Куточок для кухні з власними руками

На якість Асамблеї кутової кухні впливає стан стін і підлоги в приміщенні. Гладкі поверхні, прямі вертикалі та горизонталі, кути 90 ° – основні вимоги до стін та напів у кухні.

Порада. Під час перепланування або ремонту, нові стіни та перегородки зведені з міцних матеріалів, таких як цегла та бетон. Загальна товщина перегородки становить щонайменше 10 см. Якщо розділи виконуються з гіпсокартону, вона включає в себе дерев’яну іпотечну ширину від 15 см.

Ремонт завершується до моменту встановлення стільниці, таких як встановлення розетки та укладання плитки. До початку зборів, кімната звільняється від непотрібних речей, будівельних матеріалів та сміття.

Підготовка Пол

Подібні вимоги представлені поверхні підлоги. Він повинен бути прямим горизонтально і мати гладку поверхню. Куточки парування з стінами – 90 °. Падіння підлоги на місці установки меблів більше 1 см призводить до утворення слотів між підвалом та шафами.

Увага! Наявність строго прямого кута на місці установки кутової кухні допомагає уникнути проблем при встановленні гарнітури та кутових стільниць.

Після того, як стіни та підлоги вирівняні, починайте збирати кутовий кухонний стіл.

Як зробити кутовий стільницю?

Настав час зробити капітальний ремонт на кухню і повністю викупити його. Якщо ви хочете максимально збільшити область приміщення, то буде доцільно вибрати дизайн кухонної гарнітури кутовий макет. Така кухня істотно збереже область вашої кухні, а інші різні шафи та полки не входять до неї.

Особливо добре придбати встановлені з кутовими стільницями до тих, хто має невелику кухонну область. З користю ви можете використовувати вільне місце та працівники або їдальня. Звичайно, для кухонних меблів цього типу буде настільна кутова форма. Давайте поговоримо про те, як вибрати або як самостійно зробити кутовий стіл.

Підготовча робота перед установкою стільниці на кухні з власними руками

Для того, щоб міцно намірно на місці і служити протягом тривалого часу, він встановлений на повністю встановлений дно гарнітури. Зібрані та встановлені на місці кушетки, вирівняні з гвинтовими ногами. Остаточна коригування здійснюється за допомогою рівня будівництва. Поверхня кабінетів потрібно поєднувати, щоб утворитися гладка горизонтальна площина.

Після висоти бетону всі блоки збираються в єдиний комплект. Підключіть їх меблі через отвори. На кожному квадратному метрі рекомендується поставити принаймні два кріплення. Основою для столу, то має бути абсолютно навіть, а невеликі відхилення у висоті можуть бути усунені за допомогою вінілової ущільнювальної стрічки.

Важливий! Правильно встановлений стіл розташований на основі суворо паралельного підлоги, без розбиття скелі або вниз, створює комфортні умови для приготування їжі та витримує оптимальні навантаження.

READ  Розсувний гардероб на балконі з власними руками

Перш ніж встановлювати стільниці на кухні, ви повинні підготувати стіновий фартух. Різні типи фартухів вимагають іншої кампанії. Одноразова підлога з підлоги до стелі найчастіше монтується з керамічної плитки. Оскільки база стільниць повинна бути максимально наближена до стіни, можуть виникнути деякі труднощі з регулюванням суглобів.

Основою доведеться обрізати, якщо стіна спочатку нерівномірно, то обшивка вставляється навчальним планом або плитка має поверхню рельєфу. У цих випадках закінчується кінець плитки, щоб вона повторила форму стіни. Зробіть цю роботу кращим з усіх шліфувальних стрічкових шліфувань – оптимальний інструмент, щоб уникнути чіпів на плиті для столу.

Важливий. При монтажних стільцях з фартухом, який закриває лише частину стіни між верхньою і нижньою кількістю. Гарнітура, під різанням. Але в будь-якому випадку вам доведеться ретельно виправити основу настільних дужок кутового типу. Погано фіксований продукт можна жертвувати і тріщини. Дефект не зможе приховати плінтус, це буде помітно, а стіл буде страждати від вологи.

Методи кріплення

Для монтажу, стільниці використовують кілька типів кріплення. Найбільш надійним способом є комбіноване з’єднання.

Механічне та клейове кріплення щипців та кутів вважаються найбільш довговічними, таким чином професіонали користуються. Їх кількість залежить від розміру верхньої частини таблиці та гарнітури в цілому.

Основні кріплення, які будуть зобов’язані встановити стільниці:

 • Шпунт. Дерев’яні подовжені деталі. Упаковка замків Підключіть кілька частин в один моноліт.
 • Металеві кути та гвинти. Можуть бути використані пластикові кути, але метал сильніше і надійніше. Куточки – два тонких, перпендикулярно підключених пластин. Використовується для надання жорсткості продукту з ДСП і запобігання відхилення.
 • Ексцентрики. Циліндричні рукави з вилками, які затягуються меблями та вигнуть стіл до основи.
 • Євроболта. Довгі гвинти, щоб скручувати кути.

Як встановити?

Незалежне стикування з металевою підкладкою

Необхідні інструменти: гайковий ключ (10 мм), обробка для металу, плоскогубців, декількох викрутків, свердла плюс металевих свердлів, фрезерних заводів (може бути рукою), флотер-свердла (35 мм).

Обов’язкові аксесуари: меблевий стіл 100 мм (2 шт. Для кожного суглоба), док-дошку (метал або пластик), прозорий герметик.

 • Вимірювання фактичних розмірів кухні, перевіряючи частоту кута та суміжних стін.
 • Різання та різання стіл з маргією близько 50 мм для кожного крила (актуальна, коли виявляється кривизна вертикальних літаків).
 • Черновна установка кутових елементів – перекриваючи готові частини до шафрів, перевірка розміру розмірів вже з кутовою дошкою, а також інспекцією для присутності збройних слотів у стіні.
 • Оздоблення обробки всіх елементів.
 • Встановлення кутових стільників на кухні. Розмітки та свердління отворів для стяжки;

Як вибрати?

У процесі вибору стола, крім матеріалу, потрібно звернути увагу на інші пункти.

 • Дизайн моделі є важливою. Найкраще вибрати монолітні варіанти, оскільки вони захищені від вологи всередину, тому це набагато довше. Ось чому багато вибирають моделі з штучного каменю, тому що вони не мають суглобів.
 • Форма продукту. Необхідно звернути увагу на конфігурацію таблиці, довжину та ширину елементів, наявність округлених або гострих кутів і т. D. Вам не потрібно вибирати занадто вузькі варіанти, щоб зберегти місце на кухні, оскільки воно не буде працювати дуже зручно на подібній поверхні.
 • Для того, щоб цей пункт не виділяється, і гармонійно вписується до дизайну, необхідно враховувати свої зовнішні характеристики. Кольоровий розчин та текстура суттєво, коли прикрашають кухню. Тут немає чітких рекомендацій, але все повинно бути виконане в одному кольоровому рішенні, щоб зберегти стиль інтер’єру.
 • Якщо ви купуєте шматок каменю, то обов’язково уточнити його товщину, а також можливість відновлення у присутності подряпин та інших проблем. Іноді подряпини та чіпси з’являються на аналогічній поверхні, що призводить до шліфування. Чим більше товщини стола, тим більше часу ви можете відновити продукт.
 • В останні роки варіанти кутових стільниць, у поєднанні з баровими стійками, все більше популярні. Таке рішення буде відмінним для кімнати, яка не похваляється великою кількістю вільного місця. У цьому випадку барна стійка може добре замінити обідній стіл. За допомогою цього варіанту здійснення, краще віддавати перевагу настінні без швів для створення монолітної поверхні.
READ  Укладання вінілового ламінату з механічним замком

Як підключити дві частини кутової стільниці, використовуючи безшовні док-станції, подивіться у відео нижче.

Для підключення кухонного столового прикладу використовуйте один з 3 типів роботи:

З’єднання суглобів у суглоб без європейської системи не вимагає жодних спеціальних інструментів та знань. Це просто і економічно. Частини стільниці встановлюються один до одного під кутом 90 °, поверхня вирівнюється з рівнем будівництва. Якщо все зроблено правильно, шов буде практично невидимий.

Однак цей док – витік, впливає вологість та температурні коливання. З часом кінці розбухають і приходять до поганого. Сам зв’язок є крихким – неможливо поставити важкі предмети.

Важливий! Якщо частини меблів спочатку деформуються, вони не будуть розгортатися, щоб док-станції.

З єврокривами, кінці лікуються лекцією. Скибочки роблять фрезерний верстат. Щоб зменшити вартість вартості, виробники обробляють меблі на машині для різання формату, одночасно отримуючи нерівномірні літаки кінців з купою 1 мм і більше. В результаті вони легко сусідні, прогалини з’являються між з’єднаними частинами.

Частина 6. Монтаж нижчих модулів, стільниці та миє. Меблі з власними руками. # Кухні

При док-деталях, оброблених фрезерним верстатом, отриманий розрив утворює міліметрові акції, що непомітно неозброєним оком. Візуально, цільна поверхня. Цей результат одержується лише на високоякісному обладнанні, тоді як машина повинна бути встановлена ​​абсолютно гладко, і шаблон не зношений.

довідник! Якщо столові вершини є темним покриттям, то буде важко знайти зв’язок з євро судом.

Таке з’єднання є замком, тому частини стільниці повинні бути розташовані в певних місцях. Вони не можуть бути повернуті, щоб не порушувати дизайн і не призводять до утворення розриву. Куточки приміщення повинні бути правильними. Коли вони нерівномірність, гніздо утворюється між стінкою та настільною, що краще закрити меблевий плінтус. З великою кривизни це не допоможе і доводиться зрівняти кути кімнати.

READ  Чи можна обкласти дерев'яний будинок цеглою

При встановленні P-подібної гарнітури в приміщенні з нерівними стінками щілини утворюється вздовж кожної поверхні. Закрити свій плінтус не буде працювати. У цьому випадку гарнітури встановлюються якомога ближче до стін, залишаючи прогалини між частинами стільниці та закриваючи їх з T-подібним бару.

При док-стільниці використовують Т-подібний алюмінієвий профіль, замок кріплення не розрізаний, шов закритий бар. Так що сполука була герметом, вертикальна стійка профілю та кінці меблів обробляють силіконовим герметиком. Такий док є більш практичним, ніж європейський.

Контратон, як правило, з’єднується поблизу прання, який встановлюється в кутку. Вода з оболонки, що потрапляє в розрив, призводить до набряку європейського. У той же час металевий штантр металевого металу непроникний для рідини, він зберігає зовнішній вигляд і термін служби столу. Коли волога потрапляє в профіль, його горизонтальні крила не дозволять набухати меблі.

Види приготування їжі

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення робочої поверхні для кухні є наступні матеріали:

Кожен з наведених вище матеріалів має свої переваги та недоліки. Якщо ви подивитеся на них з боку практичності та зручності для роботи на виробництві столу, то найпопулярнішим можна вважати деревом та бетонним.

Зробіть це самостійно своїми руками: 65 Ідеї фото Виробництво оригінальних елементів інтер’єру

У цій статті ми обговоримо не про столові вершини на кухні, але як виконати цей елемент своїми руками. Зверніть увагу, що ця стаття – це свого роду, інструкція, як зробити стіл.

Але перш ніж перейти до виготовлення такого важливого атрибуту на будь-якій кухні, варто визначити матеріал, з якого буде завершено планшет.

Матеріали для виробництва

Для виробництва кутових стільниць використовуються різні типи матеріалів, але моделі від МДФ та виготовлені з композиційних матеріалів, отриманих найширшим розподілом.

 • Встановлення ламінованих настільних вершин MDF, ви повинні точно витримувати кути на з’єднувальних суглобах. Якщо не робити це, то буде висока ймовірність отримання води у внутрішню частину з наступним набряком стільниці. З’єднання частин панелі здійснюється за допомогою спеціальних кутових плит, для додаткового ущільнення якого використовується силікон або поліуретан. Можна повністю виготовляти без з’єднань, але для цього вам доведеться вирізати цілий лист ламінованого ДСП. Якщо ви застосовуєте цей метод на практиці, вартість продукту збільшиться відповідно кілька разів.
 • Кухонні стільниці з композиційних матеріалів, як сполучні шви, і без них. Продукти з швами не поступаються якістю до їхніх безшовних колег, але коштують набагато дешевше. Сполучні суглоби запечатані спеціальними герметиками.
Куточок для кухні з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS