки або багатошарової фанери. Якщо ви носите подібну адаптацію на білизні, це допоможе швидко витягнути його або послабити, якщо вам потрібно послабити.

Крім того, ви можете обладнати рухомий лаунж-канат. У цьому випадку, на гачці замість кільця, розташованого в середній частині висячого кінця мотузки, покладіть на нижнє кільце. Як результат, мотузка знижується.

Встановлення мотузки на балконі, щоб висушити нижню білизну – монтажні правила

Мотузка для сушіння білизни на балконі – популярне рішення проблеми економії приміщень у квартирі та його функціональній угоді. Ніхто не хоче купувати в середині кімнати на сушарці підлоги, що займає багато місця. Для сушіння білизни в даний час використовуються спеціальні пристрої, які можуть бути прикріплені до стіни, стелі або взагалі з боку вулиці.

Кріплення для одягу мотузка може бути зроблена вашими руками. Найбільш поширеними способами є:

Використовуючи гачки

Найпростіший і найдешевший спосіб фіксації лляної мотузки є використання спеціальних гачків, які встановлюються на певній відстані один від одного на протилежних кінцях балкону.

Процес установки полягає у виконанні таких робіт:

 • Маркування розташування кріплення. Гачки рекомендуються розміщувати на одній висоті, зручному для господині, а на відстані 20 см – 30 см один від одного;
 • Приготування отворів з свердлом (дерев’яними базами) або конкретно (бетонні та цегляними базами);
 • Встановлення дюбелів молотком;
 • Кріплення гачків. Як правило, всі тримачі пристроїв оснащені ниткою, а для того, щоб зафіксувати його достатньо, щоб обертати гачок у дюбель;
 • Краватка.

Дерев’яні дошки

Наступний спосіб закріпити мотузку для сушіння одягу з вашими руками – це виробництво дерев’яного монтажу з нігтями (або самореклама), який буде власниками.

Дерев’яна дошка для одягу мотузка

Такі конструкції можуть бути встановлені:

Щоб зробити та встановити дизайн, вам потрібно:

 • По всій brucks на рівній відстані один від одного, щоб забити цвяхи. Кількість нігтів дорівнює кількості канатів;
 • Молочні цвяхи з плоскогубцями для утворення гачка;
 • Безпечні готові кронштейни на стіні або балконні стелі (лоджія). Фіксація виконується в наступному порядку:
 • Приготування (буріння) отворів для кріплення дошки;
 • установка дюбелів (якщо стіни або стеля балкону виконані з бетону);
 • Кріплення дошки з автомат;

Розклад послідовності дюбелів дошки та саморекладації

 • Краватка. Для збільшення міцності та усунення провисання, мотузка рекомендується зафіксовано на кожному крючому нігті. Зв’язати вузол для мотузки для одягу, більш підходящий до самостійного шляху.

Металеві дошки

Сильні та міцні – це металеві смуги, які можуть бути встановлені всередині або поза балконом. Кронштейни також підходять у ванні або іншій кімнаті.

Як зробити кронштейн? Як основа, можна використовувати металевий розріз овальної або прямокутної форми, який фіксується у вибраному місці за аналогією з дерев’яними дошками.

Металева рамка з монтажними карабінами

Як виправити канали на балконі

Відомо не одне десятиліття. Альтернатива – спеціальні гачки. Вони виглядають естетично і надійними.

Настінні гачки для затягування мотузки

Інший варіант – металеві кронштейни з отворами. Це справді – річ для кількох поколінь, просто потрібно змінювати мотузки в часі.

Зробити його легким, але краще використовувати тверду штуку, а не короткі сегменти. Прив’яжіть мотузку в вузол не тільки на початку і в кінці, але і на кожному з кріплень (нігтів, гачок). Це зменшить його прогинання під вагою речей, забезпечить більшу надійність всього дизайну.

Вузол для надійного з’єднання двох кінців мотузки

Сушіння загорнуті речей на заскленому балконі – це їх захист від поганої погоди, неприємних запахів, кидаючи сигарети сусідів згори, літаючих птахів. Але це також окупована область, незручності руху на балконі. Тому необхідно заздалегідь поставити пріоритети між зручністю приміщення та сушіння білизни.

Кріплення для одягу Канати на балконі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS